Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 26.08.2010

Go down 
+53
goldmar SYS TRADER
gumbas
Psiqta
Jones
qaaaa!
Bartek
Nadaje ze Stronia
Antek
kydo
ojro
Fanexa
kaczor
EX
Stavros
Władzió
wry
TRADER
Cris
busia
Akwila
Alicja_B
Darkh
przemak
Ezet
jj
Czarnooka Temperówka
leszczyzna
IronFX
fishemade
inwestor
Liber GRIZZLI Abaci
Kola
dafnia
Reser
Dave
zibi
north-south
adepcik2
thorgall
SYLWESTER
myśliwyl
kLeszcz
Małolat
GROOBY2
dino
professor
nomad
Got mit Uns
barany
betonowe_buty
ROGER
~:o
Jastrząb
57 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Next
AutorWiadomość
kLeszcz

kLeszcz


Liczba postów : 7383
Location : Barany Trading Room filia Dworzec PKP Łódź-Widzew
Registration date : 29/08/2007

UFO - 26.08.2010 - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 26.08.2010   UFO - 26.08.2010 - Page 8 EmptyCzw 26 Sie 2010, 11:22

inwestor napisał:
Dave napisał:
Kola napisał:
OpCjOnEr napisał:
Kola napisał:
OpCjOnEr napisał:
Kola napisał:


no qrwa, kazdy cos w życiu robi

ja jestem mongołem od klepania zlecen, coz zrobic... taki los, za cos trzeba zyc

ty masz ten komfort ze sam sobie je wklepujesz

No ale dzięki temu masz siłą rzeczy naturalny kontakt z dużą ilością dup pewnie w takiej pracy a ja w domu sam se klepię ale mam tylko kocura i to jest ten difference.


to skoro siedzisz non stop przed kompem to proponuje
www.sympatia.pl Very Happy Very Happy Very Happy

He he też mi odkrycie. Już kilka lat temu się tam zapisałem, ponadto też mydwoje, fotka, sexfotka, be2 i już nawet nie pamiętam gdzie jeszcze i chuj z tego. Nie wiem czy ja taki brzydki jestem czy nieciekawy czy po prostu pisać nie umiem bo 97% listów bez odpowiedzi żadnej pozostawało [nawet nie było "spierdalaj, pocałuj mnie w dupę"] a z tych 3% gówno wyszło więc się wypisałem i pierdolę - szkoda tylko czasu bo sporo mi to godzin absorbowało a efektów NULL.

Tam się zapisują głównie princessy z rozbuchanym ego chcące by cała Polska je podziwiała jakie to one cudowne i w ogóle w ogóle masakra, żę klękajcie narody Rolling Eyes ale wyciągnąć taką na randkę real to nie wiem czy nie łatwiej na jednorękim jackpota rozjebać w kasynie. To jest po prostu BEZ SENSU. Nie ma mnie juz w żadnych sympatiach bo wolę se w szaszki z compem popykać niż jakieś idiotki oglądać.


a co im pisałęs??

'czesc, wygladasz na ciekawa osobe, bardzo ladne foto"? Very Happy Very Happy Very Happy


no jak to co .... ?
jestem opcjoner. ja lubię kupę .... a ty ?


Laughing

W kupie zawsze raźniej
dobryżart

Jednym słowem kanalarz
Przepychacz rur
Powrót do góry Go down
nomad

nomad


Liczba postów : 21004
Location : Narewka
Registration date : 20/01/2008

UFO - 26.08.2010 - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 26.08.2010   UFO - 26.08.2010 - Page 8 EmptyCzw 26 Sie 2010, 11:23

idę na ryneczek, wracam po wynikach, kładę zlecenia jakby skoczyło w którąś stronę 120 pejsów po 14:30
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 26.08.2010 - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 26.08.2010   UFO - 26.08.2010 - Page 8 EmptyCzw 26 Sie 2010, 11:23

w Łodzi to sie zawsze cos dzieje

z forum

"Niech postawią krzyż, nikt się nie ośmieli..."

http://lodz.gazeta.pl/lodz/1,35136,8288196,Ludzie__ratujcie__Dantejskie_sceny__straz_zabiera.html
Powrót do góry Go down
professor




Liczba postów : 4166
Registration date : 07/01/2009

UFO - 26.08.2010 - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 26.08.2010   UFO - 26.08.2010 - Page 8 EmptyCzw 26 Sie 2010, 11:24

Dave napisał:
professor napisał:
Jest dziś jeszcze jaki katalizator, co wyrwie futa z dziennego zakresu?
14:30 USA CTCLUS.M Osób pobierających zasiłek dla bezrobotnych 14 Sie 4500 tys. 4478 tys.
14:30 USA INJCUS.M Nowozarejestrowani bezrobotni 21 Sie 491 tys. 500 tys.
no i najważniejsze ...
16:30 USA NGINUS.M Zapasy gazu ziemnego 20 Sie 3012 mld
Very Happy
No to proszę szwagra -niech pokaże teraz przez godzinę czego już się dowiedział na w/w tematy. Zaczynamy o 13 30... Very Happy
Powrót do góry Go down
Kola

Kola


Liczba postów : 1013
Age : 44
Registration date : 22/09/2009

UFO - 26.08.2010 - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 26.08.2010   UFO - 26.08.2010 - Page 8 EmptyCzw 26 Sie 2010, 11:24

OpCjOnEr napisał:
Kola napisał:

a co im pisałęs??

'czesc, wygladasz na ciekawa osobe, bardzo ladne foto"? Very Happy Very Happy Very Happy

No różnie próbowałem i tak i inaczej - wszystko chuj. A co można pisać? O czym ty byś np. napisał na pierwszy raz do obcej kobiety, która ma napisane w profilu "Niczego nie szukam, pisz jak masz odwagę"? Jakieś cuda mam wymyślać poetyckie czy co?




napisalbym - qrwa, niemozliwe ze niczego nie szukasz Very Happy

wariat
Powrót do góry Go down
busia

busia


Liczba postów : 8625
Age : 47
Location : Gdańsk
Registration date : 02/01/2008

UFO - 26.08.2010 - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 26.08.2010   UFO - 26.08.2010 - Page 8 EmptyCzw 26 Sie 2010, 11:27

Sztukmistrz z Lublina napisał:
OpCjOnEr napisał:
przemak napisał:
Opcjoner!
Przeciez gatunek ludzki by wyginal, jakby kazdy robil jak Ty!

No widzisz, jestem upośledzony. Mam syndrom szparaga czy jakiegoś tam. Może nawet Downa i o tym nie wiem Surprised

opcjo!

mam dla Ciebie na poczatek prosta gadke

algorytm:

+ opcjo: ruchasz sie czy trzeba z toba chodzic
++ laska: rucham sie -> TP wszedl
++ laska: daje Ci plaskacza -> SL wszedl

przy dopowiednio duzej probie taki algorytm wykaze dodatnia wartosc oczekiwana

dla zwiekszenia skutecznosci proponuje nie stosowac go w kosciele ale na dyskotece

modul turbo: podczas wypowiadanie swojej kwestii trzymasz w rekach gadzet
+ kluczyki do BMW
+ plik banknotow
itp
Laughing
https://ufoforum.forumotion.com/hyde-park-f8/zota-czcionka-t58-100.htm#527219
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 26.08.2010 - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 26.08.2010   UFO - 26.08.2010 - Page 8 EmptyCzw 26 Sie 2010, 11:30

opcjo
to juz blisko do Tajlandii

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80277,8296600,Rosyjski_biznesmen_skazany_na_8_lat_za_pedofilie.html
Powrót do góry Go down
Liber GRIZZLI Abaci

Liber GRIZZLI Abaci


Liczba postów : 2472
Age : 112
Registration date : 27/11/2008

UFO - 26.08.2010 - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 26.08.2010   UFO - 26.08.2010 - Page 8 EmptyCzw 26 Sie 2010, 11:31

OpCjOnEr napisał:
Kola napisał:
OpCjOnEr napisał:
Kola napisał:

no ale baba to normalny czlowiek, gadasz o czymkolwiek... jak ma cos do poweidzenia i jakies iq to qrwa mozesz o wszystkim z taka pogadac

A ty jak jesteś w klubie to jak zagadujesz? Zazwyczaj jest taki hałas, że trzeba mordę do ucha drzeć a i to nie zawsze się można zrozumieć.
No i załóżmy, wchodzisz na disco gdzie tak muzyka napierdala, że sam siebie nie słyszysz, widzisz przy stoliku 3 dziewczyny a ty jesteś sam (lub z 1 qmplem) i co robisz?
chciałbym to widzieć


rzadko wybieram sobie panny z klubów
tam to co najwyzej mozna stosowac podryw ala mylogi - patrz wyzej Very Happy
albo panny same sie przyklejaja bo zazwyczaj jest ich wicej niz plci meskiej Very Happy

To gdzie robisz ataki?

Czym się murwa różni taki jednorazowy podryw w dyskotece, od skorzystania z usług prostytutki? Moim zdaniem niczym.
Raz podjechałem AUDI R8 V10 (ma 5 litrów pod maską, a do 200 km/h rozpędza się w 9 sekund) pod dyskotekę na jakimś zadupiu koło Białegostoku - dziewczyn (blachar) się zlazło i każda miała kurwiki w oczach... One różniły się od prostytutek chyba tylko tym, że dałyby dupy za darmo...

A jeżeli chcesz znaleźć sobie kobietę na dłużej - a moim zdaniem, dopiero takie relacje są wartościowsze niż ruchnięcie panienki z agencji, tirówki, czy panienki z dyskoteki - szukaj ich tam gdzie są - szkoły pielęgniarskie, szkoły make-up'u, fryzjerskie etc. albo idź do pracy, gdzie większość to młode panny.

Moja rada: ruchaj sobie prostytutki, jeżeli Ci to sprawia przyjemność, a obracaj się w środowisku gdzie jest dużo panien - gadaj z nimi o życiu (Ty o sobie, ona o sobie - i daj jej gadać, potakuj, komentuj z głową), żartuj (nie chodzi mi o sprośne żarty). Generalnie poznawaj kobiety - pewnego razu, któraś z nich Ci się spodoba tak bardzo, że tylko ją będziesz chciał ruchać i przestaniesz chodzić do prostytutek... Jak nabierzesz doświadczenia i ogłady w towarzystwie innych kobiet, to tą jedną-jedyną będziesz umiał zauroczyć.

Pozdro...
LA
Powrót do góry Go down
Cris

Cris


Liczba postów : 6430
Location : WY
Registration date : 29/08/2007

UFO - 26.08.2010 - Page 8 Empty
PisanieTemat: Cris   UFO - 26.08.2010 - Page 8 EmptyCzw 26 Sie 2010, 11:33

professor napisał:
Dave napisał:
professor napisał:
Jest dziś jeszcze jaki katalizator, co wyrwie futa z dziennego zakresu?
14:30 USA CTCLUS.M Osób pobierających zasiłek dla bezrobotnych 14 Sie 4500 tys. 4478 tys.
14:30 USA INJCUS.M Nowozarejestrowani bezrobotni 21 Sie 491 tys. 500 tys.
no i najważniejsze ...
16:30 USA NGINUS.M Zapasy gazu ziemnego 20 Sie 3012 mld
Very Happy
No to proszę szwagra -niech pokaże teraz przez godzinę czego już się dowiedział na w/w tematy. Zaczynamy o 13 30... Very Happy

Szwagier wybierze chyba wariant kontrariański scratch
Powrót do góry Go down
Liber GRIZZLI Abaci

Liber GRIZZLI Abaci


Liczba postów : 2472
Age : 112
Registration date : 27/11/2008

UFO - 26.08.2010 - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 26.08.2010   UFO - 26.08.2010 - Page 8 EmptyCzw 26 Sie 2010, 11:34

Kola napisał:
OpCjOnEr napisał:
Kola napisał:

a co im pisałęs??

'czesc, wygladasz na ciekawa osobe, bardzo ladne foto"? Very Happy Very Happy Very Happy

No różnie próbowałem i tak i inaczej - wszystko chuj. A co można pisać? O czym ty byś np. napisał na pierwszy raz do obcej kobiety, która ma napisane w profilu "Niczego nie szukam, pisz jak masz odwagę"? Jakieś cuda mam wymyślać poetyckie czy co?




napisalbym - qrwa, niemozliwe ze niczego nie szukasz Very Happy

wariat


A ja bym do niej napisał: "Wiesz, ja też już niczego nie szukam, bo znalazłem... Ciebie."
Powrót do góry Go down
dafnia

dafnia


Liczba postów : 3542
Age : 52
Location : Wa
Registration date : 30/08/2007

UFO - 26.08.2010 - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 26.08.2010   UFO - 26.08.2010 - Page 8 EmptyCzw 26 Sie 2010, 11:36

Liber GRIZZLI Abaci napisał:
Kola napisał:
OpCjOnEr napisał:
Kola napisał:

a co im pisałęs??

'czesc, wygladasz na ciekawa osobe, bardzo ladne foto"? Very Happy Very Happy Very Happy

No różnie próbowałem i tak i inaczej - wszystko chuj. A co można pisać? O czym ty byś np. napisał na pierwszy raz do obcej kobiety, która ma napisane w profilu "Niczego nie szukam, pisz jak masz odwagę"? Jakieś cuda mam wymyślać poetyckie czy co?




napisalbym - qrwa, niemozliwe ze niczego nie szukasz Very Happy

wariat


A ja bym do niej napisał: "Wiesz, ja też już niczego nie szukam, bo znalazłem... Ciebie."
niedobrze mi
Powrót do góry Go down
Kola

Kola


Liczba postów : 1013
Age : 44
Registration date : 22/09/2009

UFO - 26.08.2010 - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 26.08.2010   UFO - 26.08.2010 - Page 8 EmptyCzw 26 Sie 2010, 11:39

Liber GRIZZLI Abaci napisał:
OpCjOnEr napisał:
Kola napisał:
OpCjOnEr napisał:
Kola napisał:

no ale baba to normalny czlowiek, gadasz o czymkolwiek... jak ma cos do poweidzenia i jakies iq to qrwa mozesz o wszystkim z taka pogadac

A ty jak jesteś w klubie to jak zagadujesz? Zazwyczaj jest taki hałas, że trzeba mordę do ucha drzeć a i to nie zawsze się można zrozumieć.
No i załóżmy, wchodzisz na disco gdzie tak muzyka napierdala, że sam siebie nie słyszysz, widzisz przy stoliku 3 dziewczyny a ty jesteś sam (lub z 1 qmplem) i co robisz?
chciałbym to widzieć


rzadko wybieram sobie panny z klubów
tam to co najwyzej mozna stosowac podryw ala mylogi - patrz wyzej Very Happy
albo panny same sie przyklejaja bo zazwyczaj jest ich wicej niz plci meskiej Very Happy

To gdzie robisz ataki?

Czym się murwa różni taki jednorazowy podryw w dyskotece, od skorzystania z usług prostytutki? Moim zdaniem niczym.
Raz podjechałem AUDI R8 V10 (ma 5 litrów pod maską, a do 200 km/h rozpędza się w 9 sekund) pod dyskotekę na jakimś zadupiu koło Białegostoku - dziewczyn (blachar) się zlazło i każda miała kurwiki w oczach... One różniły się od prostytutek chyba tylko tym, że dałyby dupy za darmo...

A jeżeli chcesz znaleźć sobie kobietę na dłużej - a moim zdaniem, dopiero takie relacje są wartościowsze niż ruchnięcie panienki z agencji, tirówki, czy panienki z dyskoteki - szukaj ich tam gdzie są - szkoły pielęgniarskie, szkoły make-up'u, fryzjerskie etc. albo idź do pracy, gdzie większość to młode panny.

Moja rada: ruchaj sobie prostytutki, jeżeli Ci to sprawia przyjemność, a obracaj się w środowisku gdzie jest dużo panien - gadaj z nimi o życiu (Ty o sobie, ona o sobie - i daj jej gadać, potakuj, komentuj z głową), żartuj (nie chodzi mi o sprośne żarty). Generalnie poznawaj kobiety - pewnego razu, któraś z nich Ci się spodoba tak bardzo, że tylko ją będziesz chciał ruchać i przestaniesz chodzić do prostytutek... Jak nabierzesz doświadczenia i ogłady w towarzystwie innych kobiet, to tą jedną-jedyną będziesz umiał zauroczyć.

Pozdro...
LA


dokladnie!
Powrót do góry Go down
Liber GRIZZLI Abaci

Liber GRIZZLI Abaci


Liczba postów : 2472
Age : 112
Registration date : 27/11/2008

UFO - 26.08.2010 - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 26.08.2010   UFO - 26.08.2010 - Page 8 EmptyCzw 26 Sie 2010, 11:42

dafnia napisał:
Liber GRIZZLI Abaci napisał:
Kola napisał:
OpCjOnEr napisał:
Kola napisał:

a co im pisałęs??

'czesc, wygladasz na ciekawa osobe, bardzo ladne foto"? Very Happy Very Happy Very Happy

No różnie próbowałem i tak i inaczej - wszystko chuj. A co można pisać? O czym ty byś np. napisał na pierwszy raz do obcej kobiety, która ma napisane w profilu "Niczego nie szukam, pisz jak masz odwagę"? Jakieś cuda mam wymyślać poetyckie czy co?




napisalbym - qrwa, niemozliwe ze niczego nie szukasz Very Happy

wariat


A ja bym do niej napisał: "Wiesz, ja też już niczego nie szukam, bo znalazłem... Ciebie."
niedobrze mi

Wybacz Dafnia, nie wiedziałem i nie sprawdziłem, że jesteś na forum ... Embarassed
Powrót do góry Go down
dafnia

dafnia


Liczba postów : 3542
Age : 52
Location : Wa
Registration date : 30/08/2007

UFO - 26.08.2010 - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 26.08.2010   UFO - 26.08.2010 - Page 8 EmptyCzw 26 Sie 2010, 11:45

Liber GRIZZLI Abaci napisał:
Wybacz Dafnia, nie wiedziałem i nie sprawdziłem, że jesteś na forum ... Embarassed
scratch do wybaczania nie ma nic - to wolne forum przeca
a mój poprzedni post to była tylko informacja zwrotna dla Opcjonera o tym, jak przeciętna kobieta zareaguje na taki tekst - uznałam że Opcjoner powinien to wiedzieć zanim spróbuje Very Happy
Powrót do góry Go down
Kola

Kola


Liczba postów : 1013
Age : 44
Registration date : 22/09/2009

UFO - 26.08.2010 - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 26.08.2010   UFO - 26.08.2010 - Page 8 EmptyCzw 26 Sie 2010, 11:46

dafnia napisał:
Liber GRIZZLI Abaci napisał:
Kola napisał:
OpCjOnEr napisał:
Kola napisał:

a co im pisałęs??

'czesc, wygladasz na ciekawa osobe, bardzo ladne foto"? Very Happy Very Happy Very Happy

No różnie próbowałem i tak i inaczej - wszystko chuj. A co można pisać? O czym ty byś np. napisał na pierwszy raz do obcej kobiety, która ma napisane w profilu "Niczego nie szukam, pisz jak masz odwagę"? Jakieś cuda mam wymyślać poetyckie czy co?




napisalbym - qrwa, niemozliwe ze niczego nie szukasz Very Happy

wariat


A ja bym do niej napisał: "Wiesz, ja też już niczego nie szukam, bo znalazłem... Ciebie."
niedobrze mi

o jest reakcja płci zenskiej Wink

dafnia, na ciebie jaki tekst by zadziałął? Very Happy
Powrót do góry Go down
Jastrząb

Jastrząb


Liczba postów : 5236
Age : 61
Location : Waldenburg
Registration date : 28/08/2007

UFO - 26.08.2010 - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 26.08.2010   UFO - 26.08.2010 - Page 8 EmptyCzw 26 Sie 2010, 11:47

OpCjOnEr napisał:
Kola napisał:
no jak to co .... ?
jestem opcjoner. ja lubię kupę .... a ty ?


Laughing


dobryżart dobryżart dobryżart

Nie róbcie se qrwa jaj bo ja to całkiem poważnie traktowałem kiedyś. Teraz już przestałem.[/quote]

Znaczy się te kupy???!!!! affraid
Powrót do góry Go down
Czarnooka Temperówka

Czarnooka Temperówka


Liczba postów : 247
Location : Piórnik
Registration date : 02/02/2010

UFO - 26.08.2010 - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 26.08.2010   UFO - 26.08.2010 - Page 8 EmptyCzw 26 Sie 2010, 11:48

Liber GRIZZLI Abaci napisał:
OpCjOnEr napisał:
Kola napisał:
OpCjOnEr napisał:
Kola napisał:

no ale baba to normalny czlowiek, gadasz o czymkolwiek... jak ma cos do poweidzenia i jakies iq to qrwa mozesz o wszystkim z taka pogadac

A ty jak jesteś w klubie to jak zagadujesz? Zazwyczaj jest taki hałas, że trzeba mordę do ucha drzeć a i to nie zawsze się można zrozumieć.
No i załóżmy, wchodzisz na disco gdzie tak muzyka napierdala, że sam siebie nie słyszysz, widzisz przy stoliku 3 dziewczyny a ty jesteś sam (lub z 1 qmplem) i co robisz?
chciałbym to widzieć


rzadko wybieram sobie panny z klubów
tam to co najwyzej mozna stosowac podryw ala mylogi - patrz wyzej Very Happy
albo panny same sie przyklejaja bo zazwyczaj jest ich wicej niz plci meskiej Very Happy

To gdzie robisz ataki?

Czym się murwa różni taki jednorazowy podryw w dyskotece, od skorzystania z usług prostytutki? Moim zdaniem niczym.
Raz podjechałem AUDI R8 V10 (ma 5 litrów pod maską, a do 200 km/h rozpędza się w 9 sekund) pod dyskotekę na jakimś zadupiu koło Białegostoku - dziewczyn (blachar) się zlazło i każda miała kurwiki w oczach... One różniły się od prostytutek chyba tylko tym, że dałyby dupy za darmo...

A jeżeli chcesz znaleźć sobie kobietę na dłużej - a moim zdaniem, dopiero takie relacje są wartościowsze niż ruchnięcie panienki z agencji, tirówki, czy panienki z dyskoteki - szukaj ich tam gdzie są - szkoły pielęgniarskie, szkoły make-up'u, fryzjerskie etc. albo idź do pracy, gdzie większość to młode panny.

Moja rada: ruchaj sobie prostytutki, jeżeli Ci to sprawia przyjemność, a obracaj się w środowisku gdzie jest dużo panien - gadaj z nimi o życiu (Ty o sobie, ona o sobie - i daj jej gadać, potakuj, komentuj z głową), żartuj (nie chodzi mi o sprośne żarty). Generalnie poznawaj kobiety - pewnego razu, któraś z nich Ci się spodoba tak bardzo, że tylko ją będziesz chciał ruchać i przestaniesz chodzić do prostytutek... Jak nabierzesz doświadczenia i ogłady w towarzystwie innych kobiet, to tą jedną-jedyną będziesz umiał zauroczyć.

Pozdro...
LA

tym sie różni ze dziewczyna pójdzie z Tobą do łóżka za to jaki jesteś a nie za to czym przyjechałeś i jak bardzo masz portfel wypchany... bo to tzw. blachy lub prostytutki.... którymi ja osobiście sie brzydze..... i nawet takiej pocałować nie można bo nie wiadomo co miała 15 minut temu w ustach..... mi chodzi o wypad z kolegami na imprezke.... o własnie takie pielęgniarki normalne dziewuchy..... taniec... zabawa wymiana spojrzeń ...uśmiechów ....kilka gestów .... banalna rozmowa... żarty....i juz wiadomo że kobitka ma ochotę na Twojego pisiorka:) ... to oczywiste że to kobieta wybiera a nie TY....... gdy cię mierzy… uśmiecha się….. wtedy walisz do niej jak w dym.... gałeczka pewna Laughing
Powrót do góry Go down
Darkh

Darkh


Liczba postów : 95
Registration date : 01/09/2009

UFO - 26.08.2010 - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 26.08.2010   UFO - 26.08.2010 - Page 8 EmptyCzw 26 Sie 2010, 11:48

Kola napisał:

o jest reakcja płci zenskiej Wink
dafnia, na ciebie jaki tekst by zadziałął? Very Happy

choc pokaze ci moja kolekcje motyli Laughing
Powrót do góry Go down
Liber GRIZZLI Abaci

Liber GRIZZLI Abaci


Liczba postów : 2472
Age : 112
Registration date : 27/11/2008

UFO - 26.08.2010 - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 26.08.2010   UFO - 26.08.2010 - Page 8 EmptyCzw 26 Sie 2010, 11:48

dafnia napisał:
Liber GRIZZLI Abaci napisał:
Wybacz Dafnia, nie wiedziałem i nie sprawdziłem, że jesteś na forum ... Embarassed
scratch do wybaczania nie ma nic - to wolne forum przeca
a mój poprzedni post to była tylko informacja zwrotna dla Opcjonera o tym, jak przeciętna kobieta zareaguje na taki tekst - uznałam że Opcjoner powinien to wiedzieć zanim spróbuje Very Happy

Dafnia, Ty nie jesteś przeciętną kobietą, więc Twoja reakcja nie jest reprezentatywna... Very Happy

Gdzieś kiedyś słyszałem taki tekst: "Cześć mała, spodobałaś mi się. Nie spierdol tego..." cheers


Ostatnio zmieniony przez Liber GRIZZLI Abaci dnia Czw 26 Sie 2010, 11:50, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Małolat

Małolat


Liczba postów : 12631
Age : 38
Location : Krosno
Registration date : 29/08/2007

UFO - 26.08.2010 - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 26.08.2010   UFO - 26.08.2010 - Page 8 EmptyCzw 26 Sie 2010, 11:48

professor napisał:
Akwila napisał:
Witam na wakacjach. Wyjechałem do miasta i w internecie po raz pierwszy od 4 dni. Tam gdzie jestem nie ma zasięgu. Ale wypas. Szkoda tylko że Edek nie chciał zanurkować. Poza tym super. Kąpiel w jeziorku o północy przy pełni księżyca, rano na śniadanie jajecznica na kiełbasce z cebulką i 10 wiejskich jaj.Kończę bo bateria mi się zaraz rozładuje a chciałem jeszcze sprawdzić maila. W piątek wieczorem się odezwę.
Trochę nam tym opisem burzysz mit zarabiającego tradera! Nie Malediwy, Seszele czy Monte Carlo a chłodne jezioro z zakazem kąpieli /kto by właził o północy do wody/? Nie bliny z kawiorem i szampanem tylko j a j e c z n i c a na cebuli? Akwila, powiedz, że to nie jest prawda, że żartowałeś...Akwila słyszysz?
Smile
Żartuję oczywiście...
jest nadzieja Liber jeżdzi AUDI R8 V10 i ten od Verona z wrłocka też się pewnie ukrywa pod jakimś nickiem, no ale to nie za hajs z giełdy Very Happy alien
Powrót do góry Go down
balula
Gość




UFO - 26.08.2010 - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 26.08.2010   UFO - 26.08.2010 - Page 8 EmptyCzw 26 Sie 2010, 11:50

opcjo, przy tej zmiennosci pozostanie sie oblizac po wargach....
Powrót do góry Go down
inwestor

inwestor


Liczba postów : 27849
Location :
Registration date : 30/08/2007

UFO - 26.08.2010 - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 26.08.2010   UFO - 26.08.2010 - Page 8 EmptyCzw 26 Sie 2010, 11:53

Kicha w piaskownicy to temat zastępczy:
UŚWIADAMIANIE OPCJONERA - JAK NALEŻY PODRYWAĆ KOBITKĘ

Do czego to doszło, żeby młody człowiek płci męskiej nie mógł sobie znaleźć/dobrać istoty pozaziemskiej
Powrót do góry Go down
dafnia

dafnia


Liczba postów : 3542
Age : 52
Location : Wa
Registration date : 30/08/2007

UFO - 26.08.2010 - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 26.08.2010   UFO - 26.08.2010 - Page 8 EmptyCzw 26 Sie 2010, 11:54

Kola napisał:
o jest reakcja płci zenskiej Wink

dafnia, na ciebie jaki tekst by zadziałął? Very Happy
na mnie to Opcjo ma całkiem niezłą gadkę - nie mam pojęcia czemu tego nie wykorzystuje na codzień: tzn "jestem taki biedny, nieporadny, świat mnie nie rozumie i niech ktoś mnie przytuli...." We mnie już od rana wzbierają uczucia troski, chęci niesienia pomocy i pomocy w zmianie nastawienia do życia dobryżart
Powrót do góry Go down
professor




Liczba postów : 4166
Registration date : 07/01/2009

UFO - 26.08.2010 - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 26.08.2010   UFO - 26.08.2010 - Page 8 EmptyCzw 26 Sie 2010, 11:58

Małolat napisał:
professor napisał:
Akwila napisał:
Witam na wakacjach. Wyjechałem do miasta i w internecie po raz pierwszy od 4 dni. Tam gdzie jestem nie ma zasięgu. Ale wypas. Szkoda tylko że Edek nie chciał zanurkować. Poza tym super. Kąpiel w jeziorku o północy przy pełni księżyca, rano na śniadanie jajecznica na kiełbasce z cebulką i 10 wiejskich jaj.Kończę bo bateria mi się zaraz rozładuje a chciałem jeszcze sprawdzić maila. W piątek wieczorem się odezwę.
Trochę nam tym opisem burzysz mit zarabiającego tradera! Nie Malediwy, Seszele czy Monte Carlo a chłodne jezioro z zakazem kąpieli /kto by właził o północy do wody/? Nie bliny z kawiorem i szampanem tylko j a j e c z n i c a na cebuli? Akwila, powiedz, że to nie jest prawda, że żartowałeś...Akwila słyszysz?
Smile
Żartuję oczywiście...
jest nadzieja Liber jeżdzi AUDI R8 V10 i ten od Verona z wrłocka też się pewnie ukrywa pod jakimś nickiem, no ale to nie za hajs z giełdy Very Happy alien
Zaraz, zaraz, zaraz...
Ty kiedyś podejrzanie szybko przemieściłeś się z Wrocławia do Krosna...
Przyznawaj się szybko: jechałeś swoim bugatti???
Very Happy
Powrót do góry Go down
Małolat

Małolat


Liczba postów : 12631
Age : 38
Location : Krosno
Registration date : 29/08/2007

UFO - 26.08.2010 - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 26.08.2010   UFO - 26.08.2010 - Page 8 EmptyCzw 26 Sie 2010, 12:00

professor napisał:
Małolat napisał:
professor napisał:
Akwila napisał:
Witam na wakacjach. Wyjechałem do miasta i w internecie po raz pierwszy od 4 dni. Tam gdzie jestem nie ma zasięgu. Ale wypas. Szkoda tylko że Edek nie chciał zanurkować. Poza tym super. Kąpiel w jeziorku o północy przy pełni księżyca, rano na śniadanie jajecznica na kiełbasce z cebulką i 10 wiejskich jaj.Kończę bo bateria mi się zaraz rozładuje a chciałem jeszcze sprawdzić maila. W piątek wieczorem się odezwę.
Trochę nam tym opisem burzysz mit zarabiającego tradera! Nie Malediwy, Seszele czy Monte Carlo a chłodne jezioro z zakazem kąpieli /kto by właził o północy do wody/? Nie bliny z kawiorem i szampanem tylko j a j e c z n i c a na cebuli? Akwila, powiedz, że to nie jest prawda, że żartowałeś...Akwila słyszysz?
Smile
Żartuję oczywiście...
jest nadzieja Liber jeżdzi AUDI R8 V10 i ten od Verona z wrłocka też się pewnie ukrywa pod jakimś nickiem, no ale to nie za hajs z giełdy Very Happy alien
Zaraz, zaraz, zaraz...
Ty kiedyś podejrzanie szybko przemieściłeś się z Wrocławia do Krosna...
Przyznawaj się szybko: jechałeś swoim bugatti???
Very Happy
Raz tylko, ale w dziure wpadłęm koło katowic i od tamtej pory latam swoim odrzutowcem Wrocław-Rzeszów, a potem śmigłowcem Very Happy
Powrót do góry Go down
Kola

Kola


Liczba postów : 1013
Age : 44
Registration date : 22/09/2009

UFO - 26.08.2010 - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 26.08.2010   UFO - 26.08.2010 - Page 8 EmptyCzw 26 Sie 2010, 12:00

dafnia napisał:
Kola napisał:
o jest reakcja płci zenskiej Wink

dafnia, na ciebie jaki tekst by zadziałął? Very Happy
na mnie to Opcjo ma całkiem niezłą gadkę - nie mam pojęcia czemu tego nie wykorzystuje na codzień: tzn "jestem taki biedny, nieporadny, świat mnie nie rozumie i niech ktoś mnie przytuli...." We mnie już od rana wzbierają uczucia troski, chęci niesienia pomocy i pomocy w zmianie nastawienia do życia dobryżart


tak calkiem serio to mnie tez dziwi to ze na forum nie ma problemow z gadka a z kobietami sobie nie radzi, wystarczy to przeniesc do zycia codizennego i wciagnac w to kobitki i po bolu.
pod warunkiem ze nie ebdzie poruszal tematu dotyczacego odchodow Very Happy
Powrót do góry Go down
Liber GRIZZLI Abaci

Liber GRIZZLI Abaci


Liczba postów : 2472
Age : 112
Registration date : 27/11/2008

UFO - 26.08.2010 - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 26.08.2010   UFO - 26.08.2010 - Page 8 EmptyCzw 26 Sie 2010, 12:01

Małolat napisał:
professor napisał:
Akwila napisał:
Witam na wakacjach. Wyjechałem do miasta i w internecie po raz pierwszy od 4 dni. Tam gdzie jestem nie ma zasięgu. Ale wypas. Szkoda tylko że Edek nie chciał zanurkować. Poza tym super. Kąpiel w jeziorku o północy przy pełni księżyca, rano na śniadanie jajecznica na kiełbasce z cebulką i 10 wiejskich jaj.Kończę bo bateria mi się zaraz rozładuje a chciałem jeszcze sprawdzić maila. W piątek wieczorem się odezwę.
Trochę nam tym opisem burzysz mit zarabiającego tradera! Nie Malediwy, Seszele czy Monte Carlo a chłodne jezioro z zakazem kąpieli /kto by właził o północy do wody/? Nie bliny z kawiorem i szampanem tylko j a j e c z n i c a na cebuli? Akwila, powiedz, że to nie jest prawda, że żartowałeś...Akwila słyszysz?
Smile
Żartuję oczywiście...
jest nadzieja Liber jeżdzi AUDI R8 V10 i ten od Verona z wrłocka też się pewnie ukrywa pod jakimś nickiem, no ale to nie za hajs z giełdy Very Happy alien

JeździŁEM i to nie był mój samochód, a mojego przyjaciela, którego wtedy szukałem na tej zapyziałej dyskotece...
Ja jeżdżę Toyotą.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 26.08.2010 - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 26.08.2010   UFO - 26.08.2010 - Page 8 EmptyCzw 26 Sie 2010, 12:01

Jastrząb napisał:
OpCjOnEr napisał:
Kola napisał:
no jak to co .... ?
jestem opcjoner. ja lubię kupę .... a ty ?


Laughing


dobryżart dobryżart dobryżart

Nie róbcie se qrwa jaj bo ja to całkiem poważnie traktowałem kiedyś. Teraz już przestałem.

Znaczy się te kupy???!!!! affraid [/quote]

Ty też masz tego szparaga?

Nie qpy tylko te sympatie wszystkie.
Powrót do góry Go down
TRADER




Liczba postów : 549
Age : 56
Location : Łomianki
Registration date : 12/03/2008

UFO - 26.08.2010 - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 26.08.2010   UFO - 26.08.2010 - Page 8 EmptyCzw 26 Sie 2010, 12:04

Liber GRIZZLI Abaci napisał:
Małolat napisał:
professor napisał:
Akwila napisał:
Witam na wakacjach. Wyjechałem do miasta i w internecie po raz pierwszy od 4 dni. Tam gdzie jestem nie ma zasięgu. Ale wypas. Szkoda tylko że Edek nie chciał zanurkować. Poza tym super. Kąpiel w jeziorku o północy przy pełni księżyca, rano na śniadanie jajecznica na kiełbasce z cebulką i 10 wiejskich jaj.Kończę bo bateria mi się zaraz rozładuje a chciałem jeszcze sprawdzić maila. W piątek wieczorem się odezwę.
Trochę nam tym opisem burzysz mit zarabiającego tradera! Nie Malediwy, Seszele czy Monte Carlo a chłodne jezioro z zakazem kąpieli /kto by właził o północy do wody/? Nie bliny z kawiorem i szampanem tylko j a j e c z n i c a na cebuli? Akwila, powiedz, że to nie jest prawda, że żartowałeś...Akwila słyszysz?
Smile
Żartuję oczywiście...
jest nadzieja Liber jeżdzi AUDI R8 V10 i ten od Verona z wrłocka też się pewnie ukrywa pod jakimś nickiem, no ale to nie za hajs z giełdy Very Happy alien

JeździŁEM i to nie był mój samochód, a mojego przyjaciela, którego wtedy szukałem na tej zapyziałej dyskotece...
Ja jeżdżę Toyotą.
dobra, dobra, Toyotą to chyba do skarbowego. Laughing
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 26.08.2010 - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 26.08.2010   UFO - 26.08.2010 - Page 8 EmptyCzw 26 Sie 2010, 12:06

Czarnooka Temperówka napisał:
Liber GRIZZLI Abaci napisał:
OpCjOnEr napisał:
Kola napisał:
OpCjOnEr napisał:
Kola napisał:

no ale baba to normalny czlowiek, gadasz o czymkolwiek... jak ma cos do poweidzenia i jakies iq to qrwa mozesz o wszystkim z taka pogadac

A ty jak jesteś w klubie to jak zagadujesz? Zazwyczaj jest taki hałas, że trzeba mordę do ucha drzeć a i to nie zawsze się można zrozumieć.
No i załóżmy, wchodzisz na disco gdzie tak muzyka napierdala, że sam siebie nie słyszysz, widzisz przy stoliku 3 dziewczyny a ty jesteś sam (lub z 1 qmplem) i co robisz?
chciałbym to widzieć


rzadko wybieram sobie panny z klubów
tam to co najwyzej mozna stosowac podryw ala mylogi - patrz wyzej Very Happy
albo panny same sie przyklejaja bo zazwyczaj jest ich wicej niz plci meskiej Very Happy

To gdzie robisz ataki?

Czym się murwa różni taki jednorazowy podryw w dyskotece, od skorzystania z usług prostytutki? Moim zdaniem niczym.
Raz podjechałem AUDI R8 V10 (ma 5 litrów pod maską, a do 200 km/h rozpędza się w 9 sekund) pod dyskotekę na jakimś zadupiu koło Białegostoku - dziewczyn (blachar) się zlazło i każda miała kurwiki w oczach... One różniły się od prostytutek chyba tylko tym, że dałyby dupy za darmo...

A jeżeli chcesz znaleźć sobie kobietę na dłużej - a moim zdaniem, dopiero takie relacje są wartościowsze niż ruchnięcie panienki z agencji, tirówki, czy panienki z dyskoteki - szukaj ich tam gdzie są - szkoły pielęgniarskie, szkoły make-up'u, fryzjerskie etc. albo idź do pracy, gdzie większość to młode panny.

Moja rada: ruchaj sobie prostytutki, jeżeli Ci to sprawia przyjemność, a obracaj się w środowisku gdzie jest dużo panien - gadaj z nimi o życiu (Ty o sobie, ona o sobie - i daj jej gadać, potakuj, komentuj z głową), żartuj (nie chodzi mi o sprośne żarty). Generalnie poznawaj kobiety - pewnego razu, któraś z nich Ci się spodoba tak bardzo, że tylko ją będziesz chciał ruchać i przestaniesz chodzić do prostytutek... Jak nabierzesz doświadczenia i ogłady w towarzystwie innych kobiet, to tą jedną-jedyną będziesz umiał zauroczyć.

Pozdro...
LA

tym sie różni ze dziewczyna pójdzie z Tobą do łóżka za to jaki jesteś a nie za to czym przyjechałeś i jak bardzo masz portfel wypchany... bo to tzw. blachy lub prostytutki.... którymi ja osobiście sie brzydze..... i nawet takiej pocałować nie można bo nie wiadomo co miała 15 minut temu w ustach..... mi chodzi o wypad z kolegami na imprezke.... o własnie takie pielęgniarki normalne dziewuchy..... taniec... zabawa wymiana spojrzeń ...uśmiechów ....kilka gestów .... banalna rozmowa... żarty....i juz wiadomo że kobitka ma ochotę na Twojego pisiorka:) ... to oczywiste że to kobieta wybiera a nie TY....... gdy cię mierzy… uśmiecha się….. wtedy walisz do niej jak w dym.... gałeczka pewna Laughing

No ale gdzie takie imprezy są? Współczesne imprezy to głównie głośne dyskoteki a na nich lanserki-blachary czy jak tam zwał. Gdzie ty masz takie imprezy o jakich piszesz? Może na wsiach gdzieś?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 26.08.2010 - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 26.08.2010   UFO - 26.08.2010 - Page 8 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 26.08.2010
Powrót do góry 
Strona 8 z 16Idź do strony : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Next
 Similar topics
-
» UFO - 02.02.2010
» UFO - 04.03.2010
» UFO-26.03.2010
» UFO - 14.04.2010
» UFO - 18.05.2010

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: