Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 11.05.2009

Go down 
+49
dead_eye
Marek
REALISTA
Pan Nikt
andrzej1217
Laik
Psiqta
filip
karnak
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
inwestor
thorgall
SYLWESTER
Edith
zibi
Małolat
Aligator
weteran
1bawara
Zahary
Reser
Kazik
tarzan
cameleon
Jones
petgry
Dave
Ezet
Liber GRIZZLI Abaci
radko
Akwila
Cris
Diablo
gumbas
peter
nomad
Kozoyeb
kydo
kaczor
rabe
mobar
IronFX
betonowe_buty
Prezes
Damian
szakal
www
irc
SzFagier
53 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




UFO - 11.05.2009 - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11.05.2009   UFO - 11.05.2009 - Page 23 EmptyPon 11 Maj 2009, 23:19

karnak napisał:
ender napisał:
Jeszcze na chwilę.
Kozo, czemu to ostatnie ma służyć ?

Odnośnie podpisu, to zmieniłbym obserwację na patrzenie, to zmienia 'perspektywę' i wiele innych rzeczy.

Michu, przeciwstawne uczą życia.

Dobranoc, czas na 'Rodzinę Poszepszyńskich'.

Celne spostrzeżenie. No to spróbuję teraz popatrzeć, może będą lepsze efekty.
Dziękuję za podpowiedź.

karnak z tą perspektywą i patrzeniem chodzilo pewnie o to że na jednym
interwale dj bronił jeszcze eL a na godzinnym od rana eS
Powrót do góry Go down
IronFX
Sys Trader
Sys Trader
IronFX


Liczba postów : 9659
Age : 55
Location : Wawa/Lublin
Registration date : 11/10/2007

UFO - 11.05.2009 - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11.05.2009   UFO - 11.05.2009 - Page 23 EmptyPon 11 Maj 2009, 23:23

karnak napisał:
Skoro już zostałem zdemaskowany na konkursie UFO to od jutra przestaję tam grać, bo nie chcę się stresować.

zaloz sobie nowe konto i heya!
Powrót do góry Go down
Kozoyeb

Kozoyeb


Liczba postów : 9425
Registration date : 28/08/2007

UFO - 11.05.2009 - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11.05.2009   UFO - 11.05.2009 - Page 23 EmptyPon 11 Maj 2009, 23:29

ender napisał:
Jeszcze na chwilę.
Kozo, czemu to ostatnie ma służyć ?
ale konkretnie co źle ? do mni eporsze prosto z mostu, nie przepadam za gadkami tylko ghdk.
Powrót do góry Go down
karnak

karnak


Liczba postów : 13012
Registration date : 29/08/2007

UFO - 11.05.2009 - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11.05.2009   UFO - 11.05.2009 - Page 23 EmptyPon 11 Maj 2009, 23:30

Mylogi napisał:
karnak napisał:
Skoro już zostałem zdemaskowany na konkursie UFO to od jutra przestaję tam grać, bo nie chcę się stresować.

zaloz sobie nowe konto i heya!
A Ty też sobie odpuściłeś ten konkurs?
Powrót do góry Go down
CromCruach




Liczba postów : 666
Age : 50
Location : Wrocław
Registration date : 22/09/2007

UFO - 11.05.2009 - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11.05.2009   UFO - 11.05.2009 - Page 23 EmptyPon 11 Maj 2009, 23:31

OpCjOnEr napisał:
MICHU napisał:
OpCjOnEr napisał:
TO JEST FUCHA!
http://wiadomosci.onet.pl/1554301,2679,1,smierc_to_moj_zawod,kioskart.html

Ciekawe ile płacą miesięcznie? cheers

Opcjo nie ma takich piniędzy za które bym to robił, nie ma...

Czemu? To tylko trupy.

Opcjonerku, kompletnie nie wiesz o czym piszesz...
Widziałeś kiedyś trupa "na żywo" (ale mi paradoksalny zwrot wyszedł farao ) Question Question Question

Tak się składa, że na pewnym etapie życia pracowałem przez pewien czas na stanowisku urzędniczym (tfu, na psa urok...) w Zarządzie Cmentarzy Komunalnych. W największym skrócie jest tak - pracownicy (a czasem i właściciele) zakładów pogrzebowych (we Wrocku to wszystko prywatne firmy), to w sumie ludzie sprawiający wrażenie normalnych, co to i pogadają całkiem sensownie i normalnie myslą, ale jest też pewien odsetek (SPORY) kolesi, co też niby są normalni... do czasu, aż zobaczysz przy ekshumacji, jak taki gostek łapkami bez rękawic wyciąga z ziemi delikwenta w częściach, po czym po wykonanej "robocie" wyłazi z dołka, idzie sobie do samochodu, otwiera drzwi i tymi samymi łapkami bierze sobie bułeczkę i parówkę i wciąga ze smakiem (nic nie koloryzuję - zdarzenie autentyczne, "własnoocznie" oglądane, i jeszcze mały wtręt... w tzw. międzyczasie gość prowadził ze mną dosyć swobodną konwersację na różne tematy... masakra, zdarzeń tego typu mam jeszcze kilka w pamięci), ale ad rem - te Twoje "tylko trupy" to nie komiksowe albo filmowe plastikowe manekiny, albo grający rolę aktorzy, to kawał gnijącego mięcha (a smród potrafi wychodzić i spod ustawowej 1,7 m warstwy ziemi - taki paskudny, słodkawy i rzygopędny pale ). Czyli reasumując - albo kompletnie nie wiesz nic o tym o czym piszesz i jesteś totalnym ignorantem w rzeczonym temacie (to ta lepsza... OPCJA cyclops ), albo... jeżeli naprawdę uważasz to co piszesz, to jesteś (aż się boję pomyśleć) PSYCHOPATĄ affraid affraid affraid

A jeśli chodzi o zarobki takich kolesi, którzy i zbierają martwych (czasem w stanie niezłego rozkładu) z miejsca zgonu, i wożą ich, i myją, łamią rączki, nóżki, żebra, upychając gdzie trzeba wypełniacze, żeby nieboszczyk się w trumnie w miarę dobrze prezentował, usuwają niektóre efekty rozkładu (ale to już tylko niektórzy), to dla porównania, w jeden przeciętny dzień giełdowy (np. dzisiejszy) zarobisz na 2 (grając dobrze)-3 (grając przeciętnie dobrze) koniach więcej, niż taki koleś przez m-c Exclamation Exclamation Exclamation bojesie bojesie bojesie niedobrze mi niedobrze mi niedobrze mi
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO - 11.05.2009 - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11.05.2009   UFO - 11.05.2009 - Page 23 EmptyPon 11 Maj 2009, 23:33

OpCjOnEr napisał:

Cytat :

Tak. Poza specjalistami niewiele osób wie, jak gnije człowiek.

Z czasem ta plama ciemnieje, obejmuje brzuch i resztę ciała. Tworzą się gazy, pęcherze, powłoki ciała wzdymają się, z naturalnych otworów ciała wypływa ciemnoczerwony płyn. Zaczynają gnić narządy wewnętrzne, płyn przesącza się przez pękającą skórę. No i zjadają nas powoli robaki. Pierwsze są larwy much. Jeżeli ciało nie jest zakonserwowane środkiem odkażającym, to niemal zawsze mucha zdąży złożyć jaja na ciele zmarłego. Potem w grobie wykluwają się larwy. Po larwach przychodzą chrząszcze, a później roztocza.

WŁADCA MUCH BELZEBUB BIERZE CO JEGO. Very Happy
Powrót do góry Go down
panikarz
Gość




UFO - 11.05.2009 - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11.05.2009   UFO - 11.05.2009 - Page 23 EmptyPon 11 Maj 2009, 23:35

nawet nie chce myśleć jak to pierdolnie o glebe
Powrót do góry Go down
BORowik

BORowik


Liczba postów : 3065
Age : 54
Location : prawie w Wawie?
Registration date : 12/12/2007

UFO - 11.05.2009 - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11.05.2009   UFO - 11.05.2009 - Page 23 EmptyPon 11 Maj 2009, 23:38

CromCruach napisał:
OpCjOnEr napisał:
MICHU napisał:
OpCjOnEr napisał:
TO JEST FUCHA!
http://wiadomosci.onet.pl/1554301,2679,1,smierc_to_moj_zawod,kioskart.html

Ciekawe ile płacą miesięcznie? cheers

Opcjo nie ma takich piniędzy za które bym to robił, nie ma...

Czemu? To tylko trupy.

Opcjonerku, kompletnie nie wiesz o czym piszesz...
Widziałeś kiedyś trupa "na żywo" (ale mi paradoksalny zwrot wyszedł farao ) Question Question Question

Tak się składa, że na pewnym etapie życia pracowałem przez pewien czas na stanowisku urzędniczym (tfu, na psa urok...) w Zarządzie Cmentarzy Komunalnych. W największym skrócie jest tak - pracownicy (a czasem i właściciele) zakładów pogrzebowych (we Wrocku to wszystko prywatne firmy), to w sumie ludzie sprawiający wrażenie normalnych, co to i pogadają całkiem sensownie i normalnie myslą, ale jest też pewien odsetek (SPORY) kolesi, co też niby są normalni... do czasu, aż zobaczysz przy ekshumacji, jak taki gostek łapkami bez rękawic wyciąga z ziemi delikwenta w częściach, po czym po wykonanej "robocie" wyłazi z dołka, idzie sobie do samochodu, otwiera drzwi i tymi samymi łapkami bierze sobie bułeczkę i parówkę i wciąga ze smakiem (nic nie koloryzuję - zdarzenie autentyczne, "własnoocznie" oglądane, i jeszcze mały wtręt... w tzw. międzyczasie gość prowadził ze mną dosyć swobodną konwersację na różne tematy... masakra, zdarzeń tego typu mam jeszcze kilka w pamięci), ale ad rem - te Twoje "tylko trupy" to nie komiksowe albo filmowe plastikowe manekiny, albo grający rolę aktorzy, to kawał gnijącego mięcha (a smród potrafi wychodzić i spod ustawowej 1,7 m warstwy ziemi - taki paskudny, słodkawy i rzygopędny pale ). Czyli reasumując - albo kompletnie nie wiesz nic o tym o czym piszesz i jesteś totalnym ignorantem w rzeczonym temacie (to ta lepsza... OPCJA cyclops ), albo... jeżeli naprawdę uważasz to co piszesz, to jesteś (aż się boję pomyśleć) PSYCHOPATĄ affraid affraid affraid

A jeśli chodzi o zarobki takich kolesi, którzy i zbierają martwych (czasem w stanie niezłego rozkładu) z miejsca zgonu, i wożą ich, i myją, łamią rączki, nóżki, żebra, upychając gdzie trzeba wypełniacze, żeby nieboszczyk się w trumnie w miarę dobrze prezentował, usuwają niektóre efekty rozkładu (ale to już tylko niektórzy), to dla porównania, w jeden przeciętny dzień giełdowy (np. dzisiejszy) zarobisz na 2 (grając dobrze)-3 (grając przeciętnie dobrze) koniach więcej, niż taki koleś przez m-c Exclamation Exclamation Exclamation bojesie bojesie bojesie niedobrze mi niedobrze mi niedobrze mi

Znasz ich jeszcze? Przydaliby sie czasami do perswazji Cool
Daj jakiś kontakt na priva! pirat
Na siebie oczywiście

_________________
Pieniądze szczęścia nie dają. Ale pozwalają wygodnie być nieszczęśliwym.

Jedzmy gówno... – Miliony much nie mogą się mylić  Wink

Quidquid agis, prudenter agas et respice finem  Twisted Evil
Powrót do góry Go down
dead_eye

dead_eye


Liczba postów : 5365
Age : 45
Location : Z.G.
Registration date : 13/02/2008

UFO - 11.05.2009 - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11.05.2009   UFO - 11.05.2009 - Page 23 EmptyPon 11 Maj 2009, 23:40

re crom,

praca jak kazda, idzie sie przyzwyczaic do wszystkiego - naprawde nie wiem dlaczego nazywasz ich psychopatami

ktos to musi robic i kazda prace trzeba szanowac - taka prawda

ktos musi byc rzeznikiem, ktos trupy segregowac itp., oni pewnie mowi, ze psychopata to siedzi 8h i patrzy jak cyferki na kompie skacza
Powrót do góry Go down
karnak

karnak


Liczba postów : 13012
Registration date : 29/08/2007

UFO - 11.05.2009 - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11.05.2009   UFO - 11.05.2009 - Page 23 EmptyPon 11 Maj 2009, 23:44

Po cienkich stanach to i u nas trzeba większą uwagę zwrócić na słabości - ten wewnętrzny kanalik wzrostowy nie wytrzymał. Jeśli jutro nie odbiją w cenach close to mogą się pojawić sygnały na eS, trzeba patrzeć i reagować:
UFO - 11.05.2009 - Page 23 234882
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO - 11.05.2009 - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11.05.2009   UFO - 11.05.2009 - Page 23 EmptyPon 11 Maj 2009, 23:45

Cytat :
Czasem, jeżeli mamy do czynienia z ciałem w zaawansowanym rozkładzie, zbieramy dwie reklamówki robaków.
Horror.
I to taki klasy B. Cóż, zwykła biologia. Zanim obrócimy się w proch, jesteśmy elementem łańcucha pokarmowego

clown bojesie
Powrót do góry Go down
CromCruach




Liczba postów : 666
Age : 50
Location : Wrocław
Registration date : 22/09/2007

UFO - 11.05.2009 - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11.05.2009   UFO - 11.05.2009 - Page 23 EmptyPon 11 Maj 2009, 23:49

PINGWIN napisał:
OpCjOnEr napisał:

Cytat :

Tak. Poza specjalistami niewiele osób wie, jak gnije człowiek.

Z czasem ta plama ciemnieje, obejmuje brzuch i resztę ciała. Tworzą się gazy, pęcherze, powłoki ciała wzdymają się, z naturalnych otworów ciała wypływa ciemnoczerwony płyn. Zaczynają gnić narządy wewnętrzne, płyn przesącza się przez pękającą skórę. No i zjadają nas powoli robaki. Pierwsze są larwy much. Jeżeli ciało nie jest zakonserwowane środkiem odkażającym, to niemal zawsze mucha zdąży złożyć jaja na ciele zmarłego. Potem w grobie wykluwają się larwy. Po larwach przychodzą chrząszcze, a później roztocza.

WŁADCA MUCH BELZEBUB BIERZE CO JEGO. Very Happy

Masz na myśli filistyńskie bóstwo imieniem Baal-Zabub , z którego chrześcijanie, za pośrednictwem żydów zrobili wiceprezesa otchłani piekielnej study scratch Evil or Very Mad Twisted Evil Shocked
Powrót do góry Go down
CromCruach




Liczba postów : 666
Age : 50
Location : Wrocław
Registration date : 22/09/2007

UFO - 11.05.2009 - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11.05.2009   UFO - 11.05.2009 - Page 23 EmptyPon 11 Maj 2009, 23:54

BORowik napisał:
CromCruach napisał:
OpCjOnEr napisał:
MICHU napisał:
OpCjOnEr napisał:
TO JEST FUCHA!
http://wiadomosci.onet.pl/1554301,2679,1,smierc_to_moj_zawod,kioskart.html

Ciekawe ile płacą miesięcznie? cheers

Opcjo nie ma takich piniędzy za które bym to robił, nie ma...

Czemu? To tylko trupy.

Opcjonerku, kompletnie nie wiesz o czym piszesz...
Widziałeś kiedyś trupa "na żywo" (ale mi paradoksalny zwrot wyszedł farao ) Question Question Question

Tak się składa, że na pewnym etapie życia pracowałem przez pewien czas na stanowisku urzędniczym (tfu, na psa urok...) w Zarządzie Cmentarzy Komunalnych. W największym skrócie jest tak - pracownicy (a czasem i właściciele) zakładów pogrzebowych (we Wrocku to wszystko prywatne firmy), to w sumie ludzie sprawiający wrażenie normalnych, co to i pogadają całkiem sensownie i normalnie myslą, ale jest też pewien odsetek (SPORY) kolesi, co też niby są normalni... do czasu, aż zobaczysz przy ekshumacji, jak taki gostek łapkami bez rękawic wyciąga z ziemi delikwenta w częściach, po czym po wykonanej "robocie" wyłazi z dołka, idzie sobie do samochodu, otwiera drzwi i tymi samymi łapkami bierze sobie bułeczkę i parówkę i wciąga ze smakiem (nic nie koloryzuję - zdarzenie autentyczne, "własnoocznie" oglądane, i jeszcze mały wtręt... w tzw. międzyczasie gość prowadził ze mną dosyć swobodną konwersację na różne tematy... masakra, zdarzeń tego typu mam jeszcze kilka w pamięci), ale ad rem - te Twoje "tylko trupy" to nie komiksowe albo filmowe plastikowe manekiny, albo grający rolę aktorzy, to kawał gnijącego mięcha (a smród potrafi wychodzić i spod ustawowej 1,7 m warstwy ziemi - taki paskudny, słodkawy i rzygopędny pale ). Czyli reasumując - albo kompletnie nie wiesz nic o tym o czym piszesz i jesteś totalnym ignorantem w rzeczonym temacie (to ta lepsza... OPCJA cyclops ), albo... jeżeli naprawdę uważasz to co piszesz, to jesteś (aż się boję pomyśleć) PSYCHOPATĄ affraid affraid affraid

A jeśli chodzi o zarobki takich kolesi, którzy i zbierają martwych (czasem w stanie niezłego rozkładu) z miejsca zgonu, i wożą ich, i myją, łamią rączki, nóżki, żebra, upychając gdzie trzeba wypełniacze, żeby nieboszczyk się w trumnie w miarę dobrze prezentował, usuwają niektóre efekty rozkładu (ale to już tylko niektórzy), to dla porównania, w jeden przeciętny dzień giełdowy (np. dzisiejszy) zarobisz na 2 (grając dobrze)-3 (grając przeciętnie dobrze) koniach więcej, niż taki koleś przez m-c Exclamation Exclamation Exclamation bojesie bojesie bojesie niedobrze mi niedobrze mi niedobrze mi

Znasz ich jeszcze? Przydaliby sie czasami do perswazji Cool
Daj jakiś kontakt na priva! pirat
Na siebie oczywiście

Znam, ale to raczej nie są "kolesie od perswazji" - to dosyć stateczni łudzie (wiem że to brzmi dziwnie. ale to...prawda), ale z bardzo ... dziwnym rysem psychologicznym.

Do perswazji to polecam Ukraińców, znałem takowych ... 2 prace temu... ale nie mam ochoty odgrzebywać "znajomości" (zresztą nabytych przypadkiem i w okolicznościach niekryminogennych Very Happy Laughing What a Face )
Mój kontakt to żadna tajemnica - komóras 783352666 - Przemek


Ostatnio zmieniony przez CromCruach dnia Pon 11 Maj 2009, 23:56, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
gumbas

gumbas


Liczba postów : 5095
Age : 103
Registration date : 19/09/2008

UFO - 11.05.2009 - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11.05.2009   UFO - 11.05.2009 - Page 23 EmptyPon 11 Maj 2009, 23:56

Tak się można wybić z małej miejscowości.
https://www.youtube.com/watch?v=J7NStlaSPc0&feature=related
biegusiem biegusiem biegusiem biegusiem biegusiem
Powrót do góry Go down
CromCruach




Liczba postów : 666
Age : 50
Location : Wrocław
Registration date : 22/09/2007

UFO - 11.05.2009 - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11.05.2009   UFO - 11.05.2009 - Page 23 EmptyWto 12 Maj 2009, 00:00

dead_eye napisał:
re crom,

praca jak kazda, idzie sie przyzwyczaic do wszystkiego - naprawde nie wiem dlaczego nazywasz ich psychopatami

ktos to musi robic i kazda prace trzeba szanowac - taka prawda

ktos musi byc rzeznikiem, ktos trupy segregowac itp., oni pewnie mowi, ze psychopata to siedzi 8h i patrzy jak cyferki na kompie skacza

Oj człowieku
Nie napisałem, że wszyscy są psychpatami, tylko że mają pokręcone ścieżki myślowe... bo mają i naprawdę wiem o czym piszę...
Hasło psychopata pojawiło się jako warunkowe w odniesieniu do Opcjonera - warunkowe, dla przypadku, jeżeli naprawdę uważa to co uważa, a nie tylko tak sobie coś napisał, i tyle...
Z innej beczki, to każdy z nas ma w sobie coś z psychobłeeeeeee..........
Powrót do góry Go down
Jones

Jones


Liczba postów : 13205
Age : 53
Registration date : 15/03/2008

UFO - 11.05.2009 - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11.05.2009   UFO - 11.05.2009 - Page 23 EmptyWto 12 Maj 2009, 00:02

karnak napisał:
Po cienkich stanach to i u nas trzeba większą uwagę zwrócić na słabości - ten wewnętrzny kanalik wzrostowy nie wytrzymał. Jeśli jutro nie odbiją w cenach close to mogą się pojawić sygnały na eS, trzeba patrzeć i reagować:
UFO - 11.05.2009 - Page 23 234882
po mojemu duży kanał zadziała fibo pomoże
UFO - 11.05.2009 - Page 23 Fw0183
Powrót do góry Go down
karnak

karnak


Liczba postów : 13012
Registration date : 29/08/2007

UFO - 11.05.2009 - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11.05.2009   UFO - 11.05.2009 - Page 23 EmptyWto 12 Maj 2009, 00:10

Jones napisał:
karnak napisał:
Po cienkich stanach to i u nas trzeba większą uwagę zwrócić na słabości - ten wewnętrzny kanalik wzrostowy nie wytrzymał. Jeśli jutro nie odbiją w cenach close to mogą się pojawić sygnały na eS, trzeba patrzeć i reagować:
UFO - 11.05.2009 - Page 23 234882
po mojemu duży kanał zadziała fibo pomoże
UFO - 11.05.2009 - Page 23 Fw0183

Może i zadziała ten duży a może już nie kto to wie? Sensowne fibo jest na 1650, a to już wychodzi poza kanał. Jak się mleko rozleje to tylko eS.
Powrót do góry Go down
cameleon

cameleon


Liczba postów : 1806
Registration date : 03/10/2007

UFO - 11.05.2009 - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11.05.2009   UFO - 11.05.2009 - Page 23 EmptyWto 12 Maj 2009, 00:15

Na kryzysie prawdziwe grubasy zarabiaja grube miliardy...
Rynek CDSów zamienił się w pole zupełnie niekontrolowanej spekulacji prowadzonej przede wszystkim przez potężne instytucje finansowe. W tej chwili szacuje się, że handel tymi swapami, zupełnie marginalny jeszcze 10 lat temu, sięgnął poziomu 38,6 bln dolarów. To naprawdę gigantyczna suma, a tam gdzie pojawiają się duże pieniądze rodzą się wielkie pokusy, także do nielegalnych działań, tym bardziej, kiedy rynek pozostaje niemal zupełnie bezpański. Ogólnie ceny CDSów rosną, gdy ryzyko bankructwa danego przedsiębiorstwa także wzrasta. Zatem wystarczy na przykład rozpuścić plotki czy wzmagać panikę odpowiednio przygotowanymi raportami, aby zarabiać potężne pieniądze, zupełnie nieporównywalne z tymi, które można na przykład zyskać na naszej giełdzie na rynku kontraktów terminowych.
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 11.05.2009 - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11.05.2009   UFO - 11.05.2009 - Page 23 EmptyWto 12 Maj 2009, 00:16

Mylogi napisał:
kaczor napisał:
a ja wam powiem ze prezes to jest pewnie pawel jus podejrzewam go od dawna

chyba wiem z kim pracuje na sortowni, zaden Pawel Jus nie pracuje z nami
a ty z gadki jestes jak Kuczyn
Powrót do góry Go down
Liber GRIZZLI Abaci

Liber GRIZZLI Abaci


Liczba postów : 2472
Age : 112
Registration date : 27/11/2008

UFO - 11.05.2009 - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11.05.2009   UFO - 11.05.2009 - Page 23 EmptyWto 12 Maj 2009, 00:27

MICHU napisał:
OpCjOnEr napisał:
MICHU napisał:
infinan napisał:
karnak napisał:
DarkMac napisał:
Karnak jaki masz nick na BF ?

Nie podam, bo nie jest mi potrzebny dodatkowy stres od publiki.
Zwłaszcza, ze nie jestem tam orłem Chociaż w pierwszej dziesiątce się mieszczę. Tam gram zupełnie inaczej niż w realu i priorytet dla mnie ma real tak, że nie zawsze zdążę obsłuzyć konkurs.
Przykro mi, ze nie spełnię oczekiwań obserwatorów.

o czym wy tu gadacie?

widzial ktos wielkiego mylogiego? Zawsze pilnował, zeby odtrąbić swoje zwycięstwo ...
Ciekawe jak mu poszło.

infinan ja też przyznaję - okrutnie ciężko teraz zarobić

co zarobię w 3 dni - oddam w godzinę

nie poddam się king

Michu: a ja myślałem, że już masz perptetuum mobile na zarabianie.

dalej odrabiam zabawę 12 Lotami mur

Przypominam o pokucie Michu... Basketball
Powrót do góry Go down
karnak

karnak


Liczba postów : 13012
Registration date : 29/08/2007

UFO - 11.05.2009 - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11.05.2009   UFO - 11.05.2009 - Page 23 EmptyWto 12 Maj 2009, 00:27

kaczor napisał:
Mylogi napisał:
kaczor napisał:
a ja wam powiem ze prezes to jest pewnie pawel jus podejrzewam go od dawna

chyba wiem z kim pracuje na sortowni, zaden Pawel Jus nie pracuje z nami
a ty z gadki jestes jak Kuczyn

Ale chłopaki są w grze najlepsi z forum - podają rzetelnie wyniki i to się liczy, a, że Tobie w gadce kogoś przypominają to nie jest tak istotne.
Powrót do góry Go down
Akwila




Liczba postów : 6135
Location : Poznań
Registration date : 28/08/2007

UFO - 11.05.2009 - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11.05.2009   UFO - 11.05.2009 - Page 23 EmptyWto 12 Maj 2009, 00:30

Zobaczcie co sie dzieje na futach w Usiakowie. Wybili się dołem z kanału (i tak już nachylonego do dołu).
Powrót do góry Go down
Kazik




Liczba postów : 2137
Registration date : 25/05/2008

UFO - 11.05.2009 - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11.05.2009   UFO - 11.05.2009 - Page 23 EmptyWto 12 Maj 2009, 01:12

http://vimeo.com/moogaloop.swf?clip_id=1778399&server=vimeo.com&show_title
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 11.05.2009 - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11.05.2009   UFO - 11.05.2009 - Page 23 EmptyWto 12 Maj 2009, 01:53

MICHU napisał:
Mylogi napisał:
kaczor napisał:
a ja wam powiem ze prezes to jest pewnie pawel jus podejrzewam go od dawna

chyba wiem z kim pracuje na sortowni, zaden Pawel Jus nie pracuje z nami

dobryżart dobryżart dobryżart

tak mi sie przypomniało , kaczor to dobry detektyw
Pan R. miał okazję się przekonać

kto następny

jeszcze się okaże że MICHU to jakiś minister Very Happy

lol!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 11.05.2009 - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11.05.2009   UFO - 11.05.2009 - Page 23 EmptyWto 12 Maj 2009, 01:56

z nocnego dyżuru
ej waluty gdzie tak popędzacie?

biedaczyska jak im powiedzieć że się kierunek na świecie zmienił? scratch
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 11.05.2009 - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11.05.2009   UFO - 11.05.2009 - Page 23 EmptyWto 12 Maj 2009, 02:02

Liber Grizzli Abaci napisał:
MICHU napisał:
OpCjOnEr napisał:
MICHU napisał:
infinan napisał:
karnak napisał:
DarkMac napisał:
Karnak jaki masz nick na BF ?

Nie podam, bo nie jest mi potrzebny dodatkowy stres od publiki.
Zwłaszcza, ze nie jestem tam orłem Chociaż w pierwszej dziesiątce się mieszczę. Tam gram zupełnie inaczej niż w realu i priorytet dla mnie ma real tak, że nie zawsze zdążę obsłuzyć konkurs.
Przykro mi, ze nie spełnię oczekiwań obserwatorów.

o czym wy tu gadacie?

widzial ktos wielkiego mylogiego? Zawsze pilnował, zeby odtrąbić swoje zwycięstwo ...
Ciekawe jak mu poszło.

infinan ja też przyznaję - okrutnie ciężko teraz zarobić

co zarobię w 3 dni - oddam w godzinę

nie poddam się king

Michu: a ja myślałem, że już masz perptetuum mobile na zarabianie.

dalej odrabiam zabawę 12 Lotami mur

Przypominam o pokucie Michu... Basketball

LA

w sprawie zdjęcia Naszej bjutiful to już zeznałem że niestety nie posiadam

moze kiedyś na IX ufozlocie... lol!

HEJ
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 11.05.2009 - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11.05.2009   UFO - 11.05.2009 - Page 23 EmptyWto 12 Maj 2009, 02:05

Licznik niemerytorycznych postów merytorycznie nabity

No ufoki pora spać

PSTRYK
Powrót do góry Go down
IronFX
Sys Trader
Sys Trader
IronFX


Liczba postów : 9659
Age : 55
Location : Wawa/Lublin
Registration date : 11/10/2007

UFO - 11.05.2009 - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11.05.2009   UFO - 11.05.2009 - Page 23 EmptyWto 12 Maj 2009, 02:44

karnak napisał:
Mylogi napisał:
karnak napisał:
Skoro już zostałem zdemaskowany na konkursie UFO to od jutra przestaję tam grać, bo nie chcę się stresować.

zaloz sobie nowe konto i heya!
A Ty też sobie odpuściłeś ten konkurs?

nie odpuscilem w sensie organizacji, chyba warto to rozwijac.

a aporopos gry wlasnej to byl taki moment ze sie nasmiewano na Ufo ze gramy wirtualnie na BF i sie wqurzylem.
wtedy w realtime wklejalem transakcje na watku glownym.
zreszta jako organizator to z definicji nie moge brac udzialu Wink
Powrót do góry Go down
IronFX
Sys Trader
Sys Trader
IronFX


Liczba postów : 9659
Age : 55
Location : Wawa/Lublin
Registration date : 11/10/2007

UFO - 11.05.2009 - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11.05.2009   UFO - 11.05.2009 - Page 23 EmptyWto 12 Maj 2009, 02:46

kaczor napisał:
Mylogi napisał:
kaczor napisał:
a ja wam powiem ze prezes to jest pewnie pawel jus podejrzewam go od dawna

chyba wiem z kim pracuje na sortowni, zaden Pawel Jus nie pracuje z nami
a ty z gadki jestes jak Kuczyn

dzieki kaczor za komplement
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 11.05.2009 - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11.05.2009   UFO - 11.05.2009 - Page 23 EmptyWto 12 Maj 2009, 06:40

UFO - 11.05.2009 - Page 23 Busine10

Dr Oj Boli powiada że na 3cim spadku z rzędu bierzemy w ciemno
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 11.05.2009 - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11.05.2009   UFO - 11.05.2009 - Page 23 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 11.05.2009
Powrót do góry 
Strona 23 z 24Idź do strony : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24  Next
 Similar topics
-
» UFO - 22.01.2009
» UFO - 09.02.2009
» UFO - 05.03.2009
» UFO - 23.03.2009
» UFO - 10.04.2009 WIELKOŚWIĄTECZNY

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: