Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 22-23.01.2011 weekend

Go down 
+27
barany
XE (brat EXa)
Jones
IronFX
nomad
gumbas
jj
Cris
janek
Reser
walent
inwestor
Diablo
Ezet
Awa
Salomon Fiszman
Aligator
fabularasa
delphia
tarzan
kamikaze
loko
Azazel
karnak
kiwi
SYLWESTER
Dave
31 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Jones

Jones


Liczba postów : 13205
Age : 53
Registration date : 15/03/2008

UFO - 22-23.01.2011 weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22-23.01.2011 weekend   UFO - 22-23.01.2011 weekend - Page 4 EmptyNie 23 Sty 2011, 15:40

KRT napisał:
Jones napisał:
nomad napisał:
Jones napisał:
prośba
jak ktoś posiada konto w AM proszę się zalogować i sprawdzić czy wszystko jest OK ?
scratch mam nadzieje ze to jakaś awaria wcielo mi rachunki What a Face
hej UFO - 22-23.01.2011 weekend - Page 4 215363

Też masz taki komunikat ?
Z dniem 22 stycznia 2011 z powodu utraty płynności finansowej biuro zawiesza działalność.

PS może zalogowałeś na demo Wink
kurwa nic nie dostałem

u mnie jest OK

ale kase wcieło czy co??
miałem dwa rachunki każdy zarobiony
odpalam MT4 jest OK
myslę a zrobie sobie mala wypłatę
loguje sie do Gabinetu Inwestora a tam pusto żadnych rachunków nic pusto
u góry napis nie posiadasz zadnych rachunków rzeczywistych
co jest scratch jak nie rynek to broker chce mnie wyleszczyc dobryżart i weź tu zarób wariat
Powrót do góry Go down
Jones

Jones


Liczba postów : 13205
Age : 53
Registration date : 15/03/2008

UFO - 22-23.01.2011 weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22-23.01.2011 weekend   UFO - 22-23.01.2011 weekend - Page 4 EmptyNie 23 Sty 2011, 15:43

dobra spoko falszywy alarm

Szanowni Państwo,

W związku z koniecznością przeprowadzenia prac wdrożeniowych w Gabinecie Inwestora, w dniu 22 stycznia 2011 r. Gabinet nie będzie dostępny przez okres maksymalnie do 10 godzin. Gabinet Inwestora powróci do pełnej funkcjonalności w dniu 23 stycznia 2011 r.

Za wszelkie niedogodności związane z tym faktem serdecznie przepraszamy.

Zespół Admiral Markets
Powrót do góry Go down
nomad

nomad


Liczba postów : 21004
Location : Narewka
Registration date : 20/01/2008

UFO - 22-23.01.2011 weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22-23.01.2011 weekend   UFO - 22-23.01.2011 weekend - Page 4 EmptyNie 23 Sty 2011, 15:51

nomad napisał:
Jones napisał:
prośba
jak ktoś posiada konto w AM proszę się zalogować i sprawdzić czy wszystko jest OK ?
scratch mam nadzieje ze to jakaś awaria wcielo mi rachunki What a Face
hej nosz qm

Też masz taki komunikat ?
Z dniem 22 stycznia 2011 z powodu utraty płynności finansowej biuro zawiesza działalność.

PS może zalogowałeś na demo Wink

dementuję to był naturalnie żart !
Powrót do góry Go down
Jones

Jones


Liczba postów : 13205
Age : 53
Registration date : 15/03/2008

UFO - 22-23.01.2011 weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22-23.01.2011 weekend   UFO - 22-23.01.2011 weekend - Page 4 EmptyNie 23 Sty 2011, 15:58

nomad napisał:
nomad napisał:
Jones napisał:
prośba
jak ktoś posiada konto w AM proszę się zalogować i sprawdzić czy wszystko jest OK ?
scratch mam nadzieje ze to jakaś awaria wcielo mi rachunki What a Face
hej nosz qm

Też masz taki komunikat ?
Z dniem 22 stycznia 2011 z powodu utraty płynności finansowej biuro zawiesza działalność.

PS może zalogowałeś na demo Wink

dementuję to był naturalnie żart !
normalnie udał Ci się, wkreciłes mnie Embarassed
no teraz to ja się domyśliłem
sęk w tym ze nie posiadam rachunku demo
zamiast komunikatu brak rachunków rzeczywistych wolał bym brak dostepu do rachunku z przyczyn technicznych
No
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 22-23.01.2011 weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22-23.01.2011 weekend   UFO - 22-23.01.2011 weekend - Page 4 EmptyNie 23 Sty 2011, 16:13

KRT napisał:
OpTiOn TrAdEr napisał:
KRT napisał:
Zdaniem ekonomisty Roberta Gwiazdowskiego z Centrum Adama Smitha jest
ryzyko, że koszty rządowego programu banki przerzucą na klientów. Jego
zdaniem ministerstwo chce ograniczyć gotówkę, również po to, żeby
łatwiej kontrolować i opodatkować szarą strefę.


http://www.emetro.pl/emetro/1,85648,8933783,Polska_tylko_z_wirtualnymi_pieniedzmi_.html

jak skurwielom zalezy na kontroli?? dziady pierdolone, ja i tak bede sie poslugiwal gotówką

A ja ci powiem, że zdecydowanie wolę plastikowy pieniądz. Większość płatności dokonuję przelewami, nawet jak zaqpy robię w sklepach spożywczych to wolę kartą płacić. Rzadko kiedy miewam gotówkę w łapie Laughing Tak jest po prostu wygodniej i nie ponosisz ryzyka mania fałszywego banknotu lub zgubienia (bo zgubienie karty nie oznacza utraty pieniędzy na niej).

Gotówka jest kłopotliwa i.... mało higieniczna Cool Np. taka baba z warzywniaka jak liczy dzienny utarg i jeszcze łapy brudne po jakichś jagodach, truskawkach, ziemniakach a może i dupę sobie podcierała w miedzyczasie to wiesz jaki syf na tych pieniądzach jest?
Fakt, że papierowa kasiorka ma swój urok ale jednak wirtualny pieniądz jest bardziej praktyczny.

Jak mam oszczędności, których nie muszę na nic wydać, to se wtedy rzeczywiście czasem lubię wypłacić kasiorkę i potrzymac jakiś czas poczuć szelest tych banknotów ale to co mam wydać to tylko przelewy - wtedy tak się nie czuję... Gotówkę fizyczną z dużo większym ściskiem UFO - 22-23.01.2011 weekend - Page 4 709633 mi się wydaje a przelewik to pach i zapomniane bez emocji praktycznie.

mało kumasz o co biega jak wiekszosc ludzi, tez robie przelewy ale mam tez konstytucyjne prawa i w dupie mam zakusy państwa na pełna kontrole swoich obywateli, ty chcesz placic karta, ok a ja chce placic gotowka - tyle

No ale przecież nikt ci nie zabrania Laughing
Czasem tylko gotówka możliwa: np. w agencji jeszcze nigdy nie płaciłem kartą albo jak sie qpuje miód od babci pszczelarki koło Sobótki to raczej ciężko by miała terminal...
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 22-23.01.2011 weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22-23.01.2011 weekend   UFO - 22-23.01.2011 weekend - Page 4 EmptyNie 23 Sty 2011, 16:18

OpTiOn TrAdEr napisał:
KRT napisał:
OpTiOn TrAdEr napisał:
KRT napisał:
Zdaniem ekonomisty Roberta Gwiazdowskiego z Centrum Adama Smitha jest
ryzyko, że koszty rządowego programu banki przerzucą na klientów. Jego
zdaniem ministerstwo chce ograniczyć gotówkę, również po to, żeby
łatwiej kontrolować i opodatkować szarą strefę.


http://www.emetro.pl/emetro/1,85648,8933783,Polska_tylko_z_wirtualnymi_pieniedzmi_.html

jak skurwielom zalezy na kontroli?? dziady pierdolone, ja i tak bede sie poslugiwal gotówką

A ja ci powiem, że zdecydowanie wolę plastikowy pieniądz. Większość płatności dokonuję przelewami, nawet jak zaqpy robię w sklepach spożywczych to wolę kartą płacić. Rzadko kiedy miewam gotówkę w łapie Laughing Tak jest po prostu wygodniej i nie ponosisz ryzyka mania fałszywego banknotu lub zgubienia (bo zgubienie karty nie oznacza utraty pieniędzy na niej).

Gotówka jest kłopotliwa i.... mało higieniczna Cool Np. taka baba z warzywniaka jak liczy dzienny utarg i jeszcze łapy brudne po jakichś jagodach, truskawkach, ziemniakach a może i dupę sobie podcierała w miedzyczasie to wiesz jaki syf na tych pieniądzach jest?
Fakt, że papierowa kasiorka ma swój urok ale jednak wirtualny pieniądz jest bardziej praktyczny.

Jak mam oszczędności, których nie muszę na nic wydać, to se wtedy rzeczywiście czasem lubię wypłacić kasiorkę i potrzymac jakiś czas poczuć szelest tych banknotów ale to co mam wydać to tylko przelewy - wtedy tak się nie czuję... Gotówkę fizyczną z dużo większym ściskiem UFO - 22-23.01.2011 weekend - Page 4 709633 mi się wydaje a przelewik to pach i zapomniane bez emocji praktycznie.

mało kumasz o co biega jak wiekszosc ludzi, tez robie przelewy ale mam tez konstytucyjne prawa i w dupie mam zakusy państwa na pełna kontrole swoich obywateli, ty chcesz placic karta, ok a ja chce placic gotowka - tyle

No ale przecież nikt ci nie zabrania Laughing
Czasem tylko gotówka możliwa: np. w agencji jeszcze nigdy nie płaciłem kartą albo jak sie qpuje miód od babci pszczelarki koło Sobótki to raczej ciężko by miała terminal...

ale jezeli oplaty gaz, prad, podatki masz robic tylko przelewami lub zaplacic kartą to pomysl o tych co nie mają netu wdomu lub nie mają konta w banku z różnych względów nie chcą z tego korzystac a oni chcą zmusic ludzi żeby mieli karte czy konta bankowe czaisz teraz?? dla mnie to zamach na wolnosc bo mimo że sam korzystam z przelewow czy kart chce miec mozliwosc wyboru jak chce płacic
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 22-23.01.2011 weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22-23.01.2011 weekend   UFO - 22-23.01.2011 weekend - Page 4 EmptyNie 23 Sty 2011, 16:24

KRT napisał:
OpTiOn TrAdEr napisał:
KRT napisał:
Zdaniem ekonomisty Roberta Gwiazdowskiego z Centrum Adama Smitha jest
ryzyko, że koszty rządowego programu banki przerzucą na klientów. Jego
zdaniem ministerstwo chce ograniczyć gotówkę, również po to, żeby
łatwiej kontrolować i opodatkować szarą strefę.


http://www.emetro.pl/emetro/1,85648,8933783,Polska_tylko_z_wirtualnymi_pieniedzmi_.html

jak skurwielom zalezy na kontroli?? dziady pierdolone, ja i tak bede sie poslugiwal gotówką

A ja ci powiem, że zdecydowanie wolę plastikowy pieniądz. Większość płatności dokonuję przelewami, nawet jak zaqpy robię w sklepach spożywczych to wolę kartą płacić. Rzadko kiedy miewam gotówkę w łapie Laughing Tak jest po prostu wygodniej i nie ponosisz ryzyka mania fałszywego banknotu lub zgubienia (bo zgubienie karty nie oznacza utraty pieniędzy na niej).

Gotówka jest kłopotliwa i.... mało higieniczna Cool Np. taka baba z warzywniaka jak liczy dzienny utarg i jeszcze łapy brudne po jakichś jagodach, truskawkach, ziemniakach a może i dupę sobie podcierała w miedzyczasie to wiesz jaki syf na tych pieniądzach jest?
Fakt, że papierowa kasiorka ma swój urok ale jednak wirtualny pieniądz jest bardziej praktyczny.

Jak mam oszczędności, których nie muszę na nic wydać, to se wtedy rzeczywiście czasem lubię wypłacić kasiorkę i potrzymac jakiś czas poczuć szelest tych banknotów ale to co mam wydać to tylko przelewy - wtedy tak się nie czuję... Gotówkę fizyczną z dużo większym ściskiem UFO - 22-23.01.2011 weekend - Page 4 709633 mi się wydaje a przelewik to pach i zapomniane bez emocji praktycznie.

mało kumasz o co biega jak wiekszosc ludzi, tez robie przelewy ale mam tez konstytucyjne prawa i w dupie mam zakusy państwa na pełna kontrole swoich obywateli, ty chcesz placic karta, ok a ja chce placic gotowka - tyle

Ale tam wyraźnie pisze, że zakazu używania gotówki nie będzie!
Chodzi o przejście na wirtualne płatności w pewnych zakresach jak np. opłacanie rachunqw, biletów mpk i słusznie - jak najbardziej jestem za. Epoka gdy stoją te babcie na poczcie w kolejce by zapłacić za gaz, to jeszcze wciąż rodem z komunizmu scratch i np. mam do odebrania list to stoję jak dureń 40min bo babiny w moherach płacą rachunki jakby qrwa inernetu nie było. Do tego dodajmy, że gdy jest 5 okienek na poczcie to czynne jest 1 lub 2 a pozostałe pizdy sobie kawę piją bo przeciez klient i tak musi zaczekać bo konqrencji brak Evil or Very Mad - tą pocztę to rozpierdolić tylko.
Albo z tymi biletami autobusowymi: szyqj te klepaki a jak nie masz to problem bo kierowca ci reszty nie wyda więc lataj rozmieniaj... a w pizdu, podchodze do automatu, wsuwam kartę i mam bilet.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 22-23.01.2011 weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22-23.01.2011 weekend   UFO - 22-23.01.2011 weekend - Page 4 EmptyNie 23 Sty 2011, 16:31

KRT napisał:

ale jezeli oplaty gaz, prad, podatki masz robic tylko przelewami lub zaplacic kartą to pomysl o tych co nie mają netu wdomu lub nie mają konta w banku z różnych względów nie chcą z tego korzystac a oni chcą zmusic ludzi żeby mieli karte czy konta bankowe czaisz teraz?? dla mnie to zamach na wolnosc bo mimo że sam korzystam z przelewow czy kart chce miec mozliwosc wyboru jak chce płacic

Bo czas najwyższy zinformatyzować pokolenie moherowych beretów! Babcie mają już komórki i wiedzą jak do Radia M. się dodzwonić to i się dowiedzą jak rachunek wysłać.
Prawda jest taka, że większość ludzi i tak płaci przelewami bo tak jest po prostu wygodniej a ci, którzy upierają się przy gotówce, to sa właśnie emeryci i babcie po 70-tce. Zamach na wolność? Co ty pieprzysz? Przecież sam fakt wystawienia rach za prąd czy gaz na obywatela X z adresem jest już rejestrowany i odpowiedni organ może bez problemu taki doqment zdobyć a sam fakt, w jakiej formie zostało to zapłacone, nie ma najmniejszego znaczenia i jeśli zapłacisz gotówką to w żaden sposób anonimowości ci to nie zwiększy.
Wg mnie bredzisz w tej kwestii, KRT.

Tak samo powinny być całkiem zlikwidowane POK-i i nie przyjmowane zlecenia bezpośrednio u makreli a jedynie przez net i telefonicznie.

Tak samo można uznać za zamach na wolność przejście na cyfrowe nośniki danych bo np. może ktoś chce wciąż nagrywać na kasety magnetofonowe lub VHS a tu takie wredne Sony zaprzestało produkcji.... no qrwa zamach na wolność UFO - 22-23.01.2011 weekend - Page 4 50305

KRT - nie siej tu demagogii bo to zwyczajny postęp cywilizacyjny a nie żaden zamach na wolność.

Tak jak masz xięgi wieczyste migrowane do wersji elektronicznej bo papierowe to jest średniowiecze. Wszystko idzie z postępem.
Powrót do góry Go down
nomad

nomad


Liczba postów : 21004
Location : Narewka
Registration date : 20/01/2008

UFO - 22-23.01.2011 weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22-23.01.2011 weekend   UFO - 22-23.01.2011 weekend - Page 4 EmptyNie 23 Sty 2011, 16:44

Kami Stoch king vice-Małysz
Powrót do góry Go down
Jones

Jones


Liczba postów : 13205
Age : 53
Registration date : 15/03/2008

UFO - 22-23.01.2011 weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22-23.01.2011 weekend   UFO - 22-23.01.2011 weekend - Page 4 EmptyNie 23 Sty 2011, 16:51

nomad napisał:
Kami Stoch king vice-Małysz
UFO - 22-23.01.2011 weekend - Page 4 767691
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 22-23.01.2011 weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22-23.01.2011 weekend   UFO - 22-23.01.2011 weekend - Page 4 EmptyNie 23 Sty 2011, 17:08

nomad napisał:
Sztukmistrz z Lublina napisał:

tluste lata to ja rozumiem ze z:

4 pln za euro -> 3 pln za euro a z
3 pln za usd -> na 2 pln za usd

???, to miales na mysli?

ale jak patrze na wykresy


to na kazdym widze impuls wzrostowy ( z 2 pln z usd)
a teraz korekte gdzie jeszcze moze kapke spasc i wyznaczyc minium korekty a potem
zasadniczy ruch up z pobiciem wczesniejszego szczytu impulsu wzrostowego

????

daj spoqj , seria 4 podwyżek stóp %, przy biernej postawie przeciwnika drukującego pełną parą, amen affraid
padną exporterzy, gospodarka, emerytury ... wszystko padnie

AVE BELKA !
nomad
piszesz o tym co bylo ,te wyrazne trndy
gdybys to widział na poczatku trendu to miało by duza wartosc
a teraz gdy juz to wszyscy widza to jest to bezwartosciowe
a moze okazac sie ze nawet szkodliwe do zarabiania


to tak jak funduze na szczycie hossy pokazywaly ile to % mialy zysku w zeszłym roku
i pod to lapali jelenia na nowe jednostki
a jak juz nalapali to "rynek "zrobil korekte
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 22-23.01.2011 weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22-23.01.2011 weekend   UFO - 22-23.01.2011 weekend - Page 4 EmptyNie 23 Sty 2011, 17:17

KRT napisał:
OpTiOn TrAdEr napisał:
KRT napisał:
Zdaniem ekonomisty Roberta Gwiazdowskiego z Centrum Adama Smitha jest
ryzyko, że koszty rządowego programu banki przerzucą na klientów. Jego
zdaniem ministerstwo chce ograniczyć gotówkę, również po to, żeby
łatwiej kontrolować i opodatkować szarą strefę.


http://www.emetro.pl/emetro/1,85648,8933783,Polska_tylko_z_wirtualnymi_pieniedzmi_.html

jak skurwielom zalezy na kontroli?? dziady pierdolone, ja i tak bede sie poslugiwal gotówką

A ja ci powiem, że zdecydowanie wolę plastikowy pieniądz. Większość płatności dokonuję przelewami, nawet jak zaqpy robię w sklepach spożywczych to wolę kartą płacić. Rzadko kiedy miewam gotówkę w łapie Laughing Tak jest po prostu wygodniej i nie ponosisz ryzyka mania fałszywego banknotu lub zgubienia (bo zgubienie karty nie oznacza utraty pieniędzy na niej).

Gotówka jest kłopotliwa i.... mało higieniczna Cool Np. taka baba z warzywniaka jak liczy dzienny utarg i jeszcze łapy brudne po jakichś jagodach, truskawkach, ziemniakach a może i dupę sobie podcierała w miedzyczasie to wiesz jaki syf na tych pieniądzach jest?
Fakt, że papierowa kasiorka ma swój urok ale jednak wirtualny pieniądz jest bardziej praktyczny.

Jak mam oszczędności, których nie muszę na nic wydać, to se wtedy rzeczywiście czasem lubię wypłacić kasiorkę i potrzymac jakiś czas poczuć szelest tych banknotów ale to co mam wydać to tylko przelewy - wtedy tak się nie czuję... Gotówkę fizyczną z dużo większym ściskiem UFO - 22-23.01.2011 weekend - Page 4 709633 mi się wydaje a przelewik to pach i zapomniane bez emocji praktycznie.

mało kumasz o co biega jak wiekszosc ludzi, tez robie przelewy ale mam tez konstytucyjne prawa i w dupie mam zakusy państwa na pełna kontrole swoich obywateli, ty chcesz placic karta, ok a ja chce placic gotowka - tyle
a ja mam taka nature ze jak beda naciskac na platnosc kartami to specjalnie bede placic tylko gotówka
chociaz faktycznie brudna i smierdzi czesto papierochami ,takze po liczeniu staram sie zawsze myc dokladnie rece
bo nie cierpie jak mi sie cos narzuca
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 22-23.01.2011 weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22-23.01.2011 weekend   UFO - 22-23.01.2011 weekend - Page 4 EmptyNie 23 Sty 2011, 17:23

nomad napisał:
nomad napisał:
Jones napisał:
prośba
jak ktoś posiada konto w AM proszę się zalogować i sprawdzić czy wszystko jest OK ?
scratch mam nadzieje ze to jakaś awaria wcielo mi rachunki What a Face
hej nosz qm

Też masz taki komunikat ?
Z dniem 22 stycznia 2011 z powodu utraty płynności finansowej biuro zawiesza działalność.

PS może zalogowałeś na demo Wink

dementuję to był naturalnie żart !

żart żartem ale ...
ja juz przeżyłam upadek banku staropolskiego

i kuźwa ,jako ze glupi ma szczescie
to na dzień przed zawieszeniem działalności za cala kase papiery kupilam
zostalo chyba z 6k w gotowce ale mialam kredyt ,a wiec w sumie debet byl
kredyty trzeba bylo splacic szybko i co do grosza a pieniadze to chyba do dzisiaj ludzie nie odzyskali
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 22-23.01.2011 weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22-23.01.2011 weekend   UFO - 22-23.01.2011 weekend - Page 4 EmptyNie 23 Sty 2011, 17:25

nomad napisał:
Kami Stoch king vice-Małysz

Ci kibice to chyba wzięli te vuvuzele pozostałe z Mundialu Shocked - mam wrażenie, że oglądam mecz w RPA.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 22-23.01.2011 weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22-23.01.2011 weekend   UFO - 22-23.01.2011 weekend - Page 4 EmptyNie 23 Sty 2011, 17:32

KaKa 2011 napisał:

a ja mam taka nature ze jak beda naciskac na platnosc kartami to specjalnie bede placic tylko gotówka
chociaz faktycznie brudna i smierdzi czesto papierochami ,takze po liczeniu staram sie zawsze myc dokladnie rece
bo nie cierpie jak mi sie cos narzuca

Takie bycie na przeqr dla zasady to też nie jest dobre. Jeśli to ma jakieś wymierne korzyści to co innego. Szczytem głupoty jest upieranie sie przy czymś w imię zasad kosztem pogorszenia sobie jakości życia.



Zwyczajna ekonomia tu rządzi - koszty obsługi gotówki (konwoje, zabezpieczenia, maszyny liczące, czas pracy ludzi potrzebnych do przeliczenia, urządzenia do sprawdzania autentyczności itd) są ogółem coraz wyższe a koszty obsługi płatności elektronicznych coraz niższe więc nie dziwota, że zmierzamy tam gdzie taniej.

Dla mnie to jest po prostu zwyczajny postęp technologiczny jak w innych dziedzinach. Podałem przykład zaprzestania produkcji kaset magnetofonowych i VHS przez koncerny bo urządzonka sa juz tak tanie, że nawet zagorzały zwolennik radyjka Kasprzak powinien w końcu przejść na nowsze modele.

Płacenie kartą i dokonywanie przelewów jest wygodniejsze, tańsze i teoretycznie bezpieczniejsze to po wuj się przy gotówce upierać?

Ciekawe czy KRT chodzi płacić rachunki na pocztę UFO - 22-23.01.2011 weekend - Page 4 50305


Ostatnio zmieniony przez OpTiOn TrAdEr dnia Nie 23 Sty 2011, 17:33, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 22-23.01.2011 weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22-23.01.2011 weekend   UFO - 22-23.01.2011 weekend - Page 4 EmptyNie 23 Sty 2011, 17:33

OpTiOn TrAdEr napisał:
Ezet napisał:
OpTiOn TrAdEr napisał:
Wszystko zależy od potrzeb i charakteru.

Ja znam takiego dziadka, który dysponuje kapitałem paruset kilo pln (bo ma 3 mieszkania w Świnoujściu i sporo na lokacie kisi) a zachowuje się, wygląda i ubiera jak ostatni kloszard. Chodzi puszki zbiera i najtańszy chleb z Biedronki qpuje bo mu na wszystko szkoda; wiecznie chodzi i tylko stęka marudzi jak to w tej Polsce źle, że będzie tylko gorzej... wszyscy dookoła to dla niego są złodzieje itp. Dziad już po 70-tce, samotny, zero spadkobierców, wywinie kitę nawet nie będzie wiedział kiedy i nasz kochany Skarb Państwa się wzbogaci... Evil or Very Mad Jak można być tak pierdolniętym to mi wytłumaczcie? Jeszcze mi kiedyś mówił, że jako 10-ciolatek widział jak Gestapo Żydów mordowało na ulicach - a co to ma do rzeczy? Generalnie facet mimo iż kasiory ma w chuj i mógłby żyć naprawdę zajebiście, chodzi wiecznie nadąsany i przesiąknięty do kości pesymizmem i niechęcią do wszystkiego. Pierdoli mi że Polska upadnie, że będzie czwarty rozbiór, że Niemcy nas wyqpią albo Ruscy napadną i takie brednie, że aż mnie skręca. Se myślę czasem dziadu durny stary to mógłbyś biednym (czyli np. mnie) to przepisać!

Znam też innego, kóry wiecznie ma za mało kasy bo pracuje na przygranicznym bazarze pety sprzedając i praktycznie żyje z dnia na dzień bez perspektyw, wszystko co ma to na kredyt i to na żonę a gęba mu się wiecznie uśmiecha i człowiek generalnie wesoły, dla niego kasa nie jest taka ważna byleby było minimum do życia.

Tak więc nie tyle ilość szmalu daje szczęście a odpowiednie psychiczne nastawienie do życia jest tu dużo ważniejsze.

Opcjo. Ja ogólnie jestem usmiechnięty, pełen entujazmu i zadowolony z życia.
Czasami jednak przychodzi kryzys wynikający ze zmęczenia po całym tygodniu pracy i po weekendowej dawce alkoholu.
Ale z drugiej strony jak tu sie nie wqrzać, jeśli gdzie nie spojrzysz to chcą cie wydymać, a państwo stoi pierwsze w kolejce.

Nie mam merca na kredyt, tylko mniejsze/tańsze autko w leasing. W Biedronce kupuję, bo lubie ten sklep (czasem tez w Lidlu). Wynika to z czystej kalkulacji np.: na tym piwie. Dlaczego mam kupować po 2,9zł (lub nawet po 3,2zł), jeśli 100m dalej jest to samo po 2,2zł. Proste. Very Happy A piwo i inne to nie akcje. UFO - 22-23.01.2011 weekend - Page 4 50305

W Biedronkach byłem kilka razy różnych i tam jest wielkie GÓWNO. Sama tandeta.
LIDL wbrew pozorom to całkiem dobry sklep, sam tam robię zaqpy co sobotę choć mam daleko bo maja towary, których nie ma gdzie indziej np.:
http://www.maiburogu.se/wp-content/uploads/2009/04/arriba-superieur.jpg
Większość szwabskie bo to głównie dla Helmutów sklep ale mi pasuje. Helmuckie, włoskie i greckie sery, oliwki itp. Owoce, rucole itp.

W Biedronce to naprawdę nie wiem co tam można qpić "Konserwę biwakową"? Shocked

biedronka jest obecnie najlepszym dyskontem !!!
fakt ze wybor nie jest za duzy ale towary maja tanie i dobre ,
biedronka zamawia sobie partie towaru,tylko dla niej w dobrej jakosci z niska cena
musza spełniac jej wymagania ,dosc wysokie
,zdecydowana wiekszosc to polska zywnosć

w droższych sklepach na pewno mozna kupic ....
drozej ale wcale nie lepsze towary a czasem drozej i gorszej jakosci
a wiec po co mi szukac ,mowimy oczywiscie o przecietnymn konsumencie
bo towartow luksusowych tutaj nie kupsz
jeszcze dobrym sklepem jest Kaufland -duzo wiekszy wybor ,ceny rozne i raczej dobre towary

nie wiem czy jest tak wszedzie ale w kilku biedronkach bylam i podziwiam takze organizacje
nigdy bie ma przy kasie wiecej jak 3-5 osob i paniusie zawsze chetne ,usmiechniete
co niestety nie wszedzie sie zdarza bo sa jeszcze, nawet male sklepy gdzie strach sie odezwac
bo sprzedawczyni z miną pitbula ,po praktykach chyba w "spolem "albo w GS (gminna spoldzielnia )nie mylic z goldman S
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 22-23.01.2011 weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22-23.01.2011 weekend   UFO - 22-23.01.2011 weekend - Page 4 EmptyNie 23 Sty 2011, 17:34

OpTiOn TrAdEr napisał:
KRT napisał:
OpTiOn TrAdEr napisał:
KRT napisał:
Zdaniem ekonomisty Roberta Gwiazdowskiego z Centrum Adama Smitha jest
ryzyko, że koszty rządowego programu banki przerzucą na klientów. Jego
zdaniem ministerstwo chce ograniczyć gotówkę, również po to, żeby
łatwiej kontrolować i opodatkować szarą strefę.


http://www.emetro.pl/emetro/1,85648,8933783,Polska_tylko_z_wirtualnymi_pieniedzmi_.html

jak skurwielom zalezy na kontroli?? dziady pierdolone, ja i tak bede sie poslugiwal gotówką

A ja ci powiem, że zdecydowanie wolę plastikowy pieniądz. Większość płatności dokonuję przelewami, nawet jak zaqpy robię w sklepach spożywczych to wolę kartą płacić. Rzadko kiedy miewam gotówkę w łapie Laughing Tak jest po prostu wygodniej i nie ponosisz ryzyka mania fałszywego banknotu lub zgubienia (bo zgubienie karty nie oznacza utraty pieniędzy na niej).

Gotówka jest kłopotliwa i.... mało higieniczna Cool Np. taka baba z warzywniaka jak liczy dzienny utarg i jeszcze łapy brudne po jakichś jagodach, truskawkach, ziemniakach a może i dupę sobie podcierała w miedzyczasie to wiesz jaki syf na tych pieniądzach jest?
Fakt, że papierowa kasiorka ma swój urok ale jednak wirtualny pieniądz jest bardziej praktyczny.

Jak mam oszczędności, których nie muszę na nic wydać, to se wtedy rzeczywiście czasem lubię wypłacić kasiorkę i potrzymac jakiś czas poczuć szelest tych banknotów ale to co mam wydać to tylko przelewy - wtedy tak się nie czuję... Gotówkę fizyczną z dużo większym ściskiem UFO - 22-23.01.2011 weekend - Page 4 709633 mi się wydaje a przelewik to pach i zapomniane bez emocji praktycznie.

mało kumasz o co biega jak wiekszosc ludzi, tez robie przelewy ale mam tez konstytucyjne prawa i w dupie mam zakusy państwa na pełna kontrole swoich obywateli, ty chcesz placic karta, ok a ja chce placic gotowka - tyle

No ale przecież nikt ci nie zabrania Laughing
Czasem tylko gotówka możliwa: np. w agencji jeszcze nigdy nie płaciłem kartą albo jak sie qpuje miód od babci pszczelarki koło Sobótki to raczej ciężko by miała terminal...

czytaj qrwa dokladnie tekst:
zlikwidować kasy w urzędach, opłaty i podatki zapłacimy przelewem lub kartą płatniczą,
- przelewem zapłacimy też za prąd, wodę, telefon, gaz (niewykluczone, że będzie to jedyna możliwa forma zapłaty),

czyli zarobi kto?? Poczta i punkty kasowe a dla emeryta co ma 600zł emerytury zaplacic ten haracz to chyba qrwa jest problem nie??
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 22-23.01.2011 weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22-23.01.2011 weekend   UFO - 22-23.01.2011 weekend - Page 4 EmptyNie 23 Sty 2011, 17:37

KaKa 2011 napisał:
OpTiOn TrAdEr napisał:
Ezet napisał:
OpTiOn TrAdEr napisał:
Wszystko zależy od potrzeb i charakteru.

Ja znam takiego dziadka, który dysponuje kapitałem paruset kilo pln (bo ma 3 mieszkania w Świnoujściu i sporo na lokacie kisi) a zachowuje się, wygląda i ubiera jak ostatni kloszard. Chodzi puszki zbiera i najtańszy chleb z Biedronki qpuje bo mu na wszystko szkoda; wiecznie chodzi i tylko stęka marudzi jak to w tej Polsce źle, że będzie tylko gorzej... wszyscy dookoła to dla niego są złodzieje itp. Dziad już po 70-tce, samotny, zero spadkobierców, wywinie kitę nawet nie będzie wiedział kiedy i nasz kochany Skarb Państwa się wzbogaci... Evil or Very Mad Jak można być tak pierdolniętym to mi wytłumaczcie? Jeszcze mi kiedyś mówił, że jako 10-ciolatek widział jak Gestapo Żydów mordowało na ulicach - a co to ma do rzeczy? Generalnie facet mimo iż kasiory ma w chuj i mógłby żyć naprawdę zajebiście, chodzi wiecznie nadąsany i przesiąknięty do kości pesymizmem i niechęcią do wszystkiego. Pierdoli mi że Polska upadnie, że będzie czwarty rozbiór, że Niemcy nas wyqpią albo Ruscy napadną i takie brednie, że aż mnie skręca. Se myślę czasem dziadu durny stary to mógłbyś biednym (czyli np. mnie) to przepisać!

Znam też innego, kóry wiecznie ma za mało kasy bo pracuje na przygranicznym bazarze pety sprzedając i praktycznie żyje z dnia na dzień bez perspektyw, wszystko co ma to na kredyt i to na żonę a gęba mu się wiecznie uśmiecha i człowiek generalnie wesoły, dla niego kasa nie jest taka ważna byleby było minimum do życia.

Tak więc nie tyle ilość szmalu daje szczęście a odpowiednie psychiczne nastawienie do życia jest tu dużo ważniejsze.

Opcjo. Ja ogólnie jestem usmiechnięty, pełen entujazmu i zadowolony z życia.
Czasami jednak przychodzi kryzys wynikający ze zmęczenia po całym tygodniu pracy i po weekendowej dawce alkoholu.
Ale z drugiej strony jak tu sie nie wqrzać, jeśli gdzie nie spojrzysz to chcą cie wydymać, a państwo stoi pierwsze w kolejce.

Nie mam merca na kredyt, tylko mniejsze/tańsze autko w leasing. W Biedronce kupuję, bo lubie ten sklep (czasem tez w Lidlu). Wynika to z czystej kalkulacji np.: na tym piwie. Dlaczego mam kupować po 2,9zł (lub nawet po 3,2zł), jeśli 100m dalej jest to samo po 2,2zł. Proste. Very Happy A piwo i inne to nie akcje. UFO - 22-23.01.2011 weekend - Page 4 50305

W Biedronkach byłem kilka razy różnych i tam jest wielkie GÓWNO. Sama tandeta.
LIDL wbrew pozorom to całkiem dobry sklep, sam tam robię zaqpy co sobotę choć mam daleko bo maja towary, których nie ma gdzie indziej np.:
http://www.maiburogu.se/wp-content/uploads/2009/04/arriba-superieur.jpg
Większość szwabskie bo to głównie dla Helmutów sklep ale mi pasuje. Helmuckie, włoskie i greckie sery, oliwki itp. Owoce, rucole itp.

W Biedronce to naprawdę nie wiem co tam można qpić "Konserwę biwakową"? Shocked

biedronka jest obecnie najlepszym dyskontem !!!
fakt ze wybor nie jest za duzy ale towary maja tanie i dobre ,
biedronka zamawia sobie partie towaru,tylko dla niej w dobrej jakosci z niska cena
musza spełniac jej wymagania ,dosc wysokie
,zdecydowana wiekszosc to polska zywnosć

w droższych sklepach na pewno mozna kupic ....
drozej ale wcale nie lepsze towary a czasem drozej i gorszej jakosci
a wiec po co mi szukac ,mowimy oczywiscie o przecietnymn konsumencie
bo towartow luksusowych tutaj nie kupsz
jeszcze dobrym sklepem jest Kaufland -duzo wiekszy wybor ,ceny rozne i raczej dobre towary

nie wiem czy jest tak wszedzie ale w kilku biedronkach bylam i podziwiam takze organizacje
nigdy bie ma przy kasie wiecej jak 3-5 osob i paniusie zawsze chetne ,usmiechniete
co niestety nie wszedzie sie zdarza bo sa jeszcze, nawet male sklepy gdzie strach sie odezwac
bo sprzedawczyni z miną pitbula ,po praktykach chyba w "spolem "albo w GS (gminna spoldzielnia )nie mylic z goldman S

Wg mnie to są towary gorszego sortu. Niektóre mają znaki "Wyprodukowane dla Biedronka" - to są gorszej jakości towary.
Dla mnie LIDL jest ok a Kauflandu tu nie mam to nie wiem. A skąd wiesz o tych wymaganiach, że musza spełnić?

A tak nawiasem to mi od zawsze smakowała większość szwabskich towarów. Dla przykładu przy granicy w Ahlbeck mam tu sklepinę i wszystko od jogurtów po browary po prostu jak na mój gust jest lepsze w porównaniu z alternatywnymi qpionym w Biedronce czy w Netto.

Hergestellt aus Deutschland ja jawohl naturlich! Laughing


Ostatnio zmieniony przez OpTiOn TrAdEr dnia Nie 23 Sty 2011, 17:39, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 22-23.01.2011 weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22-23.01.2011 weekend   UFO - 22-23.01.2011 weekend - Page 4 EmptyNie 23 Sty 2011, 17:38

OpTiOn TrAdEr napisał:
Ciekawe czy KRT chodzi płacić rachunki na pocztę UFO - 22-23.01.2011 weekend - Page 4 50305

Mam konto z darmowymi przelewami i druga sprawa liczy sie dla mnie wygoda, ale widze że ty dalej nie rozumiesz, to że ty wolisz w ten sposob sie rozliczac to nie znaczy że druga osoba tego samego chcce, a państwo tu ewidetnie narzuca obywatelom i bede zawsze temu przeciwny
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 22-23.01.2011 weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22-23.01.2011 weekend   UFO - 22-23.01.2011 weekend - Page 4 EmptyNie 23 Sty 2011, 17:43

OpTiOn TrAdEr napisał:


Wg mnie to są towary gorszego sortu. Niektóre mają znaki "Wyprodukowane dla Biedronka" - to są gorszej jakości towary.
Dla mnie LIDL jest ok a Kauflandu tu nie mam to nie wiem. A skąd wiesz o tych wymaganiach, że musza spełnić?

A tak nawiasem to mi od zawsze smakowała większość szwabskich towarów.

Hergestellt aus Deutschland ja jawohl naturlich! Laughing

mam znajomego w łowiczu w Agros Nova i mowil ze jak biedronka zamowila sobie partie dżemów truskawkowych
to było w umowie zapisane nawet ile truskawek ma byc w sloiku i tego musieli przestrzegac
inne nawet duzo drozsze dzemy bylo robione gorzej niz ta partia dla biedronki
Powrót do góry Go down
tarzan
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior



Liczba postów : 11352
Registration date : 16/09/2007

UFO - 22-23.01.2011 weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22-23.01.2011 weekend   UFO - 22-23.01.2011 weekend - Page 4 EmptyNie 23 Sty 2011, 17:47

KRT napisał:
OpTiOn TrAdEr napisał:
Ciekawe czy KRT chodzi płacić rachunki na pocztę UFO - 22-23.01.2011 weekend - Page 4 50305

Mam konto z darmowymi przelewami i druga sprawa liczy sie dla mnie wygoda, ale widze że ty dalej nie rozumiesz, to że ty wolisz w ten sposob sie rozliczac to nie znaczy że druga osoba tego samego chcce, a państwo tu ewidetnie narzuca obywatelom i bede zawsze temu przeciwny
http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/opole/sprawa-pewnego-proboszcza-to-hit-weekendu,1,4119731,region-wiadomosc.html
Z tego punktu zapatrywania to byłoby bardzo ciekawe.
KRK miałby trudności w trzepaniu "brudnej" kasy. Jest za. Konta i karty. Ograniczyć posługiwanie się kasą pochodzącą nie wiadomo skąd.
Zgadzam się, że jest to ograniczenie pewnej swobody obywatelom, ale czasy w jakich żyjemy pokazują na taką konieczność.

KRK musi upaść za te wszystkie oszustwa od 2K lat. Ludzie w końcu przejrzą na oczy tak jak KRT, a wtedy przyjdzie koniec. Smile
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 22-23.01.2011 weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22-23.01.2011 weekend   UFO - 22-23.01.2011 weekend - Page 4 EmptyNie 23 Sty 2011, 17:49

KRT napisał:
OpTiOn TrAdEr napisał:
Ciekawe czy KRT chodzi płacić rachunki na pocztę UFO - 22-23.01.2011 weekend - Page 4 50305

Mam konto z darmowymi przelewami i druga sprawa liczy sie dla mnie wygoda, ale widze że ty dalej nie rozumiesz, to że ty wolisz w ten sposob sie rozliczac to nie znaczy że druga osoba tego samego chcce, a państwo tu ewidetnie narzuca obywatelom i bede zawsze temu przeciwny

to jest najwazniejsze ze u mnie ma byc tak jak ja chce i jak mnie pasi a nie jak chce minister finansów

tez od dawna płace przelewy -lukas bank , darmowe przelewy + token
i to jest b.wygodne bo na poczcie zawsze kolejki i w odróżnieniu od biedronki to jedna pani siedzi w okienku
a 3 paniusie krzataja sie wewnatrz i taka organizacja ze nikt nie moze jej pomoc
a wystarczyłoby aby na poł godziny ja wsparły ją i juz po kolejce i dalej robia sobie kazda swoje (tak jest w biedronce )
ale tam mozna a tutaj nie
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 22-23.01.2011 weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22-23.01.2011 weekend   UFO - 22-23.01.2011 weekend - Page 4 EmptyNie 23 Sty 2011, 18:00

KaKa 2011 napisał:
KRT napisał:
OpTiOn TrAdEr napisał:
Ciekawe czy KRT chodzi płacić rachunki na pocztę UFO - 22-23.01.2011 weekend - Page 4 50305

Mam konto z darmowymi przelewami i druga sprawa liczy sie dla mnie wygoda, ale widze że ty dalej nie rozumiesz, to że ty wolisz w ten sposob sie rozliczac to nie znaczy że druga osoba tego samego chcce, a państwo tu ewidetnie narzuca obywatelom i bede zawsze temu przeciwny

to jest najwazniejsze ze u mnie ma byc tak jak ja chce i jak mnie pasi a nie jak chce minister finansów

tez od dawna płace przelewy -lukas bank , darmowe przelewy + token
i to jest b.wygodne bo na poczcie zawsze kolejki i w odróżnieniu od biedronki to jedna pani siedzi w okienku
a 3 paniusie krzataja sie wewnatrz i taka organizacja ze nikt nie moze jej pomoc
a wystarczyłoby aby na poł godziny ja wsparły ją i juz po kolejce i dalej robia sobie kazda swoje (tak jest w biedronce )
ale tam mozna a tutaj nie

ja mam w ING direct mialo byc niby darmowe ale jakis 7zł sie pojawiło mimo że dwa razy placiłem kartą na 100zł tak jak wymagają żeby było darmowe
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 22-23.01.2011 weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22-23.01.2011 weekend   UFO - 22-23.01.2011 weekend - Page 4 EmptyNie 23 Sty 2011, 18:00

tarzan napisał:
KRT napisał:
OpTiOn TrAdEr napisał:
Ciekawe czy KRT chodzi płacić rachunki na pocztę UFO - 22-23.01.2011 weekend - Page 4 50305

Mam konto z darmowymi przelewami i druga sprawa liczy sie dla mnie wygoda, ale widze że ty dalej nie rozumiesz, to że ty wolisz w ten sposob sie rozliczac to nie znaczy że druga osoba tego samego chcce, a państwo tu ewidetnie narzuca obywatelom i bede zawsze temu przeciwny
http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/opole/sprawa-pewnego-proboszcza-to-hit-weekendu,1,4119731,region-wiadomosc.html
Z tego punktu zapatrywania to byłoby bardzo ciekawe.
KRK miałby trudności w trzepaniu "brudnej" kasy. Jest za. Konta i karty. Ograniczyć posługiwanie się kasą pochodzącą nie wiadomo skąd.
Zgadzam się, że jest to ograniczenie pewnej swobody obywatelom, ale czasy w jakich żyjemy pokazują na taką konieczność.

KRK musi upaść za te wszystkie oszustwa od 2K lat. Ludzie w końcu przejrzą na oczy tak jak KRT, a wtedy przyjdzie koniec. Smile

Ostatnio czytałem, że jest największy od lat spadek ilości wiernych a także chętnych do seminariów. Czyżby oznaka początq końca?
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 22-23.01.2011 weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22-23.01.2011 weekend   UFO - 22-23.01.2011 weekend - Page 4 EmptyNie 23 Sty 2011, 18:01

KRT napisał:
KaKa 2011 napisał:
KRT napisał:
OpTiOn TrAdEr napisał:
Ciekawe czy KRT chodzi płacić rachunki na pocztę UFO - 22-23.01.2011 weekend - Page 4 50305

Mam konto z darmowymi przelewami i druga sprawa liczy sie dla mnie wygoda, ale widze że ty dalej nie rozumiesz, to że ty wolisz w ten sposob sie rozliczac to nie znaczy że druga osoba tego samego chcce, a państwo tu ewidetnie narzuca obywatelom i bede zawsze temu przeciwny

to jest najwazniejsze ze u mnie ma byc tak jak ja chce i jak mnie pasi a nie jak chce minister finansów

tez od dawna płace przelewy -lukas bank , darmowe przelewy + token
i to jest b.wygodne bo na poczcie zawsze kolejki i w odróżnieniu od biedronki to jedna pani siedzi w okienku
a 3 paniusie krzataja sie wewnatrz i taka organizacja ze nikt nie moze jej pomoc
a wystarczyłoby aby na poł godziny ja wsparły ją i juz po kolejce i dalej robia sobie kazda swoje (tak jest w biedronce )
ale tam mozna a tutaj nie

ja mam w ING direct mialo byc niby darmowe ale jakis 7zł sie pojawiło mimo że dwa razy placiłem kartą na 100zł tak jak wymagają żeby było darmowe

To zareklamuj.Chyba że czegoś mikrodrukiem nie doczytałeś. Laughing
Powrót do góry Go down
barany
MISZCZ
MISZCZ
barany


Liczba postów : 19198
Location : Bóg YHWH
Registration date : 07/09/2007

UFO - 22-23.01.2011 weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22-23.01.2011 weekend   UFO - 22-23.01.2011 weekend - Page 4 EmptyNie 23 Sty 2011, 18:03

Jones napisał:
nomad napisał:
Kami Stoch king vice-Małysz
UFO - 22-23.01.2011 weekend - Page 4 767691

to prawdziwi Polacy!!! Dzięki nim Polska żyje!!!
Powrót do góry Go down
janek




Liczba postów : 8015
Registration date : 24/06/2010

UFO - 22-23.01.2011 weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22-23.01.2011 weekend   UFO - 22-23.01.2011 weekend - Page 4 EmptyNie 23 Sty 2011, 18:03

UFO - 22-23.01.2011 weekend - Page 4 Hitler06

Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 22-23.01.2011 weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22-23.01.2011 weekend   UFO - 22-23.01.2011 weekend - Page 4 EmptyNie 23 Sty 2011, 18:11

KaKa 2011 napisał:
OpTiOn TrAdEr napisał:


Wg mnie to są towary gorszego sortu. Niektóre mają znaki "Wyprodukowane dla Biedronka" - to są gorszej jakości towary.
Dla mnie LIDL jest ok a Kauflandu tu nie mam to nie wiem. A skąd wiesz o tych wymaganiach, że musza spełnić?

A tak nawiasem to mi od zawsze smakowała większość szwabskich towarów.

Hergestellt aus Deutschland ja jawohl naturlich! Laughing

mam znajomego w łowiczu w Agros Nova i mowil ze jak biedronka zamowila sobie partie dżemów truskawkowych
to było w umowie zapisane nawet ile truskawek ma byc w sloiku i tego musieli przestrzegac
inne nawet duzo drozsze dzemy bylo robione gorzej niz ta partia dla biedronki

Serio?
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 22-23.01.2011 weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22-23.01.2011 weekend   UFO - 22-23.01.2011 weekend - Page 4 EmptyNie 23 Sty 2011, 18:11

HIOB napisał:
UFO - 22-23.01.2011 weekend - Page 4 Hitler06


A gdzie tu Hitler?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 22-23.01.2011 weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22-23.01.2011 weekend   UFO - 22-23.01.2011 weekend - Page 4 EmptyNie 23 Sty 2011, 18:22

krt
konto nie jest darmowe ale reszta darmowa
opcjoner
tak bylo
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 22-23.01.2011 weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22-23.01.2011 weekend   UFO - 22-23.01.2011 weekend - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 22-23.01.2011 weekend
Powrót do góry 
Strona 4 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» UFO -14-16.01.2011 weekend
» UFO - 22-25.04.2011 weekend
» UFO - 11.11-13.11.2011 weekend
» UFO - 17-18.12.2011 weekend
» UFO - 14.05-15.05.2011 weekend

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: