Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 19.09.2009 weekend

Go down 
+29
adepcik2
SYLWESTER
Mr Lewar
IronFX
filip
karnak
Cris
EX
Franz
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
kaczor
dead_eye
eclipse
przemak
Aligator
Ezet
Dave
Jones
Reser
Lennon
Akwila
barany
chudy mis
k1976
RJ
Ed
Diablo
zibi
inwestor
33 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorWiadomość
W stronę słońca :)

W stronę słońca :)


Liczba postów : 2490
Registration date : 05/07/2008

UFO - 19.09.2009 weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19.09.2009 weekend   UFO - 19.09.2009 weekend - Page 5 EmptyPon 21 Wrz 2009, 00:28

EX napisał:
lifek napisał:
EX napisał:
lifek napisał:
EX takie pytanie laika. Na bazie czego określasz linię trendu?

Linie trendu wykreśla się na podstawie maksimów lub minimów lokalnych, to znaczy punktów zwrotnych kierunku kształtowania się ruchu cen. Punkty te tworzą sekwencję kolejnych "wierzchołków" lub "dołków". Łączy się je następnie jedną linią prostą ("szczyty" ze "szczytami" lub "dołki" z "dołkami"). Im więcej takich punktów można połączyć linią trendu (lub ew. linia ta mija je w bezpośredniej ich bliskości), tym większe prawdopodobieństwo prawidłowego wytyczenia trendu i jego większe znaczenie.
Ex nie o to mi chodzi. Źle skonstruowane pytanie.
Mam na myśli wolumen. Na bazie czego określasz siłę trendu i jacy gracze go tworzą?

To nie jest łatwo określić, ponieważ trend to nic innego jak nastroje inwestorów + doping GS i JPM i nie jesty to łatwe do rozpoznania bo w to mieszają się dodatkowo nasi emeryci. Dlatego bardzo ciężko odpowiedzieć na to pytanie.
Nie jest łatwo ale nie jest nie możliwe. Odpowiedź na to pytanie jest kluczem do zrozumienia że cena jest pochodną wielu wskazań takich jak wskazania oscylatorów , średnich czy też wsparć i oporów. To wszystko widzimy ale czy rozumiemy?
Powrót do góry Go down
W stronę słońca :)

W stronę słońca :)


Liczba postów : 2490
Registration date : 05/07/2008

UFO - 19.09.2009 weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19.09.2009 weekend   UFO - 19.09.2009 weekend - Page 5 EmptyPon 21 Wrz 2009, 00:31

lifek napisał:
EX napisał:
lifek napisał:
EX napisał:
lifek napisał:
EX takie pytanie laika. Na bazie czego określasz linię trendu?

Linie trendu wykreśla się na podstawie maksimów lub minimów lokalnych, to znaczy punktów zwrotnych kierunku kształtowania się ruchu cen. Punkty te tworzą sekwencję kolejnych "wierzchołków" lub "dołków". Łączy się je następnie jedną linią prostą ("szczyty" ze "szczytami" lub "dołki" z "dołkami"). Im więcej takich punktów można połączyć linią trendu (lub ew. linia ta mija je w bezpośredniej ich bliskości), tym większe prawdopodobieństwo prawidłowego wytyczenia trendu i jego większe znaczenie.
Ex nie o to mi chodzi. Źle skonstruowane pytanie.
Mam na myśli wolumen. Na bazie czego określasz siłę trendu i jacy gracze go tworzą?

To nie jest łatwo określić, ponieważ trend to nic innego jak nastroje inwestorów + doping GS i JPM i nie jesty to łatwe do rozpoznania bo w to mieszają się dodatkowo nasi emeryci. Dlatego bardzo ciężko odpowiedzieć na to pytanie.
Nie jest łatwo ale nie jest nie możliwe. Odpowiedź na to pytanie jest kluczem do zrozumienia że cena jest pochodną wielu wskazań takich jak wskazania oscylatorów , średnich czy też wsparć i oporów. To wszystko widzimy ale czy rozumiemy?
Znajomy zadał mi pytanie: Co tak naprawdę znaczy że oscylator Stochastyczny jest w strefie wykupienia czyli przy jego górnej granicy?
Potrafisz odpowiedzieć na to pytanie?
Powrót do góry Go down
EX

EX


Liczba postów : 20419
Registration date : 11/02/2009

UFO - 19.09.2009 weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19.09.2009 weekend   UFO - 19.09.2009 weekend - Page 5 EmptyPon 21 Wrz 2009, 00:33

lifek napisał:

Znajomy zadał mi pytanie: Co tak naprawdę znaczy że oscylator Stochastyczny jest w strefie wykupienia czyli przy jego górnej granicy?
Potrafisz odpowiedzieć na to pytanie?
Polecam google:
Sorki ale muszę znikać. Tym czasem. Wink
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 19.09.2009 weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19.09.2009 weekend   UFO - 19.09.2009 weekend - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 19.09.2009 weekend
Powrót do góry 
Strona 5 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: