Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 04.11.2010

Go down 
+49
crus
Ezet
Kazik
kiwi
myśliwyl
play
Saeglópur
karnak
busia
Rmir
Bartek
Vasyl
Aligator
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
Huntero
fabularasa
Cris
filip
fishemade
dex
dafnia
Jastrząb
tarzan
przemak
W stronę słońca :)
Damian
franco
Dave
dixi
kaczor
north-south
sinuee
IronFX
nomad
thorgall
kLeszcz
kydo
GROOBY2
Małolat
barany
milew
EX
www
predictive analytics
Nadaje ze Stronia
Diablo
SYLWESTER
Reser
inwestor
53 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17
AutorWiadomość
IronFX
Sys Trader
Sys Trader
IronFX


Liczba postów : 9659
Age : 55
Location : Wawa/Lublin
Registration date : 11/10/2007

UFO - 04.11.2010 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 04.11.2010   UFO - 04.11.2010 - Page 17 EmptyPią 05 Lis 2010, 00:51

lifek napisał:
przemak napisał:
lifek napisał:
Zrobimy tak. Bedę zapisywałe wszystkie sygnały wejścia i wyjścia zgodnie z sysem na ufo. Zobaczymy co to warte. Jesli mi czas pozwoli to bede wpisywał pozycje w czasie realnym to znaczy bezpośrednio po wejściu. Moze od przyszłego tygodnia.
Analize wejsc / wyjsc bedziemy robili raz w tygodniu. mam nadzieje że Chłopaki od systemów pomogą. Jesli będą zauważalne jakieś błedy logiczne to pokaże Przemakowi i Sztukmistrzowi formułe . Może cos z tego wyjdzie

Dobry pomysl, jezeli bedzie ci sie chcialo. Jak wyjdzie, tak wyjdzie, ale bedzie widac, gdzie co jest nie tak (jezeli bedzie nie tak). Ja tak po przemysleniach obawiam sie tych krotkich stopow, i jestem ciekawy, jak to w praktyce wyjdzie - krotkie stopy to duza pewnosc co do kierunku, czyli system z gatunku "nieomylnych" - ciekawe Wink
Tylko gdzie te notatki robić? w osobnym wątku??
Ps. Na historii stopy wyglądają Ok. Może w realu bedzie inaczej. no nic przekonamy sie a sam jestem bardzo ciekawy co z tego wyjdzie bo to mój pierszy sys:)
Jak bedzie wtopa to będzie to pierwsza i ostatnia próba Smile
Tylko jeszcze aby do precyzowac Liczymy wejście na 15 min na pierwszej świecy po sygnalnej tak?

jak masz sygnal na M15 na close to tak naprawde wiesz ze jest sygnal jak masz open nastepnej swieczki M15.
Teoretycznie wiec mozna wziasc cene z open nastepnej swieczki M15 jako wejscie.

Ale mozesz policzyc po cenach close swiecy sygnalnej
ale pamietajac ze moze to byc obarczone bledem
pozniej nalezy sprawdzic jaka wychodzi wartosc sredniego zysku na KAZDE transakcje
( suma zyaku / ilosc wsztkich transakcji ; wszystkich czyli zyskownych i stratnych )
jak wyjdzie 5 pkt to proaktycznie w realu sys nie da zarobic bo poslizgi i "motto przemaka" go zje
jak ok 10 pkt to cos moze byc z tego
jak 15 pkt to juz jest dobrze
jak 20 to bardzo dobrze

jesli jako cene wejscia bralbys close NASTEPNEJ swieczki M15
to bys opoznial wejscie o 15 minut
czasem pogorszy tylko wyniki ale czasem moze zabic
a takie opznienie jest juz za duza ostroznoscia

mozna by jeszcze zapisac cene minute PO sygnale ze swieczek 1M
i realizacje liczyc wg tych cen ale to troche roboty zeby taki dane przygotowac

test z liczniem sredniej zyskownosci na transakcje jest dobry w polaczeniu z liczniem wyniko transakcji wg cen sygnalow
Powrót do góry Go down
W stronę słońca :)

W stronę słońca :)


Liczba postów : 2490
Registration date : 05/07/2008

UFO - 04.11.2010 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 04.11.2010   UFO - 04.11.2010 - Page 17 EmptyPią 05 Lis 2010, 00:58

Ok. Dzieki. Jutro pomysle jak to rozpisywać aby były jednolite , doprecyzowane i stałe zasady. Dzisiaj juz czas spać . Dobranoc
Powrót do góry Go down
 
UFO - 04.11.2010
Powrót do góry 
Strona 17 z 17Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17
 Similar topics
-
» UFO - 30.01.2010
» UFO - 11.02.2010
» UFO - 19.02.2010
» UFO-23.03.2010
» UFO - 29.04.2010

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: