Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 08.08.2009 weekend

Go down 
+27
www
Ezet
eclipse
Laik
sinuee
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
ojro
delphia
cameleon
Akwila
Lennon
zibi
fabularasa
Pan Nikt
rydzo
loko
nomad
Reser
k1976
goldmar SYS TRADER
przemak
lackyluke
thorgall
karnak
IronFX
Diablo
inwestor
31 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
ojro

ojro


Liczba postów : 1561
Location : castle party town
Registration date : 09/03/2008

UFO - 08.08.2009 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.08.2009 weekend   UFO - 08.08.2009 weekend - Page 3 EmptyNie 09 Sie 2009, 09:29

HIOB napisał:
UFO - 08.08.2009 weekend - Page 3 Gigant10
POLMOS i wszystko jasne
Powrót do góry Go down
http://muzyka.onet.pl/_i/info/duze/k/kuba_wojewodzki_fot_tvn.jpg
karnak

karnak


Liczba postów : 13012
Registration date : 29/08/2007

UFO - 08.08.2009 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.08.2009 weekend   UFO - 08.08.2009 weekend - Page 3 EmptyNie 09 Sie 2009, 10:40

http://iskry.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=3309&Itemid=3
http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/przepowiednia-dla-polski_84362.html
Powrót do góry Go down
karnak

karnak


Liczba postów : 13012
Registration date : 29/08/2007

UFO - 08.08.2009 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.08.2009 weekend   UFO - 08.08.2009 weekend - Page 3 EmptyNie 09 Sie 2009, 11:27

Lennon napisał:
fabularasa napisał:
(k)gb napisał:
karnak napisał:
Ładny kanał, co do dziesiątej punkcika:
UFO - 08.08.2009 weekend - Page 3 314607
Czesc. Mysle ze to najlepszy wykres.
Tzn .mi pasuje .
Pozdr.

akurat ten wykres jest dla mnie bez sensu tj dolna banda i jej zaczepienie na górze - gdyby zaczepić tę linię o wcześniejszą świeczkę równoległa wyglądałaby zupełnie inaczej - jak dla mnie tak nie zaznacza się kanałów ... w ten sposób zawsze można znaleźć opór albo wsparcie

Ja to widzę tak:

UFO - 08.08.2009 weekend - Page 3 314995

Ten niebieski Pitchfork jest super.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 08.08.2009 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.08.2009 weekend   UFO - 08.08.2009 weekend - Page 3 EmptyNie 09 Sie 2009, 11:28

Lennon napisał:
US30,
Miejsce do wzrostów jest:

UFO - 08.08.2009 weekend - Page 3 315021

Szacun Lennon

tak się właśnie robi kreski Cool

...kreskarz się odezwał...chyba od pięciolini MICHU meloman

dobryżart dobryżart dobryżart
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO - 08.08.2009 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.08.2009 weekend   UFO - 08.08.2009 weekend - Page 3 EmptyNie 09 Sie 2009, 11:31

karnak napisał:
http://iskry.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=3309&Itemid=3
http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/przepowiednia-dla-polski_84362.html

dodajmy: K.Jackowski został uznany przez japońska telewizję TV-ASAHI, za największego jasnowidza na świecie. Wink
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 08.08.2009 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.08.2009 weekend   UFO - 08.08.2009 weekend - Page 3 EmptyNie 09 Sie 2009, 11:32

aha no i jest dobra wiadomość

z tym Moim babokiem dobryżart powoli dochodzę do porozumienia

...ale nie obyło się bez postawienia wszystkiego na jedną kartę

albo rybka albo nomen omen cipka dobryżart

...a tak naprawdę niełatwo odejść po 13 latkach...oj niełatwo
Powrót do góry Go down
karnak

karnak


Liczba postów : 13012
Registration date : 29/08/2007

UFO - 08.08.2009 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.08.2009 weekend   UFO - 08.08.2009 weekend - Page 3 EmptyNie 09 Sie 2009, 11:42

Dorzucam bonus - mój stary poczciwy Pitchfork, który zamieszczam na forum od kilku miesięcy dał zarobić ponad 600pkt.
Cel wyznaczony przez niego został osiągnięty.
Teraz zamieszczam Pichforka spadkowego - czy równie dobrze da zarobić?:
UFO - 08.08.2009 weekend - Page 3 315290
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO - 08.08.2009 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.08.2009 weekend   UFO - 08.08.2009 weekend - Page 3 EmptyNie 09 Sie 2009, 11:49

MICHU napisał:
aha no i jest dobra wiadomość
tym Moim babokiem dobryżart powoli dochodzę do porozumienia
...ale nie obyło się bez postawienia wszystkiego na jedną kartę
albo rybka albo nomen omen cipka dobryżart
...a tak naprawdę niełatwo odejść po 13 latkach...oj niełatwo

znaczy się: separatum albo związać węzłem księża węża męża?
alien
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 08.08.2009 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.08.2009 weekend   UFO - 08.08.2009 weekend - Page 3 EmptyNie 09 Sie 2009, 12:21

cameleon napisał:
http://wiadomosci.onet.pl/forum.html#forum:MSwxNSwxMSw1OTM5MjU4OSwxNTg2ODYyMTMsNzA1NTQ2NiwwLGZvcnVtMDAxLmpz

cytat
Oczami dziecka

Nie miałyśmy żadnej pomocy ze strony policyjnego psychologa lub jakiegokolwiek innego. Kłamstwem było twierdzenie policji, że miałyśmy wtedy pełną opiekę! Oprócz psychologa podczas mojego przesłuchania - nigdy więcej nie objęta byłam ani ja, ani moja mama żadną opieką.
Ja jako dziecko funkcjonariusza, nie dostawałam nawet zwyczajowych paczek na święta. Zwykle były to tylko jakieś czekolady, drobne zabawki. I choć do 18-tego roku życia przysługiwało mi to prawo, dostałam paczkę chyba dopiero mając lat 17-ście. Kolejnej już nie przyjęłam. Także Stowarzyszenie Rodzin Poległych Policjantów nie wykazało żadnego zainteresowania naszymi osobami. Mimo, że to właśnie mój tata był twórcą i jego założycielem. Potem tłumaczono się, że w Komendzie Głównej Policji nie było woli politycznej by dać mi paczkę na święta lub zaproponować wyjazd do resortowego sanatorium. Cóż, pewnie ta opieka nie była nam wtedy niezbędna.

komentarz

Co za niedobreSYNY
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 08.08.2009 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.08.2009 weekend   UFO - 08.08.2009 weekend - Page 3 EmptyNie 09 Sie 2009, 12:35

Ochrony żadnej nie miałyśmy. Ani zaraz po śmierci taty, ani nigdy później (oprócz tego, że ok. rok temu jakiś wariat jeździł do mojego dziadka i żądał spotkania z mamą. Potem znikł i obawiano się, że może mieć złe zamiary. Ochrona była kilkunasto godzinna). Dziś wiem, że wystawiono nas wtedy jak kaczki na polowaniu. Może ktoś się ujawni, popełni błąd. Mama odwoziła mnie i przywoziła ze szkoły. Do dziś muszę jej pisać kilka razy dziennie sms, że wszystko u mnie dobrze.

i drugi komentarz

...albo lepiej nie
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 08.08.2009 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.08.2009 weekend   UFO - 08.08.2009 weekend - Page 3 EmptyNie 09 Sie 2009, 12:45

tak sobie pomyślałem ze nie opłaca się być generałem Policji w tym

popieprzonym i posolonym kraju


murwa trzeba jeszcze gadać szyfrem

a jak tam ubeccy staruszkowie na ciepłych posadkach i na wysokich emeryturkach

niedobrze mi niedobrze mi niedobrze mi niedobrze mi
niedobrze mi niedobrze mi niedobrze mi niedobrze mi
niedobrze mi niedobrze mi niedobrze mi niedobrze mi
niedobrze mi niedobrze mi niedobrze mi niedobrze mi
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 08.08.2009 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.08.2009 weekend   UFO - 08.08.2009 weekend - Page 3 EmptyNie 09 Sie 2009, 12:50

Do dziś jak przejeżdżam obok tramwajem, zerkam w okno, gdzie kiedyś tata mój miał gabinet. Po jego śmierci jednak nie świeciło się w nim dłużej niż do 17-tej. Polska Policja widać nie potrzebowała Komendanta na pełen, 24 godzinny etat.

...tak, w pełni oddać się słuzbie krajowi i Ojczyźnie

no przecież to zostanie docenione niedobrze mi
Powrót do góry Go down
inwestor

inwestor


Liczba postów : 27849
Location :
Registration date : 30/08/2007

UFO - 08.08.2009 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.08.2009 weekend   UFO - 08.08.2009 weekend - Page 3 EmptyNie 09 Sie 2009, 12:56

MICHU napisał:
cameleon napisał:
http://wiadomosci.onet.pl/forum.html#forum:MSwxNSwxMSw1OTM5MjU4OSwxNTg2ODYyMTMsNzA1NTQ2NiwwLGZvcnVtMDAxLmpz

cytat
Oczami dziecka

Nie miałyśmy żadnej pomocy ze strony policyjnego psychologa lub jakiegokolwiek innego. Kłamstwem było twierdzenie policji, że miałyśmy wtedy pełną opiekę! Oprócz psychologa podczas mojego przesłuchania - nigdy więcej nie objęta byłam ani ja, ani moja mama żadną opieką.
Ja jako dziecko funkcjonariusza, nie dostawałam nawet zwyczajowych paczek na święta. Zwykle były to tylko jakieś czekolady, drobne zabawki. I choć do 18-tego roku życia przysługiwało mi to prawo, dostałam paczkę chyba dopiero mając lat 17-ście. Kolejnej już nie przyjęłam. Także Stowarzyszenie Rodzin Poległych Policjantów nie wykazało żadnego zainteresowania naszymi osobami. Mimo, że to właśnie mój tata był twórcą i jego założycielem. Potem tłumaczono się, że w Komendzie Głównej Policji nie było woli politycznej by dać mi paczkę na święta lub zaproponować wyjazd do resortowego sanatorium. Cóż, pewnie ta opieka nie była nam wtedy niezbędna.

komentarz

Co za niedobreSYNY

Kto z MAFIĄ zaczyna od MAFII ginie!!!
Dziecko losu czyli dziecko DUŻEGO PSA, który zadarł z "kundlami" domaga się "szczególnej troski"!
A ja się kurwa pytam, kto zaopiekował się dziećmi zamordowanych swego czasu stoczniowcami czy górnikami w kopalni WUJEK.
Kto zaopiekował się dziećmi pomordowanych przez dawny PRLowski reżim, gdzie organem wykonawczym byli Ci do których należał DUŻY PIES ojciec "naszej grzecznej dziewczynki"
scratch
Powrót do góry Go down
sinuee

sinuee


Liczba postów : 903
Age : 44
Registration date : 31/10/2008

UFO - 08.08.2009 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.08.2009 weekend   UFO - 08.08.2009 weekend - Page 3 EmptyNie 09 Sie 2009, 13:07

http://ft.onet.pl/11,31300,niebezpieczenstwo_deflacji,artykul.html

Jednocześnie brytyjski system finansowy pozostaje kulawy: warunki kredytowania są nadal bardzo trudne, spada ilość udzielanych pożyczek. Bez determinacji banku centralnego zasilającego gospodarkę pieniędzmi, krajowi groziłoby wpadnięcie w spiralę zadłużenia i deflacji.

Ryzyko, że bank straci panowanie i wzbudzi falę inflacji pozostaje minimalne, choćby dlatego, że nowe pieniądze można unicestwić równie łatwo jak się je stworzyło. Realne zagrożenie dla zaufania wobec funta pochodzi raczej ze zbyt mglistych planów fiskalnych państwa, a nie z rozważnie prowadzonej ekspansji monetarnej.




tia i tak właśnie się zetrą siły inflacji z deflacyjnymi i gdy nastąpi ten krok, nie będzie powrotu i spokojnie ściągną pieniądze z rynki i do niszczarek Very Happy to może trza już inwestować z alternatywne maszyny, kiedyś czytałem jak koleś wynalazł zastosowania do niszczenia starych USD i robił z nich jakieś pamiątki...

co myślicie, inflacja, kiedy? jaka duża? czy będzie jak przy zmianie ustrojowej, że kredyt spłacało się resztą z zakupów?
maszynka Ż najpierw musi doprowadzić do licytacji a dopiero później mega korba inflacyjna?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 08.08.2009 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.08.2009 weekend   UFO - 08.08.2009 weekend - Page 3 EmptyNie 09 Sie 2009, 13:08

re inwestor

nie zgadzam się bo nie potrzebnie mieszasz tematy

również córka zamordowanego generała, który walczył o Polskę nic nie jest winna ze nie pomagano dzieciom stoczniowców itd

ja tez bym był zamordowany bo stojąc na straży tez bym zadnej mendzie nie przepuścił...baronowie LSD i inni"główka pracuje a Skarb Państwa traci" niepozdrawiam

mysle ze Polska stracila w osobie zamordowanego Gen. M.Papały WIELKIEGO PATRIOTĘ


Ostatnio zmieniony przez MICHU dnia Nie 09 Sie 2009, 13:37, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
inwestor

inwestor


Liczba postów : 27849
Location :
Registration date : 30/08/2007

UFO - 08.08.2009 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.08.2009 weekend   UFO - 08.08.2009 weekend - Page 3 EmptyNie 09 Sie 2009, 13:24

sinuee napisał:
http://ft.onet.pl/11,31300,niebezpieczenstwo_deflacji,artykul.html

Jednocześnie brytyjski system finansowy pozostaje kulawy: warunki kredytowania są nadal bardzo trudne, spada ilość udzielanych pożyczek. Bez determinacji banku centralnego zasilającego gospodarkę pieniędzmi, krajowi groziłoby wpadnięcie w spiralę zadłużenia i deflacji.

Ryzyko, że bank straci panowanie i wzbudzi falę inflacji pozostaje minimalne, choćby dlatego, że nowe pieniądze można unicestwić równie łatwo jak się je stworzyło. Realne zagrożenie dla zaufania wobec funta pochodzi raczej ze zbyt mglistych planów fiskalnych państwa, a nie z rozważnie prowadzonej ekspansji monetarnej.




tia i tak właśnie się zetrą siły inflacji z deflacyjnymi i gdy nastąpi ten krok, nie będzie powrotu i spokojnie ściągną pieniądze z rynki i do niszczarek Very Happy to może trza już inwestować z alternatywne maszyny, kiedyś czytałem jak koleś wynalazł zastosowania do niszczenia starych USD i robił z nich jakieś pamiątki...

co myślicie, inflacja, kiedy? jaka duża? czy będzie jak przy zmianie ustrojowej, że kredyt spłacało się resztą z zakupów?
maszynka Ż najpierw musi doprowadzić do licytacji a dopiero później mega korba inflacyjna?


Stworzony "wirtualny pieniądz" musi najpierw zarobić!
To jest identycznie jakbyśmy do obiegu monetarnego wprowadzili fałszywe pieniądze, np 5bln fałszywych dolarów po to tylko aby z nich uzyskać 2bln "czystego dolara"
Fałszerz zarabia (po odjęciu kosztów operacji) powiedzmy 1,5bln na czysto, a fałszywe czyli wirtualne pieniądze hulają po świecie i niech się inni martwią co z tym fantem zrobić
Proste i genialne bo teraz "wirtualne pieniądze" nie trzeba podrabiać "materialnie" tylko w postaci "zapisu komputerowego", który "wykasuje się" po realizacji określonego planu!
scratch
Powrót do góry Go down
sinuee

sinuee


Liczba postów : 903
Age : 44
Registration date : 31/10/2008

UFO - 08.08.2009 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.08.2009 weekend   UFO - 08.08.2009 weekend - Page 3 EmptyNie 09 Sie 2009, 13:35

inwestor napisał:
sinuee napisał:
http://ft.onet.pl/11,31300,niebezpieczenstwo_deflacji,artykul.html

Jednocześnie brytyjski system finansowy pozostaje kulawy: warunki kredytowania są nadal bardzo trudne, spada ilość udzielanych pożyczek. Bez determinacji banku centralnego zasilającego gospodarkę pieniędzmi, krajowi groziłoby wpadnięcie w spiralę zadłużenia i deflacji.

Ryzyko, że bank straci panowanie i wzbudzi falę inflacji pozostaje minimalne, choćby dlatego, że nowe pieniądze można unicestwić równie łatwo jak się je stworzyło. Realne zagrożenie dla zaufania wobec funta pochodzi raczej ze zbyt mglistych planów fiskalnych państwa, a nie z rozważnie prowadzonej ekspansji monetarnej.




tia i tak właśnie się zetrą siły inflacji z deflacyjnymi i gdy nastąpi ten krok, nie będzie powrotu i spokojnie ściągną pieniądze z rynki i do niszczarek Very Happy to może trza już inwestować z alternatywne maszyny, kiedyś czytałem jak koleś wynalazł zastosowania do niszczenia starych USD i robił z nich jakieś pamiątki...

co myślicie, inflacja, kiedy? jaka duża? czy będzie jak przy zmianie ustrojowej, że kredyt spłacało się resztą z zakupów?
maszynka Ż najpierw musi doprowadzić do licytacji a dopiero później mega korba inflacyjna?


Stworzony "wirtualny pieniądz" musi najpierw zarobić!
To jest identycznie jakbyśmy do obiegu monetarnego wprowadzili fałszywe pieniądze, np 5bln fałszywych dolarów po to tylko aby z nich uzyskać 2bln "czystego dolara"
Fałszerz zarabia (po odjęciu kosztów operacji) powiedzmy 1,5bln na czysto, a fałszywe czyli wirtualne pieniądze hulają po świecie i niech się inni martwią co z tym fantem zrobić
Proste i genialne bo teraz "wirtualne pieniądze" nie trzeba podrabiać "materialnie" tylko w postaci "zapisu komputerowego", który "wykasuje się" po realizacji określonego planu!
scratch

hm no właśnie, ino jak to działa robią sobie zapis po drugiej stronie i wysyłają przelew? hm to trza by taki bank zrobić, gdzieś na końcu wypłacić później wróci skasować, ale mój mózg jakoś nie "umnie" tego objąć
ciekawe było to o planie Kennedyengo z nowymi dolarami rządu USA zamiast USD rezerwy federalnej - jak to się skończy - sztabki srebra i do sklepu? ino kiedy
Powrót do góry Go down
inwestor

inwestor


Liczba postów : 27849
Location :
Registration date : 30/08/2007

UFO - 08.08.2009 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.08.2009 weekend   UFO - 08.08.2009 weekend - Page 3 EmptyNie 09 Sie 2009, 13:37

MICHU napisał:
re inwestor

nie zgadzam się bo nie potrzebnie mieszasz tematy

również córka zamordowanego generała, który walczył o Polskę nic nie jest winna ze nie pomagano dzieciom stoczniowców itd

ja tez bym był zamordowany bo stojąc na straży tez bym zadnej mendzie nie przepuścił...baronowie SLD i inni niepozdrawiam

mysle ze Polska stracila WIELKIEGO PATRIOTĘ

MICHU
Po pierwsze
Policjant ma wpisane jako "ryzyko zawodowe" również to, że może zginąć.
Po drugie
Jaką mamy pewność, że ów "dobry patriota" nie miał sam "upapranych rąk"
Po trzecie
Stoczniowcy czy górnicy idąc do pracy nie maja wpisane jako "ryzyko zawodowe" śmierć od kuli
Po czwarte
"Dzieci specjalnej troski" dostają się na studia czy mają "załatwianą odpowiednią pracę" dzięki koneksją rodziców i to właśnie utraciło "nasze rozgoryczone dziecko"
Po piąte
Ja pi..dole to przedszkole
scratch
Powrót do góry Go down
Lennon

Lennon


Liczba postów : 761
Location : Here there and everywhere
Registration date : 12/05/2008

UFO - 08.08.2009 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.08.2009 weekend   UFO - 08.08.2009 weekend - Page 3 EmptyNie 09 Sie 2009, 13:40

Piogor Wszystkiego Najlepszego cheers
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 08.08.2009 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.08.2009 weekend   UFO - 08.08.2009 weekend - Page 3 EmptyNie 09 Sie 2009, 13:42

inwestor napisał:
MICHU napisał:
re inwestor

nie zgadzam się bo nie potrzebnie mieszasz tematy

również córka zamordowanego generała, który walczył o Polskę nic nie jest winna ze nie pomagano dzieciom stoczniowców itd

ja tez bym był zamordowany bo stojąc na straży tez bym zadnej mendzie nie przepuścił...baronowie LSD i inni niepozdrawiam

mysle ze Polska stracila WIELKIEGO PATRIOTĘ

MICHU
Po pierwsze
Policjant ma wpisane jako "ryzyko zawodowe" również to, że może zginąć.
Po drugie
Jaką mamy pewność, że ów "dobry patriota" nie miał sam "upapranych rąk"
Po trzecie
Stoczniowcy czy górnicy idąc do pracy nie maja wpisane jako "ryzyko zawodowe" śmierć od kuli
Po czwarte
"Dzieci specjalnej troski" dostają się na studia czy mają "załatwianą odpowiednią pracę" dzięki koneksją rodziców i to właśnie utraciło "nasze rozgoryczone dziecko"
Po piąte
Ja pi..dole to przedszkole
scratch

No OK

robię się na przemian romantyczny to patriotyczny
a tu robota od poniedziałku czeka , trza kasę trzaskać
na szczęście UCZCIWĄ znojną pracą lol!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 08.08.2009 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.08.2009 weekend   UFO - 08.08.2009 weekend - Page 3 EmptyNie 09 Sie 2009, 13:45

Lennon napisał:
Piogor Wszystkiego Najlepszego cheers

Ja tez sie dołączam szczerze do życzeń urodzinowych dla PIOGORa

i oczywiście

OWOCOWYCH URODZIN lol! lol! lol!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 08.08.2009 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.08.2009 weekend   UFO - 08.08.2009 weekend - Page 3 EmptyNie 09 Sie 2009, 13:50

widze ze ladnie udalo wam sie wygryzc Szfagra z forum, brawo Sad
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 08.08.2009 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.08.2009 weekend   UFO - 08.08.2009 weekend - Page 3 EmptyNie 09 Sie 2009, 13:54

cougar napisał:
widze ze ladnie udalo wam sie wygryzc Szfagra z forum, brawo Sad

do czego pijesz , wal śmiało prosto z mostu

Ty też uważasz jak BOLSZEWIK - chomik ze same barany na forum?

dawaj , śmiało...

jakby co to ja swoja wartość znam i taki BOLSZEWIK moze mi skoczyć
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 08.08.2009 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.08.2009 weekend   UFO - 08.08.2009 weekend - Page 3 EmptyNie 09 Sie 2009, 14:01

cougar napisał:
widze ze ladnie udalo wam sie wygryzc Szfagra z forum, brawo Sad

a poza tym nikt nikogo nie wygryzał

kto nie potrafi sie utrzymać wypada z rynku i odchodzi z forum

jak zbankrutuje tez raczej mnie Tu nie będzie


ale sa tez inne niż finansowe przyczyny nieobecności: praca, kłopoty osobisto - rodzinno- zdrowotne i wiele innych

w grze na giełdzie podoba mi sie to ze można być świetnym teoretykiem
a fpierdalać kasę aż miło

na szczeście nie jestem teoretykiem lol!


Ostatnio zmieniony przez MICHU dnia Nie 09 Sie 2009, 14:14, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 08.08.2009 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.08.2009 weekend   UFO - 08.08.2009 weekend - Page 3 EmptyNie 09 Sie 2009, 14:09

na swojej drodze spotkałem wielu uczonych dżyndźynierów teoretyków

...a potem słychać ze studia ogłupiają geek
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 08.08.2009 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.08.2009 weekend   UFO - 08.08.2009 weekend - Page 3 EmptyNie 09 Sie 2009, 14:25

HIOB napisał:
UFO - 08.08.2009 weekend - Page 3 Gigant10

jestem lew, przeczytalem bezblędnie cheers
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 08.08.2009 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.08.2009 weekend   UFO - 08.08.2009 weekend - Page 3 EmptyNie 09 Sie 2009, 14:27

http://www.tase.co.il/TASEEng/

Wyprz pod dobrą Amerykę
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 08.08.2009 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.08.2009 weekend   UFO - 08.08.2009 weekend - Page 3 EmptyNie 09 Sie 2009, 14:30

HIOB napisał:
http://www.tase.co.il/TASEEng/

Wyprz pod dobrą Amerykę

teoretyk ma eL

ja mam eS
Powrót do góry Go down
Laik

Laik


Liczba postów : 1761
Location : Małopolska
Registration date : 28/08/2007

UFO - 08.08.2009 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.08.2009 weekend   UFO - 08.08.2009 weekend - Page 3 EmptyNie 09 Sie 2009, 14:41

Czolem w weekend

Na forum sielanka wakacyjna i okres urlopowy sunny
Inwestorzy korzystaja z okazji bo wakacje w tym roku znacznie krotsze chociaz nie oznacza, ze nie bardziej ekstremalne study
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO - 08.08.2009 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.08.2009 weekend   UFO - 08.08.2009 weekend - Page 3 EmptyNie 09 Sie 2009, 14:57

Hiob

Nie natrafiłeś przypadkiem na coś żółtego przy kopaniu fundamentów pod bunkier? Wink

http://www.onet.tv/cien-nazistowskiego-zlota,5363839,5,klip.html#
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 08.08.2009 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.08.2009 weekend   UFO - 08.08.2009 weekend - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 08.08.2009 weekend
Powrót do góry 
Strona 3 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» UFO - 04.07.2009 - weekend
» UFO - 11.07.2009 weekend
» UFO - 07.11.2009 weekend
» UFO - 25.07.2009 weekend
» UFO - 01.08.2009 weekend

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: