Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 05.12.2009 weekend

Go down 
+36
Prezes
www
goldmar SYS TRADER
kydo
melex259
EX
Małolat
busia
ojro
RJ
justa
ricopi
psylocyt
W stronę słońca :)
łysy jeż
kamikaze
Jones
kaczor
Akwila
ROGER
Diablo
gumbas
Nadaje ze Stronia
fabularasa
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
eclipse
Dave
REALISTA
MedKit*
przemak
barany
zibi
filip
betonowe_buty
Reser
inwestor
40 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorWiadomość
www




Liczba postów : 3186
Registration date : 07/11/2007

UFO - 05.12.2009 weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 05.12.2009 weekend   UFO - 05.12.2009 weekend - Page 6 EmptyNie 06 Gru 2009, 21:44

przemak napisał:
www napisał:
Próbował ktoś z Was sam sobie robić piwo ?

Oczywiscie ja. Wyniki dla mnie idealne.

Sporo moich znajomych z Poanania się tym para. Wy to z oszczędności robicie ? scratch
Czasami na spotkanie zabiora 2 piwa na 6 chłopa to i spróbować za bardzo nie można Smile ...
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 05.12.2009 weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 05.12.2009 weekend   UFO - 05.12.2009 weekend - Page 6 EmptyNie 06 Gru 2009, 21:54

RJ napisał:
OpCjOnEr napisał:
Słuchajcie, CZY JA JESTEM JEBNITY W DEKIEL?

Od przeszło trzech godzin słucham non-stop tego samego nagrania:
https://www.youtube.com/watch?v=-eCvTx5nDDA
To już będzie któryśdziesiąty raz - nie zliczę ale jak mi się coś spodoba to mogę na okrągło do wyrzygania to samo puszczać bez końca
Cool i wciąż nie mam dosyć Laughing To jak posuwanie sexbomby: można się zaruchać na śmierć i będzie mało.

Tylko ciekawi mnie jak to w psychiatrii się nazywa Basketball
Mysle, w swiecie w ktorym wszystko przemija, taka "zdolnosc" sluchania czegos w nieskocznonosc jest unikatowa.
Przewaznie ludzie tak maja, ze jak uslysza cos 10 razy z rzedu to potem
tym zygaja. Oczywiscie im gorszy kawalek, tym mniej da sie go sluchac, jezeli w ogole Smile
- np. cos ala "Mydelko Fa", ktorego sluchanie "odmóżdża" ...

Enigma - I love you ... I'll kill you - szczegolnie od 4'41'' - https://www.youtube.com/watch?v=ZsuUHbjXA7Q&feature=related
Madonna - Frozen
Armin van Buuren feat. Sharon den Adel - In And Out Of Love

Pierwszych dwoch sluchalem setki a moze wiecej razy i nadal moge.
Jesli slucha sie czegos nie tylko "uszami" to takie rzeczy sa mozliwe Smile

Pytanie tylko, czy tak samo by Ci sie sluchalo tego nagrania gdyby Vanessa nie byla Azjatka Laughing

Faktycznie fajna ta Enigma.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 05.12.2009 weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 05.12.2009 weekend   UFO - 05.12.2009 weekend - Page 6 EmptyNie 06 Gru 2009, 21:55

osły napisał:
barany napisał:
Nasi starsi w wierze bracia już suną dalej w górę, więc nie mamy wyjścia w poniedziałek 2500.

"Od 1410r.żaden Polak nie jest katolikiem.Jesteśmy heretykami. Papież Grzegorz XII rzucił klątwę na Króla polskiego i naród polski za walkę ze świętym zakonem krzyżackim.Do tej pory żaden papież tej klątwy nie zdjął,więc nie jesteśmy katolikami,tylko heretykami. Według prawa kanonicznego ta KLĄTWA obowiązuje do dnia dzisiejszego"

A co to w ogóle jest klątwa?
Jakieś prymitywne średniowieczne zabobony. Chłopie mamy XXI wiek a ty o jakichś debilnych klątwach Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
przemak

przemak


Liczba postów : 8399
Age : 61
Location : Poznań
Registration date : 07/09/2007

UFO - 05.12.2009 weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 05.12.2009 weekend   UFO - 05.12.2009 weekend - Page 6 EmptyNie 06 Gru 2009, 21:57

www napisał:
przemak napisał:
www napisał:
Próbował ktoś z Was sam sobie robić piwo ?

Oczywiscie ja. Wyniki dla mnie idealne.

Sporo moich znajomych z Poanania się tym para. Wy to z oszczędności robicie ? scratch
Czasami na spotkanie zabiora 2 piwa na 6 chłopa to i spróbować za bardzo nie można Smile ...

Ja na impreze przynioslem troche wiecej, ale chyba i tak zabraklo Wink
Z oszczednosci raczej nie, bo w sumie wychodzi tyle samo ile w sklepie albo i drozej, a roboty sporo. Natomiast walory smakowe sa nie do pobicia. Stawiam swojego stouta obok oryginalnego guinessa (okolo 10PLN butelka) i w slepym tescie wiekszosc wybiera mojego Wink
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 05.12.2009 weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 05.12.2009 weekend   UFO - 05.12.2009 weekend - Page 6 EmptyNie 06 Gru 2009, 22:02

[quote=\"OpCjOnEr\"][quote=\"osły\"][quote=\"barany\"]Nasi starsi w wierze bracia już suną dalej w górę, więc nie mamy wyjścia w poniedziałek 2500.[/quote]

\"Od 1410r.żaden Polak nie jest katolikiem.Jesteśmy heretykami. Papież Grzegorz XII rzucił klątwę na Króla polskiego i naród polski za walkę ze świętym zakonem krzyżackim.Do tej pory żaden papież tej klątwy nie zdjął,więc nie jesteśmy katolikami,tylko heretykami. Według prawa kanonicznego ta KLĄTWA obowiązuje do dnia dzisiejszego\"[/quote]

A co to w ogóle jest klątwa?
Jakieś prymitywne średniowieczne zabobony. Chłopie mamy XXI wiek a ty o jakichś debilnych klątwach Evil or Very Mad Evil or Very Mad[/quote]

opcjoner pociesze Cie
klątwa obowiazuje 600 lat
a wiec w przyszłym roku sie kończy


a jakie to ma przełozenie na gre giełdową ?
otóż zwracam uwage ze z jednej strony gra naród wybrany
a z drugiej my ,naród wyklęty..

a wiec juz na starcie jesteśmy przegrani
ALE ZA ROK TO SIE ZMIENI


Ostatnio zmieniony przez osły dnia Nie 06 Gru 2009, 22:24, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO - 05.12.2009 weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 05.12.2009 weekend   UFO - 05.12.2009 weekend - Page 6 EmptyNie 06 Gru 2009, 22:05

OpCjOnEr napisał:
RJ napisał:
OpCjOnEr napisał:
Słuchajcie, CZY JA JESTEM JEBNITY W DEKIEL?

Od przeszło trzech godzin słucham non-stop tego samego nagrania:
https://www.youtube.com/watch?v=-eCvTx5nDDA
To już będzie któryśdziesiąty raz - nie zliczę ale jak mi się coś spodoba to mogę na okrągło do wyrzygania to samo puszczać bez końca
Cool i wciąż nie mam dosyć Laughing To jak posuwanie sexbomby: można się zaruchać na śmierć i będzie mało.

Tylko ciekawi mnie jak to w psychiatrii się nazywa Basketball
Mysle, w swiecie w ktorym wszystko przemija, taka "zdolnosc" sluchania czegos w nieskocznonosc jest unikatowa.
Przewaznie ludzie tak maja, ze jak uslysza cos 10 razy z rzedu to potem
tym zygaja. Oczywiscie im gorszy kawalek, tym mniej da sie go sluchac, jezeli w ogole Smile
- np. cos ala "Mydelko Fa", ktorego sluchanie "odmóżdża" ...

Enigma - I love you ... I'll kill you - szczegolnie od 4'41'' - https://www.youtube.com/watch?v=ZsuUHbjXA7Q&feature=related
Madonna - Frozen
Armin van Buuren feat. Sharon den Adel - In And Out Of Love

Pierwszych dwoch sluchalem setki a moze wiecej razy i nadal moge.
Jesli slucha sie czegos nie tylko "uszami" to takie rzeczy sa mozliwe Smile

Pytanie tylko, czy tak samo by Ci sie sluchalo tego nagrania gdyby Vanessa nie byla Azjatka Laughing

Co to ma do rzeczy? Nie uważam jej za specjalnie piękną - jak na swój typ urody jest przeciętna ale liczy się jak gra bo fajny klimat tworzy.

Podobnie można by spytać czy np. tak samo dobrze słuchałoby się Metallicki gdyby nie pochodziła z USA albo Prodigy gdyby nie pochodzili z UK itp.

Sharon den Adel (no tak wiadomo skąd chylińska wpadła na disco, jak nawet Sharon się bierze za dance)

ja też słuchałem vanessy (ale 10 lat temu), nawet haha, miałem ze 20 jej płyt z muzyką poważną. alien

ps. setki razy to miałem natręctwo, np "umbrella" - Rihanny
jest teoria, że to się przenosi/rozprzestrzenia (kulturowo) przez memy, analogicznie do genów w biologi. alien
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 05.12.2009 weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 05.12.2009 weekend   UFO - 05.12.2009 weekend - Page 6 EmptyNie 06 Gru 2009, 22:14

osły napisał:
OpCjOnEr napisał:
osły napisał:
barany napisał:
Nasi starsi w wierze bracia już suną dalej w górę, więc nie mamy wyjścia w poniedziałek 2500.

"Od 1410r.żaden Polak nie jest katolikiem.Jesteśmy heretykami. Papież Grzegorz XII rzucił klątwę na Króla polskiego i naród polski za walkę ze świętym zakonem krzyżackim.Do tej pory żaden papież tej klątwy nie zdjął,więc nie jesteśmy katolikami,tylko heretykami. Według prawa kanonicznego ta KLĄTWA obowiązuje do dnia dzisiejszego"

A co to w ogóle jest klątwa?
Jakieś prymitywne średniowieczne zabobony. Chłopie mamy XXI wiek a ty o jakichś debilnych klątwach Evil or Very Mad Evil or Very Mad

opcjoner pociesze Cie
klątwa obowiazuje 600 lat
a wiec w przyszłym roku sie kończy

Jakiś idiota tak sobie wymyślił i ty w to wierzysz? wariat
A jeśli ci powiem, że za 276 lat przylecą na Ziemię Marsjanie by nas zbawić to też w to uwierzysz?
W ogóle irytuje mnie gdy ktoś pierdoli takie bzdury o jakichś klątwach. Jaka qrwa klątwa, co to jest w ogóle? Czary-mary hoqs-poqs?
No bądź poważny chłopie.
I nie pocieszaj mnie bo mnie to ani ziębi ani grzeje.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 05.12.2009 weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 05.12.2009 weekend   UFO - 05.12.2009 weekend - Page 6 EmptyNie 06 Gru 2009, 22:16

PINGWIN napisał:
OpCjOnEr napisał:
RJ napisał:
OpCjOnEr napisał:
Słuchajcie, CZY JA JESTEM JEBNITY W DEKIEL?

Od przeszło trzech godzin słucham non-stop tego samego nagrania:
https://www.youtube.com/watch?v=-eCvTx5nDDA
To już będzie któryśdziesiąty raz - nie zliczę ale jak mi się coś spodoba to mogę na okrągło do wyrzygania to samo puszczać bez końca
Cool i wciąż nie mam dosyć Laughing To jak posuwanie sexbomby: można się zaruchać na śmierć i będzie mało.

Tylko ciekawi mnie jak to w psychiatrii się nazywa Basketball
Mysle, w swiecie w ktorym wszystko przemija, taka "zdolnosc" sluchania czegos w nieskocznonosc jest unikatowa.
Przewaznie ludzie tak maja, ze jak uslysza cos 10 razy z rzedu to potem
tym zygaja. Oczywiscie im gorszy kawalek, tym mniej da sie go sluchac, jezeli w ogole Smile
- np. cos ala "Mydelko Fa", ktorego sluchanie "odmóżdża" ...

Enigma - I love you ... I'll kill you - szczegolnie od 4'41'' - https://www.youtube.com/watch?v=ZsuUHbjXA7Q&feature=related
Madonna - Frozen
Armin van Buuren feat. Sharon den Adel - In And Out Of Love

Pierwszych dwoch sluchalem setki a moze wiecej razy i nadal moge.
Jesli slucha sie czegos nie tylko "uszami" to takie rzeczy sa mozliwe Smile

Pytanie tylko, czy tak samo by Ci sie sluchalo tego nagrania gdyby Vanessa nie byla Azjatka Laughing

Co to ma do rzeczy? Nie uważam jej za specjalnie piękną - jak na swój typ urody jest przeciętna ale liczy się jak gra bo fajny klimat tworzy.

Podobnie można by spytać czy np. tak samo dobrze słuchałoby się Metallicki gdyby nie pochodziła z USA albo Prodigy gdyby nie pochodzili z UK itp.

Sharon den Adel (no tak wiadomo skąd chylińska wpadła na disco, jak nawet Sharon się bierze za dance)

ja też słuchałem vanessy (ale 10 lat temu), nawet haha, miałem ze 20 jej płyt z muzyką poważną. alien

ps. setki razy to miałem natręctwo, np "umbrella" - Rihanny
jest teoria, że to się przenosi/rozprzestrzenia (kulturowo) przez memy, analogicznie do genów w biologi. alien

To teoria Dawkinsa, całkiem niegłupia nawet.
Mem - jednostka qltury przekazywana analogicznie do doboru naturalnego czyli mem odnoszący sukces (podobający się, przynoszący kasiorę twórcom) jest coraz popularniejszy a mem nie odnoszący sukcesu zanika.

Nawet nie wiedziałem, że Vanessa tyle płyt aż wydała. A coś ostatnio nic nie nagrywa chyba, ostatni jej album zdaje się z 2004.


Ostatnio zmieniony przez OpCjOnEr dnia Nie 06 Gru 2009, 22:18, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
loko

loko


Liczba postów : 3137
Location : Warszawa
Registration date : 30/08/2007

UFO - 05.12.2009 weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 05.12.2009 weekend   UFO - 05.12.2009 weekend - Page 6 EmptyNie 06 Gru 2009, 22:17

wskazowki od szwagrow na sesje podrzucone w kiblu.

1. wydalac do dziury
2. nie olewac

UFO - 05.12.2009 weekend - Page 6 DSC01333

jak olejesie dobre rady to wasz salon bedzie wygladal tak :

UFO - 05.12.2009 weekend - Page 6 Zambrow00594


Ostatnio zmieniony przez loko dnia Nie 06 Gru 2009, 22:20, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 05.12.2009 weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 05.12.2009 weekend   UFO - 05.12.2009 weekend - Page 6 EmptyNie 06 Gru 2009, 22:19

loko napisał:
wskazowki od szwagrow na sesje podrzucone w kiblu.

1. wydalac do dziury
2. nie olewac

UFO - 05.12.2009 weekend - Page 6 DSC01333

dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart

Dobre Cool
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 05.12.2009 weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 05.12.2009 weekend   UFO - 05.12.2009 weekend - Page 6 EmptyNie 06 Gru 2009, 22:21

OpCjOnEr napisał:


Jakiś idiota tak sobie wymyślił i ty w to wierzysz? wariat
A jeśli ci powiem, że za 276 lat przylecą na Ziemię Marsjanie by nas zbawić to też w to uwierzysz?
W ogóle irytuje mnie gdy ktoś pierdoli takie bzdury o jakichś klątwach. Jaka qrwa klątwa, co to jest w ogóle? Czary-mary hoqs-poqs?
No bądź poważny chłopie.
I nie pocieszaj mnie bo mnie to ani ziębi ani grzeje.

opcjoner
Marsjanie nie przyleca (chyba ?)
a klątwa jest faktem

moje ostatnie porazki na futach to myslisz ze przez co są ?

ale za rok to sie juz zmieni
Powrót do góry Go down
www




Liczba postów : 3186
Registration date : 07/11/2007

UFO - 05.12.2009 weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 05.12.2009 weekend   UFO - 05.12.2009 weekend - Page 6 EmptyNie 06 Gru 2009, 22:33

przemak napisał:
www napisał:
przemak napisał:
www napisał:
Próbował ktoś z Was sam sobie robić piwo ?

Oczywiscie ja. Wyniki dla mnie idealne.

Sporo moich znajomych z Poanania się tym para. Wy to z oszczędności robicie ? scratch
Czasami na spotkanie zabiora 2 piwa na 6 chłopa to i spróbować za bardzo nie można Smile ...

Ja na impreze przynioslem troche wiecej, ale chyba i tak zabraklo Wink
Z oszczednosci raczej nie, bo w sumie wychodzi tyle samo ile w sklepie albo i drozej, a roboty sporo. Natomiast walory smakowe sa nie do pobicia. Stawiam swojego stouta obok oryginalnego guinessa (okolo 10PLN butelka) i w slepym tescie wiekszosc wybiera mojego Wink

Możesz w skrócie opisać ... ile to roboty ... kolejne procesy ...
Powrót do góry Go down
adepcik2

adepcik2


Liczba postów : 1974
Registration date : 08/11/2008

UFO - 05.12.2009 weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 05.12.2009 weekend   UFO - 05.12.2009 weekend - Page 6 EmptyNie 06 Gru 2009, 22:36

http://wiadomosci.onet.pl/2090811,12,cia_bez_zgody_sadu_bedzie_mogla_zajrzec_na_nasze_konta_bankowe,item.html
Powrót do góry Go down
przemak

przemak


Liczba postów : 8399
Age : 61
Location : Poznań
Registration date : 07/09/2007

UFO - 05.12.2009 weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 05.12.2009 weekend   UFO - 05.12.2009 weekend - Page 6 EmptyNie 06 Gru 2009, 22:40

Proscizna:
http://www.wiki.piwo.org/index.php/Strona_g%C5%82%C3%B3wna
Czystosc przede wszystkim i w sumie tylko tyle, zakup zestaw startowy, jakis kit, i jazda.
Powrót do góry Go down
barany
MISZCZ
MISZCZ
barany


Liczba postów : 19198
Location : Bóg YHWH
Registration date : 07/09/2007

UFO - 05.12.2009 weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 05.12.2009 weekend   UFO - 05.12.2009 weekend - Page 6 EmptyNie 06 Gru 2009, 22:45

OpCjOnEr napisał:
osły napisał:
OpCjOnEr napisał:
osły napisał:
barany napisał:
Nasi starsi w wierze bracia już suną dalej w górę, więc nie mamy wyjścia w poniedziałek 2500.

"Od 1410r.żaden Polak nie jest katolikiem.Jesteśmy heretykami. Papież Grzegorz XII rzucił klątwę na Króla polskiego i naród polski za walkę ze świętym zakonem krzyżackim.Do tej pory żaden papież tej klątwy nie zdjął,więc nie jesteśmy katolikami,tylko heretykami. Według prawa kanonicznego ta KLĄTWA obowiązuje do dnia dzisiejszego"

A co to w ogóle jest klątwa?
Jakieś prymitywne średniowieczne zabobony. Chłopie mamy XXI wiek a ty o jakichś debilnych klątwach Evil or Very Mad Evil or Very Mad

opcjoner pociesze Cie
klątwa obowiazuje 600 lat
a wiec w przyszłym roku sie kończy

Jakiś idiota tak sobie wymyślił i ty w to wierzysz? wariat
A jeśli ci powiem, że za 276 lat przylecą na Ziemię Marsjanie by nas zbawić to też w to uwierzysz?
W ogóle irytuje mnie gdy ktoś pierdoli takie bzdury o jakichś klątwach. Jaka qrwa klątwa, co to jest w ogóle? Czary-mary hoqs-poqs?
No bądź poważny chłopie.
I nie pocieszaj mnie bo mnie to ani ziębi ani grzeje.

Jak można nie wierzyć w Boga? Może krasnoludki stworzyły człowieka?
A cuda, które Bóg czyni, to też może krasnoludki? Nie rozśmieszaj mnie opcjoner.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 05.12.2009 weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 05.12.2009 weekend   UFO - 05.12.2009 weekend - Page 6 EmptyNie 06 Gru 2009, 23:38

barany napisał:
OpCjOnEr napisał:
osły napisał:
OpCjOnEr napisał:
osły napisał:
barany napisał:
Nasi starsi w wierze bracia już suną dalej w górę, więc nie mamy wyjścia w poniedziałek 2500.

"Od 1410r.żaden Polak nie jest katolikiem.Jesteśmy heretykami. Papież Grzegorz XII rzucił klątwę na Króla polskiego i naród polski za walkę ze świętym zakonem krzyżackim.Do tej pory żaden papież tej klątwy nie zdjął,więc nie jesteśmy katolikami,tylko heretykami. Według prawa kanonicznego ta KLĄTWA obowiązuje do dnia dzisiejszego"

A co to w ogóle jest klątwa?
Jakieś prymitywne średniowieczne zabobony. Chłopie mamy XXI wiek a ty o jakichś debilnych klątwach Evil or Very Mad Evil or Very Mad

opcjoner pociesze Cie
klątwa obowiazuje 600 lat
a wiec w przyszłym roku sie kończy

Jakiś idiota tak sobie wymyślił i ty w to wierzysz? wariat
A jeśli ci powiem, że za 276 lat przylecą na Ziemię Marsjanie by nas zbawić to też w to uwierzysz?
W ogóle irytuje mnie gdy ktoś pierdoli takie bzdury o jakichś klątwach. Jaka qrwa klątwa, co to jest w ogóle? Czary-mary hoqs-poqs?
No bądź poważny chłopie.
I nie pocieszaj mnie bo mnie to ani ziębi ani grzeje.

Jak można nie wierzyć w Boga? Może krasnoludki stworzyły człowieka?
A cuda, które Bóg czyni, to też może krasnoludki? Nie rozśmieszaj mnie opcjoner.

Podaj przykład choć jednego cudu. Chociaż jednego. Tylko wiarygodny przykład a nie wyssane z palca opowieści naćpanego fanatyka niemożliwe do potwierdzenia przez osoby trzecie i z czasów współczesnych a nie sprzed 2k lat.
Chciałbym poznać jakieś zjawisko cudowne, które się wydarzyło np. w bieżącej dekadzie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 05.12.2009 weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 05.12.2009 weekend   UFO - 05.12.2009 weekend - Page 6 EmptyNie 06 Gru 2009, 23:47

http://pawelszczepanik.blox.pl/html

polecam !
Powrót do góry Go down
RJ

RJ


Liczba postów : 652
Registration date : 12/12/2007

UFO - 05.12.2009 weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 05.12.2009 weekend   UFO - 05.12.2009 weekend - Page 6 EmptyPon 07 Gru 2009, 00:18

OpCjOnEr napisał:
RJ napisał:

[....]
Pytanie tylko, czy tak samo by Ci sie sluchalo tego nagrania gdyby Vanessa nie byla Azjatka Laughing

Co to ma do rzeczy? Nie uważam jej za specjalnie piękną - jak na swój typ urody jest przeciętna ale liczy się jak gra bo fajny klimat tworzy.

Podobnie można by spytać czy np. tak samo dobrze słuchałoby się Metallicki gdyby nie pochodziła z USA albo Prodigy gdyby nie pochodzili z UK itp.
Moje pytanie mialo sens tylko i wylacznie w odniesieniu do Ciebie Laughing
Cale UFO zna Twoje zamilowanie do Azjatek, a ze to byl teledysk to Twoje wrazenia mogly byc spotegowane tym wlasnie faktem:)
Ale i muza i Vanessa moze sie podobac.
Powrót do góry Go down
LeM

LeM


Liczba postów : 1085
Age : 54
Location : warszawa
Registration date : 20/06/2008

UFO - 05.12.2009 weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 05.12.2009 weekend   UFO - 05.12.2009 weekend - Page 6 EmptyPon 07 Gru 2009, 00:41

Witam,
W serwisie AstroElliottSurfing pojawiła się gościnnie analiza symetrii czasu i wartości dla WIG 20 autorstwa Mie.

http://tinyurl.com/yhlsb6e

Analiza dostępna jest bezpłatnie dla wszystkich chętnych.
Zainteresowanych zapraszam.

Pozdrawiam
LeM
Powrót do góry Go down
http://www.astroelliottsurfing.pl/
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 05.12.2009 weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 05.12.2009 weekend   UFO - 05.12.2009 weekend - Page 6 EmptyPon 07 Gru 2009, 00:48

RJ napisał:
OpCjOnEr napisał:
RJ napisał:

[....]
Pytanie tylko, czy tak samo by Ci sie sluchalo tego nagrania gdyby Vanessa nie byla Azjatka Laughing

Co to ma do rzeczy? Nie uważam jej za specjalnie piękną - jak na swój typ urody jest przeciętna ale liczy się jak gra bo fajny klimat tworzy.

Podobnie można by spytać czy np. tak samo dobrze słuchałoby się Metallicki gdyby nie pochodziła z USA albo Prodigy gdyby nie pochodzili z UK itp.
Moje pytanie mialo sens tylko i wylacznie w odniesieniu do Ciebie Laughing
Cale UFO zna Twoje zamilowanie do Azjatek, a ze to byl teledysk to Twoje wrazenia mogly byc spotegowane tym wlasnie faktem:)
Ale i muza i Vanessa moze sie podobac.

No czaję bazę i rzeczywiście masz trochę racji. Mam pewną słabość na punkcie azjatyckiej urody i może gdyby nie to, to mniej by mi sie podobało.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 05.12.2009 weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 05.12.2009 weekend   UFO - 05.12.2009 weekend - Page 6 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 05.12.2009 weekend
Powrót do góry 
Strona 6 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» UFO - 08.08.2009 weekend
» 29.08.2009 Weekend
» UFO - 23-24.01.2009 weekend
» UFO - 26.09.2009 weekend
» UFO - 18.07.2009 weekend

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: