Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 01.05.2009 MAJÓWKA

Go down 
+40
ojro
fabularasa
EURO
Kozoyeb
praktyk
Aligator
Kazik
Liber GRIZZLI Abaci
Albin
przemak
loko
Awa
filip
kydo
CromCruach
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
franco
Akwila
LeM
Lennon
Dave
wredniaha
Jones
chudy mis
Edith
Ezet
barany
mosa
Reser
andrzej
gumbas
karnak
radko
Damian
inwestor
betonowe_buty
IronFX
melex259
Diablo
SzFagier
44 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22
AutorWiadomość
gumbas

gumbas


Liczba postów : 5095
Age : 103
Registration date : 19/09/2008

UFO - 01.05.2009 MAJÓWKA - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 01.05.2009 MAJÓWKA   UFO - 01.05.2009 MAJÓWKA - Page 22 EmptyNie 03 Maj 2009, 23:44

OpCjOnEr napisał:
kulty napisał:
OpCjOnEr napisał:
kulty napisał:

To ile wtedy miałeś lat i dlaczego rodzice puścili Cię samego?

Ja miałem 14 a czemu mieli nie puścić? W końcu daleko nie mam.
Bo tam to taka sodoma i gomora ale spoko. Jak ja miałem 14 to mogłem iść na mcdonald party Razz

No mnie też tak po prostu nie chcieli puścić ale jak przekonałem, że jadę z qmplami z klasy to się w końcu zgodzili. Zresztą wymknąłem się cichcem o świcie to co mieli do gadania? Laughing
Ale wtedy jeszcze byłem przymuszany by chodzić na katechezy i do kościoła co mnie wybitnie zaczęło wqrwiać i robiłem wiele rzeczy na złość starym właśnie za to. To był jeden z symboli mojego buntu przeciw przymusowej religii choć oczywiście tak i tak bym pojechał z innych względów.
Już wcześniej się domyślałem że te wszystkie wywody dotyczące religii są spowodowane tym że nie chciałeś chodzić do kościoła, a ktoś Ci to z góry narzucał (rodzice). Pewnie teraz rodzice Ci trują żebyś się ożenił i szukasz argumentów przeciw. Wink Więcej się nie wpier.....
Powrót do góry Go down
Ezet
Główny Troll UFO
Główny Troll UFO
Ezet


Liczba postów : 12359
Registration date : 30/09/2007

UFO - 01.05.2009 MAJÓWKA - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 01.05.2009 MAJÓWKA   UFO - 01.05.2009 MAJÓWKA - Page 22 EmptyNie 03 Maj 2009, 23:44

A ja byłem w 86 na Metallice w spodku w Katowicach Very Happy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 01.05.2009 MAJÓWKA - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 01.05.2009 MAJÓWKA   UFO - 01.05.2009 MAJÓWKA - Page 22 EmptyNie 03 Maj 2009, 23:49

Ezet napisał:
A ja byłem w 86 na Metallice w spodku w Katowicach Very Happy

...i tego nikt Ci nie odbierze...wrażenia bezcenne...

...a za bilet zapłaciłeś gotówką Very Happy
Powrót do góry Go down
Ezet
Główny Troll UFO
Główny Troll UFO
Ezet


Liczba postów : 12359
Registration date : 30/09/2007

UFO - 01.05.2009 MAJÓWKA - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 01.05.2009 MAJÓWKA   UFO - 01.05.2009 MAJÓWKA - Page 22 EmptyNie 03 Maj 2009, 23:53

MICHU napisał:
Ezet napisał:
A ja byłem w 86 na Metallice w spodku w Katowicach Very Happy

...i tego nikt Ci nie odbierze...wrażenia bezcenne...

...a za bilet zapłaciłeś gotówką Very Happy

A czym miałem płacić? w 86r. Ale byłem brzdąc wtedy he he he Very Happy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 01.05.2009 MAJÓWKA - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 01.05.2009 MAJÓWKA   UFO - 01.05.2009 MAJÓWKA - Page 22 EmptyNie 03 Maj 2009, 23:55

Ezet napisał:
MICHU napisał:
Ezet napisał:
A ja byłem w 86 na Metallice w spodku w Katowicach Very Happy

...i tego nikt Ci nie odbierze...wrażenia bezcenne...

...a za bilet zapłaciłeś gotówką Very Happy

A czym miałem płacić? w 86r. Ale byłem brzdąc wtedy he he he Very Happy

za bilet gotówką...za wszystko inne zapłacisz kartą Mcard
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 01.05.2009 MAJÓWKA - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 01.05.2009 MAJÓWKA   UFO - 01.05.2009 MAJÓWKA - Page 22 EmptyNie 03 Maj 2009, 23:57

ja zastanawiam się czy po bankructwie Chryster powtórzy się
akcja z jesieni 2008r gdy komornik sądowy sprzedawał aktywa banku
Braci Lehman po PKC aby spłacic dłuzników
Wtedy giełdy dużo spadły
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 01.05.2009 MAJÓWKA - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 01.05.2009 MAJÓWKA   UFO - 01.05.2009 MAJÓWKA - Page 22 EmptyPon 04 Maj 2009, 00:11

kulty napisał:
OpCjOnEr napisał:
kulty napisał:
OpCjOnEr napisał:
kulty napisał:

To ile wtedy miałeś lat i dlaczego rodzice puścili Cię samego?

Ja miałem 14 a czemu mieli nie puścić? W końcu daleko nie mam.
Bo tam to taka sodoma i gomora ale spoko. Jak ja miałem 14 to mogłem iść na mcdonald party Razz

No mnie też tak po prostu nie chcieli puścić ale jak przekonałem, że jadę z qmplami z klasy to się w końcu zgodzili. Zresztą wymknąłem się cichcem o świcie to co mieli do gadania? Laughing
Ale wtedy jeszcze byłem przymuszany by chodzić na katechezy i do kościoła co mnie wybitnie zaczęło wqrwiać i robiłem wiele rzeczy na złość starym właśnie za to. To był jeden z symboli mojego buntu przeciw przymusowej religii choć oczywiście tak i tak bym pojechał z innych względów.
Już wcześniej się domyślałem że te wszystkie wywody dotyczące religii są spowodowane tym że nie chciałeś chodzić do kościoła, a ktoś Ci to z góry narzucał (rodzice). Pewnie teraz rodzice Ci trują żebyś się ożenił i szukasz argumentów przeciw. Wink Więcej się nie wpier.....

No bo już jako ok 12-latek zacząłem ruszać mózgiem i zrozumiałem, że to co nauczają na katechezach to są tak totalne pierdoły, że jak można w XXw (wtedy) w cuda i diabły wierzyć na serio? Zbierałem mnóstwo argumentów, że religia to BULLSHIT, wielokrotnie starych próbowałem przekonać to "Nie, masz chodzić bo zostałeś ochrzczony i musisz sakramenty przyjąć" i takie brednie. W końcu gdy miałem jakieś 15-16 lat matka stwierdziła, że nie ma siły do mnie i wtedy się w końcu uniezależniłem od szpon religii. Udało mi się nawet dwóch kolegów z klasy "nawrócić", żeby też nie chodzili. Pamiętam kiedyś jak się trafiła taka zryta pizda katechetka-sadystka, która potrafiła lać uczniów długopisem po zewnętrznej stronie dłoni. Mi się nie dostało ale myślałem, że ją tam qrwę zbluzgam gdy to widziałem. Jebana banda zwyrodnialców o czystości duszy pierdolą a sami co robią?
Skoro sam do tego doszedłem jako szczyl i wciąż mimo iż dorosłem w tym tkwię, to chyba nie jest to zwykła fanaberia gówniarza?
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 01.05.2009 MAJÓWKA - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 01.05.2009 MAJÓWKA   UFO - 01.05.2009 MAJÓWKA - Page 22 EmptyPon 04 Maj 2009, 00:13

Ezet napisał:
A ja byłem w 86 na Metallice w spodku w Katowicach Very Happy

To wtedy co Czarnobyl wyjebał. No ja jako 6-letni gnojek nawet jeszcze nie wpadłem na taki pomysł. Nawet nie wiedziałem co to Metallica. Bajki wtedy czytałem (i Biblię obrazkową bo mi kazali).
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 01.05.2009 MAJÓWKA - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 01.05.2009 MAJÓWKA   UFO - 01.05.2009 MAJÓWKA - Page 22 EmptyPon 04 Maj 2009, 00:22

OpCjOnEr napisał:
kulty napisał:
OpCjOnEr napisał:
kulty napisał:
OpCjOnEr napisał:
kulty napisał:

To ile wtedy miałeś lat i dlaczego rodzice puścili Cię samego?

Ja miałem 14 a czemu mieli nie puścić? W końcu daleko nie mam.
Bo tam to taka sodoma i gomora ale spoko. Jak ja miałem 14 to mogłem iść na mcdonald party Razz

No mnie też tak po prostu nie chcieli puścić ale jak przekonałem, że jadę z qmplami z klasy to się w końcu zgodzili. Zresztą wymknąłem się cichcem o świcie to co mieli do gadania? Laughing
Ale wtedy jeszcze byłem przymuszany by chodzić na katechezy i do kościoła co mnie wybitnie zaczęło wqrwiać i robiłem wiele rzeczy na złość starym właśnie za to. To był jeden z symboli mojego buntu przeciw przymusowej religii choć oczywiście tak i tak bym pojechał z innych względów.
Już wcześniej się domyślałem że te wszystkie wywody dotyczące religii są spowodowane tym że nie chciałeś chodzić do kościoła, a ktoś Ci to z góry narzucał (rodzice). Pewnie teraz rodzice Ci trują żebyś się ożenił i szukasz argumentów przeciw. Wink Więcej się nie wpier.....

No bo już jako ok 12-latek zacząłem ruszać mózgiem i zrozumiałem, że to co nauczają na katechezach to są tak totalne pierdoły, że jak można w XXw (wtedy) w cuda i diabły wierzyć na serio? Zbierałem mnóstwo argumentów, że religia to BULLSHIT, wielokrotnie starych próbowałem przekonać to "Nie, masz chodzić bo zostałeś ochrzczony i musisz sakramenty przyjąć" i takie brednie. W końcu gdy miałem jakieś 15-16 lat matka stwierdziła, że nie ma siły do mnie i wtedy się w końcu uniezależniłem od szpon religii. Udało mi się nawet dwóch kolegów z klasy "nawrócić", żeby też nie chodzili. Pamiętam kiedyś jak się trafiła taka zryta pizda katechetka-sadystka, która potrafiła lać uczniów długopisem po zewnętrznej stronie dłoni. Mi się nie dostało ale myślałem, że ją tam qrwę zbluzgam gdy to widziałem. Jebana banda zwyrodnialców o czystości duszy pierdolą a sami co robią?
Skoro sam do tego doszedłem jako szczyl i wciąż mimo iż dorosłem w tym tkwię, to chyba nie jest to zwykła fanaberia gówniarza?

ja nie pamietam w jakim bylem wieku ale byla to zdaje sie 7 klasa podstawówki jak zacząlem zadawac niewygodne dla ksiedza pytania - wtedy zreszta zostala wprowadzona religia do szkoly, batman mi pierdoli o czystosci i wstrzemiexliwości sexualnej no brednie dzieciakom wciska.
Mój poglad na religie wykreował sie sam - rodzice nigdy mnie nie zmuszali czy mam chodzic czy nie - pozostawili mi wolną wole, więc zaczalem czytac namietnie biblie i wyrobilem sobie swoj wlasny poglad ktory mam do dzis - wszystkie religie sluza tylko do jednego władza i kasa no i zapomnialem o najwazniejszym o spowiedzi - mam sie spowiadawac wiekszemu grzesznikowi niż ja Laughing istna komedia Very Happy
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 01.05.2009 MAJÓWKA - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 01.05.2009 MAJÓWKA   UFO - 01.05.2009 MAJÓWKA - Page 22 EmptyPon 04 Maj 2009, 00:32

KRT napisał:

ja nie pamietam w jakim bylem wieku ale byla to zdaje sie 7 klasa podstawówki jak zacząlem zadawac niewygodne dla ksiedza pytania - wtedy zreszta zostala wprowadzona religia do szkoly, batman mi pierdoli o czystosci i wstrzemiexliwości sexualnej no brednie dzieciakom wciska.
Mój poglad na religie wykreował sie sam - rodzice nigdy mnie nie zmuszali czy mam chodzic czy nie - pozostawili mi wolną wole, więc zaczalem czytac namietnie biblie i wyrobilem sobie swoj wlasny poglad ktory mam do dzis - wszystkie religie sluza tylko do jednego władza i kasa no i zapomnialem o najwazniejszym o spowiedzi - mam sie spowiadawac wiekszemu grzesznikowi niż ja Laughing istna komedia Very Happy

A ja w ogóle Biblię czytałem tylko tyle co kazali czyli nieliczne fragmenty bo stwierdziłem, że takie durnowate żydowskie historyjki kompletnie mnie nie interesują. Nawet nie mam ochoty zagłębiać się w ten stek bzdur pisanych przez jakichś nawiedzonych naćpanych false prophets.
W tym czasie też zacząłem zaczytywać się w literaturze popularno-naukowej na tematy biologii, astronomii, kosmologii a później fizyki (w tym również kwantowej) i to do mnie trafiało prostym wiarygodnym przekazem, przekonywało mnie i do dziś przekonuje. Czytałem na te tematy często zamiast niektórych lektur szkolnych. W liceum przynudzali jakimiś "Chłopami" czy "Lalką" po 1k stron (nudne to jak flaki z olejem - brak akcji), to wolałem czytać np. "Błękitna kropka" Carla Sagana albo "Hiperprzestrzeń" Michio Kaku itp. Prenumerowałem też kiedyś "Wiedzę i życie" i "Świat nauki" (mam całe skoroszyty archiwalnym egzemplarzy) i na gruncie zdobytych tam informacji uwierzenie w te pierdoły jakich naucza religia, wydawało mi się już nawet nie tyle śmieszne co po prostu żenująco głupie.
To tak z grubsza.
Teraz już prawie nic nie czytam bo człowiek wpadł w matrix i tylko ciągle wykresy, notowania, kasiora, kasiora, kasiora.... pogoń za hajcem.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 01.05.2009 MAJÓWKA - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 01.05.2009 MAJÓWKA   UFO - 01.05.2009 MAJÓWKA - Page 22 EmptyPon 04 Maj 2009, 00:59

KRT napisał:
OpCjOnEr napisał:
Ale Mandaryna w Sopocie rozjebała wszystkich swoim talentem dobryżart

ja chyba zrobie sobie polifona do komóry Very Happy

To obciach totalny - lepiej nie bo ludzie na ulicy mogą pomyśleć, że naprawdę ci się to podoba dobryżart
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 01.05.2009 MAJÓWKA - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 01.05.2009 MAJÓWKA   UFO - 01.05.2009 MAJÓWKA - Page 22 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 01.05.2009 MAJÓWKA
Powrót do góry 
Strona 22 z 22Idź do strony : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22
 Similar topics
-
» UFO 01-03 05 2023 r. Majówka!
» UFO - 08.01.2009
» UFO - 15.01.2009
» UFO - 28.01.2009
» UFO - 04.02.2009

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: