Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 23.06.2009

Go down 
+61
MedKit*
zibi
franco
goldmar SYS TRADER
malec
k1976
sushi
Damian
Liber GRIZZLI Abaci
dead_eye
REALISTA
Cris
radko
Jones
karnak
rubin-zielony
szakal
gumbas
rydzo
Psiqta
konik_polny
kydo
1bawara
busia
cameleon
Ezet
forex
Pan Nikt
Edith
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
tarzan
myśliwyl
Lennon
betonowe_buty
foo
wredniaha
kaczor
detergent
Ziommmm
dixi
north-south
Diablo
thorgall
Jastrząb
mobar
petgry
Akwila
melex259
andrzej1217
professor
Kazik
praktyk
Laik
Reser
barany
kLeszcz
fabularasa
nomad
SYLWESTER
inwestor
chudy mis
65 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22
AutorWiadomość
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 23.06.2009 - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 23.06.2009   UFO - 23.06.2009 - Page 22 EmptyWto 23 Cze 2009, 23:30

KRT napisał:
kolombo napisał:
Ta świeczka w usra to najgorszy układ dla byka, niestety. Takie neutralne przygotowanie pod jebnięcie. Dobrze że blisko jest wsparcie.

PS. Kościół to teatr dla biednych. Nie ma w tym nic złego.

NO CHOC JEDEN CO NIE PIEPRZY GLUPOT
A wystarczy sobie siedziec spokojnie na S i pisac sobie pierdoly jak ja - a tak sami frustraci

łapcie dalej swoje dolki frajerzy Laughing

Teatr dla biednych? Bogaci to stronią od kościoła jak od ognia dobryżart ale bzdura.

"Teatr słabych" to się mogę zgodzić ale nie że biednych (wyłącznie).
Powrót do góry Go down
Akwila




Liczba postów : 6135
Location : Poznań
Registration date : 28/08/2007

UFO - 23.06.2009 - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 23.06.2009   UFO - 23.06.2009 - Page 22 EmptyWto 23 Cze 2009, 23:32

OpCjOnEr napisał:
Akwila napisał:
Bogdan napisał:
Akwila napisał:
Powoli trzeba chyba napisać że to Forum schodzi na psy. Stany się zamknęły a Szanowni dyskutanci nie raczyli nawet tego zauważyć ... dyskutując o zboczeniach.

oj, a Ty od m-ca szukasz sygnalów na es.. wszystkie Twoje posty to szukanie potwierdzenia dla zajetej pozycji... "zjebie sie"... "to byla górka".. itd... kiedys jeden z lepszych trejderow na tym forum napisla , ze niektorzy maja :skrzywienie pozycjonalne"... tzn szukaja wszelkich znamion potwierdzenia swoje pozycji.. Ty do nich nalezysz !!

Zgadzam się. Ale czy ja jeden? I tak depo zweryfikuje. Za jakiś czas napiszę jak wyszedłem na szukaniu górki i wyssaniu trendu do końca. Nie bój się jak wróci trend do góry to się przesiądę

Czy wy tu piszecie podtextami sexualnymi czy to tylko moje zboczenie?

Ja akurat mam śliczną żonę, jestem zdrowy o czym świadczy moja śliczna córeczka która w sobotę skończyła 4 m-ce, nie ma powodu żeby sperma padała mi na mózg
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 23.06.2009 - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 23.06.2009   UFO - 23.06.2009 - Page 22 EmptyWto 23 Cze 2009, 23:34

Akwila napisał:
Do KRT. Od dawna myslę sobie że warto byłoby się z Tobą spotkać. Jesteś dla mnie jedną z niewielu osób na tym Forum z którymi warto podyskutować a nawet spotkać się w realu. Myslę że kiedyś to się uskuteczni. A między Poznaniem i Wrocławiem nie tak duża odległość. Kiedyś bywałem dosyć często we Wrocławiu jak odbierałem stacje bazowe Centertela ( i nie tylko wtedy). Mile wspominam Kresową i nie tylko

podobno jestem niemerytoryczny wiec nie wiem czy jest sens spotykaniem sie ze mną Very Happy jeden pretmack mi powiedział w oczy co mu we mnie nie pasuje a czy na zlocie czy dziku nikt mi w oczy nic nie powie ciekawe Smile

a tak powaznie to chętnie ale musisz mi dac wczesniej znac przygotowuje projekt ktory bedzie czasochlonny ale czas na spotkanie zawsze sie znajdzie
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 23.06.2009 - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 23.06.2009   UFO - 23.06.2009 - Page 22 EmptyWto 23 Cze 2009, 23:36

Liber Grizzli Abaci napisał:
OpCjOnEr napisał:


Jak czytam, że Rosja jest w pierwszej piątce najbardziej bandyckich krajów świata (średnio 84 zabójstwa dziennie!) w tym szerzy się dużo przemocy na tle nacjonalistycznym/rasistowskim to chyba nie jest to wyssane z palca?
Wg rankingów Moskwa jest w niechlublej czołówce najbardziej przestępczych miast jak Johannesburg, Rio de Janeiro, Caracas to chyba wesoło nie jest?

Gdzie to przeczytałeś?
Jedyne co chcę powiedzieć, że bardziej bałem się chodzić nocą po północnych dzielinicach Paryża, niż po Moskwie. W Berlinie zaczepiali mnie młodzi adolfikowie, czego w Moskwie nigdy nie doświadczyłem. A życzliwość i gościnność ludzi na ruskiej wsi zaskoczyła mnie niepomiernie.
Nie zamierzam Cię przekonywać. Tak jak nikt mnie nie przekona, że jakiś polski polityk (czy to z lewa, czy z prawa, czy ze środka) dba o Polskę więcej niż o własną dupę i dupę swoich kolesi.

Proszę bardzo, np tu:
http://www.nationmaster.com/graph/cri_mur_percap-crime-murders-per-capita
Ilość morderstw per capita, Rosja na 5.miejscu Shocked nawet Mexyk bezpieczniejszy, to statystyka dosyć nowa, bodajże z 2008.

A zobacz gdzie Niemcy. Statystycznie w Rosji 20 razy więcej ludzi ginie na 1k mieszkańców niż w Niemczech to gdzie jest wyżej rozwinięta cywilizacja?
Powrót do góry Go down
kLeszcz

kLeszcz


Liczba postów : 7383
Location : Barany Trading Room filia Dworzec PKP Łódź-Widzew
Registration date : 30/08/2007

UFO - 23.06.2009 - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 23.06.2009   UFO - 23.06.2009 - Page 22 EmptyWto 23 Cze 2009, 23:41

po mojemu do końca kwartału kanałowe bzykanie
UFO - 23.06.2009 - Page 22 23_06_10
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 23.06.2009 - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 23.06.2009   UFO - 23.06.2009 - Page 22 EmptyWto 23 Cze 2009, 23:50

Faszystowscy święci

Wojtyła 12 marca 2001, powołał na ołtarze 233 zabitych przez lewicę w wojnie hiszpańskiej klechów, zakonników i zakonnic - męczenników wiary. Czy wojna hiszpańska była ateistyczną wojną przeciw kościołowi? Przypomnijmy fakty. Ówczesna Hiszpania to Dwie Hiszpanie - "las dos Espanas" - z jednej strony Hiszpania bogata kleru i szlachty; a z drugiej strony Hiszpania nędzy i zacofania. Andaluzja, Estremadura, Kastylia, Galicja... to wielkie obszary głodu. Bieda musiała być, skoro w tym 24,5 milionowym kraju na jedną osobę duchowną przypadało 200 osób! 115 tys. księży, zakonników i zakonnic. Było trochę gęb do wykarmienia! Do tego dodajmy szlachtę z białymi dłońmi nie skalanymi pracą. Król i szlachta wspierani siłą armii i propagandą kleru naturalnie preferowały tę "pierwszą", swoją, bogatą Hiszpanię. Kościół rzymskokatolicki był najpotężniejszą instytucją w Hiszpanii dzięki polityce prowatykańskiej Habsburgów. Religia rzymska była religią państwową! Duchowieństwo sprawowało pełną kontrolę nad edukacją na mocy konkordatu z 1851 r. W wyborach z 12. IV. 1931 r. wygrywa Republika. Pierwsze dekrety to redukcja armii i wprowadzenie wolności wyznania. To spowodowało wystąpienia monarchistów i zamieszki, które doprowadziły m. in. do spalenia ponad 100(!) kościołów. Zwracam uwagę, że te wydarzenia były oddolne, a nie sterowane przez władzę. I że zaczęli monarchiści...
dalsza czesc na stronie :
żródło: http://www.geocities.com/arch_lbc/1110abangel.htm
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 23.06.2009 - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 23.06.2009   UFO - 23.06.2009 - Page 22 EmptyWto 23 Cze 2009, 23:51

KRT napisał:
Faszystowscy święci

Wojtyła 12 marca 2001, powołał na ołtarze 233 zabitych przez lewicę w wojnie hiszpańskiej klechów, zakonników i zakonnic - męczenników wiary. Czy wojna hiszpańska była ateistyczną wojną przeciw kościołowi? Przypomnijmy fakty. Ówczesna Hiszpania to Dwie Hiszpanie - "las dos Espanas" - z jednej strony Hiszpania bogata kleru i szlachty; a z drugiej strony Hiszpania nędzy i zacofania. Andaluzja, Estremadura, Kastylia, Galicja... to wielkie obszary głodu. Bieda musiała być, skoro w tym 24,5 milionowym kraju na jedną osobę duchowną przypadało 200 osób! 115 tys. księży, zakonników i zakonnic. Było trochę gęb do wykarmienia! Do tego dodajmy szlachtę z białymi dłońmi nie skalanymi pracą. Król i szlachta wspierani siłą armii i propagandą kleru naturalnie preferowały tę "pierwszą", swoją, bogatą Hiszpanię. Kościół rzymskokatolicki był najpotężniejszą instytucją w Hiszpanii dzięki polityce prowatykańskiej Habsburgów. Religia rzymska była religią państwową! Duchowieństwo sprawowało pełną kontrolę nad edukacją na mocy konkordatu z 1851 r. W wyborach z 12. IV. 1931 r. wygrywa Republika. Pierwsze dekrety to redukcja armii i wprowadzenie wolności wyznania. To spowodowało wystąpienia monarchistów i zamieszki, które doprowadziły m. in. do spalenia ponad 100(!) kościołów. Zwracam uwagę, że te wydarzenia były oddolne, a nie sterowane przez władzę. I że zaczęli monarchiści...
dalsza czesc na stronie :
żródło: http://www.geocities.com/arch_lbc/1110abangel.htm

Fibonacci lol!
Powrót do góry Go down
Liber GRIZZLI Abaci

Liber GRIZZLI Abaci


Liczba postów : 2472
Age : 112
Registration date : 27/11/2008

UFO - 23.06.2009 - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 23.06.2009   UFO - 23.06.2009 - Page 22 EmptyWto 23 Cze 2009, 23:58

OpCjOnEr napisał:
Liber Grizzli Abaci napisał:
OpCjOnEr napisał:
Liber Grizzli Abaci napisał:


re: KRT... Wystawiłeś sobie call'a??? Jak Ty na tym zarabiasz?

JA TEŻ! lol!
Jak zarabia się? Banalne. Np. I9240 sprzedawałem w piątek i wczoraj między 18 a 13pkt a dziś przymknąłem część ok 10.25
I250 to samo brane po 13-10 w piątek i wczoraj dziś po 6pkt Very Happy
Co taki zdziwiony?

Sobie wystawiałeś? Tzn. byłeś po obydwu stronach tranzakcji? Sam sobie wypłacasz premie? Ponawiam pytanie: gdzie tu zarobek?

Tak się mówi potocznie. Nie czaisz bazy czy udajesz?
Np. "wczoraj wypożyczyłem sobie (albo se) samochód i pojeździłem cały dzień" - to słowo "sobie" jest tu zbędne bo wiadmo, że on nie pożyczał sam własnej osobie tylko od kogoś ale tak sie mówi potocznie.


Aaaa!!! To tak potocznie po prostu... było.... Ohh, ja głupi ciemniak! No popatrz, co ze mnie za moher! Normalnie ruski kacap... To było tak potocznie... Jak mogłem się nie domyśleć... geek
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 23.06.2009 - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 23.06.2009   UFO - 23.06.2009 - Page 22 EmptyWto 23 Cze 2009, 23:59

Liber Grizzli Abaci napisał:
OpCjOnEr napisał:
Liber Grizzli Abaci napisał:
OpCjOnEr napisał:
Liber Grizzli Abaci napisał:


re: KRT... Wystawiłeś sobie call'a??? Jak Ty na tym zarabiasz?

JA TEŻ! lol!
Jak zarabia się? Banalne. Np. I9240 sprzedawałem w piątek i wczoraj między 18 a 13pkt a dziś przymknąłem część ok 10.25
I250 to samo brane po 13-10 w piątek i wczoraj dziś po 6pkt Very Happy
Co taki zdziwiony?

Sobie wystawiałeś? Tzn. byłeś po obydwu stronach tranzakcji? Sam sobie wypłacasz premie? Ponawiam pytanie: gdzie tu zarobek?

Tak się mówi potocznie. Nie czaisz bazy czy udajesz?
Np. "wczoraj wypożyczyłem sobie (albo se) samochód i pojeździłem cały dzień" - to słowo "sobie" jest tu zbędne bo wiadmo, że on nie pożyczał sam własnej osobie tylko od kogoś ale tak sie mówi potocznie.


Aaaa!!! To tak potocznie po prostu... było.... Ohh, ja głupi ciemniak! No popatrz, co ze mnie za moher! Normalnie ruski kacap... To było tak potocznie... Jak mogłem się nie domyśleć... geek

no wlasnie jak scratch
Powrót do góry Go down
filip

filip


Liczba postów : 3719
Registration date : 05/09/2008

UFO - 23.06.2009 - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 23.06.2009   UFO - 23.06.2009 - Page 22 EmptySro 24 Cze 2009, 00:00

inwestor napisał:
filip napisał:
jezeli caly dzisiejszy dzien na forum wygladal tak jak ostatnia strona....to tylko pogratulowac merytoryki....

macie koledzy powazny problem ale tutaj raczej nie da sie go rozwiazac.....

UFO - 23.06.2009 - Page 22 Wig_6010

jeszcze troche pokombinowalem z [ 3 ] fala i wyszlo cosik takiego...

Smile

co do stanow...ewidentnie brakuje czegos w dol...moze jutro Smile

pozdrawiam

Jak już chcesz rozpisywać toto jako impuls to może tak

UFO - 23.06.2009 - Page 22 18b6eb2782dc4206m


http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=18b6eb2782dc4206
Inwestor:

fala I -nie jest impulsem
fali V -nie da sie rozpisac jako samodzielny impuls.
fala 4 - b. dyskusyjna - w umiejetny sposob uciekles przed fala 1 ( tak aby 4 nie nachodzila 1 Smile ) .

Lem:

w/g mnie iii w [ 3 ] nie jest najkrotsza albo zmeczony juz jestem - co akurat jest prawda Smile...

ja zakladam hosse wiec albo to bedzie duza soczysta 5-ka albo wielkie nic.

poczekajmy jescze troche sprawa na dniach sie wyjasni.

pozdrawiam
Powrót do góry Go down
Liber GRIZZLI Abaci

Liber GRIZZLI Abaci


Liczba postów : 2472
Age : 112
Registration date : 27/11/2008

UFO - 23.06.2009 - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 23.06.2009   UFO - 23.06.2009 - Page 22 EmptySro 24 Cze 2009, 00:07

OpCjOnEr napisał:
Liber Grizzli Abaci napisał:
OpCjOnEr napisał:


Jak czytam, że Rosja jest w pierwszej piątce najbardziej bandyckich krajów świata (średnio 84 zabójstwa dziennie!) w tym szerzy się dużo przemocy na tle nacjonalistycznym/rasistowskim to chyba nie jest to wyssane z palca?
Wg rankingów Moskwa jest w niechlublej czołówce najbardziej przestępczych miast jak Johannesburg, Rio de Janeiro, Caracas to chyba wesoło nie jest?

Gdzie to przeczytałeś?
Jedyne co chcę powiedzieć, że bardziej bałem się chodzić nocą po północnych dzielinicach Paryża, niż po Moskwie. W Berlinie zaczepiali mnie młodzi adolfikowie, czego w Moskwie nigdy nie doświadczyłem. A życzliwość i gościnność ludzi na ruskiej wsi zaskoczyła mnie niepomiernie.
Nie zamierzam Cię przekonywać. Tak jak nikt mnie nie przekona, że jakiś polski polityk (czy to z lewa, czy z prawa, czy ze środka) dba o Polskę więcej niż o własną dupę i dupę swoich kolesi.

Proszę bardzo, np tu:
http://www.nationmaster.com/graph/cri_mur_percap-crime-murders-per-capita
Ilość morderstw per capita, Rosja na 5.miejscu Shocked nawet Mexyk bezpieczniejszy, to statystyka dosyć nowa, bodajże z 2008.

A zobacz gdzie Niemcy. Statystycznie w Rosji 20 razy więcej ludzi ginie na 1k mieszkańców niż w Niemczech to gdzie jest wyżej rozwinięta cywilizacja?

Za to w USA najwięcej na świecie ludzi siedzi w pierdlu. A w Polsce najwięcej w EU. To gdzie jest wyżej rozwinięta cywilizacja?

Ja nie porównuję cywilizacji Rosji i Niemiec. Porównuję ludzi, których spotkałem tu i tu. Porównanie cywilizacji jest zadaniem karkołomnym - do porównania jest ogromne spektrum rzeczy. Spłaszczanie tego do ilości ginących ludzi jest trywializowaniem przedmiotu.

A za link dzięki.
Powrót do góry Go down
Liber GRIZZLI Abaci

Liber GRIZZLI Abaci


Liczba postów : 2472
Age : 112
Registration date : 27/11/2008

UFO - 23.06.2009 - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 23.06.2009   UFO - 23.06.2009 - Page 22 EmptySro 24 Cze 2009, 00:09

Liber Grizzli Abaci napisał:
OpCjOnEr napisał:
Liber Grizzli Abaci napisał:
OpCjOnEr napisał:


Jak czytam, że Rosja jest w pierwszej piątce najbardziej bandyckich krajów świata (średnio 84 zabójstwa dziennie!) w tym szerzy się dużo przemocy na tle nacjonalistycznym/rasistowskim to chyba nie jest to wyssane z palca?
Wg rankingów Moskwa jest w niechlublej czołówce najbardziej przestępczych miast jak Johannesburg, Rio de Janeiro, Caracas to chyba wesoło nie jest?

Gdzie to przeczytałeś?
Jedyne co chcę powiedzieć, że bardziej bałem się chodzić nocą po północnych dzielinicach Paryża, niż po Moskwie. W Berlinie zaczepiali mnie młodzi adolfikowie, czego w Moskwie nigdy nie doświadczyłem. A życzliwość i gościnność ludzi na ruskiej wsi zaskoczyła mnie niepomiernie.
Nie zamierzam Cię przekonywać. Tak jak nikt mnie nie przekona, że jakiś polski polityk (czy to z lewa, czy z prawa, czy ze środka) dba o Polskę więcej niż o własną dupę i dupę swoich kolesi.

Proszę bardzo, np tu:
http://www.nationmaster.com/graph/cri_mur_percap-crime-murders-per-capita
Ilość morderstw per capita, Rosja na 5.miejscu Shocked nawet Mexyk bezpieczniejszy, to statystyka dosyć nowa, bodajże z 2008.

A zobacz gdzie Niemcy. Statystycznie w Rosji 20 razy więcej ludzi ginie na 1k mieszkańców niż w Niemczech to gdzie jest wyżej rozwinięta cywilizacja?

Za to w USA najwięcej na świecie ludzi siedzi w pierdlu. A w Polsce najwięcej w EU. To gdzie jest wyżej rozwinięta cywilizacja?

Ja nie porównuję cywilizacji Rosji i Niemiec. Porównuję ludzi, których spotkałem tu i tu. Porównanie cywilizacji jest zadaniem karkołomnym - do porównania jest ogromne spektrum rzeczy. Spłaszczanie tego do ilości ginących ludzi jest trywializowaniem przedmiotu.

A za link dzięki.

BTW. Wg. tej tabeli, i Twojego toku myślenia Litwa jest mniej cywilizowanym krajem od Zimbabwe... Gratuluję konceptu!!!
Powrót do góry Go down
inwestor

inwestor


Liczba postów : 27849
Location :
Registration date : 30/08/2007

UFO - 23.06.2009 - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 23.06.2009   UFO - 23.06.2009 - Page 22 EmptySro 24 Cze 2009, 00:17

filip napisał:
inwestor napisał:
filip napisał:
jezeli caly dzisiejszy dzien na forum wygladal tak jak ostatnia strona....to tylko pogratulowac merytoryki....

macie koledzy powazny problem ale tutaj raczej nie da sie go rozwiazac.....

UFO - 23.06.2009 - Page 22 Wig_6010

jeszcze troche pokombinowalem z [ 3 ] fala i wyszlo cosik takiego...

Smile

co do stanow...ewidentnie brakuje czegos w dol...moze jutro Smile

pozdrawiam

Jak już chcesz rozpisywać toto jako impuls to może tak

UFO - 23.06.2009 - Page 22 18b6eb2782dc4206m


http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=18b6eb2782dc4206
Inwestor:

fala I -nie jest impulsem
fali V -nie da sie rozpisac jako samodzielny impuls.
fala 4 - b. dyskusyjna - w umiejetny sposob uciekles przed fala 1 ( tak aby 4 nie nachodzila 1 Smile ) .

Lem:

w/g mnie iii w [ 3 ] nie jest najkrotsza albo zmeczony juz jestem - co akurat jest prawda Smile...

ja zakladam hosse wiec albo to bedzie duza soczysta 5-ka albo wielkie nic.

poczekajmy jescze troche sprawa na dniach sie wyjasni.

pozdrawiam

Dziękuje za merytoryczną krytykę niemerytorycznego bohomaza
Dla mnie natomiast Twoja fala [3] to kuriozum zasługujące na nagrodę na "Festiwalu Głupich Kroków"
Wink
Powrót do góry Go down
Jones

Jones


Liczba postów : 13205
Age : 53
Registration date : 15/03/2008

UFO - 23.06.2009 - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 23.06.2009   UFO - 23.06.2009 - Page 22 EmptySro 24 Cze 2009, 00:29

nie no głupie kroki to tylko u mnie lol!

https://www.youtube.com/watch?v=OgV4iBQVNyU&feature=PlayList&p=0628596DBDC37CC5&index=0&playnext=1


scratch albo to tyz dobre
UFO - 23.06.2009 - Page 22 Fw0243


Ostatnio zmieniony przez Jones dnia Sro 24 Cze 2009, 00:32, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 23.06.2009 - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 23.06.2009   UFO - 23.06.2009 - Page 22 EmptySro 24 Cze 2009, 00:30

Liber Grizzli Abaci napisał:
Liber Grizzli Abaci napisał:
OpCjOnEr napisał:
Liber Grizzli Abaci napisał:
OpCjOnEr napisał:


Jak czytam, że Rosja jest w pierwszej piątce najbardziej bandyckich krajów świata (średnio 84 zabójstwa dziennie!) w tym szerzy się dużo przemocy na tle nacjonalistycznym/rasistowskim to chyba nie jest to wyssane z palca?
Wg rankingów Moskwa jest w niechlublej czołówce najbardziej przestępczych miast jak Johannesburg, Rio de Janeiro, Caracas to chyba wesoło nie jest?

Gdzie to przeczytałeś?
Jedyne co chcę powiedzieć, że bardziej bałem się chodzić nocą po północnych dzielinicach Paryża, niż po Moskwie. W Berlinie zaczepiali mnie młodzi adolfikowie, czego w Moskwie nigdy nie doświadczyłem. A życzliwość i gościnność ludzi na ruskiej wsi zaskoczyła mnie niepomiernie.
Nie zamierzam Cię przekonywać. Tak jak nikt mnie nie przekona, że jakiś polski polityk (czy to z lewa, czy z prawa, czy ze środka) dba o Polskę więcej niż o własną dupę i dupę swoich kolesi.

Proszę bardzo, np tu:
http://www.nationmaster.com/graph/cri_mur_percap-crime-murders-per-capita
Ilość morderstw per capita, Rosja na 5.miejscu Shocked nawet Mexyk bezpieczniejszy, to statystyka dosyć nowa, bodajże z 2008.

A zobacz gdzie Niemcy. Statystycznie w Rosji 20 razy więcej ludzi ginie na 1k mieszkańców niż w Niemczech to gdzie jest wyżej rozwinięta cywilizacja?

Za to w USA najwięcej na świecie ludzi siedzi w pierdlu. A w Polsce najwięcej w EU. To gdzie jest wyżej rozwinięta cywilizacja?

Ja nie porównuję cywilizacji Rosji i Niemiec. Porównuję ludzi, których spotkałem tu i tu. Porównanie cywilizacji jest zadaniem karkołomnym - do porównania jest ogromne spektrum rzeczy. Spłaszczanie tego do ilości ginących ludzi jest trywializowaniem przedmiotu.

A za link dzięki.

BTW. Wg. tej tabeli, i Twojego toku myślenia Litwa jest mniej cywilizowanym krajem od Zimbabwe... Gratuluję konceptu!!!

No wiem, trochę spłyciłem temat ale fakt faktem, że w Rosji bandytyzm i rasizm jest bardzo wysoki. Jeszcze zależy kiedy byłeś bo paręnaście lat temu pewnie było inaczej.

Co do strony - tam są różne ciekawe statystyki, np. długości życia, poziomu korupcji, zanieczysczeń itp.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 23.06.2009 - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 23.06.2009   UFO - 23.06.2009 - Page 22 EmptySro 24 Cze 2009, 00:36

Ciekawe, że najwięcej ludzi na raka umiera w Holandii:
http://www.nationmaster.com/graph/hea_dea_fro_can-health-death-from-cancer
Pewnie od tego sztucznie nawożonego żarcia.

Jeden z najniższych wskaźniqw urodzeń jest w Niemczech (patrzeć na sam koniec tabeli):
http://www.nationmaster.com/graph/hea_bir_rat_cru_per_1000_peo-crude-per-1-000-people
No fakt, Niemry z piękności nie słyną...

Najgrubsze baby są na Słowacji:
http://www.nationmaster.com/graph/hea_obe_in_wom-health-obesity-in-women
chociaż śmiesznie niska ta próba statystyczna jest wg mnie.
Powrót do góry Go down
fastenter

fastenter


Liczba postów : 1724
Registration date : 14/11/2007

UFO - 23.06.2009 - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 23.06.2009   UFO - 23.06.2009 - Page 22 EmptySro 24 Cze 2009, 00:48

Przeczytałem jedną strone. Nie ma brzydkich wyrazów. Nie powiem ze źle się czuje ale dawno nic nie czytałem. Jakoś wszystkich zrozumiałem i krt i liber.. i opcia. Weżcie po browarze i cacy. Chyba że żle zrozumiałem. G .. mnie to. S.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 23.06.2009 - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 23.06.2009   UFO - 23.06.2009 - Page 22 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 23.06.2009
Powrót do góry 
Strona 22 z 22Idź do strony : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22
 Similar topics
-
» UFO - 21.01.2009
» UFO - 20.02.2009
» UFO - 04.03.2009
» UFO - 13.03.2009
» UFO - 06.04.2009

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: