Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 28.07.2010

Go down 
+47
Kola
betonowe_buty
loko
Jones
gajowy
kydo
zibi
kaczor
barura
gumbas
fishemade
wredniaha
Stavros
Ezet
EX
Alicja_B
rubin-zielony
Władzió
forex
IronFX
Pan Nikt
inwestor
barany
north-south
GROOBY2
dino
Huntero
ROGER
wry
Saeglópur
delphia
SYLWESTER
jj
SzFagier
busia
kLeszcz
Małolat
marlon
Diablo
nomad
dafnia
thorgall
Nadaje ze Stronia
nephros
Mleczarz
Reser
Liber GRIZZLI Abaci
51 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
AutorWiadomość
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 28.07.2010 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28.07.2010   UFO - 28.07.2010 - Page 2 EmptySro 28 Lip 2010, 09:17

KRT napisał:
ale wymiotło leszcza z forum hehee
mojego ulubieńca nie ma turbobream czy jakos tak a przeciez zapewniał że gra od początku istnienia gieldy Very Happy
proponuje zmienic nazwe na Uniwersytet marzycieli bardziej tu pasuje Laughing

Przecie wakacje są... urlopy te sprawy... ciebie też wymiotło Laughing Po wakacjach leszcze wrócą pod nowymi nickami jak zarobią na nowe depo w pracy wakacyjnej w Tesco lub roznoszeniu ulotek.
Powrót do góry Go down
SYLWESTER

SYLWESTER


Liczba postów : 10482
Location : Katowice
Registration date : 20/11/2007

UFO - 28.07.2010 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28.07.2010   UFO - 28.07.2010 - Page 2 EmptySro 28 Lip 2010, 09:18

TEPSA robi za Gwiazdę !
+2.56% !
Powrót do góry Go down
SzFagier
Admin
Admin
SzFagier


Liczba postów : 5190
Registration date : 27/08/2007

UFO - 28.07.2010 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28.07.2010   UFO - 28.07.2010 - Page 2 EmptySro 28 Lip 2010, 09:18

a co do zasiłku chorobowego... obecnie składka to 2,45 podstawy wymiaru czyli pensji brutto lub dla osób prowadzących działalność 2,45 podstawy wymiary = 60% prognozowanego przeciętnego wynagrodzenia...

i teraz jest taki trik, że wysokość zasiłku uzależniona od wysokości składki...
i teraz zasadniczo prowadzący /liczba mnoga - oni prowadzący/ dział. gosp. w razie choroby mają identyczne świadczenia bez względu na hipotetyczny dochód osiągany z działalności kiedy są zdrowi... i to jest ok...
a teraz gdy świadczenie jest zależne od pensji robi się tak...
zatrudnia się asystentkę prezesa na niebotyczne wynagrodzenie... przez miesiąc się ją z przeproszeniem dyma i się zaciąża... hyhyhy płaci się wynagrodzenie przez miesiąc, potem wynagrodzenie chorobowe przez miesiąc i kolejne 8 miechów do szczęśliwego rozwiązania buli naród czyli ZUS... podobny manewr można wykonać z wujkiem waląc mu cegłą w łeb... 2 miechy kosztów i 6 kasa od państwa, bo przecież załatwić zwolnienie w tym kraju to jest żaden problem...

_________________
futy jak dobra wódka, i tu i tu 40% i ani promila więcej !!!
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 28.07.2010 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28.07.2010   UFO - 28.07.2010 - Page 2 EmptySro 28 Lip 2010, 09:21

nomad napisał:
KRT napisał:
ale wymiotło leszcza z forum hehee
mojego ulubieńca nie ma turbobream czy jakos tak a przeciez zapewniał że gra od początku istnienia gieldy Very Happy
proponuje zmienic nazwe na Uniwersytet marzycieli bardziej tu pasuje Laughing

odrodzą się jak grzyby po deszczu, tego nie wyleczysz dobryżart

https://ufoforum.forumotion.com/search.forum?search_author=turbobream&show_results=posts

a jaki zniego był moralista hihihihihihi
qrwa ale frajerstwo czasem tu pisze, na goldenline jeden mi napisal że tacy jak ja szybko sie wykruszają tam tez słomiana inteligencja panuje Laughing
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO - 28.07.2010 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28.07.2010   UFO - 28.07.2010 - Page 2 EmptySro 28 Lip 2010, 09:22

SzFagier napisał:
Wredniaha napisał:

SzFagier a jak ma być inaczej jeśli za przywilejem jakim jest zasiłek nie idą żadne obowiązki. Sam byłem przez ostatnie 6 miesięcy na zasiłku w Irlandii, bo stwierdziłem że sobie po ostatniej robocie przerwę zrobię.
I gdyby nie to że w pracy zarobię wyraźnie więcej niż na zasiłku to siedział bym przez cały okres jaki mi przysługuje, czyli 9 miesięcy. Tu jest tego 1000 euro miesięcznie, najgorzej płatna praca na pełen etat to jakieś 1400 więc jak bym miał w perspektywie minimalną płacę to na pewno bym się nie skusił.
Nie wiem dokładnie jak jest w Polsce ale w Eire masz podpisik raz na miesiąc + co tydzień odbiór kasy na najbliższej poczcie. Zero sprawdzania dlaczego młody programista z kilkuletnim doświadczeniem na rynku, gdzie dla tej grupy zawodowej jest cały czas sporo ofert, nie może znaleźć pracy przez pół roku. To jest kurwa dezaktywowanie zawodowe ludzi!


dlatego osobiście jestem za likwidacją zasiłku bezpośredniego w sensie wypłata kasiory za nic...
wbrew pozorom tracący pracę nie ze swojej winy /sławny art 52 kp. "ciężkie naruszenie obowiązków pracowniczych"/ otrzymuje odprawę będącą ileśkrotnością wynagrodzenia - zależne od stażu pracy... nawet jeżeli pracodawca robi bęc - upada ecetera ecetera obowiązki te przejmuje FGŚP czyli jeden z podfunduszy ZUS na który płacimy składki...
tak więc pracownik nie pozostaje z niczym...
i tak jak napisałeś kasiora za nic nie motywuje ludzi do niczego... no chyba że się komuś trafi cud miód oferta typu 4 kilo brutto lub więcej do tego fura i komóra służbowa to łaskawie się odpina od pośredniaka...

re Delphia
tak masz trochę racji generalnie obniżone stawki VAT są na niby artykuły pierwszej potrzeby żarcie, leki, oświata itp
z tym że żarcie generalnie jest na 7%, produkty nie przetworzone na 3% /owoce, mięso, ryby/ jak będziesz w sklepie to sobie weź paragon to będziesz się orientował...
co do zasady ewentualne podniesienie stawki spowoduje więc wzrost cen o 15%, no ale mamy rynek więc nie powinno przekroczyć 10%...
natomiast różnicowanie stawek jest polem do popisu dla różnej maści cwaniactwa tyle tylko że przeciętny obywatel się słabo w przepisach orientuje i nie wie że firmy developerskie są w pewnym sensie dotowane przez skarb państwa bo niemal wszystko co kupują ma 22% vat a mieszkanka co sprzedają 7%...
zróżnicowanie stawek nie jest dobre w moim pojęciu...

i trzeba się wziąć za samochody w działalności gospodarczej, kierwa to jest po prostu śmieszne każda jednoosobowa firma bez względu na to co robi ma samochód w ewidencji środków trwałych bo teraz prowadzenie firmy bez samochodu nie jest możliwe...
oczywistą oczywistością jest że te autka w 80% wykorzystywane są na cele prywatne o ile nie więcej, ale vacik się odlicza, a dochodowego to przez kilka lat nie płaci...
nie jestem przeciwny samochodom w działalności gospodarczej z tym że przepisy powinny ograniczyć nadużycia przez wprowadzenie ograniczenia typu dla pojazdów o masie całkowitej do 3,5 t jeden rząd siedzeń lub przestrzeń ładunkowa na 2 europalety...
i wtedy wiadomo, że to auto jest do wożenia czegoś w firmie a nie dup rodziny... lub nawet samego właściciela

masz rację stawka na żywność to 3%. Zresztą kończy się w tym roku kończy się okres przejściowy jaki wynegocjowaliśmy z UE więc znajdzie się dobry argument za podwyżką. Co do możliwości amortyzowania tej 19% podwyzki przez rynek nie byłbym aż tak optymistyczny

Co do samochodów osobowych z tzw kratką bo rozumiem że o takie Ci chodzi to pełne odliczenie VAT od zakupu i paliwa wróciło po wyroku ETS. Min Fin wystąpił w ubiegłym roku z wnioskiem do KE i uzyskał zgodę na zawieszenie tego przepisu na okres 3 lat. Od przyszłego roku nie można będzie odliczać VAT od paliwa oraz a od zakupu wraca limit odliczenia 60% nie więcej niż 6000 PLN.

Sprawa nie jest tak prosta jak piszesz - co z samochodami typu Bipper?
I dlaczego ma to być tylko przewożenie towarów? Przecież jeżeli ktoś ma w firmie samochody np: dla przedstawicieli handlowych czy serwisantów w branży np: informatycznej to towaru nie wozi a wykonuje pracę związaną z działalnością spółki.
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 28.07.2010 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28.07.2010   UFO - 28.07.2010 - Page 2 EmptySro 28 Lip 2010, 09:23

OpCjOnEr napisał:
KRT napisał:
ale wymiotło leszcza z forum hehee
mojego ulubieńca nie ma turbobream czy jakos tak a przeciez zapewniał że gra od początku istnienia gieldy Very Happy
proponuje zmienic nazwe na Uniwersytet marzycieli bardziej tu pasuje Laughing

Przecie wakacje są... urlopy te sprawy... ciebie też wymiotło Laughing Po wakacjach leszcze wrócą pod nowymi nickami jak zarobią na nowe depo w pracy wakacyjnej w Tesco lub roznoszeniu ulotek.

coś przydługawy ma ten urlop dobryżart
Powrót do góry Go down
Saeglópur

Saeglópur


Liczba postów : 95
Age : 35
Location : Poznań
Registration date : 06/05/2009

UFO - 28.07.2010 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28.07.2010   UFO - 28.07.2010 - Page 2 EmptySro 28 Lip 2010, 09:24

bez zmian.... Basketball
UFO - 28.07.2010 - Page 2 706977
Powrót do góry Go down
kLeszcz

kLeszcz


Liczba postów : 7383
Location : Barany Trading Room filia Dworzec PKP Łódź-Widzew
Registration date : 30/08/2007

UFO - 28.07.2010 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28.07.2010   UFO - 28.07.2010 - Page 2 EmptySro 28 Lip 2010, 09:25

KRT napisał:
ale wymiotło leszcza z forum hehee
mojego ulubieńca nie ma turbobream czy jakos tak a przeciez zapewniał że gra od początku istnienia gieldy Very Happy
proponuje zmienic nazwe na Uniwersytet marzycieli bardziej tu pasuje Laughing

KRT! O ziomalach z uniwerku - leszcze???
Bój się Boga Laughing

nawet "turbobream" brzmi dumnie
Powrót do góry Go down
SzFagier
Admin
Admin
SzFagier


Liczba postów : 5190
Registration date : 27/08/2007

UFO - 28.07.2010 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28.07.2010   UFO - 28.07.2010 - Page 2 EmptySro 28 Lip 2010, 09:26

nie jestem wielkim przeciwnikiem zasiłku chorobowego...
ale
składka powinna być dobrowolna i jednakowa dla wszystkich
świadczenie niskie ale też i niska składka, żeby po prostu nie opłacało się być chorym
krótki okres wypłaty świadczenia max kwartał...

_________________
futy jak dobra wódka, i tu i tu 40% i ani promila więcej !!!
Powrót do góry Go down
busia

busia


Liczba postów : 8625
Age : 47
Location : Gdańsk
Registration date : 02/01/2008

UFO - 28.07.2010 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28.07.2010   UFO - 28.07.2010 - Page 2 EmptySro 28 Lip 2010, 09:29

KRT napisał:
nomad napisał:
KRT napisał:
ale wymiotło leszcza z forum hehee
mojego ulubieńca nie ma turbobream czy jakos tak a przeciez zapewniał że gra od początku istnienia gieldy Very Happy
proponuje zmienic nazwe na Uniwersytet marzycieli bardziej tu pasuje Laughing

odrodzą się jak grzyby po deszczu, tego nie wyleczysz dobryżart

https://ufoforum.forumotion.com/search.forum?search_author=turbobream&show_results=posts

a jaki zniego był moralista hihihihihihi
qrwa ale frajerstwo czasem tu pisze, na goldenline jeden mi napisal że tacy jak ja szybko sie wykruszają tam tez słomiana inteligencja panuje Laughing
A ten turbodream tekstami pasuje do blach/w mora Wink
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 28.07.2010 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28.07.2010   UFO - 28.07.2010 - Page 2 EmptySro 28 Lip 2010, 09:30

kLeszcz napisał:
KRT napisał:
ale wymiotło leszcza z forum hehee
mojego ulubieńca nie ma turbobream czy jakos tak a przeciez zapewniał że gra od początku istnienia gieldy Very Happy
proponuje zmienic nazwe na Uniwersytet marzycieli bardziej tu pasuje Laughing

KRT! O ziomalach z uniwerku - leszcze???
Bój się Boga Laughing

nawet "turbobream" brzmi dumnie

trzeba zadbac o czystosc rasy ufo hehehe
dobra nie kopie sie leżącego

Czas na korekcinke
UFO - 28.07.2010 - Page 2 706985
Powrót do góry Go down
dafnia

dafnia


Liczba postów : 3542
Age : 52
Location : Wa
Registration date : 30/08/2007

UFO - 28.07.2010 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28.07.2010   UFO - 28.07.2010 - Page 2 EmptySro 28 Lip 2010, 09:31

SzFagier napisał:
nie jestem wielkim przeciwnikiem zasiłku chorobowego...
ale
składka powinna być dobrowolna i jednakowa dla wszystkich
świadczenie niskie ale też i niska składka, żeby po prostu nie opłacało się być chorym
krótki okres wypłaty świadczenia max kwartał...
hmmm... szfagier no, tego, jakby ci to powiedzieć - wygląda jakbyś prowadził bardzo zawzięty spór z niewidocznym oponentem... słuchasz głosów w swojej głowie czy jak? Laughing
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 28.07.2010 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28.07.2010   UFO - 28.07.2010 - Page 2 EmptySro 28 Lip 2010, 09:32

DUPA SIĘ OBSRYWA
Powrót do góry Go down
wry

wry


Liczba postów : 507
Location : Hanysowo
Registration date : 10/09/2009

UFO - 28.07.2010 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28.07.2010   UFO - 28.07.2010 - Page 2 EmptySro 28 Lip 2010, 09:33

pudelek biznesu o wczorajszym "bad ticku" na PZU: http://www.pb.pl/2/a/2010/07/27/PZU_blad_za_110_tys__zl

ciekawa inf. na końcu: "Sprawdziliśmy też, czy pechowych transakcji na PZU nie zawierano w ramach krótkiej sprzedaży. Okazuje się, że do wtorkowego południa nie zawarto żadnych transakcji akcjami PZU na krótko."

gdzie oni to sprawdzili?
Powrót do góry Go down
busia

busia


Liczba postów : 8625
Age : 47
Location : Gdańsk
Registration date : 02/01/2008

UFO - 28.07.2010 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28.07.2010   UFO - 28.07.2010 - Page 2 EmptySro 28 Lip 2010, 09:35

dafnia napisał:
SzFagier napisał:
nie jestem wielkim przeciwnikiem zasiłku chorobowego...
ale
składka powinna być dobrowolna i jednakowa dla wszystkich
świadczenie niskie ale też i niska składka, żeby po prostu nie opłacało się być chorym
krótki okres wypłaty świadczenia max kwartał...
hmmm... szfagier no, tego, jakby ci to powiedzieć - wygląda jakbyś prowadził bardzo zawzięty spór z niewidocznym oponentem... słuchasz głosów w swojej głowie czy jak? Laughing
Trzeba do forum jakąś ufo-rozgłośnie zrobic np Radyjo Dafnia, sieć do tego komórkowąz darmowym numerem dla leszczy i Kolegę Szfagra oczywiście na Ojca Głosiciela.
No i co rok zrzutka na nowego majbacha
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 28.07.2010 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28.07.2010   UFO - 28.07.2010 - Page 2 EmptySro 28 Lip 2010, 09:36

OpCjOnEr napisał:
DUPA SIĘ OBSRYWA

a moze jakis wykresik na potwierdzenie tego

np . linia srednia odwzorcowująca lot kału
lub podaj stosunek wielkosci kupy do szybkosci spadania
Powrót do góry Go down
ROGER




Liczba postów : 2199
Age : 46
Location : Zachodnio - Pomorskie
Registration date : 26/06/2009

UFO - 28.07.2010 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28.07.2010   UFO - 28.07.2010 - Page 2 EmptySro 28 Lip 2010, 09:37

OpCjOnEr napisał:
KRT napisał:
ale wymiotło leszcza z forum hehee
mojego ulubieńca nie ma turbobream czy jakos tak a przeciez zapewniał że gra od początku istnienia gieldy Very Happy
proponuje zmienic nazwe na Uniwersytet marzycieli bardziej tu pasuje Laughing

Przecie wakacje są... urlopy te sprawy... ciebie też wymiotło Laughing Po wakacjach leszcze wrócą pod nowymi nickami jak zarobią na nowe depo w pracy wakacyjnej w Tesco lub roznoszeniu ulotek.

CHŁOPAKI BEZ OBRAZY
ALE OD WAS TO TU SIĘ MAŁO MOŻNA NAUCZYĆ
ZA TO DO KŁÓTNI I GŁUPICH DYSKUSJI TO PIERWSI
TU CHYBA UNIWEREK MIAŁ BYĆ...
Powrót do góry Go down
http://mobilne.pl
SzFagier
Admin
Admin
SzFagier


Liczba postów : 5190
Registration date : 27/08/2007

UFO - 28.07.2010 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28.07.2010   UFO - 28.07.2010 - Page 2 EmptySro 28 Lip 2010, 09:39

re Delphia

albo się źle wyraziłem albo mnie nie zrozumiałeś...
nie widzę szczególnego naciągania samochód w działalności jeżeli to jest seicento, panda, yaris VAN, czyli mały samochód "osobowy" z jednym rzędem siedzeń... chyba tylko KRT byłby w stanie wykorzystać go do celów osobistych... rodziny już tym do lasu nie zabierzesz...
i to jest pojazd dla handlowców, serwisantów i tego typu zawodów...

a co to są samochody typu Bipper?
jeżeli tak jak mi pokazał wujek google to taki Kangur czy Partner to też niech sobie działający taki kupi ale z jednym rzędem siedzeń...
i nawet niech sobie odliczy cały VAT

natomiast osobiście dostaję kurwicy nerek jak widzę firmowe limuzyny z kratką, dostawczaki na 7 osób, czy wyjebiste SUVy itp... te samochody nie służą niczemu oprócz wożenia dupy prezesa i ich rodzin...
oczywiście zaraz ktoś powie że jak podjedzie furmanką do klienta to jego "firma" traci prestiż...
z tym że obecnie koszty reprezentacji są wykluczone z katalogu kosztów podatkowych...

_________________
futy jak dobra wódka, i tu i tu 40% i ani promila więcej !!!
Powrót do góry Go down
busia

busia


Liczba postów : 8625
Age : 47
Location : Gdańsk
Registration date : 02/01/2008

UFO - 28.07.2010 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28.07.2010   UFO - 28.07.2010 - Page 2 EmptySro 28 Lip 2010, 09:39

ROGER napisał:
OpCjOnEr napisał:
KRT napisał:
ale wymiotło leszcza z forum hehee
mojego ulubieńca nie ma turbobream czy jakos tak a przeciez zapewniał że gra od początku istnienia gieldy Very Happy
proponuje zmienic nazwe na Uniwersytet marzycieli bardziej tu pasuje Laughing

Przecie wakacje są... urlopy te sprawy... ciebie też wymiotło Laughing Po wakacjach leszcze wrócą pod nowymi nickami jak zarobią na nowe depo w pracy wakacyjnej w Tesco lub roznoszeniu ulotek.

CHŁOPAKI BEZ OBRAZY
ALE OD WAS TO TU SIĘ MAŁO MOŻNA NAUCZYĆ
ZA TO DO KŁÓTNI I GŁUPICH DYSKUSJI TO PIERWSI
TU CHYBA UNIWEREK MIAŁ BYĆ...
Jak to? A wczoraj Kydo online nie podał prawidłowy sygnał? L, stop 2489, tp 2600? Suspect
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 28.07.2010 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28.07.2010   UFO - 28.07.2010 - Page 2 EmptySro 28 Lip 2010, 09:40

Когда мы будем

riezać baraszka ?
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 28.07.2010 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28.07.2010   UFO - 28.07.2010 - Page 2 EmptySro 28 Lip 2010, 09:42

ROGER napisał:
OpCjOnEr napisał:
KRT napisał:
ale wymiotło leszcza z forum hehee
mojego ulubieńca nie ma turbobream czy jakos tak a przeciez zapewniał że gra od początku istnienia gieldy Very Happy
proponuje zmienic nazwe na Uniwersytet marzycieli bardziej tu pasuje Laughing

Przecie wakacje są... urlopy te sprawy... ciebie też wymiotło Laughing Po wakacjach leszcze wrócą pod nowymi nickami jak zarobią na nowe depo w pracy wakacyjnej w Tesco lub roznoszeniu ulotek.

CHŁOPAKI BEZ OBRAZY
ALE OD WAS TO TU SIĘ MAŁO MOŻNA NAUCZYĆ
ZA TO DO KŁÓTNI I GŁUPICH DYSKUSJI TO PIERWSI
TU CHYBA UNIWEREK MIAŁ BYĆ...

hehehehehee taaaaaa

no dobra sprzedam ci jedną rzecz, mozesz nauczyc sie wszystkiego AT itp można sobie to w dupe wsadzic bo i tak najważniejsza jest psychika często ewidetne sygnały olewają inwestorzy bo im sie wydaje zbyt ocywiste, poddają sie nastrojom na forum itd itd
tu masz pelen zestaw róznego podejscia do swoich pieniędzy, ludziie 10 razy zastanowią się jaka lodowke kupic ale jezeli chodzi o inwestycje to w ogóle sie nie zastanawiają, dlatego brechtam sobie z tych wszystkich moralistów, banda frajerów którzy mysla że wygrają z rynkiem/psychiką


Ostatnio zmieniony przez KRT dnia Sro 28 Lip 2010, 09:53, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 28.07.2010 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28.07.2010   UFO - 28.07.2010 - Page 2 EmptySro 28 Lip 2010, 09:45

[quote="busia"]
ROGER napisał:
OpCjOnEr napisał:
KRT napisał:
ale roznoszeniu ulotek.

CHŁOPAKI BEZ OBRAZY
ALE OD WAS TO TU SIĘ MAŁO MOŻNA NAUCZYĆ
ZA TO DO KŁÓTNI I GŁUPICH DYSKUSJI TO PIERWSI
TU CHYBA UNIWEREK MIAŁ BYĆ...
Jak to? A wczoraj Kydo online nie podał prawidłowy sygnał? L, stop 2489, tp 2600? Suspect

tak
a w zeszlym roku nie pamietacie jak xxxx podał właściwą pozycje ?!?!?
i ufo przycieło na niej 15 pkciaków !!!!!!!!!!


aaa i zapomnialem o barany co podawał ponad rok tylko prawidłowe pozycje i nagle zamilkł.......


wyjechal do Turcji /wywiezli Go do Turcji /występuje teraz pod postacią kebaba


Ostatnio zmieniony przez Lucek_Lucek dnia Sro 28 Lip 2010, 09:50, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Huntero

Huntero


Liczba postów : 277
Location : 3miasto
Registration date : 28/01/2010

UFO - 28.07.2010 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28.07.2010   UFO - 28.07.2010 - Page 2 EmptySro 28 Lip 2010, 09:46

OpCjOnEr napisał:
Na kangurze h1 wykonała się klasyczna xiążkowa głowa z ramionami. Czy ktoś wykorzystał?

przyznaje sie bez bicia Very Happy

a oprocz tego trza dobierac S na podbiciach na tym instrumencie
Powrót do góry Go down
busia

busia


Liczba postów : 8625
Age : 47
Location : Gdańsk
Registration date : 02/01/2008

UFO - 28.07.2010 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28.07.2010   UFO - 28.07.2010 - Page 2 EmptySro 28 Lip 2010, 09:48

Lucek_Lucek napisał:

Jak to? A wczoraj Kydo online nie podał prawidłowy sygnał? L, stop 2489, tp 2600? Suspect

tak
a w zeszlym roku nie pamietacie jak xxxx podał właściwą pozycje ?!?!?
i ufo przycieło na niej 15 pkciaków !!!!!!!!!!
[/quote]
Pewnych "sygnalistów" jest tutaj mało.
Widziałeś żeby przy Kydo on-line spadało? Albo przy Tarzanie? Albo jak Myśliwego dużo żeby jakiś trend? Albo przy Kozo konsola?
Trzeba poprostu umieć czytać ze zrozumieniem.
Powrót do góry Go down
Huntero

Huntero


Liczba postów : 277
Location : 3miasto
Registration date : 28/01/2010

UFO - 28.07.2010 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28.07.2010   UFO - 28.07.2010 - Page 2 EmptySro 28 Lip 2010, 09:49

busia napisał:

Jak to? A wczoraj Kydo online nie podał prawidłowy sygnał? L, stop 2489, tp 2600? Suspect

mi sie wydawalo ze byla mowa o S i stop wysoko na 2600 Very Happy
ale moze sie myle, zreszta kazdy sie moze mylic - mnie dziwilo np jak kydo nawolywal do brania S na poczatku czerwca chyba jak EUR/USD bylo przy 1,2, piszac ze jedzie na 1,16 ...

oczywiscie od tego czasu poszlo... ale na 1,30
Powrót do góry Go down
dino

dino


Liczba postów : 160
Location : warsiawka
Registration date : 14/01/2010

UFO - 28.07.2010 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28.07.2010   UFO - 28.07.2010 - Page 2 EmptySro 28 Lip 2010, 09:50

KRT napisał:
...na goldenline jeden mi napisal że tacy jak ja szybko sie wykruszają tam tez słomiana inteligencja panuje Laughing
goldenline to sami naganiacze na etatach, daj se spokój z tym szajsem
Powrót do góry Go down
GROOBY2

GROOBY2


Liczba postów : 528
Location : masovia
Registration date : 25/05/2010

UFO - 28.07.2010 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28.07.2010   UFO - 28.07.2010 - Page 2 EmptySro 28 Lip 2010, 09:52

Dziś S PCRO pirat
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 28.07.2010 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28.07.2010   UFO - 28.07.2010 - Page 2 EmptySro 28 Lip 2010, 09:53

busia napisał:
Lucek_Lucek napisał:

Jak to? A wczoraj Kydo online nie podał prawidłowy sygnał? L, stop 2489, tp 2600? Suspect

tak
a w zeszlym roku nie pamietacie jak xxxx podał właściwą pozycje ?!?!?
i ufo przycieło na niej 15 pkciaków !!!!!!!!!!
Pewnych "sygnalistów" jest tutaj mało.
Widziałeś żeby przy Kydo on-line spadało? Albo przy Tarzanie? Albo jak Myśliwego dużo żeby jakiś trend? Albo przy Kozo konsola?
Trzeba poprostu umieć czytać ze zrozumieniem.[/quote]

masz racje
było sygnalistów wielu ....
BYŁO


....ostał jeno tylko sznur ......
Powrót do góry Go down
SzFagier
Admin
Admin
SzFagier


Liczba postów : 5190
Registration date : 27/08/2007

UFO - 28.07.2010 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28.07.2010   UFO - 28.07.2010 - Page 2 EmptySro 28 Lip 2010, 09:54

dafnia napisał:
SzFagier napisał:
nie jestem wielkim przeciwnikiem zasiłku chorobowego...
ale
składka powinna być dobrowolna i jednakowa dla wszystkich
świadczenie niskie ale też i niska składka, żeby po prostu nie opłacało się być chorym
krótki okres wypłaty świadczenia max kwartał...
hmmm... szfagier no, tego, jakby ci to powiedzieć - wygląda jakbyś prowadził bardzo zawzięty spór z niewidocznym oponentem... słuchasz głosów w swojej głowie czy jak? Laughing

nie rozumiem

_________________
futy jak dobra wódka, i tu i tu 40% i ani promila więcej !!!
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 28.07.2010 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28.07.2010   UFO - 28.07.2010 - Page 2 EmptySro 28 Lip 2010, 09:55

dino napisał:
KRT napisał:
...na goldenline jeden mi napisal że tacy jak ja szybko sie wykruszają tam tez słomiana inteligencja panuje Laughing
goldenline to sami naganiacze na etatach, daj se spokój z tym szajsem

ale zabawe miałem przednią Laughing
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 28.07.2010 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28.07.2010   UFO - 28.07.2010 - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 28.07.2010
Powrót do góry 
Strona 2 z 14Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
 Similar topics
-
» UFO - 12.01.2010
» UFO - 28.01.2010
» UFO - 09.02.2010
» UFO - 17.02.2010
» UFO - 01.03.2010

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: