Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 28.07.2010

Go down 
+47
Kola
betonowe_buty
loko
Jones
gajowy
kydo
zibi
kaczor
barura
gumbas
fishemade
wredniaha
Stavros
Ezet
EX
Alicja_B
rubin-zielony
Władzió
forex
IronFX
Pan Nikt
inwestor
barany
north-south
GROOBY2
dino
Huntero
ROGER
wry
Saeglópur
delphia
SYLWESTER
jj
SzFagier
busia
kLeszcz
Małolat
marlon
Diablo
nomad
dafnia
thorgall
Nadaje ze Stronia
nephros
Mleczarz
Reser
Liber GRIZZLI Abaci
51 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next
AutorWiadomość
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 28.07.2010 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28.07.2010   UFO - 28.07.2010 - Page 13 EmptySro 28 Lip 2010, 21:47

barura napisał:
cuś dla opcja

http://kobieta.dziennik.pl/moda-na-topie/galeria/297436,egzotyczne-piekno-na-colombia-moda-fashion-show.html

Eeeee tam.... niespecjalne.

Wolę takie:

UFO - 28.07.2010 - Page 13 Z8094810


Ostatnio zmieniony przez OpCjOnEr dnia Sro 28 Lip 2010, 21:49, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Mleczarz
Fake Profil Hiob Team
Mleczarz


Liczba postów : 3203
Location : HIOB
Registration date : 09/02/2009

UFO - 28.07.2010 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28.07.2010   UFO - 28.07.2010 - Page 13 EmptySro 28 Lip 2010, 21:48

Sprajt Trejder Employed napisał:
W wyniku kryzysu gospodarczego ceny malowniczo położonych nieruchomości na greckich wyspach spadły nawet o 48 proc. Zdaniem analityków jest to dobra okazja do kupna, jednak ich zdaniem myśl o zakupach w celach inwestycyjnych jest "przerażająca", bo nie można wykluczyć dalszego spadku cen. gw

podniesli podatki od domów
zdaje sie ze pozwyzej 150m to juz luksus i dojebali z grubej rury
Powrót do góry Go down
Jastrząb

Jastrząb


Liczba postów : 5236
Age : 61
Location : Waldenburg
Registration date : 28/08/2007

UFO - 28.07.2010 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28.07.2010   UFO - 28.07.2010 - Page 13 EmptySro 28 Lip 2010, 21:48

Koniarz napisał:
rodzynki wyprzedane a długi coraz większe
czas na podwyżki podatków
ja też tak potrafię rządzić krajem
to bajecznie
proste
MOJA STOPKA - kłamie? JEST INACZEJ?
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 28.07.2010 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28.07.2010   UFO - 28.07.2010 - Page 13 EmptySro 28 Lip 2010, 21:49

Kola napisał:
KRT napisał:
Kola napisał:
KRT napisał:
Ezet napisał:
Koniarz napisał:
SYLWESTER napisał:
http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20100728&typ=my&id=my11.txt chyba przesadzają - tyle długu ? UFO - 28.07.2010 - Page 13 Icon_scratch

każda polska rodzina oddaje swoje mieszkanie na skarb państwa i jesteśmy kwita

Kulczyk, Solorz i reszta bandy jak nie chce płacić podatków w Polsce to niech wypierdala.
Na taczce z gnojem wyjebac ich za granicę, najlepiej do Białorusi. Bedą razem z Łukaszenką szerzyli terror wsród tamtejszej ludności. jocolor
A potem zagraja w squasha Like a Star @ heaven


nie znasz sie na polityce taki np Bono z U2 bo zarejestrowany w raju podatkowym i nieplaci podatkow ale za to udziela sie charytatywnie i jest och ach
to samo z Kulczykiem i mu podobni jak za duży smród sie pojawi to sypną kase i będzie cacy


o qrwa... zaraz jebne ze smiechu dobryżart dobryżart

jebnij sie lepiej w lep a zreszta co ty tu robisz nie miales czasem rezygnowac z forum???


a to twoje forum?? zebym musial ci sie tlumaczyc co tu robie?
buhahahaha
qrwwa... wrocil pan i wladca moralista nr1 rzeczpospolitej
a tak bylo normalnie przez te pare dni....

nie , to nie jest moje prywatne forum ale głowie sie dlaczego nie pojdziesz do tych pedziów z goldenline?? sam mi pisałes że to twoi przyjaciele??

ps ciesze sie że za mną tęskniłes robaczku Smile
Powrót do góry Go down
Kola

Kola


Liczba postów : 1013
Age : 44
Registration date : 22/09/2009

UFO - 28.07.2010 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28.07.2010   UFO - 28.07.2010 - Page 13 EmptySro 28 Lip 2010, 21:58

KRT napisał:
Kola napisał:
KRT napisał:
Kola napisał:
KRT napisał:
Ezet napisał:
Koniarz napisał:


każda polska rodzina oddaje swoje mieszkanie na skarb państwa i jesteśmy kwita

Kulczyk, Solorz i reszta bandy jak nie chce płacić podatków w Polsce to niech wypierdala.
Na taczce z gnojem wyjebac ich za granicę, najlepiej do Białorusi. Bedą razem z Łukaszenką szerzyli terror wsród tamtejszej ludności. jocolor
A potem zagraja w squasha Like a Star @ heaven


nie znasz sie na polityce taki np Bono z U2 bo zarejestrowany w raju podatkowym i nieplaci podatkow ale za to udziela sie charytatywnie i jest och ach
to samo z Kulczykiem i mu podobni jak za duży smród sie pojawi to sypną kase i będzie cacy


o qrwa... zaraz jebne ze smiechu dobryżart dobryżart

jebnij sie lepiej w lep a zreszta co ty tu robisz nie miales czasem rezygnowac z forum???


a to twoje forum?? zebym musial ci sie tlumaczyc co tu robie?
buhahahaha
qrwwa... wrocil pan i wladca moralista nr1 rzeczpospolitej
a tak bylo normalnie przez te pare dni....

nie , to nie jest moje prywatne forum ale głowie sie dlaczego nie pojdziesz do tych pedziów z goldenline?? sam mi pisałes że to twoi przyjaciele??

ps ciesze sie że za mną tęskniłes robaczku Smile


tobie caly czas sie wydaje ze jestes dlugonoga brunetka?? Very Happy
rozdwojenie jazni czy problemy z płcia?
wielokrotnie pisalem ze tylko takie mnie kreca...
a ty zdaje sie w dodatku masz nadwage a takich to juz wogole nie trawie
tak, mam znajomych na goldenlinie i na facebooku i linkedin itp...
poziom twoich komentarzy ludzi ktorych nie znasz mowi sam za siebie.
ale jak sie nie ma przyjaciol i do kogo geby otworzyc t w glowie sie przewraca... no ale zawsze mozna byc wszechwiedzącą gwiazda jakiegos forum Very Happy


pare dni bylo tu normalnie, mozna bylo popisac i byl zdrowy klimat... dzis juz jazdy na wszystko i wszystkich...
spusc gdzies żółc bo zgorzknialy jestes do kosci
Powrót do góry Go down
Mleczarz
Fake Profil Hiob Team
Mleczarz


Liczba postów : 3203
Location : HIOB
Registration date : 09/02/2009

UFO - 28.07.2010 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28.07.2010   UFO - 28.07.2010 - Page 13 EmptySro 28 Lip 2010, 21:59

zdjecia Jadzi nie wkleje bo przebija ono wszystko co bylo do tej pory
What a Face
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO - 28.07.2010 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28.07.2010   UFO - 28.07.2010 - Page 13 EmptySro 28 Lip 2010, 22:01

kaczor napisał:
delphia napisał:
kaczor napisał:


szanowny kolega myli pracownika z PRZEDSIEBIORCA.Glownym wyznacznikiem bycia PRZEDSIEBIORCA jest ponoszenie ryzyka dzialalnosci.Pracownik najemny ponosi ryzyko tylko w ramach okreslonych przez kodeks pracy (odpowiedzialnosc za szkody) przy czym sady pracy raczej sa laskawe.Tak wiec przedsiebiorca ktory ponosi ryzyko (w szczegolnosci odoba fizyczna odpowiadajaca CALYM majatkiem) ma tez przywilej odliczania kosztow bo jego praca MOZE mu przyniesc przychod i zysk a nie musi (najczesciej nie przynosi i ludzie wracaja na garnuszek innych).POnadto kazde auto ktore jest w ewidencji srodkow trwalych (o takich tylko mowimy bo inne i tak musza miec ewidencje przebiegu zwana kilometrowka) po pelnej amnortyzacji staje sie de facto autem firmowym.Trzeba zaplacic dochodowy od sprzedazy,kasa z ubezpieczenia jest traktowana jako przychod.No i jak rozgraniczyc czy na przyklad jakies audi za 100 tys jest zbyt dobre ale peugot za 80 tys juz nie.ALbo wszystkim moze kurwa kazac jezdzic punto zeby nie oszukiwali

Panowie! Niepotrzebnie zajmujecie się tym tematem bo jak pisałem rano sprawa jest już przesądzona - samochody "z kratką" znikają a wraz z nimi możliwości odliczenia całości VAT przy zakupie i VAT od paliwa. Możecie śmiało narzekać na podwyżkę podatków.

Sprostowania wymaga też informacja podana przez kaczora (znów "lekcje" nie odrobione ) - każdy samochód który jest finansowany w postaci leasingu operacyjnego jest zwolniony z prowadzenia ewidencji przebiegu.


Piperzycie trzy po trzy,praca najemna nie ma nic wspolnego z prowadzeniem dzialalnosci.CO do prowadzenia ewidencji to pisalem o srodku trwalym,jako srodek trwaly mozna zarejestrowac nawet auto dzierzawione tylko trzeba miec umowe.Definice srodka trwalego masz w ustawie o rachunkowosci wystarczy przeczytac ze zrozumieniem.

Ja o samochodach i aspektach podatkowych a Ty o pracy najemnej - gdzie tu sens i logika? To co napisałeś i nie jest prawdą wyboldowałem. Na wszelki wypadek powtarzam - nie jest prawdą że każdy samochód który nie jest w ewidencji środków trwałych jest ograniczany "kilometrówką" i związaną z nią koniecznością prowadzenia ewidencji przebiegu.

Mimo iż wątek dotyczy kwestii podatkowych chętnie zobaczę stosowny zapis z ustawy o rachunkowości który każdy dzierżawiony samochód nakazuje/pozwala ewidencjonować jako środek trwały. Go on!

Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 28.07.2010 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28.07.2010   UFO - 28.07.2010 - Page 13 EmptySro 28 Lip 2010, 22:02

Kola napisał:
tobie caly czas sie wydaje ze jestes dlugonoga brunetka?? Very Happy
rozdwojenie jazni czy problemy z płcia?
wielokrotnie pisalem ze tylko takie mnie kreca...
a ty zdaje sie w dodatku masz nadwage a takich to juz wogole nie trawie
tak, mam znajomych na goldenlinie i na facebooku i linkedin itp...
poziom twoich komentarzy ludzi ktorych nie znasz mowi sam za siebie.
ale jak sie nie ma przyjaciol i do kogo geby otworzyc t w glowie sie przewraca... no ale zawsze mozna byc wszechwiedzącą gwiazda jakiegos forum Very Happy


pare dni bylo tu normalnie, mozna bylo popisac i byl zdrowy klimat... dzis juz jazdy na wszystko i wszystkich...
spusc gdzies żółc bo zgorzknialy jestes do kosci

uuuu jak mnie to podnieca , przeczytałem pare twoich postow ostatnio jak widze uczyles Opcja podrywac panienki hahahahahahahahahhahaha

to ty jestes stary normalnie Casanowa na sam widok kobitkom robi sie mokro hahahahaha

uuu i ten tekst o przyjacielach och wzruszyłem sie
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 28.07.2010 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28.07.2010   UFO - 28.07.2010 - Page 13 EmptySro 28 Lip 2010, 22:08

a o to sex w wykonaniu Koli
UFO - 28.07.2010 - Page 13 Zlbyfc

hihihi laski same sie przed toba rozkladają Laughing
Powrót do góry Go down
Kola

Kola


Liczba postów : 1013
Age : 44
Registration date : 22/09/2009

UFO - 28.07.2010 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28.07.2010   UFO - 28.07.2010 - Page 13 EmptySro 28 Lip 2010, 22:08

KRT napisał:
Kola napisał:
tobie caly czas sie wydaje ze jestes dlugonoga brunetka?? Very Happy
rozdwojenie jazni czy problemy z płcia?
wielokrotnie pisalem ze tylko takie mnie kreca...
a ty zdaje sie w dodatku masz nadwage a takich to juz wogole nie trawie
tak, mam znajomych na goldenlinie i na facebooku i linkedin itp...
poziom twoich komentarzy ludzi ktorych nie znasz mowi sam za siebie.
ale jak sie nie ma przyjaciol i do kogo geby otworzyc t w glowie sie przewraca... no ale zawsze mozna byc wszechwiedzącą gwiazda jakiegos forum Very Happy


pare dni bylo tu normalnie, mozna bylo popisac i byl zdrowy klimat... dzis juz jazdy na wszystko i wszystkich...
spusc gdzies żółc bo zgorzknialy jestes do kosci

uuuu jak mnie to podnieca , przeczytałem pare twoich postow ostatnio jak widze uczyles Opcja podrywac panienki hahahahahahahahahhahaha

to ty jestes stary normalnie Casanowa na sam widok kobitkom robi sie mokro hahahahaha

uuu i ten tekst o przyjacielach och wzruszyłem sie

hahah a moze ty byłes na wyimaginowanych wakacjach? a tak naprawde to siedziales na ufo udajac ze jestes pod palmami Very Happy
bo nie powiesz mi ze czytales cale ufo z dwioch tygodni nieobecnosci Very Happy Very Happy trzeba miec ale zryty beret albo naprawde miec mega proznie dookola siebie

wspolczuje. naprawde, bo na swoj sposob jestes uposledzony... antyrodzinny, antyprzyjacielski...

fuck, co to za zycie
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 28.07.2010 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28.07.2010   UFO - 28.07.2010 - Page 13 EmptySro 28 Lip 2010, 22:12

Kola napisał:
KRT napisał:
Kola napisał:
tobie caly czas sie wydaje ze jestes dlugonoga brunetka?? Very Happy
rozdwojenie jazni czy problemy z płcia?
wielokrotnie pisalem ze tylko takie mnie kreca...
a ty zdaje sie w dodatku masz nadwage a takich to juz wogole nie trawie
tak, mam znajomych na goldenlinie i na facebooku i linkedin itp...
poziom twoich komentarzy ludzi ktorych nie znasz mowi sam za siebie.
ale jak sie nie ma przyjaciol i do kogo geby otworzyc t w glowie sie przewraca... no ale zawsze mozna byc wszechwiedzącą gwiazda jakiegos forum Very Happy


pare dni bylo tu normalnie, mozna bylo popisac i byl zdrowy klimat... dzis juz jazdy na wszystko i wszystkich...
spusc gdzies żółc bo zgorzknialy jestes do kosci

uuuu jak mnie to podnieca , przeczytałem pare twoich postow ostatnio jak widze uczyles Opcja podrywac panienki hahahahahahahahahhahaha

to ty jestes stary normalnie Casanowa na sam widok kobitkom robi sie mokro hahahahaha

uuu i ten tekst o przyjacielach och wzruszyłem sie

hahah a moze ty byłes na wyimaginowanych wakacjach? a tak naprawde to siedziales na ufo udajac ze jestes pod palmami Very Happy
bo nie powiesz mi ze czytales cale ufo z dwioch tygodni nieobecnosci Very Happy Very Happy trzeba miec ale zryty beret albo naprawde miec mega proznie dookola siebie

wspolczuje. naprawde, bo na swoj sposob jestes uposledzony... antyrodzinny, antyprzyjacielski...

fuck, co to za zycie

tylko na tyle cie stac??eeee popraw sie kiedys lepiej mi dosrywałes

proponuje żebys załozył kącik na Ufo jak podrywac laski - zchęcią sie naucze Laughing
Powrót do góry Go down
Kola

Kola


Liczba postów : 1013
Age : 44
Registration date : 22/09/2009

UFO - 28.07.2010 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28.07.2010   UFO - 28.07.2010 - Page 13 EmptySro 28 Lip 2010, 22:13

KRT napisał:
a o to sex w wykonaniu Koli
UFO - 28.07.2010 - Page 13 Zlbyfc

hihihi laski same sie przed toba rozkladają Laughing


wiesz co, mam 30lat i nie bede sie znizal do twojego poziomu 'dyskusji"
poszukaj sobie w necie jakichs artykułow na ksiezy albo idź sobie owędzić kolejne 10kg kiełbasy.

ja idę córce przeczytac bajke na dobranoc a potem wychodze na miasto ze znajomymi
ty sobie błyszcz na forum i umoralniaj, krytykuj kogo sie da.
samotnosc to choroba.
jeszcze raz serdeczne wspolczucia.
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 28.07.2010 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28.07.2010   UFO - 28.07.2010 - Page 13 EmptySro 28 Lip 2010, 22:14

Kola napisał:
KRT napisał:
a o to sex w wykonaniu Koli
UFO - 28.07.2010 - Page 13 Zlbyfc

hihihi laski same sie przed toba rozkladają Laughing


wiesz co, mam 30lat i nie bede sie znizal do twojego poziomu 'dyskusji"
poszukaj sobie w necie jakichs artykułow na ksiezy albo idź sobie owędzić kolejne 10kg kiełbasy.

ja idę córce przeczytac bajke na dobranoc a potem wychodze na miasto ze znajomymi
ty sobie błyszcz na forum i umoralniaj, krytykuj kogo sie da.
samotnosc to choroba.
jeszcze raz serdeczne wspolczucia.

pa robaczku
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 28.07.2010 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28.07.2010   UFO - 28.07.2010 - Page 13 EmptySro 28 Lip 2010, 22:20

[quote="delphia"]
kaczor napisał:
delphia napisał:
kaczor napisał:


szanowny kolega myli pracownika z PRZEDSIEBIORCA.Glownym wyznacznikiem bycia PRZEDSIEBIORCA jest ponoszenie ryzyka dzialalnosci.Pracownik najemny ponosi ryzyko tylko w ramach okreslonych przez kodeks pracy (odpowiedzialnosc za szkody) przy czym sady pracy raczej sa laskawe.Tak wiec przedsiebiorca ktory ponosi ryzyko (w szczegolnosci odoba fizyczna odpowiadajaca CALYM majatkiem) ma tez przywilej odliczania kosztow bo jego praca MOZE mu przyniesc przychod i zysk a nie musi (najczesciej nie przynosi i ludzie wracaja na garnuszek innych).POnadto kazde auto ktore jest w ewidencji srodkow trwalych (o takich tylko mowimy bo inne i tak musza miec ewidencje przebiegu zwana kilometrowka) po pelnej amnortyzacji staje sie de facto autem firmowym.Trzeba zaplacic dochodowy od sprzedazy,kasa z ubezpieczenia jest traktowana jako przychod.No i jak rozgraniczyc czy na przyklad jakies audi za 100 tys jest zbyt dobre ale peugot za 80 tys juz nie.ALbo wszystkim moze kurwa kazac jezdzic punto zeby nie oszukiwali

Panowie! Niepotrzebnie zajmujecie się tym tematem bo jak pisałem rano sprawa jest już przesądzona - samochody "z kratką" znikają a wraz z nimi możliwości odliczenia całości VAT przy zakupie i VAT od paliwa. Możecie śmiało narzekać na podwyżkę podatków.

Sprostowania wymaga też informacja podana przez kaczora (znów "lekcje" nie odrobione ) - każdy samochód który jest finansowany w postaci leasingu operacyjnego jest zwolniony z prowadzenia ewidencji przebiegu.


Piperzycie trzy po trzy,praca najemna nie ma nic wspolnego z prowadzeniem dzialalnosci.CO do prowadzenia ewidencji to pisalem o srodku trwalym,jako srodek trwaly mozna zarejestrowac nawet auto dzierzawione tylko trzeba miec umowe.Definice srodka trwalego masz w ustawie o rachunkowosci wystarczy przeczytac ze zrozumieniem.

Ja o samochodach i aspektach podatkowych a Ty o pracy najemnej - gdzie tu sens i logika? To co napisałeś i nie jest prawdą wyboldowałem. Na wszelki wypadek powtarzam - nie jest prawdą że każdy samochód który nie jest w ewidencji środków trwałych jest ograniczany "kilometrówką" i związaną z nią koniecznością prowadzenia ewidencji przebiegu.

Mimo iż wątek dotyczy kwestii podatkowych chętnie zobaczę stosowny zapis z ustawy o rachunkowości który każdy dzierżawiony samochód nakazuje/pozwala ewidencjonować jako środek trwały. Go on!

Ja cytowalem post szfagra i do tego sie odnosilem a Ty zacytowales mnie wiec z laski swojej zastanow sie sam co jest z czym zwiazane.Pisalem o pracy najemnej i prowadzeniu dzialalnosci w aspekcie podatkow.Utwierdzam sie w przekonaniu ze albo nie rozumiesz tego co czytasz albo czytasz pobieznie
Powrót do góry Go down
STOLZMAN

STOLZMAN


Liczba postów : 594
Registration date : 20/04/2010

UFO - 28.07.2010 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28.07.2010   UFO - 28.07.2010 - Page 13 EmptySro 28 Lip 2010, 22:21

KRT napisał:
Kola napisał:
KRT napisał:
a o to sex w wykonaniu Koli
UFO - 28.07.2010 - Page 13 Zlbyfc

hihihi laski same sie przed toba rozkladają Laughing


wiesz co, mam 30lat i nie bede sie znizal do twojego poziomu 'dyskusji"
poszukaj sobie w necie jakichs artykułow na ksiezy albo idź sobie owędzić kolejne 10kg kiełbasy.

ja idę córce przeczytac bajke na dobranoc a potem wychodze na miasto ze znajomymi
ty sobie błyszcz na forum i umoralniaj, krytykuj kogo sie da.
samotnosc to choroba.
jeszcze raz serdeczne wspolczucia.

pa robaczku

lepiej zmierzcie od razu rozmiary swoich fiutków i sie nie chwalcie nikomu wariat
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 28.07.2010 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28.07.2010   UFO - 28.07.2010 - Page 13 EmptySro 28 Lip 2010, 22:27

Ale to jest zajebiste:
https://www.youtube.com/watch?v=gqZBJQdMdi8

Wkręcające, rytmiczne i mistyczne. cheers

Mogę tego słuchać na okrągło przez parę godzin nawet. Szkoda że nie podali nazwy wykonawcy i tytułu.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 28.07.2010 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28.07.2010   UFO - 28.07.2010 - Page 13 EmptySro 28 Lip 2010, 22:30

Koniarz napisał:
zdjecia Jadzi nie wkleje bo przebija ono wszystko co bylo do tej pory
What a Face

Dawaj na priva.
Powrót do góry Go down
wry

wry


Liczba postów : 507
Location : Hanysowo
Registration date : 10/09/2009

UFO - 28.07.2010 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28.07.2010   UFO - 28.07.2010 - Page 13 EmptySro 28 Lip 2010, 22:34

OpCjOnEr napisał:
Ale to jest zajebiste:
https://www.youtube.com/watch?v=gqZBJQdMdi8

Wkręcające, rytmiczne i mistyczne. cheers

Mogę tego słuchać na okrągło przez parę godzin nawet. Szkoda że nie podali nazwy wykonawcy i tytułu.

gusty mamy trochę różne, ale wczoraj zapodałeś sepulturę, mój ulubiony kawałek, dawno tego nie słuchałem, dzięki
Powrót do góry Go down
Mleczarz
Fake Profil Hiob Team
Mleczarz


Liczba postów : 3203
Location : HIOB
Registration date : 09/02/2009

UFO - 28.07.2010 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28.07.2010   UFO - 28.07.2010 - Page 13 EmptySro 28 Lip 2010, 22:36

UFO - 28.07.2010 - Page 13 Bunkie10

ciekawostka


.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 28.07.2010 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28.07.2010   UFO - 28.07.2010 - Page 13 EmptySro 28 Lip 2010, 22:44

Kola napisał:

tobie caly czas sie wydaje ze jestes dlugonoga brunetka?? Very Happy
rozdwojenie jazni czy problemy z płcia?
wielokrotnie pisalem ze tylko takie mnie kreca...
a ty zdaje sie w dodatku masz nadwage a takich to juz wogole nie trawie

tak, mam znajomych na goldenlinie i na facebooku i linkedin itp...
poziom twoich komentarzy ludzi ktorych nie znasz mowi sam za siebie.
ale jak sie nie ma przyjaciol i do kogo geby otworzyc t w glowie sie przewraca... no ale zawsze mozna byc wszechwiedzącą gwiazda jakiegos forum Very Happy

A może ladyboy?

UFO - 28.07.2010 - Page 13 Ladyboy_moo_photo

http://www.ladyboygold.com/gb/fhg/content/moo09/13.jpg

Laughing Laughing Laughing dobryżart
Powrót do góry Go down
chudy mis
Admin
Admin



Liczba postów : 4704
Registration date : 27/08/2007

UFO - 28.07.2010 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28.07.2010   UFO - 28.07.2010 - Page 13 EmptySro 28 Lip 2010, 22:45

ROGER napisał:
Jones napisał:
ROGER napisał:
ROGER napisał:
JAK ZMNIEJSZYĆ AVATAR ??

???
otwórz obrazek za pomocą np. irfanview wciśnij skrót ( Ctrl+R )
lub
OBRAZ/ZMIEN ROZMIAR OBRAZU i w oknie podaj nową wielkość
HEJ

DZIĘKI

CZY TEN ŁOBUZ CO GO WYPIERDACZYŁ, NIE MÓGŁ GO PO PROSTU ZMNIEJSZYĆ ???

Kolego ... żółta
Powrót do góry Go down
Jones

Jones


Liczba postów : 13205
Age : 53
Registration date : 15/03/2008

UFO - 28.07.2010 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28.07.2010   UFO - 28.07.2010 - Page 13 EmptySro 28 Lip 2010, 22:49

OpCjOnEr napisał:
Edek się długo brandzluje
za 10 minut sie ruszy
HEJ
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 28.07.2010 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28.07.2010   UFO - 28.07.2010 - Page 13 EmptySro 28 Lip 2010, 22:50

wry napisał:
OpCjOnEr napisał:
Ale to jest zajebiste:
https://www.youtube.com/watch?v=gqZBJQdMdi8

Wkręcające, rytmiczne i mistyczne. cheers

Mogę tego słuchać na okrągło przez parę godzin nawet. Szkoda że nie podali nazwy wykonawcy i tytułu.

gusty mamy trochę różne, ale wczoraj zapodałeś sepulturę, mój ulubiony kawałek, dawno tego nie słuchałem, dzięki

Ja lubię bardzo różnorodną muzykę. Nie trawie tylko rapu, hip-hopu i disco-polo (o ile to ostatnie da się nazwać muzyką) a tak poza tym to większość.
Sepultura jest dobra, fajny styl ma. Z metalu jeszcze Metallica stara (do Reload-a), Slayer i ManOwaR. Fajne są też przeróbli Apocalyptiki, np:
https://www.youtube.com/watch?v=0tN6_1dJveM
Powrót do góry Go down
walent

walent


Liczba postów : 638
Registration date : 18/03/2009

UFO - 28.07.2010 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28.07.2010   UFO - 28.07.2010 - Page 13 EmptySro 28 Lip 2010, 22:53

Opór: SMA100, wsparcie: 1100, a niżej 1075.

UFO - 28.07.2010 - Page 13 Sp500_100728_t
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 28.07.2010 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28.07.2010   UFO - 28.07.2010 - Page 13 EmptySro 28 Lip 2010, 22:55

Ja tak staram się zupełnie luźno kojarzyć co widzę z tym co znam.
Wczoraj jak było o olafie to ktoś wspominał coś o powrocie do korzeni więc od razu skojarzyłem
korzeń = root
jaki utwór z słowem "root" przychodzi na myśl?
SEPULTURA Laughing

Dziś infinan napisał, że świetny dzień by umrzeć (nie wiem czemu) to od razu mi sie skojarzyło z tym:
https://www.youtube.com/watch?v=76smdM553zk

Gra skojarzeń.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 28.07.2010 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28.07.2010   UFO - 28.07.2010 - Page 13 EmptySro 28 Lip 2010, 22:58

Jones napisał:
OpCjOnEr napisał:
Edek się długo brandzluje
za 10 minut sie ruszy
HEJ

Ale w które strane?
Powrót do góry Go down
EX

EX


Liczba postów : 20419
Registration date : 11/02/2009

UFO - 28.07.2010 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28.07.2010   UFO - 28.07.2010 - Page 13 EmptySro 28 Lip 2010, 23:06

Visa Inc. reported Wednesday it had a two-percent decline in fiscal third-quarter profit, despite increased operating income.

The San Francisco company posted net income of $716 million, or 97 cents per share, on revenue of $2.03 billion for the period ended June 30.

That tops Wall Street expectations for profit of 93 cents per share on revenue of $1.97 billion. But results were down from last year's third-quarter results, largely because of lower investment income.

Shares slipped $1.45 to $75.19 in aftermarket electronic trading.

The company said it's too early to tell how much impact a new law that limits the fees charged to merchants for processing debit card payments will be.

http://www.marketwatch.com/story/visa-quarterly-net-income-slips-2010-07-28
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 28.07.2010 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28.07.2010   UFO - 28.07.2010 - Page 13 EmptySro 28 Lip 2010, 23:14

kiwi sie mocno obsralo wlasnie scratch
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 28.07.2010 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28.07.2010   UFO - 28.07.2010 - Page 13 EmptySro 28 Lip 2010, 23:17

PZU "stabilna" spółka:
http://www.pb.pl/2/a/2010/07/27/PZU_blad_za_110_tys__zl
Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Jeszcze większa szulernia jak ruda małpa czy Żubr. Aż dziwne, że takim małym volumenem można takie odjeby odwalać. Szwagry nie bronią tej perełki?

To może ja też se coś pomieszam na tym?


Ostatnio zmieniony przez OpCjOnEr dnia Sro 28 Lip 2010, 23:19, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 28.07.2010 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28.07.2010   UFO - 28.07.2010 - Page 13 EmptySro 28 Lip 2010, 23:19

KRT napisał:
kiwi sie mocno obsralo wlasnie scratch

FUCK, luka jak bazooka! affraid albo błąd danych?

Ale to dobrze czy źle?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 28.07.2010 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28.07.2010   UFO - 28.07.2010 - Page 13 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 28.07.2010
Powrót do góry 
Strona 13 z 14Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next
 Similar topics
-
» UFO - 12.01.2010
» UFO - 28.01.2010
» UFO - 09.02.2010
» UFO - 17.02.2010
» UFO - 01.03.2010

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: