Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 06.11.2012

Go down 
+42
neuron
gumbas
zibi
Prezes
Damian
north-south
MoralnyNiepokój
snajper
rafalx
kLeszcz
Nadaje ze Stronia
fishemade
Bankrut
MICHU
adepcik2
kaczor
tarzan
karnak
Garrett
BORowik
vabank
Generał
Dave
delphia
IronFX
ja23
betonowe_buty
Małolat
Takitam
nomad
Reser
Ezet
eranet
REALISTA
thorgall
barany
SYLWESTER
kamikaze
janek
EX
AgroTrader
inwestor
46 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16
AutorWiadomość
EX

EX


Liczba postów : 20419
Registration date : 11/02/2009

UFO - 06.11.2012 - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06.11.2012   UFO - 06.11.2012 - Page 16 EmptyWto 06 Lis 2012, 22:59

nomad napisał:
Bankrut napisał:
nomad napisał:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114875,12806853,Hajdarowicz__Gmyz_moze_twierdzic__ze_widzial_Marsjan.html

- Cezary Gmyz jest niewiarygodny i nie chce, żeby niewiarygodny dziennikarz pracował w mojej gazecie - powiedział na antenie radiowej Jedynki Grzegorz Hajdarowicz, prezes zarządu wydawnictwa Presspublica.

Hajdarowicz dla faktów powiedział, że kiedy on rzucał butelkami z benzyną w trakcie stanu wojennego to Gmyz był w pieluchach...

butelkami z benzyną... ma gość rozmach - nie ma co...

szkoda mi tylko Uważam Rze, które czytałem - bo od dzisiaj niczego co należy do tego H. nie kupię.

Rzepa trzymała poziom jakieś 15 lat temu, jak nie było internetu, zawsze czytałem zielone i żółte strony. Very Happy

Z tego co widać to z niego taki właściciel jak z koziej dupy trąba, siedzi na garnuszku z jednej strony Czarnekcji z drugiej SP Very Happy

Cytat :
Dziś już wiemy, że Getin Noble Bank ma zastaw na 51 proc. udziałów w Presspublice (najwyższa suma zabezpieczenia wynosi 60,6 mln zł).
Jedna ze spółek Hajdarowicza ustanowiła też hipoteki na rzecz Getin Noble Banku do kwoty 137,2 mln zł, by zabezpieczyć zadłużenie Gremi Media wobec banku Czarneckiego.
Hajdarowicz szybko przeprowadził cięcia kosztów i zwolnienia w przynoszącym straty wydawnictwie. W fotelu naczelnego "Rz" Lisickiego zastąpił Tomasz Wróblewski.

Tutaj barwna historia przejęcia Presspubliki mogłaby się zakończyć. Tylko skąd w rejestrze zastawów informacja, że 49 proc. udziałów Presspubliki jest zastawionych na rzecz... poprzedniego właściciela - PW Rzeczpospolita - z sumą zabezpieczenia opiewającą na prawie 64 mln zł?

- Z uwagi na wysoką cenę pakietu dałem warunek o spłacie w ratach, stąd to zabezpieczenie dla PW - tłumaczy Hajdarowicz. Nie ujawnia, kiedy spłaci państwowe udziały. - Okres nie jest zbyt długi. Byłem jedynym oferentem, PW Rzeczpospolita, a nie skarb państwa, miała jedyną okazję, żeby zbyć udziały, i rozsądnie z niej skorzystała.

W Ministerstwie Skarbu dowiedzieliśmy się, że nowy właściciel Presspubliki będzie spłacał państwowy pakiet w siedmiu ratach do 31 sierpnia 2017 r.; oprocentowanie jest niskie - 8,26 proc. rocznie. PW Rzeczpospolita zabezpieczyła się nie tylko na zastawach, ustanowiła także hipoteki na nieruchomościach i dostała pełnomocnictwa do wykonywania praw na udziałach.

Zgoda skarbu państwa na sprzedaż udziałów z odroczoną płatnością w tak ważnej politycznie transakcji może dziwić. Kto i dlaczego ją podjął - resort nam nie odpowiedział.
Wysokie zadłużenie i zastawione w całości udziały ograniczają ewentualne przejęcia innych firm lub tytułów na rynku. Z drugiej zaś strony - ewentualną sprzedaż części własnego majątku. Żeby uwolnić się od zastawów, trzeba znaleźć pieniądze na spłacenie kredytu w Getin Noble i zapłacenie rat spółce PW Rzeczpospolita.


Kupno brytyjskich udziałów w Presspublice zostało sfinalizowane kilka dni po wyborach parlamentarnych wygranych przez PO.
Powrót do góry Go down
Bankrut
Admin
Admin
Bankrut


Liczba postów : 3833
Age : 49
Location : Łódź
Registration date : 27/08/2007

UFO - 06.11.2012 - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06.11.2012   UFO - 06.11.2012 - Page 16 EmptyWto 06 Lis 2012, 22:59

nomad napisał:

Qrde ja już kilka lat spółek nie analizowałem, a jeździsz na spotkania z prezesami, lustrujesz firmy na miejscu, wiesz co w trawie piszczy jakimi furami jeździ zarząd, czy ludzie zadowoleni i papier w kiblu jak cza + standardowa książkowa analiza ? Mój znajomy ma firmę budowlaną w branży energetyki to wszystkich prezesów księgowych Rafaków i PBGów miał w małym palcu, żeby na jakimś kontrakcie nie popłynąć , a to i tak mało, ale ma nosa i czuje gówno z daleka i jakoś nieźle mu idzie.

Ja takich koneksji nie mam. W przypadku Midasa mam wrażenie że spółka ma mocne fundamenty. Sam koncept Solorza też mi się podoba (telkom + platforma medialna + operatorzy infrastruktury) efekt synergii powinien z tego być. Także mam zamiar wejść w niego na dłużej, ale póki wykres i ema55 jest pod ema200 to tak sobie skubię po kilka procent jak szfagier da. Sporo już na tym ugrałem, w pół roku uzbierało się ponad 50%. Generalnie pod AT spółka obiecująca, trzeba obserwować.

_________________
nie czytam GW Smile
UFO - 06.11.2012 - Page 16 NiewierzpropagandzieUFO - 06.11.2012 - Page 16 Pokaz3
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38817
Registration date : 25/10/2010

UFO - 06.11.2012 - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06.11.2012   UFO - 06.11.2012 - Page 16 EmptyWto 06 Lis 2012, 23:01

strażnik moralności napisał:
MICHU napisał:
strażnik moralności napisał:
MICHU napisał:
strażnik moralności napisał:
kamikaze napisał:
podnieśli rynek ale wielkiego zapału do kupowania nie widzę
siedzę już na esach, ale w sumie giełda może pójść wyżej niezależnie od tego kto wygra
więc trzeba być elastycznym i ewentualnie ostrożnie pogrywać też na elach lub redukować esy

gdzie tam jak Romney wygra to indeksy i edek zanurkują

od pół roku słyszymy, że korekta na rynkach ( co mało urosło w takim szambie) jest odwlekana do wyborów

teraz są te wybory a niektórzy o eL gadają bo rośnie

" UFO - 06.11.2012 - Page 16 767691 UFO - 06.11.2012 - Page 16 767691 UFO - 06.11.2012 - Page 16 767691 UFO - 06.11.2012 - Page 16 767691 "

bij szwagra

no to jak Obama wygra to na odwrót nie

nie ma nic na odwrót, jest sprzedawaj fakty

na to liczę

ha ha to jak już to jutro zaciąg i dopiero w czwartek zjebka, taka jest ameryka Smile

SAPina H4 wsp1 = 0,84

już czas ( w każdej chwili)

taka jest ameryka !!!! ( opór 1430) stop gdzie chcesz
Powrót do góry Go down
kamikaze
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
kamikaze


Liczba postów : 19676
Registration date : 28/08/2007

UFO - 06.11.2012 - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06.11.2012   UFO - 06.11.2012 - Page 16 EmptyWto 06 Lis 2012, 23:06

dobry dzionek miałem na jankeskich futach sunny

pisałem że może rosnąć jak mitt wygra, bo jego wygrana to zdjęcie bankowego kagańca oraz ulgi dla wielkiego biznesu
więc pierwsza reakcja niezależnie od wyniku może być up i dopiero potem zobaczymy ewentualne sprzedawanie faktów

zostaję na esach, ale nie będę miał problemów z zapakowaniem jutro eli jak uznam że na nich zarobię
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38817
Registration date : 25/10/2010

UFO - 06.11.2012 - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06.11.2012   UFO - 06.11.2012 - Page 16 EmptyWto 06 Lis 2012, 23:10

kamikaze napisał:
dobry dzionek miałem na jankeskich futach sunny

pisałem że może rosnąć jak mitt wygra, bo jego wygrana to zdjęcie bankowego kagańca oraz ulgi dla wielkiego biznesu
więc pierwsza reakcja niezależnie od wyniku może być up i dopiero potem zobaczymy ewentualne sprzedawanie faktów

zostaję na esach, ale nie będę miał problemów z zapakowaniem jutro eli jak uznam że na nich zarobię


to mi wytłumacz dlaczego edek leży odłogiem po 1.28

tam gupole siedzą ? Laughing
Powrót do góry Go down
nomad

nomad


Liczba postów : 21004
Location : Narewka
Registration date : 20/01/2008

UFO - 06.11.2012 - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06.11.2012   UFO - 06.11.2012 - Page 16 EmptyWto 06 Lis 2012, 23:12

Zdjęcie powstało dzisiaj w Poznaniu, na targach Sakralia.

UFO - 06.11.2012 - Page 16 534041_289663871145295_1100546685_n
Powrót do góry Go down
kamikaze
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
kamikaze


Liczba postów : 19676
Registration date : 28/08/2007

UFO - 06.11.2012 - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06.11.2012   UFO - 06.11.2012 - Page 16 EmptyWto 06 Lis 2012, 23:16

MICHU napisał:
kamikaze napisał:
dobry dzionek miałem na jankeskich futach sunny

pisałem że może rosnąć jak mitt wygra, bo jego wygrana to zdjęcie bankowego kagańca oraz ulgi dla wielkiego biznesu
więc pierwsza reakcja niezależnie od wyniku może być up i dopiero potem zobaczymy ewentualne sprzedawanie faktów

zostaję na esach, ale nie będę miał problemów z zapakowaniem jutro eli jak uznam że na nich zarobię


to mi wytłumacz dlaczego edek leży odłogiem po 1.28

tam gupole siedzą ? Laughing

ja siedzę na edku na esach
edzio stoi bo giełdy rosną i mitt może wygrać, jak wzrosty się skończą to zobaczymy raz dwa 1.27 i niżej
chyba żeby barak wygrał to może edzio podskoczyć, ale niewiele
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38817
Registration date : 25/10/2010

UFO - 06.11.2012 - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06.11.2012   UFO - 06.11.2012 - Page 16 EmptyWto 06 Lis 2012, 23:21

kamikaze napisał:
MICHU napisał:
kamikaze napisał:
dobry dzionek miałem na jankeskich futach sunny

pisałem że może rosnąć jak mitt wygra, bo jego wygrana to zdjęcie bankowego kagańca oraz ulgi dla wielkiego biznesu
więc pierwsza reakcja niezależnie od wyniku może być up i dopiero potem zobaczymy ewentualne sprzedawanie faktów

zostaję na esach, ale nie będę miał problemów z zapakowaniem jutro eli jak uznam że na nich zarobię


to mi wytłumacz dlaczego edek leży odłogiem po 1.28

tam gupole siedzą ? Laughing

ja siedzę na edku na esach
edzio stoi bo giełdy rosną i mitt może wygrać, jak wzrosty się skończą to zobaczymy raz dwa 1.27 i niżej
chyba żeby barak wygrał to może edzio podskoczyć, ale niewiele

otóż nie

edek wyprzedza zyebkę indeksów

pozycji grubych nie zajmiesz sobie na jednej świeczce bo kurs załamiesz, więc zrobili to już duuuuuuużo wcześniej

kierunek jest jeden lecimy
Powrót do góry Go down
gumbas

gumbas


Liczba postów : 5095
Age : 103
Registration date : 19/09/2008

UFO - 06.11.2012 - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06.11.2012   UFO - 06.11.2012 - Page 16 EmptyWto 06 Lis 2012, 23:22

nomad napisał:
Zdjęcie powstało dzisiaj w Poznaniu, na targach Sakralia.

UFO - 06.11.2012 - Page 16 534041_289663871145295_1100546685_n
to jak targi fekalia dla włascicieli szambowozów, grupa docelowa wcale nie gorsza
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO - 06.11.2012 - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06.11.2012   UFO - 06.11.2012 - Page 16 EmptyWto 06 Lis 2012, 23:41

kaczor napisał:
Bankrut napisał:
kaczor napisał:
delphia napisał:
nomad napisał:
delphia napisał:


ciekaw jestem co kaczor napisze gdyby za te pół roku okazało się że jednak wykryto materiały wybuchowe? Odszczeka?


takiemu Rymanowskiemu jakoś brak rzetelności dziennikarskiej Gmyza nie przyszedł do głowy. No chyba że Rymanowski to kryptoPiSoman odurzony ideologią Smile

"(..)Z informacji dziennika.pl wynika, że Bogdan Rymanowski odmówił przyjęcia propozycji ze względu na Cezarego Gmyza. Miał domagać się przywrócenia dziennikarza do pracy.(..)"

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Kto-nowym-naczelnym-Rzeczpospolitej,wid,15068828,wiadomosc.html?ticaid=1f7ae&_ticrsn=3


Jak wykryją za pól roku, że były materiały wybuchowe to znaczy, że wykryją, nie wiem dlaczego Kaczor ma coś odszczekiwać, wytłumacz mi delphia, jak ma się hipotetyczne wykrycie za pól roku, do obecnego stanu wiedzy ??? scratch

a dopuszczasz możliwość że Gmyz dostał taką informację z wiarygodnego źródła czyli najprawdopodobniej od biegłego który te badania prowadził? Prokuratura potwierdziła wykrycie "cząstek wysokoenergetycznych". Wiedząc jak działa mobilny detektor IMS (było o tym sporo w mediach) wiemy że przypisuje widmo do tego które ma w bazie i wyświetla nazwę substancji. Być może nazwy takie jaki TNT czy nitrogliceryna zostały wykryte (a ściślej mówiąc cząstki o podobnej masie). Tyle że jak twierdzą sami eksperci te urządzenia mają dość mały margines błędu i to co w tym momencie badamy to na statystykę raczej potwierdzenie że to na pewno one niż zanegowanie ich wykrycia.
tyle ze mobilny detektor jono9w wcale nie podaje nazw konkretnych zwiazkow ze 100% pewnoscia skad wy takie bzdury bierzecie?To nie jest film science fiction ze przytykasz pistolet i masz skald chemiczny wszystkiego,litosci

IMs jest malo dokladny duzo bardzije dokladne jest ITMS Ion Trap Mobility Spectrometer a tych tam nie uzywano.Zamieszczacie jakies artykuly narbuszonego dziennikarza ktory stwierdza ze "jak IMS to musi bcy dokladnie"a to sa bzdury dokladnie to jest w laboratoriach albo uzywajac IMTS ktore i tak czasam idaja falszywe wskazania

masz racje - IMS nie podaje nazw konkretnych związkow ze 100%
Natomiast poziom alarmów fałszywych wynosi 1%
False Alarm Rate Less than 1%
http://www.smithsdetection.com/mmtd.php

W praktyce poszukuje się peaków charakterystycznych dla danych substancji.
http://journals.tubitak.gov.tr/chem/issues/kim-05-29-3/kim-29-3-5-0402-5.pdf
na poprzedniej stronie masz też trochę do poczytania

szukalem juz w necie na stronach producentow i ogolnie anglojezycznych zeby byly obiektywne informacje.Ogolnie problem jaki mam z trotylem jest taki ze sama substancja jest ekhem jakby to powiedziec WIESNIACKA?Nikt nie uzywa trotylu w celach nawet terrorystycznych bo wiadom ze to sie wykrywa, tym bardziej ze samolot byl badany w Polsce.To sie po prostu nie klei

1% to jest tego konkretnego producenta ,nasi biegli uzywali takiego samego?

nie mam pojęcia ale nawet jeśli jest 10% margines to nadal dużo częściej będzie wynik poprawny. Wydaje mi się że odchodzisz od tematu - pisaliśmy o tym czy Gmyz miał podstawy do napisania artykułu. Wątek zamachu czy użycia do niego trotylu to już zupełnie inna bajka i nie ma na razie podstaw by o nim mówić.

Powrót do góry Go down
pandorka




Liczba postów : 633
Registration date : 16/09/2011

UFO - 06.11.2012 - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06.11.2012   UFO - 06.11.2012 - Page 16 EmptyWto 06 Lis 2012, 23:48

Zakład Aktywizacji Zawodowej. https://www.youtube.com/watch?v=AQ9zeDd0mpg&feature=relmfu
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 06.11.2012 - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06.11.2012   UFO - 06.11.2012 - Page 16 EmptyWto 06 Lis 2012, 23:50

delphia napisał:
kaczor napisał:
Bankrut napisał:
kaczor napisał:
delphia napisał:
nomad napisał:
delphia napisał:


ciekaw jestem co kaczor napisze gdyby za te pół roku okazało się że jednak wykryto materiały wybuchowe? Odszczeka?


takiemu Rymanowskiemu jakoś brak rzetelności dziennikarskiej Gmyza nie przyszedł do głowy. No chyba że Rymanowski to kryptoPiSoman odurzony ideologią Smile

"(..)Z informacji dziennika.pl wynika, że Bogdan Rymanowski odmówił przyjęcia propozycji ze względu na Cezarego Gmyza. Miał domagać się przywrócenia dziennikarza do pracy.(..)"

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Kto-nowym-naczelnym-Rzeczpospolitej,wid,15068828,wiadomosc.html?ticaid=1f7ae&_ticrsn=3


Jak wykryją za pól roku, że były materiały wybuchowe to znaczy, że wykryją, nie wiem dlaczego Kaczor ma coś odszczekiwać, wytłumacz mi delphia, jak ma się hipotetyczne wykrycie za pól roku, do obecnego stanu wiedzy ??? scratch

a dopuszczasz możliwość że Gmyz dostał taką informację z wiarygodnego źródła czyli najprawdopodobniej od biegłego który te badania prowadził? Prokuratura potwierdziła wykrycie "cząstek wysokoenergetycznych". Wiedząc jak działa mobilny detektor IMS (było o tym sporo w mediach) wiemy że przypisuje widmo do tego które ma w bazie i wyświetla nazwę substancji. Być może nazwy takie jaki TNT czy nitrogliceryna zostały wykryte (a ściślej mówiąc cząstki o podobnej masie). Tyle że jak twierdzą sami eksperci te urządzenia mają dość mały margines błędu i to co w tym momencie badamy to na statystykę raczej potwierdzenie że to na pewno one niż zanegowanie ich wykrycia.
tyle ze mobilny detektor jono9w wcale nie podaje nazw konkretnych zwiazkow ze 100% pewnoscia skad wy takie bzdury bierzecie?To nie jest film science fiction ze przytykasz pistolet i masz skald chemiczny wszystkiego,litosci

IMs jest malo dokladny duzo bardzije dokladne jest ITMS Ion Trap Mobility Spectrometer a tych tam nie uzywano.Zamieszczacie jakies artykuly narbuszonego dziennikarza ktory stwierdza ze "jak IMS to musi bcy dokladnie"a to sa bzdury dokladnie to jest w laboratoriach albo uzywajac IMTS ktore i tak czasam idaja falszywe wskazania

masz racje - IMS nie podaje nazw konkretnych związkow ze 100%
Natomiast poziom alarmów fałszywych wynosi 1%
False Alarm Rate Less than 1%
http://www.smithsdetection.com/mmtd.php

W praktyce poszukuje się peaków charakterystycznych dla danych substancji.
http://journals.tubitak.gov.tr/chem/issues/kim-05-29-3/kim-29-3-5-0402-5.pdf
na poprzedniej stronie masz też trochę do poczytania

szukalem juz w necie na stronach producentow i ogolnie anglojezycznych zeby byly obiektywne informacje.Ogolnie problem jaki mam z trotylem jest taki ze sama substancja jest ekhem jakby to powiedziec WIESNIACKA?Nikt nie uzywa trotylu w celach nawet terrorystycznych bo wiadom ze to sie wykrywa, tym bardziej ze samolot byl badany w Polsce.To sie po prostu nie klei

1% to jest tego konkretnego producenta ,nasi biegli uzywali takiego samego?

nie mam pojęcia ale nawet jeśli jest 10% margines to nadal dużo częściej będzie wynik poprawny. Wydaje mi się że odchodzisz od tematu - pisaliśmy o tym czy Gmyz miał podstawy do napisania artykułu. Wątek zamachu czy użycia do niego trotylu to już zupełnie inna bajka i nie ma na razie podstaw by o nim mówić.

nie mial bo prokurator mu nie potwierdzil ze to trotyl a on w artykule sklamal ze mu potwierdzil stad jest ten caly dym.
Poza tym nei odchodze od tematu bo dowody bada sie w polaczeniu,[rzeciez nie chodzi o trotyl tylk oo teze zamachu,sama obecnosc trotylu o niczym nei swiadczy bo tego musialyby byc duze ilosci a nie jakies piktogramy.Przeciez tutaj o to chodzi o fakt ze jak niby jest trotyl to byl zamach, nie ja te logike wymyslilem tylko cala zaczadzona prawica
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO - 06.11.2012 - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06.11.2012   UFO - 06.11.2012 - Page 16 EmptyWto 06 Lis 2012, 23:57

kaczor napisał:
delphia napisał:
kaczor napisał:
Bankrut napisał:
kaczor napisał:
delphia napisał:
nomad napisał:


Jak wykryją za pól roku, że były materiały wybuchowe to znaczy, że wykryją, nie wiem dlaczego Kaczor ma coś odszczekiwać, wytłumacz mi delphia, jak ma się hipotetyczne wykrycie za pól roku, do obecnego stanu wiedzy ??? scratch

a dopuszczasz możliwość że Gmyz dostał taką informację z wiarygodnego źródła czyli najprawdopodobniej od biegłego który te badania prowadził? Prokuratura potwierdziła wykrycie "cząstek wysokoenergetycznych". Wiedząc jak działa mobilny detektor IMS (było o tym sporo w mediach) wiemy że przypisuje widmo do tego które ma w bazie i wyświetla nazwę substancji. Być może nazwy takie jaki TNT czy nitrogliceryna zostały wykryte (a ściślej mówiąc cząstki o podobnej masie). Tyle że jak twierdzą sami eksperci te urządzenia mają dość mały margines błędu i to co w tym momencie badamy to na statystykę raczej potwierdzenie że to na pewno one niż zanegowanie ich wykrycia.
tyle ze mobilny detektor jono9w wcale nie podaje nazw konkretnych zwiazkow ze 100% pewnoscia skad wy takie bzdury bierzecie?To nie jest film science fiction ze przytykasz pistolet i masz skald chemiczny wszystkiego,litosci

IMs jest malo dokladny duzo bardzije dokladne jest ITMS Ion Trap Mobility Spectrometer a tych tam nie uzywano.Zamieszczacie jakies artykuly narbuszonego dziennikarza ktory stwierdza ze "jak IMS to musi bcy dokladnie"a to sa bzdury dokladnie to jest w laboratoriach albo uzywajac IMTS ktore i tak czasam idaja falszywe wskazania

masz racje - IMS nie podaje nazw konkretnych związkow ze 100%
Natomiast poziom alarmów fałszywych wynosi 1%
False Alarm Rate Less than 1%
http://www.smithsdetection.com/mmtd.php

W praktyce poszukuje się peaków charakterystycznych dla danych substancji.
http://journals.tubitak.gov.tr/chem/issues/kim-05-29-3/kim-29-3-5-0402-5.pdf
na poprzedniej stronie masz też trochę do poczytania

szukalem juz w necie na stronach producentow i ogolnie anglojezycznych zeby byly obiektywne informacje.Ogolnie problem jaki mam z trotylem jest taki ze sama substancja jest ekhem jakby to powiedziec WIESNIACKA?Nikt nie uzywa trotylu w celach nawet terrorystycznych bo wiadom ze to sie wykrywa, tym bardziej ze samolot byl badany w Polsce.To sie po prostu nie klei

1% to jest tego konkretnego producenta ,nasi biegli uzywali takiego samego?

nie mam pojęcia ale nawet jeśli jest 10% margines to nadal dużo częściej będzie wynik poprawny. Wydaje mi się że odchodzisz od tematu - pisaliśmy o tym czy Gmyz miał podstawy do napisania artykułu. Wątek zamachu czy użycia do niego trotylu to już zupełnie inna bajka i nie ma na razie podstaw by o nim mówić.

nie mial bo prokurator mu nie potwierdzil ze to trotyl a on w artykule sklamal ze mu potwierdzil stad jest ten caly dym.
Poza tym nei odchodze od tematu bo dowody bada sie w polaczeniu,[rzeciez nie chodzi o trotyl tylk oo teze zamachu,sama obecnosc trotylu o niczym nei swiadczy bo tego musialyby byc duze ilosci a nie jakies piktogramy.Przeciez tutaj o to chodzi o fakt ze jak niby jest trotyl to byl zamach, nie ja te logike wymyslilem tylko cala zaczadzona prawica

Gmyz nie spotykał się z Seremetem. Wróblewski się spotkał aby potwierdzić informacje Gmyza. Usłyszał o "substancjach wysokoenerghetycznych" i poszło.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 06.11.2012 - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06.11.2012   UFO - 06.11.2012 - Page 16 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 06.11.2012
Powrót do góry 
Strona 16 z 16Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16
 Similar topics
-
» UFO - 19.01.2012
» UFO - 08.02.2012
» UFO - 01.03.2012
» UFO - 21.03.2012
» UFO - 13.06.2012

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: