Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 FOREX / LUTY/ MARZEC 2010

Go down 
+26
jem
chudy mis
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
W stronę słońca :)
Kazik
radko
Diablo
mosa
przemak
~:o
soja
k1976
fishemade
Kozoyeb
Jones
dead_eye
MedKit*
Edith
forex
betonowe_buty
Rmir
Franz
ROGER
walent
Prezes
Lennon
30 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Next
AutorWiadomość
walent

walent


Liczba postów : 638
Registration date : 18/03/2009

FOREX / LUTY/ MARZEC 2010 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: FOREX / LUTY/ MARZEC 2010   FOREX / LUTY/ MARZEC 2010 - Page 5 EmptySro 17 Mar 2010, 21:34

L na Franku.

FOREX / LUTY/ MARZEC 2010 - Page 5 573267
Powrót do góry Go down
Rmir

Rmir


Liczba postów : 9895
Registration date : 28/08/2007

FOREX / LUTY/ MARZEC 2010 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: FOREX / LUTY/ MARZEC 2010   FOREX / LUTY/ MARZEC 2010 - Page 5 EmptyCzw 18 Mar 2010, 09:52

FOREX / LUTY/ MARZEC 2010 - Page 5 Dolarh59


fajne Question Question
Powrót do góry Go down
walent

walent


Liczba postów : 638
Registration date : 18/03/2009

FOREX / LUTY/ MARZEC 2010 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: FOREX / LUTY/ MARZEC 2010   FOREX / LUTY/ MARZEC 2010 - Page 5 EmptyWto 23 Mar 2010, 22:47

Edek - jeszcze jedno odbicie?.

FOREX / LUTY/ MARZEC 2010 - Page 5 579928
Powrót do góry Go down
walent

walent


Liczba postów : 638
Registration date : 18/03/2009

FOREX / LUTY/ MARZEC 2010 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: FOREX / LUTY/ MARZEC 2010   FOREX / LUTY/ MARZEC 2010 - Page 5 EmptyCzw 25 Mar 2010, 10:35

Kreski dla Edka. Czekam na 1.34.

FOREX / LUTY/ MARZEC 2010 - Page 5 Eurusdforexpitchfork.th
Powrót do góry Go down
mosa




Liczba postów : 362
Registration date : 23/02/2009

FOREX / LUTY/ MARZEC 2010 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: FOREX / LUTY/ MARZEC 2010   FOREX / LUTY/ MARZEC 2010 - Page 5 EmptySro 31 Mar 2010, 11:53

jakie macie doswiadczenia i opinnie na temat automatow na forex
Powrót do góry Go down
forex
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
forex


Liczba postów : 5321
Location : Kraków
Registration date : 29/08/2007

FOREX / LUTY/ MARZEC 2010 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: FOREX / LUTY/ MARZEC 2010   FOREX / LUTY/ MARZEC 2010 - Page 5 EmptySro 31 Mar 2010, 21:03

mosa napisał:
jakie macie doswiadczenia i opinnie na temat automatow na forex
Doswiadczen nie mam, bo nie uzywam Wink ale opinie mam raczej zla.

1.5 roku temu przebojem byl Stomper, ktory faktycznie zarabial, ale szybko sie wypalil. I raczej ciezko bedzie znalezc cos co zarabia w dlugim terminie. Zwykle robot zarabia zaraz po swojej premierze, a z czasem jego efektywnosc spada.

Jesli chcesz zobaczyc co jest aktualnie na rynku, to polecam zapoznanie sie z rankingami, np.: www.bestforexrobots.net

Godna polecenia jest strona z wynikami testow: http://www.forexpeacearmy.com/test_lab/metatrader_expert_advisor


Mysle, ze dobrze by bylo, zebys sie skontaktowal z kolega infinanem, bo on ponoc sporo robotow (komercyjnych jak i wlasnego pomyslu) przetestowal.
Powrót do góry Go down
walent

walent


Liczba postów : 638
Registration date : 18/03/2009

FOREX / LUTY/ MARZEC 2010 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: FOREX / LUTY/ MARZEC 2010   FOREX / LUTY/ MARZEC 2010 - Page 5 EmptySro 31 Mar 2010, 22:42

mosa napisał:
jakie macie doswiadczenia i opinnie na temat automatow na forex
Trochę testowałem różne strategie w tym kilka własnych, używam w tej chwili dwóch strategii, ale traktuję je jeszcze jako testy na rachunku real.
Moje spostrzeżenie to:
1. Im strategia prostsza tym lepiej (tak samo jak w zwykłaym tradingu).
2. Każda strategia ma okresy kiedy zarabia i kiedy traci.
3. Rynki się zmieniają i strategia która zarabiała może już nie zarabiać.

Niedopuszczalne jest więc używanie strategii nie wiedząc dlaczego strategia otwiera pozycje. Idealnie byłoby wiedzieć kiedy strategię zapuścić, a kiedy wyłączyć. Używam jednej strategii tylko na Edku i tylko Shortów. Załączam ją wtedy gdy spodziewam się spadków.
Powrót do góry Go down
Lennon

Lennon


Liczba postów : 761
Location : Here there and everywhere
Registration date : 12/05/2008

FOREX / LUTY/ MARZEC 2010 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: FOREX / LUTY/ MARZEC 2010   FOREX / LUTY/ MARZEC 2010 - Page 5 EmptyPon 05 Kwi 2010, 22:47

Myślę, że możemy pisać nadal w tym wątku przedłużając go na kwiecień

Powodzenia. Smile
Powrót do góry Go down
forex
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
forex


Liczba postów : 5321
Location : Kraków
Registration date : 29/08/2007

FOREX / LUTY/ MARZEC 2010 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: FOREX / LUTY/ MARZEC 2010   FOREX / LUTY/ MARZEC 2010 - Page 5 EmptySro 07 Kwi 2010, 00:23

Lennon napisał:
Myślę, że możemy pisać nadal w tym wątku przedłużając go na kwiecień

Powodzenia. Smile
Przy obecnej czestotliwosci pojawiania sie postow powinnismy spokojnie dociagnac na tym watku do grudnia. Watek roczny, to bardzo dobre rozwiazanie - zdecydowanie poprawia przejrzystosc forum. lol!
Powrót do góry Go down
Lennon

Lennon


Liczba postów : 761
Location : Here there and everywhere
Registration date : 12/05/2008

FOREX / LUTY/ MARZEC 2010 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: FOREX / LUTY/ MARZEC 2010   FOREX / LUTY/ MARZEC 2010 - Page 5 EmptySro 07 Kwi 2010, 13:15

forex napisał:
Lennon napisał:
Myślę, że możemy pisać nadal w tym wątku przedłużając go na kwiecień

Powodzenia. Smile
Przy obecnej czestotliwosci pojawiania sie postow powinnismy spokojnie dociagnac na tym watku do grudnia. Watek roczny, to bardzo dobre rozwiazanie - zdecydowanie poprawia przejrzystosc forum. lol!

W sumie masz racje, możemy tak zrobić.
Powrót do góry Go down
forex
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
forex


Liczba postów : 5321
Location : Kraków
Registration date : 29/08/2007

FOREX / LUTY/ MARZEC 2010 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: FOREX / LUTY/ MARZEC 2010   FOREX / LUTY/ MARZEC 2010 - Page 5 EmptySro 07 Kwi 2010, 16:32

Lennon napisał:
forex napisał:
Lennon napisał:
Myślę, że możemy pisać nadal w tym wątku przedłużając go na kwiecień

Powodzenia. Smile
Przy obecnej czestotliwosci pojawiania sie postow powinnismy spokojnie dociagnac na tym watku do grudnia. Watek roczny, to bardzo dobre rozwiazanie - zdecydowanie poprawia przejrzystosc forum. lol!
W sumie masz racje, możemy tak zrobić.
Z drugiej strony, moze nie bedzie az tak zle z frekwencja. Konkurencyjny forex nawigator od 2 dni przezywa kryzys (podobno Chinczycy flooduja), wiec moze uda sie nam przejac czesc ichniejszych czytelnikow.
Powrót do góry Go down
Lennon

Lennon


Liczba postów : 761
Location : Here there and everywhere
Registration date : 12/05/2008

FOREX / LUTY/ MARZEC 2010 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: FOREX / LUTY/ MARZEC 2010   FOREX / LUTY/ MARZEC 2010 - Page 5 EmptyCzw 08 Kwi 2010, 11:28

AUD/USD

FOREX / LUTY/ MARZEC 2010 - Page 5 609872
Powrót do góry Go down
walent

walent


Liczba postów : 638
Registration date : 18/03/2009

FOREX / LUTY/ MARZEC 2010 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: FOREX / LUTY/ MARZEC 2010   FOREX / LUTY/ MARZEC 2010 - Page 5 EmptyCzw 08 Kwi 2010, 22:15

Lennon napisał:
AUD/USD

FOREX / LUTY/ MARZEC 2010 - Page 5 609872

Na wykresie tygodniowym linię trendu można narysować inaczej (wykres z wczoraj).
FOREX / LUTY/ MARZEC 2010 - Page 5 610357
Powrót do góry Go down
mosa




Liczba postów : 362
Registration date : 23/02/2009

FOREX / LUTY/ MARZEC 2010 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: FOREX / LUTY/ MARZEC 2010   FOREX / LUTY/ MARZEC 2010 - Page 5 EmptyPią 09 Kwi 2010, 10:50

forex walent wielkie dzieki za wpisy cenne uwagi tez cos probuje w tym kierunku ten link do systemow bardzo ciekawy forex korzystales moze z jakiegos z tych systemow widac ze najlepsze z tej listy sa systemy do skalpowanie az niemozliwe ale to te sama technika co zwyciezcy XTB macie jakies doswiadczenia z tymi systemami ?

moze jakas sklada na jeden z nich to tylko pomysl przykladowy

ja docs kiepsko z angielskim ale cos tam zrozumialem z tresci i cena ok 1 tys chyba za ten najlepszy wiec mozan to podzielic
Powrót do góry Go down
mosa




Liczba postów : 362
Registration date : 23/02/2009

FOREX / LUTY/ MARZEC 2010 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: FOREX / LUTY/ MARZEC 2010   FOREX / LUTY/ MARZEC 2010 - Page 5 EmptyPią 09 Kwi 2010, 18:30

forex jak bys skomentowal przykladowy najgorszy system w tym rankingu Transporter widac jakos potrafia wszyscy takie skalpele ukladac ze wykres jak sznurek wyglada jest bilans roczny zyzk razy 8 a w zestawianiu -100 % i to w miesiac? co to jest

sorki moze za glupie pytania ale jak to tlumaczyc na najlepsze sa podobnie robione skalpele wszytki warto sie chyba czym zainteresoac z tego jakie macie opinnie

jak bede mial wolne pieniadze to wezme jakis ale zanim to zrobie to moze ktos sie wypie w sprawie
Powrót do góry Go down
przemak

przemak


Liczba postów : 8399
Age : 61
Location : Poznań
Registration date : 07/09/2007

FOREX / LUTY/ MARZEC 2010 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: FOREX / LUTY/ MARZEC 2010   FOREX / LUTY/ MARZEC 2010 - Page 5 EmptyPią 09 Kwi 2010, 19:51

mosa napisał:
przykladowy najgorszy system w tym rankingu Transporter widac jakos potrafia wszyscy takie skalpele ukladac ze wykres jak sznurek wyglada jest bilans roczny zyzk razy 8 a w zestawianiu -100 % i to w miesiac? co to jest

Wszystkie te systemy to sa martyngale lapiace noze - to raz. Dwa, ze w mt4 balance to balance, a equity to equity, czyli dopoki nie zamkniemy stratnej pozycji, to balance, czyli najwazniejszy wskaznik, jest OK. A stratnych pozycji nie zamykamy nigdy, bo mamy nieograniczone depo i usredniamy martyngalem dopoki starczy cierpliwosci. To, ze to jest martyngal, to widac po wykresie equity - male systematyczne wzrosty, wielkie straty... Poczytalem, ze trzeba miec nerwy ze stali i byc robotem - fakt, nikt normalny tak dlugo nie usrednia stratnej pozycji, to umie tylko robot Wink
Powrót do góry Go down
Edith

Edith


Liczba postów : 2418
Age : 47
Registration date : 14/11/2007

FOREX / LUTY/ MARZEC 2010 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: FOREX / LUTY/ MARZEC 2010   FOREX / LUTY/ MARZEC 2010 - Page 5 EmptyPią 09 Kwi 2010, 21:05

edek buja w ładnym kanaliku, sądzę, że teraz korekta (doszli idealnie do górnej bandy), a koło wtorku będzie atak na górną bandę;
z odnowieniem L zaczekam, dziś dali troszkę zarobić, a na weekend głowa winna być spokojna, coby nie rzec pusta Smile

FOREX / LUTY/ MARZEC 2010 - Page 5 Edek11
Powrót do góry Go down
forex
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
forex


Liczba postów : 5321
Location : Kraków
Registration date : 29/08/2007

FOREX / LUTY/ MARZEC 2010 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: FOREX / LUTY/ MARZEC 2010   FOREX / LUTY/ MARZEC 2010 - Page 5 EmptyPią 09 Kwi 2010, 22:17

mosa napisał:
forex walent wielkie dzieki za wpisy cenne uwagi tez cos probuje w tym kierunku ten link do systemow bardzo ciekawy forex korzystales moze z jakiegos z tych systemow widac ze najlepsze z tej listy sa systemy do skalpowanie az niemozliwe ale to te sama technika co zwyciezcy XTB macie jakies doswiadczenia z tymi systemami ?
Z zasady nie korzystam z cudzych systemow. Nie wierze w zadne "czarne skrzynki". Zeby powierzyc realna kase musze dokladnie znac algorytm i miec mozliwosc przetestowania na moich danych.
mosa napisał:
forex jak bys skomentowal przykladowy najgorszy system w tym rankingu Transporter widac jakos potrafia wszyscy takie skalpele ukladac ze wykres jak sznurek wyglada jest bilans roczny zyzk razy 8 a w zestawianiu -100 % i to w miesiac? co to jest

sorki moze za glupie pytania ale jak to tlumaczyc na najlepsze sa podobnie robione skalpele wszytki warto sie chyba czym zainteresoac z tego jakie macie opinnie

jak bede mial wolne pieniadze to wezme jakis ale zanim to zrobie to moze ktos sie wypie w sprawie
A co tu jest do komentowania? Ani mnie ziebi ani parzy pozycja jakiegos tam systemu w rankingu. Po prostu nie wierze, ze ktos moze sie pozbywac za smieszne pieniadze maszynki do zarabiania pieniedzy. W tych komercyjnych systemach jest zwykle jakis haczyk. Na przyklad sa zoptymalizowane na stosunkowo swiezych danych, wiec wychodza rewelacyjnie na testach za kilka ostatnich miesiecy, ale jak tylko rynek wejdzie w inna faze, to bankrutuja. Albo pokazuja wyniki testow na demo gdzie nie ma poslizgow, a w realu caly zysk wlasnie poslizgi zjadaja.

I tu dochodzimy do problemu skalpelow. One sa szczegolnie czule na egzekucje zlecen. Juz minimalne poslizgi sa na dluzsza mete zabojcze dla takich systemow. Ludzie pisza skalpele, bo stosunkowo prosto napisac tego typu system, ktory bedzie bardzo dobrze wygladal w backtestach. W realu, niestety, juz nie bedzie tak rozowo wlasnie ze wzgledu na egzekucje zlecen.

Osobiscie trzymam sie z dala od skalpelow i gram na D1. Sredni termin jest o wiele bezpieczniejszy. Nawet jak mi jakies zlecenie wejdzie z poslizgiem, dajmy na to, 2 pipsy, to i tak jest to bez znaczenia w srednim terminie.

P.S. Tak jak napisal przemak, te systemy czesto bazuja na agresywnym usrednianiu pozycji. To rzeczywiscie jest zyskowne, do czasu... az sie trafi wiekszy ruch zerujacy depo.
Powrót do góry Go down
Jones

Jones


Liczba postów : 13205
Age : 53
Registration date : 15/03/2008

FOREX / LUTY/ MARZEC 2010 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: FOREX / LUTY/ MARZEC 2010   FOREX / LUTY/ MARZEC 2010 - Page 5 EmptyPią 09 Kwi 2010, 22:53

tester a real to jest spora róznica
dzisiaj sie okazało ze 2 pipsy poslizgu to malo
scratch dobra podniosłem ale jaką mam róznicę
HEJ
Powrót do góry Go down
przemak

przemak


Liczba postów : 8399
Age : 61
Location : Poznań
Registration date : 07/09/2007

FOREX / LUTY/ MARZEC 2010 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: FOREX / LUTY/ MARZEC 2010   FOREX / LUTY/ MARZEC 2010 - Page 5 EmptyPią 09 Kwi 2010, 23:19

Stworzenie zarabiajacego systemu jest dziecinnie proste - nawet korzystajac z tej strony:
http://sufx.core.t3-ism.net/ExpertAdvisorBuilder/index.html
Najprawdopodobniej bedzie to system oparty o stochastika czy rsi, usredniajacy stratne pozycje. Dlaczego? Bo takie systemy najlepiej wychodza w testach. Jak dobrze zoptymalizowac, to dzisiecioletnia krzywa equity jest rowna jak lotnisko, i wznosi sie jak samolot. Ma "malutkie" turbulencje tu czy tam, ale ogolnie super. Tylko jak sie blizej przyjrzec, to gdyby taka turbulencja wystapila gdzies w poczatkowym okresie, to bylby koniec testow i testujacego, a jak wystepuje w srodku, to tylko maly zabek - a zawsze wystepuje w srodku, jak juz mamy 1876% zarobione Wink Jak do tego dodamy moja sygnaturke, to mamy, co mamy. Pomijam sztuczki martyngalowe ("tylko" w jednym przypadku na 1000 nie zadziala) i niezamykanie stratnych pozycji oraz otwieranie absurdalnie wielkich pozycji na pojedyncze pipsy bez poslizgow, bo to tez sie zdarza, i nawet dziala na demo.
Powrót do góry Go down
mosa




Liczba postów : 362
Registration date : 23/02/2009

FOREX / LUTY/ MARZEC 2010 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: FOREX / LUTY/ MARZEC 2010   FOREX / LUTY/ MARZEC 2010 - Page 5 EmptyNie 11 Kwi 2010, 13:55

ok na pewno sporo w tym racji co piszecie nikt tu nie wierzy w maszynki do zarabiania wiadomo jak jest i to za 100 dolarow ale jako pomocniczy system warto sporobowac i zobaczyc ja tak zrobie w najblizszym czasie ale co ciekawe duzo wykresow wyglada bardzo podobnie czyli jakas wspolna tachnika kolorowania jest pewnie

jest tam gdzies trona typa co testuje te systemy i je ocenia jakos to tam dziala

ogolnie tak na 1 rzut oka to cos macie racje bo te systemy az takimi skalpelami nie sa jak tam pozycje sa otwierane na pare parenascie i nawet wiecej minut ale interesuje mnie to w polaczneiu z technika zwyciezcy i wice z XTB oni robili podobne wykresy technika na pare punktow pewnie z jakiegos systemu tez to mieli i z boku skladali zlecenia bo facet co tyle robi i nawet na rach real okresie konkursu zrobil 1500 % a jezdzei golfem 3 a zakladaja ze ma polska mentalnosc to juz mial by cos z kalsy premium wiec nagle olsnienie mozliwe ale watpliwe
Powrót do góry Go down
forex
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
forex


Liczba postów : 5321
Location : Kraków
Registration date : 29/08/2007

FOREX / LUTY/ MARZEC 2010 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: FOREX / LUTY/ MARZEC 2010   FOREX / LUTY/ MARZEC 2010 - Page 5 EmptyPon 12 Kwi 2010, 15:21

mosa napisał:
ok na pewno sporo w tym racji co piszecie nikt tu nie wierzy w maszynki do zarabiania wiadomo jak jest i to za 100 dolarow ale jako pomocniczy system warto sporobowac i zobaczyc ja tak zrobie w najblizszym czasie ale co ciekawe duzo wykresow wyglada bardzo podobnie czyli jakas wspolna tachnika kolorowania jest pewnie

jest tam gdzies trona typa co testuje te systemy i je ocenia jakos to tam dziala

ogolnie tak na 1 rzut oka to cos macie racje bo te systemy az takimi skalpelami nie sa jak tam pozycje sa otwierane na pare parenascie i nawet wiecej minut ale interesuje mnie to w polaczneiu z technika zwyciezcy i wice z XTB oni robili podobne wykresy technika na pare punktow pewnie z jakiegos systemu tez to mieli i z boku skladali zlecenia bo facet co tyle robi i nawet na rach real okresie konkursu zrobil 1500 % a jezdzei golfem 3 a zakladaja ze ma polska mentalnosc to juz mial by cos z kalsy premium wiec nagle olsnienie mozliwe ale watpliwe
Masz racje, trzeba samemu sprobowac.

Mam nadzieje, ze za jakis czas podzielisz sie na forum wrazeniami co by bylo z pozytkiem dla przyszlych pokolen traderow.


Ostatnio zmieniony przez forex dnia Pon 12 Kwi 2010, 23:09, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
walent

walent


Liczba postów : 638
Registration date : 18/03/2009

FOREX / LUTY/ MARZEC 2010 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: FOREX / LUTY/ MARZEC 2010   FOREX / LUTY/ MARZEC 2010 - Page 5 EmptyPon 12 Kwi 2010, 17:55

Edek odbił się od górnej bandy kanału spadkowego.
Jednak myślę, że ten opór długo bronić się nie będzie.

FOREX / LUTY/ MARZEC 2010 - Page 5 613320
Powrót do góry Go down
walent

walent


Liczba postów : 638
Registration date : 18/03/2009

FOREX / LUTY/ MARZEC 2010 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: FOREX / LUTY/ MARZEC 2010   FOREX / LUTY/ MARZEC 2010 - Page 5 EmptyPon 12 Kwi 2010, 18:23

Lennon napisał:
AUD/USD

FOREX / LUTY/ MARZEC 2010 - Page 5 609872

Na tygodniowym też przełamanie i powrót.
Gratki Lennon i jak twoje Longi na kangurze?
Ja dopiero dzisiaj próbowałem wejść w longa, ale trochę źle ustawiłem cenę i zabrakło kilka pipsów Sad

FOREX / LUTY/ MARZEC 2010 - Page 5 613364
Powrót do góry Go down
Lennon

Lennon


Liczba postów : 761
Location : Here there and everywhere
Registration date : 12/05/2008

FOREX / LUTY/ MARZEC 2010 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: FOREX / LUTY/ MARZEC 2010   FOREX / LUTY/ MARZEC 2010 - Page 5 EmptyPon 12 Kwi 2010, 22:03

Dzięki Walent. Nie zarobiłem na tym.

Tutaj jeszcze pogląd na GBP/JPY i GBP/USD:

FOREX / LUTY/ MARZEC 2010 - Page 5 613788


FOREX / LUTY/ MARZEC 2010 - Page 5 613789
Powrót do góry Go down
Kazik




Liczba postów : 2137
Registration date : 25/05/2008

FOREX / LUTY/ MARZEC 2010 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: FOREX / LUTY/ MARZEC 2010   FOREX / LUTY/ MARZEC 2010 - Page 5 EmptyWto 13 Kwi 2010, 11:18

forex napisał:
mosa napisał:
jakie macie doswiadczenia i opinnie na temat automatow na forex
Doswiadczen nie mam, bo nie uzywam Wink ale opinie mam raczej zla.


Mysle, ze dobrze by bylo, zebys sie skontaktowal z kolega infinanem, bo on ponoc sporo robotow (komercyjnych jak i wlasnego pomyslu) przetestowal.

Nie wiem dlaczego masz złą opinię.
To super sprawa. Można nawet mln $ zarobić ,tylko trzeba sprzedać odpowiednią ilość kopii.
To wcale nie jest żart. Kwestia podejścia.
Ci co tak do tego podeszli już koszą kasiorkę dobryżart
Powrót do góry Go down
Kazik




Liczba postów : 2137
Registration date : 25/05/2008

FOREX / LUTY/ MARZEC 2010 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: FOREX / LUTY/ MARZEC 2010   FOREX / LUTY/ MARZEC 2010 - Page 5 EmptyWto 13 Kwi 2010, 11:24

P.S. Tak jak napisal przemak, te systemy czesto bazuja na agresywnym usrednianiu pozycji. To rzeczywiscie jest zyskowne, do czasu... az sie trafi wiekszy ruch zerujacy depo.[/quote]


Jak możesz pisać takie herezje? Jakie uśrednianie?
One zajmują pozycje po coraz to korzystniejszej cenie
dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart
Powrót do góry Go down
Kazik




Liczba postów : 2137
Registration date : 25/05/2008

FOREX / LUTY/ MARZEC 2010 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: FOREX / LUTY/ MARZEC 2010   FOREX / LUTY/ MARZEC 2010 - Page 5 EmptyWto 13 Kwi 2010, 11:28

Mam nadzieje, ze za jakis czas podzielisz sie na forum wrazeniami co by bylo z pozytkiem dla przyszlych pokolen traderow.[/quote]

To jest błędne założenie. (ucz się na błędach innych)
Każdy musi sprawdzić oczywistą prawdę na swojej doopie
czytaj.. depo.
Niestety nie jestem wyjątkiem dobryżart dobryżart dobryżart
Powrót do góry Go down
Edith

Edith


Liczba postów : 2418
Age : 47
Registration date : 14/11/2007

FOREX / LUTY/ MARZEC 2010 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: FOREX / LUTY/ MARZEC 2010   FOREX / LUTY/ MARZEC 2010 - Page 5 EmptyWto 13 Kwi 2010, 14:17

Kazik napisał:
Mam nadzieje, ze za jakis czas podzielisz sie na forum wrazeniami co by bylo z pozytkiem dla przyszlych pokolen traderow.

To jest błędne założenie. (ucz się na błędach innych)
Każdy musi sprawdzić oczywistą prawdę na swojej doopie
czytaj.. depo.
Niestety nie jestem wyjątkiem dobryżart dobryżart dobryżart[/quote]

kazik, lubię to Twoje realne podejście Smile
Powrót do góry Go down
forex
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
forex


Liczba postów : 5321
Location : Kraków
Registration date : 29/08/2007

FOREX / LUTY/ MARZEC 2010 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: FOREX / LUTY/ MARZEC 2010   FOREX / LUTY/ MARZEC 2010 - Page 5 EmptyWto 13 Kwi 2010, 15:55

Kazik napisał:
forex napisał:
Mam nadzieje, ze za jakis czas podzielisz sie na forum wrazeniami co by bylo z pozytkiem dla przyszlych pokolen traderow.
To jest błędne założenie. (ucz się na błędach innych)
Każdy musi sprawdzić oczywistą prawdę na swojej doopie
czytaj.. depo.
Niestety nie jestem wyjątkiem dobryżart dobryżart dobryżart
Kazik, ja wiem, ze ci co pytaja i tak zrobia po swojemu bez wzgledu na to jaka dostana odpowiedz. Na watku glownym regularnie ktos pisze, ze rzuca GPW na rzecz FX, bo tam jest latwa i szybka kasa.

Latwa i szybka kasa dobryżart dobryżart dobryżart

P.S. No i jeszcze super systemy co zarabiaja po kilkaset % miesiecznie mozna kupic za grosze.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





FOREX / LUTY/ MARZEC 2010 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: FOREX / LUTY/ MARZEC 2010   FOREX / LUTY/ MARZEC 2010 - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
FOREX / LUTY/ MARZEC 2010
Powrót do góry 
Strona 5 z 13Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» FOREX MARZEC 2012
» FOREX MARZEC 2011
» FOREX LUTY 2012
» FOREX LUTY 2011
» FOREX LISTOPAD 2010

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Waluty - FOREX-
Skocz do: