Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf"

Go down 
+3
Saeglópur
Akwila
IronFX
7 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
IronFX
Sys Trader
Sys Trader
IronFX


Liczba postów : 9659
Age : 55
Location : Wawa/Lublin
Registration date : 11/10/2007

Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" Empty
PisanieTemat: Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf"   Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" EmptyCzw 30 Kwi 2009, 13:14

wpisujcie swoj akces !

czesc dzienna od otwarcia do zamkniecia prowadzi Akwila
goszczac nas w swoim Akwila Trading Center

czesc nocna prowadzi Olaf! znawca tematu


Ostatnio zmieniony przez Mylogi dnia Nie 09 Sie 2009, 16:39, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" Empty
PisanieTemat: Re: Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf"   Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" EmptyCzw 30 Kwi 2009, 15:21

Mylogi napisał:
wpisujcie swoj akces !

czesc dzienna od otwarcia do zamkniecia prowadzi Akwila
goszczac nas w swoim Akwila Trading Center

czesc nocna prowadzi Olaf! znawca tematu

najpierw proponuję wybrać się do Corner Pub, fajny jest tam klimat, możemy tam obalić jakąś gorzałkę i kilka piwek... przy opkazji najwiążemy znajomość
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" Empty
PisanieTemat: Re: Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf"   Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" EmptyCzw 30 Kwi 2009, 15:23

wezme ze sobą znajomego co też gra na giełdzie, lubi sobie wypić i nie głupi chłop
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" Empty
PisanieTemat: Re: Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf"   Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" EmptyCzw 30 Kwi 2009, 15:25

a jeszcze jedno ustalmy miejsce pierwszego spotkania i godzinę

ja proponuję corner pub na skrzyżowaniu taczaka i kościuszki koło uniwersytetu ekonomicznego
Powrót do góry Go down
IronFX
Sys Trader
Sys Trader
IronFX


Liczba postów : 9659
Age : 55
Location : Wawa/Lublin
Registration date : 11/10/2007

Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" Empty
PisanieTemat: Re: Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf"   Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" EmptyCzw 30 Kwi 2009, 15:44

olaf napisał:
a jeszcze jedno ustalmy miejsce pierwszego spotkania i godzinę

ja proponuję corner pub na skrzyżowaniu taczaka i kościuszki koło uniwersytetu ekonomicznego

Pierwsza czesc jest od rana od otwarcia na kontraktach u Akwili,
On jeszcze napisze co i jak.

Ale faktycznie dla tych co dolacza na "after session" Olafa przydalby sie jakis punkt.

corner pub na skrzyżowaniu taczaka i kościuszki koło uniwersytetu ekonomicznego

tylko jeszcze od ktorej?
po sesji to jeszcze cos zjemy,
to corner pozniej jakos...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" Empty
PisanieTemat: Re: Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf"   Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" EmptyCzw 30 Kwi 2009, 16:02

Mylogi napisał:
olaf napisał:
a jeszcze jedno ustalmy miejsce pierwszego spotkania i godzinę

ja proponuję corner pub na skrzyżowaniu taczaka i kościuszki koło uniwersytetu ekonomicznego

Pierwsza czesc jest od rana od otwarcia na kontraktach u Akwili,
On jeszcze napisze co i jak.

Ale faktycznie dla tych co dolacza na "after session" Olafa przydalby sie jakis punkt.

corner pub na skrzyżowaniu taczaka i kościuszki koło uniwersytetu ekonomicznego

tylko jeszcze od ktorej?
po sesji to jeszcze cos zjemy,
to corner pozniej jakos...

no to możemy zjeść coś w sfinksie na ul św marcin i wtedy mamy do ccornera około 300 metrów... tam też dobre jadło
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" Empty
PisanieTemat: Re: Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf"   Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" EmptyCzw 30 Kwi 2009, 16:03

a wieczorem mo9żna też wyskoczyć na stary rynek zrobić jakąś rozrubę Very Happy
Powrót do góry Go down
IronFX
Sys Trader
Sys Trader
IronFX


Liczba postów : 9659
Age : 55
Location : Wawa/Lublin
Registration date : 11/10/2007

Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" Empty
PisanieTemat: Re: Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf"   Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" EmptyCzw 30 Kwi 2009, 16:13

olaf napisał:
a wieczorem mo9żna też wyskoczyć na stary rynek zrobić jakąś rozrubę Very Happy

to pod Zabke nie idziemy ?
Powrót do góry Go down
Akwila




Liczba postów : 6135
Location : Poznań
Registration date : 28/08/2007

Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" Empty
PisanieTemat: Re: Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf"   Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" EmptyCzw 30 Kwi 2009, 20:26

Witam, zapraszam oczywiście od rana. Mam miejsce w którym kilka osób się zmieści - jest to biuro w suterenie które wynająłem od miasta i remontuję. Mam tyle zleceń że na pewno nie skończę z remontem do 15.05. Jedno pomieszczenie 5x6 m jest wykończone, jest w nim narożnik i stolik. Było tam studio odsłuchowe ale na razie je likwiduję. W drugim małym pomieszczeniu jest moje królestwo - biurko i monitor. Ubikacja funkcjonuje choć czeka jeszcze na kafelki. W dużym pomieszczeniu jest wykładzina, założone jest ogrzewanie podłogowe więc ktoś może w razie czego kimnąć się na narożniku, mogę też dla oszczędzających/nieuleczalnych giełdocholików z chwilową awarią depo przynieść kilka materacy. Jest ciepła woda, nie ma prysznica. Lokalizacja prawie w centrum - ul. Łąkowa 18 (druga równoległa do deptaka na ul. Półwiejskiej) blisko Centrum. Dla tych którym się poszczęściło na giełdzie i nie muszą się liczyć z finansami przecznica dalej jest hotel Stare Miasto. Z czystym sumieniem mogę go polecić. Ma bardzo dobrą opinię - chwalą go. Do rynku kilkaset metrów. Co do jedzenia to proponuję jednak ustalić na miejscu (sądzę że mam lepszą orientację od Olafa). W zależności od kwoty którą planujemy wydać mogę pomóc wybrać coś na każdą kieszeń lub delicje dla podniebienia
Powrót do góry Go down
Akwila




Liczba postów : 6135
Location : Poznań
Registration date : 28/08/2007

Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" Empty
PisanieTemat: Re: Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf"   Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" EmptyCzw 30 Kwi 2009, 20:39

Żeby nie wystraszyć. Warunki są niezłe. Remont już kończę. Zostały mi już tylko kafelki w ubikacji i zaplecze (mały magazynek)
Powrót do góry Go down
Akwila




Liczba postów : 6135
Location : Poznań
Registration date : 28/08/2007

Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" Empty
PisanieTemat: Re: Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf"   Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" EmptyCzw 30 Kwi 2009, 20:46

Myślę też że z uwagi na dużą ilość czynników rozpraszających proponuję bardziej nastawić się na wymianę informacji i nauczenie się czegoś niż na ugranie większej kwoty.
Powrót do góry Go down
IronFX
Sys Trader
Sys Trader
IronFX


Liczba postów : 9659
Age : 55
Location : Wawa/Lublin
Registration date : 11/10/2007

Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" Empty
PisanieTemat: Re: Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf"   Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" EmptyCzw 30 Kwi 2009, 22:36

Akwila napisał:
Żeby nie wystraszyć. Warunki są niezłe. Remont już kończę. Zostały mi już tylko kafelki w ubikacji i zaplecze (mały magazynek)

szybki jestes!
o 20:26 napisales ze qpa remontu jeszcze
a o 20:39 ze juz " Remont już kończę. Zostały mi już tylko kafelki"
Wink

a jak z netem? to moze kogos interesowac?

ok, to miejsce na wyzerke nam podpowiesz.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" Empty
PisanieTemat: Re: Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf"   Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" EmptySob 02 Maj 2009, 19:14

od rana raczej mnie nie będzie. wiecd tak jak pisze Akwila spotkajcie sie najpierw u Niego a potem możemy wypić piwko w pubie i pogadać, tak jak pisałęm corner pub - warka 5 zł Smile
Powrót do góry Go down
Akwila




Liczba postów : 6135
Location : Poznań
Registration date : 28/08/2007

Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" Empty
PisanieTemat: Re: Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf"   Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" EmptySro 06 Maj 2009, 00:31

Mylogi napisał:
Akwila napisał:
Żeby nie wystraszyć. Warunki są niezłe. Remont już kończę. Zostały mi już tylko kafelki w ubikacji i zaplecze (mały magazynek)

szybki jestes!
o 20:26 napisales ze qpa remontu jeszcze
a o 20:39 ze juz " Remont już kończę. Zostały mi już tylko kafelki"
Wink

a jak z netem? to moze kogos interesowac?

ok, to miejsce na wyzerke nam podpowiesz.

Co do kupy remontu to trochę jeszcze będzie "za zamkniętymi drzwiami" więc "pas probleme". Zobaczysz na miejscu.
Powrót do góry Go down
Akwila




Liczba postów : 6135
Location : Poznań
Registration date : 28/08/2007

Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" Empty
PisanieTemat: Re: Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf"   Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" EmptySro 06 Maj 2009, 00:38

Proszę też o wpisanie akcesu innych. Oczywiście jeśli w godzinach giełdy będzie tylko Mylogi - nie stanowi - więcej czasu będzie na wymianę doświadczeń. Natomiast dobrze byłoby mieć jednak jakieś pojęcie ile przygotować stanowisk. Co do netu to oczywiście na laptopach z komórki łapie ale z uwagi na to że jest suterena zasięg nie jest najlepszy. Dobrze mieć neta na USB i przedłużkę (przy oknie zasięg lepszy). Ja postaram sie do tego czasu załatwić reutera zeby sie podłączyć pod neta z kablówki (mam 2M) ale nie wiem czy zdążę. Pzdr
Powrót do góry Go down
Saeglópur

Saeglópur


Liczba postów : 95
Age : 35
Location : Poznań
Registration date : 06/05/2009

Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" Empty
PisanieTemat: Re: Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf"   Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" EmptySro 06 Maj 2009, 17:40

Witam!
Czytuję forum od dłuższego czasu samemu będąc cicho. Co to za akcja konkretnie? Zamierzacie stworzyc jakis większy dealing room w Poznaniu;) ? Też jestem ze stolicy Wielkopolski, aktywnie działam na kontraktach - możecie zdradzić jakies detale?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" Empty
PisanieTemat: Re: Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf"   Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" EmptySro 06 Maj 2009, 22:07

Saeglópur napisał:
Witam!
Czytuję forum od dłuższego czasu samemu będąc cicho. Co to za akcja konkretnie? Zamierzacie stworzyc jakis większy dealing room w Poznaniu;) ? Też jestem ze stolicy Wielkopolski, aktywnie działam na kontraktach - możecie zdradzić jakies detale?

naj[ierw musimy wypić kilknaście piw i sie pomyśli na roomem
Powrót do góry Go down
Akwila




Liczba postów : 6135
Location : Poznań
Registration date : 28/08/2007

Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" Empty
PisanieTemat: Re: Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf"   Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" EmptySro 06 Maj 2009, 23:31

Saeglópur napisał:
Witam!
Czytuję forum od dłuższego czasu samemu będąc cicho. Co to za akcja konkretnie? Zamierzacie stworzyc jakis większy dealing room w Poznaniu;) ? Też jestem ze stolicy Wielkopolski, aktywnie działam na kontraktach - możecie zdradzić jakies detale?

Nie dealingroom, ale mam własną firmę w Poznaniu a ponieważ mam dzień wcześniej urodziny planujemy imprezę w piątek 15 po południu, natomiast z uwagi na to że natura nie znosi próżni (a giełda działa) rano spotykamy się żeby wymienić doświadczenia i coś wspólnie ugrać. Co do różnych innych propozycji jestem elastyczny i otwarty
Powrót do góry Go down
IronFX
Sys Trader
Sys Trader
IronFX


Liczba postów : 9659
Age : 55
Location : Wawa/Lublin
Registration date : 11/10/2007

Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" Empty
PisanieTemat: Re: Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf"   Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" EmptySro 06 Maj 2009, 23:48

Saeglópur napisał:
Witam!
Czytuję forum od dłuższego czasu samemu będąc cicho. Co to za akcja konkretnie? Zamierzacie stworzyc jakis większy dealing room w Poznaniu;) ? Też jestem ze stolicy Wielkopolski, aktywnie działam na kontraktach - możecie zdradzić jakies detale?

jak wytrzymasz picie z nami i nie skonczysz pod stolem zdradzimy Ci szczegoly Smile

zglaszasz akces?
Powrót do góry Go down
Zahary




Liczba postów : 1201
Registration date : 17/01/2008

Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" Empty
PisanieTemat: Re: Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf"   Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" EmptyCzw 07 Maj 2009, 00:14

Witam,
chętnie wpadnę do Was do pub'u. Corner Pub jest ok - eh ileż tam imprez było... Nawet parę lat temu mój wieczór kawalerski tam wyprawiałem:)

Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
Poffcernacy

Poffcernacy


Liczba postów : 367
Age : 52
Location : Poznań
Registration date : 17/01/2008

Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" Empty
PisanieTemat: Re: Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf"   Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" EmptyCzw 07 Maj 2009, 18:01

Akces - jedna sztuka
Mam tylko propozycję by to piwo to gdzies blizej trejding roomu Akwilii oraz Starego. Na Taczaka to strasznie daleko jest Smile A w poblizu Rynku jest z 200 knajp do wyboru, w tym Brovaria z najlepszym, jeśli nie liczyć Przemakowego Smile - piwem w Pozku
Chociaż nie za pięć zyla a dychy bliżej.

pozdro
Powrót do góry Go down
Saeglópur

Saeglópur


Liczba postów : 95
Age : 35
Location : Poznań
Registration date : 06/05/2009

Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" Empty
PisanieTemat: Re: Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf"   Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" EmptyCzw 07 Maj 2009, 20:40

Bardzo podoba mi sie inicjatywa! Smile Jeśli nie macie nic przeciwko chętnie dołączę do spotkania:) Również jak i Poffcernacy zdecydowanie proponuję Brovarię - piwo + oprawa naprawdę rewelacyjne:)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" Empty
PisanieTemat: Re: Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf"   Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" EmptyPią 08 Maj 2009, 14:23

zależy jak będzie pogoda...może gdzieś w ogródku, corner też ma dobry ogródek...no i piwo po 5 zł Smile
Powrót do góry Go down
IronFX
Sys Trader
Sys Trader
IronFX


Liczba postów : 9659
Age : 55
Location : Wawa/Lublin
Registration date : 11/10/2007

Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" Empty
PisanieTemat: Re: Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf"   Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" EmptyPią 08 Maj 2009, 17:11

ja proponuje i Brvarie i Corner i co tam macie najlepszego!
Powrót do góry Go down
Akwila




Liczba postów : 6135
Location : Poznań
Registration date : 28/08/2007

Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" Empty
PisanieTemat: Re: Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf"   Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" EmptyPon 11 Maj 2009, 00:00

Mam dwa pytania:
1. Ile osób w ciągu dnia wybiera się do mnie
2. Część czasu nieoficjalnego można spędzić (po uprzedniej wizycie w sklepie wyspecjalizowanym). Oczywiście nie ma to jak atmosfera Starego Rynku, ale początkowa fazę proponuję u mnie - możemy pogadać sobie trochę o inwestowaniu a potem wyruszyć gdy już zdolność do trzeźwego myślenia będzie odsunięta w czasie
Powrót do góry Go down
IronFX
Sys Trader
Sys Trader
IronFX


Liczba postów : 9659
Age : 55
Location : Wawa/Lublin
Registration date : 11/10/2007

Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" Empty
PisanieTemat: Re: Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf"   Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" EmptyPon 11 Maj 2009, 00:53

Akwila napisał:
Mam dwa pytania:
1. Ile osób w ciągu dnia wybiera się do mnie
2. Część czasu nieoficjalnego można spędzić (po uprzedniej wizycie w sklepie wyspecjalizowanym). Oczywiście nie ma to jak atmosfera Starego Rynku, ale początkowa fazę proponuję u mnie - możemy pogadać sobie trochę o inwestowaniu a potem wyruszyć gdy już zdolność do trzeźwego myślenia będzie odsunięta w czasie

przemak wspanialomyslnie zadeklarowal dostawe zlocistego trunku!
wlasnej roboty. zasilenie tymze czesci sesyjnej w Akwila Trading Center bylo by wskazane. Jesli przemak nie da rady byc cialem z nami bedxie chociaz plynem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" Empty
PisanieTemat: Re: Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf"   Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" EmptyPon 11 Maj 2009, 12:43

okej...ja niebedę mgół sie zjawić od samoego rana ale myślę że tak około 16-17.00 możemy się spotkać w corner pub
Powrót do góry Go down
Akwila




Liczba postów : 6135
Location : Poznań
Registration date : 28/08/2007

Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" Empty
PisanieTemat: Re: Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf"   Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" EmptyPon 11 Maj 2009, 22:45

Mylogi: wygląda na to że w piątek do południa będziemy tylko we dwójkę. Jeśli nie będzie Ci to przeszkadzać to będę przez część dnia skręcał skrzynki (tak jak to zwykle czynię przed monitorem). Jest to mechaniczna czynność przy której mogę rozmawiać swobodnie i analizować giełdę. Niestety mam tyle pracy że nie mogę sobie pozwolić na cały dzień przerwy. Oczywiście warunki do trade'owania będą
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" Empty
PisanieTemat: Re: Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf"   Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" EmptyWto 12 Maj 2009, 08:21

mam coś do załatwienia w Poznaniu. Jak to zgram to wpadnę od rana. Zgłaszam wstępny akces.
pozdrawiam
Powrót do góry Go down
Zahary




Liczba postów : 1201
Registration date : 17/01/2008

Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" Empty
PisanieTemat: Re: Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf"   Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" EmptySro 13 Maj 2009, 00:12

Hej,
dajcie znać od której w PUB'ie będziecie (i jakim ostatecznie)..

Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" Empty
PisanieTemat: Re: Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf"   Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" Empty

Powrót do góry Go down
 
Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf"
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Systemy FW :: Konkurs Traderow UFO-
Skocz do: