Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 08.03.2010 Dzień Kobiet

Go down 
+70
Awa
delphia
wredniaha
petgry
fabularasa
fastenter
MedKit*
Franz
chudy mis
justa
Jones
REALISTA
Kola
Laik
tarzan
psylocyt
karnak
kLeszcz
malec
narta-
Mleczarz
Frantic
Stavros
dead_eye
Ezet
gumbas
goldengrall
Alicja_B
resor
north-south
~:o
Aligator
myśliwyl
przemak
specjalista
konik_polny
jem
kamikaze
Diablo
kapsel
wry
nomad
PoPo
Prezes
ROGER
filip
sinuee
inwestor
Pan Nikt
k1976
busia
Psiqta
drEvil
tarm
professor
jj
kydo
Małolat
Dave
Nadaje ze Stronia
EX
dafnia
ból i cierpienie
1bawara
SYLWESTER
Damian
Reser
FranekBalwanek
eclipse
Jastrząb
74 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15
AutorWiadomość
dead_eye

dead_eye


Liczba postów : 5365
Age : 45
Location : Z.G.
Registration date : 13/02/2008

UFO - 08.03.2010   Dzień Kobiet - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.03.2010 Dzień Kobiet   UFO - 08.03.2010   Dzień Kobiet - Page 15 EmptyWto 09 Mar 2010, 00:05

wredniaha napisał:
Nie wiem czy już było: http://buttonwood.economist.com/content/gdc. Mapa świata pokazująca dług publiczny poszczególnych państw. Japonia ma prawie 190% rocznego PKB affraid
My 50% - prawie tyle samo co USA Shocked

czasami jak patrze, to nie ogarniam - kazdy jest zadluzony i co smieszniejsze, taka japonia z megazadluzeniem posiada jedne z najwiekszych rezerw walutowych oraz mnostwo dlugu USA - niech skompensuja wszyscy wszystko, to odrazu bedzie mozna latwiej sie polapac Smile ciezko troche ogarnac to rozumem, nawet chiny sa zadluzonem, a niby tylko oni eksportuja i maja kase, nawet araby zadluzone..tylko afryka ma mnostwo krajow z per capita <1000$; to gdzie ta kasa Smile ??
Powrót do góry Go down
psylocyt

psylocyt


Liczba postów : 168
Age : 47
Location : miasto Ojca
Registration date : 23/10/2009

UFO - 08.03.2010   Dzień Kobiet - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.03.2010 Dzień Kobiet   UFO - 08.03.2010   Dzień Kobiet - Page 15 EmptyWto 09 Mar 2010, 00:11

dead_eye napisał:
wredniaha napisał:
Nie wiem czy już było: http://buttonwood.economist.com/content/gdc. Mapa świata pokazująca dług publiczny poszczególnych państw. Japonia ma prawie 190% rocznego PKB affraid
My 50% - prawie tyle samo co USA Shocked

czasami jak patrze, to nie ogarniam - kazdy jest zadluzony i co smieszniejsze, taka japonia z megazadluzeniem posiada jedne z najwiekszych rezerw walutowych oraz mnostwo dlugu USA - niech skompensuja wszyscy wszystko, to odrazu bedzie mozna latwiej sie polapac Smile ciezko troche ogarnac to rozumem, nawet chiny sa zadluzonem, a niby tylko oni eksportuja i maja kase, nawet araby zadluzone..tylko afryka ma mnostwo krajow z per capita <1000$; to gdzie ta kasa Smile ??

Tej kasy chyba po prostu nie ma, niekoniecznie ktoś ją ukradł, może jej nigdy nie było...
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 08.03.2010   Dzień Kobiet - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.03.2010 Dzień Kobiet   UFO - 08.03.2010   Dzień Kobiet - Page 15 EmptyWto 09 Mar 2010, 00:32

dead_eye napisał:
wredniaha napisał:
Nie wiem czy już było: http://buttonwood.economist.com/content/gdc. Mapa świata pokazująca dług publiczny poszczególnych państw. Japonia ma prawie 190% rocznego PKB affraid
My 50% - prawie tyle samo co USA Shocked

czasami jak patrze, to nie ogarniam - kazdy jest zadluzony i co smieszniejsze, taka japonia z megazadluzeniem posiada jedne z najwiekszych rezerw walutowych oraz mnostwo dlugu USA - niech skompensuja wszyscy wszystko, to odrazu bedzie mozna latwiej sie polapac Smile ciezko troche ogarnac to rozumem, nawet chiny sa zadluzonem, a niby tylko oni eksportuja i maja kase, nawet araby zadluzone..tylko afryka ma mnostwo krajow z per capita <1000$; to gdzie ta kasa Smile ??

To wirtualna kasa - tworzona przez banki i instytucje bankopochodne. Też jestem za tym by poupraszczać to wszystko tak jak licznik i mianownik ułamka. Jeśli kraj jednocześnie jest wierzycielem i dłużnikiem to zredukować większą z tych liczb o mniejszą i wtedy zostanie albo wierzycielem albo dłużnikiem i sprawa jest prostsza.
Po jaką cholerę pisać ułamek w postaci 72458/144916 jak można napisać po prostu 1/2 i to jest dokładnie to samo.
Ja tez nie qmam, że nikt qrwa na to nie wpadnie. wariat
Powrót do góry Go down
fcukfear

fcukfear


Liczba postów : 225
Registration date : 27/08/2007

UFO - 08.03.2010   Dzień Kobiet - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.03.2010 Dzień Kobiet   UFO - 08.03.2010   Dzień Kobiet - Page 15 EmptyWto 09 Mar 2010, 00:42

OpCjOnEr napisał:
dead_eye napisał:
wredniaha napisał:
Nie wiem czy już było: http://buttonwood.economist.com/content/gdc. Mapa świata pokazująca dług publiczny poszczególnych państw. Japonia ma prawie 190% rocznego PKB affraid
My 50% - prawie tyle samo co USA Shocked

czasami jak patrze, to nie ogarniam - kazdy jest zadluzony i co smieszniejsze, taka japonia z megazadluzeniem posiada jedne z najwiekszych rezerw walutowych oraz mnostwo dlugu USA - niech skompensuja wszyscy wszystko, to odrazu bedzie mozna latwiej sie polapac Smile ciezko troche ogarnac to rozumem, nawet chiny sa zadluzonem, a niby tylko oni eksportuja i maja kase, nawet araby zadluzone..tylko afryka ma mnostwo krajow z per capita <1000$; to gdzie ta kasa Smile ??

To wirtualna kasa - tworzona przez banki i instytucje bankopochodne. Też jestem za tym by poupraszczać to wszystko tak jak licznik i mianownik ułamka. Jeśli kraj jednocześnie jest wierzycielem i dłużnikiem to zredukować większą z tych liczb o mniejszą i wtedy zostanie albo wierzycielem albo dłużnikiem i sprawa jest prostsza.
Po jaką cholerę pisać ułamek w postaci 72458/144916 jak można napisać po prostu 1/2 i to jest dokładnie to samo.
Ja tez nie qmam, że nikt qrwa na to nie wpadnie. wariat

mi wydaje się oczywiste
im bardziej skomplikowane obliczenia, tym więcej "fachowców" potrzeba do obliczania (urzędnicy), prowizje bankowe od przelewów (banki), można się pochwalić ile spłacono nie mówiąc ile pożyczono (politycy), wymyślać sposoby redukcji długu (ekonomiści i analitycy), itd... poza tym to przecież nie jest kasa tych co spłacają tylko "publiczna" więc nikomu na niej nie zależy, a z długiem jeszcze łatwiej wytłumaczyć podwyżki danin dla lewiatana, wiec po co .
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 08.03.2010   Dzień Kobiet - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.03.2010 Dzień Kobiet   UFO - 08.03.2010   Dzień Kobiet - Page 15 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 08.03.2010 Dzień Kobiet
Powrót do góry 
Strona 15 z 15Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15
 Similar topics
-
» UFO - 08.03.2013 DZIEŃ KOBIET
» UFO 08.03.2019r. - Dzień Kobiet
» UFO-17.12.2010 DZIEŃ WYDYMANYCH
» UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet!
» UFO 11 11 2014 r. Dzień Niepodległości!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: