Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 19.02.2009

Go down 
+62
Indiana
ramzes
filip
malec
Krzysztof
Ezet
Liber GRIZZLI Abaci
kiwi
irc
loko
szakal
Pan Nikt
Poffcernacy
IronFX
Jastrząb
Bankrut
zibi
wigrywam
kLeszcz
Ziommmm
franco
andrzej1217
Cris
rabe
krokus55
fabularasa
melex259
Aligator
Albin
forex
cameleon
PoPo
busia
Diablo
north-south
Kapitan Solo
Edith
Reser
antykatofob
Dave
praktyk
Prezes
gumbas
www
EX
Marek
Damian
kydo
rydzo
nomad
tarzan
barany
piogor
dead_eye
inwestor
betonowe_buty
kamikaze
ojro
SYLWESTER
1bawara
Rmir
SzFagier
66 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26

Hatki rozliczymy w okolicy ?
> 1500
UFO - 19.02.2009 - Page 26 Vote_lcap31%UFO - 19.02.2009 - Page 26 Vote_rcap
 31% [ 28 ]
1500
UFO - 19.02.2009 - Page 26 Vote_lcap9%UFO - 19.02.2009 - Page 26 Vote_rcap
 9% [ 8 ]
1400
UFO - 19.02.2009 - Page 26 Vote_lcap15%UFO - 19.02.2009 - Page 26 Vote_rcap
 15% [ 14 ]
1300
UFO - 19.02.2009 - Page 26 Vote_lcap12%UFO - 19.02.2009 - Page 26 Vote_rcap
 12% [ 11 ]
1200
UFO - 19.02.2009 - Page 26 Vote_lcap13%UFO - 19.02.2009 - Page 26 Vote_rcap
 13% [ 12 ]
1100
UFO - 19.02.2009 - Page 26 Vote_lcap8%UFO - 19.02.2009 - Page 26 Vote_rcap
 8% [ 7 ]
1000
UFO - 19.02.2009 - Page 26 Vote_lcap4%UFO - 19.02.2009 - Page 26 Vote_rcap
 4% [ 4 ]
< 1000
UFO - 19.02.2009 - Page 26 Vote_lcap8%UFO - 19.02.2009 - Page 26 Vote_rcap
 8% [ 7 ]
Wszystkich Głosów : 91
 
Poll closed

AutorWiadomość
north-south




Liczba postów : 4986
Registration date : 04/02/2009

UFO - 19.02.2009 - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19.02.2009   UFO - 19.02.2009 - Page 26 EmptyPią 20 Lut 2009, 00:19

north-south napisał:
kaczor napisał:
north-south napisał:
Re rmir
Oto jest mój pierwszy post jaki pisze do ciebie Proszę cię znajdz mi wcześniejszy w historii pisany bezspośrednio do ciebie Nie wspominajć żebym cie obrażal Pierwszy nazwałes mie dupkiem mimo że nie pisałem z toba ale z kaczorem {pierwszy mie obraziłes a teraz grasz niewiniątko Człowieku miej chociaz troche własnego honoru Napierwe innych obrażasz a potem dziwisz się że ciebie inni obrażają? Troche godności
Wiesz co ostatni jzu dzisiaj moj post.O sprawie jzu dawno kazdy by zapomnial, w sumie chcialem z toba normalnie dyskutowac ale ty jak jakas pzrewrazliowina baba ciagle wracasz do tego ze ktsi tam cos napisal.Po prostu masz cos nie tak z dynka,nawet ja wymiekam jesli chodzi o dyskusje bo ty chyba mozesz tak miesiacami jeczec i plakac ze ktos tam cos napisal.Poza tym Lider abacci zawsze jest bardzo grzeczny a ty go dzisiaj obraziles jak pouczasz innych to znajz mi jego post w ktorym cos zlego o tobei napisal i zobacz co ty do niego napisales hipokryto.
Chcesz to prosze bardzo To jest pierszy post między nami o ile pamietam Dodam tylko ze pisząc o przydupasach miałem na mysli kazika i rmira i darkmac
Liber Abaci




Age : 39
Dołączył : 27 Lis 2008
Posty : 398
Location : zazwyczaj jestem TU gdzie teraz


PisanieTemat: Re: UFO - 19.02.2009 Yesterday at 22:41 Odpowiedz z cytatem
north-south napisał:
HIOB napisał:
Sławomir C. - właściciel firmy eksportującej wyroby z metalu i plastiku

To, co zrobiły banki, to jest zwyczajne okrucieństwo. Mój znajomy dostał wylewu, jego żona została sama z firmą i opcjami i nie wie, co robić. Do takiej tragedii doprowadziły banki.

Przez te diabelne opcje pracuję po 20 godz. dziennie. Bank wyrywa mi z kont pieniądze, a ja muszę się bronić. Już 400 tys. zł mi zabrali. Bank mnie szantażuje, że jeśli nie zabezpieczę opcji swoim majątkiem, to wypowie mi wszystkie umowy. Wynająłem kancelarię adwokacką i jesteśmy w sporze.

Moja firma produkuje w metalu i plastiku, ponad 90 proc. produkcji idzie na eksport. W ubiegłym roku propozycje od banków przychodziły non stop. "Panie prezesie, pan tu ciężko pracuje, ale pan traci duże pieniądze" - tłumaczyli mi dilerzy. "Bo produkuje pan przy kursie 3,50 zł za euro, a sprzedaje po 3,20. A my chcemy panu pomóc. Proponujemy stabilizację kursu na 3,40".

Kontrakty z zachodnim kontrahentem miałem podpisane na rok, cena była w euro i nie była negocjowalna. Moich partnerów z Zachodu nie obchodziło, że złotówka się wciąż umacnia. Dostawałem z banku prognozy, że będzie jeszcze silniejsza. Mali przedsiębiorcy nie robią wielkich analiz ekonomicznych. Uwierzyłem w przewidywania bankowych analityków, a to było jawne wprowadzanie w błąd.
No i podpisałem umowę z bankiem Millennium. W umowie jest napisane, że "jeżeli skumulowany zysk w trakcie życia struktury osiągnie maksymalny poziom, to cała struktura automatycznie wyłącza się". Co to oznacza? Że jeśli ja zarobię 20 tys. zł lub jeśli bank zarobi 20 tys. zł, to opcja wygasa.

Ale teraz bank mówi, że nie jest ważne, co jest podpisane, ważne jest to, co jest nagrane, bo liczy się umowa ustna. Bank uważa, że jeśli ja zarobię 20 tys. zł, to opcja wygasa, ale w przypadku banku nie ma takiego wyłącznika. I żąda 5 mln zł.

Nawet jeśli udowodnię przed sądem, że mam rację, to i tak będzie za późno. Firma tego nie przetrwa, bank ją wywróci do góry nogami. Weszli mi na majątek firmy, na hipotekę. Dzwoniło już do mnie ponad sto osób, które są w podobnej sytuacji. To jest jedno wielkie oszustwo. To banki spekulowały walutą, a nie przedsiębiorcy.

http://www.dziennik.pl/polityka/article321106/Jak_banki_naciagaly_klientow_na_opcje.html



Hiob straszne są te opowieści ludzi ale przerażające jest też to jaki mamy poziom kadry zarządzaującej i priv biznes Ci ludzie nigdy nie wyszli poza ramy garażowców albo dozorców Ich pechem było to ze los się do nich usmiechął i dał imm zarobić pare groszy co spowodowało że poczuli wiatr w żaglach


kolego North-South

Nie podoba mi się ta część Twojej wypowiedzi: "przerażające jest też to jaki mamy poziom kadry zarządzaującej i priv biznes Ci ludzie nigdy nie wyszli poza ramy garażowców albo dozorców"

Obrażasz takich ludzi jak ja - Założyłem kilka przedsiębiorstw. Dałem w nich pracę ponad 500 ludziom... Zaryzykowałem SWOJE pieniądze. Włożyłem w to wszystko swoją wiedzę, umiejętności i doświadczenie: a ukończyłem UW - MIM, SGH, MBA na Stockholm Universitat, zarządzanie na St. Gallen Institute... Moje firmy 70% usług świadczą za granicą, gdzie są cenione za jakość...

Zastanowiłeś się zanim napisałeś swoje bzdury??? Jestem pewny, że pracujesz na etacie, skoro nie wiesz co trzeba umieć, aby stworzyć i rozwijać firmę na rynku, jak mocny trzeba mieć charakter, aby walczyć z konkurencją z krajów, gdzie kapitalizm istniał zawsze, gdzie konsolidacja rynku, kapitał dawał im na wejściu przewagę...

Zastanów się następnym razem zanim coś palniesz!
_________________
Byki realizują zyski... Niedźwiedzie realizują zyski...
Tylko chciwe świnie ponoszą straty...
Dodam tylko że co do tkliwych historyjek Nie żebym ciżyczył ale los rózne figle płata I na tm zakończmy
Powrót do góry Go down
north-south




Liczba postów : 4986
Registration date : 04/02/2009

UFO - 19.02.2009 - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19.02.2009   UFO - 19.02.2009 - Page 26 EmptyPią 20 Lut 2009, 00:21

Rmir napisał:
north-south napisał:
Re rmir
Oto jest mój pierwszy post jaki pisze do ciebie Proszę cię znajdz mi wcześniejszy w historii pisany bezspośrednio do ciebie Nie wspominajć żebym cie obrażal Pierwszy nazwałes mie dupkiem mimo że nie pisałem z toba ale z kaczorem {pierwszy mie obraziłes a teraz grasz niewiniątko Człowieku miej chociaz troche własnego honoru Napierwe innych obrażasz a potem dziwisz się że ciebie inni obrażają? Troche godności

nie spodobał mi sie twój post do Darkmaca, a że jego bardzo szanuje za wiedze i dotychczasowy bardzo pozytywny wkład w tresci forumowe, to uważałem za swój moralny obowiązek napisac kilka słow frajerowi, co go obraził
i tyle, skwitowałem to krótko i nie rozwijałem tematu
a za przydupasa i lizanie to dostałes chwasta w jednym z moich postów
a wierz mi, ledwo sie powstrzymuje, zeby ci nie posłac za to wiazaneczki, kiedys mnie ktos poprosił /pozdrawiam adminów/ o przystopowanie ja sie dostosowuje, ale ty sie prosisz
Czyli jednak przyznajesz że jesteś jego adwokatem? A moze przytoczysz historię postów międz nmna a nim by wszyscy wiedzieli o co chodzi? Kto kogo i jak obraził
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 19.02.2009 - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19.02.2009   UFO - 19.02.2009 - Page 26 EmptyPią 20 Lut 2009, 00:22

nie no jednak rmir ma racje opcja foe po raz pierwszy zadziala,bo ja zniose wszystko ale nie telenowele brazylijske z facetem w roli glownej
Powrót do góry Go down
north-south




Liczba postów : 4986
Registration date : 04/02/2009

UFO - 19.02.2009 - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19.02.2009   UFO - 19.02.2009 - Page 26 EmptyPią 20 Lut 2009, 00:24

kaczor napisał:
north-south napisał:
kaczor napisał:
north-south napisał:
Re rmir
Oto jest mój pierwszy post jaki pisze do ciebie Proszę cię znajdz mi wcześniejszy w historii pisany bezspośrednio do ciebie Nie wspominajć żebym cie obrażal Pierwszy nazwałes mie dupkiem mimo że nie pisałem z toba ale z kaczorem {pierwszy mie obraziłes a teraz grasz niewiniątko Człowieku miej chociaz troche własnego honoru Napierwe innych obrażasz a potem dziwisz się że ciebie inni obrażają? Troche godności
Wiesz co ostatni jzu dzisiaj moj post.O sprawie jzu dawno kazdy by zapomnial, w sumie chcialem z toba normalnie dyskutowac ale ty jak jakas pzrewrazliowina baba ciagle wracasz do tego ze ktsi tam cos napisal.Po prostu masz cos nie tak z dynka,nawet ja wymiekam jesli chodzi o dyskusje bo ty chyba mozesz tak miesiacami jeczec i plakac ze ktos tam cos napisal.Poza tym Lider abacci zawsze jest bardzo grzeczny a ty go dzisiaj obraziles jak pouczasz innych to znajz mi jego post w ktorym cos zlego o tobei napisal i zobacz co ty do niego napisales hipokryto.
Chcesz to prosze bardzo To jest pierszy post między nami o ile pamietam Dodam tylko ze pisząc o przydupasach miałem na mysli kazika i rmira
Liber Abaci




Age : 39
Dołączył : 27 Lis 2008
Posty : 398
Location : zazwyczaj jestem TU gdzie teraz


PisanieTemat: Re: UFO - 19.02.2009 Yesterday at 22:41 Odpowiedz z cytatem
north-south napisał:
HIOB napisał:
Sławomir C. - właściciel firmy eksportującej wyroby z metalu i plastiku

To, co zrobiły banki, to jest zwyczajne okrucieństwo. Mój znajomy dostał wylewu, jego żona została sama z firmą i opcjami i nie wie, co robić. Do takiej tragedii doprowadziły banki.

Przez te diabelne opcje pracuję po 20 godz. dziennie. Bank wyrywa mi z kont pieniądze, a ja muszę się bronić. Już 400 tys. zł mi zabrali. Bank mnie szantażuje, że jeśli nie zabezpieczę opcji swoim majątkiem, to wypowie mi wszystkie umowy. Wynająłem kancelarię adwokacką i jesteśmy w sporze.

Moja firma produkuje w metalu i plastiku, ponad 90 proc. produkcji idzie na eksport. W ubiegłym roku propozycje od banków przychodziły non stop. "Panie prezesie, pan tu ciężko pracuje, ale pan traci duże pieniądze" - tłumaczyli mi dilerzy. "Bo produkuje pan przy kursie 3,50 zł za euro, a sprzedaje po 3,20. A my chcemy panu pomóc. Proponujemy stabilizację kursu na 3,40".

Kontrakty z zachodnim kontrahentem miałem podpisane na rok, cena była w euro i nie była negocjowalna. Moich partnerów z Zachodu nie obchodziło, że złotówka się wciąż umacnia. Dostawałem z banku prognozy, że będzie jeszcze silniejsza. Mali przedsiębiorcy nie robią wielkich analiz ekonomicznych. Uwierzyłem w przewidywania bankowych analityków, a to było jawne wprowadzanie w błąd.
No i podpisałem umowę z bankiem Millennium. W umowie jest napisane, że "jeżeli skumulowany zysk w trakcie życia struktury osiągnie maksymalny poziom, to cała struktura automatycznie wyłącza się". Co to oznacza? Że jeśli ja zarobię 20 tys. zł lub jeśli bank zarobi 20 tys. zł, to opcja wygasa.

Ale teraz bank mówi, że nie jest ważne, co jest podpisane, ważne jest to, co jest nagrane, bo liczy się umowa ustna. Bank uważa, że jeśli ja zarobię 20 tys. zł, to opcja wygasa, ale w przypadku banku nie ma takiego wyłącznika. I żąda 5 mln zł.

Nawet jeśli udowodnię przed sądem, że mam rację, to i tak będzie za późno. Firma tego nie przetrwa, bank ją wywróci do góry nogami. Weszli mi na majątek firmy, na hipotekę. Dzwoniło już do mnie ponad sto osób, które są w podobnej sytuacji. To jest jedno wielkie oszustwo. To banki spekulowały walutą, a nie przedsiębiorcy.

http://www.dziennik.pl/polityka/article321106/Jak_banki_naciagaly_klientow_na_opcje.html



Hiob straszne są te opowieści ludzi ale przerażające jest też to jaki mamy poziom kadry zarządzaującej i priv biznes Ci ludzie nigdy nie wyszli poza ramy garażowców albo dozorców Ich pechem było to ze los się do nich usmiechął i dał imm zarobić pare groszy co spowodowało że poczuli wiatr w żaglach


kolego North-South

Nie podoba mi się ta część Twojej wypowiedzi: "przerażające jest też to jaki mamy poziom kadry zarządzaującej i priv biznes Ci ludzie nigdy nie wyszli poza ramy garażowców albo dozorców"

Obrażasz takich ludzi jak ja - Założyłem kilka przedsiębiorstw. Dałem w nich pracę ponad 500 ludziom... Zaryzykowałem SWOJE pieniądze. Włożyłem w to wszystko swoją wiedzę, umiejętności i doświadczenie: a ukończyłem UW - MIM, SGH, MBA na Stockholm Universitat, zarządzanie na St. Gallen Institute... Moje firmy 70% usług świadczą za granicą, gdzie są cenione za jakość...

Zastanowiłeś się zanim napisałeś swoje bzdury??? Jestem pewny, że pracujesz na etacie, skoro nie wiesz co trzeba umieć, aby stworzyć i rozwijać firmę na rynku, jak mocny trzeba mieć charakter, aby walczyć z konkurencją z krajów, gdzie kapitalizm istniał zawsze, gdzie konsolidacja rynku, kapitał dawał im na wejściu przewagę...

Zastanów się następnym razem zanim coś palniesz!
_________________
Byki realizują zyski... Niedźwiedzie realizują zyski...
Tylko chciwe świnie ponoszą straty...
Dodam tylko że co do tkliwych historyjek Nie żebym ciżyczył ale los rózne figle płata I na tm zakończmy
I gdzie on Cie tutaj obrazil?Porownaj to z Twoja odpowiedzia.Poważnie sie teraz osmieszasz.Udalo Ci sie kiedys stworzyc jakas firme?Byles kiedys zarzadzajacy,?Zadal CI pytanie a Ty mu odpowiedziales stekiem inwektyw.
Wiesz co nie chce mi się z toba rozmawiac Przeczytaj co on do mie napisał a co ja do niego Ale przeczytaj to dokładnie bez emocji
Powrót do góry Go down
Liber GRIZZLI Abaci

Liber GRIZZLI Abaci


Liczba postów : 2472
Age : 112
Registration date : 27/11/2008

UFO - 19.02.2009 - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19.02.2009   UFO - 19.02.2009 - Page 26 EmptyPią 20 Lut 2009, 00:30

kaczor napisał:
nie no jednak rmir ma racje opcja foe po raz pierwszy zadziala,bo ja zniose wszystko ale nie telenowele brazylijske z facetem w roli glownej

Zmiękłeś twardzielu??? dobryżart
Powrót do góry Go down
Liber GRIZZLI Abaci

Liber GRIZZLI Abaci


Liczba postów : 2472
Age : 112
Registration date : 27/11/2008

UFO - 19.02.2009 - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19.02.2009   UFO - 19.02.2009 - Page 26 EmptyPią 20 Lut 2009, 00:32

Liber Abaci napisał:
kaczor napisał:
nie no jednak rmir ma racje opcja foe po raz pierwszy zadziala,bo ja zniose wszystko ale nie telenowele brazylijske z facetem w roli glownej

Zmiękłeś twardzielu??? dobryżart

Pogadajmy o jenocie... bo szukam miejsca na pierwszą tranzakcję w realu na XTB...

Myślę sobie, że jak się wybije ponad 94.5, potem wróci w te okolice i odbije od tej okolicy to bym wszedł w eLe...

Z drugiej strony jak zejdzie poniżej 93,95 (też z potwierdzeniem) to bym zapodał eSy...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 19.02.2009 - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19.02.2009   UFO - 19.02.2009 - Page 26 EmptyPią 20 Lut 2009, 00:35

Liber Abaci napisał:
Liber Abaci napisał:
kaczor napisał:
nie no jednak rmir ma racje opcja foe po raz pierwszy zadziala,bo ja zniose wszystko ale nie telenowele brazylijske z facetem w roli glownej

Zmiękłeś twardzielu??? dobryżart

Pogadajmy o jenocie... bo szukam miejsca na pierwszą tranzakcję w realu na XTB...

Myślę sobie, że jak się wybije ponad 94.5, potem wróci w te okolice i odbije od tej okolicy to bym wszedł w eLe...
hm a niewidzisz tam korekty plaskiej z zasiegiem 94,60-95,40?Dzisiaj wklejalem filmik od karolinki bardzo mozliwy dobry setup na S wlasnie
http://clicks.aweber.com/y/ct/?l=MvNyu&m=1aKASZWuB_XxIL&b=Pp8LLgn9DkCDQ6wRGpqVrQ

ona pokazuje yen/usd wiec trzeba odwrotnei patrzec
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 19.02.2009 - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19.02.2009   UFO - 19.02.2009 - Page 26 EmptyPią 20 Lut 2009, 00:41

dzisiaj na usd/pln by; dobry setup na l po 3,6485.maciek chyba pisal o tym,na usd/cad duzy trojkat ktory powinien sie imo wybic gora,troche sie kroi tych setupow.Jezeli jutro didzej wybije denko to sie skonczy udawanie ze wszystko jest ok
Powrót do góry Go down
Liber GRIZZLI Abaci

Liber GRIZZLI Abaci


Liczba postów : 2472
Age : 112
Registration date : 27/11/2008

UFO - 19.02.2009 - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19.02.2009   UFO - 19.02.2009 - Page 26 EmptyPią 20 Lut 2009, 00:44

kaczor napisał:
Liber Abaci napisał:
Liber Abaci napisał:
kaczor napisał:
nie no jednak rmir ma racje opcja foe po raz pierwszy zadziala,bo ja zniose wszystko ale nie telenowele brazylijske z facetem w roli glownej

Zmiękłeś twardzielu??? dobryżart

Pogadajmy o jenocie... bo szukam miejsca na pierwszą tranzakcję w realu na XTB...

Myślę sobie, że jak się wybije ponad 94.5, potem wróci w te okolice i odbije od tej okolicy to bym wszedł w eLe...
hm a niewidzisz tam korekty plaskiej z zasiegiem 94,60-95,40?

Widzę korektę płaską, która się zaczęła o 15:15, zrobiła sobie ABC w poziomie i prawdopodobnie skończyła o godz. 24:00 lub o 0:00 (jak kto woli...), a teraz liczę na swinga w górę...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 19.02.2009 - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19.02.2009   UFO - 19.02.2009 - Page 26 EmptyPią 20 Lut 2009, 00:47

Liber Abaci napisał:
kaczor napisał:
Liber Abaci napisał:
Liber Abaci napisał:
kaczor napisał:
nie no jednak rmir ma racje opcja foe po raz pierwszy zadziala,bo ja zniose wszystko ale nie telenowele brazylijske z facetem w roli glownej

Zmiękłeś twardzielu??? dobryżart

Pogadajmy o jenocie... bo szukam miejsca na pierwszą tranzakcję w realu na XTB...

Myślę sobie, że jak się wybije ponad 94.5, potem wróci w te okolice i odbije od tej okolicy to bym wszedł w eLe...
hm a niewidzisz tam korekty plaskiej z zasiegiem 94,60-95,40?

Widzę korektę płaską, która się zaczęła o 15:15, zrobiła sobie ABC w poziomie i prawdopodobnie skończyła o godz. 24:00 lub o 0:00 (jak kto woli...), a teraz liczę na swinga w górę...
ja mowie o grubszych interwalach,szkoda mi pikawy na mneijsze;)

tak mniej wiecej
UFO - 19.02.2009 - Page 26 Usd_jp10
prawdopodobnie buduja terminal impulse teraz jako c,nei wiem jak to lem rozpisuje ale wole wierzyc wlasnym oczom


i jeszcze francuzi,imo nowe dolki na daxie i cac40 praktycznie nieuniknione
UFO - 19.02.2009 - Page 26 Cac12
Powrót do góry Go down
Liber GRIZZLI Abaci

Liber GRIZZLI Abaci


Liczba postów : 2472
Age : 112
Registration date : 27/11/2008

UFO - 19.02.2009 - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19.02.2009   UFO - 19.02.2009 - Page 26 EmptyPią 20 Lut 2009, 00:54

kaczor napisał:

(...)

ja mowie o grubszych interwalach,szkoda mi pikawy na mneijsze;)

tak mniej wiecej
UFO - 19.02.2009 - Page 26 Usd_jp10
prawdopodobnie buduja terminal impulse teraz jako c,nei wiem jak to lem rozpisuje ale wole wierzyc wlasnym oczom


i jeszcze francuzi,imo nowe dolki na daxie i cac40 praktycznie nieuniknione
UFO - 19.02.2009 - Page 26 Cac12

Jeden obrazek wart 1000 słów... Dobranoc
Powrót do góry Go down
geronimo
Gość




UFO - 19.02.2009 - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19.02.2009   UFO - 19.02.2009 - Page 26 EmptyPią 20 Lut 2009, 04:05

To jest pora na napisanie posta hehe.
Popieram Endera chociaż chłopina jest drażliwy oj drażliwy.Pozdrawiam oczywiście.Polecam w temacie W ogrodzie pamięci -Olczak-Roniker.
Dyskusje ja tobie napisałem ty mnie odpisałeś czuje się urażony kończmy tą dyskusję komętuje a poszli wy w ch........Mamy tu na forum mistrz podqrwienia jednym zdaniem i od niego trza się uczyć.
Ad rem.S po 88 i 84 wyzerowane na fix niefart ale na kokosy bym się nie nastawiał.Początek dla byka niedobry co dalej oto jest pytanie.Opcje i przedsiębiorcy nikogo mądrego z UFO ich płacz nie wzruszy.Kasiora kasiora a tu trza wyciągać ze swojego wora.A niektórzy posłowie w temacie warci swojego elektoratu.No co to za kraj. cheers
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 19.02.2009 - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19.02.2009   UFO - 19.02.2009 - Page 26 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 19.02.2009
Powrót do góry 
Strona 26 z 26Idź do strony : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26
 Similar topics
-
» UFO - 17.02.2009
» UFO - 10.03.2009
» UFO - 07.04.2009
» UFO - 05.05.2009
» UFO - 18.05.2009

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: