Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta

Go down 
+27
barura
delphia
Reser
gryzliwy
Małolat
Pan Nikt
Diablo
matikk
mariner
barany
k1976
gumbas
fabularasa
Dave
nomad
Salomon Fiszman
W stronę słońca :)
birdie
IronFX
loko
ROGER
jj
Nadaje ze Stronia
SYLWESTER
EX
Jastrząb
inwestor
31 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta   UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta - Page 3 EmptyNie 26 Gru 2010, 21:00

KRT napisał:
cZeSiÓ zOmBiE napisał:
KRT napisał:
cZeSiÓ zOmBiE napisał:
Matkę moją wykończyła psychicznie teraz mnie próbuje ale na szczęście już stare próchno zniedołężniałe jedyna jej broń to niewyparzona morda. Kiedyś qrwa ze schodów spadnie się połamie i będzie spoqj. UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta - Page 3 540588

ZŁO WRODZONE - i gdzie jest bóg, miszczuniu barany? Co to za bóg, który taką kanalię tak długo przy życiu trzyma? Może Piekło nie jest jeszcze gotowe na przyjęcie gościa specjalnego?

kogo Bóg kocha tegoo coś tam coś tam... wychodzi na to ze ciebie przeżyje Laughing


Ps nosze sie z zamiarem kupna ipada do tredingu https://www.youtube.com/watch?v=A9I0vnTHwpo

ma ktos moze??

No weź mnie nie dołuj jeszcze ty.

KATOLICZKA rasowa... RADIO MARYJA na cały regulator co niedziela rano...wszystki pasterki msze i transmisje z Watykanu ogląda od lat... a chodziła do kościoła modlić sie o to by moją matkę szlag trafił... i się wymodliła w końcu.
Jeśli bóg wysłuchuje takich modlitw to ja go pierdolę delikatnie mówiąc UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta - Page 3 540588

problem z modlitwami jest taki że Bóg i tak ma to gdzies i zwykle jest odwrotnie od intencji modlącego sie, czasem jednak los płata figle i życzenia sie sprawdzają, jezeli jest taka złośliwa to dlaczego ty nie jestes dla niej zlośliwy? ja swojego sąsiada tak wychowałem gnoił mnie ostro, wiec nasralem mu raz do wentylacji innym razem włamałem mu sie do samochodu i zostawilem mu pod siedzeniem zgniłe jajo, innym razem zacząłem rozpowiadac że to pedał bo widziałem go jak ciągnie druta naszemu proboszczowi - po jakimś czasie odpuscił wiec i ja odpuściłem

Jestem ale to nie takie proste w tym przyp. Nie za wiele jej można zrobić bo siedzi zamknięta praktycznie cały czas w tej swojej gawrze, mordę jak drze to zazwyczaj tak się chowa, że za drzwiami zamkniętymi albo szybko ucieka - przecież jej nie zaciukam bo zabiję ścierwo a pójdę jak za człowieka What a Face
Parę razy dostała "mieszanką" w mordę - zbierałem przez kilka dni szczochy i inne fekalia do butelki 5l po wodzie żywiec i jej centralnie w mordę tym polałem przy którejś tam awanturze latem, innym razem jajkiem dostała w dziób. Od dawna przestałem qrwie zaqpy nosić bo trzeba jej zaqpy przynosić bo sama nie może i kiedyś nosiłem, jakiś rok temu przestałem i centralnie jej powiedziałem, że miejsce na cmentarzu już czeka...
Staram sie ingorować ale samo gówno zaczepki szuka więc czasem mnie poniesie.

Za wiele więcej jej sie nie zrobi. Nie ma to żadnych znajomych nic tylko zapatrzona w mojego ojca i traktuje 62-letniego chłopa jak 5-letniego synka, którego trzeba nakarmić, ubrać i za rączkę na spacer wyprowadzić... a mnie jak sadystę, który biednego tatusia bije, gwałci, więzi i alkoholizuje... i qrwa takimi urojeniami od lat żyje.

Nasrałeś do wentylacji? Laughing Ale jak? przecież to wysoko zazwyczaj jest.


Ostatnio zmieniony przez cZeSiÓ zOmBiE dnia Nie 26 Gru 2010, 21:03, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
barura




Liczba postów : 8236
Registration date : 22/10/2009

UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta   UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta - Page 3 EmptyNie 26 Gru 2010, 21:01

Według Zbigniewa Brzezińskiego "wyraźna zmiana postrzegania Polski i poprawa wizerunku naszego kraju" wypływają nie tylko z tegorocznego "resetu" między Moskwą a Waszyngtonem, ale przede wszystkim z przekonania, że "demokracja w Polsce jest stabilna, autentyczna i coraz bardziej zakorzeniona. Że Polska jest nowoczesnym państwem, w którym zachodzi daleko idąca modernizacja. Ma gospodarkę, która w odróżnieniu od wszystkich innych państw europejskich stoi mocno na nogach" - mówi w wywiadzie Brzeziński.


brawo tusiu!!!!! po trzykroć brawo!



nowoczesność, po trzykroć tak, wyjąwszy oczywiście wezyra sprzed potopu......
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta   UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta - Page 3 EmptyNie 26 Gru 2010, 21:01

KRT napisał:
cZeSiÓ zOmBiE napisał:
Matkę moją wykończyła psychicznie teraz mnie próbuje ale na szczęście już stare próchno zniedołężniałe jedyna jej broń to niewyparzona morda. Kiedyś qrwa ze schodów spadnie się połamie i będzie spoqj. UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta - Page 3 540588

ZŁO WRODZONE - i gdzie jest bóg, miszczuniu barany? Co to za bóg, który taką kanalię tak długo przy życiu trzyma? Może Piekło nie jest jeszcze gotowe na przyjęcie gościa specjalnego?

kogo Bóg kocha tegoo coś tam coś tam... wychodzi na to ze ciebie przeżyje Laughing


Ps nosze sie z zamiarem kupna ipada do tredingu https://www.youtube.com/watch?v=A9I0vnTHwpo

ma ktos moze??

cholera jasna przegladam fora i dupa , xtb nie bardzo chce chodzic pod system operacyjny Appla Sad trzeba kombinowac ech szkoda bo sie napaliłem juz na to
Powrót do góry Go down
przemak

przemak


Liczba postów : 8399
Age : 61
Location : Poznań
Registration date : 07/09/2007

UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta   UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta - Page 3 EmptyNie 26 Gru 2010, 21:03

KRT napisał:
Ps nosze sie z zamiarem kupna ipada do tredingu https://www.youtube.com/watch?v=A9I0vnTHwpo

ma ktos moze??

To chyba nie jest "nasz" mt4... Wujek google nic o tym nie wspomina... Albo to jest vps po prostu.
Powrót do góry Go down
przemak

przemak


Liczba postów : 8399
Age : 61
Location : Poznań
Registration date : 07/09/2007

UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta   UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta - Page 3 EmptyNie 26 Gru 2010, 21:09

KRT napisał:
cholera jasna przegladam fora i dupa , xtb nie bardzo chce chodzic pod system operacyjny Appla Sad trzeba kombinowac ech szkoda bo sie napaliłem juz na to

Chyba to i tak sie skonczy na jakims vpsie - koszt nie jest oszalamiajacy, a wygoda calkiem. Druga mozliwoscia jest komputer w domu, dyndns, przekierowanie na routerze i jakies oprogramowanie zdalne, ogolne albo szczegolowe, na androida jest i to nawet polski program.
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta   UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta - Page 3 EmptyNie 26 Gru 2010, 21:11

cZeSiÓ zOmBiE napisał:
KRT napisał:
cZeSiÓ zOmBiE napisał:
KRT napisał:
cZeSiÓ zOmBiE napisał:
Matkę moją wykończyła psychicznie teraz mnie próbuje ale na szczęście już stare próchno zniedołężniałe jedyna jej broń to niewyparzona morda. Kiedyś qrwa ze schodów spadnie się połamie i będzie spoqj. UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta - Page 3 540588

ZŁO WRODZONE - i gdzie jest bóg, miszczuniu barany? Co to za bóg, który taką kanalię tak długo przy życiu trzyma? Może Piekło nie jest jeszcze gotowe na przyjęcie gościa specjalnego?

kogo Bóg kocha tegoo coś tam coś tam... wychodzi na to ze ciebie przeżyje Laughing


Ps nosze sie z zamiarem kupna ipada do tredingu https://www.youtube.com/watch?v=A9I0vnTHwpo

ma ktos moze??

No weź mnie nie dołuj jeszcze ty.

KATOLICZKA rasowa... RADIO MARYJA na cały regulator co niedziela rano...wszystki pasterki msze i transmisje z Watykanu ogląda od lat... a chodziła do kościoła modlić sie o to by moją matkę szlag trafił... i się wymodliła w końcu.
Jeśli bóg wysłuchuje takich modlitw to ja go pierdolę delikatnie mówiąc UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta - Page 3 540588

problem z modlitwami jest taki że Bóg i tak ma to gdzies i zwykle jest odwrotnie od intencji modlącego sie, czasem jednak los płata figle i życzenia sie sprawdzają, jezeli jest taka złośliwa to dlaczego ty nie jestes dla niej zlośliwy? ja swojego sąsiada tak wychowałem gnoił mnie ostro, wiec nasralem mu raz do wentylacji innym razem włamałem mu sie do samochodu i zostawilem mu pod siedzeniem zgniłe jajo, innym razem zacząłem rozpowiadac że to pedał bo widziałem go jak ciągnie druta naszemu proboszczowi - po jakimś czasie odpuscił wiec i ja odpuściłem

Jestem ale to nie takie proste w tym przyp. Nie za wiele jej można zrobić bo siedzi zamknięta praktycznie cały czas w tej swojej gawrze, mordę jak drze to zazwyczaj tak się chowa, że za drzwiami zamkniętymi albo szybko ucieka - przecież jej nie zaciukam bo zabiję ścierwo a pójdę jak za człowieka What a Face
Parę razy dostała "mieszanką" w mordę - zbierałem przez kilka dni szczochy i inne fekalia do butelki 5l po wodzie żywiec i jej centralnie w mordę tym polałem przy którejś tam awanturze latem, innym razem jajkiem dostała w dziób. Od dawna przestałem qrwie zaqpy nosić bo trzeba jej zaqpy przynosić bo sama nie może i kiedyś nosiłem, jakiś rok temu przestałem i centralnie jej powiedziałem, że miejsce na cmentarzu już czeka...
Staram sie ingorować ale samo gówno zaczepki szuka więc czasem mnie poniesie.

Za wiele więcej jej sie nie zrobi. Nie ma to żadnych znajomych nic tylko zapatrzona w mojego ojca i traktuje 62-letniego chłopa jak 5-letniego synka, którego trzeba nakarmić, ubrać i za rączkę na spacer wyprowadzić... a mnie jak sadystę, który biednego tatusia bije, gwałci, więzi i alkoholizuje... i qrwa takimi urojeniami od lat żyje.

Nasrałeś do wentylacji? Laughing Ale jak? przecież to wysoko zazwyczaj jest.

no jakoś tak wyszło że łatwo otworzyłem zamek zaniosłem pachnące gowienko za kratke wentylacyjną umieściłem w odpowiednim miejscu i zakreciłem kratke a że to wentylacja grawitacyjna to świeże powietrze ze smrodkiem dostawało sie do lazienki i mu capiło, jebalo u niego chyba dobry tydzień. Teraz bym juz pewnie tak nie zrobił ale wtedy gówniarz byłem więc i głupoty przychodziły do głowy. Policji nie ma co sie bac, miałem raz podobną sytuacje trzeba tylko pamietac żeby przy nich sie nie klócic tylko czekac cierpliwie kiedy sie do ciebie zwrocą z pytaniem o twoją wersje wydarzeń
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta   UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta - Page 3 EmptyNie 26 Gru 2010, 21:12

KRT: jak byś się czuł siedząc sobie spokojnie przy kompie wieczorkiem a tu nagle ci PIERDUT centralnie w drzwi łomot, że aż kot ze strachu podskoczył? Zawaliło sie coś czy ki chuj? A ja mam drzwi antywłamaniowe Gerda Star S to to słychać jak cholera szczególnie w nocy, przez wizjer nic nie widzisz bo wampir jeden po ciemku lezie i qlą, o której się porusza, wali w drzwi z nienacka....
a później mordę zaczyna drzeć i co byś zrobił?

Ja też tak jakiś czas robiłem, że jej w nocy potrafiłem z całej siły z kopa w drzwi aż się sąsiad budził ale nie mogę przeginać, żeby na mnie nie było bo to tak perfidny babsztyl jest, że potrafi momentalnie o 180 stopni zmienić front - z agresora staje się ofiarą, potrafi się popłakać na zawołanie jak aktor w teatrze i jeszcze będzie na mnie, że faktycznie wnuczek-sadysta biedną babcię zaatakował... i to wiarygodnie potrafi zagrać. Przyjedzie policja i zobaczą, że np. oblana jest szczochami czy czymś i jeszcze płacze a sąsiad potwierdzi, że słyszał awanturę i na kogo będzie - na nią? Shocked
Dlatego nie mogę przeginać.

Taki perfidny babsztyl to jest. Nie znasz qrwy do czego ona jest zdolna. Kiedyś w moją matkę sokowirówką rzuciła (na szczęście niecelnie) i na policji sie tłumaczyła, że to w samoobronie było bo synowa ją zaatakowała... i qrwa uwierzyli w to durne krawężniki.
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta   UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta - Page 3 EmptyNie 26 Gru 2010, 21:15

przemak napisał:
KRT napisał:
Ps nosze sie z zamiarem kupna ipada do tredingu https://www.youtube.com/watch?v=A9I0vnTHwpo

ma ktos moze??

To chyba nie jest "nasz" mt4... Wujek google nic o tym nie wspomina... Albo to jest vps po prostu.

mnie sie wydaje że MT4, kumpel ma iphone i mówi że nie jest mozliwe zainstalowanie aplikacji mt4 na tym, a przeciez w HTC nie ma takich problemów wychodzi że wszystko chodzi pod winda a juz apple nie bardzo
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta   UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta - Page 3 EmptyNie 26 Gru 2010, 21:20

cZeSiÓ zOmBiE napisał:
KRT: jak byś się czuł siedząc sobie spokojnie przy kompie wieczorkiem a tu nagle ci PIERDUT centralnie w drzwi łomot, że aż kot ze strachu podskoczył? Zawaliło sie coś czy ki chuj? A ja mam drzwi antywłamaniowe Gerda Star S to to słychać jak cholera szczególnie w nocy, przez wizjer nic nie widzisz bo wampir jeden po ciemku lezie i qlą, o której się porusza, wali w drzwi z nienacka....
a później mordę zaczyna drzeć i co byś zrobił?

Ja też tak jakiś czas robiłem, że jej w nocy potrafiłem z całej siły z kopa w drzwi aż się sąsiad budził ale nie mogę przeginać, żeby na mnie nie było bo to tak perfidny babsztyl jest, że potrafi momentalnie o 180 stopni zmienić front - z agresora staje się ofiarą, potrafi się popłakać na zawołanie jak aktor w teatrze i jeszcze będzie na mnie, że faktycznie wnuczek-sadysta biedną babcię zaatakował... i to wiarygodnie potrafi zagrać. Przyjedzie policja i zobaczą, że np. oblana jest szczochami czy czymś i jeszcze płacze a sąsiad potwierdzi, że słyszał awanturę i na kogo będzie - na nią? Shocked
Dlatego nie mogę przeginać.

Taki perfidny babsztyl to jest. Nie znasz qrwy do czego ona jest zdolna. Kiedyś w moją matkę sokowirówką rzuciła (na szczęście niecelnie) i na policji sie tłumaczyła, że to w samoobronie było bo synowa ją zaatakowała... i qrwa uwierzyli w to durne krawężniki.

ktos kto nie mial takiej sytuacji nigdy cie nie zrozumie, nie widze lepszego sposobu jak wyprowadzka, to mieszkanie wynajmij i juz
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta   UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta - Page 3 EmptyNie 26 Gru 2010, 21:29

KRT napisał:
cZeSiÓ zOmBiE napisał:
KRT: jak byś się czuł siedząc sobie spokojnie przy kompie wieczorkiem a tu nagle ci PIERDUT centralnie w drzwi łomot, że aż kot ze strachu podskoczył? Zawaliło sie coś czy ki chuj? A ja mam drzwi antywłamaniowe Gerda Star S to to słychać jak cholera szczególnie w nocy, przez wizjer nic nie widzisz bo wampir jeden po ciemku lezie i qlą, o której się porusza, wali w drzwi z nienacka....
a później mordę zaczyna drzeć i co byś zrobił?

Ja też tak jakiś czas robiłem, że jej w nocy potrafiłem z całej siły z kopa w drzwi aż się sąsiad budził ale nie mogę przeginać, żeby na mnie nie było bo to tak perfidny babsztyl jest, że potrafi momentalnie o 180 stopni zmienić front - z agresora staje się ofiarą, potrafi się popłakać na zawołanie jak aktor w teatrze i jeszcze będzie na mnie, że faktycznie wnuczek-sadysta biedną babcię zaatakował... i to wiarygodnie potrafi zagrać. Przyjedzie policja i zobaczą, że np. oblana jest szczochami czy czymś i jeszcze płacze a sąsiad potwierdzi, że słyszał awanturę i na kogo będzie - na nią? Shocked
Dlatego nie mogę przeginać.

Taki perfidny babsztyl to jest. Nie znasz qrwy do czego ona jest zdolna. Kiedyś w moją matkę sokowirówką rzuciła (na szczęście niecelnie) i na policji sie tłumaczyła, że to w samoobronie było bo synowa ją zaatakowała... i qrwa uwierzyli w to durne krawężniki.

ktos kto nie mial takiej sytuacji nigdy cie nie zrozumie, nie widze lepszego sposobu jak wyprowadzka, to mieszkanie wynajmij i juz

No liczę na to, że kipnie niebawem bo ponoć chora jest choć nie widać tak tego. Qrde żeby czekać z utęsknieniem na śmierć kogoś z rodziny to chyba bardzo rzadko się zdarza Shocked Ale już mam jej tak dosyć, że po prostu nóż się otwiera na sam widok tej wiedźmy. Od najmłodszych lat odkąd pamiętam jako mały chłopiec wiecznie skrzywiona morda, wiecznie pyskata i niezadowolona... ja jej nigdy uśmiechniętej nie widziałem, chyba że szyderczo.


Ostatnio zmieniony przez cZeSiÓ zOmBiE dnia Nie 26 Gru 2010, 21:30, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
przemak

przemak


Liczba postów : 8399
Age : 61
Location : Poznań
Registration date : 07/09/2007

UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta   UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta - Page 3 EmptyNie 26 Gru 2010, 21:29

KRT napisał:
mnie sie wydaje że MT4, kumpel ma iphone i mówi że nie jest mozliwe zainstalowanie aplikacji mt4 na tym, a przeciez w HTC nie ma takich problemów wychodzi że wszystko chodzi pod winda a juz apple nie bardzo

Tak, w innych filmikach widac, ze to jest mt4 chodzacy na vpsie, a ipad jest tylko klientem. Tak samo mozna z czymkoliwek zrobic, iphonem tez, androidem na pewno a na androida nawet jest mt4remote, naszej produkcji i za darmo. Problem w tym, ze trzeba miec komputer na stale podlaczony do sieci i jak sie policzy wszystkie za i przeciw, to vos wychodzi rzeczywiscie najtaniej. MT4 dzial TYLKO na windowsie, na normalnym i mobile, ale nie na mobile7, bo to juz zupelnie cos innego. W ogole jest problem z softem gieldowym na makach, w dodatku musimy pamietac, ze nie chodzi o jakis soft, tylko o taki, ktory bedzie wspolpracowal z naszymi xtb, am czy bossa... Generalnie zdalny trading to jednak winmobile albo maly netbook, co go przeciez masz Wink
Powrót do góry Go down
loko

loko


Liczba postów : 3137
Location : Warszawa
Registration date : 30/08/2007

UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta   UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta - Page 3 EmptyNie 26 Gru 2010, 21:30

Powrót do góry Go down
przemak

przemak


Liczba postów : 8399
Age : 61
Location : Poznań
Registration date : 07/09/2007

UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta   UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta - Page 3 EmptyNie 26 Gru 2010, 21:35

cZeSiÓ zOmBiE napisał:
Kiedyś w moją matkę sokowirówką rzuciła (na szczęście niecelnie) i na policji sie tłumaczyła, że to w samoobronie było bo synowa ją zaatakowała... i qrwa uwierzyli w to durne krawężniki.

Bylem z dzieckiem w szpitalu, w jakies swieta w nocy. Na izbie przyjec, jak to w nocy w szpitalu, i przed nami byli rodzice z dziewczynka, ze stluczonym kolanem. Dziecko siedzialo u matki na kolanach, i matka tlumaczyla, ze ojciec pobil dziecko, a ojciec tlumaczyl, ze nie pobil, tylko sie wywalila na rowerku. I ojciec krecil wszystko na komorce. Wkrotce przyjechala policja - wezwana przez matke - i matka w krzyk, ze ojciec nie pozwala na kontakt z corka, ze jest psychiczny, ze sie zneca itd. Ojciec pokazuje nagranie z komorki, na ktorym widac, ze jak matka dzwoni na policje i krzyczy, ze ojciec nie chce oddac maltretowanego dziecka, to dziecko w tym czasie siedzi u niej na kolanach! Myslicie, ze to w ogole cos znaczylo? Nawet nagranie wideo nic nie znaczy - choc wydaje mi sie, ze lepiej, jak jest...
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta   UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta - Page 3 EmptyNie 26 Gru 2010, 21:46

przemak napisał:
KRT napisał:
mnie sie wydaje że MT4, kumpel ma iphone i mówi że nie jest mozliwe zainstalowanie aplikacji mt4 na tym, a przeciez w HTC nie ma takich problemów wychodzi że wszystko chodzi pod winda a juz apple nie bardzo

Tak, w innych filmikach widac, ze to jest mt4 chodzacy na vpsie, a ipad jest tylko klientem. Tak samo mozna z czymkoliwek zrobic, iphonem tez, androidem na pewno a na androida nawet jest mt4remote, naszej produkcji i za darmo. Problem w tym, ze trzeba miec komputer na stale podlaczony do sieci i jak sie policzy wszystkie za i przeciw, to vos wychodzi rzeczywiscie najtaniej. MT4 dzial TYLKO na windowsie, na normalnym i mobile, ale nie na mobile7, bo to juz zupelnie cos innego. W ogole jest problem z softem gieldowym na makach, w dodatku musimy pamietac, ze nie chodzi o jakis soft, tylko o taki, ktory bedzie wspolpracowal z naszymi xtb, am czy bossa... Generalnie zdalny trading to jednak winmobile albo maly netbook, co go przeciez masz Wink

no mam netbooka, juz będzie drugi rok miał i bateria wciaz trzyma 2h co jest świetnym wynikiem jak na ten staż, tyle że mi bardzo podpasowal system oferowany appla jest intuicyjny i pracowac na nim to czysta przyjemnosc przynajmniej w moim odczuciu no nic dzieki za info
Powrót do góry Go down
loko

loko


Liczba postów : 3137
Location : Warszawa
Registration date : 30/08/2007

UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta   UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta - Page 3 EmptyNie 26 Gru 2010, 21:52

Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta   UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta - Page 3 EmptyNie 26 Gru 2010, 21:56

przemak napisał:
cZeSiÓ zOmBiE napisał:
Kiedyś w moją matkę sokowirówką rzuciła (na szczęście niecelnie) i na policji sie tłumaczyła, że to w samoobronie było bo synowa ją zaatakowała... i qrwa uwierzyli w to durne krawężniki.

Bylem z dzieckiem w szpitalu, w jakies swieta w nocy. Na izbie przyjec, jak to w nocy w szpitalu, i przed nami byli rodzice z dziewczynka, ze stluczonym kolanem. Dziecko siedzialo u matki na kolanach, i matka tlumaczyla, ze ojciec pobil dziecko, a ojciec tlumaczyl, ze nie pobil, tylko sie wywalila na rowerku. I ojciec krecil wszystko na komorce. Wkrotce przyjechala policja - wezwana przez matke - i matka w krzyk, ze ojciec nie pozwala na kontakt z corka, ze jest psychiczny, ze sie zneca itd. Ojciec pokazuje nagranie z komorki, na ktorym widac, ze jak matka dzwoni na policje i krzyczy, ze ojciec nie chce oddac maltretowanego dziecka, to dziecko w tym czasie siedzi u niej na kolanach! Myslicie, ze to w ogole cos znaczylo? Nawet nagranie wideo nic nie znaczy - choc wydaje mi sie, ze lepiej, jak jest...

Bo takie jest u nas prawo, że zeznania matki są dużo bardziej wiarygodne a ojciec najczęściej z definicji jest podejrzany Shocked
W przypadkach rozwodowych jak często prawo do opieki dostaje ojciec? 5% będzie chociaż?

Matka może być pijaczka awanturnica a ma większe prawo do bachora tylko dlatego, że jej po prostu babą niż ojciec, który może być zupełnie porządny ale jest niestety facetem - takie pojebane prawo jest.
Powrót do góry Go down
przemak

przemak


Liczba postów : 8399
Age : 61
Location : Poznań
Registration date : 07/09/2007

UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta   UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta - Page 3 EmptyNie 26 Gru 2010, 21:59

KRT napisał:
no mam netbooka, juz będzie drugi rok miał i bateria wciaz trzyma 2h co jest świetnym wynikiem jak na ten staż, tyle że mi bardzo podpasowal system oferowany appla jest intuicyjny i pracowac na nim to czysta przyjemnosc przynajmniej w moim odczuciu no nic dzieki za info

Ale to jest aplikacja mt4 i system nie ma tu nic do rzeczy, chyba to, ze multitouch - ale tablety z androidem maja to samo, a sa jednak tansze Wink
Tylko, ze to jest wielkie, jak juz taka wielkosc to lepiej normalny komputer chyba... Przenosny system to raczej komorka - i moj samsung galaxy by sie nadal elegancko, ale musze dokladnie zobaczyc, jak z tymi przekierowaniami i ip stalym jest, zeby to ruszylo, bo vpsa nie mam ochoty kupowac - przynajmniej na razie. Jednak vps to jest najrozsadniejsze rozwiazanie, nawet lepsze (bo pewniejsze) niz stale wlaczony komputer w domu.
Powrót do góry Go down
loko

loko


Liczba postów : 3137
Location : Warszawa
Registration date : 30/08/2007

UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta   UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta - Page 3 EmptyNie 26 Gru 2010, 22:02

Deutsche Bank: Portugalia będzie zapewne wkrótce prosić o pomoc


http://finanse.wp.pl/kat,102634,title,Deutsche-Bank-Portugalia-bedzie-zapewne-wkrotce-prosic-o-pomoc,wid,12979446,wiadomosc.html?ticaid=1b7d7
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta   UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta - Page 3 EmptyNie 26 Gru 2010, 22:19

Nadchodzący tydzień upłynie pod znakiem korby!
Każdy wie, że OFErmy i TFI premie muszą skasować więc wyceny akcji jak najwyżej zaciągnąć trza!
Tylko barany liczą na spadki przed Sylwestrem!

Laughing
Powrót do góry Go down
fabularasa

fabularasa


Liczba postów : 4588
Location : Bydgoszcz
Registration date : 03/06/2008

UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta   UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta - Page 3 EmptyNie 26 Gru 2010, 22:47

Prywatyzacja wody
http://bazarchandel.wordpress.com/2010/12/21/248/
Powrót do góry Go down
nomad

nomad


Liczba postów : 21004
Location : Narewka
Registration date : 20/01/2008

UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta   UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta - Page 3 EmptyNie 26 Gru 2010, 22:48

przemak napisał:
KRT napisał:
no mam netbooka, juz będzie drugi rok miał i bateria wciaz trzyma 2h co jest świetnym wynikiem jak na ten staż, tyle że mi bardzo podpasowal system oferowany appla jest intuicyjny i pracowac na nim to czysta przyjemnosc przynajmniej w moim odczuciu no nic dzieki za info

Ale to jest aplikacja mt4 i system nie ma tu nic do rzeczy, chyba to, ze multitouch - ale tablety z androidem maja to samo, a sa jednak tansze Wink
Tylko, ze to jest wielkie, jak juz taka wielkosc to lepiej normalny komputer chyba... Przenosny system to raczej komorka - i moj samsung galaxy by sie nadal elegancko, ale musze dokladnie zobaczyc, jak z tymi przekierowaniami i ip stalym jest, zeby to ruszylo, bo vpsa nie mam ochoty kupowac - przynajmniej na razie. Jednak vps to jest najrozsadniejsze rozwiazanie, nawet lepsze (bo pewniejsze) niz stale wlaczony komputer w domu.

wychodzi na to że to tylko gadżet, który może mieć ujemny wpływ na depo Wink
Powrót do góry Go down
przemak

przemak


Liczba postów : 8399
Age : 61
Location : Poznań
Registration date : 07/09/2007

UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta   UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta - Page 3 EmptyNie 26 Gru 2010, 22:51

nomad napisał:
wychodzi na to że to tylko gadżet, który może mieć ujemny wpływ na depo Wink

W sumie racja Wink
Ja mt4 na telefonie uzywalem tylko do kontroli notowan w czasie jakis danych czy cos, jak bylem wyjechany, nigdy nie skladalem zlecen Wink
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta   UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta - Page 3 EmptyNie 26 Gru 2010, 22:53

Po wuja wam te mt4?
Przejdźcie na mobilnego Dealbooka:
http://www.gftforex.com/Software/DealBook-Mobile/Default.aspx
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta   UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta - Page 3 EmptyNie 26 Gru 2010, 23:01

cZeSiÓ zOmBiE napisał:
Po wuja wam te mt4?
Przejdźcie na mobilnego Dealbooka:
http://www.gftforex.com/Software/DealBook-Mobile/Default.aspx

rzeczywiscie tu nie ma problemu, dzieki
Powrót do góry Go down
przemak

przemak


Liczba postów : 8399
Age : 61
Location : Poznań
Registration date : 07/09/2007

UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta   UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta - Page 3 EmptyNie 26 Gru 2010, 23:07

KRT napisał:
cZeSiÓ zOmBiE napisał:
Po wuja wam te mt4?
Przejdźcie na mobilnego Dealbooka:
http://www.gftforex.com/Software/DealBook-Mobile/Default.aspx

rzeczywiscie tu nie ma problemu, dzieki

No ale to nie jest na androida Wink
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta   UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta - Page 3 EmptyNie 26 Gru 2010, 23:17

Na kangurze ładnie dali longi spóźnialskim po jedyneczce.
Kabel i edek bez luk się pootwierały.
Powrót do góry Go down
przemak

przemak


Liczba postów : 8399
Age : 61
Location : Poznań
Registration date : 07/09/2007

UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta   UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta - Page 3 EmptyNie 26 Gru 2010, 23:28

Dla wszystkich "zdalnych" - wlasnie uruchmilem na komorce i na laptopie VNC i dzila bez zarzutu - na razie w sieci wewnetrznej, ale to pikus wyjsc na zewnatrz (chyba). W kazdym razie nic nie trzeba, wszystko dziala, i tylko zeby komputer byl wlaczony, to gra i buczy. Dla strachliwych vps i dziala bez zadnego problemu. To nie sa zadne nakladki, tylko po prostu zdalna kontrola calego komputera.
Powrót do góry Go down
Rmir

Rmir


Liczba postów : 9895
Registration date : 28/08/2007

UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta   UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta - Page 3 EmptyNie 26 Gru 2010, 23:34

KRT napisał:
cZeSiÓ zOmBiE napisał:
KRT: jak byś się czuł siedząc sobie spokojnie przy kompie wieczorkiem a tu nagle ci PIERDUT centralnie w drzwi łomot, że aż kot ze strachu podskoczył? Zawaliło sie coś czy ki chuj? A ja mam drzwi antywłamaniowe Gerda Star S to to słychać jak cholera szczególnie w nocy, przez wizjer nic nie widzisz bo wampir jeden po ciemku lezie i qlą, o której się porusza, wali w drzwi z nienacka....
a później mordę zaczyna drzeć i co byś zrobił?

Ja też tak jakiś czas robiłem, że jej w nocy potrafiłem z całej siły z kopa w drzwi aż się sąsiad budził ale nie mogę przeginać, żeby na mnie nie było bo to tak perfidny babsztyl jest, że potrafi momentalnie o 180 stopni zmienić front - z agresora staje się ofiarą, potrafi się popłakać na zawołanie jak aktor w teatrze i jeszcze będzie na mnie, że faktycznie wnuczek-sadysta biedną babcię zaatakował... i to wiarygodnie potrafi zagrać. Przyjedzie policja i zobaczą, że np. oblana jest szczochami czy czymś i jeszcze płacze a sąsiad potwierdzi, że słyszał awanturę i na kogo będzie - na nią? Shocked
Dlatego nie mogę przeginać.

Taki perfidny babsztyl to jest. Nie znasz qrwy do czego ona jest zdolna. Kiedyś w moją matkę sokowirówką rzuciła (na szczęście niecelnie) i na policji sie tłumaczyła, że to w samoobronie było bo synowa ją zaatakowała... i qrwa uwierzyli w to durne krawężniki.

ktos kto nie mial takiej sytuacji nigdy cie nie zrozumie, nie widze lepszego sposobu jak wyprowadzka, to mieszkanie wynajmij i juz

na wszystko jest sposób
ja bym qrwe zamurował, ale już za późno na takie numery
więc..
co kropelka sklei sklei żadna siła nie rozklei
kropeleczke na patyczek a patyczek do zameczka....
to był mój spsób na wrednych sąsiadów
a inny sposób: czujka alarmowa kosztuje grosze, do tego prosty wyłącznik znany tylko Tobie
jak rura przywali w drzwi albo się do nich zbliży to czujka włącza halogen na wysokości oczu ala błysk lampy Very Happy Very Happy
albo małą syrene ewakuacja

a szczochami i gównem możesz oblać swoje drzwi...
i wezwać policje...
Powrót do góry Go down
nomad

nomad


Liczba postów : 21004
Location : Narewka
Registration date : 20/01/2008

UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta   UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta - Page 3 EmptyNie 26 Gru 2010, 23:34

przemak napisał:
Dla wszystkich "zdalnych" - wlasnie uruchmilem na komorce i na laptopie VNC i dzila bez zarzutu - na razie w sieci wewnetrznej, ale to pikus wyjsc na zewnatrz (chyba). W kazdym razie nic nie trzeba, wszystko dziala, i tylko zeby komputer byl wlaczony, to gra i buczy. Dla strachliwych vps i dziala bez zadnego problemu. To nie sa zadne nakladki, tylko po prostu zdalna kontrola calego komputera.

na jakiej komórce, pod którym windowsem , obsługujesz mt4, jak to jest friendly dla usera komórki ?
Powrót do góry Go down
ROGER




Liczba postów : 2199
Age : 46
Location : Zachodnio - Pomorskie
Registration date : 26/06/2009

UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta   UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta - Page 3 EmptyNie 26 Gru 2010, 23:35

cZeSiÓ zOmBiE napisał:
Niezłą mam "babkę", co? Babka ze strony ojca świrnięta furiatka nazywam ją GESTAPO. W piątek śmie ściera jedna dzwonić i składać mi życzenia imieninowe a dziś jak wróciłem to od razu mordę wydziera na cały korytarz, że alkoholik, sqrwysyn i sadysta przyjechał ojca swojego skatował itp. (bo wróciłem sam a ojciec został w Łodzi więc myślała, że ja jej kochanego synka 62-letniego zamordowałem affraid) qrwa brak słów normalnie
Wiadro wody na łeb durnej qrwie wylałem to się zamknęła. A już miałem dobry nastrój i się zesrało przez taką swołocz.

Ta sytuacja sie powtarza średnio co 3-4dni, już nawet 2 razy pały u mnie były bo zadzwoniła na 997, że rzekomo ojca swojego skatowałem przyszli sprawdzili wszystko ok i teraz juz chyba nie przyjadą więcej jak widzą że jebnięty babsztyl ale stresa mi franca robi na maxa.

Nikogo nigdy tak nie nienawidziłem jak tej wiedźmy gestapo - autentycznie nie mogę się już doczekać kiedy kipnie w kalendarz, 88 lat toto ma ledwo sie na nogach trzyma ale do robienia awantury to głos ma jak Pavarotti.
UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta - Page 3 540588
Charakter tak extremalnie parszywy, że jestem pewny, że u nikogo z waszych rodzin nie ma tak perfidnej kretynki. Nadawałaby się na SS Totenkopf albo do przesłuchań więźniów w Auschwitz - tam by się czuła w swoim żywiole, dlatego nazywam ją GESTAPO.
chyba Cie rozumiem , chyba nawet coś więcej...
Powrót do góry Go down
http://mobilne.pl
Sponsored content





UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta   UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta
Powrót do góry 
Strona 3 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» UFO 31 03-02 04 2018 r. Weekend/Święta
» UFO 22 - 26 12 2018 r. Weekend/Święta BN
» UFO - 02.04.2013r - Święta, święta i po świętach
» UFO - 05-06.06.2010 weekend
» UFO - 21-22.08.2010 - weekend

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: