Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 19.09.2009 weekend

Go down 
+29
adepcik2
SYLWESTER
Mr Lewar
IronFX
filip
karnak
Cris
EX
Franz
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
kaczor
dead_eye
eclipse
przemak
Aligator
Ezet
Dave
Jones
Reser
Lennon
Akwila
barany
chudy mis
k1976
RJ
Ed
Diablo
zibi
inwestor
33 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Ezet
Główny Troll UFO
Główny Troll UFO
Ezet


Liczba postów : 12359
Registration date : 30/09/2007

UFO - 19.09.2009 weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19.09.2009 weekend   UFO - 19.09.2009 weekend - Page 4 EmptyNie 20 Wrz 2009, 20:42

barany napisał:
Ateiści atakują. Musimy się jednoczyć:
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Kara-za-noszenie-w-pracy-krzyzyka-na-szyi,wid,11513253,wiadomosc.html

Ateiści, buddyści, muzułmani i inne wyznania mają takie samo prawo bytu jak "chrześcijanie" (specjalnie w cudzysłowiu). Jeżeli ja należę do kręgu "jaraczy zielska" to czy mam prawo jako salowy w szpitalu obnosić się z moimi wierzeniami??? Powiesz, ze to nie ma porównania? A dlaczego nie ma? Very Happy
W czym chcesz się jednoczyć? W noszeniu krzyża?
To tak samo jakbyś się chciał jednoczyć w noszeniu biletów miesięcznych.

P.S.
Jednak Świat jest popierdolony, a ludzie na nim żyjący jeszcze bardziej. scratch
Nie. Inaczej. Świat jest zrównoważony, ale ludzie na nim żyjący są pojebani.
Powrót do góry Go down
barany
MISZCZ
MISZCZ
barany


Liczba postów : 19198
Location : Bóg YHWH
Registration date : 07/09/2007

UFO - 19.09.2009 weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19.09.2009 weekend   UFO - 19.09.2009 weekend - Page 4 EmptyNie 20 Wrz 2009, 20:52

Ezet napisał:
barany napisał:
Ateiści atakują. Musimy się jednoczyć:
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Kara-za-noszenie-w-pracy-krzyzyka-na-szyi,wid,11513253,wiadomosc.html

Ateiści, buddyści, muzułmani i inne wyznania mają takie samo prawo bytu jak "chrześcijanie" (specjalnie w cudzysłowiu). Jeżeli ja należę do kręgu "jaraczy zielska" to czy mam prawo jako salowy w szpitalu obnosić się z moimi wierzeniami??? Powiesz, ze to nie ma porównania? A dlaczego nie ma? Very Happy
W czym chcesz się jednoczyć? W noszeniu krzyża?
To tak samo jakbyś się chciał jednoczyć w noszeniu biletów miesięcznych.

P.S.
Jednak Świat jest popierdolony, a ludzie na nim żyjący jeszcze bardziej. scratch
Nie. Inaczej. Świat jest zrównoważony, ale ludzie na nim żyjący są pojebani.

A gdzie wolność jednostki? Nie widzisz, że to walka z wierzącymi? W Europie jest coraz gorzej. Wolno się obnosić, że ma się dewiacje ale nie wolno, że wierzy się w Boga.
Powrót do góry Go down
eclipse

eclipse


Liczba postów : 1723
Registration date : 13/07/2008

UFO - 19.09.2009 weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19.09.2009 weekend   UFO - 19.09.2009 weekend - Page 4 EmptyNie 20 Wrz 2009, 20:59

Ezet napisał:
eclipse napisał:
Ezet napisał:
eclipse napisał:
dzieki wszytskim za informacje o tym piwie, poszukam w jakims dobrym sklepie z alkoholem.

ja piwska nie trawie. ale lubie roznych rzeczy prubowac Very Happy
To piwo Opcjonera to dla kaki się nadaje Very Happy

P.S.
Wypij sobie Lefe Brune lub Blonde w rycerskim pubie na Grand Place w Brukseli Wink Warto Very Happy
http://pl.wikipedia.org/wiki/Wielki_Plac_w_Brukseli
Albo lamkę wina lub kieliszek grappy nad brzegiem jeziora Lago Di Garda we Włoszech (może być w miejscowości Gardone Riviera lub Salo) Wink Fajowo Very Happy
http://www.carg.it/

bylem tam jak wracalem z Mediolanu. wiesz co Ci powiem?
wole polskie gory Laughing

Polskie góry też dobre, a jeszcze lepsze jeziora.
Dobry jest Specjal na Helu i Żubr na Mazurach, Żywiec w Ustroniu i Pisat w Poznaniu.
Chciałem tylko dołożyć przykłady próbowania Very Happy

P.S.
Mediolan scratch Piwo włoskie 15EUR za 0,4L na placu Duomo affraid

Mediolan?

nic specjalnego imo, ladna kaplica na placu, i jeszcze troszke innych zabytkow,

oprocz tego brud i smrod, wszedzie nasrane bo niema zieleni, wyprowadzaja psy a one wala gdzie popadnie, tak przynajmneij bylo kilka lat temu, teraz ponoc zbieraja po sobie, a raczej po swoich pupilkach,

ale ale,
jak ktos sie lubi dobrze ubrac to tylko tam, teraz wlasnei sa wyprzedaze kolekcji letniej, mozna nanaprawde niezle okazje trafic (zdarzaja sie -80%, standard 50).

pozdr
Powrót do góry Go down
Ezet
Główny Troll UFO
Główny Troll UFO
Ezet


Liczba postów : 12359
Registration date : 30/09/2007

UFO - 19.09.2009 weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19.09.2009 weekend   UFO - 19.09.2009 weekend - Page 4 EmptyNie 20 Wrz 2009, 20:59

barany napisał:
Ezet napisał:
barany napisał:
Ateiści atakują. Musimy się jednoczyć:
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Kara-za-noszenie-w-pracy-krzyzyka-na-szyi,wid,11513253,wiadomosc.html

Ateiści, buddyści, muzułmani i inne wyznania mają takie samo prawo bytu jak "chrześcijanie" (specjalnie w cudzysłowiu). Jeżeli ja należę do kręgu "jaraczy zielska" to czy mam prawo jako salowy w szpitalu obnosić się z moimi wierzeniami??? Powiesz, ze to nie ma porównania? A dlaczego nie ma? Very Happy
W czym chcesz się jednoczyć? W noszeniu krzyża?
To tak samo jakbyś się chciał jednoczyć w noszeniu biletów miesięcznych.

P.S.
Jednak Świat jest popierdolony, a ludzie na nim żyjący jeszcze bardziej. scratch
Nie. Inaczej. Świat jest zrównoważony, ale ludzie na nim żyjący są pojebani.

A gdzie wolność jednostki? Nie widzisz, że to walka z wierzącymi? W Europie jest coraz gorzej. Wolno się obnosić, że ma się dewiacje ale nie wolno, że wierzy się w Boga.

A co ma piernik do wiatraka? Nie ma wolności jednostki. Idziesz do roboty zapierdalać, a nie obnosić sie ze swoimi wierzeniami. Obnosić się mozesz po robocie i już. Ja nie zauważyłem, żeby ktoś w pracy obnosił się z satanizmem, buddyzmem i innymi, więc dlaczego chrześcijanie mają miec takie prawo?
Powrót do góry Go down
barany
MISZCZ
MISZCZ
barany


Liczba postów : 19198
Location : Bóg YHWH
Registration date : 07/09/2007

UFO - 19.09.2009 weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19.09.2009 weekend   UFO - 19.09.2009 weekend - Page 4 EmptyNie 20 Wrz 2009, 21:35

Ezet napisał:
barany napisał:
Ezet napisał:
barany napisał:
Ateiści atakują. Musimy się jednoczyć:
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Kara-za-noszenie-w-pracy-krzyzyka-na-szyi,wid,11513253,wiadomosc.html

Ateiści, buddyści, muzułmani i inne wyznania mają takie samo prawo bytu jak "chrześcijanie" (specjalnie w cudzysłowiu). Jeżeli ja należę do kręgu "jaraczy zielska" to czy mam prawo jako salowy w szpitalu obnosić się z moimi wierzeniami??? Powiesz, ze to nie ma porównania? A dlaczego nie ma? Very Happy
W czym chcesz się jednoczyć? W noszeniu krzyża?
To tak samo jakbyś się chciał jednoczyć w noszeniu biletów miesięcznych.

P.S.
Jednak Świat jest popierdolony, a ludzie na nim żyjący jeszcze bardziej. scratch
Nie. Inaczej. Świat jest zrównoważony, ale ludzie na nim żyjący są pojebani.

A gdzie wolność jednostki? Nie widzisz, że to walka z wierzącymi? W Europie jest coraz gorzej. Wolno się obnosić, że ma się dewiacje ale nie wolno, że wierzy się w Boga.

A co ma piernik do wiatraka? Nie ma wolności jednostki. Idziesz do roboty zapierdalać, a nie obnosić sie ze swoimi wierzeniami. Obnosić się mozesz po robocie i już. Ja nie zauważyłem, żeby ktoś w pracy obnosił się z satanizmem, buddyzmem i innymi, więc dlaczego chrześcijanie mają miec takie prawo?

A Muzułmanek w chustach nie widziałeś? A Żydów w myckach nie widziałeś? Powinni zakazać.
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30238
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO - 19.09.2009 weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19.09.2009 weekend   UFO - 19.09.2009 weekend - Page 4 EmptyNie 20 Wrz 2009, 21:39

Ezet napisał:
barany napisał:
Ezet napisał:
barany napisał:
Ateiści atakują. Musimy się jednoczyć:
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Kara-za-noszenie-w-pracy-krzyzyka-na-szyi,wid,11513253,wiadomosc.html

Ateiści, buddyści, muzułmani i inne wyznania mają takie samo prawo bytu jak "chrześcijanie" (specjalnie w cudzysłowiu). Jeżeli ja należę do kręgu "jaraczy zielska" to czy mam prawo jako salowy w szpitalu obnosić się z moimi wierzeniami??? Powiesz, ze to nie ma porównania? A dlaczego nie ma? Very Happy
W czym chcesz się jednoczyć? W noszeniu krzyża?
To tak samo jakbyś się chciał jednoczyć w noszeniu biletów miesięcznych.

P.S.
Jednak Świat jest popierdolony, a ludzie na nim żyjący jeszcze bardziej. scratch
Nie. Inaczej. Świat jest zrównoważony, ale ludzie na nim żyjący są pojebani.

A gdzie wolność jednostki? Nie widzisz, że to walka z wierzącymi? W Europie jest coraz gorzej. Wolno się obnosić, że ma się dewiacje ale nie wolno, że wierzy się w Boga.

A co ma piernik do wiatraka? Nie ma wolności jednostki. Idziesz do roboty zapierdalać, a nie obnosić sie ze swoimi wierzeniami. Obnosić się mozesz po robocie i już. Ja nie zauważyłem, żeby ktoś w pracy obnosił się z satanizmem, buddyzmem i innymi, więc dlaczego chrześcijanie mają miec takie prawo?

no kolego muszę Ci powiedzieć że u nas w kraju niewidziałem czegoś takiego ale będac w anglii widziałem jak muzułmanie w czasie przerwy wychodzili z tekturami na zewnatrz i bili tam swoje allachy i nikt im niemiał tego za zle i palcem wytykał , aczy ty sobie wyobrażasz że unas w kraju jakis silnie praktykujący katolik modli sie na przerwie i reakcje ludzi toz by inni nawet katolicy nazwali odmieńcem, my polacy musimy sie wiele jeszcze nauczc
Powrót do góry Go down
Online
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 19.09.2009 weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19.09.2009 weekend   UFO - 19.09.2009 weekend - Page 4 EmptyNie 20 Wrz 2009, 21:44

Edith napisał:
OpCjOnEr napisał:

Pierwszy dzień jesieni dziś ale jeszcze ciepławo dosyć jest.

Really? affraid
Równonoc jesienna ma miejsce 22/23 września i wyznacza na półkuli północnej początek jesieni, a na półkuli południowej wiosny.

za wikipedia.org

Ale to jest trochę różnie co rok. Nie jest tak idealnie z powodu precesji równonocy. Pewnie słyszałaś o tym zjawisq?
http://www.crystalinks.com/precession.html
http://hufu4.republika.pl/strona4/precesja/dni.htm
Jednak rzeczywiście 20.Sep to trochę za wcześnie. 22 albo 23 będzie.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 19.09.2009 weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19.09.2009 weekend   UFO - 19.09.2009 weekend - Page 4 EmptyNie 20 Wrz 2009, 21:48

Ezet napisał:

A co ma piernik do wiatraka? Nie ma wolności jednostki. Idziesz do roboty zapierdalać, a nie obnosić sie ze swoimi wierzeniami. Obnosić się mozesz po robocie i już. Ja nie zauważyłem, żeby ktoś w pracy obnosił się z satanizmem, buddyzmem i innymi, więc dlaczego chrześcijanie mają miec takie prawo?

Piernik do wiatraka ma to, że np.
* oba są ciałami stałymi
* oba są tworami człowieka a nie natury
* oba słowa są rzeczownikami w dodatq tego samego rodzaju w jęz polskim
* oba stanowią przedmioty martwe
* mogą mieć ten sam kolor
* wiatrak może dawać energię potrzebną do wyprodukowania piernika
itd.
Sporo można znaleźć cech łączących piernik z wiatrakiem Laughing Laughing
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30238
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO - 19.09.2009 weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19.09.2009 weekend   UFO - 19.09.2009 weekend - Page 4 EmptyNie 20 Wrz 2009, 21:51

tak na poczatku meczu zastanawiałem sie ze powinien na tych koszulkach byc bardziej ambitny napis typu np. Wasyl to dla Ciebie, - ale tu chodzilo tylko o ochlap dla kolegi z druzyny a nie o chec jakiejs dedykacjii
UFO - 19.09.2009 weekend - Page 4 397996

nawet jakis pietnastolatek chce byc selekcjonerem i z tego co słyszalem jak dlamnie ma bardzo prosty plan ktory w obcnej sytuacji jest najlepszy no ale co zrobis jjak za młody na chlanie wódy to nieprzejdzie
Powrót do góry Go down
Online
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30238
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO - 19.09.2009 weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19.09.2009 weekend   UFO - 19.09.2009 weekend - Page 4 EmptyNie 20 Wrz 2009, 21:54

OpCjOnEr napisał:
Edith napisał:
OpCjOnEr napisał:

Pierwszy dzień jesieni dziś ale jeszcze ciepławo dosyć jest.

Really? affraid
Równonoc jesienna ma miejsce 22/23 września i wyznacza na półkuli północnej początek jesieni, a na półkuli południowej wiosny.

za wikipedia.org

Ale to jest trochę różnie co rok. Nie jest tak idealnie z powodu precesji równonocy. Pewnie słyszałaś o tym zjawisq?
http://www.crystalinks.com/precession.html
http://hufu4.republika.pl/strona4/precesja/dni.htm
Jednak rzeczywiście 20.Sep to trochę za wcześnie. 22 albo 23 będzie.

zapewne wiesz że u Edyty ordnung to podstawa , a jak sie dzionek przełamie z dzień wczesniej to zaiste nieprzystoi lol!
Powrót do góry Go down
Online
Edith

Edith


Liczba postów : 2418
Age : 47
Registration date : 14/11/2007

UFO - 19.09.2009 weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19.09.2009 weekend   UFO - 19.09.2009 weekend - Page 4 EmptyNie 20 Wrz 2009, 21:56

Ma ktoś wskaźnik z round levels, może być TRO (ale nie chodzi mi o ten luktoma), żeby stawiał krechy co 25 pips, nie pamiętam jak się to dokładnie nazywało?
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO - 19.09.2009 weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19.09.2009 weekend   UFO - 19.09.2009 weekend - Page 4 EmptyNie 20 Wrz 2009, 22:11

Mylogi napisał:

Szczegolow wybacz nie podam.
Srednio system miesiecznie robi 300 pkt. (Srednia z okolo 50 miesiecy)
Obecnie wynik systemu jest wynikim na rachunku.
Transakcje robi moj trading room i to dopiero zapewnia przekucie teoretycznego wyniku systemowego na praktyczny na rachunkach.
Czy mozesz pokazac CRR z wynikiem swojego systemu jaki podajesz za te 2 miesiace?
Nie licze wynikow miesiecznych wiec nawet nie wiem jakie byly miesieczne wyniki. Miesiac nie jest bardziej wazny niz 44 dni czy 19. Dla mnie wazny jest okres rozliczeniowy a ja bazuje tygodniu.
Wyplat zyskow dokonuja na koniec tygodnia i zdecydowana ilosc tygodni mam na plusie.

Caly czas jest grane zgodnie z systemem i caly czas iloscia 2 sztuk.
Stwierdzenie ze strata z dnia X nie wyglada na systemowa nie znajac systemy jest absurdalna.

Jest to w 100% system realizowany z aptekarska dokladnosci przy caly czas stalej ilosci kontraktow.

Na innych rachunkach wyniki sa takie same

Tu masz CRR z innego rachunku
Roznice sa niewielkie
UFO - 19.09.2009 weekend - Page 4 397598
UFO - 19.09.2009 weekend - Page 4 397608

no to zwracam honor, jeśli uraziłem to sorki.
"Stwierdzenie ze strata z dnia X nie wyglada na systemowa nie znajac systemy jest absurdalna."
nie znam twojego sysytemu, ale wiem jak działają rożnego rodzaju systemy i nie jest całkiem absurdalna, bo np. porównałem u siebie na przegięciowo-trendowym 30min. i po prostu mnie troche zszokowało -160 pkt w jeden dzień.
27-sie 15:35 S 2268
28-sie 09:05 L 2275 -7
28-sie 15:35 S 2277 +2
31-sie 15:05 L 2223

ps (ja odwrotnie: nawet nie wiem jakie były tygodniowe wyniki, ani nie licze cen na zamkniecia, ani czy coś dodali czy odjeli, ani mnie to obchodzi, tylko okresy miesięczne, więc chyba po prostu mamy inne podejście). w każdym razie życzę skutecznego działania trading roomu i pozdr.
Powrót do góry Go down
EX

EX


Liczba postów : 20419
Registration date : 11/02/2009

UFO - 19.09.2009 weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19.09.2009 weekend   UFO - 19.09.2009 weekend - Page 4 EmptyNie 20 Wrz 2009, 22:36

Witam załogę, jakie zapatrywania co do jutrzejszego dzionka Question Question Question
Pod skalpel wziąłem DAX-a, Sapinę i surowce ponieważ rynki azjatyckie w okrojonym skladzie, starsi bracia w wierze także odpoczywają czyli jutro rano ogólny obraz rynku mogą określić walut i surowce. Według mnie euroland może pokusić się o korektę i ciekawe czy nasz rynek podąży za nimi scratch

DAX
UFO - 19.09.2009 weekend - Page 4 398023

COPPER
UFO - 19.09.2009 weekend - Page 4 398035

OIL
UFO - 19.09.2009 weekend - Page 4 398037

SAPINA
UFO - 19.09.2009 weekend - Page 4 398038

SAPINA II
UFO - 19.09.2009 weekend - Page 4 398048


Ostatnio zmieniony przez EX dnia Pon 21 Wrz 2009, 00:13, w całości zmieniany 5 razy
Powrót do góry Go down
Cris

Cris


Liczba postów : 6430
Location : WY
Registration date : 29/08/2007

UFO - 19.09.2009 weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Cris   UFO - 19.09.2009 weekend - Page 4 EmptyNie 20 Wrz 2009, 22:42

kaczor napisał:
Cris napisał:
ta bral po 1900 i specjalnie zjebal indeks o 200 punktow.Sugerujesz ze lubi mniej zarabiac czy jak?I oczywiscie nie wykorzystal tez korby w USA.Cos salby ten jego plan musialby byc

Dlaczego nie wykorzystał?
Mniej urośliśmy niż stany? Chyba nie.
Na fali euforii otworzył kilka tyś fut w okolicach 2300 i postanowił zarobić na nich i zrealizować zysk z części akcji.
Nie wiadomo czy to była ta sama ręka, ale tak to wyglądało.
Wiadomo było, że nie będzie zamknięcia poniżej 2000 bo tam była otwierana główna długa pozycja.
rownie dobrze mozna powiedziec ze brak krotkie kolo 2k ale zobaczyl ze bedzie jeszcze korba,wiec stwierdzil ze na jakis czas pobierze dlugie ktore ostatnio zamykal;)Taka sama logika i taki sam brak dowodow

Tak, wziął 70k S, dołożył do każdej szt 2-3k w czasie ogólnoświatowej hossy i spokojnie sobie siedział przez 300pkt na straconej pozycji.
To jest logiczne i realne?
Powrót do góry Go down
IronFX
Sys Trader
Sys Trader
IronFX


Liczba postów : 9659
Age : 55
Location : Wawa/Lublin
Registration date : 11/10/2007

UFO - 19.09.2009 weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19.09.2009 weekend   UFO - 19.09.2009 weekend - Page 4 EmptyNie 20 Wrz 2009, 23:06

PINGWIN napisał:
Mylogi napisał:

Szczegolow wybacz nie podam.
Srednio system miesiecznie robi 300 pkt. (Srednia z okolo 50 miesiecy)
Obecnie wynik systemu jest wynikim na rachunku.
Transakcje robi moj trading room i to dopiero zapewnia przekucie teoretycznego wyniku systemowego na praktyczny na rachunkach.
Czy mozesz pokazac CRR z wynikiem swojego systemu jaki podajesz za te 2 miesiace?
Nie licze wynikow miesiecznych wiec nawet nie wiem jakie byly miesieczne wyniki. Miesiac nie jest bardziej wazny niz 44 dni czy 19. Dla mnie wazny jest okres rozliczeniowy a ja bazuje tygodniu.
Wyplat zyskow dokonuja na koniec tygodnia i zdecydowana ilosc tygodni mam na plusie.

Caly czas jest grane zgodnie z systemem i caly czas iloscia 2 sztuk.
Stwierdzenie ze strata z dnia X nie wyglada na systemowa nie znajac systemy jest absurdalna.

Jest to w 100% system realizowany z aptekarska dokladnosci przy caly czas stalej ilosci kontraktow.

Na innych rachunkach wyniki sa takie same

Tu masz CRR z innego rachunku
Roznice sa niewielkie
UFO - 19.09.2009 weekend - Page 4 397598
UFO - 19.09.2009 weekend - Page 4 397608

no to zwracam honor, jeśli uraziłem to sorki.
"Stwierdzenie ze strata z dnia X nie wyglada na systemowa nie znajac systemy jest absurdalna."
nie znam twojego sysytemu, ale wiem jak działają rożnego rodzaju systemy i nie jest całkiem absurdalna, bo np. porównałem u siebie na przegięciowo-trendowym 30min. i po prostu mnie troche zszokowało -160 pkt w jeden dzień.
27-sie 15:35 S 2268
28-sie 09:05 L 2275 -7
28-sie 15:35 S 2277 +2
31-sie 15:05 L 2223

ps (ja odwrotnie: nawet nie wiem jakie były tygodniowe wyniki, ani nie licze cen na zamkniecia, ani czy coś dodali czy odjeli, ani mnie to obchodzi, tylko okresy miesięczne, więc chyba po prostu mamy inne podejście). w każdym razie życzę skutecznego działania trading roomu i pozdr.

wazne sa okresy kiedy wycofujesz zysk, u mnie to koniec tygodnia
czasem sa takie dni jak ten ale potem nie mija 3 dni i DD odrobiony.
Jak mialem DD typu maxymalny to realizowal sie miesiac.
Moznaby powiedziec ze jak szybkie wejscie to i szybkie wyjscie, jak wolniejsze wejscie to glebiej schodzi. ogolnie widze ze z DD wychodzi szybciej niz wchodzi.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 19.09.2009 weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19.09.2009 weekend   UFO - 19.09.2009 weekend - Page 4 EmptyNie 20 Wrz 2009, 23:21

To będzie jutro korba?
Powrót do góry Go down
Cris

Cris


Liczba postów : 6430
Location : WY
Registration date : 29/08/2007

UFO - 19.09.2009 weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Cris   UFO - 19.09.2009 weekend - Page 4 EmptyNie 20 Wrz 2009, 23:23

karnak napisał:
Jeśli w poniedziałek zamknięcie będzie powyżej 2176 to dobieram eL na maksa, a jeśli nie to być może zaczekam bez pozycji.
Z drugiej strony zamknięcie poniżej 2117 spowoduje zaniepokojenie na rynku.
UFO - 19.09.2009 weekend - Page 4 Aa45
Powrót do góry Go down
Cris

Cris


Liczba postów : 6430
Location : WY
Registration date : 29/08/2007

UFO - 19.09.2009 weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Cris   UFO - 19.09.2009 weekend - Page 4 EmptyNie 20 Wrz 2009, 23:33

a ja zakładam, że pojadą w dół na 2050
oczywiście wyjście a klina to up
UFO - 19.09.2009 weekend - Page 4 Aa46
Powrót do góry Go down
chudy mis
Admin
Admin



Liczba postów : 4704
Registration date : 27/08/2007

UFO - 19.09.2009 weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19.09.2009 weekend   UFO - 19.09.2009 weekend - Page 4 EmptyNie 20 Wrz 2009, 23:37

Akwila napisał:
Do Admina

Co się dzieje ze stroną? Parę dni temu pisałem że wyskakują mi okienka wyyniki wyszukiwania. Dzieje sie to tylko wtedy kiedy jestem na Forum, szczególnie kiedy piszę posty

nie mam pojecia - nie administruje systemem na ktorym stoi UFO

przerozne wyskakujace okienka bywaja na ogol zwiazane z niechcianymi dodatakmi mniej czy bardziej swiadomie zainstalowanymi w systemie

polecam programy typu adaware (lavasoft)
Powrót do góry Go down
EX

EX


Liczba postów : 20419
Registration date : 11/02/2009

UFO - 19.09.2009 weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19.09.2009 weekend   UFO - 19.09.2009 weekend - Page 4 EmptyNie 20 Wrz 2009, 23:37

Cris napisał:
a ja zakładam, że pojadą w dół na 2050
oczywiście wyjście a klina to up
UFO - 19.09.2009 weekend - Page 4 Aa46
Fajna korelacja.
http://stooq.pl/q/?s=cl.f&d=20090918&c=1m&t=c&a=lg&r=fw20z09+wig20


Ostatnio zmieniony przez EX dnia Nie 20 Wrz 2009, 23:42, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Cris

Cris


Liczba postów : 6430
Location : WY
Registration date : 29/08/2007

UFO - 19.09.2009 weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Cris   UFO - 19.09.2009 weekend - Page 4 EmptyNie 20 Wrz 2009, 23:39

EX napisał:
Cris napisał:
a ja zakładam, że pojadą w dół na 2050
oczywiście wyjście a klina to up
UFO - 19.09.2009 weekend - Page 4 Aa46
Fajna korelacja.
http://stooq.pl/q/?s=cl.f&d=20090918&c=1m&t=c&a=lg&b=0&r=wig20
i co ciekawe ropa czasami wyprzedza nas Very Happy
Powrót do góry Go down
EX

EX


Liczba postów : 20419
Registration date : 11/02/2009

UFO - 19.09.2009 weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19.09.2009 weekend   UFO - 19.09.2009 weekend - Page 4 EmptyNie 20 Wrz 2009, 23:40

Cris napisał:
EX napisał:
Cris napisał:
a ja zakładam, że pojadą w dół na 2050
oczywiście wyjście a klina to up
UFO - 19.09.2009 weekend - Page 4 Aa46
Fajna korelacja.
http://stooq.pl/q/?s=cl.f&d=20090918&c=1m&t=c&a=lg&b=0&r=wig20
i co ciekawe ropa czasami wyprzedza nas Very Happy
Otóż to.
Powrót do góry Go down
W stronę słońca :)

W stronę słońca :)


Liczba postów : 2490
Registration date : 05/07/2008

UFO - 19.09.2009 weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19.09.2009 weekend   UFO - 19.09.2009 weekend - Page 4 EmptyNie 20 Wrz 2009, 23:42

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/51b4d9a3c493c0ed.html
Powrót do góry Go down
W stronę słońca :)

W stronę słońca :)


Liczba postów : 2490
Registration date : 05/07/2008

UFO - 19.09.2009 weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19.09.2009 weekend   UFO - 19.09.2009 weekend - Page 4 EmptyNie 20 Wrz 2009, 23:48

lifek napisał:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/51b4d9a3c493c0ed.html
a u nas tak:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/eb088ec863d5ba77.html
Powrót do góry Go down
EX

EX


Liczba postów : 20419
Registration date : 11/02/2009

UFO - 19.09.2009 weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19.09.2009 weekend   UFO - 19.09.2009 weekend - Page 4 EmptyNie 20 Wrz 2009, 23:58

lifek napisał:
lifek napisał:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/51b4d9a3c493c0ed.html
a u nas tak:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/eb088ec863d5ba77.html

U nas mi pasuje analogia z przedziału maj lipiec i zejście do poziomów 2035-40 pkt.
Powrót do góry Go down
przemak

przemak


Liczba postów : 8399
Age : 61
Location : Poznań
Registration date : 07/09/2007

UFO - 19.09.2009 weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19.09.2009 weekend   UFO - 19.09.2009 weekend - Page 4 EmptyPon 21 Wrz 2009, 00:07

Hmmm... DJ sie po weekendzie zwalil, a ja bez S Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
W stronę słońca :)

W stronę słońca :)


Liczba postów : 2490
Registration date : 05/07/2008

UFO - 19.09.2009 weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19.09.2009 weekend   UFO - 19.09.2009 weekend - Page 4 EmptyPon 21 Wrz 2009, 00:09

EX takie pytanie laika. Na bazie czego określasz linię trendu?
Powrót do góry Go down
EX

EX


Liczba postów : 20419
Registration date : 11/02/2009

UFO - 19.09.2009 weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19.09.2009 weekend   UFO - 19.09.2009 weekend - Page 4 EmptyPon 21 Wrz 2009, 00:11

lifek napisał:
EX takie pytanie laika. Na bazie czego określasz linię trendu?

Linie trendu wykreśla się na podstawie maksimów lub minimów lokalnych, to znaczy punktów zwrotnych kierunku kształtowania się ruchu cen. Punkty te tworzą sekwencję kolejnych "wierzchołków" lub "dołków". Łączy się je następnie jedną linią prostą ("szczyty" ze "szczytami" lub "dołki" z "dołkami"). Im więcej takich punktów można połączyć linią trendu (lub ew. linia ta mija je w bezpośredniej ich bliskości), tym większe prawdopodobieństwo prawidłowego wytyczenia trendu i jego większe znaczenie.
Powrót do góry Go down
W stronę słońca :)

W stronę słońca :)


Liczba postów : 2490
Registration date : 05/07/2008

UFO - 19.09.2009 weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19.09.2009 weekend   UFO - 19.09.2009 weekend - Page 4 EmptyPon 21 Wrz 2009, 00:14

EX napisał:
lifek napisał:
EX takie pytanie laika. Na bazie czego określasz linię trendu?

Linie trendu wykreśla się na podstawie maksimów lub minimów lokalnych, to znaczy punktów zwrotnych kierunku kształtowania się ruchu cen. Punkty te tworzą sekwencję kolejnych "wierzchołków" lub "dołków". Łączy się je następnie jedną linią prostą ("szczyty" ze "szczytami" lub "dołki" z "dołkami"). Im więcej takich punktów można połączyć linią trendu (lub ew. linia ta mija je w bezpośredniej ich bliskości), tym większe prawdopodobieństwo prawidłowego wytyczenia trendu i jego większe znaczenie.
Ex nie o to mi chodzi. Źle skonstruowane pytanie.
Mam na myśli wolumen. Na bazie czego określasz siłę trendu i jacy gracze go tworzą?
Powrót do góry Go down
EX

EX


Liczba postów : 20419
Registration date : 11/02/2009

UFO - 19.09.2009 weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19.09.2009 weekend   UFO - 19.09.2009 weekend - Page 4 EmptyPon 21 Wrz 2009, 00:20

lifek napisał:
EX napisał:
lifek napisał:
EX takie pytanie laika. Na bazie czego określasz linię trendu?

Linie trendu wykreśla się na podstawie maksimów lub minimów lokalnych, to znaczy punktów zwrotnych kierunku kształtowania się ruchu cen. Punkty te tworzą sekwencję kolejnych "wierzchołków" lub "dołków". Łączy się je następnie jedną linią prostą ("szczyty" ze "szczytami" lub "dołki" z "dołkami"). Im więcej takich punktów można połączyć linią trendu (lub ew. linia ta mija je w bezpośredniej ich bliskości), tym większe prawdopodobieństwo prawidłowego wytyczenia trendu i jego większe znaczenie.
Ex nie o to mi chodzi. Źle skonstruowane pytanie.
Mam na myśli wolumen. Na bazie czego określasz siłę trendu i jacy gracze go tworzą?

To nie jest łatwo określić, ponieważ trend to nic innego jak nastroje inwestorów + doping GS i JPM i nie jesty to łatwe do rozpoznania bo w to mieszają się dodatkowo nasi emeryci. Dlatego bardzo ciężko odpowiedzieć na to pytanie.

Jeśli chodzi o samą technikę można stosować przedziały czasowe dla trendu np. godzinowy by wyeliminować szumy itp. często także stosując śrenią EMA a także jej nachylenie, która może obrazować siłe trendu.


Ostatnio zmieniony przez EX dnia Pon 21 Wrz 2009, 00:30, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 19.09.2009 weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19.09.2009 weekend   UFO - 19.09.2009 weekend - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 19.09.2009 weekend
Powrót do góry 
Strona 4 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» UFO - 08.08.2009 weekend
» UFO - 05.12.2009 weekend
» 29.08.2009 Weekend
» UFO - 23-24.01.2009 weekend
» UFO - 26.09.2009 weekend

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: