Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 19.12.2009 weekend

Go down 
+32
delphia
martin
gryzliwy
specjalista
Laik
Akwila
fabularasa
Indiana
leszczyzna
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
Władzió
Diablo
BORowik
SYLWESTER
Lennon
k1976
zibi
przemak
busia
karnak
Franz
Dave
IronFX
eclipse
barany
tarzan
Reser
filip
betonowe_buty
forex
Nadaje ze Stronia
inwestor
36 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
karnak

karnak


Liczba postów : 13012
Registration date : 29/08/2007

UFO - 19.12.2009 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19.12.2009 weekend   UFO - 19.12.2009 weekend - Page 3 EmptyNie 20 Gru 2009, 12:39

Re KRT
Robisz to w sposób wulgarny i niesmaczny, tak jakby Ci przynajmniej całą rodzinę wymordowali. Może i masz powód, a może nie.
Mnie tylko o to chodzi, że wybrałes sobie to forum gdzie chcą pisać tacy ludzie jak ja, a Ty skutecznie obrzydzasz im to miejsce nienawiścią jakiej trudno sobie wyobrazić. Masz innych w nosie - ważne, że wylejesz jad. Według mnie nic nie usprawiedliwia, abyś to robił w takiej formie, nawet gdy masz rację, po prostu Ty ziejesz ogniem i gdy tylko nadarzy Ci się okazja to przypominasz się z tym.
Myślisz, że dzięki Tobie to forum żyje?
A ja myślę, że to jest jedna z przyczyn jego umierania.
Nie potrafimy uszanować poglądów innych, a najbardziej tu są atakowani katolicy.
Przykłady, które podajesz może i są prawdziwe, ale robisz to tak, aby zniechęcić i do bólu ugryżć mnie i wielu innych.
Jedynym wyjściem w takiej sytuacji, aby nie konfrontować jest według mnie powstrzymywanie się każdego forumowicza od tematów wrażliwych dla sfery religijnej.
Bo gdy jest akcja to rodzi się reakcja i łańcuszek się rozwija.
Na tym forum siebie nie przekonamy, to i po co poruszać takie tematy?

Żle mnie zrozumiałeś jeśli chodzi o to co napisałem, aby zobaczyć pozycje Pana Nikt i Ex.
Chodziło mi o to, że są oni przykładem jak należy grać w dłuższych okresach, skoro podają na forum co mają, to może być pomocne co dla niektórych.

Coś taki nerwowy dzisiaj?, Święta blisko - wyluzuj.
Pozdr
Powrót do góry Go down
specjalista




Liczba postów : 1606
Registration date : 01/06/2008

UFO - 19.12.2009 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19.12.2009 weekend   UFO - 19.12.2009 weekend - Page 3 EmptyNie 20 Gru 2009, 12:49

karnak napisał:
Dla tych co stracili orientację średnioterminową polecam zobaczyć jaką pozycję ma Pan Nikt oraz Ex.
Przy okazji gratulacje dla obydwu wytrwałych trendowców.

Tylko weź też pod uwagę że trend mocno "zwolnił" i obaj Panowie (z całym szacunkiem oczywiście) już od dwóch trzech miesięcy też nie zarabiają zbyt wiele. Mamy konsole i dopóki się z niej nie wybijemy to gra od bandy do bandy może dać najlepszy efekt. a więc ... raz el raz es oczywiście z pilną i uważną obserwacją ! Tak też staram się pogrywać i to jest moja strategia - natomiast średnioterminowo obstawiam spadki dlatego też z elkami bardzo uważnie postępuje. Powodzenia !
Powrót do góry Go down
k1976

k1976


Liczba postów : 644
Registration date : 22/05/2009

UFO - 19.12.2009 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19.12.2009 weekend   UFO - 19.12.2009 weekend - Page 3 EmptyNie 20 Gru 2009, 13:00

OpCjOnEr napisał:
Heute funf Browaren:

UFO - 19.12.2009 weekend - Page 3 246382.4

dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart

bardzo fajne Very Happy i sexowne Surprised

wiadomo, tak trzeba było to zdjęcie zrobić, bo to jest reklama, ale mi się wyobraźnia włącza i zastanawiam się, jak wyglądał przebieg wydarzeń, który doprowadził do tego, że na kanapie siedzą dwie skrępowane, sexowne kobiety?

Może było tak: kumple byli sąsiadami, umówili się na sobotni wieczór na piwko w mieszkaniu. "My sobie chlapniemy piwko, a kobitki niech se tam coś w tv pooglądają". Wink Nadeszła pora spotkania, sąsiad przyniósł kastę piwa i już chłopaki mieli wkładać butelki do lodówki, gdy kobiety zaprotestowały - "no bo w lodówce to się jogurt trzyma!" bounce No to się faceci wkurrr nosz qm i każdy doskoczył do swojej kobity: "zdejmuj kapcie, ubieraj sexowne pończoszki i na kanapę!" nie ma zlituj Następnie kobiety zostały związane i zakneblowane, a pozostała część wieczoru upłynęła już w spokojnej, weekendowej atmosferze... UZIII

dobryżart dobryżart


Ostatnio zmieniony przez k1976 dnia Nie 20 Gru 2009, 13:06, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
karnak

karnak


Liczba postów : 13012
Registration date : 29/08/2007

UFO - 19.12.2009 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19.12.2009 weekend   UFO - 19.12.2009 weekend - Page 3 EmptyNie 20 Gru 2009, 13:02

specjalista napisał:
karnak napisał:
Dla tych co stracili orientację średnioterminową polecam zobaczyć jaką pozycję ma Pan Nikt oraz Ex.
Przy okazji gratulacje dla obydwu wytrwałych trendowców.

Tylko weź też pod uwagę że trend mocno "zwolnił" i obaj Panowie (z całym szacunkiem oczywiście) już od dwóch trzech miesięcy też nie zarabiają zbyt wiele. Mamy konsole i dopóki się z niej nie wybijemy to gra od bandy do bandy może dać najlepszy efekt. a więc ... raz el raz es oczywiście z pilną i uważną obserwacją ! Tak też staram się pogrywać i to jest moja strategia - natomiast średnioterminowo obstawiam spadki dlatego też z elkami bardzo uważnie postępuje. Powodzenia !

Graty, że udało Ci się wcześnie wychwycić, że mamy konsolę i na niej zarobiłeś, bo z reguły jest to nie do wychwycenia od samego jej początku, a nawet przeciwnie jest to najtrudniejszy okres, gdzie większość traci co zarobiła na trendzie.
Gdy już wielu zauważy konsolę i będzie tak chciało grać, to wtedy zapodadzą trend, który odbierze zyski tym co ugrali na konsoli.
I wbrew temu co piszesz, że Ci panowie nie zarabiają w tym okresie, to uważam, że i tak mają dobrą strategię, bo nie tracą.
NIE MA TAKIEGO GOŚCIA KTÓRYBY ZARABIAŁ NA BESSIE, HOSSIE I KONSOLI, I NIE MA TAKIEGO SYSTEMU.
Twierdzenie inaczej jest opowiadaniem bajek.
Ci dwaj panowie są przykładem jak grać, aby nie bankrutować, a to już jest bardzo dużo.
Zarabianie za wszelką cenę na każdym ruchu rynku to według mnie prosta droga do wyzerowania depa.
Pozdr
Powrót do góry Go down
k1976

k1976


Liczba postów : 644
Registration date : 22/05/2009

UFO - 19.12.2009 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19.12.2009 weekend   UFO - 19.12.2009 weekend - Page 3 EmptyNie 20 Gru 2009, 13:10

karnak napisał:
(...)
NIE MA TAKIEGO GOŚCIA KTÓRYBY ZARABIAŁ NA BESSIE, HOSSIE I KONSOLI, I NIE MA TAKIEGO SYSTEMU.
Ci dwaj panowie są przykładem jak grać, aby nie bankrutować, a to już jest bardzo dużo.
Święte słowa !!! king
Powrót do góry Go down
specjalista




Liczba postów : 1606
Registration date : 01/06/2008

UFO - 19.12.2009 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19.12.2009 weekend   UFO - 19.12.2009 weekend - Page 3 EmptyNie 20 Gru 2009, 13:39

karnak napisał:
specjalista napisał:
karnak napisał:
Dla tych co stracili orientację średnioterminową polecam zobaczyć jaką pozycję ma Pan Nikt oraz Ex.
Przy okazji gratulacje dla obydwu wytrwałych trendowców.

Tylko weź też pod uwagę że trend mocno "zwolnił" i obaj Panowie (z całym szacunkiem oczywiście) już od dwóch trzech miesięcy też nie zarabiają zbyt wiele. Mamy konsole i dopóki się z niej nie wybijemy to gra od bandy do bandy może dać najlepszy efekt. a więc ... raz el raz es oczywiście z pilną i uważną obserwacją ! Tak też staram się pogrywać i to jest moja strategia - natomiast średnioterminowo obstawiam spadki dlatego też z elkami bardzo uważnie postępuje. Powodzenia !

Graty, że udało Ci się wcześnie wychwycić, że mamy konsolę i na niej zarobiłeś, bo z reguły jest to nie do wychwycenia od samego jej początku, a nawet przeciwnie jest to najtrudniejszy okres, gdzie większość traci co zarobiła na trendzie.
Gdy już wielu zauważy konsolę i będzie tak chciało grać, to wtedy zapodadzą trend, który odbierze zyski tym co ugrali na konsoli.
I wbrew temu co piszesz, że Ci panowie nie zarabiają w tym okresie, to uważam, że i tak mają dobrą strategię, bo nie tracą.
NIE MA TAKIEGO GOŚCIA KTÓRYBY ZARABIAŁ NA BESSIE, HOSSIE I KONSOLI, I NIE MA TAKIEGO SYSTEMU.
Twierdzenie inaczej jest opowiadaniem bajek.
Ci dwaj panowie są przykładem jak grać, aby nie bankrutować, a to już jest bardzo dużo.
Zarabianie za wszelką cenę na każdym ruchu rynku to według mnie prosta droga do wyzerowania depa.
Pozdr

w 100% się zgadzam. Dlatego też napisałem iż wyrazy szacunku dla Panów za dobrą strategię. Nie da się ukryć że to trudny okres - szczególnie dla systemowców. Konsola zjadał im pewnie sporo zysków z ładnego ponad półrocznego trendu. No chyba że jak Przemak bodajże biorą tp z sygnału i czekają na następny. nadal uważam, o czym pisałem już sporo wcześniej, iż konsola potrwa jeszcze co najmniej do końca roku. A w nowym roku ... imo spadki, ale niczego nie można wykluczyć.

Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
barany
MISZCZ
MISZCZ
barany


Liczba postów : 19198
Location : Bóg YHWH
Registration date : 07/09/2007

UFO - 19.12.2009 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19.12.2009 weekend   UFO - 19.12.2009 weekend - Page 3 EmptyNie 20 Gru 2009, 13:46

Nasi starsi w wierze bracia, którzy rządzą całym światem wyznaczają kierunek. Tylko w górę od poniedziałku.
Powrót do góry Go down
Lennon

Lennon


Liczba postów : 761
Location : Here there and everywhere
Registration date : 12/05/2008

UFO - 19.12.2009 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19.12.2009 weekend   UFO - 19.12.2009 weekend - Page 3 EmptyNie 20 Gru 2009, 14:14

FWIG20:

UFO - 19.12.2009 weekend - Page 3 478592
Powrót do góry Go down
karnak

karnak


Liczba postów : 13012
Registration date : 29/08/2007

UFO - 19.12.2009 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19.12.2009 weekend   UFO - 19.12.2009 weekend - Page 3 EmptyNie 20 Gru 2009, 14:38

Lennon napisał:
FWIG20:

UFO - 19.12.2009 weekend - Page 3 478592

Ten niebieski kanał to najbardziej prawdopodobny scenariusz według mnie.
Wcześniej opór czerwonej - potencjalny klin i nadzieja miśka.
Jak przebiją to sam będzie kupował własny ogon.
Przed nami może być hossa o jakiej wielu nieśniło.
Nastroje są po byku.
Wydaje się, że w piątek rekordowe obroty na parkietach całego świata to przejęcie akcji przez grube ręce - podaż znalazła odbiór, a to dobre rokowania dla hossy.
Niemniej trzeba być czujnym i w razie czego reagować na inny scenarisz.
Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

UFO - 19.12.2009 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19.12.2009 weekend   UFO - 19.12.2009 weekend - Page 3 EmptyNie 20 Gru 2009, 15:22

Karnak, zapodaj prognoze na surowcach i walutach, bo na indeksach wieje nuda tak juz od paru ladnych tygodni.
Co z tego, ze na wykresach indeksow widac odbicie jak wszystko co jest na srajtasme przeliczone jest g..no warte.
Powrót do góry Go down
gryzliwy




Liczba postów : 121
Registration date : 08/02/2008

UFO - 19.12.2009 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19.12.2009 weekend   UFO - 19.12.2009 weekend - Page 3 EmptyNie 20 Gru 2009, 17:33

karnak napisał:
Re KRT
Robisz to w sposób wulgarny i niesmaczny, tak jakby Ci przynajmniej całą rodzinę wymordowali. Może i masz powód, a może nie.
Mnie tylko o to chodzi, że wybrałes sobie to forum gdzie chcą pisać tacy ludzie jak ja, a Ty skutecznie obrzydzasz im to miejsce nienawiścią jakiej trudno sobie wyobrazić. Masz innych w nosie - ważne, że wylejesz jad. Według mnie nic nie usprawiedliwia, abyś to robił w takiej formie, nawet gdy masz rację, po prostu Ty ziejesz ogniem i gdy tylko nadarzy Ci się okazja to przypominasz się z tym.
Myślisz, że dzięki Tobie to forum żyje?
A ja myślę, że to jest jedna z przyczyn jego umierania.
Nie potrafimy uszanować poglądów innych, a najbardziej tu są atakowani katolicy.
Przykłady, które podajesz może i są prawdziwe, ale robisz to tak, aby zniechęcić i do bólu ugryżć mnie i wielu innych.
Jedynym wyjściem w takiej sytuacji, aby nie konfrontować jest według mnie powstrzymywanie się każdego forumowicza od tematów wrażliwych dla sfery religijnej.
Bo gdy jest akcja to rodzi się reakcja i łańcuszek się rozwija.
Na tym forum siebie nie przekonamy, to i po co poruszać takie tematy?


Pozdr

Starsi bracia są równie mocno atakowani,
tyle, że odzew jest mniejszy wstawobrazek
Powrót do góry Go down
karnak

karnak


Liczba postów : 13012
Registration date : 29/08/2007

UFO - 19.12.2009 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19.12.2009 weekend   UFO - 19.12.2009 weekend - Page 3 EmptyNie 20 Gru 2009, 17:59

zgryźliwy tetryk napisał:
karnak napisał:
Re KRT
Robisz to w sposób wulgarny i niesmaczny, tak jakby Ci przynajmniej całą rodzinę wymordowali. Może i masz powód, a może nie.
Mnie tylko o to chodzi, że wybrałes sobie to forum gdzie chcą pisać tacy ludzie jak ja, a Ty skutecznie obrzydzasz im to miejsce nienawiścią jakiej trudno sobie wyobrazić. Masz innych w nosie - ważne, że wylejesz jad. Według mnie nic nie usprawiedliwia, abyś to robił w takiej formie, nawet gdy masz rację, po prostu Ty ziejesz ogniem i gdy tylko nadarzy Ci się okazja to przypominasz się z tym.
Myślisz, że dzięki Tobie to forum żyje?
A ja myślę, że to jest jedna z przyczyn jego umierania.
Nie potrafimy uszanować poglądów innych, a najbardziej tu są atakowani katolicy.
Przykłady, które podajesz może i są prawdziwe, ale robisz to tak, aby zniechęcić i do bólu ugryżć mnie i wielu innych.
Jedynym wyjściem w takiej sytuacji, aby nie konfrontować jest według mnie powstrzymywanie się każdego forumowicza od tematów wrażliwych dla sfery religijnej.
Bo gdy jest akcja to rodzi się reakcja i łańcuszek się rozwija.
Na tym forum siebie nie przekonamy, to i po co poruszać takie tematy?


Pozdr

Starsi bracia są równie mocno atakowani,
tyle, że odzew jest mniejszy wstawobrazek

Mylisz się.
Zrób sobie statystykę i prawdę Ci powie.
Ten antysemityzm obecny to pikuś wobec tego najgrawania się z wyznawców Chrystusa, a wyrok Trybunału to potwierdza.
Jedyną poprawną religią jest teraz ateizm tylko mają jeden problem - nie mają swojego symbolu i to ich bardzo boli, bo chcą, aby inni do nich dorównali.
Powrót do góry Go down
karnak

karnak


Liczba postów : 13012
Registration date : 29/08/2007

UFO - 19.12.2009 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19.12.2009 weekend   UFO - 19.12.2009 weekend - Page 3 EmptyNie 20 Gru 2009, 18:04

Sprajt Trejder napisał:
Karnak, zapodaj prognoze na surowcach i walutach, bo na indeksach wieje nuda tak juz od paru ladnych tygodni.
Co z tego, ze na wykresach indeksow widac odbicie jak wszystko co jest na srajtasme przeliczone jest g..no warte.

Nie prognozuję szerokiego rynku z walutami i surowcami, trudno powiedzieć jak to będzie z koerelacją.
A odnośnie indeksów to tak mi wychodzi.
Nawet gdy się pomylę to nie stracę, bo wiem kiedy popełnię błąd.
Rozumiem zniecierpliwienie, ale co do szczegółów to nie precyzuję.
Powrót do góry Go down
gryzliwy




Liczba postów : 121
Registration date : 08/02/2008

UFO - 19.12.2009 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19.12.2009 weekend   UFO - 19.12.2009 weekend - Page 3 EmptyNie 20 Gru 2009, 18:54

Mnie poraża fanatyzm w jakielkowiek postaci,
reszta to pikuś
p.s. tylko poprawiam frekfencję
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 19.12.2009 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19.12.2009 weekend   UFO - 19.12.2009 weekend - Page 3 EmptyNie 20 Gru 2009, 18:54

karnak napisał:
zgryźliwy tetryk napisał:
karnak napisał:
Re KRT
Robisz to w sposób wulgarny i niesmaczny, tak jakby Ci przynajmniej całą rodzinę wymordowali. Może i masz powód, a może nie.
Mnie tylko o to chodzi, że wybrałes sobie to forum gdzie chcą pisać tacy ludzie jak ja, a Ty skutecznie obrzydzasz im to miejsce nienawiścią jakiej trudno sobie wyobrazić. Masz innych w nosie - ważne, że wylejesz jad. Według mnie nic nie usprawiedliwia, abyś to robił w takiej formie, nawet gdy masz rację, po prostu Ty ziejesz ogniem i gdy tylko nadarzy Ci się okazja to przypominasz się z tym.
Myślisz, że dzięki Tobie to forum żyje?
A ja myślę, że to jest jedna z przyczyn jego umierania.
Nie potrafimy uszanować poglądów innych, a najbardziej tu są atakowani katolicy.
Przykłady, które podajesz może i są prawdziwe, ale robisz to tak, aby zniechęcić i do bólu ugryżć mnie i wielu innych.
Jedynym wyjściem w takiej sytuacji, aby nie konfrontować jest według mnie powstrzymywanie się każdego forumowicza od tematów wrażliwych dla sfery religijnej.
Bo gdy jest akcja to rodzi się reakcja i łańcuszek się rozwija.
Na tym forum siebie nie przekonamy, to i po co poruszać takie tematy?


Pozdr

Starsi bracia są równie mocno atakowani,
tyle, że odzew jest mniejszy wstawobrazek

Mylisz się.
Zrób sobie statystykę i prawdę Ci powie.
Ten antysemityzm obecny to pikuś wobec tego najgrawania się z wyznawców Chrystusa, a wyrok Trybunału to potwierdza.
Jedyną poprawną religią jest teraz ateizm tylko mają jeden problem - nie mają swojego symbolu i to ich bardzo boli, bo chcą, aby inni do nich dorównali.

ojej jacy wierzacy katolicy maja źle , ateiści są wrecz okropni przeciez to oni wprowadzili religie do świeckich szkól - chyba cos pokręcilem Very Happy

karnak jestem wulgarny to fakt od zawsze taki bylem i bede, masz racje nie musze pisac na tym forum
Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

UFO - 19.12.2009 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19.12.2009 weekend   UFO - 19.12.2009 weekend - Page 3 EmptyNie 20 Gru 2009, 19:06

no i macie cala prawde o grze na gieldzie Juliusza Słowackiego w "Urzekla mnie Twoja historia..."

https://ufoforum.forumotion.com/urzeka-mnie-twoja-historia-f12/wieszcza-hossy-i-bessy-t1830.htm#429834


Ostatnio zmieniony przez Sprajt Trejder dnia Nie 20 Gru 2009, 21:25, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 19.12.2009 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19.12.2009 weekend   UFO - 19.12.2009 weekend - Page 3 EmptyNie 20 Gru 2009, 19:09

karnak jestem wulgarny to fakt od zawsze taki bylem i bede, masz racje nie musze pisac na tym forum[/quote]

Chyba jednak musisz Wink , prosze Cie pisz..
Powrót do góry Go down
martin




Liczba postów : 281
Age : 49
Location : West
Registration date : 26/01/2008

UFO - 19.12.2009 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19.12.2009 weekend   UFO - 19.12.2009 weekend - Page 3 EmptyNie 20 Gru 2009, 20:41

Do programistow pracujacych w Metastocku-u

Jak zapisac formule, w ktorej pozycja zostanie zamknieta w tym samym dniu kiedy zostala otwarta, gdy zostanie spelniony warunek, np. ze CLOSE jest mniejsze niz otwarcie pozycji dlugiej o 20 pkt.

Z gory dziekuje.
Martin
Powrót do góry Go down
k1976

k1976


Liczba postów : 644
Registration date : 22/05/2009

UFO - 19.12.2009 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19.12.2009 weekend   UFO - 19.12.2009 weekend - Page 3 EmptyNie 20 Gru 2009, 21:19

W nowym tygodniu będzie rosnąć albo spadać.
Wszedłbym w L jeśli wzrośnie do 2400.
Wszedłbym w S jeśli spadnie do 2300.

UFO - 19.12.2009 weekend - Page 3 478979
Powrót do góry Go down
tarzan
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior



Liczba postów : 11355
Registration date : 16/09/2007

UFO - 19.12.2009 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19.12.2009 weekend   UFO - 19.12.2009 weekend - Page 3 EmptyNie 20 Gru 2009, 21:28

karnak napisał:
Ta wersja jest wielce prawdopodobna:
UFO - 19.12.2009 weekend - Page 3 478098
Zejście poniżej dolnej linii neguję ją (+ filtr na fałszywkę).
Sad widać brak profesjonalizmu
Powrót do góry Go down
karnak

karnak


Liczba postów : 13012
Registration date : 29/08/2007

UFO - 19.12.2009 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19.12.2009 weekend   UFO - 19.12.2009 weekend - Page 3 EmptyNie 20 Gru 2009, 21:36

KRT napisał:
karnak napisał:
zgryźliwy tetryk napisał:
karnak napisał:
Re KRT
Robisz to w sposób wulgarny i niesmaczny, tak jakby Ci przynajmniej całą rodzinę wymordowali. Może i masz powód, a może nie.
Mnie tylko o to chodzi, że wybrałes sobie to forum gdzie chcą pisać tacy ludzie jak ja, a Ty skutecznie obrzydzasz im to miejsce nienawiścią jakiej trudno sobie wyobrazić. Masz innych w nosie - ważne, że wylejesz jad. Według mnie nic nie usprawiedliwia, abyś to robił w takiej formie, nawet gdy masz rację, po prostu Ty ziejesz ogniem i gdy tylko nadarzy Ci się okazja to przypominasz się z tym.
Myślisz, że dzięki Tobie to forum żyje?
A ja myślę, że to jest jedna z przyczyn jego umierania.
Nie potrafimy uszanować poglądów innych, a najbardziej tu są atakowani katolicy.
Przykłady, które podajesz może i są prawdziwe, ale robisz to tak, aby zniechęcić i do bólu ugryżć mnie i wielu innych.
Jedynym wyjściem w takiej sytuacji, aby nie konfrontować jest według mnie powstrzymywanie się każdego forumowicza od tematów wrażliwych dla sfery religijnej.
Bo gdy jest akcja to rodzi się reakcja i łańcuszek się rozwija.
Na tym forum siebie nie przekonamy, to i po co poruszać takie tematy?


Pozdr

Starsi bracia są równie mocno atakowani,
tyle, że odzew jest mniejszy wstawobrazek

Mylisz się.
Zrób sobie statystykę i prawdę Ci powie.
Ten antysemityzm obecny to pikuś wobec tego najgrawania się z wyznawców Chrystusa, a wyrok Trybunału to potwierdza.
Jedyną poprawną religią jest teraz ateizm tylko mają jeden problem - nie mają swojego symbolu i to ich bardzo boli, bo chcą, aby inni do nich dorównali.

ojej jacy wierzacy katolicy maja źle , ateiści są wrecz okropni przeciez to oni wprowadzili religie do świeckich szkól - chyba cos pokręcilem Very Happy

karnak jestem wulgarny to fakt od zawsze taki bylem i bede, masz racje nie musze pisac na tym forum

No to napiszę Ci wprost, jesli masz dalej być tak wulgarny to nie pisz na tym forum - wcale mi nie będzie żal, a uchronisz wielu od deprawacji.
Zasady powinny być zasadami bez wyjątku nawet dla KRT.
Jak ja będę łamał zasady to też możesz mi tak napisać.


Ostatnio zmieniony przez karnak dnia Nie 20 Gru 2009, 21:44, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
karnak

karnak


Liczba postów : 13012
Registration date : 29/08/2007

UFO - 19.12.2009 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19.12.2009 weekend   UFO - 19.12.2009 weekend - Page 3 EmptyNie 20 Gru 2009, 21:41

tarzan napisał:
karnak napisał:
Ta wersja jest wielce prawdopodobna:
UFO - 19.12.2009 weekend - Page 3 478098
Zejście poniżej dolnej linii neguję ją (+ filtr na fałszywkę).
Sad widać brak profesjonalizmu

Bardzo cenię sobie Twoją opinię - profesjonalisty w każdym calu.
Dodam tylko, że to ja wykładam swoją kasę, a Ty nie musisz się sugerować tym co piszę.
Niemniej byłbym bardzo ciekawy Twojej jednoznacznej opinii co do rynku, bo takowej z Twojej strony jeszcze na forum nie było, jesli już coś pisałeś to tylko tak, abyś sam to rozumiał - tyle było wieloznaczności.
Nie bój się krytyki innych, jeśli nie trafisz.
Tu chodzi o to, aby zarabiać, a nie, aby mieć rację.
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO - 19.12.2009 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19.12.2009 weekend   UFO - 19.12.2009 weekend - Page 3 EmptyNie 20 Gru 2009, 21:44

filip napisał:
witam

http://www.amerbroker.pl/?go=content&action=show&id=308

warto poswiecic 30 min na przeczytanie i ogladniecie filmow do konca....

ile w tym jest prawdy - nie wiem - ale zolte swiatlo powinno sie chyba zapalic kazdemu z nas

wiele z kwestii poruszanych w artykule było omawianych na forum.
Co do prywatyzacji - jak najbardziej tak ale po to by tworzyć konkurencyjny rynek a nie w wydaniu "polskim".
Jaki sens ma zastępowanie naszych monopoli monopolami zagranicznymi i to bardzo często w wydaniu rządowym (France Telekom, RWE itd)? Na nasze mielibyśmy chociaż wpływ. Na tamte nie mamy. Dlaczego mamy prywatyzować teraz? Jeżeli rzeczywiście idzie hossa to wartość tych aktywów może być kilkadziesiąt % wyższa z 2-3 lata. Opłaca się zatem więcej pożyczyć. Może znany ekspert Kaczor podpowie jakie są korzyści z takiej prywatyzacji?
Powrót do góry Go down
tarzan
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior



Liczba postów : 11355
Registration date : 16/09/2007

UFO - 19.12.2009 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19.12.2009 weekend   UFO - 19.12.2009 weekend - Page 3 EmptyNie 20 Gru 2009, 21:56

karnak napisał:
tarzan napisał:
karnak napisał:
Ta wersja jest wielce prawdopodobna:
UFO - 19.12.2009 weekend - Page 3 478098
Zejście poniżej dolnej linii neguję ją (+ filtr na fałszywkę).
Sad widać brak profesjonalizmu

Bardzo cenię sobie Twoją opinię - profesjonalisty w każdym calu.
Dodam tylko, że to ja wykładam swoją kasę, a Ty nie musisz się sugerować tym co piszę.
Niemniej byłbym bardzo ciekawy Twojej jednoznacznej opinii co do rynku, bo takowej z Twojej strony jeszcze na forum nie było, jesli już coś pisałeś to tylko tak, abyś sam to rozumiał - tyle było wieloznaczności.
Nie bój się krytyki innych, jeśli nie trafisz.
Tu chodzi o to, aby zarabiać, a nie, aby mieć rację.
czasami grasz rolę biednego chłopca do bicia (p. dzisiejsza dyskusja z KRT), użalasz się nad sobą i mam wrażenie, że stękasz... Sad

z drugiej strony sam szczypiesz i kopiesz!

ps. widzisz, moja uwaga nie dotyczyła prognozy Twojej gdzie pójdzie rynek, czego się czepiasz; profesjonalistę można poznać po technice rysowania linii Smile
pzdr
Powrót do góry Go down
Aligator

Aligator


Liczba postów : 7607
Registration date : 21/08/2008

UFO - 19.12.2009 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19.12.2009 weekend   UFO - 19.12.2009 weekend - Page 3 EmptyNie 20 Gru 2009, 22:01

,,,,


Ostatnio zmieniony przez Aligator dnia Nie 20 Gru 2009, 22:10, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
barany
MISZCZ
MISZCZ
barany


Liczba postów : 19198
Location : Bóg YHWH
Registration date : 07/09/2007

UFO - 19.12.2009 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19.12.2009 weekend   UFO - 19.12.2009 weekend - Page 3 EmptyNie 20 Gru 2009, 22:04

Wyjaśnienie dla opcjonera:

Czyli, w myśl słów Jana Pawła II, skoro żydzi są pod pewnym względem naszymi starszymi braćmi, to pod pewnym względem - nie?
- Słowa te doprecyzował sam Papież przez to, że nazwał żydów "naszymi starszymi braćmi w wierze", czyli rzeczywistość starszeństwa ustawił, bardzo słusznie, w perspektywie religijnej. Mówiąc inaczej, to nie Żydzi (w znaczeniu narodowości) są naszymi starszymi braćmi, ale żydzi, w znaczeniu wyznawcy judaizmu, są w pewnym sensie (w pewien sposób) naszymi starszymi braćmi. Nie można zatem powiedzieć, że każdy, kto jest Żydem z urodzenia, ma być postrzegany jako "starszy brat" chrześcijanina, bo przecież chrześcijanin nie może traktować jako swego starszego brata w wierze np. żydowskiego ateisty. Gdyby rozumieć słowa Jana Pawła II jako odnoszące się do Żydów (w znaczeniu narodowości), oznaczałoby to wielkie niebezpieczeństwo polegające na stawianiu żydowskości ponad judaizm, czyli apoteozę żydowskości kosztem judaizmu jako wiary religijnej. Niestety, takie tendencje się pojawiają, nawet w obrębie Kościoła katolickiego, gdy niektórzy teologowie forsują koncepcję starszeństwa nie wyznawców judaizmu, ale właśnie Żydów. Te usiłowania można ująć bardziej dosadnie, gdy się powie, że z postulatu i zobowiązania, by Żydzi służyli Bogu, czyni się wtedy postulat, by Bóg służył Żydom. Dopiero, gdy to sobie w pełni uzmysłowimy, widzimy, na czym polega groźba tego ujęcia. W słowach Jana Pawła II chodzi więc o perspektywę religijną: wyrażenie "starsi bracia w wierze" dotyczy wyznawców judaizmu.

http://www.radiomaryja.pl/artykuly.php?id=102251
Powrót do góry Go down
karnak

karnak


Liczba postów : 13012
Registration date : 29/08/2007

UFO - 19.12.2009 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19.12.2009 weekend   UFO - 19.12.2009 weekend - Page 3 EmptyNie 20 Gru 2009, 22:11

tarzan napisał:
karnak napisał:
tarzan napisał:
karnak napisał:
Ta wersja jest wielce prawdopodobna:
UFO - 19.12.2009 weekend - Page 3 478098
Zejście poniżej dolnej linii neguję ją (+ filtr na fałszywkę).
Sad widać brak profesjonalizmu

Bardzo cenię sobie Twoją opinię - profesjonalisty w każdym calu.
Dodam tylko, że to ja wykładam swoją kasę, a Ty nie musisz się sugerować tym co piszę.
Niemniej byłbym bardzo ciekawy Twojej jednoznacznej opinii co do rynku, bo takowej z Twojej strony jeszcze na forum nie było, jesli już coś pisałeś to tylko tak, abyś sam to rozumiał - tyle było wieloznaczności.
Nie bój się krytyki innych, jeśli nie trafisz.
Tu chodzi o to, aby zarabiać, a nie, aby mieć rację.
czasami grasz rolę biednego chłopca do bicia (p. dzisiejsza dyskusja z KRT), użalasz się nad sobą i mam wrażenie, że stękasz... Sad

z drugiej strony sam szczypiesz i kopiesz!

ps. widzisz, moja uwaga nie dotyczyła prognozy Twojej gdzie pójdzie rynek, czego się czepiasz; profesjonalistę można poznać po technice rysowania linii Smile
pzdr

Skłonny byłbym przyjąć Twoją krytykę odnośnie kresek jako obiektywną tylko nie zauważyłeś, że Lennon parę postów wyżej wkleił rysunek gdzie również takie kreski występują i jakoś jemu nie zarzuciłeś braku ......
Wniosek jest taki, że Ty nie krytykujesz kresek tylko niecierpisz mojej osoby, a wobec tego jesteś małostkowy i masz jakiś niewyleczony kompleks.
Wyksztuś wreszcie coś na temat rynku z siebie, a nie tylko krytykujesz osobowo.
Zapodaj piękny profesjonalny rysunek, a skłonny jestem uwierzyć w Twoje szczere intencje.
Dopóki mnie będziesz krytykował jako osobę, a nie kontrował innymi swoimi lepszymi, pokazujacymi Twój profesjonalizm rysunkami to Twoje opinie będą spływały po mnie jak woda po gęsi.


Ostatnio zmieniony przez karnak dnia Nie 20 Gru 2009, 22:14, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Darkh

Darkh


Liczba postów : 95
Registration date : 01/09/2009

UFO - 19.12.2009 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19.12.2009 weekend   UFO - 19.12.2009 weekend - Page 3 EmptyNie 20 Gru 2009, 22:11

martin napisał:
Do programistow pracujacych w Metastocku-u

Jak zapisac formule, w ktorej pozycja zostanie zamknieta w tym samym dniu kiedy zostala otwarta, gdy zostanie spelniony warunek, np. ze CLOSE jest mniejsze niz otwarcie pozycji dlugiej o 20 pkt.

Z gory dziekuje.
Martin

system tester > sell order

L< "warunek otwarcia w pkt" - 20

tylko na intra
Powrót do góry Go down
barany
MISZCZ
MISZCZ
barany


Liczba postów : 19198
Location : Bóg YHWH
Registration date : 07/09/2007

UFO - 19.12.2009 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19.12.2009 weekend   UFO - 19.12.2009 weekend - Page 3 EmptyNie 20 Gru 2009, 22:12

delphia napisał:
filip napisał:
witam

http://www.amerbroker.pl/?go=content&action=show&id=308

warto poswiecic 30 min na przeczytanie i ogladniecie filmow do konca....

ile w tym jest prawdy - nie wiem - ale zolte swiatlo powinno sie chyba zapalic kazdemu z nas

wiele z kwestii poruszanych w artykule było omawianych na forum.
Co do prywatyzacji - jak najbardziej tak ale po to by tworzyć konkurencyjny rynek a nie w wydaniu "polskim".
Jaki sens ma zastępowanie naszych monopoli monopolami zagranicznymi i to bardzo często w wydaniu rządowym (France Telekom, RWE itd)? Na nasze mielibyśmy chociaż wpływ. Na tamte nie mamy. Dlaczego mamy prywatyzować teraz? Jeżeli rzeczywiście idzie hossa to wartość tych aktywów może być kilkadziesiąt % wyższa z 2-3 lata. Opłaca się zatem więcej pożyczyć. Może znany ekspert Kaczor podpowie jakie są korzyści z takiej prywatyzacji?

Trzeba prywatyzować jeżeli chcemy mieć Euro. Bez prywatyzacji nie spełnimy kryteriów konwergencji, to oczywiste jak 2+2=4. Deficyt poniżej 3% PKB i dług publiczny poniżej 60% PKB. Prywatyzować trzeba tam gdzie jest konkurencja, bo to zawsze prowadzi do wzrostu efektywności.
Powrót do góry Go down
dead_eye

dead_eye


Liczba postów : 5365
Age : 45
Location : Z.G.
Registration date : 13/02/2008

UFO - 19.12.2009 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19.12.2009 weekend   UFO - 19.12.2009 weekend - Page 3 EmptyNie 20 Gru 2009, 22:18

w tym linku od filipa duzo niescislosci i pitolenia, dosyc mocno wskazujac ignorancje autora - co rzuca mocne, ale na fachowosc artykulu, pomimo iz ma dobre checi i zgadzam sie z niektorymi tezami - tylko akurat niektore argumenty zupelnie od czapy i nietrafione, niesprawdzone. Tak zwana ekonomia na podstawie wydaje mi sie, w wykonaniu autora, z zastosowaniem domysłów, potocznych sądów, coś ala artykuł Szewczaka niedawno tu puszczany.

(tu kolega ładnie podsumował autora poprzedniego (tez na forum byl omawiany i brawa dla autora szly) : http://blogi.ifin24.pl/trystero/2009/12/20/tylko-krowa-nie-zmienia-pogladow-szewczak-i-deficyt/).

Mysleć, czytac i byc czujnym Smile

przyklady prosto z brzegu :

"Rok temu byliśmy od krok od pierwszego bankructwa." ???

- pPierwsze slysze, krok to byla ukraina i lotwa /chociaz niektorzy mowia, ze mozna juz mowic o tym, tylko technicznie nie nazwane". Ryzyko wzrosło, ale o krok od bankructwa to gruba przesada - obligacje nawet gladko szly, wiec jakie bankructwo

--

"wyprosił w MFW kredyt stabilizacyjny dla naszej waluty na wypadek gdyby sytuacja zaczęła się pogarszać. Mało tego – przyznanie kredytu przez MFW odtrąbiono jako kolejny sukces ucznia szkoły londyńskiej. Kolejne długi do spłacenia dla kolejnych pokoleń"

- linia kredytowa, nie wykorzystywana, wiec jakie dlugi z tego tytułu ?? jakas tam prowizja od linii poki co

--

"Rząd odpuszcza więc kolejne 40 mld zagranicznym krezusom ale będzie wyszarpywał kilka mln zł polskim szpitalom, szkołom albo będzie redukował koszty paliwa dla policyjnych wozów"

- jasne, ale to nie tak, ze ktos ukradł kase, tylko wyplacil dywidendy, transferowe ceny itp. utrata owszem, ale czesci kasy np. 19% w postaci jakis podatków od dochodu, a nie calej kwoty wyplaconej - do ktorej rzecz jasna kazdy wlasciciel ma prawo

--

"Okazuje się, że nasz NBP wciąż trzyma sporą część rezerw walutowych w dolarach i jednocześnie także w amerykańskich papierach dłużnych. Niestety z każdym miesiącem można spodziewać coraz bliższego krachu na amerykańskich obligacjach i kontynuacji spadku wartości dolara. Obligacje to prawdziwa bańka, balon który wcześniej czy później pęknie.Za utrzymywanie polskich pozycji w obligacjach i amerykańskich dolarach zapłacimy solidarnie wszyscy. "

- a to to wogle nie wymaga komentarza

--

"Na tle pozostałych gospodarek wypadamy i tak całkiem nieźle ale w statystykach coraz mniej polskich firm zarabia na eksporcie. Mało tego, są one coraz bardziej zadłużone."

- a akcja kredytowa i zadluzenie z tego tytulu spadlo w tym roku, nawet danych nie sprawdził.


Ostatnio zmieniony przez dead_eye dnia Nie 20 Gru 2009, 22:33, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 19.12.2009 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19.12.2009 weekend   UFO - 19.12.2009 weekend - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 19.12.2009 weekend
Powrót do góry 
Strona 3 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» UFO - 12.12.2009 weekend
» UFO - 27.06.2009 - weekend
» UFO - 03.10.2009 weekend
» UFO - 08.08.2009 weekend
» UFO - 05.12.2009 weekend

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: