Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 16.02.2009

Go down 
+59
jem
rydzo
Rmir
chudy mis
Aligator
ojro
Franolski
Liber GRIZZLI Abaci
Jones
irc
filip
kiwi
Albin
Ezet
Cris
malec
barany
zibi
msw23
Poffcernacy
CromCruach
Bankrut
p0teflon
busia
loko
Ziommmm
EX
Małolat
Indiana
www
praktyk
Got mit Uns
Prezes
Kozoyeb
Jastrząb
Mleczarz
cameleon
Edith
LeM
Krzysztof
Dave
krokus55
gumbas
Damian
nomad
forex
mobar
Reser
north-south
betonowe_buty
Diablo
sinuee
kamikaze
dead_eye
SYLWESTER
inwestor
kLeszcz
1bawara
SzFagier
63 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32
AutorWiadomość
IronFX
Sys Trader
Sys Trader
IronFX


Liczba postów : 9659
Age : 55
Location : Wawa/Lublin
Registration date : 11/10/2007

UFO - 16.02.2009 - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.02.2009   UFO - 16.02.2009 - Page 32 EmptyWto 17 Lut 2009, 00:18

kaczor napisał:
Bankrut napisał:
Kaczor Smile

Rejek tuli, ale póki co zarobek jest mniejszy od DD który miał na tym sygnale.

Padło wsparcie 1425, szkoda, ale qrcze whoyowe obroty na przebiciu tego ważnego w sumie wsparcia (na intra) trochę mnie zmyliły i dlatego zahedgowałem moje wypaśne eseczki eleczkami na ww. poziomie. Stąd jestem nominalnie na zero.

< 1405, zamknij L
> 1433, zamknij S
obot moze wynikac tez z fazy rynku,gale piate nie maja juz tego poweru,po prostu sie zsuwamy jeszcze jest miejsce na ponad 130 punktow wedlug fibilologii a jak padnie GM to nawet nie bede liczyl bo wtedy trzeba sie bedzie schowac w schronei i zobaczyc co zostalo z systemu finansowego na swiecie
A co do arta to ja uwazam ze i tak zawsze ODPOWIEDZIALNY jest pzredsiebiorca.Wiesz ile mi szajsu chca pocisnac inni ludzie?Ja sie kilka dni zastanawiam czy sobei debet na koncie troche zwiekszyc a oni pizgali po kilka milionow transakcje.jak ktos prowadzi firme to nei powinien wierzyc w cuda typu "panie bez ryzyka zarobisz".Byla hossa ludzie byl izadowoleni i optymistyczni i mieli mala awersje do ryzyka.Artykul jest zreszte tendencyjny bo Ci lduzie po prostu szukaja winy w bankach a noe u siebie ciezko im przyjac do wiadomosci ze utopili firme bo to biej w ich poczucie wartosci.To sie nazywa fachowo w psychologii "racjonalizacja" tworza sobie system iluzji i zaprzeczen jak facet ktoremu kobieta przyprawila rogi

to Was jusz szkola jak sobie poradzic z poczuciem winy ?
Powrót do góry Go down
blrg
Gość




UFO - 16.02.2009 - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.02.2009   UFO - 16.02.2009 - Page 32 EmptyWto 17 Lut 2009, 00:25

Maciej Duda posiada wykształcenie wyższe. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Zarządzania i Marketingu w Lesznie (specjalność – zarządzanie i marketing). Ukończył Studia Podyplomowe z zakresu inwestycji kapitałowych w wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu.

Od początku swojej kariery zawodowej ściśle związany jest z rodzinnym biznesem. W latach 1996 – 1999 był wspólnikiem w spółce Zakłady Mięsne MBM DUDA s.c. W latach 2000 – 2005 obejmował stanowisko Dyrektora Generalnego spółki pod firmą Zakłady Mięsne DUDA Sp. z o. o., Przekształconej w Zakłady Mięsne DUDA S.A., a następnie Polski Koncern Mięsny DUDA S.A. W styczniu 2003 roku doprowadził do debiutu kierowanej przez siebie spółki na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Od stycznia 2006 roku sprawuje funkcję Prezesa Zarządu Polskiego Koncernu Mięsnego DUDA S.A – podmiotu należącego do ścisłej czołówki producentów mięsa w Polsce.

Pan Maciej Duda pełni ponadto funkcję Prezesa Zarządu AGRO - DUDA Sp. z o.o. oraz Wiceprezesa Zarządu DUDA INVEST Sp. z o. o. Zasiada w Radach Nadzorczych następujących spółek: Agroprof Sp. z o. o., Centrum Mięsne MAKTON S.A., Centrum Mięsne Eurosmak Sp. z o. o., DATOR Development S.A., DUDA WATIN S.A., INGENIA S.A., PROMED Sp. z o.o., Rolpol Sp. z o. o., Wizental Sp. z o. o. Jest jednym z inicjatorów, akcjonariuszy oraz członków Rady Nadzorczej utworzonego w 2007 roku Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych OPOKA S.A. oraz działającego w jej ramach OPOKA Funduszu Inwestycyjnego Zamkniętego.

W 2004 roku za wybitne osiągnięcia w dziedzinie rolnictwa, rozwoju wsi i rynków rolnych wyróżniony został honorową Odznaką „Zasłużony DLA ROLNICTWA” przyznaną przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. W listopadzie 2006 roku otrzymał tytuł „Przedsiębiorca Roku” w prestiżowym konkursie organizowanym przez Ernst & Young.

Pan Maciej Duda prowadzi działania wspierające przedsiębiorczość. Jest jednym z założycieli funduszu Business Angel SeedFund, inwestującego w młode innowacyjne spółki z branży informatycznej i biotechnologicznej.

Poza pracą zawodową aktywnie uczestniczy w życiu społecznym. Jest m.in. członkiem Rady Fundacji im. Maksymiliana Dudy, która wspiera dzieci i młodzież z terenów wiejskich, oferując im fundusze z przeznaczeniem na edukację. Sprawuje także funkcję Przewodniczącego Rady Nadzorczej Unia Leszno Sportowa S.A.

Jestem stary i dużo pamiętam - i mam takie pytanie: czy Pan Maciej Duda musiał być przez kilka lat ledwie prokurentem w firmie swojego ojca z powodu jakichś kłopotów sądowych związanych z finansami? A teraz zatarło się to w pamięci i można o tym nie pamiętać? Albo sam mam jakąś pomroczność jasną....
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 16.02.2009 - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.02.2009   UFO - 16.02.2009 - Page 32 EmptyWto 17 Lut 2009, 00:48

Forum stało sie jakieś forexowe. Nikt o fut w20 nie pisze. Jeszcze jakieś opcje i CIRS najlepiej unieważnić. A może by tak unieważnienie i oszkodowania dla bankrutów na futures????????????.....
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 16.02.2009 - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.02.2009   UFO - 16.02.2009 - Page 32 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 16.02.2009
Powrót do góry 
Strona 32 z 32Idź do strony : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32
 Similar topics
-
» UFO - 09.01.2009
» UFO - 16.01.2009
» UFO - 27.01.2009
» UFO - 05.02.2009
» UFO - 27.02.2009

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: