Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 24-25.11.2012 weekend

Go down 
+32
SYLWESTER
MICHU
barura
Reser
REALISTA
Janko Traderroo
IronFX
BP
Pan Czesław
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
neuron
Windziarz
Ezet
tarzan
nephros
Grześ
Zahary
gumbas
filip
Aligator
Garrett
Dave
Bankrut
strażnik moralności
kaczor
AgroTrader
thorgall
delphia
zibi
nomad
Mleczarz
inwestor
36 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24-25.11.2012 weekend    UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 7 EmptyNie 25 Lis 2012, 22:38

Dezerter napisał:
MaRkEt TrAdEr napisał:
I pamiętajcie!

"Niedźwiedzie będą bykami a byki niedźwiedziami"
- Ewangelia wg św. Czosnka Laughing

"Wtedy podobne będzie królestwo niebieskie do dziesięciu traderów, którzy zajęli pozycje i wyszli na spotkanie trendu. Pięciu z nich było nierozsądnych, a pięciu roztropnych. Nierozsądni zajęli błędne pozycje, ale nie postawili stoplossa. Roztropni zaś razem z zajęciem właściwych pozycji postawili również stoplossy.
Gdy się trend opóźniał, zmorzeni snem wszyscy zasnęli. Lecz o północy rozległo się wołanie: "Trend nadchodzi, wyjdźcie mu na spotkanie!" Wtedy powstali wszyscy owi traderzy i spojrzeli na swoje transakcje. A nierozsądni rzekli do roztropnych: "Użyczcie nam swego depo, bo nasze pozycje są stratne". Odpowiedzieli roztropni: "Mogłoby i nam, i wam nie wystarczyć. Zastawcie raczej dom pod hipotekę i dopłaćcie sobie!"
Gdy oni szli wziąć kredyt, nadszedł trend. Ci, którzy byli gotowi, ruszyli razem z nim, a stratne pozycje pozostałych rzucono w otchłań demona zwanego Margin Callem. W końcu nadchodzą i pozostali traderzy, prosząc: "Brokerze, zwróć nam nasze depo!" Lecz broker odpowiedział: "Zaprawdę, powiadam wam, nie znam was".
Czuwajcie więc, bo nie znacie dnia ani godziny.

No niezłe lol! do złotej czcionki dać.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24-25.11.2012 weekend    UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 7 EmptyNie 25 Lis 2012, 22:39

Argos napisał:
nephros napisał:
MaRkEt TrAdEr napisał:
nephros napisał:
MaRkEt TrAdEr napisał:
Najsmieszniejsze jest to, ze nie kazdy chodzacy do kosciola jest katolikiem! cyclops cyclops


Jeżeli byli ochrzczeni, to są katolikami. Nie da się przestać być katolikiem zgodnie z zasadą: Semel catholicus, semper catholicus (Raz katolik, zawsze katolik).

Bzdura! Ja tez bylem ochrzczony a katolem nie jestem. Chamstwem jest dokonynwaniu chrztu na bachorach niczego nie swiadomych, ponoc sam Jezuz ochrzic sie jak mial 18 lat... to powinien byc dobrowolny akt woli a nie poza swiadomoscia.
Nie masz zadnego wplywu co z toba zrobia inni przez pierwsze kilka lat zycia ale to nie znaczy to co piszesz.

Mylisz się. Jesteś katolikiem, mimo że żyjesz poza wspólnotą. Chrzest odciska nieusuwalny ślad na duszy.

Zgłoś pretensje rodzicom Smile

Semel catholicus, semper catholicus!

opcjo no to Cie wjebali po uszy lol! lol!

jedyna nadzieja ze byłbyś poczęty in vitro bo wtedy nie miałbyś duszy i nie bylo by na czym odciskać
ale wtedy chyba jeszcze nie robili tego

a wiec od dzisiaj co niedziela zapitalaj do kosciola i daj na tace jak kazdy katolik

W żopie ich mam.
Powrót do góry Go down
filip

filip


Liczba postów : 3719
Registration date : 05/09/2008

UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24-25.11.2012 weekend    UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 7 EmptyNie 25 Lis 2012, 22:40

nephros napisał:
Garrett napisał:
nephros napisał:

Mylisz się. Jesteś katolikiem, mimo że żyjesz poza wspólnotą. Chrzest odciska nieusuwalny ślad na duszy.

Zgłoś pretensje rodzicom Smile

Pamiętam swój chrzest, bo nastąpiło to dopiero w wieku 5 lat.

Równie świadomie wystąpiłem z Kościoła Katolickiego, prawie 10 lat temu. Wtedy wyszły na jaw afery pedofilskie, to był dopiero początek. Uznałem, że to obrzydliwe i po prostu nie wypada brać w tym dłużej udziału.

Gwoli ścisłości: apostazja jest jedynie zerwaniem łączności (łac. communio) ze wspólnotą. W dalszym ciągu pozostajesz członkiem KK.

Semel catholicus, semper catholicus!

Twisted Evil

dokładnie to oczym piszesz jest zaprzeczeniem calej ideii chrześcijaństwa.....w/g mnie oczywiscie

jestes ochrzszczony - nie wierzysz w Boga ale podlegasz prawu kanonicznemu...

jest to zwyczajny dowod na to że dla tej religii wartosci chrzescijanskie nie mają znaczenia...liczy sie tylko statystyka

przykre to troche.


chyba ze czegos nie zrozumialem scratch



Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48260
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24-25.11.2012 weekend    UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 7 EmptyNie 25 Lis 2012, 22:42

MaRkEt TrAdEr napisał:
nephros napisał:
MaRkEt TrAdEr napisał:
nephros napisał:
MaRkEt TrAdEr napisał:
Najsmieszniejsze jest to, ze nie kazdy chodzacy do kosciola jest katolikiem! cyclops cyclops


Jeżeli byli ochrzczeni, to są katolikami. Nie da się przestać być katolikiem zgodnie z zasadą: Semel catholicus, semper catholicus (Raz katolik, zawsze katolik).

Bzdura! Ja tez bylem ochrzczony a katolem nie jestem. Chamstwem jest dokonynwaniu chrztu na bachorach niczego nie swiadomych, ponoc sam Jezuz ochrzic sie jak mial 18 lat... to powinien byc dobrowolny akt woli a nie poza swiadomoscia.
Nie masz zadnego wplywu co z toba zrobia inni przez pierwsze kilka lat zycia ale to nie znaczy to co piszesz.

Mylisz się. Jesteś katolikiem, mimo że żyjesz poza wspólnotą. Chrzest odciska nieusuwalny ślad na duszy.

Zgłoś pretensje rodzicom Smile

Semel catholicus, semper catholicus!

Odcisk na dupie chyba...

Klecha pacnal pedzlem (nawet nie wiadomo czy ta woda na mnie upadla) i juz naznaczony mam byc? ... idiotyzm, glupota taka sama jak zabobony wierzyc w cos takiego.
Jesli swiadomie i dobrowolnie nie przynaleze do wspolnoty to nie jestem i nie ma sensu glupot opowiadac.

jest to mozliwe pod warunkiem ze dusze bedzieszx mial ponizej pasa i odcisk moze sie tak nalozyc lol!

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48260
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24-25.11.2012 weekend    UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 7 EmptyNie 25 Lis 2012, 22:44

Garrett napisał:
nephros napisał:

Mylisz się. Jesteś katolikiem, mimo że żyjesz poza wspólnotą. Chrzest odciska nieusuwalny ślad na duszy.

Zgłoś pretensje rodzicom Smile

Pamiętam swój chrzest, bo nastąpiło to dopiero w wieku 5 lat.

Równie świadomie wystąpiłem z Kościoła Katolickiego, prawie 10 lat temu. Wtedy wyszły na jaw afery pedofilskie, to był dopiero początek. Uznałem, że to obrzydliwe i po prostu nie wypada brać w tym dłużej udziału.

tak tylko gadasz ale slad na duszy pozostał

obejrzyj sobie dusze pod lupa to zobaczysz

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24-25.11.2012 weekend    UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 7 EmptyNie 25 Lis 2012, 22:44

Argos napisał:
nephros napisał:
MaRkEt TrAdEr napisał:
Najsmieszniejsze jest to, ze nie kazdy chodzacy do kosciola jest katolikiem! cyclops cyclops


Jeżeli byli ochrzczeni, to są katolikami. Nie da się przestać być katolikiem zgodnie z zasadą: Semel catholicus, semper catholicus (Raz katolik, zawsze katolik).

a to kolejny przekret -naduzycie KK
skoro Semel catholicus, semper catholicus
a ten Semel catholicus jest w wieku niemowlęcym gdzie czlowieczek ma g. do gadania

to sie dziedziczy jak narodowość ??

a po kim odziedziczył Mieszko I ?

No o tym piszę - niemowlę klecha kropi pędzlem z wodą i wielkim katolikiem (z dupy) go czyni nagle w okamgnieniu... Mad jak ten dzieciak przez pierwsze kilka lat życia nawet nie będzie qmać o co w ogóle w tym biega. Przecież to idiotyczne jest.

Sam pamiętam jak byłem za młodu przymuszany do chodzenia na katechezy, msze i wierzenia w te pierdoły. Jakieś z dupy literki dawali, które trzeba było wklejać do zeszytu w napis JEZU UFAM TOBIE - jak qpony w Żabce UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 7 50305


Ostatnio zmieniony przez MaRkEt TrAdEr dnia Nie 25 Lis 2012, 22:46, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48260
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24-25.11.2012 weekend    UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 7 EmptyNie 25 Lis 2012, 22:46

kaczor napisał:
Zygmunt de Bill napisał:
BP napisał:
Jak by tu zagaić? ... trudna sprawa
Karnawał przed Świętami?

Kłania się brutalna_prawda.
Dave, gratki za refleks.

Kłania się ZdB. No to brakuje jeszcze Geronim(o)a....
im bardziej zgadkwo oktos gada tym chetniej bym PIT zobaczyl:D

znaczy sie ile wpierdolił za ostatni rok Very Happy

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24-25.11.2012 weekend    UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 7 EmptyNie 25 Lis 2012, 22:48

Argos napisał:
kaczor napisał:
Zygmunt de Bill napisał:
BP napisał:
Jak by tu zagaić? ... trudna sprawa
Karnawał przed Świętami?

Kłania się brutalna_prawda.
Dave, gratki za refleks.

Kłania się ZdB. No to brakuje jeszcze Geronim(o)a....
im bardziej zgadkwo oktos gada tym chetniej bym PIT zobaczyl:D

znaczy sie ile wpierdolił za ostatni rok Very Happy

a brutalna to pewnie HIOB, w czasach bankierowskich juś dołował ludzi i do dziś mu nie przeszło Laughing
Powrót do góry Go down
Grześ




Liczba postów : 730
Registration date : 08/07/2009

UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24-25.11.2012 weekend    UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 7 EmptyNie 25 Lis 2012, 22:49

MaRkEt TrAdEr napisał:
Argos napisał:
nephros napisał:
MaRkEt TrAdEr napisał:
Najsmieszniejsze jest to, ze nie kazdy chodzacy do kosciola jest katolikiem! cyclops cyclops


Jeżeli byli ochrzczeni, to są katolikami. Nie da się przestać być katolikiem zgodnie z zasadą: Semel catholicus, semper catholicus (Raz katolik, zawsze katolik).

a to kolejny przekret -naduzycie KK
skoro Semel catholicus, semper catholicus
a ten Semel catholicus jest w wieku niemowlęcym gdzie czlowieczek ma g. do gadania

to sie dziedziczy jak narodowość ??

a po kim odziedziczył Mieszko I ?

No o tym piszę - niemowlę klecha kropi pędzlem z wodą i wielkim katolikiem (z dupy) go czyni nagle w okamgnieniu... Mad jak ten dzieciak przez pierwsze kilka lat życia nawet nie będzie qmać o co w ogóle w tym biega. Przecież to idiotyczne jest.

Sam pamiętam jak byłem za młodu przymuszany do chodzenia na katechezy, msze i wierzenia w te pierdoły. Jakieś z dupy literki dawali, które trzeba było wklejać do zeszytu w napis JEZU UFAM TOBIE - jak qpony w Żabce UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 7 50305

powinni wypalać piętna na plecach podczas chrztu
takie jak krowom na dupie wypalają
i wtedy nikt by sie nie wyrzekl
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48260
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24-25.11.2012 weekend    UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 7 EmptyNie 25 Lis 2012, 22:49

Dezerter napisał:
thorgall napisał:

...
nie strasz go
bo sie załamie

ja do kościoła nie chodzę
ale KK popieram (dopiero od jakichć 3 lat)
i uważam że robi zajebistą robotę
tłumaczyć wam nie będę bo zaraz na mnie skoczycie

To wytłumacz mi na priv, nie będę skakał. Laughing
Nie lubię pieniactwa, ale normalne argumenty z chęcią bym poczytał.

wytlumacz i mnie
a moze tez zaczne popierac
ja jestem otwrty na wszystkie warianty
byle by były sensowne , logiczne i prawdopodobne

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
nomad

nomad


Liczba postów : 21004
Location : Narewka
Registration date : 20/01/2008

UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24-25.11.2012 weekend    UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 7 EmptyNie 25 Lis 2012, 22:58

Pewnego razu, z dalekiego kraju przyleciał do nas Opcjoner ...

UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 7 68081_550419761639330_1595055672_n


Ostatnio zmieniony przez nomad dnia Nie 25 Lis 2012, 23:01, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
strażnik moralności

strażnik moralności


Liczba postów : 647
Registration date : 22/08/2012

UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24-25.11.2012 weekend    UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 7 EmptyNie 25 Lis 2012, 23:00

ale cyberkomuna na tym ufo

Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24-25.11.2012 weekend    UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 7 EmptyNie 25 Lis 2012, 23:05

Popatrzcie jak sprytnie tą jedną decyzją z września 2011 SNB wykosił Żyda z par frankowych... Surprised
W zasadzie od czasu usztywnienia qrsu €/F to na CHFie praktycznie nic się nie dzieje.... $/F jest upośledzonym odwrotnym cieniem edka a inne crossy zależą od zmian pozostałych walut.
Franio przestał być walutą do speqlacji! (Żyd na nim nie gra tylko w nim siano stabilne trzyma). Ruchy na chf w zasadzie zdechły całkowicie.

AUD/CHF ładnie lata ale to wynika z tego, że edek (czyli F/$) się rozjeżdza z kangurem Surprised


Ostatnio zmieniony przez MaRkEt TrAdEr dnia Nie 25 Lis 2012, 23:06, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48260
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24-25.11.2012 weekend    UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 7 EmptyNie 25 Lis 2012, 23:05

Dezerter napisał:
MaRkEt TrAdEr napisał:
I pamiętajcie!

"Niedźwiedzie będą bykami a byki niedźwiedziami"
- Ewangelia wg św. Czosnka Laughing

"Wtedy podobne będzie królestwo niebieskie do dziesięciu traderów, którzy zajęli pozycje i wyszli na spotkanie trendu. Pięciu z nich było nierozsądnych, a pięciu roztropnych. Nierozsądni zajęli błędne pozycje, ale nie postawili stoplossa. Roztropni zaś razem z zajęciem właściwych pozycji postawili również stoplossy.
Gdy się trend opóźniał, zmorzeni snem wszyscy zasnęli. Lecz o północy rozległo się wołanie: "Trend nadchodzi, wyjdźcie mu na spotkanie!" Wtedy powstali wszyscy owi traderzy i spojrzeli na swoje transakcje. A nierozsądni rzekli do roztropnych: "Użyczcie nam swego depo, bo nasze pozycje są stratne". Odpowiedzieli roztropni: "Mogłoby i nam, i wam nie wystarczyć. Zastawcie raczej dom pod hipotekę i dopłaćcie sobie!"
Gdy oni szli wziąć kredyt, nadszedł trend. Ci, którzy byli gotowi, ruszyli razem z nim, a stratne pozycje pozostałych rzucono w otchłań demona zwanego Margin Callem. W końcu nadchodzą i pozostali traderzy, prosząc: "Brokerze, zwróć nam nasze depo!" Lecz broker odpowiedział: "Zaprawdę, powiadam wam, nie znam was".
Czuwajcie więc, bo nie znacie dnia ani godziny.

UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 7 767691 UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 7 767691 UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 7 767691
fajne
a ja to streszcze
Nierozsądni zajęli błędne pozycje, ale nie postawili stoplossa. Roztropni zaś razem z zajęciem właściwych pozycji postawili również stoplossy.
" i przyszedl trend i wszystkich wypierdolił bez mydła "
amen

nierozsądni wtopili a rozsądni nie zarobili bo zawsze przed wiekszym ruchem czyszczą stopy

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Aligator

Aligator


Liczba postów : 7607
Registration date : 21/08/2008

UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24-25.11.2012 weekend    UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 7 EmptyNie 25 Lis 2012, 23:08

MaRkEt TrAdEr napisał:
Popatrzcie jak sprytnie tą jedną decyzją z września 2011 SNB wykosił Żyda z par frankowych... Surprised
W zasadzie od czasu usztywnienia qrsu €/F to na CHFie praktycznie nic się nie dzieje.... $/F jest upośledzonym odwrotnym cieniem edka a inne crossy zależą od zmian pozostałych walut.
Franio przestał być walutą do speqlacji! (Żyd na nim nie gra tylko w nim siano stabilne trzyma). Ruchy na chf w zasadzie zdechły całkowicie.

AUD/CHF ładnie lata ale to wynika z tego, że edek (czyli F/$) się rozjeżdza z kangurem Surprised

ta wiedza jakoś pomaga?
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24-25.11.2012 weekend    UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 7 EmptyNie 25 Lis 2012, 23:08

Argos napisał:
Dezerter napisał:
MaRkEt TrAdEr napisał:
I pamiętajcie!

"Niedźwiedzie będą bykami a byki niedźwiedziami"
- Ewangelia wg św. Czosnka Laughing

"Wtedy podobne będzie królestwo niebieskie do dziesięciu traderów, którzy zajęli pozycje i wyszli na spotkanie trendu. Pięciu z nich było nierozsądnych, a pięciu roztropnych. Nierozsądni zajęli błędne pozycje, ale nie postawili stoplossa. Roztropni zaś razem z zajęciem właściwych pozycji postawili również stoplossy.
Gdy się trend opóźniał, zmorzeni snem wszyscy zasnęli. Lecz o północy rozległo się wołanie: "Trend nadchodzi, wyjdźcie mu na spotkanie!" Wtedy powstali wszyscy owi traderzy i spojrzeli na swoje transakcje. A nierozsądni rzekli do roztropnych: "Użyczcie nam swego depo, bo nasze pozycje są stratne". Odpowiedzieli roztropni: "Mogłoby i nam, i wam nie wystarczyć. Zastawcie raczej dom pod hipotekę i dopłaćcie sobie!"
Gdy oni szli wziąć kredyt, nadszedł trend. Ci, którzy byli gotowi, ruszyli razem z nim, a stratne pozycje pozostałych rzucono w otchłań demona zwanego Margin Callem. W końcu nadchodzą i pozostali traderzy, prosząc: "Brokerze, zwróć nam nasze depo!" Lecz broker odpowiedział: "Zaprawdę, powiadam wam, nie znam was".
Czuwajcie więc, bo nie znacie dnia ani godziny.

UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 7 767691 UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 7 767691 UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 7 767691
fajne
a ja to streszcze
Nierozsądni zajęli błędne pozycje, ale nie postawili stoplossa. Roztropni zaś razem z zajęciem właściwych pozycji postawili również stoplossy.
" i przyszedl trend i wszystkich wypierdolił bez mydła "
amen

nierozsądni wtopili a rozsądni nie zarobili bo zawsze przed wiekszym ruchem czyszczą stopy

Ale rozsądniejsi to robią tak, że gdy ich wykoszą a zaczyna się dziać to co jednak miało to ponownie na chama wskaqją w pozycje... Żyd drugi raz juś nie kosi ale niewielu sie na to decyduje (może dlatego nie kosi).
Np. na edq w piątek... miałeś longa, ta chamska wjeba około 10-tej wywala ci stopa, to widząc, że qrwy wracają ponownie, chamsko wchodzisz w longa! ZA CIOSEM iść a nie popłakać sie jak pizda, że o Jezu miałem dobrą pozycję, wyczesało i co ja teraz zrobię biedny... a tu trend spierdala.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24-25.11.2012 weekend    UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 7 EmptyNie 25 Lis 2012, 23:10

Aligator napisał:
MaRkEt TrAdEr napisał:
Popatrzcie jak sprytnie tą jedną decyzją z września 2011 SNB wykosił Żyda z par frankowych... Surprised
W zasadzie od czasu usztywnienia qrsu €/F to na CHFie praktycznie nic się nie dzieje.... $/F jest upośledzonym odwrotnym cieniem edka a inne crossy zależą od zmian pozostałych walut.
Franio przestał być walutą do speqlacji! (Żyd na nim nie gra tylko w nim siano stabilne trzyma). Ruchy na chf w zasadzie zdechły całkowicie.

AUD/CHF ładnie lata ale to wynika z tego, że edek (czyli F/$) się rozjeżdza z kangurem Surprised

ta wiedza jakoś pomaga?

Nie, bo nie gram na frankowych ale tak po prostu zauważyłem jako ciekawostkę. Były kiedyś czasy, że $/F chodził swoim życiem a teraz to juś w zasadzie można go wyjebać z majors bo to kopia edka jest.
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48260
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24-25.11.2012 weekend    UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 7 EmptyNie 25 Lis 2012, 23:13

MaRkEt TrAdEr napisał:
Popatrzcie jak sprytnie tą jedną decyzją z września 2011 SNB wykosił Żyda z par frankowych... Surprised
W zasadzie od czasu usztywnienia qrsu €/F to na CHFie praktycznie nic się nie dzieje.... $/F jest upośledzonym odwrotnym cieniem edka a inne crossy zależą od zmian pozostałych walut.
Franio przestał być walutą do speqlacji! (Żyd na nim nie gra tylko w nim siano stabilne trzyma). Ruchy na chf w zasadzie zdechły całkowicie.

AUD/CHF ładnie lata ale to wynika z tego, że edek (czyli F/$) się rozjeżdza z kangurem Surprised

a zobacz rubla
jak putin zydow pozamykal

tez zadnej spekulacji

i tutaj juz mamy gotowa recepte na usppokojenie rynjkow i zapobieżenie wiekszasci krachow

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Aligator

Aligator


Liczba postów : 7607
Registration date : 21/08/2008

UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24-25.11.2012 weekend    UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 7 EmptyNie 25 Lis 2012, 23:13

MaRkEt TrAdEr napisał:
Aligator napisał:
MaRkEt TrAdEr napisał:
Popatrzcie jak sprytnie tą jedną decyzją z września 2011 SNB wykosił Żyda z par frankowych... Surprised
W zasadzie od czasu usztywnienia qrsu €/F to na CHFie praktycznie nic się nie dzieje.... $/F jest upośledzonym odwrotnym cieniem edka a inne crossy zależą od zmian pozostałych walut.
Franio przestał być walutą do speqlacji! (Żyd na nim nie gra tylko w nim siano stabilne trzyma). Ruchy na chf w zasadzie zdechły całkowicie.

AUD/CHF ładnie lata ale to wynika z tego, że edek (czyli F/$) się rozjeżdza z kangurem Surprised

ta wiedza jakoś pomaga?

Nie, bo nie gram na frankowych ale tak po prostu zauważyłem jako ciekawostkę. Były kiedyś czasy, że $/F chodził swoim życiem a teraz to juś w zasadzie można go wyjebać z majors bo to kopia edka jest.

jutro zerkne
Powrót do góry Go down
nomad

nomad


Liczba postów : 21004
Location : Narewka
Registration date : 20/01/2008

UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24-25.11.2012 weekend    UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 7 EmptyNie 25 Lis 2012, 23:15

Czosnek ma ubaw jak czyta ufo Very Happy
Zresztą ufo to akurat nie gra na realnym rynq tylko napycha kabzę brokerom trzeciej kategorii, jeśli chodzi o waluty flower i czosnek tu nie ma nic do rzeczy, poza tym że zazwyczaj jest brokerem, tylko brak zdroworozsądkowych strategii głównie niedopasowanie depa, dźwigni zajmowanej pozycji do zakresu zmienności, ale zasada jest prosta im grasz na krótsze interwały tym szybciej cię wciumka zakres zmienności kursów.


Ostatnio zmieniony przez nomad dnia Nie 25 Lis 2012, 23:23, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry Go down
Bankrut
Admin
Admin
Bankrut


Liczba postów : 3833
Age : 49
Location : Łódź
Registration date : 27/08/2007

UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24-25.11.2012 weekend    UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 7 EmptyNie 25 Lis 2012, 23:16

http://finanse.wp.pl/gid,15113264,galeria.html?T%5Bpage%5D=8

gratulacje po prostu

_________________
nie czytam GW Smile
UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 7 NiewierzpropagandzieUFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 7 Pokaz3
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com
Aligator

Aligator


Liczba postów : 7607
Registration date : 21/08/2008

UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24-25.11.2012 weekend    UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 7 EmptyNie 25 Lis 2012, 23:17

nomad napisał:
Czosnek ma ubaw jak czyta ufo Very Happy

nomad kupic akcje fuckbooka?
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48260
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24-25.11.2012 weekend    UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 7 EmptyNie 25 Lis 2012, 23:18

MaRkEt TrAdEr napisał:


Ale rozsądniejsi to robią tak, że gdy ich wykoszą a zaczyna się dziać to co jednak miało to ponownie na chama wskaqją w pozycje... Żyd drugi raz juś nie kosi ale niewielu sie na to decyduje (może dlatego nie kosi).
Np. na edq w piątek... miałeś longa, ta chamska wjeba około 10-tej wywala ci stopa, to widząc, że qrwy wracają ponownie, chamsko wchodzisz w longa! ZA CIOSEM iść a nie popłakać sie jak pizda, że o Jezu miałem dobrą pozycję, wyczesało i co ja teraz zrobię biedny... a tu trend spierdala.

tez to zaobserwpowalem ze prawie zawsze kosi
i dobrze by bylo zajmowac pozycje wlasnie na tym koszeniu

ale mam opory psychiczne
bo trzeba miec mocne przekonanie i nie zwatpic w swoje zalozenia
a zyd umie dobrze sciemniac i wtedy to wyglda tak jakby faktycznie mialo isc w druga strone

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24-25.11.2012 weekend    UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 7 EmptyNie 25 Lis 2012, 23:21

Wielu leszczom po wyczesaniu stopa nagle wali się też koncepcja i postępują na zasadzie "wyczesało - nie wiem o co kaman, czekam" a to błąd... chyba że rzeczywiście sieczkarnia jakaś jest.

Biorąc pod uwage częstość występowania formacji zamachu, należy pamiętać o tym by nie zmieniać koncepcji z powodu jednego wyczesanego stopa tylko zawsze skonfrontować to z sytuacją CZY TO WYWALENIE MOJEGO STOPA POKRYWA SIĘ Z SYGNAŁEM ODWROTU?

UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 7 Edst10

Leszczy liczących na żółtą linię i tą ładną świeczkę wybiciową wykosili następną tą qrwą pomarańczową (i sam też się nieźle wqrwiłem bo to klasyczna CHAMÓWA była Evil or Very Mad) Ale na którejś z tych dwóch w zielonym okręgu świeczek kto nie odnowił to powinien się leczyć u psychiatry! Na chama można było na tej następnej białej ale tam było ryzyko większe bo stop musiałby być dalszy i trzepanie się zaczynało.
Mniejsza o to - chodzi o zasadę. PRIKAZ był, że edek ma róść i nie ma wuja we chsi więc po wywaleniu z siodła należy szybko na nie wskakiwać póki qń się nie zasapie.

A tak a propos to w dniach gdy edek jest za bardzo "na ustach" (z powodu tego szczytu zasranego) to niemal pewne jest zagranie takieh CHAMÓWY jak to widać... lepiej grać wtedy na kangurach bo okazały się spokojniejsze a poszły wcale nie mniej! Takie kiwi wręcz bajka a dla niektórych to waluta z dupy cheers
Powrót do góry Go down
TRADER




Liczba postów : 549
Age : 56
Location : Łomianki
Registration date : 12/03/2008

UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24-25.11.2012 weekend    UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 7 EmptyNie 25 Lis 2012, 23:24

MaRkEt TrAdEr napisał:
Tu jest chyba coś o czym Ezet pisał:

http://www.myfxbook.com/members/FxGridTraderEA/forex-grid-trader-ea-fx/294047

granie bez stopów na sztywne tp, na mikrolotach można sobie pozwolić.
To nie jest sztywny TP. To generalnie koncepcja martyngału. Zamknięcie następuje przy osiągnięciu pewnego założonego z góry zysku. Niektóre pozycje na stracie. Jest tu jednak pewne zagrożenie. Cena może nie chcieć wrócić i zabraknie kapitału do otwierania coraz to większych pozycji. Można próbować to obejść poprzez granie jednocześnie na silnie skorelowanych 2-ch parach. Ćwiczę coś takiego od paru dni. Założenie jest takie, że robot otwiera przeciwstawne pozycje w okresach "rozkorelowania" i w momencie powrotu do dominującej relacji pojawia się zysk i zamknięcie. Taki robot w założeniu powinien być odporny na silne trendowe ruchy, i nie wymaga takiego ogromnego kapitału do gry jak klasyczny martyngał.
Powrót do góry Go down
nomad

nomad


Liczba postów : 21004
Location : Narewka
Registration date : 20/01/2008

UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24-25.11.2012 weekend    UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 7 EmptyNie 25 Lis 2012, 23:24

Aligator napisał:
nomad napisał:
Czosnek ma ubaw jak czyta ufo Very Happy

nomad kupic akcje fuckbooka?

nie znam się, pierwsze słysze scratch
Powrót do góry Go down
Zahary




Liczba postów : 1201
Registration date : 17/01/2008

UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24-25.11.2012 weekend    UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 7 EmptyNie 25 Lis 2012, 23:25

Argos napisał:
Zahary napisał:


Hehe - nie wiesz jak powstał nasz wszechświat (naukowcy też nie wiedzą), ale już zakładasz istnienie nieskończenie wiele innych Laughing
No chyba, że podasz jakiś empiryczny dowód na istnienie choć jednego innego wszechświata od naszego ?

To jest właśnie zaślepienie ateizmem - łykniesz każdą pseudonaukową bajeczkę, byle tylko desperacko odrzucić istnienie Boga
Laughing
Kreujesz się na oświeconego, a Twój światopogląd jest dużo bardziej ograniczony niż osoby wierzącej.

Na koniec - pamiętaj, że nawet najbardziej wydumana naturalistyczna wizja świata, pozostaje bezradna wobec zjawisk nadprzyrodzonych, a cudów, charyzmatów, czy nawet świadectw opętań jest w dzisiejszym Kościele mnóstwo.
A jeżeli słuchasz tylko naukowców, to poczytaj co mają do powiedzenia choćby na temat relikwii Chrystusowych, szczególnie Całunu Turyńskiego.

Pozdrawiam

Zahary ale zmienic kilka slow i to w całości pasuje do Ciebie
widzisz wszystko jednostronnie , przytaczasz przyklady ktore maja potwierdzic Twoj punk widzenia
anie obiektywnie stwierdzic rozne poglady i opinie


To jest właśnie zaślepienie wiarą w Boga - łykniesz każdą pseudonaukową bajeczkę, byle tylko desperacko potwierdzic istnienie Boga
Laughing
Kreujesz się na oświeconego, a Twój światopogląd jest dużo bardziej ograniczony niż osoby niewierzącej.


to podkreslilem bo Twoj swiatopoglad jest krancowo ograniczony do jednego - Wiary w Boga
a swiatopoglad niewierzących dopuszcza wielosc innych interpretacji rzeczywistości


masz klapki na oczach ustawione tak zeby widzialy tylko to co chcesz widzec
moze to wynika ze strachu bo jesli wierzysz i boisz sie wiecznego potepienia to ze strachu nie dopuszczasz innej mozliwosci
dla wlasnego dobra i ocalenia

Mylisz się - to ateiści mają światopogląd bardziej zamknięty, ponieważ osoby wierzące uznają wyjaśnienia zarówno naturalne, jak też ponadnaturalne.
Niewierzący natomiast zamykają się na wszelkie ewentualności, które nie przystają do ich materialistycznej wizji - można by stwierdzić, że nauka uczyniła ich ślepymi na to, czego sama najprawdopodobniej nie jest w stanie im powiedzieć..

Przypominam, że dyskusja rozpoczęła się właśnie od duchowości - kiedy ja i Strażnik przestrzegliśmy przed duchowością oferowaną przez tzw. hatha jogę i reklamowaną tutaj przez Nomada...

Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24-25.11.2012 weekend    UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 7 EmptyNie 25 Lis 2012, 23:28

Argos napisał:
MaRkEt TrAdEr napisał:


Ale rozsądniejsi to robią tak, że gdy ich wykoszą a zaczyna się dziać to co jednak miało to ponownie na chama wskaqją w pozycje... Żyd drugi raz juś nie kosi ale niewielu sie na to decyduje (może dlatego nie kosi).
Np. na edq w piątek... miałeś longa, ta chamska wjeba około 10-tej wywala ci stopa, to widząc, że qrwy wracają ponownie, chamsko wchodzisz w longa! ZA CIOSEM iść a nie popłakać sie jak pizda, że o Jezu miałem dobrą pozycję, wyczesało i co ja teraz zrobię biedny... a tu trend spierdala.

tez to zaobserwpowalem ze prawie zawsze kosi
i dobrze by bylo zajmowac pozycje wlasnie na tym koszeniu

ale mam opory psychiczne
bo trzeba miec mocne przekonanie i nie zwatpic w swoje zalozenia
a zyd umie dobrze sciemniac i wtedy to wyglda tak jakby faktycznie mialo isc w druga strone

Zauważ ile jest statystycznie zmyłek przed właściwym ruchem... JEDNA zazwyczaj, dwie to już rzadko a czasem bywa bez zmyłki.
To jest tak jak w reklamie.. upadłeś... Snickers i jedziesz dalej bo nie będziesz dobrym jeźdźcem jeśli po upadq z konia pozwolisz mu uciec bez ciebie na górze.

UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 7 81d36f9960dd

lol!
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24-25.11.2012 weekend    UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 7 EmptyNie 25 Lis 2012, 23:31

Argos: jeśli kosi w dół na h1 to pierwsza świeczka odwrotu na m15 up ładujesz L z bliskim stopem pod nią... coś w tym stylu musisz próbować.
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38817
Registration date : 25/10/2010

UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24-25.11.2012 weekend    UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 7 EmptyNie 25 Lis 2012, 23:31

odnośnie edka

jak wykazałem jest obecnie bitka między eS a eL w oparciu o Miesięczny/Tygodniowy

Bardzo mocno mogą się zdziwić zarówno Dezerter jak i Snajper

lol!

Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24-25.11.2012 weekend    UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 7 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 24-25.11.2012 weekend
Powrót do góry 
Strona 7 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» UFO - 14.04 - 15.04.2012 weekend
» UFO - 26.05-27.05.2012 weekend
» UFO - 25-26.08.2012 weekend
» UFO - 05.05-06.05.2012 weekend
» UFO - 04-05.08.2012 weekend

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: