Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf"

Go down 
+3
Saeglópur
Akwila
IronFX
7 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
IronFX
Sys Trader
Sys Trader
IronFX


Liczba postów : 9659
Age : 55
Location : Wawa/Lublin
Registration date : 11/10/2007

Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf"   Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" - Page 2 EmptySro 13 Maj 2009, 00:40

Program jest taki

Part I Dr. Akwila
cala sesje 8.30 do 16.20 siedzimy u Akwili - ul. Łąkowa 18
skrecimy Akwili pare skrzynek
pohandlujemy, pogadamy

po fixie robimy jakis objadek wg. rekomendacji Akwili.

potem przetaczamy sie na szlak chmielowy czyli...

Part II Mr. Olaf
proponuje nie ustalac konkretnego punktu, byl glos ze taczaka jest daleko.
w sumie nie wiemy gdzie wyladujemy na objedzie.
zdzwaniamy sie na biezaco i juz.
idziemy na spontanie. ale wiadomo ze zahaczymy brovarie i corner.

dolaczac mozna w kazdym momencie.
tel do mnie 0 600 MYLOGI (695644)

ziomale Poznanscy czy dobrze napisalem?


prosba o wyslanie na prv numerow kom przez osoby ktore biora pod uwage ze dolacza
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf"   Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" - Page 2 EmptySro 13 Maj 2009, 16:35

jak sie uda to może wbije jeszcze o przed 15.00 do Akwili z siatką browarów...to będzie nas 3 Very Happy
Powrót do góry Go down
IronFX
Sys Trader
Sys Trader
IronFX


Liczba postów : 9659
Age : 55
Location : Wawa/Lublin
Registration date : 11/10/2007

Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf"   Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" - Page 2 EmptySro 13 Maj 2009, 16:49

olaf napisał:
jak sie uda to może wbije jeszcze o przed 15.00 do Akwili z siatką browarów...to będzie nas 3 Very Happy

cenna incjatywa!
Powrót do góry Go down
Akwila




Liczba postów : 6135
Location : Poznań
Registration date : 28/08/2007

Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf"   Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" - Page 2 EmptySro 13 Maj 2009, 22:08

Re Mylogi: Plan niezły, natomiast można go trochę zmienić. Proponuję żeby w drugiej części kiedy przybędzie trochę nowych traderów (oczywiście punkt zborny w pubie) wrócić na jakiś czas na Łąkową i tam przy jakimś browarku i przy kompie pogadać o inwestowaniu
Powrót do góry Go down
IronFX
Sys Trader
Sys Trader
IronFX


Liczba postów : 9659
Age : 55
Location : Wawa/Lublin
Registration date : 11/10/2007

Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf"   Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" - Page 2 EmptySro 13 Maj 2009, 23:47

Akwila napisał:
Re Mylogi: Plan niezły, natomiast można go trochę zmienić. Proponuję żeby w drugiej części kiedy przybędzie trochę nowych traderów (oczywiście punkt zborny w pubie) wrócić na jakiś czas na Łąkową i tam przy jakimś browarku i przy kompie pogadać o inwestowaniu

zaleta naszej organizacji jest brak sztywnego planu,
jak bedzie "za" to wracamy na Lakowa.

jestesmy zwinni jak komando foki,
a wzasadziec (u)foki Wink
Powrót do góry Go down
Saeglópur

Saeglópur


Liczba postów : 95
Age : 35
Location : Poznań
Registration date : 06/05/2009

Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf"   Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" - Page 2 EmptyCzw 14 Maj 2009, 13:05

Hej!
Chętnie wpadnę może nawet na łąkową jakos ok. 14-15 jesli można? Czuję, że moge być jednym z młodszych osób w towarzystwie - mam od niedawna 20 lat;) Studiuję na UE od roku niecałego. Mam nadzieję, że nieprzeszkadza to wam:P Na rynku kasowym jestem od 5 lat, kontraktami zaczęłem obracać ok dwa lata temu sondując właściwie ten instrument, intensywniej i co raz poważniej zajmuję się nimi jednak dopiero od kilku miesięcy. Chętnie poznam wasze podejście i spojżenie.
Pozwole sobie zapisac Twoj nr i adres Mylogi, możliwe że odezwę się tuż przed jeśli serio uda mi się wpaśćSmile
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf"   Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" - Page 2 EmptyCzw 14 Maj 2009, 21:26

jutro od 15 możecie mnie spotkać w cornerze i tam zapewne na początek coś wypijemy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf"   Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" - Page 2 EmptyCzw 14 Maj 2009, 21:27

sj napisał:
mam coś do załatwienia w Poznaniu. Jak to zgram to wpadnę od rana. Zgłaszam wstępny akces.
pozdrawiam

nie wyda. Następnym razem.
Udanego spotkania
Powrót do góry Go down
IronFX
Sys Trader
Sys Trader
IronFX


Liczba postów : 9659
Age : 55
Location : Wawa/Lublin
Registration date : 11/10/2007

Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf"   Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" - Page 2 EmptyCzw 14 Maj 2009, 21:38

Saeglópur napisał:
Hej!
Chętnie wpadnę może nawet na łąkową jakos ok. 14-15 jesli można? Czuję, że moge być jednym z młodszych osób w towarzystwie - mam od niedawna 20 lat;) Studiuję na UE od roku niecałego. Mam nadzieję, że nieprzeszkadza to wam:P Na rynku kasowym jestem od 5 lat, kontraktami zaczęłem obracać ok dwa lata temu sondując właściwie ten instrument, intensywniej i co raz poważniej zajmuję się nimi jednak dopiero od kilku miesięcy. Chętnie poznam wasze podejście i spojżenie.
Pozwole sobie zapisac Twoj nr i adres Mylogi, możliwe że odezwę się tuż przed jeśli serio uda mi się wpaśćSmile

dzisiaj mielismy z Wojtkiem Suchomskim wyklad dla Kola Naukowego UE wlasnie!
Powrót do góry Go down
IronFX
Sys Trader
Sys Trader
IronFX


Liczba postów : 9659
Age : 55
Location : Wawa/Lublin
Registration date : 11/10/2007

Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf"   Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" - Page 2 EmptyCzw 14 Maj 2009, 21:39

sj napisał:
sj napisał:
mam coś do załatwienia w Poznaniu. Jak to zgram to wpadnę od rana. Zgłaszam wstępny akces.
pozdrawiam

nie wyda. Następnym razem.
Udanego spotkania

wielkie mi uczyniles pustki w serdce moijem
tym zniknieciem swojem....
Powrót do góry Go down
Zahary




Liczba postów : 1201
Registration date : 17/01/2008

Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf"   Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" - Page 2 EmptyCzw 14 Maj 2009, 22:42

Czyli wieczorem (po 19:00) będziecie jeszcze w pub'ie ?

Bo ja jeszcze jutro na paintball jestem umówiony..

No nic - w razie czego, będę dzwonił.

Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
Saeglópur

Saeglópur


Liczba postów : 95
Age : 35
Location : Poznań
Registration date : 06/05/2009

Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf"   Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" - Page 2 EmptyPią 15 Maj 2009, 14:34

Mylogi napisał:
Saeglópur napisał:
Hej!
Chętnie wpadnę może nawet na łąkową jakos ok. 14-15 jesli można? Czuję, że moge być jednym z młodszych osób w towarzystwie - mam od niedawna 20 lat;) Studiuję na UE od roku niecałego. Mam nadzieję, że nieprzeszkadza to wam:P Na rynku kasowym jestem od 5 lat, kontraktami zaczęłem obracać ok dwa lata temu sondując właściwie ten instrument, intensywniej i co raz poważniej zajmuję się nimi jednak dopiero od kilku miesięcy. Chętnie poznam wasze podejście i spojżenie.
Pozwole sobie zapisac Twoj nr i adres Mylogi, możliwe że odezwę się tuż przed jeśli serio uda mi się wpaśćSmile

dzisiaj mielismy z Wojtkiem Suchomskim wyklad dla Kola Naukowego UE wlasnie!

Hoho.... na ile jest to możliwe na tyle często staram się korzystać z wszystkich wykladów, szkoleń czy konferencji:) Wczoraj w 0011 od 14:30 mialbyc wlasnie o rynku futures i forex, pustki jednak straszne były:/ Musiałem się zmyć choc dotarłem jako pierwszy. Masz na myśli pewnie astrologię finansową - na to niemoglem sobie pozwolić wczesniej, w dodatku nic mi o tym niebylo wiadomo wczesniej (bardzo kiepsko jest z reklamą wszystkich tych wydarzeń!:/
Nie wiem co z dzisiejszym dniem! Cięęzko będzie, może dołączę np do Brovarii lub kolejnym razem lepiej się to zgra (jeśli będzie).
Powrót do góry Go down
IronFX
Sys Trader
Sys Trader
IronFX


Liczba postów : 9659
Age : 55
Location : Wawa/Lublin
Registration date : 11/10/2007

Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf"   Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" - Page 2 EmptyPią 15 Maj 2009, 21:09

Hej,

pozdrowinia z Sphinksa z Poznania

Pofcenracy, Akwila, Olaf, Mylogi, Grzegorz. Karol
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf"   Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" - Page 2 EmptySob 16 Maj 2009, 17:35

Meeting był zajebisty... lecze kaca

Była gorzałka z kubła pełnego lodu, browarki, doborowe towarzystwo i świetna zabawa...

Na pociąg ledwo trafiłem, no i kurcze prawie do katowic bym dojechał gdyby nie dziadek który mnie obudził przed ostrowem Very Happy


o 5 rano już byłem w łóżeczku


a jak u was?
Powrót do góry Go down
IronFX
Sys Trader
Sys Trader
IronFX


Liczba postów : 9659
Age : 55
Location : Wawa/Lublin
Registration date : 11/10/2007

Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf"   Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" - Page 2 EmptySob 16 Maj 2009, 17:39

Ja siedze jeszcze u Akwily.

Szlak dla FW20 na nastepny ustalony.
zalakowana koperta przygotowana.
o 19.22 wsiadam do pociagu i zawoze na ksiazeca zeby wiedzieli co maja robic.

Mylogi

Akwila pozdrawia!

....................


PONIZEJ TO JUZ DRUGIE SPOTKANIE W POZNANIU 10 LIPCA


Ostatnio zmieniony przez Mylogi dnia Pon 13 Lip 2009, 22:04, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
przemak

przemak


Liczba postów : 8399
Age : 61
Location : Poznań
Registration date : 07/09/2007

Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf"   Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" - Page 2 EmptyPon 13 Lip 2009, 21:40

Aparat w telefonie jest, jaki jest Wink

Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" - Page 2 001xbd.th

Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" - Page 2 002htc.th

Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" - Page 2 003hpn.th

Slabo widac, ale jest!
Powrót do góry Go down
przemak

przemak


Liczba postów : 8399
Age : 61
Location : Poznań
Registration date : 07/09/2007

Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf"   Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" - Page 2 EmptyPon 13 Lip 2009, 22:14

Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" - Page 2 004nwz.th

Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" - Page 2 005tzs.th

Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" - Page 2 006s.th

Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" - Page 2 007q.th

Jednak ten telefon to szajsung - zdjecia jak widac dziadowskie, kwadratowy wyswietlacz to aplikacje glupieja... tylko telefon i nawigacja w sumie...
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf"   Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" - Page 2 EmptyPon 13 Lip 2009, 22:20

no panowie niezła bibka az mnie skreca z zazdrosci Very Happy
Pozdrawiam zwłaszcza olafa którego w drodze eliminacji wytypowałem ktory to on na focie Very Happy
Powrót do góry Go down
przemak

przemak


Liczba postów : 8399
Age : 61
Location : Poznań
Registration date : 07/09/2007

Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf"   Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" - Page 2 EmptyPon 13 Lip 2009, 22:43

KRT napisał:
no panowie niezła bibka az mnie skreca z zazdrosci Very Happy
Pozdrawiam zwłaszcza olafa którego w drodze eliminacji wytypowałem ktory to on na focie Very Happy

A jak to wykoncypowales? Chyba, ze znasz wszystkich pozostalych Wink
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf"   Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" - Page 2 EmptyWto 14 Lip 2009, 08:17

przemak napisał:
KRT napisał:
no panowie niezła bibka az mnie skreca z zazdrosci Very Happy
Pozdrawiam zwłaszcza olafa którego w drodze eliminacji wytypowałem ktory to on na focie Very Happy

A jak to wykoncypowales? Chyba, ze znasz wszystkich pozostalych Wink

najmłodszy z towarzystwa Wink
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf"   Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" - Page 2 EmptyWto 14 Lip 2009, 11:08

KRT napisał:
no panowie niezła bibka az mnie skreca z zazdrosci Very Happy
Pozdrawiam zwłaszcza olafa którego w drodze eliminacji wytypowałem ktory to on na focie Very Happy

dzięki
no a okazji bedzie jeszcze wiele zeby coś takiego wykombinowac Smile

tylko czy wątroba to wytrzyma scratch
Powrót do góry Go down
IronFX
Sys Trader
Sys Trader
IronFX


Liczba postów : 9659
Age : 55
Location : Wawa/Lublin
Registration date : 11/10/2007

Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf"   Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" - Page 2 EmptyWto 14 Lip 2009, 13:53

olaf napisał:
KRT napisał:
no panowie niezła bibka az mnie skreca z zazdrosci Very Happy
Pozdrawiam zwłaszcza olafa którego w drodze eliminacji wytypowałem ktory to on na focie Very Happy

dzięki
no a okazji bedzie jeszcze wiele zeby coś takiego wykombinowac Smile

tylko czy wątroba to wytrzyma scratch

Olaf,

wystarczy tego strzaszenia piciem. Zbijamy sie ze maga picie a tam tylko degustacja byla.

Moze dolaczy ktos jeszcze?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf"   Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf" - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Poznan, 15 maja "Dr. Akwila & Mr. Olaf"
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» 1. Grill "swieto pracy tradera" 2 maja
» UFO - 31.08.2007
» czy "GRE NA KRESKI" mozna nazwac systemowa ?
» FOREX WARS
» UFO - 01.09.2007

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Systemy FW :: Konkurs Traderow UFO-
Skocz do: