Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 18.04.2009 weekendowy

Go down 
+35
Cris
filip
detergent
przemak
Laik
EX
smerek1
Marek
kydo
barany
fabularasa
REALISTA
antykatofob
MedKit*
Awa
karnak
delphia
Akwila
Indiana
Franz
IronFX
betonowe_buty
Dave
mosa
Kazik
dead_eye
inwestor
franco
gumbas
rydzo
Diablo
Prezes
Jones
Reser
chudy mis
39 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
chudy mis
Admin
Admin



Liczba postów : 4704
Registration date : 27/08/2007

UFO - 18.04.2009 weekendowy Empty
PisanieTemat: UFO - 18.04.2009 weekendowy   UFO - 18.04.2009 weekendowy EmptyPią 17 Kwi 2009, 22:43

UFO - UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI - REINKARNACJA
/kontrakty-futures, indeksy-indexes, opcje-options/

REGULAMIN
1. Cykl dyskusyjny UFO - UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI jest dostępny w trybie read-only dla wszystkich Użytkowników, zarówno zarejestrowanych jak i Gości.
Dostęp edycyjny posiadają Użytkownicy zarejestrowani ZAWIESZONE
2. Tematem przewodnim są pochodne polskiego rynku kapitałowego ale nie jest to temat jedyny.
3. Użytkownicy powstrzymują się od wszczynania wojenek osobistych.
4. Przeklinając pozostawiamy niedomówienie.
5. Poruszając zagadnienie postaraj się je omówić lub podaj linka do informacji.
6. Przytaczając obcy komentarz podaj źródło.
7. Użytkownik forum powinien po sesji podać swoje nastawienie do rynku przez głosowanie na subforum
WOU - Wskaźnik Optymizmu Uniwersytetu

nasze hasło: GOŁODUPKI, HOP DO KUPKI
nasz odzew: SZWAGIER TWÓJ WRÓG, LAĆ GO bij szwagra

Zwracam się z prośbą o przestrzeganie następujących postanowień:
1. Wątek zakładają admini: SzFagier, Chudy Miś lub Bankrut. Obowiązuje cykl dzienny.
2. W założonym wątku piszemy od wczesnych godzin rannych do późnego wieczora /zgodnie z datą wątku/.
3. Na weekend będzie zakładany wątek z datą soboty.
ZAPRASZAMY i POZDRAWIAMY ZAINTERESOWANYCH
podpisano kierownictwo Bankrut, Chudy Miś, SzFagier

Problemy rejestracyjne prosimy zgłaszać w zakładce FAQ & PUPA temat Zapytaj Admina
opis podstawowych problemów rejestracyjnych i funkcji forum znajdziecie pod linkiem
https://ufoforum.forumotion.com/faq-pupa-f5/forum

karmimy pajacyka
www.pajacyk.pl
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 18.04.2009 weekendowy Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18.04.2009 weekendowy   UFO - 18.04.2009 weekendowy EmptyPią 17 Kwi 2009, 23:03

no i emocje powoli opadają

w kończącym się tygodniu działo się co nie miara

przed Nami nowy tydzień Very Happy

ps. poniedziałek zaczynam od minus 70 pipsów

poślizgi trzeba jednak polubić bo zawsze będą Embarassed
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 18.04.2009 weekendowy Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18.04.2009 weekendowy   UFO - 18.04.2009 weekendowy EmptyPią 17 Kwi 2009, 23:27

MICHU napisał:
no i emocje powoli opadają

w kończącym się tygodniu działo się co nie miara

przed Nami nowy tydzień Very Happy

ps. poniedziałek zaczynam od minus 70 pipsów

poślizgi trzeba jednak polubić bo zawsze będą Embarassed


A skąd to wiesz już dziś od ilu pips zaczynasz?
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 18.04.2009 weekendowy Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18.04.2009 weekendowy   UFO - 18.04.2009 weekendowy EmptyPią 17 Kwi 2009, 23:32

Co sądzicie o tym "podatq ekologicznym"?
http://moto.onet.pl/1553086,1,polska-paranoja,artykul.html?node=2
Wg mnie dobre o ile będzie obowiązywać wszystkich, w tym ZKMy. Qrwa czasem przejedzie ulicą autobus Jelcz z lat 80-tych to tak nakopci tym autogazem, że smog na całą ulicę i zatykać gębę ubraniem trzeba. To jest HORROR dosłownie! Niech wymieniają autobusy na jakieś współczesne a to starocie na złom. To samo z wszelkimi dostawczymi Kamazami i innymi śmierdzielami nie wspominając juz o osobowych. Przejedzie taki jeden to smród się przez kwadrans unosi, osiada to wszędzie a jeszcze gdy jest silny wiatr to już masakra w ogóle.
A po części wymusi to też większą sprzedaż nowych oraz krótko używanych samochodów. Ludzi nie da się inaczej sqtecznie zmobilizować niż uwalając po kieszeni.
Chcesz jeździć trupem to płac jak za zboże i zastanów się czy warto (a nie warto).
Powrót do góry Go down
Jones

Jones


Liczba postów : 13205
Age : 53
Registration date : 15/03/2008

UFO - 18.04.2009 weekendowy Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18.04.2009 weekendowy   UFO - 18.04.2009 weekendowy EmptySob 18 Kwi 2009, 00:00

OpCjOnEr napisał:
Co sądzicie o tym "podatq ekologicznym"?
http://moto.onet.pl/1553086,1,polska-paranoja,artykul.html?node=2
Wg mnie dobre o ile będzie obowiązywać wszystkich, w tym ZKMy. Qrwa czasem przejedzie ulicą autobus Jelcz z lat 80-tych to tak nakopci tym autogazem, że smog na całą ulicę i zatykać gębę ubraniem trzeba. To jest HORROR dosłownie! Niech wymieniają autobusy na jakieś współczesne a to starocie na złom. To samo z wszelkimi dostawczymi Kamazami i innymi śmierdzielami nie wspominając juz o osobowych. Przejedzie taki jeden to smród się przez kwadrans unosi, osiada to wszędzie a jeszcze gdy jest silny wiatr to już masakra w ogóle.
A po części wymusi to też większą sprzedaż nowych oraz krótko używanych samochodów. Ludzi nie da się inaczej sqtecznie zmobilizować niż uwalając po kieszeni.
Chcesz jeździć trupem to płac jak za zboże i zastanów się czy warto (a nie warto).
to nie chodzi o ekologie
raczej o to by wyciągnąć następny podatek
Powrót do góry Go down
Prezes

Prezes


Liczba postów : 16394
Age : 45
Location : The Bronx, New York, U.S.
Registration date : 01/09/2007

UFO - 18.04.2009 weekendowy Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18.04.2009 weekendowy   UFO - 18.04.2009 weekendowy EmptySob 18 Kwi 2009, 00:10

No i żeśmy qrwa z PoPo oberwali dzisiaj. Pojebane Misie! Evil or Very Mad

Ranking zawodników z BIGFUT Czelendż 2009 LP Nick Equity
1 PoPo 112952
2 Mr Prezes 52926
3 ge-mini23 32642
4 roj 31408
5 Krzy�? 25978
6 ciocia_relcia 25334
7 msw23 24752
8 Hossa 19512
9 EX 19192
10 General Ferreira 18684
Powrót do góry Go down
Prezes

Prezes


Liczba postów : 16394
Age : 45
Location : The Bronx, New York, U.S.
Registration date : 01/09/2007

UFO - 18.04.2009 weekendowy Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18.04.2009 weekendowy   UFO - 18.04.2009 weekendowy EmptySob 18 Kwi 2009, 00:13

A swoją drogą, PoPo, to ciekawe, żeśmy niemal na tej samej stacji i o tej samej porze wsiedli w pociąg na północ. Mamy jednakowe systemy? Trza się temu przyjrzeć, ale chyba Twoja wyższa pozycja wynika z przerwy, kiedy ja traciłem, Ty stałeś w miejscu. A potem łubudubu! scratch
Powrót do góry Go down
super sy
Gość




UFO - 18.04.2009 weekendowy Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18.04.2009 weekendowy   UFO - 18.04.2009 weekendowy EmptySob 18 Kwi 2009, 00:31

Prezes zostales z L na weekend ?
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 18.04.2009 weekendowy Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18.04.2009 weekendowy   UFO - 18.04.2009 weekendowy EmptySob 18 Kwi 2009, 06:49

OpCjOnEr napisał:
Co sądzicie o tym "podatq ekologicznym"?
http://moto.onet.pl/1553086,1,polska-paranoja,artykul.html?node=2
Wg mnie dobre o ile będzie obowiązywać wszystkich, w tym ZKMy. Qrwa czasem przejedzie ulicą autobus Jelcz z lat 80-tych to tak nakopci tym autogazem, że smog na całą ulicę i zatykać gębę ubraniem trzeba. To jest HORROR dosłownie! Niech wymieniają autobusy na jakieś współczesne a to starocie na złom. To samo z wszelkimi dostawczymi Kamazami i innymi śmierdzielami nie wspominając juz o osobowych. Przejedzie taki jeden to smród się przez kwadrans unosi, osiada to wszędzie a jeszcze gdy jest silny wiatr to już masakra w ogóle.
A po części wymusi to też większą sprzedaż nowych oraz krótko używanych samochodów. Ludzi nie da się inaczej sqtecznie zmobilizować niż uwalając po kieszeni.
Chcesz jeździć trupem to płac jak za zboże i zastanów się czy warto (a nie warto).

stary diesel potrafi jeździc na oleju po smazonych frytkach - nie zanieczyszcza powietrza więc jest ekologiczny - ale ministerstwo finansow jak takiego kierowce zlapie to kara niesamowita - bo nie tankuje ropy ktora jest obciazona akcyza, jak dla mnie podatek ekologiczny to nastepna sciema żeby wydoic z ludzi kase. Choc na dobrą sprawe to by moze i było dobre - nie idzie przejsc czasem na druga stone ulicy tyle aut. No ale w końcu mamy kryzys Laughing
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 18.04.2009 weekendowy Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18.04.2009 weekendowy   UFO - 18.04.2009 weekendowy EmptySob 18 Kwi 2009, 07:08

Nie pamiętam skąd to mam ale jest dobre Wink


Wczoraj namówiłam wreszcie swojego męża zeby kupić żyrandol z kryształów, baaardzo drogi (pół roku zbieraliśmy).
Pojechaliśmy do sklepu, kupiliśmy, na skrzydełkach szczęścia popędziliśmy do domu, po drodze kupiliśmy butelkę koniaku (żeby nowy zakup oblać). Siedliśmy przy stole, najpierw strzeliliśmy po 50, potem powtórzyliśmy, no i mówię do swojego męża:
- A może powiesimy od razu ten żyrandol?
Mąż się zgodził.

Postawiliśmy krzesło, na krzesło taboret, mój mąż wspiął się na tą piramidę, a mi kazał go zabezpieczać. Stoję taka szczęśliwa, obserwuję jak mój orzeł pod sufitem majstruje (a on był, nie wiem po co - w szerokie bokserki ubrany), przenoszę wzrok niżej, i co ja widzę z tych sympatycznych bokserek wypadło mu jedno jajeczko, no i ja taka rozczulona tym widokiem tak lekko pstryknęłam paluszkami po tym jajeczku. Mój tygrys w tej sekundzie jak poleciał w dół z tej estakady wraz z żyrandolem, który rozbił się całkowicie na małe kawałki... wstaje szybko i z ostatkami żyrandola w rękach podskakuje do mnie...myślałam, że mnie zabije, a on mówi:
-Ku..a, ale mnie prądem pierdo...ło, aż do jąder doszło, dobrze, że nie na śmierć ! Very Happy
Powrót do góry Go down
rydzo




Liczba postów : 3027
Age : 39
Registration date : 07/07/2008

UFO - 18.04.2009 weekendowy Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18.04.2009 weekendowy   UFO - 18.04.2009 weekendowy EmptySob 18 Kwi 2009, 08:32

KRT napisał:
OpCjOnEr napisał:
Co sądzicie o tym "podatq ekologicznym"?
http://moto.onet.pl/1553086,1,polska-paranoja,artykul.html?node=2
Wg mnie dobre o ile będzie obowiązywać wszystkich, w tym ZKMy. Qrwa czasem przejedzie ulicą autobus Jelcz z lat 80-tych to tak nakopci tym autogazem, że smog na całą ulicę i zatykać gębę ubraniem trzeba. To jest HORROR dosłownie! Niech wymieniają autobusy na jakieś współczesne a to starocie na złom. To samo z wszelkimi dostawczymi Kamazami i innymi śmierdzielami nie wspominając juz o osobowych. Przejedzie taki jeden to smród się przez kwadrans unosi, osiada to wszędzie a jeszcze gdy jest silny wiatr to już masakra w ogóle.
A po części wymusi to też większą sprzedaż nowych oraz krótko używanych samochodów. Ludzi nie da się inaczej sqtecznie zmobilizować niż uwalając po kieszeni.
Chcesz jeździć trupem to płac jak za zboże i zastanów się czy warto (a nie warto).

stary diesel potrafi jeździc na oleju po smazonych frytkach - nie zanieczyszcza powietrza więc jest ekologiczny - ale ministerstwo finansow jak takiego kierowce zlapie to kara niesamowita - bo nie tankuje ropy ktora jest obciazona akcyza, jak dla mnie podatek ekologiczny to nastepna sciema żeby wydoic z ludzi kase. Choc na dobrą sprawe to by moze i było dobre - nie idzie przejsc czasem na druga stone ulicy tyle aut. No ale w końcu mamy kryzys Laughing

Zacznijmy od tego, że stary Golf na gazie LPG będzie bardziej ekologiczny od Toyoty Prius, ktora jest hybryda i jest niby super ekologiczna.
No ale coz, za Golfa beda chcieli kosmiczny podatek a do Priusa moze jeszcze doplaca jesli Toyota ładnie posmaruje ....

Ostatnia moda na ekologie to totalna bzdura.
A ten podatek to dojenie kierowcow. Ja na j$$anych złodziei głosu już nie dam....
Powrót do góry Go down
gosc
Gość




UFO - 18.04.2009 weekendowy Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18.04.2009 weekendowy   UFO - 18.04.2009 weekendowy EmptySob 18 Kwi 2009, 08:40

Michu gratulacje,
26% za kwiecień to bardzo dobrze, a jak ten tydzień, czyżby strata?

U mnie kwiecień zysk około 20%
tydzień zysk około 10%
Powrót do góry Go down
gumbas

gumbas


Liczba postów : 5095
Age : 103
Registration date : 19/09/2008

UFO - 18.04.2009 weekendowy Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18.04.2009 weekendowy   UFO - 18.04.2009 weekendowy EmptySob 18 Kwi 2009, 09:22

u nas zaniżanie przed odpałem wstawobrazek
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 18.04.2009 weekendowy Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18.04.2009 weekendowy   UFO - 18.04.2009 weekendowy EmptySob 18 Kwi 2009, 09:52

Jones napisał:
OpCjOnEr napisał:
Co sądzicie o tym "podatq ekologicznym"?
http://moto.onet.pl/1553086,1,polska-paranoja,artykul.html?node=2
Wg mnie dobre o ile będzie obowiązywać wszystkich, w tym ZKMy. Qrwa czasem przejedzie ulicą autobus Jelcz z lat 80-tych to tak nakopci tym autogazem, że smog na całą ulicę i zatykać gębę ubraniem trzeba. To jest HORROR dosłownie! Niech wymieniają autobusy na jakieś współczesne a to starocie na złom. To samo z wszelkimi dostawczymi Kamazami i innymi śmierdzielami nie wspominając juz o osobowych. Przejedzie taki jeden to smród się przez kwadrans unosi, osiada to wszędzie a jeszcze gdy jest silny wiatr to już masakra w ogóle.
A po części wymusi to też większą sprzedaż nowych oraz krótko używanych samochodów. Ludzi nie da się inaczej sqtecznie zmobilizować niż uwalając po kieszeni.
Chcesz jeździć trupem to płac jak za zboże i zastanów się czy warto (a nie warto).
to nie chodzi o ekologie
raczej o to by wyciągnąć następny podatek

Wiem o tym ale chodzi o efekt. Chociaż ja bym to zrobił inaczej: samochody i motory spełniające najnowsze normy emisji smrodów nie powinny płacić w ogóle nic a śmierdzielom typu Kamazy, Stary, Jelcze sprzed 20 lat i innym trupom sprowadzanym z niemieckich złomowisk dojebałbym takie stawki, że by im się nie opłacało w ogóle tym gównem jeździć. Mało to razy jest tak, że idziesz ulicą i nagle ci przejedzie jakiś śmierdziel, który tak zajebie chmurą smrodu z rury wydechowej, że kilkaset samochodów przed nim razem tyle nie narobiło? Przecież za to powinny być wysokie kary!!! Kto w ogóle dopuszcza do ruchu takie pojazdy? To osiada wszędzie, wdychamy to, ludziom do okien leci a niech aqrat jakiś warzywniak stoi na ulicy to qrwa smacznych jabłek życzę
scratch
Ja rozumiem, że każdy silnik spalinowy generuje pewną ilość zanieczyszczeń no ale qrwa bez przesady! W Japonii taki trup by nawet nie miał prawa wyjechać na ulicę a u nas pod tym względem to qrwa standardy jak w Afryce czyli każdy jeździ czym chce i każdy ma to w dupie.

Mam nadzieję, że wprowadzenie tego podatq zmieni ten stan rzeczy. Niech ZKMy czy MPKi wymienią autobusy na nowe, w większości już wymieniły ale nie całkiem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 18.04.2009 weekendowy Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18.04.2009 weekendowy   UFO - 18.04.2009 weekendowy EmptySob 18 Kwi 2009, 10:04

a stany w pioatek minimalne plusy lub na zero.Czy sie podoba czy nie korba sie konczy
Powrót do góry Go down
super sy
Gość




UFO - 18.04.2009 weekendowy Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18.04.2009 weekendowy   UFO - 18.04.2009 weekendowy EmptySob 18 Kwi 2009, 10:08

wg mnie caly przyszly tydzien bedzie pod znakiem wzrostow.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 18.04.2009 weekendowy Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18.04.2009 weekendowy   UFO - 18.04.2009 weekendowy EmptySob 18 Kwi 2009, 10:13

rydzo napisał:
KRT napisał:
OpCjOnEr napisał:
Co sądzicie o tym "podatq ekologicznym"?
http://moto.onet.pl/1553086,1,polska-paranoja,artykul.html?node=2
Wg mnie dobre o ile będzie obowiązywać wszystkich, w tym ZKMy. Qrwa czasem przejedzie ulicą autobus Jelcz z lat 80-tych to tak nakopci tym autogazem, że smog na całą ulicę i zatykać gębę ubraniem trzeba. To jest HORROR dosłownie! Niech wymieniają autobusy na jakieś współczesne a to starocie na złom. To samo z wszelkimi dostawczymi Kamazami i innymi śmierdzielami nie wspominając juz o osobowych. Przejedzie taki jeden to smród się przez kwadrans unosi, osiada to wszędzie a jeszcze gdy jest silny wiatr to już masakra w ogóle.
A po części wymusi to też większą sprzedaż nowych oraz krótko używanych samochodów. Ludzi nie da się inaczej sqtecznie zmobilizować niż uwalając po kieszeni.
Chcesz jeździć trupem to płac jak za zboże i zastanów się czy warto (a nie warto).

stary diesel potrafi jeździc na oleju po smazonych frytkach - nie zanieczyszcza powietrza więc jest ekologiczny - ale ministerstwo finansow jak takiego kierowce zlapie to kara niesamowita - bo nie tankuje ropy ktora jest obciazona akcyza, jak dla mnie podatek ekologiczny to nastepna sciema żeby wydoic z ludzi kase. Choc na dobrą sprawe to by moze i było dobre - nie idzie przejsc czasem na druga stone ulicy tyle aut. No ale w końcu mamy kryzys Laughing

Zacznijmy od tego, że stary Golf na gazie LPG będzie bardziej ekologiczny od Toyoty Prius, ktora jest hybryda i jest niby super ekologiczna.
No ale coz, za Golfa beda chcieli kosmiczny podatek a do Priusa moze jeszcze doplaca jesli Toyota ładnie posmaruje ....

Ostatnia moda na ekologie to totalna bzdura.
A ten podatek to dojenie kierowcow. Ja na j$$anych złodziei głosu już nie dam....

Dlaczego niby? Skąd masz takie dane?
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 18.04.2009 weekendowy Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18.04.2009 weekendowy   UFO - 18.04.2009 weekendowy EmptySob 18 Kwi 2009, 10:14

kaczor napisał:
a stany w pioatek minimalne plusy lub na zero.Czy sie podoba czy nie korba sie konczy

To będzie w końcu ta sraka na sapinie? Po 5 tygodniach korbienia wypadałoby obfajczyć deczko wg mnie.
820 - jestem za.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 18.04.2009 weekendowy Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18.04.2009 weekendowy   UFO - 18.04.2009 weekendowy EmptySob 18 Kwi 2009, 10:14

super sy napisał:
wg mnie caly przyszly tydzien bedzie pod znakiem wzrostow.
uzasadnienie?
Powrót do góry Go down
super sy
Gość




UFO - 18.04.2009 weekendowy Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18.04.2009 weekendowy   UFO - 18.04.2009 weekendowy EmptySob 18 Kwi 2009, 10:27

wczesniej projektowalem 2 mozliwosci ok 1860 i ok 1880. 1860 wg metody liczenia juz zostala zanegowana. pozostaje ok 1880 a dlaczego ?

przyszly piatek do 45 dni sesyjnych od 18 lutego = 45 dni sesyjnych od 27 pazdziernika, to jesli chodzi o czas

zasieg cenowy, to m.in. orgr , jest jeszcze jedno wyliczenie ktorym sie kieruje, ale to na bardzo dlugich interwalach, wiec pozostawiam je sobie.

oczywiscie, uwazam, ze bylby to ostatni tydzien wzrostowy a pozniej czekaja nas b.dynamiczne spadki.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 18.04.2009 weekendowy Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18.04.2009 weekendowy   UFO - 18.04.2009 weekendowy EmptySob 18 Kwi 2009, 10:29

super sy napisał:
wczesniej projektowalem 2 mozliwosci ok 1860 i ok 1880. 1860 wg metody liczenia juz zostala zanegowana. pozostaje ok 1880 a dlaczego ?

przyszly piatek do 45 dni sesyjnych od 18 lutego = 45 dni sesyjnych od 27 pazdziernika, to jesli chodzi o czas

zasieg cenowy, to m.in. orgr , jest jeszcze jedno wyliczenie ktorym sie kieruje, ale to na bardzo dlugich interwalach, wiec pozostawiam je sobie.

oczywiscie, uwazam, ze bylby to ostatni tydzien wzrostowy a pozniej czekaja nas b.dynamiczne spadki.
nie zastanawia cie ze wrocilismy pod linie trendu spadkowego (najwiolniejsza ale zawsze ) i ze wrocilismy do kanalu spadkowego na dziennych?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 18.04.2009 weekendowy Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18.04.2009 weekendowy   UFO - 18.04.2009 weekendowy EmptySob 18 Kwi 2009, 10:34

PEO tygodniowy,kanal zniesienei 0,382.Poza tym PEO wzroslo struktura ktorap rzypomina zygzak,jest wewnetrzne A=C i 5-3-5
UFO - 18.04.2009 weekendowy Peo11

ruda tygodniowa
wybila chwilowo ponad 0,382 (inwestorowi sie pewnie pampers zagrzal) ale wrocila grzecznie pod 0,382 na koniec tygodnia

UFO - 18.04.2009 weekendowy Ruda11


Ostatnio zmieniony przez kaczor dnia Sob 18 Kwi 2009, 10:36, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
super sy
Gość




UFO - 18.04.2009 weekendowy Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18.04.2009 weekendowy   UFO - 18.04.2009 weekendowy EmptySob 18 Kwi 2009, 10:35

w srode juz bylo widac, ze gruby pakuje S a na koniec ten dziki podjazd.
raczej nie powinno byc watpliwosci co do spadkow.
spojrz Kaczor jeszcze na wykres wig-u. tam tez pasuje zrobic jeszcze jedna fale do gory.
Powrót do góry Go down
franco

franco


Liczba postów : 1421
Age : 45
Location : Okolice Krakowa
Registration date : 14/11/2007

UFO - 18.04.2009 weekendowy Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18.04.2009 weekendowy   UFO - 18.04.2009 weekendowy EmptySob 18 Kwi 2009, 10:39

OpCjOnEr napisał:
Co sądzicie o tym "podatq ekologicznym"?
http://moto.onet.pl/1553086,1,polska-paranoja,artykul.html?node=2
Wg mnie dobre o ile będzie obowiązywać wszystkich, w tym ZKMy. Qrwa czasem przejedzie ulicą autobus Jelcz z lat 80-tych to tak nakopci tym autogazem, że smog na całą ulicę i zatykać gębę ubraniem trzeba. To jest HORROR dosłownie! Niech wymieniają autobusy na jakieś współczesne a to starocie na złom. To samo z wszelkimi dostawczymi Kamazami i innymi śmierdzielami nie wspominając juz o osobowych. Przejedzie taki jeden to smród się przez kwadrans unosi, osiada to wszędzie a jeszcze gdy jest silny wiatr to już masakra w ogóle.
A po części wymusi to też większą sprzedaż nowych oraz krótko używanych samochodów. Ludzi nie da się inaczej sqtecznie zmobilizować niż uwalając po kieszeni.
Chcesz jeździć trupem to płac jak za zboże i zastanów się czy warto (a nie warto).

żeby pobudzic przemysł motoryacyjny Niemcy stosują metodę marchewki (dopłaty za złomowanie) a nasi metode kija. Jeszcze raz filozofia działania państwa polskiego daje o sobie znać .

Wychodzi że najbardziej liberalne rządy w Polsce były za czasów Millera i Kaczyńskiego Smile
Powrót do góry Go down
franco

franco


Liczba postów : 1421
Age : 45
Location : Okolice Krakowa
Registration date : 14/11/2007

UFO - 18.04.2009 weekendowy Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18.04.2009 weekendowy   UFO - 18.04.2009 weekendowy EmptySob 18 Kwi 2009, 10:41

już się przyzwyczaiłem że baróra napierdala swoimi postami z lutego a tu taka cisza lol! lol! lol!
Powrót do góry Go down
gumbas

gumbas


Liczba postów : 5095
Age : 103
Registration date : 19/09/2008

UFO - 18.04.2009 weekendowy Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18.04.2009 weekendowy   UFO - 18.04.2009 weekendowy EmptySob 18 Kwi 2009, 10:44

UFO - 18.04.2009 weekendowy B23b7596ff1c8326
Powrót do góry Go down
franco

franco


Liczba postów : 1421
Age : 45
Location : Okolice Krakowa
Registration date : 14/11/2007

UFO - 18.04.2009 weekendowy Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18.04.2009 weekendowy   UFO - 18.04.2009 weekendowy EmptySob 18 Kwi 2009, 10:45

Coś o złotówce :

http://jacekmaliszewski.blox.pl/html

Ciekawa teoria, choc wg mnie gość widzi wokół za dużo spisków a za mało zwykłej głupoty.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 18.04.2009 weekendowy Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18.04.2009 weekendowy   UFO - 18.04.2009 weekendowy EmptySob 18 Kwi 2009, 10:47

franco napisał:
już się przyzwyczaiłem że baróra napierdala swoimi postami z lutego a tu taka cisza lol! lol! lol!
bo ona szuka teraz w achiwum czy pisala cos o spadkach i jak znajdzie to wklei ze sto razy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 18.04.2009 weekendowy Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18.04.2009 weekendowy   UFO - 18.04.2009 weekendowy EmptySob 18 Kwi 2009, 10:54

o i Lem nawet sie przekonal do klina na djia
Powrót do góry Go down
inwestor

inwestor


Liczba postów : 27849
Location :
Registration date : 30/08/2007

UFO - 18.04.2009 weekendowy Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18.04.2009 weekendowy   UFO - 18.04.2009 weekendowy EmptySob 18 Kwi 2009, 10:58

kaczor napisał:
PEO tygodniowy,kanal zniesienei 0,382.Poza tym PEO wzroslo struktura ktorap rzypomina zygzak,jest wewnetrzne A=C i 5-3-5
UFO - 18.04.2009 weekendowy Peo11

ruda tygodniowa
wybila chwilowo ponad 0,382 (inwestorowi sie pewnie pampers zagrzal) ale wrocila grzecznie pod 0,382 na koniec tygodnia

UFO - 18.04.2009 weekendowy Ruda11

No nie powiem troszkę się grzał pampers
Chinol najpierw PKC kupował miedź pod olimpiadę a teraz potraktował złom jako inwestycje zamiast jankeskich obligów
Zastosowałem dla małpy festiwal "głupich kroków" aby wyjść z tego badziewia i powolutku będę toto opuszczał bo widzę, że przymierzają się wrzucić ją do zamrażarki (powolna dystrybucja)

Kluczowymi spółkami w tym tygodniu oprócz oczywiście banków będą KGHM no i TPSA
Małpa ogłosiła, że dywidendy nie będzie (wolą przejebać we własnym gronie)
Tą drugą spółkę przy życiu jeszcze troszkę podtrzymuje marchewka w postaci dywidendy gdyby nie to już dawno powinna się suka zwalić
Jeżeli DM byłby wstanie określić w jakim cyklu fal ta suczka jest od początku istnienia to wiedzielibyśmy co jedna z kluczowych spółek zamierza dalej robić
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 18.04.2009 weekendowy Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18.04.2009 weekendowy   UFO - 18.04.2009 weekendowy Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 18.04.2009 weekendowy
Powrót do góry 
Strona 1 z 10Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» UFO - 02.01.2009 WEEKENDOWY
» UFO - 14.03.2009 weekendowy
» UFO - 09.05.2009 - weekendowy
» UFO - 21.02.2009 WEEKENDOWY
» UFO - 23.05.2009 weekendowy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: