Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 21-22.08.2010 - weekend

Go down 
+37
PoPo
GROOBY2
Garrett
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
Liber GRIZZLI Abaci
Antek
Reser
Kozoyeb
nephros
SYLWESTER
Aligator
betonowe_buty
Indiana
busia
drEvil
barany
ROGER
Kola
kaczor
zibi
Jones
fabularasa
filip
EX
jj
nomad
forex
Małolat
Diablo
Stavros
delphia
przemak
Akwila
IronFX
loko
inwestor
Jastrząb
41 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Jastrząb

Jastrząb


Liczba postów : 5236
Age : 61
Location : Waldenburg
Registration date : 28/08/2007

UFO - 21-22.08.2010 - weekend Empty
PisanieTemat: UFO - 21-22.08.2010 - weekend   UFO - 21-22.08.2010 - weekend EmptyPon 16 Sie 2010, 09:59

UFO - UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI
/kontrakty-futures, indeksy-indexes, opcje-options, akcje-shares/


REGULAMIN
1. Cykl dyskusyjny UFO - UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI jest dostępny w trybie odczytu dla wszystkich użytkowników, zarówno zarejestrowanych jak i gości.
Dostęp edycyjny posiadają użytkownicy zarejestrowani.
2. W założonym wątku piszemy od wczesnych godzin rannych do późnego wieczora /zgodnie z datą wątku/.
3. Na weekend będzie zakładany wątek z datą soboty.
4. Tematem przewodnim forum są instrumenty pochodne oraz akcje polskiego rynku kapitałowego, a także inne tematy dotyczące rynków kapitałowych.
Miejscem dyskusji tematów nieprzystających do tematu głównego jest Hyde park.
5. Na forum obowiązuje zakaz wklejania obrazków i innych materiałów nie związanych z tematyką główną (patrz pkt. 4).
Od godz. 22:00 do zamknięcia wątku oraz w weekendy dopuszcza się luźniejszą formę dyskusji.
6. Na forum obowiązuje pisanie pod jednym nickiem pod groźbą ujawnienia użytkownika występującego pod wieloma wcieleniami.
Dopuszcza się pisanie pod kilkoma nickami pod warunkiem ujawnienia przez użytkownika wszystkich swoich tożsamości w podpisie (stopce).
7. Przytaczając obcy komentarz staraj się podać źródło.
8. Na forum obowiązuje szeroko pojęta kultura wymiany poglądów.
9. Użytkownik forum powinien po sesji podać swoje nastawienie do rynku przez głosowanie na subforum.
WOU - Wskaźnik Optymizmu Uniwersytetu
10. Zabrania się wklejania linków zawierających treści chronione prawem autorskim.


SPRAWY REGULUJĄCE
ZASADY INTERWENCJI MODERATORA
1. Za nieprzestrzeganie regulaminu przez użytkowników moderator ma prawo:
- upomnieć: pisemnie, żółtą lub czerwoną kartką
- wnioskować o czasowe lub bezterminowe wykluczenie użytkownika
2. Moderator ma obowiązek usunąć treści wszelkiego rodzaju wymienione jako niedopuszczalne w regulaminie lub usunąć cały post. W przypadku usunięcia tekstu lub posta moderator wypisuje odpowiednią adnotację.
3. Konto użytkownika, który przez 183 dni nie logował się zostanie usunięte.
4. W przypadku wyjątkowo rażącego i uporczywego łamania regulaminu konto użytkownika może zostać usunięte karnie.

Korzystanie z forum oznacza akceptacje regulaminu publikowanego w wątkach UFO oraz postanowień zawartych w komunikatach administracyjnych.


Problemy rejestracyjne prosimy zgłaszać w zakładce FAQ & PUPA temat
Zapytaj Admina
Opis podstawowych problemów rejestracyjnych i funkcji forum znajduje się pod linkiem
https://ufoforum.forumotion.com/faq-pupa-f5/forum


Za linię merytoryczna odpowiadają moderatorzy
busia, Dave, infinan, inwestor, Jastrząb, Liber Grizzli Abaci


Administrator do spraw technicznych: chudy mis

karmimy pajacyka
www.pajacyk.pl





bij szwagra bij szwagra bij szwagra bij szwagra bij szwagra bij szwagra bij szwagra bij szwagra bij szwagra bij szwagra bij szwagra bij szwagra


https://ufoforum.forumotion.com/programowanie-mql-f27/automat-do-zwalczania-szwagrow-t1758.htm
Powrót do góry Go down
inwestor

inwestor


Liczba postów : 27849
Location :
Registration date : 30/08/2007

UFO - 21-22.08.2010 - weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 21-22.08.2010 - weekend   UFO - 21-22.08.2010 - weekend EmptySob 21 Sie 2010, 00:17

Pisać każdy może
Raz lepiej raz gorzej
Ale trolle będą wycinani
Powrót do góry Go down
loko

loko


Liczba postów : 3137
Location : Warszawa
Registration date : 30/08/2007

UFO - 21-22.08.2010 - weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 21-22.08.2010 - weekend   UFO - 21-22.08.2010 - weekend EmptySob 21 Sie 2010, 00:20

UFO - 21-22.08.2010 - weekend BullBear

na pln pojechali ostro. trzeba bedzie w poniedzialek duliarow dokupic.
Powrót do góry Go down
IronFX
Sys Trader
Sys Trader
IronFX


Liczba postów : 9659
Age : 55
Location : Wawa/Lublin
Registration date : 11/10/2007

UFO - 21-22.08.2010 - weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 21-22.08.2010 - weekend   UFO - 21-22.08.2010 - weekend EmptySob 21 Sie 2010, 00:24

@ przemak

Sztukmistrz z Lublina napisał:
Stavros wlasnie stosuje taka metode
po zejsciu ponizej 5% DD redukuje wielkosc pozycji jednoczesnie biorac mniejsze TP, jesli dobrze qmam
ale jest chyba roznica Przemak

on gra na niskim interwale 5,10 minut a Ty na dziennych np

wiec on majac mniejsze zyski i straty na transakcji, obrazowo majac wieksza rozdzielczosc i mniejszego piksla
latwiej jest mu zstosowac technike "wygaszenia kotla" ( wiem ze pewnie kojarzysz temat ze sterowanie systemami technicznymi)

twoje pikse sa duze i ja sie zredukujesz to pozniej na zdedukowanej ilosc 2-3 transakcji i normalnie bys mial odrobiony DD
a tak to bedziesz w polowie odrabianie a jak odrobisz mozesz wejsc w nowy DD bez zapasu nowego max na equity


Ja to wszystko rozumiem, ale Stavros wyraznie napisal: "Jeśli pierwsza transakcja po przekroczeniu progu 5% nie przywróci portfelowi wartości ponad 95% sprzed DD, to przełączam go na tryb odnawiania kapitału, i skubie pojedyncze punkty minimalizując zasięgi profit target tak długo, aż portfel osiągnie 95% wartości sprzed DD." Rozumiem wiec, ze po osiagnieciu DD "przelacza sie" na superbezpieczny tryb, ktorym odbudowuje kapital, nie powiekszajac DD, tylko go zmniejszajac. To ja sie pytam, dlaczego w ten sposob nie gra ciagle?

to samo mi przyszlo do glowy..

chyba ze koncepcja jest taka..
w momencie kiedy sys wchodzi w DD
czyli pojawia sie DD > 5% i koljena transakcja zawarta przy normalnych zasadach ( wielkosc pozycji, stop )
poglebia ten DD ( mozemy byc wtedy np na DD 10%)
przechodzimy na takie dziubdzianie punktow
nie dlatego ze jest to lepsza metoda
wtedy sensowne byloby pytanie przemaka "dlaczego nie grasz tak caly czas"
ale ze mimo ze jest gorsza to lokalnie kiedy sys wchodzi w taki DD jest lepsza
lepsza subiektywnie dla psychiki gracza
lub nawet lepsza obiektywnie w takiej fazie

drugi powod dlaczego nie gra tak caly czas
to to ze tak grajac mozna by zeswirowac po miesiacu
sam mialem takie okresy kiedy lupilem tak
serie trafnych np 12 trasakcji po pare malych punktow
ale po tygodniu dwoch to jestes wrak i zygasz na ekran
wiec moze okres tygodnia np zeby tak pograc i wyjsc z DD > 5% na DD < 5%
to dobra koncepcja

Powrót do góry Go down
Akwila




Liczba postów : 6135
Location : Poznań
Registration date : 28/08/2007

UFO - 21-22.08.2010 - weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 21-22.08.2010 - weekend   UFO - 21-22.08.2010 - weekend EmptySob 21 Sie 2010, 00:30

Ostatnio przez niecały tydzień zrobiłem 500%. Fuks mi się trafił. Teraz przez póltorej tygodnia powinienem zrobić 250. Jak mi się uda kończą się moje problemy finansowe. Jeśli nie to dalej drapane. Wszystko przez wakacyjny dołek w branży. Jak policzyć sobie wszystko łącznie z materiałami które mam, jestem na plusie, niestety nie zgrywają mi się terminy wpływów z odpływami do 5.09. Ale co ugram będzie na plus. Jeśli ugram wspomniane 250% moje kłopoty z płynnością się kończą. Jak ja nie lubię grać pod presją. Całe szczęście ostatnio waluty są dosyć przewidywalne. Jak wypełni się założony scenariusz to mogę napisać w "urzekła mnie Twoja historia": Jestem już poza problemami.

P.S. Sorki za moje wynurzenia. Chciałem się wygadać. Od poniedziałku znowu zwarty i gotowy.
Powrót do góry Go down
przemak

przemak


Liczba postów : 8399
Age : 61
Location : Poznań
Registration date : 07/09/2007

UFO - 21-22.08.2010 - weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 21-22.08.2010 - weekend   UFO - 21-22.08.2010 - weekend EmptySob 21 Sie 2010, 00:31

Sztukmistrz z Lublina napisał:
to samo mi przyszlo do glowy..

chyba ze koncepcja jest taka..
w momencie kiedy sys wchodzi w DD
czyli pojawia sie DD > 5% i koljena transakcja zawarta przy normalnych zasadach ( wielkosc pozycji, stop )
poglebia ten DD ( mozemy byc wtedy np na DD 10%)
przechodzimy na takie dziubdzianie punktow
nie dlatego ze jest to lepsza metoda
wtedy sensowne byloby pytanie przemaka "dlaczego nie grasz tak caly czas"
ale ze mimo ze jest gorsza to lokalnie kiedy sys wchodzi w taki DD jest lepsza
lepsza subiektywnie dla psychiki gracza
lub nawet lepsza obiektywnie w takiej fazie

Jakkolwiek by nie bylo, IMO jest to blad metodologiczny. Oczywiscie nie neguje sensownosci takiego rozwiazania, rozumiem jego znaczenie praktyczne, bo sam mam podobna "metode" - u mnie ta funkcje pelni w penwym sensie TP Wink
Ale teoretycznie patrzac jezeli mamy metode, ktora jeszcze zmniejsza dd ponizej 5%, to powinno sie grac ta metoda, bo pozwala na wieksze zaangazowanie i wiekszy zysk...
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO - 21-22.08.2010 - weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 21-22.08.2010 - weekend   UFO - 21-22.08.2010 - weekend EmptySob 21 Sie 2010, 00:39

Jutro z rańca robię wypad na urlop. Pozdro dla wszystkich UFOków - wpadnę od czasu do czasu zobaczyć co słychać

Powrót do góry Go down
Stavros

Stavros


Liczba postów : 253
Registration date : 04/02/2010

UFO - 21-22.08.2010 - weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 21-22.08.2010 - weekend   UFO - 21-22.08.2010 - weekend EmptySob 21 Sie 2010, 00:43

przemak napisał:
Stavros - jezeli tak grasz i dajesz rade, to ok, ale ja sl na poziomie 9pkt po prostu nie jestem w stanie zakceptowac, i pisze to z praktyki. IMO wymagaloby to systemu, ktory praktycznie nie myli sie co do kierunku - i tu dochodzimy do poczatku dyskusji, czyli czy jest mozliwe przewidywanie przyszlosci

Jest możliwe, a szczególnie łatwe do ok. 18.15-18.30 (statystycznie łatwe, czyli wyraźnie >50% trafności, ale oczywiście nie 100%). Na podstawie danych i wiedzy AT ogólnie dostępnych każdemu. Trzeba tylko przyjąć do wiadomości kilka niewygodnych prawd o rynku (o których na tym forum otwarcie się pisze), a później zacząć z tego korzystać.

Nie za bardzo wyobrażam sobie przekonywujące uzasadnienie dla większego stopa dla wykresu 5min niż 9pkt. Odległości pomiędzy intra wsparciami / oporami są rzadko kiedy większe niż 20pkt, zatem ruch większy niż 9pkt przeciwny do pozycji oznacza wejście wykresu w inny obszar, z nowymi najbliższymi wsparciami i oporami. Kiszenie pozycji z nadzieją na powrót do poprzedniego przedziału uniemożliwia korzystanie z ruchu wewnątrz nowego przedziału, i pojawia się ryzyko kontynuacji niekorzystnego ruchu do jeszcze kolejnego przedziału wsparcia/oporu i pogłębienia straty, a w konsekwencji konieczności zamknięcia pozycji z dużą stratą z powodu końca sesji. Następnego dnia zamiast odrabiać 9pkt odrabiasz 30. Inaczej trzeba myśleć skalpując intra, inaczej grając na wykresie dziennym.

przemak napisał:
I jeszcze co do zaangazowania - uwazam, ze absolutnie nie mozna zmniejszac zaangazowania, zwlaszcza zblizajac sie do dd. Oznacza to odrabianie mniejsza iloscia, i w ten sposob dochodzimy do znanego problemu, ze 50% strate neutralizuje dopiero 100% zysk

Kwestia gustu. Ty myślisz, że stosując niezmniejszone zaangażowanie szybciej odrobisz straty, ja myślę, że stosując niezmniejszone zaangażowanie zwiększam ryzyko destrukcji portfela do takiego poziomu, że wygrzebanie się ze strat zajmie mi całe tygodnie. Wolę mniejszy zysk stopniowo przywracający mi portfel. Po prostu nie myślisz o grze jako o źródle twojego dochodu, a tylko jak o ubocznej premii do pensji.

przemak napisał:
I jeszcze jedno - w lutym 09 okresliles trend jako wzrostowy? Na jakiej podstawie?

Dawne dzieje, nie wiem czy jest sens wracać. Linie trendu na WIG i MIDWIG pociągnięte od zarania dziejów zeszły się z kursem, dywergencje, 5-falowa struktura kończąca na MIDWIGu, duże zlecenia zdejmujące podaż na wielu spółkach, infa od zarządzających TFI że już nie muszą się wyprzedawać aby wypłacać umorzenia jednostek. Do tego kilka sesji PPT w USrAelu, i informacje o planowanym drukowaniu żydylionów dolarów które miały wypełnić dziury w bilansach powiązanych z FED banków żydowskich, oddalając wizję ich bankructwa, stały wzrost BShares od jesieni 2008 itp itd. aż w końcu sygnał K wprost z wykresów na początku lutego 2009

Sztukmistrz z Lublina napisał:
na jakim interwale grasz?
5 minut?

Sentyment rynku biorę z dziennego, trend, formacje i sygnały główne z godzinowego, sygnały wejścia z 5minutowego, lub godzinowego jeśli nastąpiło wyjście z formacji godzinowej zgodne ogólnym obrazem z wykresu 5minutowym.


Odpowiedziałeś za mnie, lepiej bym tego chyba nie ujął (oba powody):
Sztukmistrz z Lublina napisał:
koncepcja jest taka..
w momencie kiedy sys wchodzi w DD
czyli pojawia sie DD > 5% i koljena transakcja zawarta przy normalnych zasadach ( wielkosc pozycji, stop )
poglebia ten DD ( mozemy byc wtedy np na DD 10%)
przechodzimy na takie dziubdzianie punktow
nie dlatego ze jest to lepsza metoda
wtedy sensowne byloby pytanie przemaka "dlaczego nie grasz tak caly czas"
ale ze mimo ze jest gorsza to lokalnie kiedy sys wchodzi w taki DD jest lepsza
lepsza subiektywnie dla psychiki gracza
lub nawet lepsza obiektywnie w takiej fazie

drugi powod dlaczego nie gra tak caly czas
to to ze tak grajac mozna by zeswirowac po miesiacu
sam mialem takie okresy kiedy lupilem tak
serie trafnych np 12 trasakcji po pare malych punktow
ale po tygodniu dwoch to jestes wrak i zygasz na ekran
wiec moze okres tygodnia np zeby tak pograc i wyjsc z DD > 5% na DD < 5%
to dobra koncepcja
Powrót do góry Go down
inwestor

inwestor


Liczba postów : 27849
Location :
Registration date : 30/08/2007

UFO - 21-22.08.2010 - weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 21-22.08.2010 - weekend   UFO - 21-22.08.2010 - weekend EmptySob 21 Sie 2010, 00:53

Kreski na DAXie
UFO - 21-22.08.2010 - weekend 728692
oraz ostatnie oznaczenia
UFO - 21-22.08.2010 - weekend 728694
Powrót do góry Go down
królewna
Gość




UFO - 21-22.08.2010 - weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 21-22.08.2010 - weekend   UFO - 21-22.08.2010 - weekend EmptySob 21 Sie 2010, 01:05

Akwila

ja uwielbiam Twoje wynurzenia, motywuje mnie to do sprawdzania wykresów. dużo się na tym Forum od wielu z Państwa nauczyłam. jednak jestem zbyt niesmiała, by sie zalogować na stałe.
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 21-22.08.2010 - weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 21-22.08.2010 - weekend   UFO - 21-22.08.2010 - weekend EmptySob 21 Sie 2010, 08:41

_he-he napisał
PisanieTemat: Re: UFO - 20.08.2010 Yesterday at 22:07 Odpowiedz z cytatem Report post to moderator or admin Lock post for new reports
a wiecie, ze najwieksi antyklerykalowie, ateisci to sa byli molestowani ministranci? tak rzeczą statystyki... ciekawe, ilu ksiezy mialo naszego forumowego antyklerykala :-))))


Czesc Bogdan


Wiesz miałem w nocy erotyczny sen , śniło mi sie że posuwam zakonnice w Kosciele, kiedy dochodziłem w jej ustach , przyszedł do mnie czarny Jezus, i przybił mi piątke Very Happy

to mój ostastni post tutaj, powodzenia wszystkim
Powrót do góry Go down
Don Kich
Gość




UFO - 21-22.08.2010 - weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 21-22.08.2010 - weekend   UFO - 21-22.08.2010 - weekend EmptySob 21 Sie 2010, 08:57

Saluto amigos, Z okazji "drzwi otwartych" Uniwersytetu pozdrawiam ekipę dinozaurów UFO i młodszych entuzjastów dojenia rynku na maxa...Rynek jak zawsze jest narowisty i lubi znienacka kopnąć w depo dojących go po amatorsku, niewprawnych i mniej czujnych na ryzyko oberwania...No ale jest week i trza w plener się wybrać i cieszyć się życiem a nie tylko o tej mamonie w kółko wałkować na okrągło. Szczególnie serdecznie pozdrawiam Akwilę. Wąska droga w życiu mnie również kręci. No to narka... Bez odbioru dopingg
Powrót do góry Go down
Małolat

Małolat


Liczba postów : 12631
Age : 38
Location : Krosno
Registration date : 29/08/2007

UFO - 21-22.08.2010 - weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 21-22.08.2010 - weekend   UFO - 21-22.08.2010 - weekend EmptySob 21 Sie 2010, 09:23

KRT napisał:
_he-he napisał
PisanieTemat: Re: UFO - 20.08.2010 Yesterday at 22:07 Odpowiedz z cytatem Report post to moderator or admin Lock post for new reports
a wiecie, ze najwieksi antyklerykalowie, ateisci to sa byli molestowani ministranci? tak rzeczą statystyki... ciekawe, ilu ksiezy mialo naszego forumowego antyklerykala :-))))


Czesc Bogdan


Wiesz miałem w nocy erotyczny sen , śniło mi sie że posuwam zakonnice w Kosciele, kiedy dochodziłem w jej ustach , przyszedł do mnie czarny Jezus, i przybił mi piątke Very Happy

to mój ostastni post tutaj, powodzenia wszystkim
O widze że znowu się burdel na forum robi

Pytanie do admina czy tam modów- po co były te szopki w ankiety , głosowania, spory czy tylko dla zalogowanych czy dla wszystkich, płacz że modowie sobie nie radzą z cięciem, a sami chcą grać?
Jak ktoś chce się wypowiedzieć niech się loguje i juz , a nie sciemnia że to ogranicza jego wolność bez jaj to forum to nie facebook czy nk.
Chcesz to ok nie o dowidzenia.
Sporo nowych (być może starych nickó) na forum ostatnio wpadło i bez tej akcji free dla wszystkich.
I może jakieś info czy to na zawsze czy nie . to sobie foes odblokuje bo i tak nie będzie potrzebne.
Pzdrawiam
Very Happy
Powrót do góry Go down
forex
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
forex


Liczba postów : 5321
Location : Kraków
Registration date : 29/08/2007

UFO - 21-22.08.2010 - weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 21-22.08.2010 - weekend   UFO - 21-22.08.2010 - weekend EmptySob 21 Sie 2010, 09:45

Czemu piszemy w watku 28 sierpnia skoro jest 21 Question

Jakis admin odblokowal nie ten watek co trzeba. Proponuje przeniesc wszystkie posty do watku 21 sierpnia, a ten zablokowac, bo sie balagan robi.

Dzięki za czujność
Wszystko w porządku
Już są prawidłowe daty Wink
inwestor
Powrót do góry Go down
inwestor

inwestor


Liczba postów : 27849
Location :
Registration date : 30/08/2007

UFO - 21-22.08.2010 - weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 21-22.08.2010 - weekend   UFO - 21-22.08.2010 - weekend EmptySob 21 Sie 2010, 09:46

Małolat
Chudy Miś umożliwił pisanie "gościom" za namową tych mode co sami się niewiele udzielają na forum
Osobiście daje tydzień tej próbie a później sam opuszczę tak rozentuzjazmowane forum
inwestor
Powrót do góry Go down
nomad

nomad


Liczba postów : 21004
Location : Narewka
Registration date : 20/01/2008

UFO - 21-22.08.2010 - weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 21-22.08.2010 - weekend   UFO - 21-22.08.2010 - weekend EmptySob 21 Sie 2010, 09:51

DJ i SP500 wg forexpro.org.ua

UFO - 21-22.08.2010 - weekend 728741

Powrót do góry Go down
jj




Liczba postów : 1573
Registration date : 15/05/2008

UFO - 21-22.08.2010 - weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 21-22.08.2010 - weekend   UFO - 21-22.08.2010 - weekend EmptySob 21 Sie 2010, 11:22

djia ,może głosowanko
1.spodek- dołek spodka był.
2.spodek -dołek spodka przed nami.
3.odwrócona głowa,prawe ramię 3 przed nami.
4.inne -wskaż.
[code]UFO - 21-22.08.2010 - weekend 728768
Powrót do góry Go down
EX

EX


Liczba postów : 20419
Registration date : 11/02/2009

UFO - 21-22.08.2010 - weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 21-22.08.2010 - weekend   UFO - 21-22.08.2010 - weekend EmptySob 21 Sie 2010, 11:25

Witam załogę weekendowo, dziś plenerek i grilowoanko przy UZIII
Powrót do góry Go down
EX

EX


Liczba postów : 20419
Registration date : 11/02/2009

UFO - 21-22.08.2010 - weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 21-22.08.2010 - weekend   UFO - 21-22.08.2010 - weekend EmptySob 21 Sie 2010, 11:26

jj napisał:
djia ,może głosowanko
1.spodek- dołek spodka był.
2.spodek -dołek spodka przed nami.
3.odwrócona głowa,prawe ramię 3 przed nami.
4.inne -wskaż.
[code]UFO - 21-22.08.2010 - weekend 728768

Fajnie to wygląda wg mnie właśnie kształtujemy dołek, przy takim sentymencie nie widzę dalszych mega spadków. Pozdro.
Powrót do góry Go down
przemak

przemak


Liczba postów : 8399
Age : 61
Location : Poznań
Registration date : 07/09/2007

UFO - 21-22.08.2010 - weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 21-22.08.2010 - weekend   UFO - 21-22.08.2010 - weekend EmptySob 21 Sie 2010, 11:31

jj napisał:
3.odwrócona głowa,prawe ramię 3 przed nami.

To nie - musialo by byc w dolku...
Powrót do góry Go down
filip

filip


Liczba postów : 3719
Registration date : 05/09/2008

UFO - 21-22.08.2010 - weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 21-22.08.2010 - weekend   UFO - 21-22.08.2010 - weekend EmptySob 21 Sie 2010, 11:45

jj napisał:
djia ,może głosowanko
1.spodek- dołek spodka był.
2.spodek -dołek spodka przed nami.
3.odwrócona głowa,prawe ramię 3 przed nami.
4.inne -wskaż.
[code]UFO - 21-22.08.2010 - weekend 728768

jestesmy w trakcie rysowania pkt A
Powrót do góry Go down
inwestor

inwestor


Liczba postów : 27849
Location :
Registration date : 30/08/2007

UFO - 21-22.08.2010 - weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 21-22.08.2010 - weekend   UFO - 21-22.08.2010 - weekend EmptySob 21 Sie 2010, 12:05

jj napisał:
djia ,może głosowanko
1.spodek- dołek spodka był.
2.spodek -dołek spodka przed nami.
3.odwrócona głowa,prawe ramię 3 przed nami.
4.inne -wskaż.
[code]UFO - 21-22.08.2010 - weekend 728768

Jeżeli wytrzyma wsparcie 9800-10000 to robimy wersję 3
Jeżeli puści to tworzymy punkt A czyli wersja 2
Powrót do góry Go down
inwestor

inwestor


Liczba postów : 27849
Location :
Registration date : 30/08/2007

UFO - 21-22.08.2010 - weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 21-22.08.2010 - weekend   UFO - 21-22.08.2010 - weekend EmptySob 21 Sie 2010, 12:09

A może by tak Dżonego bez armagedonu korekcić
UFO - 21-22.08.2010 - weekend 728822
Powrót do góry Go down
fabularasa

fabularasa


Liczba postów : 4588
Location : Bydgoszcz
Registration date : 03/06/2008

UFO - 21-22.08.2010 - weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 21-22.08.2010 - weekend   UFO - 21-22.08.2010 - weekend EmptySob 21 Sie 2010, 12:47

W weekend więcej czasu więc może zobaczę co tam UFO napisało w ciągu tygodnia Wink a ode mnie zagadka

Jaki to odtwarzacz muzyczny?
Jaki to system operacyjny?

UFO - 21-22.08.2010 - weekend 728842
Powrót do góry Go down
Jones

Jones


Liczba postów : 13205
Age : 53
Registration date : 15/03/2008

UFO - 21-22.08.2010 - weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 21-22.08.2010 - weekend   UFO - 21-22.08.2010 - weekend EmptySob 21 Sie 2010, 13:24

fabularasa napisał:
W weekend więcej czasu więc może zobaczę co tam UFO napisało w ciągu tygodnia Wink a ode mnie zagadka

Jaki to odtwarzacz muzyczny?
Jaki to system operacyjny?

UFO - 21-22.08.2010 - weekend 728842
windows media player
windows xp
HEJ scratch
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30173
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO - 21-22.08.2010 - weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 21-22.08.2010 - weekend   UFO - 21-22.08.2010 - weekend EmptySob 21 Sie 2010, 13:32

takie tam weekendowe moje przemyslenia

od ponad roku jestem na bezrobociu Wink i tak sobie liczę zyski i straty i wychodzi mi in+
a wiec;
10000 rok braku oplat na zusy srusy
6500 ubezpieczenie kredytu z racji utraty pracy
6000 brak opłat podatkowych typu PIT
3500 zasiłek bezrobotnego (Kuroniówka)
2000 obsługa księgowa
2000 tak okoloróżne oplaty, zaświadczenia,szkolenia , mandaty(bo szybko bo tu firma jedzie a klient nasz pan)
1000 rachunek firmowy z jego dobrodziejstwami Rolling Eyes
1000 inne wydatki
______
32000 zł
nieuwzględnilem tu jeszcze kosztów paliwa ktore jak wiadomo jest sporym wydatkiem w działalności oraz serwisów i napraw
tylko odkladajac te pieniadze rok w rok to niezła sumka , a po 30 latach to emerytura ze hoho
Powrót do góry Go down
Jones

Jones


Liczba postów : 13205
Age : 53
Registration date : 15/03/2008

UFO - 21-22.08.2010 - weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 21-22.08.2010 - weekend   UFO - 21-22.08.2010 - weekend EmptySob 21 Sie 2010, 13:38

zibi napisał:
takie tam weekendowe moje przemyslenia

od ponad roku jestem na bezrobociu Wink i tak sobie liczę zyski i straty i wychodzi mi in+
a wiec;
10000 rok braku oplat na zusy srusy
6500 ubezpieczenie kredytu z racji utraty pracy
6000 brak opłat podatkowych typu PIT
3500 zasiłek bezrobotnego (Kuroniówka)
2000 obsługa księgowa
2000 tak okoloróżne oplaty, zaświadczenia,szkolenia , mandaty(bo szybko bo tu firma jedzie a klient nasz pan)
1000 rachunek firmowy z jego dobrodziejstwami Rolling Eyes
1000 inne wydatki
______
32000 zł
nieuwzględnilem tu jeszcze kosztów paliwa ktore jak wiadomo jest sporym wydatkiem w działalności oraz serwisów i napraw
tylko odkladajac te pieniadze rok w rok to niezła sumka , a po 30 latach to emerytura ze hoho
widać jak państwo udogadnia
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 21-22.08.2010 - weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 21-22.08.2010 - weekend   UFO - 21-22.08.2010 - weekend EmptySob 21 Sie 2010, 13:46

zibi napisał:
takie tam weekendowe moje przemyslenia

od ponad roku jestem na bezrobociu Wink i tak sobie liczę zyski i straty i wychodzi mi in+
a wiec;
10000 rok braku oplat na zusy srusy
6500 ubezpieczenie kredytu z racji utraty pracy
6000 brak opłat podatkowych typu PIT
3500 zasiłek bezrobotnego (Kuroniówka)
2000 obsługa księgowa
2000 tak okoloróżne oplaty, zaświadczenia,szkolenia , mandaty(bo szybko bo tu firma jedzie a klient nasz pan)
1000 rachunek firmowy z jego dobrodziejstwami Rolling Eyes
1000 inne wydatki
______
32000 zł
nieuwzględnilem tu jeszcze kosztów paliwa ktore jak wiadomo jest sporym wydatkiem w działalności oraz serwisów i napraw
tylko odkladajac te pieniadze rok w rok to niezła sumka , a po 30 latach to emerytura ze hoho
jeden wypadek lub ciezka choroba,szpital i wychodzisz z rachunkiem za leczenie za 200 tys zlotych.No chyba ze chodzisz do urzedu pracy i udajesz biedaka,ktory nie moze znalezc pracy i nie ma srodkow do zycia i oni Ci placa zdrowotne ale wtedy jestes oszust i pasozyt,n a ktorego miedzy innymi ja pracuje i inni bardziej uczciwi.
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30173
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO - 21-22.08.2010 - weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 21-22.08.2010 - weekend   UFO - 21-22.08.2010 - weekend EmptySob 21 Sie 2010, 14:03

kaczor napisał:
zibi napisał:
takie tam weekendowe moje przemyslenia

od ponad roku jestem na bezrobociu Wink i tak sobie liczę zyski i straty i wychodzi mi in+
a wiec;
10000 rok braku oplat na zusy srusy
6500 ubezpieczenie kredytu z racji utraty pracy
6000 brak opłat podatkowych typu PIT
3500 zasiłek bezrobotnego (Kuroniówka)
2000 obsługa księgowa
2000 tak okoloróżne oplaty, zaświadczenia,szkolenia , mandaty(bo szybko bo tu firma jedzie a klient nasz pan)
1000 rachunek firmowy z jego dobrodziejstwami Rolling Eyes
1000 inne wydatki
______
32000 zł
nieuwzględnilem tu jeszcze kosztów paliwa ktore jak wiadomo jest sporym wydatkiem w działalności oraz serwisów i napraw
tylko odkladajac te pieniadze rok w rok to niezła sumka , a po 30 latach to emerytura ze hoho
jeden wypadek lub ciezka choroba,szpital i wychodzisz z rachunkiem za leczenie za 200 tys zlotych.No chyba ze chodzisz do urzedu pracy i udajesz biedaka,ktory nie moze znalezc pracy i nie ma srodkow do zycia i oni Ci placa zdrowotne ale wtedy jestes oszust i pasozyt,n a ktorego miedzy innymi ja pracuje i inni bardziej uczciwi.

też kiedyś byłem uczciwy i sumienny a podatkow i skladek w swoim czasie odprowadzilem tyle że juz z urzędu powinienem mieć rentę Laughing
Powrót do góry Go down
IronFX
Sys Trader
Sys Trader
IronFX


Liczba postów : 9659
Age : 55
Location : Wawa/Lublin
Registration date : 11/10/2007

UFO - 21-22.08.2010 - weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 21-22.08.2010 - weekend   UFO - 21-22.08.2010 - weekend EmptySob 21 Sie 2010, 14:22

jest simle and legal pomysl dla Zibi

rejestrujesz dzialalnosc selfemployment w UK

placisz ok 50 pln miesiecznie i masz staz do emerytury i ubezpiecznie zdrowotne

jedna wizyta w UK konieczna na rozmowe przy wydawaniu karty ubezpeczenia

trzeba powiedziec ze nie jest sie terrorysta itp
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 21-22.08.2010 - weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 21-22.08.2010 - weekend   UFO - 21-22.08.2010 - weekend Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 21-22.08.2010 - weekend
Powrót do góry 
Strona 1 z 7Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» UFO-27-28.03.2010 weekend
» UFO - 17-18.07.2010 weekend
» UFO - 25-26.09.2010 - weekend
» UFO - 09.01.2010 weekend
» UFO - 31.07-01.08.2010 weekend

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: