Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 30.07-31.07.2011 weekend

Go down 
+30
Diablo
loko
filip
walent
kiwi
gumbas
MICHU
Garrett
Dave
mario
kaczor
Jones
thorgall
jj
zibi
barra
EX
barura
RJ
MedKit*
SYLWESTER
delphia
betonowe_buty
Reser
janek
karnak
barany
REALISTA
Małolat
inwestor
34 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Jones

Jones


Liczba postów : 13205
Age : 53
Registration date : 15/03/2008

UFO - 30.07-31.07.2011 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.07-31.07.2011 weekend   UFO - 30.07-31.07.2011 weekend - Page 3 EmptySob 30 Lip 2011, 16:58

UFO - 30.07-31.07.2011 weekend - Page 3 Fw0777


UFO - 30.07-31.07.2011 weekend - Page 3 Fw0778
obowiązuje eS brał bym eS

HEJ
Powrót do góry Go down
karnak

karnak


Liczba postów : 13012
Registration date : 29/08/2007

UFO - 30.07-31.07.2011 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.07-31.07.2011 weekend   UFO - 30.07-31.07.2011 weekend - Page 3 EmptySob 30 Lip 2011, 17:05

barura napisał:
karnak napisał:
barura napisał:
inwestor napisał:
karnak napisał:


Odpowiedz mi na pytanie.
Czy wziąłbyś TERAZ eS średnioterminowo?
Przewrotnie odpowiem pytaniem
Czy od trzech miesięcy powinno się siedzieć na eL (bo pisanie to jedno a siedzenie to głupota)?


karnak, ty dorosnij chopie. korekta wzrostu z I kwartalu z 1,8 na....... 0,4 %, niedawna podpucha jakiejs agencji (ADP???) ze super je z nowotworzonymi miejscami pracy 180 tys., na drugi dzien 18 tys., glosowania zaprzane itd itp. zrozum chopie, kto tu rzadzi. z pewnoscia nie kreski. kreski to sie rysuje pod karnakow.
Dane fatalne.
Jak po tym tu twoim pisaniu spadki będą dalej naprawdę kontynuowane i nastąpi zmiana trendu długoterminowego to barur będzie dla mnie autorytetem i wzorcem inwestowania.
Jeśli zaś to co teraz piszesz jest w okolicach dołka średnioterminowego to myślę, że przynajmniej przeprosisz za określenia pod moim adresem.
Z tego co piszesz wnioskuję, że czeka nas od poniedziałku armagedon (albo już trwa i się znacząco pogłębi)
Ja nie przymykam oczu na POKAZYWANĄ (bo jak jest naprawdę to tego nie wiem) sytuację ameryki, tylko uważam, że jestem za cienki, by na tej podstawie podjąć właściwe decyzje, zbyt to proste by było (jest kiepsko to eS), wolę AT.
Skoro jest tak fatalnie to dlaczego grasz eL?
Aha być może pisanie to jedno, a gra to gra.
To może Ty odpowiesz jednoznacznie na pytanie do inwestora.
Czy wziąłbyś TERAZ eS na średni termin?.


karnaczku, ja nie jestem fundamentalistką (no moze w jednym wypadku), ja szukam opportunity.

przemyśl sobie to zdanie, w nim jest wszystko. jest w nim eL, często przetykane eSą. Zależy na jakim instrumencie w którym dniu, godzinie...... To trudne. To konsola (od 2-3 tygodni) przetykana jeszcze POWAZNYMI GLOBALNYMI spazmami. na pojutrze mam niewiele, ale mogę mieć wiele. risk on/off. taka choojowina. mogę mieć i frania na eSę, ale mogę mieć na eLę (tera nic nie preferuję). Dzis jeszcze tego ni wiem. nie mam 3 wariantów rozwoju sytuacji na poniedzialek jak EX-sio. SREDNI termin. dziś nie istnieje to pojęcie. dzięki....... Hiobe, dzięki komu? Bo mnie już się wszystko pokręciło.

Barur wiem, że nic nie wiem.
Ale, że Ty nie na eS?
To mi daje do myślenia.
Skoro opanowałeś taktykę BIS i na niej zarabiasz to po co Ci utarczki ze mną, Exem itp?
Napieprzasz złymi informacjami, a nie siedzisz na eS? Tylko piszesz o jakichś impulsach?
Nie rób mi wody z mózgu, albo rób, ja mam to w du....
I po wuj dyskutujemy, jak nie nadajemy na tych samych falach.
Powrót do góry Go down
karnak

karnak


Liczba postów : 13012
Registration date : 29/08/2007

UFO - 30.07-31.07.2011 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.07-31.07.2011 weekend   UFO - 30.07-31.07.2011 weekend - Page 3 EmptySob 30 Lip 2011, 17:17

barra napisał:
W związku z zauważalnym "chaosem" w postrzeganiu rzeczywistości i bardzo precyzyjnym odniesieniem do konkretnych swiec (sic! - w sumie to grubas z takiej sytuacji powinien byc zadowolony Smile ) chciałbym jedynie zauważyć, że AT [w tak dokładnym postrzeganiu] jest jedynie marną nadzieją, że rynek zachowa się "dokładnie tak samo jak w przeszłości".

Chciałbym zwrócić uwagę na EURCHF longterm. Smile Jest to wg.mnie dowód, że sytuacja nie jest jednoznaczna do porównań.

http://stooq.pl/q/?s=eurchf&c=30y&t=c&a=ln&b=0

Piękny zgodny z wszelką def. trend wzrostowy na CHF i w związku z pojawiającą się tezą dotyczącą kredytów w CHF mocno głoszoną przez media i polityków, że jakoby: "nie warto robić nerwowych ruchów na szczycie (sic!) i przewalutowywać kredytów" - mocno uważałbym ze zdefiniowaniem "szczytu" - moim zdaniem powinni się modlić, żeby ich zapowiedzi "szczytu CHF" przetrwały do jesiennych wyborów, bo tylko tym są powodowane.

Moje tezy:

Zawierucha w USA akurat dobrze zadziała na rynki w starej EUROPIE (również nasz), chwilowo brak będzie punktu odniesienia ale to nic.
Chińczycy zostana na rezerwach zrobieni w h... na swoich rezerwach w amerykańskich obligacjach, jest tylko kwestia kiedy-nie teraz jeszcze. Amerykanie już antycypowali to co zamierzają zrobić, na FX rządzą Amerykanie, Chińczycy niestety zasponsorują to co sami stworzyli - sztywność CNY, sztywność gospodarki, drenaż w handlu.
Do końca serii nic przerażającego się nie wydarzy - choć długie instrumenty tylko z amortyzacją, bo w przypadku negatywnego scenariusza default mógłby byc bolesny, ale czekanie na koniec świata uważam, za nierozsądne - rynki są po to żeby rosnąć. Smile A my jesteśmy po tej stronie oceanu.
Jeżeli Chińczycy zrealizują swoja (zapowiedzianą już) dywersyfikację depozytów z USD 70% i wdepną delikatnie jeszcze w CHF to wzmiana EURCHF może byc grubo powyżej 1:1. Wtedy będziemy definiować kolejny szczyt CHF/PLN na nastepne wybory i trzeba będzie usztywnić notki wymiany CHF do kredytów i zmienić prawo żeby umożliwić dziedziczenie zobowiązań z różnic kursowych na wnuki.


Jkoś tak się skłąda, że bogaci tego szukają CHF jako bezpieczne miejsce dla swoich oszczędności i zachowania wartości, a jakoś Węgrzy Polacy i inni "rozwijający się" - szukają tam kredytu (rzekomo tańszego). Smile. Zapytajcie przeciętnego obywatela "zachodu" co myśli o braniu kredytu w obcej walucie jeszcze na tak długo. I nie chodzi mi o sytuację teraz tylko generalnie.
Równowaga kredytu i depozytu w gospodarce musi być - nieprawda?

Ciekawe spostrzeżenia, choć sam nie wchodzę w takie przemyślenia.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 30.07-31.07.2011 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.07-31.07.2011 weekend   UFO - 30.07-31.07.2011 weekend - Page 3 EmptySob 30 Lip 2011, 17:20

Powrót do góry Go down
karnak

karnak


Liczba postów : 13012
Registration date : 29/08/2007

UFO - 30.07-31.07.2011 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.07-31.07.2011 weekend   UFO - 30.07-31.07.2011 weekend - Page 3 EmptySob 30 Lip 2011, 17:22

Jones napisał:
UFO - 30.07-31.07.2011 weekend - Page 3 Fw0777


UFO - 30.07-31.07.2011 weekend - Page 3 Fw0778
obowiązuje eS brał bym eS

HEJ
Taktycznie eS było proste 0.618FI. W każdym bądź razie można było zaryzykować z niewielkim stopem.
Sam wtedy o tym pisałem, ale realizacja to insza inszość.
To powiedzmy, że był sygnał eS na tym fibo, to dokąd sięgnie korekta?
Po ile brałbyś eL, gdyby rosło?
Powrót do góry Go down
Jones

Jones


Liczba postów : 13205
Age : 53
Registration date : 15/03/2008

UFO - 30.07-31.07.2011 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.07-31.07.2011 weekend   UFO - 30.07-31.07.2011 weekend - Page 3 EmptySob 30 Lip 2011, 17:43

karnak napisał:
Jones napisał:
UFO - 30.07-31.07.2011 weekend - Page 3 Fw0777


UFO - 30.07-31.07.2011 weekend - Page 3 Fw0778
obowiązuje eS brał bym eS

HEJ
Taktycznie eS było proste 0.618FI. W każdym bądź razie można było zaryzykować z niewielkim stopem.
Sam wtedy o tym pisałem, ale realizacja to insza inszość.
To powiedzmy, że był sygnał eS na tym fibo, to dokąd sięgnie korekta?
Po ile brałbyś eL, gdyby rosło?
2821 = L na pewno
lub
2742 dla szybszych raczej jako ochrona zysków

co do eS mozna było zagrać tak jak piszesz albo inaczej według innej strategi
es po przebiciu 2848 czyli eS = 2844
a że była luka no to pobraliśmy po 2820 w takim przypadku ustawiamy stopa na 2819 i sobie czekamy
HEJ
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO - 30.07-31.07.2011 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.07-31.07.2011 weekend   UFO - 30.07-31.07.2011 weekend - Page 3 EmptySob 30 Lip 2011, 17:53


http://www.tvn24.pl/0,1712392,0,1,po-masakrze-breivika-norwegowie-wycofuja-gry,wiadomosc.html

jak tak dalej pójdzie to wycofają nawozy sztuczne.
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 30.07-31.07.2011 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.07-31.07.2011 weekend   UFO - 30.07-31.07.2011 weekend - Page 3 EmptySob 30 Lip 2011, 18:08

delphia napisał:
Małolat napisał:


http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/amerykanie-maja-wszystkie-rozmowy-oni-znaja-prawde,1,4808246,wiadomosc.html
Tak tylko wklejam, bo wiadomo to nie "Autorytet" dobryżart

Petelicki zna się na wojsku. Był szkolony przez Amerykanów a Ci do procedur przywiązują bardzo dużo uwagi.

przypomnę jego List otwarty do Premiera Tuska

http://wiadomosci.onet.pl/raporty/katastrofa-samolotu-casa/ostre-slowa-gen-petelickiego-w-liscie-do-tuska,1,3571533,wiadomosc.html

i wywiad dla Wprost

http://www.wprost.pl/ar/223641/Gen-Petelicki-Bogdan-Klich-nie-ma-honoru-To-nieudacznik/


przypomną też artykuł który już kiedyś na UFO zamieszczałem

http://www.altair.com.pl/start-4439



trwa świadomy rozkład naszej armii a w szczególności lotnictwa - już w przyszłym roku powstanie potężna wyrwa w związku z koniecznością wycofania ze służby Su-22. Ale tak naprawdę dotyczy to wszystkich rodzajów broni - nie da się stworzyć armii zawodowej bez przeznaczenia na nią pieniędzy!!!!




w tym miejscu przypomnę coś co przebija się gdzieś między wierszami wypowiedzi Petelickiego - czas na zmiany, na nowych ludzi. NIE dla PO, PiS, SLD i PSL których wieloletnie rządy doprowadziły do rozkładu Państwa!!!!
Ja tam zadnego rozkladu nie widze.Przetrag na samolot Sikorski rozpisal i juz byky wyniki.To sa fakty.Oczywiscie mozna pierdolic ze na pewno afera i dlatego Szczyglo uniewaznil ale faktem jest ze Sikorski samolty zamowil a inni to olali bo mieli to w dupie.
A Korwin mikke juz przy korycie byl jaki on nowy
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30136
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO - 30.07-31.07.2011 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.07-31.07.2011 weekend   UFO - 30.07-31.07.2011 weekend - Page 3 EmptySob 30 Lip 2011, 18:46

http://moto.wp.pl/kat,89554,title,Zamien-swoje-auto-na-elektryczne,wid,13591732,wiadomosc.html?ticaid=1cc12

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO - 30.07-31.07.2011 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.07-31.07.2011 weekend   UFO - 30.07-31.07.2011 weekend - Page 3 EmptySob 30 Lip 2011, 18:56

kaczor napisał:
delphia napisał:
Małolat napisał:


http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/amerykanie-maja-wszystkie-rozmowy-oni-znaja-prawde,1,4808246,wiadomosc.html
Tak tylko wklejam, bo wiadomo to nie "Autorytet" dobryżart

Petelicki zna się na wojsku. Był szkolony przez Amerykanów a Ci do procedur przywiązują bardzo dużo uwagi.

przypomnę jego List otwarty do Premiera Tuska

http://wiadomosci.onet.pl/raporty/katastrofa-samolotu-casa/ostre-slowa-gen-petelickiego-w-liscie-do-tuska,1,3571533,wiadomosc.html

i wywiad dla Wprost

http://www.wprost.pl/ar/223641/Gen-Petelicki-Bogdan-Klich-nie-ma-honoru-To-nieudacznik/


przypomną też artykuł który już kiedyś na UFO zamieszczałem

http://www.altair.com.pl/start-4439



trwa świadomy rozkład naszej armii a w szczególności lotnictwa - już w przyszłym roku powstanie potężna wyrwa w związku z koniecznością wycofania ze służby Su-22. Ale tak naprawdę dotyczy to wszystkich rodzajów broni - nie da się stworzyć armii zawodowej bez przeznaczenia na nią pieniędzy!!!!




w tym miejscu przypomnę coś co przebija się gdzieś między wierszami wypowiedzi Petelickiego - czas na zmiany, na nowych ludzi. NIE dla PO, PiS, SLD i PSL których wieloletnie rządy doprowadziły do rozkładu Państwa!!!!
Ja tam zadnego rozkladu nie widze.Przetrag na samolot Sikorski rozpisal i juz byky wyniki.To sa fakty.Oczywiscie mozna pierdolic ze na pewno afera i dlatego Szczyglo uniewaznil ale faktem jest ze Sikorski samolty zamowil a inni to olali bo mieli to w dupie.
A Korwin mikke juz przy korycie byl jaki on nowy

nie widzisz rozkładu? czyli normalne wg Ciebie jest to że piloci jednostki przeznaczonej do transportu VIPów w Państwie nie mają uprawnień do wykonywania zadań, że fałszowane są dokumenty z tym związane, że agenci BOR wysłani do Smoleńska na rekonesans lotniska nie mogą wejść na jego teren bo MSZ nie przesłał noty do Rosjan? To dotyczy całego procesu organizacji wizyt zarówno 07 jak i 10.04.2010. Uważasz że jakiekolwiek inne Państwo wysyłałoby na niefunkcjonujące od pewnego czasu lotnisko swojego Premiera i Prezydenta mimo oficjalnych informacji ze strony Rosjan o stanie tego lotniska? Że nie ustaliłoby reżimu podejścia i negocjowałoby choćby obecności naszego kontrolera do pomocy ze względu na archaiczną infrastrukturę? Taka sytuacja mogła mieć miejsce w dużo lepszych warunkach pogodowych. Czy w normalnym Państwie Klich byłby szefem MON po takiej serii katastrof i tym co działo się w armii? Czy w normalnym Państwie ministra psychiatrę zastępuje się młokosem który z wojskiem nigdy nic wspólnego nie miał i nawet się sprawami wojskowości nie interesował?

A patrząc szerzej - normalne jest że rząd rozwala reformę emerytalną zaplanowaną na lata? Że urzędujący Prezydent odmawia wskazania ekspertyz konstytucjonalistów które stwierdzają zgodność tych posunięć z Konstytucją mimo iż ma taki obowiązek? Że dług publiczny rośnie w ciągu kilku lat o połowę przy jednoczesnej masowej wyprzedaży majątku? Że wprowadza się ustawy w sposób oczywisty niezgodne z Konstytucją (jak choćby ustawa o "dopalaczach")?

Dla mnie to NIE JEST NORMALNE!!!!

A kto Ci każe głosować na Korwina? Głosuj sobie na kogo chcesz (poza PO, PiS, SLD i PSL oczywiście)
Powrót do góry Go down
barura




Liczba postów : 8236
Registration date : 22/10/2009

UFO - 30.07-31.07.2011 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.07-31.07.2011 weekend   UFO - 30.07-31.07.2011 weekend - Page 3 EmptySob 30 Lip 2011, 19:20

karnak napisał:
barura napisał:
karnak napisał:
barura napisał:
inwestor napisał:
karnak napisał:


Odpowiedz mi na pytanie.
Czy wziąłbyś TERAZ eS średnioterminowo?
Przewrotnie odpowiem pytaniem
Czy od trzech miesięcy powinno się siedzieć na eL (bo pisanie to jedno a siedzenie to głupota)?


karnak, ty dorosnij chopie. korekta wzrostu z I kwartalu z 1,8 na....... 0,4 %, niedawna podpucha jakiejs agencji (ADP???) ze super je z nowotworzonymi miejscami pracy 180 tys., na drugi dzien 18 tys., glosowania zaprzane itd itp. zrozum chopie, kto tu rzadzi. z pewnoscia nie kreski. kreski to sie rysuje pod karnakow.
Dane fatalne.
Jak po tym tu twoim pisaniu spadki będą dalej naprawdę kontynuowane i nastąpi zmiana trendu długoterminowego to barur będzie dla mnie autorytetem i wzorcem inwestowania.
Jeśli zaś to co teraz piszesz jest w okolicach dołka średnioterminowego to myślę, że przynajmniej przeprosisz za określenia pod moim adresem.
Z tego co piszesz wnioskuję, że czeka nas od poniedziałku armagedon (albo już trwa i się znacząco pogłębi)
Ja nie przymykam oczu na POKAZYWANĄ (bo jak jest naprawdę to tego nie wiem) sytuację ameryki, tylko uważam, że jestem za cienki, by na tej podstawie podjąć właściwe decyzje, zbyt to proste by było (jest kiepsko to eS), wolę AT.
Skoro jest tak fatalnie to dlaczego grasz eL?
Aha być może pisanie to jedno, a gra to gra.
To może Ty odpowiesz jednoznacznie na pytanie do inwestora.
Czy wziąłbyś TERAZ eS na średni termin?.


karnaczku, ja nie jestem fundamentalistką (no moze w jednym wypadku), ja szukam opportunity.

przemyśl sobie to zdanie, w nim jest wszystko. jest w nim eL, często przetykane eSą. Zależy na jakim instrumencie w którym dniu, godzinie...... To trudne. To konsola (od 2-3 tygodni) przetykana jeszcze POWAZNYMI GLOBALNYMI spazmami. na pojutrze mam niewiele, ale mogę mieć wiele. risk on/off. taka choojowina. mogę mieć i frania na eSę, ale mogę mieć na eLę (tera nic nie preferuję). Dzis jeszcze tego ni wiem. nie mam 3 wariantów rozwoju sytuacji na poniedzialek jak EX-sio. SREDNI termin. dziś nie istnieje to pojęcie. dzięki....... Hiobe, dzięki komu? Bo mnie już się wszystko pokręciło.

Barur wiem, że nic nie wiem.
Ale, że Ty nie na eS?
To mi daje do myślenia.
Skoro opanowałeś taktykę BIS i na niej zarabiasz to po co Ci utarczki ze mną, Exem itp?
Napieprzasz złymi informacjami, a nie siedzisz na eS? Tylko piszesz o jakichś impulsach?
Nie rób mi wody z mózgu, albo rób, ja mam to w du....
I po wuj dyskutujemy, jak nie nadajemy na tych samych falach.


karnaczku, przejrzyj sobie kolejność wczorajszych postów. Kto kogo wywołał do tablicy. EX i ty zaczepiliście barurcię. Baaaa..... zechcieliście poznać puzzel. Baaa..... ten nawet dostarczyłam, wywołując tym samym morze insynuacji ze strony EX-a, że jestem tu po to, żeby spijać jego reko o "kafce i łyżeczce". No to parę razy mu odpłąciłam. Ot co, i tylko to.



A że informuję, że średniotermionowo ( co jeszcze promowałam od 11.05. br.) nie gram już eSą na wiguni, to tyż jakieś info. Teraz gram Bisą. Do odwołania.
Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

UFO - 30.07-31.07.2011 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.07-31.07.2011 weekend   UFO - 30.07-31.07.2011 weekend - Page 3 EmptySob 30 Lip 2011, 19:23

Jones napisał:
karnak napisał:
Jones napisał:
UFO - 30.07-31.07.2011 weekend - Page 3 Fw0777


UFO - 30.07-31.07.2011 weekend - Page 3 Fw0778
obowiązuje eS brał bym eS

HEJ
Taktycznie eS było proste 0.618FI. W każdym bądź razie można było zaryzykować z niewielkim stopem.
Sam wtedy o tym pisałem, ale realizacja to insza inszość.
To powiedzmy, że był sygnał eS na tym fibo, to dokąd sięgnie korekta?
Po ile brałbyś eL, gdyby rosło?
2821 = L na pewno
lub
2742 dla szybszych raczej jako ochrona zysków

co do eS mozna było zagrać tak jak piszesz albo inaczej według innej strategi
es po przebiciu 2848 czyli eS = 2844
a że była luka no to pobraliśmy po 2820 w takim przypadku ustawiamy stopa na 2819 i sobie czekamy
HEJ

Bylo pare sygnalow S i L. wyglada to wszystko na proste. na S lecialo ciurkiem bez zmylek. jak ktos nie widzi to neich kupi sobie gogle.

UFO - 30.07-31.07.2011 weekend - Page 3 Screenshot001mj

swingi na różowo, bo to jest sesja regularnego dymania leszcza.


Ostatnio zmieniony przez XXX dnia Sob 30 Lip 2011, 19:33, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
barura




Liczba postów : 8236
Registration date : 22/10/2009

UFO - 30.07-31.07.2011 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.07-31.07.2011 weekend   UFO - 30.07-31.07.2011 weekend - Page 3 EmptySob 30 Lip 2011, 19:30

i dalej od nowej linii


"Napieprzasz złymi informacjami, a nie siedzisz na eS? Tylko piszesz o jakichś impulsach?"


Nie napieprzam złymi informacjami, jedynie pokazuję jak rynkiem manipulują> 1,8% w I kw. > HOSSA (ostatni orgazm EX-a), dziś podają, że to było 0,4 % (mamy przypominam za chwilę początek III kw.). To nie są dyletanci. Historia z nowymi miejscami pracy jeszcze lepsza manipulacja, całkiem niedawno, z dnia na dzień (również zmiana kierunku na giepewuniach, i to nie o kilka punktów). A przy takich zaprzaństwach jak obecne głosowania, to ja się nie opowiadam co do kierunku rynku. chociaż swój bias mam (oczywista eSa). Ale rozumna eSa.

Dodatkowo: Być może mamy przeddzień historii podobnej do Lehmannsów. Who knows. Jak piszą mądrzejsi ode mnie. Piszą " obecnie dzieją się rzeczy które w przeszłości w świecie finansów nie były do wyobrazenia" ergo " reakcja na to jest również niewyobrażalna". Dlatego > średni termin ? Zapomnij.

simple as that. jocolor
Powrót do góry Go down
barura




Liczba postów : 8236
Registration date : 22/10/2009

UFO - 30.07-31.07.2011 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.07-31.07.2011 weekend   UFO - 30.07-31.07.2011 weekend - Page 3 EmptySob 30 Lip 2011, 19:33

delphia napisał:
kaczor napisał:
delphia napisał:
Małolat napisał:


http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/amerykanie-maja-wszystkie-rozmowy-oni-znaja-prawde,1,4808246,wiadomosc.html
Tak tylko wklejam, bo wiadomo to nie "Autorytet" dobryżart

Petelicki zna się na wojsku. Był szkolony przez Amerykanów a Ci do procedur przywiązują bardzo dużo uwagi.

przypomnę jego List otwarty do Premiera Tuska

http://wiadomosci.onet.pl/raporty/katastrofa-samolotu-casa/ostre-slowa-gen-petelickiego-w-liscie-do-tuska,1,3571533,wiadomosc.html

i wywiad dla Wprost

http://www.wprost.pl/ar/223641/Gen-Petelicki-Bogdan-Klich-nie-ma-honoru-To-nieudacznik/


przypomną też artykuł który już kiedyś na UFO zamieszczałem

http://www.altair.com.pl/start-4439



trwa świadomy rozkład naszej armii a w szczególności lotnictwa - już w przyszłym roku powstanie potężna wyrwa w związku z koniecznością wycofania ze służby Su-22. Ale tak naprawdę dotyczy to wszystkich rodzajów broni - nie da się stworzyć armii zawodowej bez przeznaczenia na nią pieniędzy!!!!




w tym miejscu przypomnę coś co przebija się gdzieś między wierszami wypowiedzi Petelickiego - czas na zmiany, na nowych ludzi. NIE dla PO, PiS, SLD i PSL których wieloletnie rządy doprowadziły do rozkładu Państwa!!!!
Ja tam zadnego rozkladu nie widze.Przetrag na samolot Sikorski rozpisal i juz byky wyniki.To sa fakty.Oczywiscie mozna pierdolic ze na pewno afera i dlatego Szczyglo uniewaznil ale faktem jest ze Sikorski samolty zamowil a inni to olali bo mieli to w dupie.
A Korwin mikke juz przy korycie byl jaki on nowy

nie widzisz rozkładu? czyli normalne wg Ciebie jest to że piloci jednostki przeznaczonej do transportu VIPów w Państwie nie mają uprawnień do wykonywania zadań, że fałszowane są dokumenty z tym związane, że agenci BOR wysłani do Smoleńska na rekonesans lotniska nie mogą wejść na jego teren bo MSZ nie przesłał noty do Rosjan? To dotyczy całego procesu organizacji wizyt zarówno 07 jak i 10.04.2010. Uważasz że jakiekolwiek inne Państwo wysyłałoby na niefunkcjonujące od pewnego czasu lotnisko swojego Premiera i Prezydenta mimo oficjalnych informacji ze strony Rosjan o stanie tego lotniska? Że nie ustaliłoby reżimu podejścia i negocjowałoby choćby obecności naszego kontrolera do pomocy ze względu na archaiczną infrastrukturę? Taka sytuacja mogła mieć miejsce w dużo lepszych warunkach pogodowych. Czy w normalnym Państwie Klich byłby szefem MON po takiej serii katastrof i tym co działo się w armii? Czy w normalnym Państwie ministra psychiatrę zastępuje się młokosem który z wojskiem nigdy nic wspólnego nie miał i nawet się sprawami wojskowości nie interesował?

A patrząc szerzej - normalne jest że rząd rozwala reformę emerytalną zaplanowaną na lata? Że urzędujący Prezydent odmawia wskazania ekspertyz konstytucjonalistów które stwierdzają zgodność tych posunięć z Konstytucją mimo iż ma taki obowiązek? Że dług publiczny rośnie w ciągu kilku lat o połowę przy jednoczesnej masowej wyprzedaży majątku? Że wprowadza się ustawy w sposób oczywisty niezgodne z Konstytucją (jak choćby ustawa o "dopalaczach")?

Dla mnie to NIE JEST NORMALNE!!!!

A kto Ci każe głosować na Korwina? Głosuj sobie na kogo chcesz (poza PO, PiS, SLD i PSL oczywiście)

czesto i gesto procedury sa łąmane jak zapałki. to fakt znany. chyba na każdym szczeblu. Niestety.
Powrót do góry Go down
karnak

karnak


Liczba postów : 13012
Registration date : 29/08/2007

UFO - 30.07-31.07.2011 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.07-31.07.2011 weekend   UFO - 30.07-31.07.2011 weekend - Page 3 EmptySob 30 Lip 2011, 20:23

Nie wydaje wam się, że cały ten obszar złych informacji jest teraz tak nachalnie wciskany inwestorom, by wywołać u nich odruch wymiotny na zakup akcji?
Aż wyje naokoło - oddaj akcje, bierz krótkie, krach za rogiem czeka.
Czy tak ma wyglądać zjazd? Pod info podane na tacy?
I to teraz gdy wykresy amerykańskie są na mocnym technicznie wsparciu?
Dziękuję za oferowane mi szorty, na emerytalne wolę jeszcze poczekać. Smile
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 30.07-31.07.2011 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.07-31.07.2011 weekend   UFO - 30.07-31.07.2011 weekend - Page 3 EmptySob 30 Lip 2011, 20:30

delphia napisał:
kaczor napisał:
delphia napisał:
Małolat napisał:


http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/amerykanie-maja-wszystkie-rozmowy-oni-znaja-prawde,1,4808246,wiadomosc.html
Tak tylko wklejam, bo wiadomo to nie "Autorytet" dobryżart

Petelicki zna się na wojsku. Był szkolony przez Amerykanów a Ci do procedur przywiązują bardzo dużo uwagi.

przypomnę jego List otwarty do Premiera Tuska

http://wiadomosci.onet.pl/raporty/katastrofa-samolotu-casa/ostre-slowa-gen-petelickiego-w-liscie-do-tuska,1,3571533,wiadomosc.html

i wywiad dla Wprost

http://www.wprost.pl/ar/223641/Gen-Petelicki-Bogdan-Klich-nie-ma-honoru-To-nieudacznik/


przypomną też artykuł który już kiedyś na UFO zamieszczałem

http://www.altair.com.pl/start-4439



trwa świadomy rozkład naszej armii a w szczególności lotnictwa - już w przyszłym roku powstanie potężna wyrwa w związku z koniecznością wycofania ze służby Su-22. Ale tak naprawdę dotyczy to wszystkich rodzajów broni - nie da się stworzyć armii zawodowej bez przeznaczenia na nią pieniędzy!!!!




w tym miejscu przypomnę coś co przebija się gdzieś między wierszami wypowiedzi Petelickiego - czas na zmiany, na nowych ludzi. NIE dla PO, PiS, SLD i PSL których wieloletnie rządy doprowadziły do rozkładu Państwa!!!!
Ja tam zadnego rozkladu nie widze.Przetrag na samolot Sikorski rozpisal i juz byky wyniki.To sa fakty.Oczywiscie mozna pierdolic ze na pewno afera i dlatego Szczyglo uniewaznil ale faktem jest ze Sikorski samolty zamowil a inni to olali bo mieli to w dupie.
A Korwin mikke juz przy korycie byl jaki on nowy

nie widzisz rozkładu? czyli normalne wg Ciebie jest to że piloci jednostki przeznaczonej do transportu VIPów w Państwie nie mają uprawnień do wykonywania zadań, że fałszowane są dokumenty z tym związane, że agenci BOR wysłani do Smoleńska na rekonesans lotniska nie mogą wejść na jego teren bo MSZ nie przesłał noty do Rosjan? To dotyczy całego procesu organizacji wizyt zarówno 07 jak i 10.04.2010. Uważasz że jakiekolwiek inne Państwo wysyłałoby na niefunkcjonujące od pewnego czasu lotnisko swojego Premiera i Prezydenta mimo oficjalnych informacji ze strony Rosjan o stanie tego lotniska? Że nie ustaliłoby reżimu podejścia i negocjowałoby choćby obecności naszego kontrolera do pomocy ze względu na archaiczną infrastrukturę? Taka sytuacja mogła mieć miejsce w dużo lepszych warunkach pogodowych. Czy w normalnym Państwie Klich byłby szefem MON po takiej serii katastrof i tym co działo się w armii? Czy w normalnym Państwie ministra psychiatrę zastępuje się młokosem który z wojskiem nigdy nic wspólnego nie miał i nawet się sprawami wojskowości nie interesował?

A patrząc szerzej - normalne jest że rząd rozwala reformę emerytalną zaplanowaną na lata? Że urzędujący Prezydent odmawia wskazania ekspertyz konstytucjonalistów które stwierdzają zgodność tych posunięć z Konstytucją mimo iż ma taki obowiązek? Że dług publiczny rośnie w ciągu kilku lat o połowę przy jednoczesnej masowej wyprzedaży majątku? Że wprowadza się ustawy w sposób oczywisty niezgodne z Konstytucją (jak choćby ustawa o "dopalaczach")?

Dla mnie to NIE JEST NORMALNE!!!!

A kto Ci każe głosować na Korwina? Głosuj sobie na kogo chcesz (poza PO, PiS, SLD i PSL oczywiście)
Ta masowa wyprzedaz majatku to na jakiej podstawie?Bo zadne dane tego noe p[otwierdzaja,dlug zawsze rosnei w czasie recesji w Polsce i tak jest duzo nizszy niz w innych krajach europejskich.
Jak jest CI tak zle to strzel sobie w leb i nie zatruwaj zycia innym swoim ciaglym marudzeniem
Proste rozwiazanie i skuteczne
Powrót do góry Go down
SYLWESTER

SYLWESTER


Liczba postów : 10475
Location : Katowice
Registration date : 20/11/2007

UFO - 30.07-31.07.2011 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.07-31.07.2011 weekend   UFO - 30.07-31.07.2011 weekend - Page 3 EmptySob 30 Lip 2011, 21:15

Samolot Boeing 737-800 należący do linii Caribbean Airlines rozbił się przy próbie lądowania w Gujanie. Na pokładzie znajdowało się 163 osoby. Nikt nie zginął - podaje agencja AFP.
Maszyna leciała z Nowego Jorku. Przy próbie lądowania na lotnisku w Georgetown samolot wypadł z pasa i złamał się na dwie części, omijając głęboki na 60 metrów wąwóz.

MIELI SZCZĘŚCIE ! ( w nieszczęściu )

A TERAZ LOSOWANIE ....
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30136
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO - 30.07-31.07.2011 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.07-31.07.2011 weekend   UFO - 30.07-31.07.2011 weekend - Page 3 EmptySob 30 Lip 2011, 21:17

http://kontakt24.tvn.pl/temat,sluzyl-kilkadziesiat-lat-runal-w-kilka-sekund,127839.html?grupa=najnowsze

Rolling Eyes

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
mario




Liczba postów : 115
Registration date : 08/06/2011

UFO - 30.07-31.07.2011 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.07-31.07.2011 weekend   UFO - 30.07-31.07.2011 weekend - Page 3 EmptySob 30 Lip 2011, 21:19

OpTiOn TrAdEr napisał:
mario: fajne te kawały wczoraj zapodałeś, chamskie dosyć.

Ja lubię też kawały o Żydkach

Nie lubię
bo one nie sa dowcipne
jak np ten:

Hans do Żydów podczas kopania rowu:
-Mam dla was nowa zabawę. Pobawimy się w chowanego. Każdy, którego nie znajdę, będzie wolny, reszta zostanie rozstrzelana. Liczę do trzech!
Raz
Dwa
Trzy!
-Widziałem, widziałem, schowałeś się za łopatą. WYCHODZIĆ!
AAAAA, to tu cala piąteczka się chowa.


wolę takie:
Siedzi sobie dwóch gości nad jeziorem i spokojnie łowią ryby. Wtem z hukiem przepływa obok motorówka, ciągnąc za sobą gościa na nartach wodnych - i jedna z nart przecina żyłki obu wędek! Na co jeden z wędkarzy patrzy za sportowcem i rzuca ze złością: "obyś się utopił, gałganie!" No i jak na życzenie coś tam u narciarza pęka, wyaltuje w powietrze i znika pod wodą, motorówka odpływa.
Obaj wędkarze niepewnie czekają, aż facet się wynurzy, ale tu nic. No i jeden mówi wkońcu: "Kurde, trza by go ratować, nie?"
Wiosła w dłoń i płyną! Dopływają na miejsce i po chwili wyciągają sztywnego faceta na pokład łódki.
- Kurde, nie oddycha!
- Rób mu sztuczne oddychanie, bo wykituje!
- Ale stary, jemu tak cuchnie z paszczy, że nie dam rady!
- Rób - mówi drugi - ty mu źle życzyłeś, ty go ratuj.
No i wędkarz bierze wdech, przykłada usta do ust topielca... i zaczyna się krztusić.
- Nie dam rady, człowieku, jedzie mu z mordy nieziemsko!
- Rób! Ty mu źle życzyłeś, to go ratuj.
I znowu próbujke, i znowu niemal puszcza pawia
- Nie dam rady, na Boga, nie dam rady!
- Rób! Ty mu źle życzyłeś, to go ratuj.
- Ale stary, to chyba nie ten!
- A to dlaczego? - dziwi się drugi wędkarz.
- No bo ten ma łyżwy!

i cos pod KRT:

Na stacji benzynowej, staje samochód, wychodzi koleś,
garniak,
czarne BMW, itp.
Idzie do kasy,
bierze gumki,
kilka piw,
po chwili
wchodzi taka 14-letnia dziewczyna i mówi:
-Jeszcze chipsy proszę księdza
Powrót do góry Go down
SYLWESTER

SYLWESTER


Liczba postów : 10475
Location : Katowice
Registration date : 20/11/2007

UFO - 30.07-31.07.2011 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.07-31.07.2011 weekend   UFO - 30.07-31.07.2011 weekend - Page 3 EmptySob 30 Lip 2011, 21:59

ANGLIA , UKRAINA affraid
Powrót do góry Go down
janek




Liczba postów : 8015
Registration date : 24/06/2010

UFO - 30.07-31.07.2011 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.07-31.07.2011 weekend   UFO - 30.07-31.07.2011 weekend - Page 3 EmptySob 30 Lip 2011, 22:12

zibi napisał:
http://kontakt24.tvn.pl/temat,sluzyl-kilkadziesiat-lat-runal-w-kilka-sekund,127839.html?grupa=najnowsze

Rolling Eyes

wszystko zniszczyć i żyć z mandatów i śledzić właścicieli pensjonatow czy czasem na lewo jakiegoś gościa nie mają
Powrót do góry Go down
janek




Liczba postów : 8015
Registration date : 24/06/2010

UFO - 30.07-31.07.2011 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.07-31.07.2011 weekend   UFO - 30.07-31.07.2011 weekend - Page 3 EmptySob 30 Lip 2011, 22:18

"Dyspozytorka, lekarz zespołu specjalistycznego, którzy mają kilkudziesięcioletnie doświadczenie, jak i pozostali członkowie ekipy byli w ciężkim szoku" - komentuje pracownik pogotowia, który poinformował redakcję Kontaktu 24 o wyjeździe karetki do... psa. Jak mogło do tego dojść? Okazuje się, że pogotowie z Piaseczna (woj. mazowieckie) otrzymało telefon o problemach z oddychaniem u "40-letniego pacjenta", który leży na ulicy w oddalonym o około 40 km Czersku (gmina Góra Kalwaria). Dopiero na miejscu okazało się, że rzekomy "pacjent" jest zwierzęciem. Pogotowie zamierza skierować sprawę do sądu.

http://kontakt24.tvn.pl/temat,wezwala-karetke-do-psa-twierdzila-ze-to-czlowiek,123063.html
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO - 30.07-31.07.2011 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.07-31.07.2011 weekend   UFO - 30.07-31.07.2011 weekend - Page 3 EmptySob 30 Lip 2011, 22:22

kaczor napisał:
delphia napisał:
kaczor napisał:
delphia napisał:
Małolat napisał:


http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/amerykanie-maja-wszystkie-rozmowy-oni-znaja-prawde,1,4808246,wiadomosc.html
Tak tylko wklejam, bo wiadomo to nie "Autorytet" dobryżart

Petelicki zna się na wojsku. Był szkolony przez Amerykanów a Ci do procedur przywiązują bardzo dużo uwagi.

przypomnę jego List otwarty do Premiera Tuska

http://wiadomosci.onet.pl/raporty/katastrofa-samolotu-casa/ostre-slowa-gen-petelickiego-w-liscie-do-tuska,1,3571533,wiadomosc.html

i wywiad dla Wprost

http://www.wprost.pl/ar/223641/Gen-Petelicki-Bogdan-Klich-nie-ma-honoru-To-nieudacznik/


przypomną też artykuł który już kiedyś na UFO zamieszczałem

http://www.altair.com.pl/start-4439



trwa świadomy rozkład naszej armii a w szczególności lotnictwa - już w przyszłym roku powstanie potężna wyrwa w związku z koniecznością wycofania ze służby Su-22. Ale tak naprawdę dotyczy to wszystkich rodzajów broni - nie da się stworzyć armii zawodowej bez przeznaczenia na nią pieniędzy!!!!




w tym miejscu przypomnę coś co przebija się gdzieś między wierszami wypowiedzi Petelickiego - czas na zmiany, na nowych ludzi. NIE dla PO, PiS, SLD i PSL których wieloletnie rządy doprowadziły do rozkładu Państwa!!!!
Ja tam zadnego rozkladu nie widze.Przetrag na samolot Sikorski rozpisal i juz byky wyniki.To sa fakty.Oczywiscie mozna pierdolic ze na pewno afera i dlatego Szczyglo uniewaznil ale faktem jest ze Sikorski samolty zamowil a inni to olali bo mieli to w dupie.
A Korwin mikke juz przy korycie byl jaki on nowy

nie widzisz rozkładu? czyli normalne wg Ciebie jest to że piloci jednostki przeznaczonej do transportu VIPów w Państwie nie mają uprawnień do wykonywania zadań, że fałszowane są dokumenty z tym związane, że agenci BOR wysłani do Smoleńska na rekonesans lotniska nie mogą wejść na jego teren bo MSZ nie przesłał noty do Rosjan? To dotyczy całego procesu organizacji wizyt zarówno 07 jak i 10.04.2010. Uważasz że jakiekolwiek inne Państwo wysyłałoby na niefunkcjonujące od pewnego czasu lotnisko swojego Premiera i Prezydenta mimo oficjalnych informacji ze strony Rosjan o stanie tego lotniska? Że nie ustaliłoby reżimu podejścia i negocjowałoby choćby obecności naszego kontrolera do pomocy ze względu na archaiczną infrastrukturę? Taka sytuacja mogła mieć miejsce w dużo lepszych warunkach pogodowych. Czy w normalnym Państwie Klich byłby szefem MON po takiej serii katastrof i tym co działo się w armii? Czy w normalnym Państwie ministra psychiatrę zastępuje się młokosem który z wojskiem nigdy nic wspólnego nie miał i nawet się sprawami wojskowości nie interesował?

A patrząc szerzej - normalne jest że rząd rozwala reformę emerytalną zaplanowaną na lata? Że urzędujący Prezydent odmawia wskazania ekspertyz konstytucjonalistów które stwierdzają zgodność tych posunięć z Konstytucją mimo iż ma taki obowiązek? Że dług publiczny rośnie w ciągu kilku lat o połowę przy jednoczesnej masowej wyprzedaży majątku? Że wprowadza się ustawy w sposób oczywisty niezgodne z Konstytucją (jak choćby ustawa o "dopalaczach")?

Dla mnie to NIE JEST NORMALNE!!!!

A kto Ci każe głosować na Korwina? Głosuj sobie na kogo chcesz (poza PO, PiS, SLD i PSL oczywiście)
Ta masowa wyprzedaz majatku to na jakiej podstawie?Bo zadne dane tego noe p[otwierdzaja,dlug zawsze rosnei w czasie recesji w Polsce i tak jest duzo nizszy niz w innych krajach europejskich.
Jak jest CI tak zle to strzel sobie w leb i nie zatruwaj zycia innym swoim ciaglym marudzeniem
Proste rozwiazanie i skuteczne

Serio nie zauważyłeś wyprzedaży majtku SP? Kaczor nie boli Cię głowa po tych treningach przypadkiem? Masz zaniki pamięci? Niedługo będziesz jak Gołota gadał bo z trafianiem w klawisze już masz problem.

Prywatyzacja. W skrócie 740 spółek i planowane przychody na poziomie 25-30 mld wg planu na lata 2008-2011

http://prywatyzacja.msp.gov.pl/portal.php?serwis=pr&dzial=141&id=4047&poz=4

Przychody:
2008 - 2,37 mld
2009 - 6,97 mld
2010 - 29,95 mld
plan na 2011 - 15 mld

i tak wszystko nie poszło (np Lotos).

Jak nas przyciśnie jak Greków to nie będzie już co sprzedawać.


Stosując Twoje POdejście trzeba się cieszyć tym co jest i nieważne jak to wygląda - jeśli syf akceptujesz to syf dostajesz.
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30136
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO - 30.07-31.07.2011 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.07-31.07.2011 weekend   UFO - 30.07-31.07.2011 weekend - Page 3 EmptySob 30 Lip 2011, 23:35

HIOB napisał:
zibi napisał:
http://kontakt24.tvn.pl/temat,sluzyl-kilkadziesiat-lat-runal-w-kilka-sekund,127839.html?grupa=najnowsze

Rolling Eyes

wszystko zniszczyć i żyć z mandatów i śledzić właścicieli pensjonatow czy czasem na lewo jakiegoś gościa nie mają



http://wiadomosci.onet.pl/kiosk/tajne-wariactwa-fhrera,1,4806111,kiosk-wiadomosc.html



Ostatnią wariacką historię o Hitlerze przytacza brytyjski pisarz Graeme Donald, który zbierając materiały do książki o wojskowości natrafił na intrygujący trop. Otóż Hitler i Heinrich Himmler podobno do tego stopnia obawiali się, iż niemieccy żołnierze zarażą się chorobami wenerycznymi od francuskich prostytutek, że wymyślili praktyczne rozwiązanie: Niemcy mieli nosić w swoich plecakach małe, jasnowłose i niebieskookie dmuchane lalki zwane "gynoidami" i służące do "zaspokojenia erotycznego:lol:

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 30.07-31.07.2011 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.07-31.07.2011 weekend   UFO - 30.07-31.07.2011 weekend - Page 3 EmptySob 30 Lip 2011, 23:43

delphia napisał:
kaczor napisał:
delphia napisał:
kaczor napisał:
delphia napisał:
Małolat napisał:


http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/amerykanie-maja-wszystkie-rozmowy-oni-znaja-prawde,1,4808246,wiadomosc.html
Tak tylko wklejam, bo wiadomo to nie "Autorytet" dobryżart

Petelicki zna się na wojsku. Był szkolony przez Amerykanów a Ci do procedur przywiązują bardzo dużo uwagi.

przypomnę jego List otwarty do Premiera Tuska

http://wiadomosci.onet.pl/raporty/katastrofa-samolotu-casa/ostre-slowa-gen-petelickiego-w-liscie-do-tuska,1,3571533,wiadomosc.html

i wywiad dla Wprost

http://www.wprost.pl/ar/223641/Gen-Petelicki-Bogdan-Klich-nie-ma-honoru-To-nieudacznik/


przypomną też artykuł który już kiedyś na UFO zamieszczałem

http://www.altair.com.pl/start-4439



trwa świadomy rozkład naszej armii a w szczególności lotnictwa - już w przyszłym roku powstanie potężna wyrwa w związku z koniecznością wycofania ze służby Su-22. Ale tak naprawdę dotyczy to wszystkich rodzajów broni - nie da się stworzyć armii zawodowej bez przeznaczenia na nią pieniędzy!!!!




w tym miejscu przypomnę coś co przebija się gdzieś między wierszami wypowiedzi Petelickiego - czas na zmiany, na nowych ludzi. NIE dla PO, PiS, SLD i PSL których wieloletnie rządy doprowadziły do rozkładu Państwa!!!!
Ja tam zadnego rozkladu nie widze.Przetrag na samolot Sikorski rozpisal i juz byky wyniki.To sa fakty.Oczywiscie mozna pierdolic ze na pewno afera i dlatego Szczyglo uniewaznil ale faktem jest ze Sikorski samolty zamowil a inni to olali bo mieli to w dupie.
A Korwin mikke juz przy korycie byl jaki on nowy

nie widzisz rozkładu? czyli normalne wg Ciebie jest to że piloci jednostki przeznaczonej do transportu VIPów w Państwie nie mają uprawnień do wykonywania zadań, że fałszowane są dokumenty z tym związane, że agenci BOR wysłani do Smoleńska na rekonesans lotniska nie mogą wejść na jego teren bo MSZ nie przesłał noty do Rosjan? To dotyczy całego procesu organizacji wizyt zarówno 07 jak i 10.04.2010. Uważasz że jakiekolwiek inne Państwo wysyłałoby na niefunkcjonujące od pewnego czasu lotnisko swojego Premiera i Prezydenta mimo oficjalnych informacji ze strony Rosjan o stanie tego lotniska? Że nie ustaliłoby reżimu podejścia i negocjowałoby choćby obecności naszego kontrolera do pomocy ze względu na archaiczną infrastrukturę? Taka sytuacja mogła mieć miejsce w dużo lepszych warunkach pogodowych. Czy w normalnym Państwie Klich byłby szefem MON po takiej serii katastrof i tym co działo się w armii? Czy w normalnym Państwie ministra psychiatrę zastępuje się młokosem który z wojskiem nigdy nic wspólnego nie miał i nawet się sprawami wojskowości nie interesował?

A patrząc szerzej - normalne jest że rząd rozwala reformę emerytalną zaplanowaną na lata? Że urzędujący Prezydent odmawia wskazania ekspertyz konstytucjonalistów które stwierdzają zgodność tych posunięć z Konstytucją mimo iż ma taki obowiązek? Że dług publiczny rośnie w ciągu kilku lat o połowę przy jednoczesnej masowej wyprzedaży majątku? Że wprowadza się ustawy w sposób oczywisty niezgodne z Konstytucją (jak choćby ustawa o "dopalaczach")?

Dla mnie to NIE JEST NORMALNE!!!!

A kto Ci każe głosować na Korwina? Głosuj sobie na kogo chcesz (poza PO, PiS, SLD i PSL oczywiście)
Ta masowa wyprzedaz majatku to na jakiej podstawie?Bo zadne dane tego noe p[otwierdzaja,dlug zawsze rosnei w czasie recesji w Polsce i tak jest duzo nizszy niz w innych krajach europejskich.
Jak jest CI tak zle to strzel sobie w leb i nie zatruwaj zycia innym swoim ciaglym marudzeniem
Proste rozwiazanie i skuteczne

Serio nie zauważyłeś wyprzedaży majtku SP? Kaczor nie boli Cię głowa po tych treningach przypadkiem? Masz zaniki pamięci? Niedługo będziesz jak Gołota gadał bo z trafianiem w klawisze już masz problem.

Prywatyzacja. W skrócie 740 spółek i planowane przychody na poziomie 25-30 mld wg planu na lata 2008-2011

http://prywatyzacja.msp.gov.pl/portal.php?serwis=pr&dzial=141&id=4047&poz=4

Przychody:
2008 - 2,37 mld
2009 - 6,97 mld
2010 - 29,95 mld
plan na 2011 - 15 mld

i tak wszystko nie poszło (np Lotos).

Jak nas przyciśnie jak Greków to nie będzie już co sprzedawać.


Stosując Twoje POdejście trzeba się cieszyć tym co jest i nieważne jak to wygląda - jeśli syf akceptujesz to syf dostajesz.
Proponuje pojechac kiedys za nasza wschodnai granice.
I o jakim syfie piszesz?Siedzisz caly dzien na ufo i posty jak stary zrzeda napierdalasz posty wiec chyba nie masz tak ciezko w zyciu.Jak kazdy maruda gadasz o jakichs rzeczach a sam pewnie masz w zyciu dobrze i po prostu znudzony jestes.
A co do osbistych wycieczek to podobno tak sie nie robi sam mnie pouczales:D
Powrót do góry Go down
Dave
Admin
Admin
Dave


Liczba postów : 21090
Age : 55
Location : 3miasto
Registration date : 31/08/2007

UFO - 30.07-31.07.2011 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.07-31.07.2011 weekend   UFO - 30.07-31.07.2011 weekend - Page 3 EmptyNie 31 Lip 2011, 00:08

tradycyjny łykendowy aniołek ...

UFO - 30.07-31.07.2011 weekend - Page 3 Fireangel22

Shocked
Powrót do góry Go down
Garrett

Garrett


Liczba postów : 928
Location : Łódź
Registration date : 07/10/2009

UFO - 30.07-31.07.2011 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.07-31.07.2011 weekend   UFO - 30.07-31.07.2011 weekend - Page 3 EmptyNie 31 Lip 2011, 00:20

delphia napisał:

plan na 2011 - 15 mld

i tak wszystko nie poszło (np Lotos).

Jak nas przyciśnie jak Greków to nie będzie już co sprzedawać.

Kaczor może i jest prostakiem, ale tu ma rację. No bo co proponujesz, Delphia? Żeby te wszystkie zakłady pozostały państwowe? I ci wszyscy kolesie Tuska, Kaczyńskiego, Pawlaka i Napierniczaka mieliby zasiadać w tamtejszych zarządach i radach nadzorczych? Moim zdaniem Skarb Państwa nie powinien być właścicielem żadnych fabryk, państwo powinno wykonywać swoje obowiązki z pieniędzy z podatków. Żaden urzędas nie będzie gospodarował fabryką lepiej, niż prywatny właściciel.
Powrót do góry Go down
http://www.astrobiznes.pl
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 30.07-31.07.2011 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.07-31.07.2011 weekend   UFO - 30.07-31.07.2011 weekend - Page 3 EmptyNie 31 Lip 2011, 00:22

Garrett napisał:
delphia napisał:

plan na 2011 - 15 mld

i tak wszystko nie poszło (np Lotos).

Jak nas przyciśnie jak Greków to nie będzie już co sprzedawać.

Kaczor może i jest prostakiem, ale tu ma rację. No bo co proponujesz, Delphia? Żeby te wszystkie zakłady pozostały państwowe? I ci wszyscy kolesie Tuska, Kaczyńskiego, Pawlaka i Napierniczaka mieliby zasiadać w tamtejszych zarządach i radach nadzorczych? Moim zdaniem Skarb Państwa nie powinien być właścicielem żadnych fabryk, państwo powinno wykonywać swoje obowiązki z pieniędzy z podatków. Żaden urzędas nie będzie gospodarował fabryką lepiej, niż prywatny właściciel.
Jak na pyzatego grubaska z geba cwaniaka dosc smialo sobie poczynasz Panie astrologu:D
Powrót do góry Go down
Garrett

Garrett


Liczba postów : 928
Location : Łódź
Registration date : 07/10/2009

UFO - 30.07-31.07.2011 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.07-31.07.2011 weekend   UFO - 30.07-31.07.2011 weekend - Page 3 EmptyNie 31 Lip 2011, 00:28

kaczor napisał:

Jak na pyzatego grubaska z geba cwaniaka dosc smialo sobie poczynasz Panie astrologu:D

Kaczor - mistrz ciętej riposty. sranda
Powrót do góry Go down
http://www.astrobiznes.pl
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 30.07-31.07.2011 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.07-31.07.2011 weekend   UFO - 30.07-31.07.2011 weekend - Page 3 EmptyNie 31 Lip 2011, 00:40

Garrett napisał:
kaczor napisał:

Jak na pyzatego grubaska z geba cwaniaka dosc smialo sobie poczynasz Panie astrologu:D

Kaczor - mistrz ciętej riposty. sranda
Ale ja mowie powaznie.Rzucasz tu jakims tekstem o prostaku a w cztery oczy nawet bys nie pisnal.Niestety tak to jzu jest w necie ze byle kto moze mowic co mu sie zywnie podoba,nie ma niestety naturalnych odruchow obronnych w postaci submisywnej uleglosci.
Inna sprawa ze przyklad hioba i moj pokazuje ze w necie mozna sobie stworzyc dowolny wizerunek i plotki takie jak Ty to lykaja i jeszcze przezywaja rozne w zwiazku z tym emocje:D
Podstawy spolecznej inzynierii internetowej.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 30.07-31.07.2011 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.07-31.07.2011 weekend   UFO - 30.07-31.07.2011 weekend - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 30.07-31.07.2011 weekend
Powrót do góry 
Strona 3 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» UFO-08-09.01.2011 WEEKEND
» UFO - 22-23.01.2011 weekend
» UFO -29-30.01.2011 weekend
» UFO -16-17.04.2011 weekend
» UFO - 07.05-08.05.2011 weekend

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: