Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 REAL TRADE HISTORY

Go down 
+6
Ziommmm
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
Jones
tommekk1231
IronFX
Kozoyeb
10 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Kozoyeb

Kozoyeb


Liczba postów : 9425
Registration date : 28/08/2007

REAL TRADE HISTORY - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: REAL TRADE HISTORY   REAL TRADE HISTORY - Page 3 EmptyPon 15 Cze 2009, 22:05

Bilans na 15.06.2009

Pozycja na close = 3S
Saldo na kompilacji systemowej = 24.988 zł
Saldo realne = 35.923 zł (różnica wynika z pobranych premii oraz specjalnego zapasu kasy na pomyłki, poślizgi etc.)
Manko/Premia = +10 935 zł (różnica między wynikiem realnym, a systemowym, dzięki temu widać czy złapałem poślizg, czy może wszedłem z premią)
Max DD = -62.07%
Obecny DD = -60.15% (liczony od szczytu kapitału na zamknięcie dnia)
Zysk od pocz. systemu = -33.37%
Średnia ilość pkt zarobionych na kompilacji: +140pkt
Powrót do góry Go down
Kozoyeb

Kozoyeb


Liczba postów : 9425
Registration date : 28/08/2007

REAL TRADE HISTORY - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: REAL TRADE HISTORY   REAL TRADE HISTORY - Page 3 EmptyWto 16 Cze 2009, 20:52

Bilans na 16.06.2009

Pozycja na close = 9L
Saldo na kompilacji systemowej = 24 807 zł
Saldo realne = 35 721 zł (różnica wynika z pobranych premii oraz specjalnego zapasu kasy na pomyłki, poślizgi etc.)
Manko/Premia = +10 914 zł (różnica między wynikiem realnym, a systemowym, dzięki temu widać czy złapałem poślizg, czy może wszedłem z premią)
Max DD = -62.07%
Obecny DD = -60.44% (liczony od szczytu kapitału na zamknięcie dnia)
Zysk od pocz. systemu = -33.85%
Średnia ilość pkt zarobionych na kompilacji: +143pkt
Powrót do góry Go down
Kozoyeb

Kozoyeb


Liczba postów : 9425
Registration date : 28/08/2007

REAL TRADE HISTORY - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: REAL TRADE HISTORY   REAL TRADE HISTORY - Page 3 EmptySro 17 Cze 2009, 17:09

Bilans na 17.06.2009

Pozycja na close = 7S
Saldo na kompilacji systemowej = 25 776 zł
Saldo realne = wieczorem zł (różnica wynika z pobranych premii oraz specjalnego zapasu kasy na pomyłki, poślizgi etc.)
Manko/Premia = wieczorem zł (różnica między wynikiem realnym, a systemowym, dzięki temu widać czy złapałem poślizg, czy może wszedłem z premią)
Max DD = -62.07%
Obecny DD = -58.89% (liczony od szczytu kapitału na zamknięcie dnia)
Zysk od pocz. systemu = -31.26%
Średnia ilość pkt zarobionych na kompilacji: +167pkt
Powrót do góry Go down
Kozoyeb

Kozoyeb


Liczba postów : 9425
Registration date : 28/08/2007

REAL TRADE HISTORY - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: REAL TRADE HISTORY   REAL TRADE HISTORY - Page 3 EmptyNie 21 Cze 2009, 23:12

Bilans na 19.06.2009

Pozycja na close = 1S
Saldo na kompilacji systemowej = 24 413 zł
Saldo realne = 35.381 zł (różnica wynika z pobranych premii oraz specjalnego zapasu kasy na pomyłki, poślizgi etc.)
Manko/Premia = 10.968 zł (różnica między wynikiem realnym, a systemowym, dzięki temu widać czy złapałem poślizg, czy może wszedłem z premią)
Max DD = -62.07%
Obecny DD = -61.06% (liczony od szczytu kapitału na zamknięcie dnia)
Zysk od pocz. systemu = -34.9%
Średnia ilość pkt zarobionych na kompilacji: +146pkt
Powrót do góry Go down
Kozoyeb

Kozoyeb


Liczba postów : 9425
Registration date : 28/08/2007

REAL TRADE HISTORY - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: REAL TRADE HISTORY   REAL TRADE HISTORY - Page 3 EmptyNie 21 Cze 2009, 23:13

Bilans na 19.06.2009

Pozycja na close = 1S
Saldo na kompilacji systemowej = 24 413 zł
Saldo realne = 35.381 zł (różnica wynika z pobranych premii oraz specjalnego zapasu kasy na pomyłki, poślizgi etc.)
Manko/Premia = 10.968 zł (różnica między wynikiem realnym, a systemowym, dzięki temu widać czy złapałem poślizg, czy może wszedłem z premią)
Max DD = -62.07%
Obecny DD = -61.06% (liczony od szczytu kapitału na zamknięcie dnia)
Zysk od pocz. systemu = -34.9
Zysk tydzień do tygodnia = -7.87%
Średnia ilość pkt zarobionych na kompilacji: +146pkt
Powrót do góry Go down
Kozoyeb

Kozoyeb


Liczba postów : 9425
Registration date : 28/08/2007

REAL TRADE HISTORY - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: REAL TRADE HISTORY   REAL TRADE HISTORY - Page 3 EmptyPon 22 Cze 2009, 00:30

Tydzień nr 24

Kapitał
REAL TRADE HISTORY - Page 3 267037

Punkty
REAL TRADE HISTORY - Page 3 267167

Manko/Premia

REAL TRADE HISTORY - Page 3 267170
Powrót do góry Go down
Kozoyeb

Kozoyeb


Liczba postów : 9425
Registration date : 28/08/2007

REAL TRADE HISTORY - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: REAL TRADE HISTORY   REAL TRADE HISTORY - Page 3 EmptySro 24 Cze 2009, 22:12

Bilans na 24.06.2009

Pozycja na close = 4L
Saldo na kompilacji systemowej = 29 486 zł
Saldo realne = 39.463 zł (różnica wynika z pobranych premii oraz specjalnego zapasu kasy na pomyłki, poślizgi etc.)
Manko/Premia = 9.977 zł (różnica między wynikiem realnym, a systemowym, dzięki temu widać czy złapałem poślizg, czy może wszedłem z premią)
Max DD = -62.07%
Obecny DD = -52.97% (liczony od szczytu kapitału na zamknięcie dnia)
Zysk od pocz. systemu = -21.37%
Średnia ilość pkt zarobionych na kompilacji: +217 pkt.
Powrót do góry Go down
Sempik

Sempik


Liczba postów : 865
Location : Małpolska/Polski Biegun Zimna
Registration date : 13/01/2008

REAL TRADE HISTORY - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: REAL TRADE HISTORY   REAL TRADE HISTORY - Page 3 EmptySro 24 Cze 2009, 23:44

Witaj Kozo!
Mam kilka pytanek.

1.założeniem gry kompilacją polega na dobraniu róznych strategii na kompletnie innych zasadach by miały jak najmniejszą korelację ze sobą więc dlaczego na wykresie system czerwony i żółty mają bardzo zbliżoną korelację? Czy jest to np. różnica w wykonywaniu samych transakcji?(po Closie lub ze stopem)
2.Jak widać system fioletowy słabo się spisuje czy masz jakąś ustaloną granice kiedy przerywasz grę takim systemem lub kompilacją?
3.Odrazu nasuwa sie pytanie czy co jakiś czas robisz poprawki lub ponowna optymalizacje takich systemów?
4.aha chciałbym zapytać o Twoje "okna czasowe", jak długie są one najczęściej w realu? czy masz jakies konkretne założenia kiedy zrobić nowe rozdanie w różnych przypadkach np. nagły super zysk, powolna strata do np.-70% na kapitale( Crying or Very sad ), oscylowanie wokół zera ?

Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
Kozoyeb

Kozoyeb


Liczba postów : 9425
Registration date : 28/08/2007

REAL TRADE HISTORY - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: REAL TRADE HISTORY   REAL TRADE HISTORY - Page 3 EmptyPon 29 Cze 2009, 12:12

Bilans na 26.06.2009

Pozycja na close = 7S
Saldo na kompilacji systemowej = 32.531 zł
Saldo realne = 39.463 zł (różnica wynika z pobranych premii oraz specjalnego zapasu kasy na pomyłki, poślizgi etc.)
Manko/Premia = 7.154 zł (różnica między wynikiem realnym, a systemowym, dzięki temu widać czy złapałem poślizg, czy może wszedłem z premią)
Max DD = -62.07%
Obecny DD = -48.12% (liczony od szczytu kapitału na zamknięcie dnia)
Zysk od pocz. systemu = -13.25%
Zysk tydzień do tygodnia = +33.25%
Średnia ilość pkt zarobionych na kompilacji: +247 pkt.
Powrót do góry Go down
Kozoyeb

Kozoyeb


Liczba postów : 9425
Registration date : 28/08/2007

REAL TRADE HISTORY - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: REAL TRADE HISTORY   REAL TRADE HISTORY - Page 3 EmptyPon 29 Cze 2009, 12:30

Tydzień nr 25

Kapitał
REAL TRADE HISTORY - Page 3 275336

Punkty
REAL TRADE HISTORY - Page 3 275343

Manko/Premia

REAL TRADE HISTORY - Page 3 275347
Powrót do góry Go down
Kozoyeb

Kozoyeb


Liczba postów : 9425
Registration date : 28/08/2007

REAL TRADE HISTORY - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: REAL TRADE HISTORY   REAL TRADE HISTORY - Page 3 EmptyWto 28 Lip 2009, 11:37

Tydzień nr 30

Kapitał
REAL TRADE HISTORY - Page 3 303265

Punkty
REAL TRADE HISTORY - Page 3 303266
Powrót do góry Go down
Kozoyeb

Kozoyeb


Liczba postów : 9425
Registration date : 28/08/2007

REAL TRADE HISTORY - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: REAL TRADE HISTORY   REAL TRADE HISTORY - Page 3 EmptyWto 28 Lip 2009, 11:41

Niestety na skutek różnych prywatnych problemów, nie mogłem aktywnie grać w lipcu.
Pech chciał, że akurat w tym okresie systemy wygenerowały zysk, ale kapitał realny niestety nie drgnał.
W zasadzie nawet trochę spadł, bo akurat jak mogłem to grać, to jak na złość sygnały były stratne, a jak nie mogłem to systemy zarabiały.

W związku z tym zmieniam całkowicie swój styl gry.
Całkowicie się zdaję na automat, którego używam od wiosny i przynajmniej tam depo sie powiększyło.
W kolejnym poście opiszę jak teraz gram na fw20.
Powrót do góry Go down
Kozoyeb

Kozoyeb


Liczba postów : 9425
Registration date : 28/08/2007

REAL TRADE HISTORY - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: REAL TRADE HISTORY   REAL TRADE HISTORY - Page 3 EmptyWto 28 Lip 2009, 11:44

JAk wspominałem wcześniej, zaprezentuję strategię gry na fw20 na platformie XTB.
System jest całkowicie automatyczny.
Start: 10.000,- (27.07.2009)
Aktywnych jest 7 instancji, każda ma własną strategię, stąd mogą być przypadki, że część systemów jest L, a część na S.
Każda instatncja gra 1 kontraktem czyli 0.1 lota na XTB.
Statystki są podawane dość dziwnie, nie wiem z czego to wynika, ale chyba nie trudno sie domyśleć, że S po 210,4 to po prostu S po 2104 tak naprawdę.

Statystyki online:
http://infinancom.mt4stats.com/


Ostatnio zmieniony przez infinan dnia Wto 28 Lip 2009, 11:53, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Kozoyeb

Kozoyeb


Liczba postów : 9425
Registration date : 28/08/2007

REAL TRADE HISTORY - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: REAL TRADE HISTORY   REAL TRADE HISTORY - Page 3 EmptyWto 28 Lip 2009, 11:52

a to wyniki historyczne jednej z instancji:

REAL TRADE HISTORY - Page 3 303165
Powrót do góry Go down
Kozoyeb

Kozoyeb


Liczba postów : 9425
Registration date : 28/08/2007

REAL TRADE HISTORY - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: REAL TRADE HISTORY   REAL TRADE HISTORY - Page 3 EmptyWto 28 Lip 2009, 19:43

te automatyczne statystyki to fantastyczna sprawa.
serwer łączy sie kontem xtb i pobiera do publikacji wszelkie interesujące dane. w każdej chwili można zobaczyć co tam u mnie słychać.
aktualizacja teoretycznie co 5 min, choć zauwazyłem, ze czasami robi znacznie rzadziej. tak czy siak to genialny patent.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




REAL TRADE HISTORY - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: REAL TRADE HISTORY   REAL TRADE HISTORY - Page 3 EmptySro 29 Lip 2009, 11:52

Wielkie graty odnośnie organizacji automatu. Robi spore wrażenie! Oby wyniki były lepsze niż w powyższym wątku.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




REAL TRADE HISTORY - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: REAL TRADE HISTORY   REAL TRADE HISTORY - Page 3 EmptySro 29 Lip 2009, 13:50

infinan napisał:
a to wyniki historyczne jednej z instancji:

REAL TRADE HISTORY - Page 3 303165

Czy 0.1 lota w tym backteście to jest to samo co 1 koń na GPW? Bo nie bardzo rozumiem, jak liczone są punkty.
Ze screenu widać transakcje: #1 SELL 1457 i #2 CLOSE 1468, czyli strata z pozycji to 11 pkt indeksowych a na screenie jest jakiś śmieszny profit -37.38...
Powrót do góry Go down
Kozoyeb

Kozoyeb


Liczba postów : 9425
Registration date : 28/08/2007

REAL TRADE HISTORY - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: REAL TRADE HISTORY   REAL TRADE HISTORY - Page 3 EmptySro 29 Lip 2009, 14:49

slusznie zauwazles wigwestor, że tester liczy to blednie.
wynika to z tego z waluta bazowa jest usd ( nie ma opcji pln), dlatego wszytsko miesza.
wyniki beda oki, jesli wartosci depo przemoznymy przez kurs dolca na dzien testu, czyli tutaj okolo x 2,94zł
Powrót do góry Go down
Kozoyeb

Kozoyeb


Liczba postów : 9425
Registration date : 28/08/2007

REAL TRADE HISTORY - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: REAL TRADE HISTORY   REAL TRADE HISTORY - Page 3 EmptySro 29 Lip 2009, 14:54

ogawy napisał:
Wielkie graty odnośnie organizacji automatu. Robi spore wrażenie! Oby wyniki były lepsze niż w powyższym wątku.

w koncu uwolnilem sie od gry z przyklejonym nosem w ekran. Moge spokojnie wyjsc, moge nawet w zasadzie nie przychodzic, bo instatncje stoja na serwerze ktory pracuje non stop.
Moge jechac na wakacje, stop jest gwarantowany wiec nie ma mozliwosci poslizgu na szybkim ruchu.
Zawsze moge na smartfonie zerknac czy wpisal zlecenia - jelsi wpisal i kurs tam dojdzie to nei ma bata, zebym nie dostal swojej ceny.
Czas pokaze jak to sie sprawuje choc jak juz pisalem na poczatku roku mam ten automat od 6 m-cy i nie ma problemu zadnego jak do tej pory.
Powrót do góry Go down
eclipse

eclipse


Liczba postów : 1723
Registration date : 13/07/2008

REAL TRADE HISTORY - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: REAL TRADE HISTORY   REAL TRADE HISTORY - Page 3 EmptySro 29 Lip 2009, 15:02

Infinan

czy gdzies opisales jak stworzyles to cudo?
rozumiem ze musi to stac na jakims serwerze,
mzoesz pokrotce opisac jak to wygalda (albo jelsi opisywales to pdoeslac linka - chetnie poczytam)

gratulacje
pozdr
Powrót do góry Go down
Kozoyeb

Kozoyeb


Liczba postów : 9425
Registration date : 28/08/2007

REAL TRADE HISTORY - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: REAL TRADE HISTORY   REAL TRADE HISTORY - Page 3 EmptySro 29 Lip 2009, 15:10

eclipse napisał:
Infinan

czy gdzies opisales jak stworzyles to cudo?
rozumiem ze musi to stac na jakims serwerze,
mzoesz pokrotce opisac jak to wygalda (albo jelsi opisywales to pdoeslac linka - chetnie poczytam)

gratulacje
pozdr
Eclipse,
po porstu metatrader to jak na razie jedna z niewielu platform, ktora umożliwia w pełni zautomatyzowaną grę swoją strategią. Do programu mt4 wgrywasz robota, ktory obserwuje ceny, wskazniki etc i na tej podstawie zamyka/otwiera pozycje.
Zlecenia sa wpisywane w ułamku sekundy, robot przelicza ile czego ma otworzyć i kiedy pozamykać poprzednie pozycje. Trader ma juz tylko za zadanie co najwyzej nadzorowac czy zlozyl zlecenia to wszytsko.
Ja po tylu latach stwierdzam, że reczna gra to nie dla mnie, bo albo sie pomyle, albo zachoruje, albo wymieknę i nie zajmę pozycji. Czasami na skutek poslizgu zleceni mi nie wchodzilo i wtedy czekalem na swoja cene, ktora juz nie nastapila. W xtb stop jest gwarantowany, wiec nie ma czegos takeigo jak poslizg.
Powrót do góry Go down
eclipse

eclipse


Liczba postów : 1723
Registration date : 13/07/2008

REAL TRADE HISTORY - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: REAL TRADE HISTORY   REAL TRADE HISTORY - Page 3 EmptySro 29 Lip 2009, 15:14

infinan napisał:
eclipse napisał:
Infinan

czy gdzies opisales jak stworzyles to cudo?
rozumiem ze musi to stac na jakims serwerze,
mzoesz pokrotce opisac jak to wygalda (albo jelsi opisywales to pdoeslac linka - chetnie poczytam)

gratulacje
pozdr
Eclipse,
po porstu metatrader to jak na razie jedna z niewielu platform, ktora umożliwia w pełni zautomatyzowaną grę swoją strategią. Do programu mt4 wgrywasz robota, ktory obserwuje ceny, wskazniki etc i na tej podstawie zamyka/otwiera pozycje.
Zlecenia sa wpisywane w ułamku sekundy, robot przelicza ile czego ma otworzyć i kiedy pozamykać poprzednie pozycje. Trader ma juz tylko za zadanie co najwyzej nadzorowac czy zlozyl zlecenia to wszytsko.
Ja po tylu latach stwierdzam, że reczna gra to nie dla mnie, bo albo sie pomyle, albo zachoruje, albo wymieknę i nie zajmę pozycji. Czasami na skutek poslizgu zleceni mi nie wchodzilo i wtedy czekalem na swoja cene, ktora juz nie nastapila. W xtb stop jest gwarantowany, wiec nie ma czegos takeigo jak poslizg.

rozumiem ze tego robota musiales od 0 napisac? czy tworzyles go juz na jakiejs bazie?

a co jak platforma siadzie ?

pozdr
Powrót do góry Go down
Kozoyeb

Kozoyeb


Liczba postów : 9425
Registration date : 28/08/2007

REAL TRADE HISTORY - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: REAL TRADE HISTORY   REAL TRADE HISTORY - Page 3 EmptySro 29 Lip 2009, 15:17

robot napisany jest od zera.
tu o tym pisalem pol roku temu
https://ufoforum.forumotion.com/faq-pupa-f5/mt4-automatic-trading-t1154.htm

jak siadzie platforma to mozna reklamowac u brokera brak realizacji zlecenia jesliby kurs faktycznie mial miejsce a brookre w tym czasie go nie zrealizowal.
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

REAL TRADE HISTORY - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: REAL TRADE HISTORY   REAL TRADE HISTORY - Page 3 EmptySro 29 Lip 2009, 22:27

xtb nie ma gwarantowanego stopa - admiral ma
Powrót do góry Go down
chudy
Gość




REAL TRADE HISTORY - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: REAL TRADE HISTORY   REAL TRADE HISTORY - Page 3 EmptyCzw 30 Lip 2009, 11:19

test by chudy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




REAL TRADE HISTORY - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: REAL TRADE HISTORY   REAL TRADE HISTORY - Page 3 EmptyCzw 30 Lip 2009, 18:33

infinan napisał:
ogawy napisał:
Wielkie graty odnośnie organizacji automatu. Robi spore wrażenie! Oby wyniki były lepsze niż w powyższym wątku.

w koncu uwolnilem sie od gry z przyklejonym nosem w ekran. Moge spokojnie wyjsc, moge nawet w zasadzie nie przychodzic, bo instatncje stoja na serwerze ktory pracuje non stop.
Moge jechac na wakacje, stop jest gwarantowany wiec nie ma mozliwosci poslizgu na szybkim ruchu.
Zawsze moge na smartfonie zerknac czy wpisal zlecenia - jelsi wpisal i kurs tam dojdzie to nei ma bata, zebym nie dostal swojej ceny.
Czas pokaze jak to sie sprawuje choc jak juz pisalem na poczatku roku mam ten automat od 6 m-cy i nie ma problemu zadnego jak do tej pory.
Za jakiś miesiąc powinieneś napisać jak często śledzisz poczynania tej maszyny, będziesz miał wtedy miarę stopnia uzależnienia od ekranu Wink
W pierwszej chwili jak zobaczyłem ten bajer pomyślałem - ja też tak chcę! VPS do takiej zabawy jest na tyle tani że nic tylko startować. Po chwili doszedłem do wniosku że spróbuję jednak z gpw przez boś. Powód jest prosty - jestem totalnie uzależniony od Amibrokera. Mam "frame" który zarządza systemami, który m.in produkuje log który notuje kiedy co anulować, a co złożyć. Korzystałem już nawet ze skryptów które składają zlecenia. Wydaje się że automat prawie gotowy, a dzieli mnie od sukcesu obsługa błędów i stabilność. Niby nic, a jednak ciągle brakuje płynności w działaniu. Jak się uda taką machinę odpalić to dam znać.
Przy okazji pytanie - czy poza tym co pokazujesz próbowałeś puścić większe kwoty przez XTB? Chodzi mi o to na ile te 3 pkt. spreadu są "stabilne"?
Powrót do góry Go down
Kozoyeb

Kozoyeb


Liczba postów : 9425
Registration date : 28/08/2007

REAL TRADE HISTORY - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: REAL TRADE HISTORY   REAL TRADE HISTORY - Page 3 EmptyPią 31 Lip 2009, 08:40

KRT napisał:
xtb nie ma gwarantowanego stopa - admiral ma

to zależy co rozumiesz przez stop gwarantowany.
Masz zapewnie na mysli kwestie luki cenowej. Tzn jesli rynek otwiera sie luką to faktycznie s/l rozliczą po cenie aktualnej.
Ja natomiast mowie o czyms innym.
Moj system pracuje tylko buy/sell stop zleceniach i tu mam gwarantowana cene do pipsa.
Czyli jak np wczoraj mielimy nieprawdopodobnie szybki rajd 50 pkt w gore i moje systemy tam sie przekrecaly na L, to w realu założe sie ze czesc osob dostala eL z poslizgiem, a czesc jak dala waskeigo stopa to nic nie dostala.
ja w xtb dostalem po swoej cenie bez zadnego poslizgu!
i tak ja rozumiem ten gwarantowany stop.

ps. zrobilem sobie urlop od gieldy i tylko czasami zerkam co automaty robią i widze ze działaja bez zarzutu.
Powrót do góry Go down
eclipse

eclipse


Liczba postów : 1723
Registration date : 13/07/2008

REAL TRADE HISTORY - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: REAL TRADE HISTORY   REAL TRADE HISTORY - Page 3 EmptyPią 31 Lip 2009, 08:46

Infinan

a nie daloby sie puscic automata na ... ?

pozdrawiam Smile
Powrót do góry Go down
Kozoyeb

Kozoyeb


Liczba postów : 9425
Registration date : 28/08/2007

REAL TRADE HISTORY - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: REAL TRADE HISTORY   REAL TRADE HISTORY - Page 3 EmptyPią 31 Lip 2009, 09:13

eclipse.

wycialem to zakazane słowo z Twojego posta.
Ale wracajac do pytania, to oczywsicie ze tak, automat moglby uzyc kazdy.
wgrywasz go do kompa w folderze experts i heya Laughing

dobra .
jak wroce z urlopu to pogadamy, dosyc tego komputera!
pa!
Powrót do góry Go down
eclipse

eclipse


Liczba postów : 1723
Registration date : 13/07/2008

REAL TRADE HISTORY - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: REAL TRADE HISTORY   REAL TRADE HISTORY - Page 3 EmptyPią 31 Lip 2009, 09:17

infinan napisał:
eclipse.

wycialem to zakazane słowo z Twojego posta.
Ale wracajac do pytania, to oczywsicie ze tak, automat moglby uzyc kazdy.
wgrywasz go do kompa w folderze experts i heya Laughing

dobra .
jak wroce z urlopu to pogadamy, dosyc tego komputera!
pa!

udanego wypoczynku.

pozdr Very Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





REAL TRADE HISTORY - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: REAL TRADE HISTORY   REAL TRADE HISTORY - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
REAL TRADE HISTORY
Powrót do góry 
Strona 3 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Systemy FW :: Zmagania Infinana z rynkiem - pamiętniki-
Skocz do: