Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 23-24.10.2010 weekend

Go down 
+30
Garrett
janek
milew
franco
barany
Stavros
loko
predictive analytics
fabularasa
ROGER
RJ
karnak
filip
Cris
Jones
Dave
jj
zibi
betonowe_buty
delphia
kaczor
Huntero
IronFX
Reser
Diablo
dex
Rmir
Ryszard III
BORowik
inwestor
34 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Huntero

Huntero


Liczba postów : 277
Location : 3miasto
Registration date : 28/01/2010

UFO - 23-24.10.2010 weekend   - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 23-24.10.2010 weekend    UFO - 23-24.10.2010 weekend   - Page 3 EmptyNie 24 Paź 2010, 18:33

OpCjOnEr napisał:
Huntero napisał:
OpCjOnEr napisał:

a 14.Nov w Breslau J.M. Jarre ma koncert:

w Breslau ? chyba we Wroclawiu ...
a wczesniej jest u mnie w Gdansku Very Happy

Po szwabskiemu lepiej brzmi Laughing

Stettin
Posen
Warschau
Breslau
Krakau

A idziesz na koncert?

to moze Danzig Very Happy
Powrót do góry Go down
Huntero

Huntero


Liczba postów : 277
Location : 3miasto
Registration date : 28/01/2010

UFO - 23-24.10.2010 weekend   - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 23-24.10.2010 weekend    UFO - 23-24.10.2010 weekend   - Page 3 EmptyNie 24 Paź 2010, 18:49

niezle jaja ...

PSV Eindhoven 10 - 0 Feyenoord

Very Happy

to tak jakby u nas legia ograla wiselke (albo na odwrot) w takim rozmiarze, oczywiscie w czasach gdy oba kluby rzadzily w tabeli, teraz juz nie

Powrót do góry Go down
barany
MISZCZ
MISZCZ
barany


Liczba postów : 19198
Location : Bóg YHWH
Registration date : 07/09/2007

UFO - 23-24.10.2010 weekend   - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 23-24.10.2010 weekend    UFO - 23-24.10.2010 weekend   - Page 3 EmptyNie 24 Paź 2010, 19:22

W piątek przekręciłem się na L. Jest 95% że w przyszłym tygodniu duże wzrosty. Tradycyjnie końcówka października mocno wzrostowa, na indeksach mamy luki hossy, testowane i wybronione. Reasumując 3000 być może w tym roku.
Powrót do góry Go down
franco

franco


Liczba postów : 1421
Age : 45
Location : Okolice Krakowa
Registration date : 14/11/2007

UFO - 23-24.10.2010 weekend   - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 23-24.10.2010 weekend    UFO - 23-24.10.2010 weekend   - Page 3 EmptyNie 24 Paź 2010, 19:32

Huntero napisał:
niezle jaja ...

PSV Eindhoven 10 - 0 Feyenoord

Very Happy

to tak jakby u nas legia ograla wiselke (albo na odwrot) w takim rozmiarze, oczywiscie w czasach gdy oba kluby rzadzily w tabeli, teraz juz nie


Niezupełnie, bo Feyenoord jest teraz cieniutki ( w tabeli zajmuje miejsce w strefie spadkowej, a PSV jest liderem) Ale wynik i tak affraid
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 23-24.10.2010 weekend   - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 23-24.10.2010 weekend    UFO - 23-24.10.2010 weekend   - Page 3 EmptyNie 24 Paź 2010, 19:41

Stavros napisał:
KRT napisał:

ten twój kurdupelek powołał twór jakim jest CBA , gdzie mogą sobie bez zgody sądu czy prokuratury podsłuchiwac i używac metod typowych dla agencji byłego bloku wchodniego
to gówno stworzył PIS przy poparciu PO wiec nie pierdol mi jakis kretynizmów bo mam wdupie to co piszes i rece przecz od internetu - mam dośc żeby takie chuje jak politycy mnie mówili co jest moralne a co nie.

............

Pierdole te wasze PISiory i PO jedno qrwa warte drugiego, jezeli o mnie chodzi wysłał bym ich wszystkich do łagrów gdzie ich miejsce, PIS udowodnił ze ma zapedy dyktatorskie razem z PO - dlatego nawet jesli Palikot niedotrzyma słowa to i tak na niego zagłosuje byle nie na PIS i PO!!!!!1

Wyluzuj człowieku, chciałeś mieć żydokomunistyczny eurokołchoz, to go masz. CBA nieczym negatywnym nie wyróżnia się spośród innych tego rodzaju instytucji w totalitarnej Europie, ani od ABW, dawniej WSI, UOP itp. Nie chce mi sie przy niedzieli psuć humoru i szukać obszerniejszych materiałów do przytoczenia, ale tak na szybko:

1. UK- jak dla mnie najbardziej totalitarny obok Szwecji kraj w kołchozie.

art. sprzed chyba 2 lat

Nowe "państwo policyjne" w Europie?
Była szefowa brytyjskiego kontrwywiadu MI5 ostrzega, że Wielka Brytania przeradza się w państwo policyjne.
"Daily Telegraph" cytuje wypowiedź Stelli Rimington dla jednej z hiszpańskich gazet, że rząd straszy społeczeństwo terroryzmem, aby uzyskać zgodę na wprowadzenie kolejnych ograniczeń swobód obywatelskich. W efekcie zwyciężają terroryści, którzy chcą, żebyśmy żyli w strachu i w państwie policyjnym.



Opinie byłej szefowej MI5 są bardzo niewygodne dla rządu, który planuje rejestrowanie całej wymiany poczty elektronicznej i wszystkich rozmów telefonicznych oraz pełną kontrolę nad internetem - zwraca uwagę "Daily Telegraph".


I świeża sprawa z wczoraj:

Brytyjska koalicja rządząca postanowiła reaktywować kontrowersyjny pomysł, który zakłada, że każdy e-mail, rozmowa telefoniczna czy wizyta na stronie internetowej mają być zapisywane i przechowywane – podaje portal telegraph.co.uk.


Plan zobowiązuje dostawców usług do przechowywania danych wszystkich użytkowników przez określony czas. Wzbudza to wiele kontrowersji, ale rząd zapewnia, że te "informacje mogą stanowić dowód w sądzie przeciwko osobom, które działają na szkodę społeczeństwa, odegra to także ważną rolę w każdej operacji antyterrorystycznej oraz w zwalczaniu przestępczości zorganizowanej".


A kto w UK działa na szkodę społeczeństwa:

Kary za nieuczenie się o homoseksualizmie
Rodzicom brytyjskich uczniów, którzy nie godzą się na udział dzieci w lekcjach o ruchu gejów i lesbijek, grożą sprawy sądowe i kary pieniężne.
"Daily Mail" opisuje historię kilkudziesięciu dzieci uczęszczających do jednej ze szkół podstawowych w Waltham Forest we wschodnim Londynie. Uczniowie z rodzin chrześcijańskich i muzułmańskich zostali zabrani ze szkoły przez rodziców przed lekcjami objętymi specjalnym programem z okazji miesiąca historii kochających inaczej.


Władze dzielnicy orzekły, że uczniów należy potraktować jako wagarowiczów, a rodziców ukarać zgodnie z przepisami o naruszeniu obowiązku powszechnego nauczania. Jak podaje "Daily Mail", rodzicom grożą mandaty, narzucenie opiekunów społecznych, a nawet sprawy sądowe.


15 maja 2010
Musztra "multi-kulti" w szkole

Uczennicy katolickiej szkoły w Cheshire udzielono ostrej nagany po tym jak odmówiła udziału w przymusowej wizycie w pobliskim meczecie, podczas której, w ramach okazania szacunku muzułmanom, miała być ubrana w "tradycyjny strój muzułmański", czyli chustę. Uczennice gimnazjum oprócz chusty miały nakaz ubrania spodni lub getrów i szczelnego ukrycia swych nóg. Przeciw tej bezsensownej i zalatującej totalitaryzmem, decyzji szkoły, zaprotestowała matka 14-letniej Amy Owen, twierdząc że jej córka nie zamierza przebierać się za muzułmankę, w odpowiedzi otrzymała surowe pismo, że nieobecność traktowana będzie jak wagary.


I po sąsiedzku Niemcy:

Niemcy: W stronę państwa policyjnego?

Diewiętnastego grudnia izba wyższa parlamentu RFN zaakceptowała bardzo kontrowersyjną ustawę - znacznie zwiększającą uprawnienia policji (tak zwaną BKA- Gesetz, od skrótu Bundeskriminalamt). Dokonała tego przewagą zaledwie jednego głosu. W imię rzekomo większego „zagrożenia terrorystycznego”, od 1 stycznia 2009 r. niemiecka policja uzyska nowe możliwości niemal nieograniczonej kontroli komunikacji telefonicznej i komputerowej wszystkich podejrzanych o coś cudzoziemców i obywateli.

od stycznia funkcjonariusze policji będą mogli, bez wiedzy właścicieli komputerów, przeglądać WSZELKIE informacje zawarte na ich dyskach czy podawane w rozmowach telefonicznych. Wystarczy jedynie podejrzenie o udziale w jakimś spisku „terrorystów” lub czymś podobnym i formalna zgoda sędziego lub szefa policji.Nowa ustawa znacznie ogranicza też prawo do tajemnicy zawodowej dziennikarzy, adwokatów i lekarzy. Np. policja będzie miała prawo żądać od dziennikarzy udostępnienia każdego materiału, jeżeli uzna, iż jest on ważny dla prowadzonego śledztwa. Policja uzyska także możliwość znacznie łatwiejszego niż do tej pory przeszukiwania mieszkań, instalowania w nich czy w biurach kamer i zakładania wszelkich podsłuchów. A także włamywania się po cichu do mieszkań podejrzanych celem instalowania w ich komputerach specjalnego oprogramowania umożliwiającego stałą kontrolę komunikacji.


Fajnie, że zauważasz że PO i PIS to ta sama zgnilizna wywodząca się z Magdalenki, szkoda, że nie zauważasz że Palikot to element sztafety mord - gdy jedne ryje stają się niepopularne (jak Kaczki i Tusk), reżim sięga po kolejną mordę, która ludziom będzie wydawała się nadzieją na zmiany. Wielu z nadzieją zagłosuje na Palikota wierząc, że robi on cokolwiek z własnej inicjatywy a nie na polecenie jego mocodawców. W następnych wyborach będzie następna zmiana w sztafecie i kolejna morda dająca nadzieje. A sanhedryn dzieli Polaków i rządzi zwaśnionym narodem bez jakichkolwiek przeszkód.

gówno mnie obchodzą inne kraje, ja zyje w tym kraju i nie życze sobie metod KGB - za powołanie CBA odpowiada PIS wraz z PO, za wprowadzenie belki odpowiada SLD, i to jest dla mnie argument że nie nalezy na te partie głosowac, a co jest w innych krajach mam gleboko w dupie jezeli chcesz przykład kraju ktory ma poziom korupcji na poziomie promila to wysil sie i zobacz jak Finlandia rozwiązała ten problem tam nie ma przepisania majatku na żone tylko rekwirowany jest cały majątek dzieki czemu tam nikt nie mysli o korupcji bo sie po prostu nie opłaca
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 23-24.10.2010 weekend   - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 23-24.10.2010 weekend    UFO - 23-24.10.2010 weekend   - Page 3 EmptyNie 24 Paź 2010, 20:31

KRT a co s ty taki sfrustrowany dziś? tak jakby twój wujek był tym dyrektorem olejarni.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 23-24.10.2010 weekend   - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 23-24.10.2010 weekend    UFO - 23-24.10.2010 weekend   - Page 3 EmptyNie 24 Paź 2010, 20:35

Słuchajcie, mam problem z laptokiem a konkretnie z baterią.
Co to może być, że baterię ładuję na max (aż dioda zgaśnie) a gdy włączę go bez kabla to od razu po starcie systemu na "pełnej" baterii pokazuje mi, że pozostało 76-84% Shocked - to tyle pożera rozruch systemu? To jakiś absurd. Mało tego, bardzo szybko schodzi mi do 50% i dopiero poniżej tego levela zaczyna się zmniejszać w normalnym tempie.
To chyba jakaś wada baterii, to chyba podlega gwarancji?
Powrót do góry Go down
milew




Liczba postów : 734
Age : 50
Location : Suwałki
Registration date : 22/09/2010

UFO - 23-24.10.2010 weekend   - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 23-24.10.2010 weekend    UFO - 23-24.10.2010 weekend   - Page 3 EmptyNie 24 Paź 2010, 20:38

Pada jakieś ogniwo. W zależności od producenta gwarancja od pół roku do 2 lat, zerknij w papiery.
Powrót do góry Go down
loko

loko


Liczba postów : 3137
Location : Warszawa
Registration date : 30/08/2007

UFO - 23-24.10.2010 weekend   - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 23-24.10.2010 weekend    UFO - 23-24.10.2010 weekend   - Page 3 EmptyNie 24 Paź 2010, 20:58

jeszcze dolka na pysk to moze wzrosty beda.

ps: zapuscilem ,,seconds out,, - genialne.



Ostatnio zmieniony przez loko dnia Nie 24 Paź 2010, 21:12, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
janek




Liczba postów : 8015
Registration date : 24/06/2010

UFO - 23-24.10.2010 weekend   - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 23-24.10.2010 weekend    UFO - 23-24.10.2010 weekend   - Page 3 EmptyNie 24 Paź 2010, 20:59

UFO - 23-24.10.2010 weekend   - Page 3 3faymus

Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 23-24.10.2010 weekend   - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 23-24.10.2010 weekend    UFO - 23-24.10.2010 weekend   - Page 3 EmptyNie 24 Paź 2010, 21:08

OpCjOnEr napisał:
KRT a co s ty taki sfrustrowany dziś? tak jakby twój wujek był tym dyrektorem olejarni.

bo znam faceta, nie jest kryształowy ale załatwili go tak jakby był najgorszym przestepcą, po za tym zobacz w ustawie co CBA może, to sie w pale nie miesci jaką oni władze mają, Kurski miał racje durny naród wszystko kupi, medialna papka pieknie sie sprawdziła pieprzyli o korupcji a ludzie to kupili.
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 23-24.10.2010 weekend   - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 23-24.10.2010 weekend    UFO - 23-24.10.2010 weekend   - Page 3 EmptyNie 24 Paź 2010, 21:13

KRT napisał:
OpCjOnEr napisał:
KRT a co s ty taki sfrustrowany dziś? tak jakby twój wujek był tym dyrektorem olejarni.

bo znam faceta, nie jest kryształowy ale załatwili go tak jakby był najgorszym przestepcą, po za tym zobacz w ustawie co CBA może, to sie w pale nie miesci jaką oni władze mają, Kurski miał racje durny naród wszystko kupi, medialna papka pieknie sie sprawdziła pieprzyli o korupcji a ludzie to kupili.
dlatego ja ostatnio duzo pakuje, jak spotka kogos kto mnie wkurwi to od razu mu z liscia i niech zobaczy ze inteligencja w POlsce tez ma sile

Wedlug mnie korekta sie zaczela u nas,ciekawe co wymysla w tym tygodniu,moze spadki dodadza trache zmiennosci.Oczywiscie jestem tez przygotowany na alternatywny scenariusz ale watpie zeby mnie moja metoda oszukala
Powrót do góry Go down
Garrett

Garrett


Liczba postów : 928
Location : Łódź
Registration date : 07/10/2009

UFO - 23-24.10.2010 weekend   - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 23-24.10.2010 weekend    UFO - 23-24.10.2010 weekend   - Page 3 EmptyNie 24 Paź 2010, 21:15

barany napisał:
W piątek przekręciłem się na L. Jest 95% że w przyszłym tygodniu duże wzrosty. Tradycyjnie końcówka października mocno wzrostowa, na indeksach mamy luki hossy, testowane i wybronione. Reasumując 3000 być może w tym roku.

Sezonowe zmiany indeksów w tym roku nie bardzo działają, więc doradzałbym ostrożność.

Chyba że chcesz się boksować z rynkiem: Very Happy

Powrót do góry Go down
http://www.astrobiznes.pl
crus
Sys Trader
Sys Trader



Liczba postów : 592
Registration date : 01/10/2007

UFO - 23-24.10.2010 weekend   - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 23-24.10.2010 weekend    UFO - 23-24.10.2010 weekend   - Page 3 EmptyNie 24 Paź 2010, 21:15

barani kebab lab analizy napisał:
za miesiac na sp500 beda oddzialywac cykle spadkowe

UFO - 23-24.10.2010 weekend   - Page 3 Krachy



czy wzorzec to jakaś uśredniona ścieżka jakiś konkretnych przypadków historycznych (jezli tak to ilu?) czy moze powstaje z jakiegoś wyliczenia ?






Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 23-24.10.2010 weekend   - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 23-24.10.2010 weekend    UFO - 23-24.10.2010 weekend   - Page 3 EmptyNie 24 Paź 2010, 21:19

Nastepny przykład geniuszu panów z CBA który dobrze znam

jest nadleśniczy który odmawia ludziom Sobiesiaka na kupno ziemi chronionej prawem w końcu lasy państwowe, co sie dzieje ?? nastapnego dnia nadleśniczy traci stanowisk,o zostaje zdegradowany do leśniczego.
CBA cos robi??
nic
tego samego dnia powołany zostaje nowy nadleśniczy ktory zgode na sprzedaz ziemi z lasem wydał
czy CBA widzi korupcje?? nie

Po wykryciu afery hazardowej wyszła i ta sprawa - oczywiscie wg Drzewieckiego i Chlebowskiego afera jest pseudoaferą, dziki kraj itd.

wkracza wreszcie CBA bo wiadomo szumu sporo a oni chuja zrobili, Sobiesiak kupił wg prawa legalnie ziemie i teraz tam bedzie wyciąg dla narciarzy, regionalka lasow państwowych idzie na tapete szanowni panowie z CBA robią szum, przesłuchują i wychodzi na jaw przekret tyle że CBA to twór polityczny i jak zwykle kto ma wladze w państwie to ma wladze w CBA
płotki dostają po dupie Sobiesiak moze sobie pozlewac w komisji hazardowej i wszystko jest cacy hurraaaaaaa kolejna udana akcja walki z korupcją cheers cheers

DZIĘKUJE CI BARDZO Kaczyński
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 23-24.10.2010 weekend   - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 23-24.10.2010 weekend    UFO - 23-24.10.2010 weekend   - Page 3 EmptyNie 24 Paź 2010, 21:22

kaczor napisał:
Wedlug mnie korekta sie zaczela u nas,ciekawe co wymysla w tym tygodniu,moze spadki dodadza trache zmiennosci.Oczywiscie jestem tez przygotowany na alternatywny scenariusz ale watpie zeby mnie moja metoda oszukala

ciul wie co będzie, moim zdaniem korekta trwa i w tym tygodniu mała zjebka by sie przydała, jezeli jednak znow przekrocza 2700 biore L w ciemno nawet nie patrzac na kreski
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 23-24.10.2010 weekend   - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 23-24.10.2010 weekend    UFO - 23-24.10.2010 weekend   - Page 3 EmptyNie 24 Paź 2010, 21:31

kaczor napisał:
KRT napisał:
OpCjOnEr napisał:
KRT a co s ty taki sfrustrowany dziś? tak jakby twój wujek był tym dyrektorem olejarni.

bo znam faceta, nie jest kryształowy ale załatwili go tak jakby był najgorszym przestepcą, po za tym zobacz w ustawie co CBA może, to sie w pale nie miesci jaką oni władze mają, Kurski miał racje durny naród wszystko kupi, medialna papka pieknie sie sprawdziła pieprzyli o korupcji a ludzie to kupili.
dlatego ja ostatnio duzo pakuje, jak spotka kogos kto mnie wkurwi to od razu mu z liscia i niech zobaczy ze inteligencja w POlsce tez ma sile

Wedlug mnie korekta sie zaczela u nas,ciekawe co wymysla w tym tygodniu,moze spadki dodadza trache zmiennosci.Oczywiscie jestem tez przygotowany na alternatywny scenariusz ale watpie zeby mnie moja metoda oszukala

Ty lepiej nie bądź taki chojrak bo jak trafisz na psychola z klamką albo z kosą to już może nie być ci tak wesoło. Surprised
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 23-24.10.2010 weekend   - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 23-24.10.2010 weekend    UFO - 23-24.10.2010 weekend   - Page 3 EmptyNie 24 Paź 2010, 21:34

KRT napisał:
Nastepny przykład geniuszu panów z CBA który dobrze znam

jest nadleśniczy który odmawia ludziom Sobiesiaka na kupno ziemi chronionej prawem w końcu lasy państwowe, co sie dzieje ?? nastapnego dnia nadleśniczy traci stanowisk,o zostaje zdegradowany do leśniczego.
CBA cos robi??
nic
tego samego dnia powołany zostaje nowy nadleśniczy ktory zgode na sprzedaz ziemi z lasem wydał
czy CBA widzi korupcje?? nie

Po wykryciu afery hazardowej wyszła i ta sprawa - oczywiscie wg Drzewieckiego i Chlebowskiego afera jest pseudoaferą, dziki kraj itd.

wkracza wreszcie CBA bo wiadomo szumu sporo a oni chuja zrobili, Sobiesiak kupił wg prawa legalnie ziemie i teraz tam bedzie wyciąg dla narciarzy, regionalka lasow państwowych idzie na tapete szanowni panowie z CBA robią szum, przesłuchują i wychodzi na jaw przekret tyle że CBA to twór polityczny i jak zwykle kto ma wladze w państwie to ma wladze w CBA
płotki dostają po dupie Sobiesiak moze sobie pozlewac w komisji hazardowej i wszystko jest cacy hurraaaaaaa kolejna udana akcja walki z korupcją cheers cheers

DZIĘKUJE CI BARDZO Kaczyński

A za Oceanem FBI, CIA i IRS też są ponad prawem. Do tego masz Patriot Act.
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 23-24.10.2010 weekend   - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 23-24.10.2010 weekend    UFO - 23-24.10.2010 weekend   - Page 3 EmptyNie 24 Paź 2010, 21:36

OpCjOnEr napisał:
kaczor napisał:
KRT napisał:
OpCjOnEr napisał:
KRT a co s ty taki sfrustrowany dziś? tak jakby twój wujek był tym dyrektorem olejarni.

bo znam faceta, nie jest kryształowy ale załatwili go tak jakby był najgorszym przestepcą, po za tym zobacz w ustawie co CBA może, to sie w pale nie miesci jaką oni władze mają, Kurski miał racje durny naród wszystko kupi, medialna papka pieknie sie sprawdziła pieprzyli o korupcji a ludzie to kupili.
dlatego ja ostatnio duzo pakuje, jak spotka kogos kto mnie wkurwi to od razu mu z liscia i niech zobaczy ze inteligencja w POlsce tez ma sile

Wedlug mnie korekta sie zaczela u nas,ciekawe co wymysla w tym tygodniu,moze spadki dodadza trache zmiennosci.Oczywiscie jestem tez przygotowany na alternatywny scenariusz ale watpie zeby mnie moja metoda oszukala

Ty lepiej nie bądź taki chojrak bo jak trafisz na psychola z klamką albo z kosą to już może nie być ci tak wesoło. Surprised
coz to byl zart a ja generalnie nie bywam w miejscach gdzie mozna spotkac koleis z klamka.Na kose to jeszcze jest rada szczegolnie jak metloway smietnik blisko Laughing
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 23-24.10.2010 weekend   - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 23-24.10.2010 weekend    UFO - 23-24.10.2010 weekend   - Page 3 EmptyNie 24 Paź 2010, 21:39

Rynki są tak rozjebane i spałowane ostatnio, że hgw co to jutro będzie - kompletnie nie mam pomysła i jestem bez pozycji.

Praktycznie na upartego to niemal codziennie rano jest okazja na jakiś deal zanim się rynek ustabilizuje i handel ustajeje to można machnąć fiutem i skasować parę pkt tylko trza wyczuć dobrze market z rańca. Zamknąć gawno przed 11-tą i daswidanja a później dopiero na dane przyjść.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 23-24.10.2010 weekend   - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 23-24.10.2010 weekend    UFO - 23-24.10.2010 weekend   - Page 3 EmptyNie 24 Paź 2010, 21:40

kaczor napisał:
OpCjOnEr napisał:
kaczor napisał:
KRT napisał:
OpCjOnEr napisał:
KRT a co s ty taki sfrustrowany dziś? tak jakby twój wujek był tym dyrektorem olejarni.

bo znam faceta, nie jest kryształowy ale załatwili go tak jakby był najgorszym przestepcą, po za tym zobacz w ustawie co CBA może, to sie w pale nie miesci jaką oni władze mają, Kurski miał racje durny naród wszystko kupi, medialna papka pieknie sie sprawdziła pieprzyli o korupcji a ludzie to kupili.
dlatego ja ostatnio duzo pakuje, jak spotka kogos kto mnie wkurwi to od razu mu z liscia i niech zobaczy ze inteligencja w POlsce tez ma sile

Wedlug mnie korekta sie zaczela u nas,ciekawe co wymysla w tym tygodniu,moze spadki dodadza trache zmiennosci.Oczywiscie jestem tez przygotowany na alternatywny scenariusz ale watpie zeby mnie moja metoda oszukala

Ty lepiej nie bądź taki chojrak bo jak trafisz na psychola z klamką albo z kosą to już może nie być ci tak wesoło. Surprised
coz to byl zart a ja generalnie nie bywam w miejscach gdzie mozna spotkac koleis z klamka.Na kose to jeszcze jest rada szczegolnie jak metloway smietnik blisko Laughing

Nie jarzę co tu ma metalowy śmietnik - wziąć i mu zajebać tym śmietnikiem czy schować sie do niego?
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 23-24.10.2010 weekend   - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 23-24.10.2010 weekend    UFO - 23-24.10.2010 weekend   - Page 3 EmptyNie 24 Paź 2010, 21:41

OpCjOnEr napisał:
kaczor napisał:
OpCjOnEr napisał:
kaczor napisał:
KRT napisał:
OpCjOnEr napisał:
KRT a co s ty taki sfrustrowany dziś? tak jakby twój wujek był tym dyrektorem olejarni.

bo znam faceta, nie jest kryształowy ale załatwili go tak jakby był najgorszym przestepcą, po za tym zobacz w ustawie co CBA może, to sie w pale nie miesci jaką oni władze mają, Kurski miał racje durny naród wszystko kupi, medialna papka pieknie sie sprawdziła pieprzyli o korupcji a ludzie to kupili.
dlatego ja ostatnio duzo pakuje, jak spotka kogos kto mnie wkurwi to od razu mu z liscia i niech zobaczy ze inteligencja w POlsce tez ma sile

Wedlug mnie korekta sie zaczela u nas,ciekawe co wymysla w tym tygodniu,moze spadki dodadza trache zmiennosci.Oczywiscie jestem tez przygotowany na alternatywny scenariusz ale watpie zeby mnie moja metoda oszukala

Ty lepiej nie bądź taki chojrak bo jak trafisz na psychola z klamką albo z kosą to już może nie być ci tak wesoło. Surprised
coz to byl zart a ja generalnie nie bywam w miejscach gdzie mozna spotkac koleis z klamka.Na kose to jeszcze jest rada szczegolnie jak metloway smietnik blisko Laughing

Nie jarzę co tu ma metalowy śmietnik - wziąć i mu zajebać tym śmietnikiem czy schować sie do niego?
smietnikiem,ceglowka czymkolwiek.Ale lepiej unikac,zycie ma sie tylko jedno
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 23-24.10.2010 weekend   - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 23-24.10.2010 weekend    UFO - 23-24.10.2010 weekend   - Page 3 EmptyNie 24 Paź 2010, 21:57

OpCjOnEr napisał:
Rynki są tak rozjebane i spałowane ostatnio, że hgw co to jutro będzie - kompletnie nie mam pomysła i jestem bez pozycji.

Praktycznie na upartego to niemal codziennie rano jest okazja na jakiś deal zanim się rynek ustabilizuje i handel ustajeje to można machnąć fiutem i skasować parę pkt tylko trza wyczuć dobrze market z rańca. Zamknąć gawno przed 11-tą i daswidanja a później dopiero na dane przyjść.

tak tak, przyzwyczajasz sie do takiego czegos i jak jest wybicie to gapisz sie jak debil przy urnie wyborczej i nie wiesz co robic - lepiej olac rynek na jakis czas, brak pozycji nie jest żadną ujmą na honorze.
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 23-24.10.2010 weekend   - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 23-24.10.2010 weekend    UFO - 23-24.10.2010 weekend   - Page 3 EmptyNie 24 Paź 2010, 21:58

OpCjOnEr napisał:
A za Oceanem FBI, CIA i IRS też są ponad prawem. Do tego masz Patriot Act.

co mnie obchodzi co jest w stanach?? ja mieszkam tu w PL a nie junkersowni
Powrót do góry Go down
dex

dex


Liczba postów : 13701
Registration date : 14/09/2010

UFO - 23-24.10.2010 weekend   - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 23-24.10.2010 weekend    UFO - 23-24.10.2010 weekend   - Page 3 EmptyNie 24 Paź 2010, 22:03

Mam eS. Narazie nie ma sygnału na eL, choć niedużo brakuje.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 23-24.10.2010 weekend   - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 23-24.10.2010 weekend    UFO - 23-24.10.2010 weekend   - Page 3 EmptyNie 24 Paź 2010, 22:13

KRT napisał:
OpCjOnEr napisał:
Rynki są tak rozjebane i spałowane ostatnio, że hgw co to jutro będzie - kompletnie nie mam pomysła i jestem bez pozycji.

Praktycznie na upartego to niemal codziennie rano jest okazja na jakiś deal zanim się rynek ustabilizuje i handel ustajeje to można machnąć fiutem i skasować parę pkt tylko trza wyczuć dobrze market z rańca. Zamknąć gawno przed 11-tą i daswidanja a później dopiero na dane przyjść.

tak tak, przyzwyczajasz sie do takiego czegos i jak jest wybicie to gapisz sie jak debil przy urnie wyborczej i nie wiesz co robic - lepiej olac rynek na jakis czas, brak pozycji nie jest żadną ujmą na honorze.

Eee tam ja bardzo często trzepnę rano deala, z którego póżniej parę stówek wychodzi. Czy to na opcji czy na fiucie jakimś FW40 albo akcyjnym gdy widzę dużą odchyłkę od przewidywanej ceny i ostatnio to lepiej na tym wychodzę niż na pozycjach "trendowych". Przecież na GPW pierdolenie jest takie, że masz dużo więcej tych cofek i powrotów niż zasadniczego ruchu mierzonego do góry.
Jaki prezydent taki zamach, jaki trend takie granie z nim Laughing

Wiem, że ironizuję, ale widzę na czym zarobiłem a na czym nie. Fiut miedziowy też - zarobiłem parę ładnych stóweniek na tej zjebce ostatniej FKGH a na wzrostach gawno a przecież hossa. Formalnie postąpiłem odwrotnie niż się powinno - powinienem złapać korbę a olać cofkę ale chuj; liczy się to co w portfelu.
Gra z trendem jak najbardziej ale też nie można być fanatykiem a okazje rano na niezły deal w dt czasem są tak czytelne, że trzeba być debilem by nie skorzystać.
2-3 stówki w godzinę-dwie pałowania się ty może gardzisz takimi groszami ale dla mnie to też jest pieniądz tym bardziej, że ryzyko niewielkie.
Powrót do góry Go down
RJ

RJ


Liczba postów : 652
Registration date : 12/12/2007

UFO - 23-24.10.2010 weekend   - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 23-24.10.2010 weekend    UFO - 23-24.10.2010 weekend   - Page 3 EmptyNie 24 Paź 2010, 22:31

KRT napisał:

ten twój kurdupelek powołał twór jakim jest CBA , gdzie mogą sobie bez zgody sądu czy prokuratury podsłuchiwac i używac metod typowych dla agencji byłego bloku wchodniego
to gówno stworzył PIS przy poparciu PO wiec nie pierdol mi jakis kretynizmów bo mam wdupie to co piszes i rece przecz od internetu - mam dośc żeby takie chuje jak politycy mnie mówili co jest moralne a co nie.

co do CBA pierwszy przykład z mojego podwórka pan Buchowiecki były dyrektor Olejarni Brzeg ...
ja o monitoringu netu a ty o CBA, ale co tam.

To byla pierwsza spektakularna akcja po utworzeniu biura, wiec jezeli mialy sie przydarzyc bledy to wlasnei wtedy.
Zapewne zadza szybkiego sukcesu zrobila swoje.
Pewnie, ze mi innym nie dotknietym tym i patrzacymi na to z boku, latwiej wybaczac takie bledy, ale gdybysmy mieli likwidowac instytucje z powodu wpadek to zadna by sie nie ostala.
Taki US tez trzeba by wtedy zlikwidowac (nie napisze co zrobic z tymi co go powolali (monitoring sieci Smile ). Przyklad piekarza, ktory zbankrutowal poniewaz jakis urzadnik oblozyl go podatkiem za chleb, ktory niesprzedany rozdawal bezdomnym.
Najlepiej by bylo, zeby CBA sprawdzalo przede wszystkim wladze. Tam kreca najwieksze lody.

No coz, jedno jest pewne. Jesli mialbys doczynienia z KGB to takie CBA calowalbys po rekach.
Wtedy niebyloby mozliwosci skarzenia i domagania sie odszkodowania.



>> Nastepny przykład geniuszu panów z CBA który dobrze znam
>> jest nadleśniczy który odmawia ludziom Sobiesiaka na kupno ziemi chronionej prawem w końcu lasy państwowe, co sie dzieje ??
>> nastapnego dnia nadleśniczy traci stanowisk,o zostaje zdegradowany do leśniczego.
>> CBA cos robi?? nic
>> tego samego dnia powołany zostaje nowy nadleśniczy ktory zgode na sprzedaz ziemi z lasem wydał
czy CBA widzi korupcje?? nie

---

"CBA, które odkryło, że lobbyści próbują wpływać na kształt ustawy o grach i zakładach wzajemnych, prowadziło najpierw zupełnie inną operację o kryptonimie „Yeti”. W jej ramach od lipca 2008 roku zajmowało się ściganiem korupcji w dolnośląskich samorządach. Chodziło o wręczanie przez biznesmenów łapówek urzędnikom za pozytywne rozstrzygnięcia przy załatwianiu decyzji administracyjnych dotyczących zmiany przeznaczenia gruntów. Jedną z osób pojawiających się w tej sprawie był Ryszard Sobiesiak, biznesmen z branży hazardowej. Podczas podsłuchiwania jego rozmów z karpackimi samorządowcami CBA wpadło na trop afery hazardowej."

Do tego, ze jednego dnia ktos traci stanowisko a drugiego powojuja innego, ktory wydaje na cos zgode
i od razu do akcji wkracza jakas sluzba nie bede sie odnosil, poniewaz to jakis absurd.
Wyglada na to, ze CBA nie chcialo spalic "afery hazardowej".
Gdyby nie ona, to doczekalbys sie wczesniejszej reakcji na ten przekret.

Co do
>> "CBA , gdzie mogą sobie bez zgody sądu czy prokuratury podsłuchiwac"
Nie wiem gdzie to wyczytales, ale
"Wszystkich osiem służb, m.in. ABW, CBŚ, CBA, które mogą stosować wszelkie formy inwigilacji, mają w swoich ustawach wpisane, że muszą uzyskać zgodę sądu na zastosowanie "kontroli operacyjnej"".
Tyle że za taką kontrolę same służby uważają wyłącznie podsłuch telefoniczny, pluskwy zakładane w pomieszczeniach czy samochodzie i kontrolę korespondencji.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 23-24.10.2010 weekend   - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 23-24.10.2010 weekend    UFO - 23-24.10.2010 weekend   - Page 3 EmptyNie 24 Paź 2010, 22:37

No, na począteczek zaczynają tydzień od korbki ale jeśli mają na poważnie róść to niech w końcu podjadą z tą sapiną na 1200 i lepiej bo pierdoli się to już 8.sesję w okolicy 118* UFO - 23-24.10.2010 weekend   - Page 3 540588 i tak już część leszcza wyczeqje korekty, część nie.... usrać się idzie.
Trend mówi, że raczej do góry więc niech jakiś KONKRET w końcu zrobią bo jak popatrzycie na te świeczki dzienne to same szpulki-chujki-dojki scratch czas na białe marubozu +2% i wiadomo wtedy będzie o co kaman.

Jutro znowu z danymi kiepsko, jedynie Benio mordę otworzy i kartony o 16-tej a to pewnie oznacza kolejną szpulkę Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 23-24.10.2010 weekend   - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 23-24.10.2010 weekend    UFO - 23-24.10.2010 weekend   - Page 3 EmptyNie 24 Paź 2010, 22:49

UFO - 23-24.10.2010 weekend   - Page 3 Sapinia

Niezły fakir się utworzył już ale może w końcu dziś się wybiją. Te 1220 muss sein zanim sie spaprze.

Byczo wygląda utrzymanie się ponad oporem wyznaczonym przez szczyt z maja i to na tygodniowych. Praktycznie ciężko tu oczekiwać zwały jakiejś - tylko barany mogą w takiej sytuacji shorcić! Jeśli ta świeczka dziś się nie spaprze to krótkowicze nieźle pampersy zmoczą.

Chcąc nawet na siłę doszukać sie jakichś argumentów dla miśka po prostu nie da się. 1220 całuje Jankes i nie ma chuja we wsi! z kolei nasza szulernia to inna bajka bo my jesteśmy przesunięci up względem Jankesa (1220 odpowiada mniej więcej naszemu 2600) i wcale u nas nie musi mieć to przełożenia na korbę jakąś.

Jankes to Jankes, my to my. Jankes jest czytelny, u nas jak zwykle w chuja szulernia zrobi bo inaczej się nie da leszczy wytrzepać Shocked
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24678
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO - 23-24.10.2010 weekend   - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 23-24.10.2010 weekend    UFO - 23-24.10.2010 weekend   - Page 3 EmptyNie 24 Paź 2010, 22:58

KRT napisał:
OpCjOnEr napisał:
A za Oceanem FBI, CIA i IRS też są ponad prawem. Do tego masz Patriot Act.

co mnie obchodzi co jest w stanach?? ja mieszkam tu w PL a nie junkersowni
jakbys jednak chciał wiedzieć co sie w stanach dzieje to prosze:
http://czteryswiatastrony.blog.onet.pl/Kaganiec-dla-Obamy,2,ID416172111,n
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 23-24.10.2010 weekend   - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 23-24.10.2010 weekend    UFO - 23-24.10.2010 weekend   - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 23-24.10.2010 weekend
Powrót do góry 
Strona 3 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» UFO - 27-28.11.2010 weekend
» UFO - 11-12.12.2010 weekend
» UFO - 18-19.12.2010 weekend
» UFO - 20-21.03.2010 weekend
» UFO - 22-23.05.2010 weekend

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: