Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 17-18.04.2010 weekend

Go down 
+39
ojro
sonny
justa
PoPo
gumbas
Garrett
Nadaje ze Stronia
RJ
EX
eclipse
Franz
loko
inicniewiem
jj
Aligator
zibi
kiwi
LILO
walent
Antek
Diablo
forex
kamikaze
Azazel
Piotrek691
Mleczarz
Kola
Damian
dead_eye
Reser
Dave
IronFX
artystax
delphia
nomad
kaczor
www
SYLWESTER
Jastrząb
43 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
www




Liczba postów : 3186
Registration date : 07/11/2007

UFO - 17-18.04.2010 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17-18.04.2010 weekend   UFO - 17-18.04.2010 weekend - Page 3 EmptySob 17 Kwi 2010, 20:07

Perico napisał:
www napisał:

Z XTB już raz rozliczałem podatek, teraz będzie drugi raz. OK.
Wpłącałem i wypłacałem duże kwoty. Ostatnio częściej wpłacam Sad

Ja się bawię w forex na bossafx. Może nie jest to najlepsza platforma, ale jest częścią bossy i nie obawiam się o moją kasę. Najbardziej mi się podoba zlinkowanie rachunku forexowego z kontraktowym. Kasa przepływa w ciągu 15 minut z jednego na drugi.

XTB ma rachunek w PEKAO SA. - dlaczego ?
Dla mnie to spore utrudnienie. Przelew idzie kilka godzin.
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 17-18.04.2010 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17-18.04.2010 weekend   UFO - 17-18.04.2010 weekend - Page 3 EmptySob 17 Kwi 2010, 20:08

Polska to smieszny kraj,cale zycie mozna byc nieudacznikiem ale wystarczy zginac w sumie malo chwalebny sposob zeby zostac kims.Ciekawe keidy zacznie sie u nas doceniac tych ktorzy cos robia a nie tych ktorzy umieja umierac
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30154
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO - 17-18.04.2010 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17-18.04.2010 weekend   UFO - 17-18.04.2010 weekend - Page 3 EmptySob 17 Kwi 2010, 20:15

kaczor napisał:
delphia napisał:
pisałem już o tym ale napiszę raz jeszcze:

Uroczystość była organizowana przez Radę Pamięci Walk i Męczeństwa
przewodzoną przez zmarłego tragicznie w tej katastrofie Andrzeja
Przewoźnika. Kiedy premier Putin zaprosił D.Tuska (na imprezę nie organizowana przez siebie!!!!) w końcu lutego do
organizacji włączyli się Rosjanie. Ponieważ obecność na uroczystościach
planowanych pierwotnie na 10 kwietnia zapowiedział także L.Kaczyński w toku dalszych negocjacji ustalono dwa terminy 7 i 10 kwietnia.
A ty wiesz gdzie Smolensk lezy?Ciekawe co by POlacy powiedzieli jakby Rosjanie u nas sobie zorganizowali impreze upamietniajaca smierc zolnielrzy w 20 roku w trakcie wojny polsko-bolszewickiej i stwierdziliby ze sie mamy nei wtracac bo to ICH impreza.Jak organizujesz impreze tej rangi na terenie obcego panstwa to wiadomo ze sie jest gosciem.Moze jak Steibach bedzie chciala zorganizowac w Oswiecimiu impreze upamietniajaca wypoedzonych to tez powiesz ze to nie nasza sprawa?

ładnie poleciałeś z tematem porównując wojnę do mordu jeńców wojennych bez wyroku strzałem w głowę Evil or Very Mad

jakoś widząc tylu żydów przybywających do polski co roku na różne memoriały niewidzę ich jako gosci oni mniemają się gospodarzami i nikomu to nieprzeszkadza
jako potomkowi patryiotów polskichnieprzystoi Ci kaczor formowanie antypolskich treści , bo pamietaj że twoi przodkowie przekręcają się w grobie
Powrót do góry Go down
dead_eye

dead_eye


Liczba postów : 5365
Age : 45
Location : Z.G.
Registration date : 13/02/2008

UFO - 17-18.04.2010 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17-18.04.2010 weekend   UFO - 17-18.04.2010 weekend - Page 3 EmptySob 17 Kwi 2010, 20:16

www napisał:
dead_eye napisał:
OpCjOnEr napisał:
www napisał:
Z wczorajszego wątku:

"Holenderski Rabobank twierdzi, że został oszukany przez Merrill Lynch w ten sam sposób, jak kliencie pozwanego przez SEC Goldman Sachs.

Cooperatieve Centrale Raiffeisen-Boerenleenbank BA (Rabobank) twierdzi, że także nie został poinformowany przez Merrill Lynch o istotnych okolicznościach kiedy decydował się na inwestycję w syntetyczny CDO http://pb.pl/Print.aspx?ArticleID=bc0c176a-a791-48e7-bb69-6b2528776a11

====================================


Federal Deposit Insurance Corp. (FDIC) zdecydował o zamknięciu ośmiu kolejnych banków. Tym samym tegoroczna liczba zbankrutowanych banków wzrosła do 50.

Sama ta nazwa RABO bank nie jest zbytnio zachęcająca do wpłacania tam kasiory Basketball

najbardziej zenujace jest to, ze instytucje finansowe tlumacza sie, ze nie byly informawane o ryzyku itp. nosz kuzwa mac - rozumiem jakby to byly babcie gieldowe, czy leszcze z detalu - ale instytucje uwalily kase i z calym know how swoim tlumacza sie, ze nie wiedzieli o co chodzi, żenada !

W biznesie czasami też ufa się innym ... niektórzy to wykorzystują.

jakie zaufanie, nie znasz branzy chyba - instytucja finansowa ma know how i prawnikow - szukaja jakby wywinac sie od strat. kto jak kto, ale banki czytaja wszystko i tam nie ma miejsca na zaufanie..instytucja finansowa jest profesjonalnym uczestnikiem rynku wg MIFID, wiec z definicji nie moze miec braku umiejetnosci rozpoznania co kupuje - a jezeli ktos klepną znaczy byli swiadomi albo do dupy pracownicy co nie wiedzieli co biora i jakie ryzyko
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 17-18.04.2010 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17-18.04.2010 weekend   UFO - 17-18.04.2010 weekend - Page 3 EmptySob 17 Kwi 2010, 20:18

zibi napisał:
kaczor napisał:
delphia napisał:
pisałem już o tym ale napiszę raz jeszcze:

Uroczystość była organizowana przez Radę Pamięci Walk i Męczeństwa
przewodzoną przez zmarłego tragicznie w tej katastrofie Andrzeja
Przewoźnika. Kiedy premier Putin zaprosił D.Tuska (na imprezę nie organizowana przez siebie!!!!) w końcu lutego do
organizacji włączyli się Rosjanie. Ponieważ obecność na uroczystościach
planowanych pierwotnie na 10 kwietnia zapowiedział także L.Kaczyński w toku dalszych negocjacji ustalono dwa terminy 7 i 10 kwietnia.
A ty wiesz gdzie Smolensk lezy?Ciekawe co by POlacy powiedzieli jakby Rosjanie u nas sobie zorganizowali impreze upamietniajaca smierc zolnielrzy w 20 roku w trakcie wojny polsko-bolszewickiej i stwierdziliby ze sie mamy nei wtracac bo to ICH impreza.Jak organizujesz impreze tej rangi na terenie obcego panstwa to wiadomo ze sie jest gosciem.Moze jak Steibach bedzie chciala zorganizowac w Oswiecimiu impreze upamietniajaca wypoedzonych to tez powiesz ze to nie nasza sprawa?

ładnie poleciałeś z tematem porównując wojnę do mordu jeńców wojennych bez wyroku strzałem w głowę Evil or Very Mad

jakoś widząc tylu żydów przybywających do polski co roku na różne memoriały niewidzę ich jako gosci oni mniemają się gospodarzami i nikomu to nieprzeszkadza
jako potomkowi patryiotów polskichnieprzystoi Ci kaczor formowanie antypolskich treści , bo pamietaj że twoi przodkowie przekręcają się w grobie
a tam pieprzenie,moi przodkowie byli za PPS i Pilsudskim a nie za endekami ktorych popluczynami jest dzisiejszy PiS.A ze sie nei organizuje uroczystosci powaznych na terenie innego kraju bez zgody i uzgodnienia z wladzami panstwa to oczywiste.Pokaz mi ile uroczystosci w zeszlym roku premier i prezydent Izraela u nas zorganizowali?
Powrót do góry Go down
Mleczarz
Fake Profil Hiob Team
Mleczarz


Liczba postów : 3203
Location : HIOB
Registration date : 09/02/2009

UFO - 17-18.04.2010 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17-18.04.2010 weekend   UFO - 17-18.04.2010 weekend - Page 3 EmptySob 17 Kwi 2010, 20:18

kaczor napisał:
Polska to smieszny kraj,cale zycie mozna byc nieudacznikiem ale wystarczy zginac w sumie malo chwalebny sposob zeby zostac kims.Ciekawe keidy zacznie sie u nas doceniac tych ktorzy cos robia a nie tych ktorzy umieja umierac

bedą wybory to sobie zagłosujesz wg uznania
Powrót do góry Go down
Kola

Kola


Liczba postów : 1013
Age : 44
Registration date : 22/09/2009

UFO - 17-18.04.2010 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17-18.04.2010 weekend   UFO - 17-18.04.2010 weekend - Page 3 EmptySob 17 Kwi 2010, 20:26

kaczor napisał:
Polska to smieszny kraj,cale zycie mozna byc nieudacznikiem ale wystarczy zginac w sumie malo chwalebny sposob zeby zostac kims.Ciekawe keidy zacznie sie u nas doceniac tych ktorzy cos robia a nie tych ktorzy umieja umierac


kaczor... qrwa sorry ale pierdolnij sie w czolo

Kaczynski medialnoscia nie grzeszyl co swiadczy o tym ze rozglos mial w dupie, ale jesli on jest nikim to ty kurwa jestes mniej niz zero bo nie jestes w stanie zyjac do 100tki osiagnac tego co on osiagnal a pierdolic bzdury anonimowo to kazdy potrafi.
Powrót do góry Go down
Kola

Kola


Liczba postów : 1013
Age : 44
Registration date : 22/09/2009

UFO - 17-18.04.2010 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17-18.04.2010 weekend   UFO - 17-18.04.2010 weekend - Page 3 EmptySob 17 Kwi 2010, 20:31

KRT napisał:
kamikaze napisał:
KRT napisał:
kamikaze napisał:
ciekawe jaki będzie pierwszy sondaż po żałobie
pis 55%? Smile
jaro ma prezydenturę podaną na talerzu, z Komorowskim może spokojnie wygrać
Twisted Evil

Naprawdę uważasz że Jaro wygrałby wybory prezydenckie?? trudno mi jakoś w to uwierzyć

wierzę w to, że ma bardzo realne szanse na zwycięską walkę z Komorowskim
nawet część wyborców PO może na niego zagłosować z poczucia winy
a wioski, miasteczka, miasta... po takim tygodniu pełnym silnych emocji...
dołóż do tego krasomówstwo Jarosława i masz nowego-starego Prezydenta
Smile

jakoś trudno mi w to uwierzyć ja dalej uważam że Kaczyński jako prezydent był mierny, z drugiej jednak strony teatrzyk trwa - powie się coś nie tak to od razu ludziska jakby mogli to by rozstrzelali i zarzuty że nie jest się prawdziwym patryjotą - i znów mi sie przypomina mój ulubiony cytat z filmu faceciw czerni "ludzie?? ludzie to idioci , mądre są tylko jednostki"


a na UFO to niewatpliwie same jednostki Very Happy
Powrót do góry Go down
dead_eye

dead_eye


Liczba postów : 5365
Age : 45
Location : Z.G.
Registration date : 13/02/2008

UFO - 17-18.04.2010 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17-18.04.2010 weekend   UFO - 17-18.04.2010 weekend - Page 3 EmptySob 17 Kwi 2010, 20:31

polecam ksiązke Das'a "Traders, guns and money" - troche jest o branży poopisywane, troche o wałkach, sprzedaży, kompetencji i niekompetencji, arogancji i pysze traderów. Dosyc ciekawie napisana - nie wiem czy jest polskie tlumaczenie
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30154
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO - 17-18.04.2010 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17-18.04.2010 weekend   UFO - 17-18.04.2010 weekend - Page 3 EmptySob 17 Kwi 2010, 20:32

kaczor napisał:
zibi napisał:
kaczor napisał:
delphia napisał:
pisałem już o tym ale napiszę raz jeszcze:

Uroczystość była organizowana przez Radę Pamięci Walk i Męczeństwa
przewodzoną przez zmarłego tragicznie w tej katastrofie Andrzeja
Przewoźnika. Kiedy premier Putin zaprosił D.Tuska (na imprezę nie organizowana przez siebie!!!!) w końcu lutego do
organizacji włączyli się Rosjanie. Ponieważ obecność na uroczystościach
planowanych pierwotnie na 10 kwietnia zapowiedział także L.Kaczyński w toku dalszych negocjacji ustalono dwa terminy 7 i 10 kwietnia.
A ty wiesz gdzie Smolensk lezy?Ciekawe co by POlacy powiedzieli jakby Rosjanie u nas sobie zorganizowali impreze upamietniajaca smierc zolnielrzy w 20 roku w trakcie wojny polsko-bolszewickiej i stwierdziliby ze sie mamy nei wtracac bo to ICH impreza.Jak organizujesz impreze tej rangi na terenie obcego panstwa to wiadomo ze sie jest gosciem.Moze jak Steibach bedzie chciala zorganizowac w Oswiecimiu impreze upamietniajaca wypoedzonych to tez powiesz ze to nie nasza sprawa?

ładnie poleciałeś z tematem porównując wojnę do mordu jeńców wojennych bez wyroku strzałem w głowę Evil or Very Mad

jakoś widząc tylu żydów przybywających do polski co roku na różne memoriały niewidzę ich jako gosci oni mniemają się gospodarzami i nikomu to nieprzeszkadza
jako potomkowi patryiotów polskichnieprzystoi Ci kaczor formowanie antypolskich treści , bo pamietaj że twoi przodkowie przekręcają się w grobie
a tam pieprzenie,moi przodkowie byli za PPS i Pilsudskim a nie za endekami ktorych popluczynami jest dzisiejszy PiS.A ze sie nei organizuje uroczystosci powaznych na terenie innego kraju bez zgody i uzgodnienia z wladzami panstwa to oczywiste.Pokaz mi ile uroczystosci w zeszlym roku premier i prezydent Izraela u nas zorganizowali?

polak wygrywał i odnosil wielkie sukcesy , ale nigdy niepotrafił tego wykorzystać i na takich fundamentach zbudować wielkie imperium właśnie przez takie właśnie pokaż mi ,narysuj a jak doszło do podziału łupów to to już tylko napierdalanka a póżniej bieda i odbudowywanie pozycji i tak wkoło macieju
Powrót do góry Go down
Aligator

Aligator


Liczba postów : 7607
Registration date : 21/08/2008

UFO - 17-18.04.2010 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17-18.04.2010 weekend   UFO - 17-18.04.2010 weekend - Page 3 EmptySob 17 Kwi 2010, 20:34

zibi napisał:
kaczor napisał:
zibi napisał:
kaczor napisał:
delphia napisał:
pisałem już o tym ale napiszę raz jeszcze:

Uroczystość była organizowana przez Radę Pamięci Walk i Męczeństwa
przewodzoną przez zmarłego tragicznie w tej katastrofie Andrzeja
Przewoźnika. Kiedy premier Putin zaprosił D.Tuska (na imprezę nie organizowana przez siebie!!!!) w końcu lutego do
organizacji włączyli się Rosjanie. Ponieważ obecność na uroczystościach
planowanych pierwotnie na 10 kwietnia zapowiedział także L.Kaczyński w toku dalszych negocjacji ustalono dwa terminy 7 i 10 kwietnia.
A ty wiesz gdzie Smolensk lezy?Ciekawe co by POlacy powiedzieli jakby Rosjanie u nas sobie zorganizowali impreze upamietniajaca smierc zolnielrzy w 20 roku w trakcie wojny polsko-bolszewickiej i stwierdziliby ze sie mamy nei wtracac bo to ICH impreza.Jak organizujesz impreze tej rangi na terenie obcego panstwa to wiadomo ze sie jest gosciem.Moze jak Steibach bedzie chciala zorganizowac w Oswiecimiu impreze upamietniajaca wypoedzonych to tez powiesz ze to nie nasza sprawa?

ładnie poleciałeś z tematem porównując wojnę do mordu jeńców wojennych bez wyroku strzałem w głowę Evil or Very Mad

jakoś widząc tylu żydów przybywających do polski co roku na różne memoriały niewidzę ich jako gosci oni mniemają się gospodarzami i nikomu to nieprzeszkadza
jako potomkowi patryiotów polskichnieprzystoi Ci kaczor formowanie antypolskich treści , bo pamietaj że twoi przodkowie przekręcają się w grobie
a tam pieprzenie,moi przodkowie byli za PPS i Pilsudskim a nie za endekami ktorych popluczynami jest dzisiejszy PiS.A ze sie nei organizuje uroczystosci powaznych na terenie innego kraju bez zgody i uzgodnienia z wladzami panstwa to oczywiste.Pokaz mi ile uroczystosci w zeszlym roku premier i prezydent Izraela u nas zorganizowali?

polak wygrywał i odnosil wielkie sukcesy , ale nigdy niepotrafił tego wykorzystać i na takich fundamentach zbudować wielkie imperium właśnie przez takie właśnie pokaż mi ,narysuj a jak doszło do podziału łupów to to już tylko napierdalanka a póżniej bieda i odbudowywanie pozycji i tak wkoło macieju

to jest klucz wzrostu Polski - mielismy tyle okazji
Powrót do góry Go down
jj




Liczba postów : 1573
Registration date : 15/05/2008

UFO - 17-18.04.2010 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17-18.04.2010 weekend   UFO - 17-18.04.2010 weekend - Page 3 EmptySob 17 Kwi 2010, 20:38

sp500 ciekawa ta linia,ktoś to chyba wklejał ,wnioski jakie.
[code]UFO - 17-18.04.2010 weekend - Page 3 617907
Powrót do góry Go down
SYLWESTER

SYLWESTER


Liczba postów : 10477
Location : Katowice
Registration date : 20/11/2007

UFO - 17-18.04.2010 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17-18.04.2010 weekend   UFO - 17-18.04.2010 weekend - Page 3 EmptySob 17 Kwi 2010, 20:41

Pozwólcie

Nie darzyłem Warszawy nadmierną sympatią
ale po tym co pokazała przez ten tydzień ...
- hołd w deszczu dla powracających trumien w powodzi kwiatów
- spontaniczna atmosfera przed Pałacem Prezydenckim
- kilkanaście godz w kolejkach dla okazania czci
- harcerki i wielka kultura w tych trudnych chwilach

JESTEŚCIE UFO - 17-18.04.2010 weekend - Page 3 Icon_cheers
Powrót do góry Go down
Piotrek691

Piotrek691


Liczba postów : 8186
Location : Mokotów
Registration date : 15/04/2010

UFO - 17-18.04.2010 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17-18.04.2010 weekend   UFO - 17-18.04.2010 weekend - Page 3 EmptySob 17 Kwi 2010, 20:56

SYLWESTER napisał:

JESTEŚCIE UFO - 17-18.04.2010 weekend - Page 3 Icon_cheers

Rozczaruję Cię, ale większość tego tłumu pod pałacem to przyjezdni z wiosek i miasteczek, którzy poczuli nagle wolę bożą uczestnictwa w narodowej tragedii choćby jako statyści. Jedyne co można zaliczyć moim ziomom na plus to nikt nie narzekał na korki w czasie przejazdów karawan.
Powrót do góry Go down
inicniewiem

inicniewiem


Liczba postów : 796
Registration date : 19/05/2008

UFO - 17-18.04.2010 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17-18.04.2010 weekend   UFO - 17-18.04.2010 weekend - Page 3 EmptySob 17 Kwi 2010, 20:56

kaczor napisał:
Polska to smieszny kraj,cale zycie mozna byc nieudacznikiem ale wystarczy zginac w sumie malo chwalebny sposob zeby zostac kims.Ciekawe keidy zacznie sie u nas doceniac tych ktorzy cos robia a nie tych ktorzy umieja umierac


i tu Cię w pełni popieram,
Powrót do góry Go down
IronFX
Sys Trader
Sys Trader
IronFX


Liczba postów : 9659
Age : 55
Location : Wawa/Lublin
Registration date : 11/10/2007

UFO - 17-18.04.2010 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17-18.04.2010 weekend   UFO - 17-18.04.2010 weekend - Page 3 EmptySob 17 Kwi 2010, 21:04

Pamietacie spotkanie we Fromborku ?

stronka jeszcze wisi

http://frombork.cba.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=1&Itemid=47
Powrót do góry Go down
artystax

artystax


Liczba postów : 188
Location : N Y
Registration date : 09/03/2008

UFO - 17-18.04.2010 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17-18.04.2010 weekend   UFO - 17-18.04.2010 weekend - Page 3 EmptySob 17 Kwi 2010, 21:07

Zbiór materiałów i hipotez związanych z katastrofą prezydenckiego samolotu w Smoleńsku.

http://www.wolnapolska.pl/index.php/Artyku%C5%82y/to-mog-by-zamach-najwiksze-wtpliwoci.html
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 17-18.04.2010 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17-18.04.2010 weekend   UFO - 17-18.04.2010 weekend - Page 3 EmptySob 17 Kwi 2010, 21:10

Kola napisał:
kaczor napisał:
Polska to smieszny kraj,cale zycie mozna byc nieudacznikiem ale wystarczy zginac w sumie malo chwalebny sposob zeby zostac kims.Ciekawe keidy zacznie sie u nas doceniac tych ktorzy cos robia a nie tych ktorzy umieja umierac


kaczor... qrwa sorry ale pierdolnij sie w czolo

Kaczynski medialnoscia nie grzeszyl co swiadczy o tym ze rozglos mial w dupie, ale jesli on jest nikim to ty kurwa jestes mniej niz zero bo nie jestes w stanie zyjac do 100tki osiagnac tego co on osiagnal a pierdolic bzdury anonimowo to kazdy potrafi.
Nie pisalem ,ze byl nikim ale Pilsudskim czy Kosciuszka to on nie byl.Gdyby nie katastrofa to zszedlby ze sceny jako nielubiany prezydent i tyle
Powrót do góry Go down
inicniewiem

inicniewiem


Liczba postów : 796
Registration date : 19/05/2008

UFO - 17-18.04.2010 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17-18.04.2010 weekend   UFO - 17-18.04.2010 weekend - Page 3 EmptySob 17 Kwi 2010, 21:10

Kola napisał:
kaczor napisał:
Polska to smieszny kraj,cale zycie mozna byc nieudacznikiem ale wystarczy zginac w sumie malo chwalebny sposob zeby zostac kims.Ciekawe keidy zacznie sie u nas doceniac tych ktorzy cos robia a nie tych ktorzy umieja umierac


kaczor... qrwa sorry ale pierdolnij sie w czolo

Kaczynski medialnoscia nie grzeszyl co swiadczy o tym ze rozglos mial w dupie, ale jesli on jest nikim to ty kurwa jestes mniej niz zero bo nie jestes w stanie zyjac do 100tki osiagnac tego co on osiagnal a pierdolic bzdury anonimowo to kazdy potrafi.

jakby nie było tej katostrofy, to nie miałby żadnych sukcesów (przekaz szwankował), śmierć w katastrofie spowodowała reakcje łańcuchową (Rosja i zrozumienie świata o co chodzi Polsce z Katyniem) zobaczymy czym się to skończy ale ona stawia wszystko w innym świetle zobaczymy czy zostanie to odpowiednio rozegrane przez polityków i dyplomacje
Powrót do góry Go down
kamikaze
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
kamikaze


Liczba postów : 19676
Registration date : 28/08/2007

UFO - 17-18.04.2010 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17-18.04.2010 weekend   UFO - 17-18.04.2010 weekend - Page 3 EmptySob 17 Kwi 2010, 21:18

dead_eye napisał:


jakie zaufanie, nie znasz branzy chyba - instytucja finansowa ma know how i prawnikow - szukaja jakby wywinac sie od strat. kto jak kto, ale banki czytaja wszystko i tam nie ma miejsca na zaufanie..instytucja finansowa jest profesjonalnym uczestnikiem rynku wg MIFID, wiec z definicji nie moze miec braku umiejetnosci rozpoznania co kupuje - a jezeli ktos klepną znaczy byli swiadomi albo do dupy pracownicy co nie wiedzieli co biora i jakie ryzyko

no nie wiem
a jak bank kupuje obligi firmy o o wysokim ratingu, to też mają obowiązek tą firmę prześwietlać?
nie, bazują na rzetelności firmy certyfikacyjnej
jeżeli ta firma jest nierzetelna, celowo zawyża rating to dopuszcza się oszustwa i bank może dochodzić od niej strat które poniósł
gdyby była taka wolna amerykanka jak piszesz to nie wiem jak finansowy światek mógłby funkcjonować
równie dobrze można by do kosza wrzucić audyty, wszelkie sprawozdania finansowe, wszystko
to że się jest profesjonalistą, nie oznacza, że inni mogą cię bezkarnie oszukiwać, pewne zasady obowiązują, a zwłaszcza w regulowanym świecie finansów
Cool
Powrót do góry Go down
Piotrek691

Piotrek691


Liczba postów : 8186
Location : Mokotów
Registration date : 15/04/2010

UFO - 17-18.04.2010 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17-18.04.2010 weekend   UFO - 17-18.04.2010 weekend - Page 3 EmptySob 17 Kwi 2010, 21:20

kaczor napisał:

Nie pisalem ,ze byl nikim ale Pilsudskim czy Kosciuszka to on nie byl.Gdyby nie katastrofa to zszedlby ze sceny jako nielubiany prezydent i tyle

Ładnie ktoś to podsumował, że na Wawel to trzeba sobie życiem zasłużyć, a nie śmiercią. W sumie to ironia losu, że na jego pogrzeb wybiera się Obama i Miedwiediew, a jeszcze kilka tygodni temu ten pierwszy wolał zaprosić Donalda na rozmowy bo Kaczyńskiego uważał za down and out.


Ostatnio zmieniony przez Perico dnia Sob 17 Kwi 2010, 21:21, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
SYLWESTER

SYLWESTER


Liczba postów : 10477
Location : Katowice
Registration date : 20/11/2007

UFO - 17-18.04.2010 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17-18.04.2010 weekend   UFO - 17-18.04.2010 weekend - Page 3 EmptySob 17 Kwi 2010, 21:21

Prezydent USA Barack Obama odwołał swój przyjazd na pogrzeb prezydenta Lecha Kaczyńskiego
UFO - 17-18.04.2010 weekend - Page 3 Icon_sad
Powrót do góry Go down
kamikaze
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
kamikaze


Liczba postów : 19676
Registration date : 28/08/2007

UFO - 17-18.04.2010 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17-18.04.2010 weekend   UFO - 17-18.04.2010 weekend - Page 3 EmptySob 17 Kwi 2010, 21:24

SYLWESTER napisał:
Prezydent USA Barack Obama odwołał swój przyjazd na pogrzeb prezydenta Lecha Kaczyńskiego
UFO - 17-18.04.2010 weekend - Page 3 Icon_sad

nawet Angela Merkel zrezygnowała choć ma rzut beretem
Cool
Powrót do góry Go down
SYLWESTER

SYLWESTER


Liczba postów : 10477
Location : Katowice
Registration date : 20/11/2007

UFO - 17-18.04.2010 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17-18.04.2010 weekend   UFO - 17-18.04.2010 weekend - Page 3 EmptySob 17 Kwi 2010, 21:26

kamikaze napisał:
SYLWESTER napisał:
Prezydent USA Barack Obama odwołał swój przyjazd na pogrzeb prezydenta Lecha Kaczyńskiego
UFO - 17-18.04.2010 weekend - Page 3 Icon_sad

nawet Angela Merkel zrezygnowała choć ma rzut beretem
UFO - 17-18.04.2010 weekend - Page 3 Icon_cool
Niemożliwe ! obiecała ..
Powrót do góry Go down
kamikaze
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
kamikaze


Liczba postów : 19676
Registration date : 28/08/2007

UFO - 17-18.04.2010 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17-18.04.2010 weekend   UFO - 17-18.04.2010 weekend - Page 3 EmptySob 17 Kwi 2010, 21:26

ciekawy artykuł:

http://biznes.onet.pl/dominacja-chin-w-branzy-mineralow-martwi-stany-zje,18567,3210093,1,news-detal

Cool
Powrót do góry Go down
dead_eye

dead_eye


Liczba postów : 5365
Age : 45
Location : Z.G.
Registration date : 13/02/2008

UFO - 17-18.04.2010 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17-18.04.2010 weekend   UFO - 17-18.04.2010 weekend - Page 3 EmptySob 17 Kwi 2010, 21:30

kamikaze napisał:
dead_eye napisał:


jakie zaufanie, nie znasz branzy chyba - instytucja finansowa ma know how i prawnikow - szukaja jakby wywinac sie od strat. kto jak kto, ale banki czytaja wszystko i tam nie ma miejsca na zaufanie..instytucja finansowa jest profesjonalnym uczestnikiem rynku wg MIFID, wiec z definicji nie moze miec braku umiejetnosci rozpoznania co kupuje - a jezeli ktos klepną znaczy byli swiadomi albo do dupy pracownicy co nie wiedzieli co biora i jakie ryzyko

no nie wiem
a jak bank kupuje obligi firmy o o wysokim ratingu, to też mają obowiązek tą firmę prześwietlać?
nie, bazują na rzetelności firmy certyfikacyjnej
jeżeli ta firma jest nierzetelna, celowo zawyża rating to dopuszcza się oszustwa i bank może dochodzić od niej strat które poniósł
gdyby była taka wolna amerykanka jak piszesz to nie wiem jak finansowy światek mógłby funkcjonować
równie dobrze można by do kosza wrzucić audyty, wszelkie sprawozdania finansowe, wszystko
to że się jest profesjonalistą, nie oznacza, że inni mogą cię bezkarnie oszukiwać, pewne zasady obowiązują, a zwłaszcza w regulowanym świecie finansów
Cool

nie, obowiązku nikt nie ma - nawet na rating nie trzeba patrzec - to nie obowiązkowe przeciez; ale warto sprawdzic co sie kupuje, a nie ufac reklamom itd. Smile oczywiscie, jak pewne rzeczy sa zatajone to jest do przestepstwo (typu brak informacji o lewarze, czy warunkach dodatkowych)

przy kazdej obligacji korporacyjnej oprocz ratingu jest memorandum wraz z wynikami firmy, ryzykami itp. - nie mam akurat przykladu aby pokazac jak to wyglada

co do ratingów zgoda - istnieja przekrety i naciągane oceny, w sumie ratingi to taki dupochron - i warto pamietac, ze odzwierciedlaja one przeszlosc, rzadko przyszłość

dlatego teraz wszyscy poprawiaja procedury - umowy sie rozrastaja, obowiazkowo MIFID i podpisanie scenariuszy, teraz mi bank co miesiac przesyla liste transakcji jakie zrobilem do podpisu, ze potwierdzam i ze rozumiem. powoli wszyscy beda tak robili
Powrót do góry Go down
inicniewiem

inicniewiem


Liczba postów : 796
Registration date : 19/05/2008

UFO - 17-18.04.2010 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17-18.04.2010 weekend   UFO - 17-18.04.2010 weekend - Page 3 EmptySob 17 Kwi 2010, 21:34

jak nie dotrą główni graczy światowi na pogrzeb (i nic z tego Polska nie ugra) to stwierdzę, że były Prezydent jest symbolem loosera, który miał pecha nawet na końcu
Powrót do góry Go down
SYLWESTER

SYLWESTER


Liczba postów : 10477
Location : Katowice
Registration date : 20/11/2007

UFO - 17-18.04.2010 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17-18.04.2010 weekend   UFO - 17-18.04.2010 weekend - Page 3 EmptySob 17 Kwi 2010, 21:37

" Były prezydent Lech Wałęsa nie wykluczył w rozmowie z niemieckim tygodnikiem "Focus" swojego powrotu do polityki. - Jeśli ojczyzna mnie potrzebuje i rodacy sobie tego życzą, jestem gotów w każdej chwili - oświadczył. "
UFO - 17-18.04.2010 weekend - Page 3 Icon_scratch
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 17-18.04.2010 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17-18.04.2010 weekend   UFO - 17-18.04.2010 weekend - Page 3 EmptySob 17 Kwi 2010, 21:43

kamikaze napisał:
SYLWESTER napisał:
Prezydent USA Barack Obama odwołał swój przyjazd na pogrzeb prezydenta Lecha Kaczyńskiego
UFO - 17-18.04.2010 weekend - Page 3 Icon_sad

nawet Angela Merkel zrezygnowała choć ma rzut beretem
Cool

No właśnie to jest faux pas bo mogła by Dojcze Banem przyjechać albo limuzyną jakąś Shocked Barak to rozumiem - Ocean musi przelecieć, zresztą podejrzewam, że w trakcie lotu daliby mu jakieś materiały by się zapoznał kim właściwie był Lech K. bo przecież on z nim nie obyty Basketball
Powrót do góry Go down
Kola

Kola


Liczba postów : 1013
Age : 44
Registration date : 22/09/2009

UFO - 17-18.04.2010 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17-18.04.2010 weekend   UFO - 17-18.04.2010 weekend - Page 3 EmptySob 17 Kwi 2010, 21:45

Perico napisał:
kaczor napisał:

Nie pisalem ,ze byl nikim ale Pilsudskim czy Kosciuszka to on nie byl.Gdyby nie katastrofa to zszedlby ze sceny jako nielubiany prezydent i tyle

Ładnie ktoś to podsumował, że na Wawel to trzeba sobie życiem zasłużyć, a nie śmiercią. W sumie to ironia losu, że na jego pogrzeb wybiera się Obama i Miedwiediew, a jeszcze kilka tygodni temu ten pierwszy wolał zaprosić Donalda na rozmowy bo Kaczyńskiego uważał za down and out.

no wlasnie, dopiero katastrofa zmusza ludzi do zaglebienia sie w zyciorysy tych osob a nie powiesz ze Kaczynski ma mierny zyciorys i malo robil...bo braku patriotyzmu zarzucic mu nie mozna.
a paradoksalnie ta katastrofa sprawila ze teraz wszyscy hucza o katyniu a on przeciez walczyl o prawde jak nikt.
wawel jak wawel, nie ma co porownywac tych wszystkich zmarlych tam bo to zupelnie inna epoka i stan rzeczy.
z doswiadczenia i obserwacji widze ze najbardziej o wawel kloca sie ci co o historii nie maja zielonego pojecia tylko dla zasady ujadanie jak na statystycznego polaka przystalo
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 17-18.04.2010 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17-18.04.2010 weekend   UFO - 17-18.04.2010 weekend - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 17-18.04.2010 weekend
Powrót do góry 
Strona 3 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» UFO - 20-21.03.2010 weekend
» UFO - 22-23.05.2010 weekend
» UFO - 29-30.05.2010 weekend
» UFO - 3-4.07.2010 weekend
» UFO - 27-28.11.2010 weekend

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: