Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 16.02.2009

Go down 
+59
jem
rydzo
Rmir
chudy mis
Aligator
ojro
Franolski
Liber GRIZZLI Abaci
Jones
irc
filip
kiwi
Albin
Ezet
Cris
malec
barany
zibi
msw23
Poffcernacy
CromCruach
Bankrut
p0teflon
busia
loko
Ziommmm
EX
Małolat
Indiana
www
praktyk
Got mit Uns
Prezes
Kozoyeb
Jastrząb
Mleczarz
cameleon
Edith
LeM
Krzysztof
Dave
krokus55
gumbas
Damian
nomad
forex
mobar
Reser
north-south
betonowe_buty
Diablo
sinuee
kamikaze
dead_eye
SYLWESTER
inwestor
kLeszcz
1bawara
SzFagier
63 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31, 32  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




UFO - 16.02.2009 - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.02.2009   UFO - 16.02.2009 - Page 30 EmptyPon 16 Lut 2009, 22:47

Jak bym był takim Staszkiem to przyjaciel rodziny- doradca byłby juz

tzn chciałem cos o kwiatkach

qufa przyjaciel rodziny
Powrót do góry Go down
LeM

LeM


Liczba postów : 1085
Age : 54
Location : warszawa
Registration date : 20/06/2008

UFO - 16.02.2009 - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.02.2009   UFO - 16.02.2009 - Page 30 EmptyPon 16 Lut 2009, 22:47

psychologia...

masz doradce z którym 10 lat biznesy robisz ku obopólnemu zadowoleniu i nagle koleś ci minę sprzedaje. Jesteś praktycznie bezbronny bo nawet głupio nie zaufać po takim czasie.

taka sama historia jak wciskanie MISków na szczycie hossy "najlepszym" klientom indywidualnym. Ten sam mechanizm. Z resztą już o tym kiedyś pisałem. Telefon od doradcy, super oferta, tylko dla wybranych klientów...


Ogólnie rzecz biorąc to wg mnie banki sobie na lata przeje*ały. Nikt rozsądny im więcej nie zaufa a praca bankowca będzie porównywana do szulera karcianego. Gówno będą zarabiać nie kasę z prowizji. Jakieś psie pieniądze. Zero szacunku u ludzi tylko podejrzliwe spojrzenia.

To niestety źle wróży wychodzeniu z kryzysu. No i jeszcze kwestia utraty zaufania do papierowego pieniądza gdzieś po drodze i złoto po 4k USD za uncję i chaos z jakąś wojenką
Tak to się kończy secular cycle...
Powrót do góry Go down
http://www.astroelliottsurfing.pl/
nomad

nomad


Liczba postów : 21004
Location : Narewka
Registration date : 20/01/2008

UFO - 16.02.2009 - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.02.2009   UFO - 16.02.2009 - Page 30 EmptyPon 16 Lut 2009, 22:49

Maciej Duda posiada wykształcenie wyższe. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Zarządzania i Marketingu w Lesznie (specjalność – zarządzanie i marketing). Ukończył Studia Podyplomowe z zakresu inwestycji kapitałowych w wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu.

Od początku swojej kariery zawodowej ściśle związany jest z rodzinnym biznesem. W latach 1996 – 1999 był wspólnikiem w spółce Zakłady Mięsne MBM DUDA s.c. W latach 2000 – 2005 obejmował stanowisko Dyrektora Generalnego spółki pod firmą Zakłady Mięsne DUDA Sp. z o. o., Przekształconej w Zakłady Mięsne DUDA S.A., a następnie Polski Koncern Mięsny DUDA S.A. W styczniu 2003 roku doprowadził do debiutu kierowanej przez siebie spółki na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Od stycznia 2006 roku sprawuje funkcję Prezesa Zarządu Polskiego Koncernu Mięsnego DUDA S.A – podmiotu należącego do ścisłej czołówki producentów mięsa w Polsce.

Pan Maciej Duda pełni ponadto funkcję Prezesa Zarządu AGRO - DUDA Sp. z o.o. oraz Wiceprezesa Zarządu DUDA INVEST Sp. z o. o. Zasiada w Radach Nadzorczych następujących spółek: Agroprof Sp. z o. o., Centrum Mięsne MAKTON S.A., Centrum Mięsne Eurosmak Sp. z o. o., DATOR Development S.A., DUDA WATIN S.A., INGENIA S.A., PROMED Sp. z o.o., Rolpol Sp. z o. o., Wizental Sp. z o. o. Jest jednym z inicjatorów, akcjonariuszy oraz członków Rady Nadzorczej utworzonego w 2007 roku Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych OPOKA S.A. oraz działającego w jej ramach OPOKA Funduszu Inwestycyjnego Zamkniętego.

W 2004 roku za wybitne osiągnięcia w dziedzinie rolnictwa, rozwoju wsi i rynków rolnych wyróżniony został honorową Odznaką „Zasłużony DLA ROLNICTWA” przyznaną przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. W listopadzie 2006 roku otrzymał tytuł „Przedsiębiorca Roku” w prestiżowym konkursie organizowanym przez Ernst & Young.

Pan Maciej Duda prowadzi działania wspierające przedsiębiorczość. Jest jednym z założycieli funduszu Business Angel SeedFund, inwestującego w młode innowacyjne spółki z branży informatycznej i biotechnologicznej.

Poza pracą zawodową aktywnie uczestniczy w życiu społecznym. Jest m.in. członkiem Rady Fundacji im. Maksymiliana Dudy, która wspiera dzieci i młodzież z terenów wiejskich, oferując im fundusze z przeznaczeniem na edukację. Sprawuje także funkcję Przewodniczącego Rady Nadzorczej Unia Leszno Sportowa S.A.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 16.02.2009 - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.02.2009   UFO - 16.02.2009 - Page 30 EmptyPon 16 Lut 2009, 22:51

LeM napisał:
psychologia...

masz doradce z którym 10 lat biznesy robisz ku obopólnemu zadowoleniu i nagle koleś ci minę sprzedaje. Jesteś praktycznie bezbronny bo nawet głupio nie zaufać po takim czasie.

taka sama historia jak wciskanie MISków na szczycie hossy "najlepszym" klientom indywidualnym. Ten sam mechanizm. Z resztą już o tym kiedyś pisałem. Telefon od doradcy, super oferta, tylko dla wybranych klientów...


Ogólnie rzecz biorąc to wg mnie banki sobie na lata przeje*ały. Nikt rozsądny im więcej nie zaufa a praca bankowca będzie porównywana do szulera karcianego. Gówno będą zarabiać nie kasę z prowizji. Jakieś psie pieniądze. Zero szacunku u ludzi tylko podejrzliwe spojrzenia.

To niestety źle wróży wychodzeniu z kryzysu. No i jeszcze kwestia utraty zaufania do papierowego pieniądza gdzieś po drodze i złoto po 4k USD za uncję i chaos z jakąś wojenką
Tak to się kończy secular cycle...

mam nadzieje ze jedank robimy dopiero przedostatnia fala w tym Secular Cycle jak to okresliles, dodatkowo sugerujesz ze nie znasz dnia ani godziny kiedy przyjaciel rodziny podsunie ci transkacje bez ryzyka na kotrej mozna tylko zarobic affraid , dobzre widedziec zapamietam to sobie napewno sie kiedys przyda Smile
Powrót do góry Go down
filip

filip


Liczba postów : 3719
Registration date : 05/09/2008

UFO - 16.02.2009 - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.02.2009   UFO - 16.02.2009 - Page 30 EmptyPon 16 Lut 2009, 22:51

Dave napisał:
kaczor napisał:
zreszta ja mam dosyc o opcjach,jestem ekonomista i mam swoje podejscie i go nie zmienie.
bankrut a ten koles z dudy to tez biedna owieczka i ofiara bankow i on tez potrzebuje pomocy?To co Twoim zdaniem trzeba mu dac z budzetu na splate opcji?Zastanow sie nad racjonalnoscia tego co piszesz,tp byli twardzo zawodnicy i bezwzgledni i dali sie po prostu wyruchac przez chciwosc


kaczor,

jak cię lubię to zaczynasz pierdzielic jak potłuczony.

nie mówimy o jednym kolesiu tylko o tysiącach firm. spójrz na skalę zjawiska. Banki w swojej głupocie lub celowym działaniu doprowadziły i u nas do kryzysu na potężną skalę.... a jego skutki odczujesz i ty i ja i wszyscy dookoła.

komu będziesz załatwiał kredyty jak ludzi powypierdalają na bruk bo bedą zamykac firmy umoczone w bankowe wynalazki ?
dave:
z jednej strony masz racje, nie chcialbym pracowac w bankrutujacej firmie...z drugiej strony nie mam zamiaru doplacac do bankrutujacych firm, bankow etc....
zlotego srodka nie ma.
Powrót do góry Go down
inwestor

inwestor


Liczba postów : 27849
Location :
Registration date : 30/08/2007

UFO - 16.02.2009 - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.02.2009   UFO - 16.02.2009 - Page 30 EmptyPon 16 Lut 2009, 22:53

Ludzie Ludzie Ludzie
Czy was wszystkich pogięło
Bierzemy udział w spekulacji czyli grze na instrumentach pochodnych i naszym zadaniem jest wygrać czyli zarobić jak najwięcej kasy
Kurwa i ja mam mieć teraz skrupuły, że po drugiej stronie przegrywa jakiś emeryt OFE) który nie będzie miał na lekarstwa albo jakaś matka (TFI) która nie będzie miała na bułkę dla dziecka
W biznesie niestety ale panują
PRAWA BUSZU
Jeżeli ty kogoś nie "zjesz" to na pewno zostaniesz "zjedzony" przez innych Suspect
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 16.02.2009 - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.02.2009   UFO - 16.02.2009 - Page 30 EmptyPon 16 Lut 2009, 22:53

LeM napisał:
psychologia...

masz doradce z którym 10 lat biznesy robisz ku obopólnemu zadowoleniu i nagle koleś ci minę sprzedaje. Jesteś praktycznie bezbronny bo nawet głupio nie zaufać po takim czasie.

taka sama historia jak wciskanie MISków na szczycie hossy "najlepszym" klientom indywidualnym. Ten sam mechanizm. Z resztą już o tym kiedyś pisałem. Telefon od doradcy, super oferta, tylko dla wybranych klientów...


Ogólnie rzecz biorąc to wg mnie banki sobie na lata przeje*ały. Nikt rozsądny im więcej nie zaufa a praca bankowca będzie porównywana do szulera karcianego. Gówno będą zarabiać nie kasę z prowizji. Jakieś psie pieniądze. Zero szacunku u ludzi tylko podejrzliwe spojrzenia.

To niestety źle wróży wychodzeniu z kryzysu. No i jeszcze kwestia utraty zaufania do papierowego pieniądza gdzieś po drodze i złoto po 4k USD za uncję i chaos z jakąś wojenką
Tak to się kończy secular cycle...


w interesach zaufanie jest najważniejsze - masz racje Banki same sobie samobója strzeliły - tylko chyba jeszcze do prezesów to nie dotarło - to tak jak z politykami dopiero jak przegra wybory to nagle widzi że świat jakoś mniej kolorowy się zrobił.
Powrót do góry Go down
inwestor

inwestor


Liczba postów : 27849
Location :
Registration date : 30/08/2007

UFO - 16.02.2009 - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.02.2009   UFO - 16.02.2009 - Page 30 EmptyPon 16 Lut 2009, 22:55

Grim Reaper napisał:
UFO - 16.02.2009 - Page 30 Igdukx dobryżart dobryżart dobryżart

Tak
Jest dobrze
Przyjeżdżajcie na pogrzeb kaplica
dobryżart
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 16.02.2009 - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.02.2009   UFO - 16.02.2009 - Page 30 EmptyPon 16 Lut 2009, 22:56

inwestor napisał:
Ludzie Ludzie Ludzie
Czy was wszystkich pogięło
Bierzemy udział w spekulacji czyli grze na instrumentach pochodnych i naszym zadaniem jest wygrać czyli zarobić jak najwięcej kasy
Kurwa i ja mam mieć teraz skrupuły, że po drugiej stronie przegrywa jakiś emeryt OFE) który nie będzie miał na lekarstwa albo jakaś matka (TFI) która nie będzie miała na bułkę dla dziecka
W biznesie niestety ale panują
PRAWA BUSZU
Jeżeli ty kogoś nie "zjesz" to na pewno zostaniesz "zjedzony" przez innych Suspect

ej zaraz zaraz - jak była WOŚP to byłem wielce zjebany bo nie daje kasy na biedne dzieci a teraz wychodzi jacy jesteście naprawdę - kurwa jak zwykle podwójna moralność.
Powrót do góry Go down
dead_eye

dead_eye


Liczba postów : 5365
Age : 45
Location : Z.G.
Registration date : 13/02/2008

UFO - 16.02.2009 - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.02.2009   UFO - 16.02.2009 - Page 30 EmptyPon 16 Lut 2009, 22:57

inwestor napisał:
Ludzie Ludzie Ludzie
Czy was wszystkich pogięło
Bierzemy udział w spekulacji czyli grze na instrumentach pochodnych i naszym zadaniem jest wygrać czyli zarobić jak najwięcej kasy
Kurwa i ja mam mieć teraz skrupuły, że po drugiej stronie przegrywa jakiś emeryt OFE) który nie będzie miał na lekarstwa albo jakaś matka (TFI) która nie będzie miała na bułkę dla dziecka
W biznesie niestety ale panują
PRAWA BUSZU
Jeżeli ty kogoś nie "zjesz" to na pewno zostaniesz "zjedzony" przez innych Suspect

ot co fakty konkrety, a nie wiedza kosztuje Smile

kiedys tez mnie oszukali, podpisalem roaming, a nie czytalem stawek, zasad itp. i jebneli mnie na pare tysia - glupota i debilizm, ale tez trzeba to przyjac Smile

kazdy kazdego kiedys wydyma lub bedzie wydymanym, kwestia skali, jak na ulicy : zasada ograniczonego zaufania
Powrót do góry Go down
inwestor

inwestor


Liczba postów : 27849
Location :
Registration date : 30/08/2007

UFO - 16.02.2009 - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.02.2009   UFO - 16.02.2009 - Page 30 EmptyPon 16 Lut 2009, 22:59

krt napisał:
inwestor napisał:
Ludzie Ludzie Ludzie
Czy was wszystkich pogięło
Bierzemy udział w spekulacji czyli grze na instrumentach pochodnych i naszym zadaniem jest wygrać czyli zarobić jak najwięcej kasy
Kurwa i ja mam mieć teraz skrupuły, że po drugiej stronie przegrywa jakiś emeryt OFE) który nie będzie miał na lekarstwa albo jakaś matka (TFI) która nie będzie miała na bułkę dla dziecka
W biznesie niestety ale panują
PRAWA BUSZU
Jeżeli ty kogoś nie "zjesz" to na pewno zostaniesz "zjedzony" przez innych Suspect

ej zaraz zaraz - jak była WOŚP to byłem wielce zjebany bo nie daje kasy na biedne dzieci a teraz wychodzi jacy jesteście naprawdę - kurwa jak zwykle podwójna moralność.

Na pewno nie przeze mnie bo ja mam podobne zasady do Twoich Laughing
Powrót do góry Go down
inwestor

inwestor


Liczba postów : 27849
Location :
Registration date : 30/08/2007

UFO - 16.02.2009 - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.02.2009   UFO - 16.02.2009 - Page 30 EmptyPon 16 Lut 2009, 23:02

dead_eye napisał:
inwestor napisał:
Ludzie Ludzie Ludzie
Czy was wszystkich pogięło
Bierzemy udział w spekulacji czyli grze na instrumentach pochodnych i naszym zadaniem jest wygrać czyli zarobić jak najwięcej kasy
Kurwa i ja mam mieć teraz skrupuły, że po drugiej stronie przegrywa jakiś emeryt OFE) który nie będzie miał na lekarstwa albo jakaś matka (TFI) która nie będzie miała na bułkę dla dziecka
W biznesie niestety ale panują
PRAWA BUSZU
Jeżeli ty kogoś nie "zjesz" to na pewno zostaniesz "zjedzony" przez innych Suspect

ot co fakty konkrety, a nie wiedza kosztuje Smile

kiedys tez mnie oszukali, podpisalem roaming, a nie czytalem stawek, zasad itp. i jebneli mnie na pare tysia - glupota i debilizm, ale tez trzeba to przyjac Smile

kazdy kazdego kiedys wydyma lub bedzie wydymanym, kwestia skali, jak na ulicy : zasada ograniczonego zaufania

Dokładnie
Ogólnie można powiedzieć
ŻYCIE POLEGA NA RUCHANIU
Very Happy
I życzmy sobie abyśmy jak najmniej byli dymani (no może za wyjątkiem kobitek) Very Happy
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 16.02.2009 - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.02.2009   UFO - 16.02.2009 - Page 30 EmptyPon 16 Lut 2009, 23:03

inwestor napisał:
krt napisał:
inwestor napisał:
Ludzie Ludzie Ludzie
Czy was wszystkich pogięło
Bierzemy udział w spekulacji czyli grze na instrumentach pochodnych i naszym zadaniem jest wygrać czyli zarobić jak najwięcej kasy
Kurwa i ja mam mieć teraz skrupuły, że po drugiej stronie przegrywa jakiś emeryt OFE) który nie będzie miał na lekarstwa albo jakaś matka (TFI) która nie będzie miała na bułkę dla dziecka
W biznesie niestety ale panują
PRAWA BUSZU
Jeżeli ty kogoś nie "zjesz" to na pewno zostaniesz "zjedzony" przez innych Suspect

ej zaraz zaraz - jak była WOŚP to byłem wielce zjebany bo nie daje kasy na biedne dzieci a teraz wychodzi jacy jesteście naprawdę - kurwa jak zwykle podwójna moralność.

Na pewno nie przeze mnie bo ja mam podobne zasady do Twoich Laughing


aaa to zwracam honor
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 16.02.2009 - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.02.2009   UFO - 16.02.2009 - Page 30 EmptyPon 16 Lut 2009, 23:04

a ja wam powiem jedno , nie mam duzo kasy w porownaniu do was ale po tej bessie bede mial duzo wiecej

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

i tym optymistycznym akcentem zycze wam dobrej nocy Smile


Ostatnio zmieniony przez DarkMac dnia Pon 16 Lut 2009, 23:05, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
dead_eye

dead_eye


Liczba postów : 5365
Age : 45
Location : Z.G.
Registration date : 13/02/2008

UFO - 16.02.2009 - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.02.2009   UFO - 16.02.2009 - Page 30 EmptyPon 16 Lut 2009, 23:04

odnosnie artykulu z GW

"iotr miał 900 tys. euro kredytu w Raiffeisen. Bank powiedział mu: przewalutujemy ci kredyt z euro na jeny. Gdzie korzyść? Kredyt weuro był opracowany na 3,5 proc. W jenach tylko na 1 proc. Każdego miesiąca miał płacić ratę mniejszą o 2 tysiące złotych.

Piotr tak to pamięta: -Wytłumaczyli mi, że to czysty zysk, bo oprocentowanie się nie zmieni. Ale nie było mowy, że na kredyt ma wpływ zmiana w kursach jena lub euro.
Nic nie mówili? - upewniamy się.
Piotr się zaklina: - Ani słowa. Zresztą tu są umowy, proszę mi znaleźć coś o ryzyku albo zagrożeniach, na jakie narażony jest klient - i rzuca na biurko 15 stron dokumentów.
"

gosc cos pieprzy, bo akurat Raiffeisen wymagał i bezwglednie pilnował - zeby klienci mieli scenariusze podpisane co do kursów - bez tego back office nie ksiegowal transakcji - wiem od drzwi Smile po prostu tego zalacznika nie pokazal
Powrót do góry Go down
Dave
Admin
Admin
Dave


Liczba postów : 21090
Age : 55
Location : 3miasto
Registration date : 31/08/2007

UFO - 16.02.2009 - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.02.2009   UFO - 16.02.2009 - Page 30 EmptyPon 16 Lut 2009, 23:05

SzFagier napisał:
historia lubi się powtarzać...
na początku tysiąclecia były modne CIRSy na CZK
nie wierzycie... zapytajcie starszych stażem pracowników BaHand...


a o co chodziło scratch

nie znam tej sprawy.
Powrót do góry Go down
dead_eye

dead_eye


Liczba postów : 5365
Age : 45
Location : Z.G.
Registration date : 13/02/2008

UFO - 16.02.2009 - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.02.2009   UFO - 16.02.2009 - Page 30 EmptyPon 16 Lut 2009, 23:07

mogly byc naduzycia w innych momentach, ale przeciez nie powiem, gdzie dziurawy system byl Smile

DAve chodzi o to, ze wtedy tez firmy udupily, jak dzis pamietam jak eurpln na 4,900 zaiwanialo a firmy mialy zabezpieczenia na 4,0000 i plakaly - tylko wtedy takie medialne nie bylo i nie byly to opcje a w wiekszosci zwykle forwardy - ale efekt dzialania praktycznie ten sam

podobnie z cirsami, kazdy kraj przezywal oczarowanie pochodnymi, japonia w latach 80-90 tez - nawet firmy zakladaly swoje komorki do spekulacji !! do czasu rzecz jasna Smile


Ostatnio zmieniony przez dead_eye dnia Pon 16 Lut 2009, 23:08, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
filip

filip


Liczba postów : 3719
Registration date : 05/09/2008

UFO - 16.02.2009 - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.02.2009   UFO - 16.02.2009 - Page 30 EmptyPon 16 Lut 2009, 23:08

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Kocham-Franka-nowa-lokata-strukturyzowana-w-ofercie-mBanku-1907097.html

wszyscy do mbanku... Wink
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 16.02.2009 - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.02.2009   UFO - 16.02.2009 - Page 30 EmptyPon 16 Lut 2009, 23:08

dead_eye napisał:
mogly byc naduzycia w innych momentach, ale przeciez nie powiem, gdzie dziurawy system byl Smile

DAve chodzi o to, ze wtedy tez firmy udupily, jak dzis pamietam jak eurpln na 4,900 zaiwanialo a firmy mialy zabezpieczenia na 4,0000 i plakaly - tylko wtedy takie medialne nie bylo i nie byly to opcje a w wiekszosci zwykle forwardy - ale efekt dzialania praktycznie ten sam

qurwa co 8 lat to samo ja pierdole , czyli rok 2015-2016 again ?
Powrót do góry Go down
forex
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
forex


Liczba postów : 5321
Location : Kraków
Registration date : 29/08/2007

UFO - 16.02.2009 - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.02.2009   UFO - 16.02.2009 - Page 30 EmptyPon 16 Lut 2009, 23:09

DarkMac napisał:
Ezet napisał:
kaczor napisał:
co za dzien,strulem sie rosolem ktory sam ugotowalem.Kurwa nawet w sklepach juz trefne kury sprzedaja co za czasy

a moze to był KACZOR lol!
dobryżart

trefna kura , piekny tekst
ja bym powiedzial toksyczna Very Happy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 16.02.2009 - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.02.2009   UFO - 16.02.2009 - Page 30 EmptyPon 16 Lut 2009, 23:11

inwestor napisał:
Ludzie Ludzie Ludzie
Czy was wszystkich pogięło
Bierzemy udział w spekulacji czyli grze na instrumentach pochodnych i naszym zadaniem jest wygrać czyli zarobić jak najwięcej kasy
Kurwa i ja mam mieć teraz skrupuły, że po drugiej stronie przegrywa jakiś emeryt OFE) który nie będzie miał na lekarstwa albo jakaś matka (TFI) która nie będzie miała na bułkę dla dziecka
W biznesie niestety ale panują
PRAWA BUSZU
Jeżeli ty kogoś nie "zjesz" to na pewno zostaniesz "zjedzony" przez innych Suspect


b. przykre to jest co napisales
ale niestety prawdziwe !

a wszelkim złem jest własnie giełda i zasady tam obecnie panujace
bo przeciez w normalnym biznesie mozna zarabiac uczciwie nie oszukujac innych
ale giełda ( w zamysle oparta na slusznych zasadach )
w praktyce została sprowadzona do kasyna gdzie wszyscy wszystkich oszukują
nikt tego nie zbadał jakie szkody moralne wyrzadziło takie wynaturzenie dla normalnych stosunkolw miedzyludzkich w elitach biznesu
jesli takie teksty jak Twoj wydaja sie normalne a pieniadz jest najwazniejszy - po trupach do sukcesu jak nie pożre ciebie to ty pozresz mnie ...
Chyba pojde na odwyk od giełdy -poki jeszcze dostrzegam cos wiecej od kasy !!!!!

milej nocy


Ostatnio zmieniony przez KaKa 2009 dnia Pon 16 Lut 2009, 23:13, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
dead_eye

dead_eye


Liczba postów : 5365
Age : 45
Location : Z.G.
Registration date : 13/02/2008

UFO - 16.02.2009 - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.02.2009   UFO - 16.02.2009 - Page 30 EmptyPon 16 Lut 2009, 23:12

DarkMac napisał:
dead_eye napisał:
mogly byc naduzycia w innych momentach, ale przeciez nie powiem, gdzie dziurawy system byl Smile

DAve chodzi o to, ze wtedy tez firmy udupily, jak dzis pamietam jak eurpln na 4,900 zaiwanialo a firmy mialy zabezpieczenia na 4,0000 i plakaly - tylko wtedy takie medialne nie bylo i nie byly to opcje a w wiekszosci zwykle forwardy - ale efekt dzialania praktycznie ten sam

qurwa co 8 lat to samo ja pierdole , czyli rok 2015-2016 again ?

tak by wychodzilo, firmy zapominaja, nowe wilczki plus "teraz to inne czasy"
Powrót do góry Go down
BP
Gość




UFO - 16.02.2009 - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.02.2009   UFO - 16.02.2009 - Page 30 EmptyPon 16 Lut 2009, 23:15

Przy tak gęstej dyskusji brak miejsca dla brutalnej_prawdy.

G, hdk.
Powrót do góry Go down
SzFagier
Admin
Admin
SzFagier


Liczba postów : 5190
Registration date : 27/08/2007

UFO - 16.02.2009 - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.02.2009   UFO - 16.02.2009 - Page 30 EmptyPon 16 Lut 2009, 23:15

rok 2001

chodzili z Ba Han do wybranych klientów z propozycją kredytu denominowanego w CZK, oczywista oferta też dla wybranych klientów...
z tego co pamietam byli tuż po wejściu do nich Citi...
no cud miód malina proszę spojrzeć jak koronka spada a bedzie spadać jeszcze mocniej przeca nasz naród to 40 mln luda a Pepiki to cieniasy i koronka bedzie spadać... a co było od drugiej połowy roku to sam zobacz...

UFO - 16.02.2009 - Page 30 Captur24

_________________
futy jak dobra wódka, i tu i tu 40% i ani promila więcej !!!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 16.02.2009 - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.02.2009   UFO - 16.02.2009 - Page 30 EmptyPon 16 Lut 2009, 23:15

kurcze Panowie....

piszecie o psychologii, przyjaciolach rodziny, etc.

Ja majac 25 nauczylem sie, ze nie ma sie przyjaciol. Najlepszy kumpel ze studiow, ktorego potem zatrudnilem w firmie ktora tworzylem, okazlo sie ze kradnie mi rzeczy (elektronike) z firmy i sprzedaje na allegro. serio Smile. Od tej chwili ZERO interesow z rodzina i "przyjaciolmi".

Mniej wiecej w tym samym czasie jak sie czlowiek wzial za robote, to np. poszedlem na "szkolenie" "efektywne techniki sprzedazy". I co, kiepski ze meni sprzedawca, ale nauczylem sie jedno. ze potencjalnie kazdy kto do mnie dzwoni z oferta to facet po takim kursie. A na pewno moj kontrachent.

SCEPTYCYZM.
Jak dostaje taka super oferte jak CIRS to moje pierwsze pytanie: "misiaczku skoro to takie super to czemu sam sobei nie kupisz tylko mi zawraczasz glowe?" To troche jak z tymi co pisza ksiazki o inwestowaniu z cyklu "wujek dobra rada"... Neutral W ogolnosci ne ma darmowych obiadkow. Jak ktos wierzy ze "za nic" bedzie co meisiac dostawal 5% od swojego kredytu bo CIRS czy dalej 5% od niczego "bo wirtualny" i to rozdawnictwo kasy dla "najlepszych klientow"???

No kurwa... prezesiny wysylaja swoich sprzedawcow na kursy sprzedazy gdzie sie uczy slow kluczy typu "oferta specjalnie dla Pana bo Pan wyjatkowy"... tak kurwa tu widac ze prezesi zgodnie z zasada otaczaj sie lepszymi od siebie nigdy na kurs sprzedazy nie poszli Smile

Trzecia zasada. nie zal mi ludzi co poplyneli przez glupote. Jesli ktos nie ma wpojone, ze nie tykam sie tego czego nie rozumiem... to jego problem. Nie zapomne konsternacji pewnego "sprzedawcy", ktory najpierw mnie wychwalil jaki to ja super gosc jestem(w sensie INTELIGENTNY i LOT LAPIACY PRODUKT) , jak go w pewnym momencie zapytalem... przepraszam ja tego nie rozumiem, moze Pan to na prostych liczbach mi wyliczyc?.... Aha to dziekuje.


Ostatnio zmieniony przez bartprokop dnia Pon 16 Lut 2009, 23:20, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 16.02.2009 - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.02.2009   UFO - 16.02.2009 - Page 30 EmptyPon 16 Lut 2009, 23:17

Dave napisał:
kaczor napisał:
zreszta ja mam dosyc o opcjach,jestem ekonomista i mam swoje podejscie i go nie zmienie.
bankrut a ten koles z dudy to tez biedna owieczka i ofiara bankow i on tez potrzebuje pomocy?To co Twoim zdaniem trzeba mu dac z budzetu na splate opcji?Zastanow sie nad racjonalnoscia tego co piszesz,tp byli twardzo zawodnicy i bezwzgledni i dali sie po prostu wyruchac przez chciwosc


kaczor,

jak cię lubię to zaczynasz pierdzielic jak potłuczony.

nie mówimy o jednym kolesiu tylko o tysiącach firm. spójrz na skalę zjawiska. Banki w swojej głupocie lub celowym działaniu doprowadziły i u nas do kryzysu na potężną skalę.... a jego skutki odczujesz i ty i ja i wszyscy dookoła.

komu będziesz załatwiał kredyty jak ludzi powypierdalają na bruk bo bedą zamykac firmy umoczone w bankowe wynalazki ?
Dla mnie to jest histeria w polsce jest kilkaset tysiecy firm prowadzacych interesy a teraz bedziemy premiowac nie tych co dobzre zarzadzaja tylko spekulantow.Ten koles z Dudy sciemnil raz,mozliwe ze sciemniaja tez inni ze nei wiedzieli byleby sie wymigac.
Za chwile kredytobiorcy zazadaja zeby im bank pozwilil splacac kredyty w chf po 2 zeta i ze rzad ma to zagwarantowac.I wieszco wtedy MY za to zaplacimy ,tak samo jak MY zaplacimy za opcje jesli rzad zacznie cos robic.Niech lepiej placa zarzady firm i same firmy,ludzie znajda inna prace takie jest zycie.Ja tez mialem wiele roznych trudnych sytuacji w yzciu i jakos zyje bez pomocy rzadu


Ostatnio zmieniony przez kaczor dnia Pon 16 Lut 2009, 23:19, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
dead_eye

dead_eye


Liczba postów : 5365
Age : 45
Location : Z.G.
Registration date : 13/02/2008

UFO - 16.02.2009 - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.02.2009   UFO - 16.02.2009 - Page 30 EmptyPon 16 Lut 2009, 23:18

"- A oni o moich kontach wszystko wiedzieli, bo od lat mi prowadzili i to firmowe, i to prywatne. Wiedzieli, że mam 2 miliony oszczędności, kredyty, jakie przelewy robię, z kim interesy. Stanisław pyta jeszcze Marcina: skoro ja mogę tylko zyskać, to kto traci? Bo przecież pieniądze nie wezmą się zpowietrza. I słyszy: -Spoko, to pewny interes, bo Żydzi wymyślili.

I Stanisław podpisuje umowę ramową. A czytał ją? -Aco tam czytać? Że jakieś transakcje, forwardy czy coś. Panie, ja nie jestem ekonomistą, tylko ochmistrzem i kierowcą."

GREED IS GOOD Twisted Evil szkoda goscia swoja droga, z jednej strony barany mu to sprzedaly, z drugiej nie znajac sie cos robil

inteligencji sprzedawcy i wyobrazni im zabraklo tym chlopakom z banku - podejrzewam niestety ze moglo faktycznie byc naganne zachowanie w procesie

ja to takim nawet nie proponowalem opcji, tylko fwr - bo wiadomo ze gosc sie nie zna

re bartek bardzo ladnie napisane Exclamation


Ostatnio zmieniony przez dead_eye dnia Pon 16 Lut 2009, 23:20, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 16.02.2009 - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.02.2009   UFO - 16.02.2009 - Page 30 EmptyPon 16 Lut 2009, 23:19

DarkMac napisał:
a ja wam powiem jedno , nie mam duzo kasy w porownaniu do was ale po tej bessie bede mial duzo wiecej

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

i tym optymistycznym akcentem zycze wam dobrej nocy Smile

zgaduje ze pobierasz ele po 900 i do 4200 lezakuja...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 16.02.2009 - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.02.2009   UFO - 16.02.2009 - Page 30 EmptyPon 16 Lut 2009, 23:21

MICHU napisał:
DarkMac napisał:
a ja wam powiem jedno , nie mam duzo kasy w porownaniu do was ale po tej bessie bede mial duzo wiecej

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

i tym optymistycznym akcentem zycze wam dobrej nocy Smile

zgaduje ze pobierasz ele po 900 i do 4200 lezakuja...

moze, nie wiem Razz , w przeciwinestwie do Kaki ja nie wiem gdzie skonczy sie ta bessa i mi to do sczescia nie jest potzrebane Very Happy

ps ale jak sie juz skonczy to bede to wiedzial lol!
Powrót do góry Go down
SzFagier
Admin
Admin
SzFagier


Liczba postów : 5190
Registration date : 27/08/2007

UFO - 16.02.2009 - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.02.2009   UFO - 16.02.2009 - Page 30 EmptyPon 16 Lut 2009, 23:25

z historii BH

W 2000 roku nastąpiła radykalna zmiana struktury akcjonariatu Banku Handlowego. Zakończył się 3-letni okres wypracowanej w procesie prywatyzacji Banku koncepcji akcjonariatu rozproszonego, opartego na inwestorach pasywnych. W roku 130-lecia działalności Bank otworzył nowy rozdział swojej historii stając się częścią globalnej sieci Citigroup. Zakup przez największą instytucję finansową świata w dwóch wezwaniach znaczącej większości akcji Banku oraz zgoda Komisji Nadzoru Bankowego na przekroczenie przez podmioty wchodzące w skład Citigroup 75% kapitału akcyjnego Banku otworzyły drogę do podjęcia decyzji o połączeniu Banku Handlowego w Warszawie S.A. z Citibank (Poland) S.A.


a w 2001 myk superprodukt CZK
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

czy zaspokoiłem Cię Dave ?

_________________
futy jak dobra wódka, i tu i tu 40% i ani promila więcej !!!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 16.02.2009 - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.02.2009   UFO - 16.02.2009 - Page 30 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 16.02.2009
Powrót do góry 
Strona 30 z 32Idź do strony : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31, 32  Next
 Similar topics
-
» UFO - 09.01.2009
» UFO - 16.01.2009
» UFO - 27.01.2009
» UFO - 05.02.2009
» UFO - 27.02.2009

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: