Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 24-25.11.2012 weekend

Go down 
+32
SYLWESTER
MICHU
barura
Reser
REALISTA
Janko Traderroo
IronFX
BP
Pan Czesław
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
neuron
Windziarz
Ezet
tarzan
nephros
Grześ
Zahary
gumbas
filip
Aligator
Garrett
Dave
Bankrut
strażnik moralności
kaczor
AgroTrader
thorgall
delphia
zibi
nomad
Mleczarz
inwestor
36 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AutorWiadomość
Gość
Gość




UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24-25.11.2012 weekend    UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 8 EmptyNie 25 Lis 2012, 23:33

strażnik moralności napisał:
ale cyberkomuna na tym ufo
...

Skoro się już pojawiłeś - nadal mnie ciekawi, co chciałeś przekazać we wczorajszym poście, bo nie rozumiem dedykacji.
To kto niby jest tą kobietą?
https://ufoforum.forumotion.com/t3216-ufo-24-25112012-weekend#785686

Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38817
Registration date : 25/10/2010

UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24-25.11.2012 weekend    UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 8 EmptyNie 25 Lis 2012, 23:34

MICHU napisał:
odnośnie edka

jak wykazałem jest obecnie bitka między eS a eL w oparciu o Miesięczny/Tygodniowy

Bardzo mocno mogą się zdziwić zarówno Dezerter jak i Snajper

lol!


w oparciu o pozostałe filtry ja już znam odpowiedź ale jej nie podam

lol! lol! lol!
Powrót do góry Go down
nomad

nomad


Liczba postów : 21004
Location : Narewka
Registration date : 20/01/2008

UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24-25.11.2012 weekend    UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 8 EmptyNie 25 Lis 2012, 23:34

EURUSD, H12, komentarza nie będzie bo mam zaległości w innych dziedzinach.

UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 8 Eurusd-h12-admiral-markets-as
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38817
Registration date : 25/10/2010

UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24-25.11.2012 weekend    UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 8 EmptyNie 25 Lis 2012, 23:36

MICHU napisał:
MICHU napisał:
odnośnie edka

jak wykazałem jest obecnie bitka między eS a eL w oparciu o Miesięczny/Tygodniowy

Bardzo mocno mogą się zdziwić zarówno Dezerter jak i Snajper

lol!


w oparciu o pozostałe filtry ja już znam odpowiedź ale jej nie podam

lol! lol! lol!

no dobra

Snajper śpisz spokojnie king
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48260
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24-25.11.2012 weekend    UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 8 EmptyNie 25 Lis 2012, 23:37

Zahary napisał:
Argos napisał:
Zahary napisał:


Hehe - nie wiesz jak powstał nasz wszechświat (naukowcy też nie wiedzą), ale już zakładasz istnienie nieskończenie wiele innych Laughing
No chyba, że podasz jakiś empiryczny dowód na istnienie choć jednego innego wszechświata od naszego ?

To jest właśnie zaślepienie ateizmem - łykniesz każdą pseudonaukową bajeczkę, byle tylko desperacko odrzucić istnienie Boga
Laughing
Kreujesz się na oświeconego, a Twój światopogląd jest dużo bardziej ograniczony niż osoby wierzącej.

Na koniec - pamiętaj, że nawet najbardziej wydumana naturalistyczna wizja świata, pozostaje bezradna wobec zjawisk nadprzyrodzonych, a cudów, charyzmatów, czy nawet świadectw opętań jest w dzisiejszym Kościele mnóstwo.
A jeżeli słuchasz tylko naukowców, to poczytaj co mają do powiedzenia choćby na temat relikwii Chrystusowych, szczególnie Całunu Turyńskiego.

Pozdrawiam

Zahary ale zmienic kilka slow i to w całości pasuje do Ciebie
widzisz wszystko jednostronnie , przytaczasz przyklady ktore maja potwierdzic Twoj punk widzenia
anie obiektywnie stwierdzic rozne poglady i opinie


To jest właśnie zaślepienie wiarą w Boga - łykniesz każdą pseudonaukową bajeczkę, byle tylko desperacko potwierdzic istnienie Boga
Laughing
Kreujesz się na oświeconego, a Twój światopogląd jest dużo bardziej ograniczony niż osoby niewierzącej.


to podkreslilem bo Twoj swiatopoglad jest krancowo ograniczony do jednego - Wiary w Boga
a swiatopoglad niewierzących dopuszcza wielosc innych interpretacji rzeczywistości


masz klapki na oczach ustawione tak zeby widzialy tylko to co chcesz widzec
moze to wynika ze strachu bo jesli wierzysz i boisz sie wiecznego potepienia to ze strachu nie dopuszczasz innej mozliwosci
dla wlasnego dobra i ocalenia

Mylisz się - to ateiści mają światopogląd bardziej zamknięty, ponieważ osoby wierzące uznają wyjaśnienia zarówno naturalne, jak też ponadnaturalne.
Niewierzący natomiast zamykają się na wszelkie ewentualności, które nie przystają do ich materialistycznej wizji - można by stwierdzić, że nauka uczyniła ich ślepymi na to, czego sama najprawdopodobniej nie jest w stanie im powiedzieć..

Przypominam, że dyskusja rozpoczęła się właśnie od duchowości - kiedy ja i Strażnik przestrzegliśmy przed duchowością oferowaną przez tzw. hatha jogę i reklamowaną tutaj przez Nomada...

Pozdrawiam
po prawdzie to obie skrajności sa jednakowo upośledzone w swoim postrzeganiu swiata
jedni zakladaja ze na pewno jest a drudzy ze na pewno nie ma
i z zasady na slepo odrzucaja wszystkie argumenty nie potwierdzajace ich rozumowania

ja jak juz pisalem dopuszczam wszystkie mozliwosci
ale musi to miec jakies logiczne i sensowne wytlumaczenie
jak dotad to nie spotkalem nic wiarygodnego co by potwierdzalo ze Bog w takim wyobrazeniu jak podaje KK istnieje
a teoria ewolucji jest jak najbardziej prawdopodobna

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24-25.11.2012 weekend    UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 8 EmptyNie 25 Lis 2012, 23:44

Zahary napisał:
Argos napisał:
Zahary napisał:


Hehe - nie wiesz jak powstał nasz wszechświat (naukowcy też nie wiedzą), ale już zakładasz istnienie nieskończenie wiele innych Laughing
No chyba, że podasz jakiś empiryczny dowód na istnienie choć jednego innego wszechświata od naszego ?

To jest właśnie zaślepienie ateizmem - łykniesz każdą pseudonaukową bajeczkę, byle tylko desperacko odrzucić istnienie Boga
Laughing
Kreujesz się na oświeconego, a Twój światopogląd jest dużo bardziej ograniczony niż osoby wierzącej.

Na koniec - pamiętaj, że nawet najbardziej wydumana naturalistyczna wizja świata, pozostaje bezradna wobec zjawisk nadprzyrodzonych, a cudów, charyzmatów, czy nawet świadectw opętań jest w dzisiejszym Kościele mnóstwo.
A jeżeli słuchasz tylko naukowców, to poczytaj co mają do powiedzenia choćby na temat relikwii Chrystusowych, szczególnie Całunu Turyńskiego.

Pozdrawiam

Zahary ale zmienic kilka slow i to w całości pasuje do Ciebie
widzisz wszystko jednostronnie , przytaczasz przyklady ktore maja potwierdzic Twoj punk widzenia
anie obiektywnie stwierdzic rozne poglady i opinie


To jest właśnie zaślepienie wiarą w Boga - łykniesz każdą pseudonaukową bajeczkę, byle tylko desperacko potwierdzic istnienie Boga
Laughing
Kreujesz się na oświeconego, a Twój światopogląd jest dużo bardziej ograniczony niż osoby niewierzącej.


to podkreslilem bo Twoj swiatopoglad jest krancowo ograniczony do jednego - Wiary w Boga
a swiatopoglad niewierzących dopuszcza wielosc innych interpretacji rzeczywistości


masz klapki na oczach ustawione tak zeby widzialy tylko to co chcesz widzec
moze to wynika ze strachu bo jesli wierzysz i boisz sie wiecznego potepienia to ze strachu nie dopuszczasz innej mozliwosci
dla wlasnego dobra i ocalenia

Mylisz się - to ateiści mają światopogląd bardziej zamknięty, ponieważ osoby wierzące uznają wyjaśnienia zarówno naturalne, jak też ponadnaturalne.
Niewierzący natomiast zamykają się na wszelkie ewentualności, które nie przystają do ich materialistycznej wizji - można by stwierdzić, że nauka uczyniła ich ślepymi na to, czego sama najprawdopodobniej nie jest w stanie im powiedzieć..

Przypominam, że dyskusja rozpoczęła się właśnie od duchowości - kiedy ja i Strażnik przestrzegliśmy przed duchowością oferowaną przez tzw. hatha jogę i reklamowaną tutaj przez Nomada...

Pozdrawiam
duchowe czyli pozbawione mozliwosci weryfikacji.Dla mnie t ozabawne b owpadasz tutaj w pulapke ,jak udowodnisz ze to katolicy maja racje a nie buddysci?Oni tez maja swoje duchowe wyjasnienia i jakos nie widac zeby bog bardziej stal po twojej stronie, co wiecej buddystow jest coraz wiecej a katolikow coraz mniej:D
Powrót do góry Go down
strażnik moralności

strażnik moralności


Liczba postów : 647
Registration date : 22/08/2012

UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24-25.11.2012 weekend    UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 8 EmptyNie 25 Lis 2012, 23:59

Dezerter napisał:
strażnik moralności napisał:
ale cyberkomuna na tym ufo
...

Skoro się już pojawiłeś - nadal mnie ciekawi, co chciałeś przekazać we wczorajszym poście, bo nie rozumiem dedykacji.
To kto niby jest tą kobietą?
https://ufoforum.forumotion.com/t3216-ufo-24-25112012-weekend#785686


oj tam tak se z dupy napisałem, wrzuć na luz
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24-25.11.2012 weekend    UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 8 EmptyPon 26 Lis 2012, 00:03

strażnik moralności napisał:
Dezerter napisał:
strażnik moralności napisał:
ale cyberkomuna na tym ufo
...

Skoro się już pojawiłeś - nadal mnie ciekawi, co chciałeś przekazać we wczorajszym poście, bo nie rozumiem dedykacji.
To kto niby jest tą kobietą?
https://ufoforum.forumotion.com/t3216-ufo-24-25112012-weekend#785686


oj tam tak se z dupy napisałem, wrzuć na luz
napisales z dupy czyli najpierw wlozyles tam dlugopis.Oj nieladnie
Powrót do góry Go down
Zahary




Liczba postów : 1201
Registration date : 17/01/2008

UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24-25.11.2012 weekend    UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 8 EmptyPon 26 Lis 2012, 00:06

Dave napisał:

Zahary,


a czym właściwie lub kim jest bóg ?
tyle o nim mówisz ale doprecyzuj proszę i nie wymiguj się odpowiedzią z gatunku bóg jest bogiem Laughing


.... i zabawmy się w proste teoretyzowanie.
jeżeli prawdą jest plota chodząca po świecie, że łazik na marsie wydłubał marsjańską bakterię, to oznacza, że życie we wszechświecie może jednak być dość powszechne.
... skoro tylko w zasięgu naszego wzroku są zwariowane miliardy gwiazd z planetami, księżycami itp ....
to można również założyć, że form życia we wszechświecie jest więcej niż beny wydrukował dolców Laughing i nie będzie to chyba zbyt naciągana teoria.

rozumiem, że bogiem w twoim przekonaniu jest istota, która nas stworzyła ..... zapoczątkowała rodzaj ludzki.
czy jest niemożliwością, że zrobiła to cywilizacja nieporównywalnie bardziej rozwinięta od nas .... ot podłubała sobie w genotypie jakiejś małpy ( teoretycznie to my już to potrafimy lub niedługo będziemy). czy to jest prawdopodobne ?

wtedy bogiem byłby kosmita a TY modlisz się do kosmity. niemożliwe ?
Shocked

Zawsze piszę o Bogu z objawienia Pisma Świętego i tradycji Kościoła Katolickiego - Który jest Duchem, jest ponad materią, nie ma początku, ani końca i istnieje zawsze - "Jestem, Który Jestem".

Koncepcja o kosmitach, w przeciwieństwie od "nieskończenie wielu wszechświatów" jest już krokiem we właściwym kierunku - bo dostrzega nieprawdopodobieństwo naszego istnienia i co ważne, zakłada zaprojektowanie życia przez inteligencję.

Oczywiście znając ogrom wszechświata, czas jego istnienia, ograniczenia fizyki i złożoność naszego życia - istnienie owych kosmitów/projektantów jest bardzo wątpliwe - bo przecież owi kosmici/projektanci musieliby mieć czas, aby "wyewoluować" do tak zaawansowanej formy, aby być w stanie zaprojektować tak zaawansowane formy życia jak człowiek..

Ale co najważniejsze - owi hipotetyczni kosmici niczego nie wyjaśniają, bo jak rozumiem funkcjonowaliby w ramach praw i ograniczeń widzialnego wszechświata, a my przecież cały czas pytamy Kto i po co owe prawa, ograniczenia i sam wszechświat stworzył(?).

Zatem jedyną odpowiedzią może być byt transcendentny...

Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
strażnik moralności

strażnik moralności


Liczba postów : 647
Registration date : 22/08/2012

UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24-25.11.2012 weekend    UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 8 EmptyPon 26 Lis 2012, 00:11

Argos napisał:


po prawdzie to obie skrajności sa jednakowo upośledzone w swoim postrzeganiu swiata
jedni zakladaja ze na pewno jest a drudzy ze na pewno nie ma
i z zasady na slepo odrzucaja wszystkie argumenty nie potwierdzajace ich rozumowania

ja jak juz pisalem dopuszczam wszystkie mozliwosci
ale musi to miec jakies logiczne i sensowne wytlumaczenie
jak dotad to nie spotkalem nic wiarygodnego co by potwierdzalo ze Bog w takim wyobrazeniu jak podaje KK istnieje
a teoria ewolucji jest jak najbardziej prawdopodobna

człowiek zawsze wszystko spierdoli to jest argument

jest bytem niedoskonałym i potrzebuje Boga jak ryba tlenu, jak patrzysz na Boga Chrześcijan przez pryzmat afer w KK to Cie odrzuca, jak byś przeczytał Kazanie Na Górze z Nowego Testamentu, zawierające esencję moralności którą powinni kierować się KK to stwierdziłbyś, że raj na ziemi jest na wyciągnięcie ręki... no ale go nie ma, dlaczego bo człowiek wszystko spierdolić potrafi Very Happy, tym niemniej jest to argument aby opierać sie na ewangeli a nie na własnym widzimisie bo przecież człowiek potrafi wszystko .....
Powrót do góry Go down
strażnik moralności

strażnik moralności


Liczba postów : 647
Registration date : 22/08/2012

UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24-25.11.2012 weekend    UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 8 EmptyPon 26 Lis 2012, 00:12

kaczor napisał:
strażnik moralności napisał:
Dezerter napisał:
strażnik moralności napisał:
ale cyberkomuna na tym ufo
...

Skoro się już pojawiłeś - nadal mnie ciekawi, co chciałeś przekazać we wczorajszym poście, bo nie rozumiem dedykacji.
To kto niby jest tą kobietą?
https://ufoforum.forumotion.com/t3216-ufo-24-25112012-weekend#785686


oj tam tak se z dupy napisałem, wrzuć na luz
napisales z dupy czyli najpierw wlozyles tam dlugopis.Oj nieladnie

zapomniałem dopisać KACZEJ
Powrót do góry Go down
nomad

nomad


Liczba postów : 21004
Location : Narewka
Registration date : 20/01/2008

UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24-25.11.2012 weekend    UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 8 EmptyPon 26 Lis 2012, 00:13

Uwielbiam takie zdrowe energetyczne dupy, jakoś innych nie zauważam.

UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 8 530162_356249977751959_1603581295_n
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48260
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24-25.11.2012 weekend    UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 8 EmptyPon 26 Lis 2012, 00:16


_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Zahary




Liczba postów : 1201
Registration date : 17/01/2008

UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24-25.11.2012 weekend    UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 8 EmptyPon 26 Lis 2012, 00:17

Argos napisał:
Zahary napisał:
Argos napisał:
Zahary napisał:


Hehe - nie wiesz jak powstał nasz wszechświat (naukowcy też nie wiedzą), ale już zakładasz istnienie nieskończenie wiele innych Laughing
No chyba, że podasz jakiś empiryczny dowód na istnienie choć jednego innego wszechświata od naszego ?

To jest właśnie zaślepienie ateizmem - łykniesz każdą pseudonaukową bajeczkę, byle tylko desperacko odrzucić istnienie Boga
Laughing
Kreujesz się na oświeconego, a Twój światopogląd jest dużo bardziej ograniczony niż osoby wierzącej.

Na koniec - pamiętaj, że nawet najbardziej wydumana naturalistyczna wizja świata, pozostaje bezradna wobec zjawisk nadprzyrodzonych, a cudów, charyzmatów, czy nawet świadectw opętań jest w dzisiejszym Kościele mnóstwo.
A jeżeli słuchasz tylko naukowców, to poczytaj co mają do powiedzenia choćby na temat relikwii Chrystusowych, szczególnie Całunu Turyńskiego.

Pozdrawiam

Zahary ale zmienic kilka slow i to w całości pasuje do Ciebie
widzisz wszystko jednostronnie , przytaczasz przyklady ktore maja potwierdzic Twoj punk widzenia
anie obiektywnie stwierdzic rozne poglady i opinie


To jest właśnie zaślepienie wiarą w Boga - łykniesz każdą pseudonaukową bajeczkę, byle tylko desperacko potwierdzic istnienie Boga
Laughing
Kreujesz się na oświeconego, a Twój światopogląd jest dużo bardziej ograniczony niż osoby niewierzącej.


to podkreslilem bo Twoj swiatopoglad jest krancowo ograniczony do jednego - Wiary w Boga
a swiatopoglad niewierzących dopuszcza wielosc innych interpretacji rzeczywistości


masz klapki na oczach ustawione tak zeby widzialy tylko to co chcesz widzec
moze to wynika ze strachu bo jesli wierzysz i boisz sie wiecznego potepienia to ze strachu nie dopuszczasz innej mozliwosci
dla wlasnego dobra i ocalenia

Mylisz się - to ateiści mają światopogląd bardziej zamknięty, ponieważ osoby wierzące uznają wyjaśnienia zarówno naturalne, jak też ponadnaturalne.
Niewierzący natomiast zamykają się na wszelkie ewentualności, które nie przystają do ich materialistycznej wizji - można by stwierdzić, że nauka uczyniła ich ślepymi na to, czego sama najprawdopodobniej nie jest w stanie im powiedzieć..

Przypominam, że dyskusja rozpoczęła się właśnie od duchowości - kiedy ja i Strażnik przestrzegliśmy przed duchowością oferowaną przez tzw. hatha jogę i reklamowaną tutaj przez Nomada...

Pozdrawiam
po prawdzie to obie skrajności sa jednakowo upośledzone w swoim postrzeganiu swiata
jedni zakladaja ze na pewno jest a drudzy ze na pewno nie ma
i z zasady na slepo odrzucaja wszystkie argumenty nie potwierdzajace ich rozumowania

ja jak juz pisalem dopuszczam wszystkie mozliwosci
ale musi to miec jakies logiczne i sensowne wytlumaczenie
jak dotad to nie spotkalem nic wiarygodnego co by potwierdzalo ze Bog w takim wyobrazeniu jak podaje KK istnieje
a teoria ewolucji jest jak najbardziej prawdopodobna

Teoria ewolucji jest wycofywana ze szkół (Korea) i jest kłamstwem, które wyrządziło wiele zła..

Kiedyś znalazłem takie ciekawe podsumowanie:
"Istnieją dwie wizje Wszechświata. Ustawiając te wizje w relacji do zasobów
informatycznych i czasu możemy powiedzieć, że jedna wizja zaczyna od totalnego
chaosu na początku czasu (w chwili Wielkiego Wybuchu) i widzi stopniowe
nagromadzanie się informacji poprzez ewolucję cząsteczek, pierwiastków, związków,
organiczną, biologiczną aż do człowieka i dalej ku stale polepszającym się i
wzrastającym zasobom informatycznym w chwalebnej przyszłości. Druga wizja
zaczyna od świata pięknego i wspaniałego, ale widzi stałe jego psucie się, wymieranie
gatunków, pogarszanie genów, wypalanie energii i spadek ku nieuchronnemu końcowi
rzeczywistości widzialnej. Dostępny dla naszego poznania i naukowych badań jest
tylko niewielki wycinek czasu postulowanego w tych wizjach. Podstawowe pytanie
sprowadza się do jednego: Czy w czasie dostępnym dla naszego poznania widzimy
wzrost informacji, czy też jej redukcję? Według mnie wszystkie dane naukowe
wskazują na redukcję!
"


To wg Ciebie za naszego krótkiego życia dostrzegamy wzrost informacji - czyli rozkwit przyrody, powstawanie nowych gatunków itp. itd. Czy raczej degradację i wymieranie?
Ja zgadzam się z autorem i dostrzegam redukcję...

Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
strażnik moralności

strażnik moralności


Liczba postów : 647
Registration date : 22/08/2012

UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24-25.11.2012 weekend    UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 8 EmptyPon 26 Lis 2012, 00:19

nomad napisał:
Uwielbiam takie zdrowe energetyczne dupy, jakoś innych nie zauważam.

UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 8 530162_356249977751959_1603581295_n



wyglądają jak automaty z wypranym mózgiem ja bym się przed taki i na noc zamykał, po co kusić los
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24-25.11.2012 weekend    UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 8 EmptyPon 26 Lis 2012, 00:20

W sumie edkowi przydałby się taki spadkowy poniedziałek na 40 pkt., a od wtorku dalsza korba. scratch
Powrót do góry Go down
nomad

nomad


Liczba postów : 21004
Location : Narewka
Registration date : 20/01/2008

UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24-25.11.2012 weekend    UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 8 EmptyPon 26 Lis 2012, 00:21

Kaczor najogólniej to mamy systemy dogmatyczne, wiadomo oparte na dogmatach i nad nimi nie dyskutujemy jak np w chrześcijaństwie i mamy systemy w których nie ma dogmatów oparte jedynie na badaniu własnego umysłu i własnych doświadczeń. Ale tego nie wyczytasz w podręcznikach, więc nie zgodzisz się, bo ty raczej dogmatyk jesteś.


Ostatnio zmieniony przez nomad dnia Pon 26 Lis 2012, 00:24, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
nomad

nomad


Liczba postów : 21004
Location : Narewka
Registration date : 20/01/2008

UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24-25.11.2012 weekend    UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 8 EmptyPon 26 Lis 2012, 00:23

Dezerter napisał:
W sumie edkowi przydałby się taki spadkowy poniedziałek na 40 pkt., a od wtorku dalsza korba. scratch

nie mam nic przeciw, ale zacznę targowlę jak się wyśpię Very Happy
Powrót do góry Go down
nomad

nomad


Liczba postów : 21004
Location : Narewka
Registration date : 20/01/2008

UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24-25.11.2012 weekend    UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 8 EmptyPon 26 Lis 2012, 00:25

dobranoc
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48260
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24-25.11.2012 weekend    UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 8 EmptyPon 26 Lis 2012, 00:27

strażnik moralności napisał:
Argos napisał:


po prawdzie to obie skrajności sa jednakowo upośledzone w swoim postrzeganiu swiata
jedni zakladaja ze na pewno jest a drudzy ze na pewno nie ma
i z zasady na slepo odrzucaja wszystkie argumenty nie potwierdzajace ich rozumowania

ja jak juz pisalem dopuszczam wszystkie mozliwosci
ale musi to miec jakies logiczne i sensowne wytlumaczenie
jak dotad to nie spotkalem nic wiarygodnego co by potwierdzalo ze Bog w takim wyobrazeniu jak podaje KK istnieje
a teoria ewolucji jest jak najbardziej prawdopodobna

człowiek zawsze wszystko spierdoli to jest argument

jest bytem niedoskonałym i potrzebuje Boga jak ryba tlenu, jak patrzysz na Boga Chrześcijan przez pryzmat afer w KK to Cie odrzuca, jak byś przeczytał Kazanie Na Górze z Nowego Testamentu, zawierające esencję moralności którą powinni kierować się KK to stwierdziłbyś, że raj na ziemi jest na wyciągnięcie ręki... no ale go nie ma, dlaczego bo człowiek wszystko spierdolić potrafi Very Happy, tym niemniej jest to argument aby opierać sie na ewangeli a nie na własnym widzimisie bo przecież człowiek potrafi wszystko .....

tak nisko oceniasz swoj rozum "wlasne widzimisie " ze opierasz sie tylko na tym co ktos napisal ,powiedzial ?
a przeciez Bog stworzyl czlowieka rozumnym i dał wolna wole
to dlaczego z tego nie korzystac tylko cytowac i sluchac "mądrzejszych "

moze nie czlowiek jest taki najgorszy tylko ewangelia nie przystaje do rzeczywistości
bo napisac mozna wszystko ale zycie przerasta nieraz wyobrażenia samych ewangelistów

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48260
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24-25.11.2012 weekend    UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 8 EmptyPon 26 Lis 2012, 00:30

Zahary napisał:
Argos napisał:
Zahary napisał:
Argos napisał:
Zahary napisał:


Hehe - nie wiesz jak powstał nasz wszechświat (naukowcy też nie wiedzą), ale już zakładasz istnienie nieskończenie wiele innych Laughing
No chyba, że podasz jakiś empiryczny dowód na istnienie choć jednego innego wszechświata od naszego ?

To jest właśnie zaślepienie ateizmem - łykniesz każdą pseudonaukową bajeczkę, byle tylko desperacko odrzucić istnienie Boga
Laughing
Kreujesz się na oświeconego, a Twój światopogląd jest dużo bardziej ograniczony niż osoby wierzącej.

Na koniec - pamiętaj, że nawet najbardziej wydumana naturalistyczna wizja świata, pozostaje bezradna wobec zjawisk nadprzyrodzonych, a cudów, charyzmatów, czy nawet świadectw opętań jest w dzisiejszym Kościele mnóstwo.
A jeżeli słuchasz tylko naukowców, to poczytaj co mają do powiedzenia choćby na temat relikwii Chrystusowych, szczególnie Całunu Turyńskiego.

Pozdrawiam

Zahary ale zmienic kilka slow i to w całości pasuje do Ciebie
widzisz wszystko jednostronnie , przytaczasz przyklady ktore maja potwierdzic Twoj punk widzenia
anie obiektywnie stwierdzic rozne poglady i opinie


To jest właśnie zaślepienie wiarą w Boga - łykniesz każdą pseudonaukową bajeczkę, byle tylko desperacko potwierdzic istnienie Boga
Laughing
Kreujesz się na oświeconego, a Twój światopogląd jest dużo bardziej ograniczony niż osoby niewierzącej.


to podkreslilem bo Twoj swiatopoglad jest krancowo ograniczony do jednego - Wiary w Boga
a swiatopoglad niewierzących dopuszcza wielosc innych interpretacji rzeczywistości


masz klapki na oczach ustawione tak zeby widzialy tylko to co chcesz widzec
moze to wynika ze strachu bo jesli wierzysz i boisz sie wiecznego potepienia to ze strachu nie dopuszczasz innej mozliwosci
dla wlasnego dobra i ocalenia

Mylisz się - to ateiści mają światopogląd bardziej zamknięty, ponieważ osoby wierzące uznają wyjaśnienia zarówno naturalne, jak też ponadnaturalne.
Niewierzący natomiast zamykają się na wszelkie ewentualności, które nie przystają do ich materialistycznej wizji - można by stwierdzić, że nauka uczyniła ich ślepymi na to, czego sama najprawdopodobniej nie jest w stanie im powiedzieć..

Przypominam, że dyskusja rozpoczęła się właśnie od duchowości - kiedy ja i Strażnik przestrzegliśmy przed duchowością oferowaną przez tzw. hatha jogę i reklamowaną tutaj przez Nomada...

Pozdrawiam
po prawdzie to obie skrajności sa jednakowo upośledzone w swoim postrzeganiu swiata
jedni zakladaja ze na pewno jest a drudzy ze na pewno nie ma
i z zasady na slepo odrzucaja wszystkie argumenty nie potwierdzajace ich rozumowania

ja jak juz pisalem dopuszczam wszystkie mozliwosci
ale musi to miec jakies logiczne i sensowne wytlumaczenie
jak dotad to nie spotkalem nic wiarygodnego co by potwierdzalo ze Bog w takim wyobrazeniu jak podaje KK istnieje
a teoria ewolucji jest jak najbardziej prawdopodobna

Teoria ewolucji jest wycofywana ze szkół (Korea) i jest kłamstwem, które wyrządziło wiele zła..

Kiedyś znalazłem takie ciekawe podsumowanie:
"Istnieją dwie wizje Wszechświata. Ustawiając te wizje w relacji do zasobów
informatycznych i czasu możemy powiedzieć, że jedna wizja zaczyna od totalnego
chaosu na początku czasu (w chwili Wielkiego Wybuchu) i widzi stopniowe
nagromadzanie się informacji poprzez ewolucję cząsteczek, pierwiastków, związków,
organiczną, biologiczną aż do człowieka i dalej ku stale polepszającym się i
wzrastającym zasobom informatycznym w chwalebnej przyszłości. Druga wizja
zaczyna od świata pięknego i wspaniałego, ale widzi stałe jego psucie się, wymieranie
gatunków, pogarszanie genów, wypalanie energii i spadek ku nieuchronnemu końcowi
rzeczywistości widzialnej. Dostępny dla naszego poznania i naukowych badań jest
tylko niewielki wycinek czasu postulowanego w tych wizjach. Podstawowe pytanie
sprowadza się do jednego: Czy w czasie dostępnym dla naszego poznania widzimy
wzrost informacji, czy też jej redukcję? Według mnie wszystkie dane naukowe
wskazują na redukcję!
"


To wg Ciebie za naszego krótkiego życia dostrzegamy wzrost informacji - czyli rozkwit przyrody, powstawanie nowych gatunków itp. itd. Czy raczej degradację i wymieranie?
Ja zgadzam się z autorem i dostrzegam redukcję...

Pozdrawiam

odpowiem Ci rownie żelaznym argumentem
Boga nie ma bo w Korei Północnej nie wierzą w Boga

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24-25.11.2012 weekend    UFO - 24-25.11.2012 weekend   - Page 8 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 24-25.11.2012 weekend
Powrót do góry 
Strona 8 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 Similar topics
-
» UFO - 14.04 - 15.04.2012 weekend
» UFO - 26.05-27.05.2012 weekend
» UFO - 25-26.08.2012 weekend
» UFO - 05.05-06.05.2012 weekend
» UFO - 04-05.08.2012 weekend

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: