Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 usługi na UFO

Go down 
+23
mobar
Garrett
Bogdan
crus
betonowe_buty
zibi
nephros
Damian
Dave
dead_eye
fastenter
Jones
walent
przemak
predictive analytics
Diablo
Franz
IronFX
kaczor
tommekk1231
inwestor
kamikaze
forex
27 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorWiadomość
IronFX
Sys Trader
Sys Trader
IronFX


Liczba postów : 9659
Age : 55
Location : Wawa/Lublin
Registration date : 11/10/2007

usługi na UFO - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: usługi na UFO   usługi na UFO - Page 7 EmptySro 07 Gru 2011, 13:05

czy ktos sadzi ze z rachunku kogos majac login haslo mozna wyplacic kase jakos ?
dobrze wiecie ze jest to niemozliwe
do rachunku jest przypisany na sztywno konto bankowe wlasciela i tylko na nie mozna zrobic przelew
zmiana numeru rachunku jest mozliwa tylko przez wlasciela i to osobiscie w POK.
Powrót do góry Go down
dead_eye

dead_eye


Liczba postów : 5365
Age : 45
Location : Z.G.
Registration date : 13/02/2008

usługi na UFO - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: usługi na UFO   usługi na UFO - Page 7 EmptySro 07 Gru 2011, 13:40

Morales napisał:
czy ktos sadzi ze z rachunku kogos majac login haslo mozna wyplacic kase jakos ?
dobrze wiecie ze jest to niemozliwe
do rachunku jest przypisany na sztywno konto bankowe wlasciela i tylko na nie mozna zrobic przelew
zmiana numeru rachunku jest mozliwa tylko przez wlasciela i to osobiscie w POK.

a co ma piernik do wiatraka? Franz mowi, ze mu kase wisisz. ktoś kłamie.. scratch
Powrót do góry Go down
IronFX
Sys Trader
Sys Trader
IronFX


Liczba postów : 9659
Age : 55
Location : Wawa/Lublin
Registration date : 11/10/2007

usługi na UFO - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: usługi na UFO   usługi na UFO - Page 7 EmptySro 07 Gru 2011, 13:46

dead_eye napisał:
Morales napisał:
czy ktos sadzi ze z rachunku kogos majac login haslo mozna wyplacic kase jakos ?
dobrze wiecie ze jest to niemozliwe
do rachunku jest przypisany na sztywno konto bankowe wlasciela i tylko na nie mozna zrobic przelew
zmiana numeru rachunku jest mozliwa tylko przez wlasciela i to osobiscie w POK.

a co ma piernik do wiatraka? Franz mowi, ze mu kase wisisz. ktoś kłamie.. scratch

pracowalem u Franza na umowe zlecenie
i mam nierozliczona zaliczke 400 pln

z drugiej strony mam roszczenia wobec niego przewyzszajace te kwote

jak z kazdym sporem najlepiej pojsc do sadu
wiec kazdy z nas moze to zrobic
sad roztrzygnie
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

usługi na UFO - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: usługi na UFO   usługi na UFO - Page 7 EmptySro 07 Gru 2011, 15:31

Morales napisał:
dead_eye napisał:
Morales napisał:
czy ktos sadzi ze z rachunku kogos majac login haslo mozna wyplacic kase jakos ?
dobrze wiecie ze jest to niemozliwe
do rachunku jest przypisany na sztywno konto bankowe wlasciela i tylko na nie mozna zrobic przelew
zmiana numeru rachunku jest mozliwa tylko przez wlasciela i to osobiscie w POK.

a co ma piernik do wiatraka? Franz mowi, ze mu kase wisisz. ktoś kłamie.. scratch

pracowalem u Franza na umowe zlecenie
i mam nierozliczona zaliczke 400 pln

z drugiej strony mam roszczenia wobec niego przewyzszajace te kwote

jak z kazdym sporem najlepiej pojsc do sadu
wiec kazdy z nas moze to zrobic
sad roztrzygnie
poczytaj sobie ustawe o obrocie i wtedy kozacz, nie znajomosc prawa, nie zwalnia z jego przestrzegania, moim zdaniem nie wiesz co ci tak naprawde grozi
Powrót do góry Go down
Garrett

Garrett


Liczba postów : 928
Location : Łódź
Registration date : 07/10/2009

usługi na UFO - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: usługi na UFO   usługi na UFO - Page 7 EmptySro 07 Gru 2011, 16:00

KRT napisał:

poczytaj sobie ustawe o obrocie i wtedy kozacz, nie znajomosc prawa, nie zwalnia z jego przestrzegania, moim zdaniem nie wiesz co ci tak naprawde grozi

przy okazji:

Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.
Powrót do góry Go down
http://www.astrobiznes.pl
IronFX
Sys Trader
Sys Trader
IronFX


Liczba postów : 9659
Age : 55
Location : Wawa/Lublin
Registration date : 11/10/2007

usługi na UFO - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: usługi na UFO   usługi na UFO - Page 7 EmptySro 07 Gru 2011, 16:26

Garrett napisał:
KRT napisał:

poczytaj sobie ustawe o obrocie i wtedy kozacz, nie znajomosc prawa, nie zwalnia z jego przestrzegania, moim zdaniem nie wiesz co ci tak naprawde grozi

przy okazji:

Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

chyba to

"niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania"

niepelnosprawnosc w pojmowaniu rzeczywistosci
Powrót do góry Go down
Franz

Franz


Liczba postów : 804
Age : 39
Registration date : 28/08/2007

usługi na UFO - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: usługi na UFO   usługi na UFO - Page 7 EmptySro 07 Gru 2011, 17:47

Morales napisał:
czy ktos sadzi ze z rachunku kogos majac login haslo mozna wyplacic kase jakos ?
dobrze wiecie ze jest to niemozliwe
do rachunku jest przypisany na sztywno konto bankowe wlasciela i tylko na nie mozna zrobic przelew
zmiana numeru rachunku jest mozliwa tylko przez wlasciela i to osobiscie w POK.

Mylogi, czy mam przypomnieć jak się rozliczaliśmy? Nie tylko złodziej, ale i kłamca!

'z drugiej strony mam roszczenia wobec niego przewyzszajace te kwote' - tak, roszczeniem jest pomówienie. Mylogi grozi mi sądem. Do sądu mnie nie podasz bo to co robiłeś było nielegalne, ale jeśli się uprzesz to zapraszam do złożenia pozwu w UK. Poza tym, cytując 'Nie ma przestępstwa, jeżeli zarzut uczyniony niepublicznie jest prawdziwy (art. 213. § 1. k.k.) oraz nie popełnia przestępstwa zniesławienia, kto publicznie podnosi lub rozgłasza prawdziwy zarzut, który służy obronie społecznie uzasadnionego interesu lub dotyczy postępowania osoby pełniącej funkcję publiczną'. Po 1. zarzut o twoim zarządzaniu jest prawdziwy, gdyż przegrałeś ponad 10k i po 2. służe 'obronie społecznie uzasadnionego interesu' gdyż ludzie muszą wiedzieć, że zarządać nie potrafisz plus jesteś ZŁODZIEJEM. Więc schowaj swoje gadki o złożeniu pozwu
Poza tym, spytałem się Ciebie wyraźnie czy resztki swojej już tak i tak zbrukanej reputacji wyceniasz na więcej niż 400 zl.. Widocznie nie, bo teraz obiecuję, że wieści o Twoim graniu rozniosą się po całym polskim internecie.
I nie pisz mi tutaj o tym że mam problemy w pojmowaniu rzeczywistosci. Zaraz wrzucę tutaj naszą rozmowę i poddamy publicznej ocenie nasze zdolnosci w pojmowaniu rzeczywisctosci.
P.S. Mylogi juz szuka leszcza na goldenline. Tym razem otwiera 'legalny' biznes i wchodzi na giełdę.


Powrót do góry Go down
Franz

Franz


Liczba postów : 804
Age : 39
Registration date : 28/08/2007

usługi na UFO - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: usługi na UFO   usługi na UFO - Page 7 EmptySro 07 Gru 2011, 17:57

dead_eye napisał:
może do sądu idz, jak masz to na papierze albo jakis dowód przelewu czy coś: bo co innego wtopić, a co innego zakosić to co pozostało z depo, jeżeli to prawda to jest to pospolity złodziej - imie i nazwisko znane, może łatwo pójdzie

Wiesz, już nie o to chodzi. Te 400 zl juz mnie nie interesuja. Cały biznes mylogiego opiera się na jego reputacji i zaufaniu. Teraz upewnię się, że z jego reputacji nie zostanie juz nic. Poza tym dla niego strata 400zl bedzie o wiele mniejsza niz utrata zaufania. Graty mylogi, wyceniłeś je na 400zl. Wyceniłeś się taniej niż te prostytytki o których tak ochoczo pisałeś.
Powrót do góry Go down
mobar

mobar


Liczba postów : 11514
Registration date : 01/10/2007

usługi na UFO - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: usługi na UFO   usługi na UFO - Page 7 EmptySro 07 Gru 2011, 18:08

Franz napisał:

P.S. Mylogi juz szuka leszcza na goldenline. Tym razem otwiera 'legalny' biznes i wchodzi na giełdę.


on mi wyglada na niezlego desperata, ludzie wylali na niego kubel pomyj a on dalej lowi, moze siedzi w jakis powaznych dlugach Question
Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

usługi na UFO - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: usługi na UFO   usługi na UFO - Page 7 EmptyCzw 08 Gru 2011, 11:50

mobar napisał:
Franz napisał:

P.S. Mylogi juz szuka leszcza na goldenline. Tym razem otwiera 'legalny' biznes i wchodzi na giełdę.


on mi wyglada na niezlego desperata, ludzie wylali na niego kubel pomyj a on dalej lowi, moze siedzi w jakis powaznych dlugach Question

musi szukac leszcza, bo:
-nie pracuje lub wlasnie ma prace za mala kase, przyzwyczajony do zmian na +/-5k w dzien a nie miesiac,
-majac 10-20k trudno zarobic na siebie, koszty, trzebaby wykrecac po kilkadziesiat % przez miesiac,
-prawdopodobnie dlugi, jak nie oddal Francowi 400 zl to musi byc w niezlym dolku finansowym,
plus oczywiscie wizje o firmie, zyskach itp. Byl taki gosciu co chcial wspomoc Afryke z pieniedzy, ktore mial zarobic na kontraktach - Krzysztof P. i takie samo blaznowanie Laughing

Po "Korporacji AFRYKA" kręci z biurami maklerskimi

w ogole to co robi Mylogi/Morales to juz szopka jest i jak kiedys wydawal mi sie rozsadny gosc to teraz wyszlo jakies dziecko-desperat.

Projekt kolejnego szarlatana, ktorego Jones znalazl w necie :
jak zarobię dla Ciebie milion w rok, gdy pożyczysz mi 15k
Powrót do góry Go down
Sponsored content





usługi na UFO - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: usługi na UFO   usługi na UFO - Page 7 Empty

Powrót do góry Go down
 
usługi na UFO
Powrót do góry 
Strona 7 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» Aldonka -ogłoszenia inne!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Urzekła mnie Twoja historia...-
Skocz do: