Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 09-10.02.2013 weekend

Go down 
+27
13Homer
MoralnyNiepokój
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
Dave
Piotrek691
Jones
zibi
snajper
delphia
gumbas
Jagd auf depot
karnak
spiter
Janko Traderroo
Windziarz
Garrett
mariner
Reser
betonowe_buty
MICHU
barany
janek
Slum-Dog
thorgall
AgroTrader
Diablo
inwestor
31 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
AutorWiadomość
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 09-10.02.2013 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09-10.02.2013 weekend   UFO - 09-10.02.2013 weekend - Page 3 EmptySob 09 Lut 2013, 12:53

Daredevil Trejder napisał:
pomijajac to, ze Palikot jak wywietrzy interes to jutro zbrata sie z xxxxxx, tak jak wczesniej bratal sie z KOSCIOLEM, pozniej LIBERALIZMEM, pozniej KOMUNIZEM, LEWICA, PEDALAMI
doprawdy qrwa smieszny czlowiek, Ci co na niego glosowali to czuja sie zrobieni w ciula i sie nie dziwie, ze ma aktuanie 3-5% poparcia


Czy czuje sie oszukany ze zagłosowałem na Palikota , oczywiscie ze tak bo poza bucznymi hasełkami nierobi nic, jest subpartią PO i czuje sie tym oszukany, ale to był mój wybór i mam do tego prawo w końcu jest demokracja

Popieram go w działaniach jezeli chodzi o zioło bo niemozna poprawiac statystyk policyjnych tym ze złapią gówniarza z jednym jointem i nasrają mu w papierach, jezeli alkohol mimo ze wywołuje agresje jest legalny to równie dobrze trawka powinna byc legalna
Popierałem go odnośnie kościoła, tyle ze na hasełkach sie skończyło, teraz tematem nr jeden jest poseł który załozył peruke i robi sie za kobiete, ja wnim niewidze kobiety tylko obleśnego szpeta ale to nieznaczy ze mam go dyskryminowac bo chce byc kobieta, jezeli mu dobrze w kiecce to co mi do tego?? To jest własnie wolność wole to niz czasy szarej komuny


Ostatnio zmieniony przez Diablo dnia Sob 09 Lut 2013, 12:57, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 09-10.02.2013 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09-10.02.2013 weekend   UFO - 09-10.02.2013 weekend - Page 3 EmptySob 09 Lut 2013, 12:56

Daredevil Trejder napisał:
Diablo napisał:
Daredevil Trejder napisał:
Diablo napisał:
mariner napisał:
Ja to widzę tak

z kościołem i PRLem jest podobnie tylko na odwrót

PRL był zły ale teraz wielu za nim tęskni

kościół teraz jest zły ale w czasach PRL był jednym z ośrodków walki z komuną i wtedy był ok

ot taki chichot losu

no ale jedni i drudzy sobie na to zapracowali za zachłanność


no tak, nie było kolaboracji , a Popiełuszko nie był podejrzewany o homoseksualizm Laughing , ale ciii bo mnie jeszcze oskarzą o obraze uczuc religijnych Laughing ja tam ich od zawsze nienawidziłem, odkąd mnie jeden pierdolony klecha wkurwił na zajeciach w szkole, pierdolił mi o wstrzemięźliwości seksualnej a gdy mu mówie ze jest pierdolniety bo gada o seksie dla dzieciaków a ja czuje od niego wóde, ciul myslał ze mi wie4lką krzywde zrobi ze niedopusci do bierzmowania, a ja na to sram

JESTES GOTOW SPRZYMIERZYC SIE Z PEDALAMI, ABY TYLKO WALCZYC Z "CZARNYMI"
TAK JAKBY PEDALY BYLI DOBRZY. DLA MNIE TO TAKA PODWOJNA MORALNOSC "ZAGLOSUJE NA PEDALA, BO WALCZY Z CZARNYMI"
Z ZALOZENIA: "WIDZE TYLKO ZLA STRONE CZARNYCH ALE TYLKO DOBRA STRONE PEDALOW"
UFO - 09-10.02.2013 weekend - Page 3 2wgtcv8

ale co mnie obchodzą pedały ?? oni mi nie mówią jak mam życ to robi kościół, pedały nie roszczą sobie specjalnych praw podatkowych, a kościół a i owszem.
Jezeli geje będą mi mówic co mam robic a czego nie to tak samo bede na nich bluzgał jak robie to z kościołem, mnie generalnie nic nie przeszkadza dopóki nikt w moją prywatnośc nie wchodzi z butami.

wlasnie o to chodzi, ze z czasem chca palec, a pozniej całą rękę
to jest ta zasada (naciskamy, naciskamy w imie walki z "czarnymi" i reszta, aby cos ugrac)
lobby pedalskie jak wszedzie dziala wg tej samej zasady
nazwa to nowoczesnie "ewolucją"

XX wiek
UFO - 09-10.02.2013 weekend - Page 3 Dxhk5w
XXI wiek
UFO - 09-10.02.2013 weekend - Page 3 2lt36mc

no ale mozesz krytykowac to, ja krytykuje Kościół a ty życie polityków , i to jest własnie wolnosc, ja tobie niezamykam ust, czytam co piszesz, i albo sie z tym zgodze albo nie, a ze jest lobby masońskie, pedałów , czarnych i cholera wie czego jeszcze to trudno, taka jest demokracja ze każdy walczy o swoje
Powrót do góry Go down
Janko Traderroo

Janko Traderroo


Liczba postów : 4804
Age : 52
Location : okolice Roztocza
Registration date : 08/07/2009

UFO - 09-10.02.2013 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09-10.02.2013 weekend   UFO - 09-10.02.2013 weekend - Page 3 EmptySob 09 Lut 2013, 12:59

Dezerter napisał:
http://www.poznan.pl/mim/s8a/raporty-i-analizy,doc,111/poznan-2000-2011-miasto-sie-zmienia,53383.html

Korzyści z bycia członkiem UE nie zawsze dają się policzyć. Wiele firm chce u nas zainwestować, ponieważ będąc członkiem UE oferujemy pewien standard, dzięki któremu prowadzenie interesów na normalnych zasadach jest w ogóle możliwe, a to prowadzi do powstawania nowych miejsc pracy, wzrostu przepływu kapitału i ogólnego rozwoju.
Unia nie jest ideałem, ale lepszej alternatywy w tym momencie dla Polski nie ma. Zawsze opłaca się być we właściwym (silnym) towarzystwie, nawet jeśli to towarzystwo ma swoje wady.
UFO - 09-10.02.2013 weekend - Page 3 767691 UFO - 09-10.02.2013 weekend - Page 3 767691 UFO - 09-10.02.2013 weekend - Page 3 767691
Niestety, powiedziałbym nawet że żadnej innej alternatywy dla Polski nie ma
Ciekawi mnie co bedzie z długiem, gdy przyjmiemy euro ???
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24678
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO - 09-10.02.2013 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09-10.02.2013 weekend   UFO - 09-10.02.2013 weekend - Page 3 EmptySob 09 Lut 2013, 13:04

od 2:00

Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

UFO - 09-10.02.2013 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09-10.02.2013 weekend   UFO - 09-10.02.2013 weekend - Page 3 EmptySob 09 Lut 2013, 13:05

Diablo napisał:

no ale mozesz krytykowac to, ja krytykuje Kościół a ty życie polityków , i to jest własnie wolnosc, ja tobie niezamykam ust, czytam co piszesz, i albo sie z tym zgodze albo nie, a ze jest lobby masońskie, pedałów , czarnych i cholera wie czego jeszcze to trudno, taka jest demokracja ze każdy walczy o swoje

rozumiem to tylko, ze bedac w lobby "antysukienkowym" przylaczyles sie do lobby "progejowskiego"
a to sprytnie jest zrobione, zeby ludzi przeciw kosciolowi wplatac w walke za coraz wiekszymi prawami dla pedalkow
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO - 09-10.02.2013 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09-10.02.2013 weekend   UFO - 09-10.02.2013 weekend - Page 3 EmptySob 09 Lut 2013, 13:09


Tolerancja i równouprawnienie
coś się chyba zmienia w definicji

nie wiem czy to- to nie są jaja i jakaś dezinformacja i jeżeli to jak się skończyło

z grudnia 2012 o zoofilii w Niemczech

http://www.autonom.pl/?p=3099


Shocked

Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

UFO - 09-10.02.2013 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09-10.02.2013 weekend   UFO - 09-10.02.2013 weekend - Page 3 EmptySob 09 Lut 2013, 13:12

mariner napisał:

Tolerancja i równouprawnienie
coś się chyba zmienia w definicji

nie wiem czy to- to nie są jaja i jakaś dezinformacja i jeżeli to jak się skończyło

z grudnia 2012 o zoofilii w Niemczech

http://www.autonom.pl/?p=3099


Shocked

bardzo dobry przyklad, ludzie moga przesuwac granice i zaglosowac nad tym, ze od jutra zoofilia, pedofilia, nekrofilia to cos normalnego, bo podobno to GENETYCZNA choroba
a moze tak samo ustalimy, ze zabijanie ludzi tez jest dopuszczalne bo to wynika z CHOROBY GENETYCZNEJ ? (co zreszta jest udowodnione, ze seryjni mordercy maja takie GENY, ze musza zabijac)
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24678
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO - 09-10.02.2013 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09-10.02.2013 weekend   UFO - 09-10.02.2013 weekend - Page 3 EmptySob 09 Lut 2013, 13:15

Daredevil Trejder napisał:
mariner napisał:

Tolerancja i równouprawnienie
coś się chyba zmienia w definicji

nie wiem czy to- to nie są jaja i jakaś dezinformacja i jeżeli to jak się skończyło

z grudnia 2012 o zoofilii w Niemczech

http://www.autonom.pl/?p=3099


Shocked

bardzo dobry przyklad, ludzie moga przesuwac granice i zaglosowac nad tym, ze od jutra zoofilia, pedofilia, nekrofilia to cos normalnego, bo podobno to GENETYCZNA choroba
a moze tak samo ustalimy, ze zabijanie ludzi tez jest dopuszczalne bo to wynika z CHOROBY GENETYCZNEJ ? (co zreszta jest udowodnione, ze seryjni mordercy maja takie GENY, ze musza zabijac)
upadek cywilizacji
Powrót do góry Go down
spiter

spiter


Liczba postów : 1078
Age : 39
Location : Pozen
Registration date : 28/03/2012

UFO - 09-10.02.2013 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09-10.02.2013 weekend   UFO - 09-10.02.2013 weekend - Page 3 EmptySob 09 Lut 2013, 13:20

Janek Trader napisał:
Dezerter napisał:
http://www.poznan.pl/mim/s8a/raporty-i-analizy,doc,111/poznan-2000-2011-miasto-sie-zmienia,53383.html

Korzyści z bycia członkiem UE nie zawsze dają się policzyć. Wiele firm chce u nas zainwestować, ponieważ będąc członkiem UE oferujemy pewien standard, dzięki któremu prowadzenie interesów na normalnych zasadach jest w ogóle możliwe, a to prowadzi do powstawania nowych miejsc pracy, wzrostu przepływu kapitału i ogólnego rozwoju.
Unia nie jest ideałem, ale lepszej alternatywy w tym momencie dla Polski nie ma. Zawsze opłaca się być we właściwym (silnym) towarzystwie, nawet jeśli to towarzystwo ma swoje wady.
UFO - 09-10.02.2013 weekend - Page 3 767691 UFO - 09-10.02.2013 weekend - Page 3 767691 UFO - 09-10.02.2013 weekend - Page 3 767691
Niestety, powiedziałbym nawet że żadnej innej alternatywy dla Polski nie ma
Ciekawi mnie co bedzie z długiem, gdy przyjmiemy euro ???

Dokładnie takie mam zdanie. Dlatego w 2003 na głosowanie nie poszedłem.
To był wybór najlepszy ze złych.
W takim otoczeniu geopolitycznym samostanowic o sobie nie możemy.
Szczególnie że elity rządzące sprzedane albo z kierunkiem W albo E
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 09-10.02.2013 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09-10.02.2013 weekend   UFO - 09-10.02.2013 weekend - Page 3 EmptySob 09 Lut 2013, 13:26

Mnie duzo rzeczy przeszkadza, nie cierpie poprawnosci politycznej, wkurza mnie roszczenia lesbijki ze Szwecji, która podała do sądu ojca swojego dziecka mimo że zapłodnienie wynikało ze sama polazła do banku spermy i mimo ze miałą byc zapewniona dyskrecja tak sie nie stało
Wkurzają mnie polityczni moralisci bo ja juz sie ich naoglądałem na zywo na słynnych leśnych imprezach, a w TV mówią mi co jest dobre a co złe.
Ten koleś w peruce mnie brzydzi ale nie ośmiele sie mu powiedziec ze jest znim coś nie tak, po prostu tak chce to tak ma. Tak samo ja jestem oceniany przez kobiety, jednym sie podobam drugim nie i odwrotnie. Dla mnie to jest tolerancja nie oceniam jego zachowania tylko dlatego ze chodzi przebrany za kobiete, jezeli jest dobrym człowiekiem i nie krzywdzi drugiego to dlaczego mam go krytykować?
Wszyscy powinni miec równe prawa tak samo dotyczy to grup gejowskich, porównywanie do zoofili , czy pedofilii jest niedorzeczne bo geje nie krzywdzą swoim zachowaniem nikogo, no po za ukrytymi pedziami żyjącymi w normalnych związkach.
Z drugiej strony to nie jest tez tak że popieram we wszystkim gejów, bo jakis czas temu będąc w saunie natknałem sie na dwóch dupków robiących sobie dobrze , zrobiłem szum ale co ztego, jak niesmak został, mysl ze mógłbym na jakies wydzielinie usiąśc przyprawia mnie o niedobrze mi wiec robiąc szum w siłowni nie przebierałem w słowach
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO - 09-10.02.2013 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09-10.02.2013 weekend   UFO - 09-10.02.2013 weekend - Page 3 EmptySob 09 Lut 2013, 13:36



Nie ma się so pultać

ci co dobrze zarabiają albo mają jakieś korzyści z funduszy ue czy tam są z tej wysokiej budżetówki
zawsze zostaną euroentuzjastami
im podwyżki wszelakich podatków koło chuja latają
a nawet się cieszą że np na drogach będzie lużniej żeby swoimi wypasionymi furami zapierdalać bez przeszkód

karmcie dalej nową szlachtę euro-pejską
nawet ostatnio porównywano zarobki brukselek do zarobków prezydenta i kanclerz Niemiec

tantiem nie płacę : SKiZ


Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 09-10.02.2013 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09-10.02.2013 weekend   UFO - 09-10.02.2013 weekend - Page 3 EmptySob 09 Lut 2013, 13:48

thorgall napisał:
Slum-Dog napisał:
thorgall napisał:
Dezerter napisał:
Ja na przykład się na cyferkach dotyczących UE za bardzo nie znam, ale wystarczy mi, jak popatrzę na rozwój kraju w ostatnich 10-15 latach, kiedy z funduszy UE korzystaliśmy.
Jeśli jest tak, że dopłacamy do interesu, to jakim cudem sytuację mamy nie do porównania z latami 90-tymi, kiedy z funduszy nie korzystaliśmy lub zaczynaliśmy powoli korzystać? Jest o niebo lepiej i bez względu na przyczyny takiej sytuacji wolę to, niż teoretyzowanie w biedzie.

geek
no przecież ćwierć wieku mamy "kapitalizm"
chcąc nie chcąc przecież się jakoś rozwijaliśmy
dlaczego mamy mieć gorszą infrastukturę niż w 1990?
porównaj natomiast dług publiczny
to już jest kres naszego rozwoju
poszliśmy złą drogą i właśnie doszliśmy do ściany

weź porównaj rok 1945 do 1970 (też 25 lat)
nawet za ciężkiej komuny był rozwój
nie możesz powiedzieć że staliśmy w miejscu

i o ile komuna tłamsiła ten rozwój jednak też był

Polska sama zrobilalby gowno!
Gdyby nie procedury unijne to bysmy dalej byli w dupie. Nie bylo w PL rzadu ktory umie zadbac o Polske i Polakow. UE jest batem na naszych rzadzacych.
A ten atr co wkleiles to podlicza kase wydana - jakby byl uczciwy to policzylby tez ile dodatkowego dochodu PL wypracowala na "byciu w ue". Te wszystkie roboty same sie nie robia. Nowe firmy, nowe etaty, nowe rynki zbytu.
Po wczorajszej aferze z PSLem widac ze srodki unijne moga byc wykorzystywane chujowo i pewnie duza czesc z nich jest zle rozdyponowana.
prosze cie nie ośmieszaj sie
mamy lepiej dzięki procedurom unijnym?
ja uważam że dzięki procedurom unijnym
przestajemy się rozwijać popatrz po PKB

Najpierw przez dziesiątki lat okradano Polskę, teraz daje się łaskawie jej pieniądze na rozwój, a pochlebcy po rękach całują i karki zginają w podzięce.
Ogarnijcie się i wsłuchajcie w ulicę. Środki uzyskane z unijnego budżetu nie służą bezpośrednio rozwojowi kraju, a budowaniu wpływów wśród grup w Polsce.
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO - 09-10.02.2013 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09-10.02.2013 weekend   UFO - 09-10.02.2013 weekend - Page 3 EmptySob 09 Lut 2013, 13:49


Qrwa

osły ile razy w roku Ty masz urodziny

najlepszego

lol!
Powrót do góry Go down
karnak

karnak


Liczba postów : 13012
Registration date : 29/08/2007

UFO - 09-10.02.2013 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09-10.02.2013 weekend   UFO - 09-10.02.2013 weekend - Page 3 EmptySob 09 Lut 2013, 14:36

Daredevil Trejder napisał:
mariner napisał:

Tolerancja i równouprawnienie
coś się chyba zmienia w definicji

nie wiem czy to- to nie są jaja i jakaś dezinformacja i jeżeli to jak się skończyło

z grudnia 2012 o zoofilii w Niemczech

http://www.autonom.pl/?p=3099


Shocked

bardzo dobry przyklad, ludzie moga przesuwac granice i zaglosowac nad tym, ze od jutra zoofilia, pedofilia, nekrofilia to cos normalnego, bo podobno to GENETYCZNA choroba
a moze tak samo ustalimy, ze zabijanie ludzi tez jest dopuszczalne bo to wynika z CHOROBY GENETYCZNEJ ? (co zreszta jest udowodnione, ze seryjni mordercy maja takie GENY, ze musza zabijac)

Dokładnie.
Porządek stanowiony w oderwaniu od Absolutu (BOGA) może do tego doprowadzić, ale człowiek ma wolną wolę i decyzja należy do niego co wybierze.
Teraz obserwujemy, jak demokracje wybierają porządek w oderwaniu od praw Stwórcy.
Przyjdzie dzień Sądu Ostatecznego i każdy dostanie to na co zasłużył.
Powrót do góry Go down
Jagd auf depot

Jagd auf depot


Liczba postów : 290
Registration date : 15/12/2012

UFO - 09-10.02.2013 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09-10.02.2013 weekend   UFO - 09-10.02.2013 weekend - Page 3 EmptySob 09 Lut 2013, 14:45

- Niech pan wejdzie w moje położenie - poprosiła Natasza Rostowa porucznika Rżewskiego.
- Rżewski wszedł, wszedł jeszcze raz i zostawił ją w tym położeniu.

Ksiądz spowiada gaździnę:
- A nie spaliście, gaździno, z obcym chłopem?
- A bo to, proszę księdza, obcy chłop da pospać?

Rozmowa dwóch studentów:
- Jeżeli dziekan nie odwoła swoich słów, to jutro wypierdalam z tej uczelni!
- Jak to?! A co on takiego powiedział?
- "Wypierdalaj z tej uczelni!"

Kobieta czeka na windę i oglądając się za siebie widzi mężczyznę w kominiarce.
Wsiada szybko do windy a mężczyzna za nią.
Jadąc windą mężczyzna do niej:
- Na kolana i rób mi loda
Kobieta przestraszonym głosem:
- Nie, błagam nie!
Mężczyzna jeszcze raz się powtórzył.
Więc kobieta zrobiła co trzeba.
Wnet mężczyzna ściąga kominiarkę i okazuje się że jest jej mężem i mówi:
- I co kur** jednak można?

To co powiesz o tym?
Kierownik sklepu uczy młodych sprzedawców jak powinno się obsługiwać klientów.
Patrzcie i uczcie się ode mnie.
Wchodzi klientka:
- Proszę proszek do prania firan.
- Proszę bardzo, ale doradzam też kupić płyn do mycia okien skoro robi już pani pranie to może umyć pani okna.
Widzisz Jasiu, tak musi pracować sprzedawca, teraz Twoja kolej mówi szef widząc następną klientkę.
- Proszę podpaski.
- Proszę bardzo, ale doradzam pani również kupić płyn do mycia okien. Skoro nie może pani dawać dupy, to niech chociaż okna umyje.

Trzy koleżanki zginęły w wypadku samochodowym... Stają przed bramami nieba. Wyszedł do nich św. Piotr i pyta pierwszej:
- do czego używałaś swej "pi"?
ona na to:
- no tak w 10% do "załatwiania potrzeb", a tak to do miłości...
- OK, możesz wejść - rzecze Piotr i zadaje takie samo pytanie kolejnej:
- no ja to tak 50 na 50.
- OK, Ty też możesz wejść - odpowiada Piotr i pyta kolejną, na co ta odpowiada:
- 80% potrzeby fizjologiczne, a miłość tak w 20%.
- oooo Sad no to idziesz do piekła!
- Ale dlaczego?! - oburza się niewiasta.
- No jak to dlaczego?! To jest raj, a nie kibel!

Babcia do wnuczka..
- powiedz mi co to ten sex, bo ja juz zapomnialam.....
- to tak babciu jak bys zjadla 1kg sliwek i popila maslanka
Babcia to wyprobowala. Byla niedziela wiec idzie do kosciola po drodze miala awarie, co chwila.W końcu przychodzi do kosciola a tu juz ksiadz swiece gasi.
- a co wy tak pozno - pyta.
- to wszystko przez sex - mówi babcia. W lesie dwa razy, w rowie trzy i jeszcze mi sie chce...

- Kochanie! Strasznie Cię przepraszam. Zamiast Ci dać Stoperan dałam Ci lek na uspokojenie. Co u Ciebie? W porządku?
- Jestem absolutnie spokojny, chociaż zesrałem się w spodnie.


Ostatnio zmieniony przez Jagd auf depot dnia Sob 09 Lut 2013, 14:56, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Jagd auf depot

Jagd auf depot


Liczba postów : 290
Registration date : 15/12/2012

UFO - 09-10.02.2013 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09-10.02.2013 weekend   UFO - 09-10.02.2013 weekend - Page 3 EmptySob 09 Lut 2013, 14:51

Siedmioletni chłopczyk idzie chodnikiem w drodze ze szkoły.
Podjeżdża samochód. Kierowca odsuwa szybkę i mówi:

- Chłopcze, wsiadaj do środka, to dam Ci 10 złotych i lizaka!

Chłopczyk nie reaguje i przyspiesza kroku. Samochód powoli
toczy się za nim. Znowu się zatrzymuje przy krawężniku ...

- No wsiadaj! Dam Ci 20 złotych, lizaka i chipsy!

Chłopczyk ponownie kręci głową i przyspiesza kroku ...
Samochód nadal powoli jedzie za nim.
Znowu się zatrzymuje:

- ...moja ostatnia oferta: 50 złotych, chipsy, cola i pudełko chupa-chups - wsiadasz? !
- Oj odczep się..... Tato!!!! Kupiłeś Matiza?, to musisz z tym żyć ........ mnie w to nie mieszaj..............!!!
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO - 09-10.02.2013 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09-10.02.2013 weekend   UFO - 09-10.02.2013 weekend - Page 3 EmptySob 09 Lut 2013, 14:53

karnak napisał:
Daredevil Trejder napisał:
mariner napisał:

Tolerancja i równouprawnienie
coś się chyba zmienia w definicji

nie wiem czy to- to nie są jaja i jakaś dezinformacja i jeżeli to jak się skończyło

z grudnia 2012 o zoofilii w Niemczech

http://www.autonom.pl/?p=3099


Shocked

bardzo dobry przyklad, ludzie moga przesuwac granice i zaglosowac nad tym, ze od jutra zoofilia, pedofilia, nekrofilia to cos normalnego, bo podobno to GENETYCZNA choroba
a moze tak samo ustalimy, ze zabijanie ludzi tez jest dopuszczalne bo to wynika z CHOROBY GENETYCZNEJ ? (co zreszta jest udowodnione, ze seryjni mordercy maja takie GENY, ze musza zabijac)

Dokładnie.
Porządek stanowiony w oderwaniu od Absolutu (BOGA) może do tego doprowadzić, ale człowiek ma wolną wolę i decyzja należy do niego co wybierze.
Teraz obserwujemy, jak demokracje wybierają porządek w oderwaniu od praw Stwórcy.
Przyjdzie dzień Sądu Ostatecznego i każdy dostanie to na co zasłużył.

Sorry karnak
należy powoływać się na logikę i porządek społeczny
wierzysz w Boga żydów
ale oni chcą zagłady chrześcijan i muslimów
i teraz promują takie zachowania
oczy otwarte

pzdr
Powrót do góry Go down
Jagd auf depot

Jagd auf depot


Liczba postów : 290
Registration date : 15/12/2012

UFO - 09-10.02.2013 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09-10.02.2013 weekend   UFO - 09-10.02.2013 weekend - Page 3 EmptySob 09 Lut 2013, 15:00

W konfesjonale:
- Proszę księdza, chcę sie wyspowiadać! Ja już 23 lata nie byłem u spowiedzi.
Cisza...
- Proszę księdza! Ja już 23 lata nie byłem u spowiedzi, mówię.
Cisza...
- Proszę księdza! Czy ksiądz słyszy? Ja już 23 lata nie byłem u spowiedzi!
- Słyszę cię! Słyszę! Trzeba było jeszcze poczekać dwa lata i miałbyś piękny jubileusz!


Spotkanie wróżbitów odwołane z powodu nieprzewidzianych okoliczności.


Żona do męża w nocy.
- Włóż od tyłu.
- Żółw.

Jeden przedszkolak mówi do drugiego:
- U mnie modlimy się przed każdym posiłkiem.
- U mnie nie. Moja mama bardzo dobrze gotuje.


Kobieca logika:
marzyć o księciu na białym koniu, a gdy się książę trafi, to narzekać, że leży taki na kanapie, zamiast zap...dalać jak robotnik lub chłop pańszczyźniany.


Ostatnio zmieniony przez Jagd auf depot dnia Sob 09 Lut 2013, 15:07, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
janek




Liczba postów : 8015
Registration date : 24/06/2010

UFO - 09-10.02.2013 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09-10.02.2013 weekend   UFO - 09-10.02.2013 weekend - Page 3 EmptySob 09 Lut 2013, 15:03

ciekawostka:

Do czasów II wojny światowej Warszawa była największym skupiskiem Żydów w Europie, w którym funkcjonowało ponad 440 synagog i domów modlitwy. Do dnia dzisiejszego zachowało się ponad 20 przedwojennych synagog, z których tylko w synagodze Małżonków Nożyków odbywają się regularnie nabożeństwa.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Synagogi_Warszawy


Powrót do góry Go down
Janko Traderroo

Janko Traderroo


Liczba postów : 4804
Age : 52
Location : okolice Roztocza
Registration date : 08/07/2009

UFO - 09-10.02.2013 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09-10.02.2013 weekend   UFO - 09-10.02.2013 weekend - Page 3 EmptySob 09 Lut 2013, 15:03

Question Cudowne dziecko giełdy Question
http://www.biztok.pl/16-letnia-gwiazdka-serialu-Odnosze-sukcesy-na-gieldzie-i-zarabiam-ponad-64-proc-rocznie-a7153


.
Powrót do góry Go down
Jagd auf depot

Jagd auf depot


Liczba postów : 290
Registration date : 15/12/2012

UFO - 09-10.02.2013 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09-10.02.2013 weekend   UFO - 09-10.02.2013 weekend - Page 3 EmptySob 09 Lut 2013, 15:11

przeciez 64% rocznie to bardzo slabo. najlepszy handel ale realnymi towarami. powiedzmy sobie nakldasz marze 5-10% na towar ktory sprzedajesz w ciagu 2-4 tgodni. dzieki obiegowi kasy w ciagu roku mozesz nawet zarobic nawet 300%. i mowie o handlu wszystkim od zywnosci przez odziez po elektronike. tylko trzeba byc obrotnym na gieldzie handluja debile co nie umieja nic sprzedac normalnie

Laughing
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO - 09-10.02.2013 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09-10.02.2013 weekend   UFO - 09-10.02.2013 weekend - Page 3 EmptySob 09 Lut 2013, 15:18

HIOB napisał:
ciekawostka:

Do czasów II wojny światowej Warszawa była największym skupiskiem Żydów w Europie, w którym funkcjonowało ponad 440 synagog i domów modlitwy. Do dnia dzisiejszego zachowało się ponad 20 przedwojennych synagog, z których tylko w synagodze Małżonków Nożyków odbywają się regularnie nabożeństwa.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Synagogi_Warszawy




dla przypomnienia


http://spoleczenstwo.newsweek.pl/andrzej-morozowski--moj-ojciec-mordechaj-mozes,100797,5,1.html

[/quote]Zresztą w którymś momencie podchodzi do mnie nieznany mi poseł i mówi: „Ale pan jest odważny, ja też jestem pochodzenia żydowskiego, ale w życiu bym się nie przyznał, boby mnie nie wybrali”.[quote]

o Geremku cisza

Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO - 09-10.02.2013 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09-10.02.2013 weekend   UFO - 09-10.02.2013 weekend - Page 3 EmptySob 09 Lut 2013, 15:37

mariner napisał:
HIOB napisał:
ciekawostka:

Do czasów II wojny światowej Warszawa była największym skupiskiem Żydów w Europie, w którym funkcjonowało ponad 440 synagog i domów modlitwy. Do dnia dzisiejszego zachowało się ponad 20 przedwojennych synagog, z których tylko w synagodze Małżonków Nożyków odbywają się regularnie nabożeństwa.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Synagogi_Warszawy




dla przypomnienia


http://spoleczenstwo.newsweek.pl/andrzej-morozowski--moj-ojciec-mordechaj-mozes,100797,5,1.html

Zresztą w którymś momencie podchodzi do mnie nieznany mi poseł i mówi: „Ale pan jest odważny, ja też jestem pochodzenia żydowskiego, ale w życiu bym się nie przyznał, boby mnie nie wybrali”.
Cytat :


o Geremku cisza



Tak sobie pomyślałem o raku który nas toczy
moze nie chronoligicznie ale
po ...... krzyzacy
szkoda ze w swoim czasie nie bylismy hiszpania
na razie nie chce mi sie czytac o powstaniu styczniowym i wplywu na nie tam kogos
pzdr
Powrót do góry Go down
gumbas

gumbas


Liczba postów : 5095
Age : 103
Registration date : 19/09/2008

UFO - 09-10.02.2013 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09-10.02.2013 weekend   UFO - 09-10.02.2013 weekend - Page 3 EmptySob 09 Lut 2013, 16:03

mariner napisał:
HIOB napisał:
ciekawostka:

Do czasów II wojny światowej Warszawa była największym skupiskiem Żydów w Europie, w którym funkcjonowało ponad 440 synagog i domów modlitwy. Do dnia dzisiejszego zachowało się ponad 20 przedwojennych synagog, z których tylko w synagodze Małżonków Nożyków odbywają się regularnie nabożeństwa.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Synagogi_Warszawy




dla przypomnienia


http://spoleczenstwo.newsweek.pl/andrzej-morozowski--moj-ojciec-mordechaj-mozes,100797,5,1.html

Zresztą w którymś momencie podchodzi do mnie nieznany mi poseł i mówi: „Ale pan jest odważny, ja też jestem pochodzenia żydowskiego, ale w życiu bym się nie przyznał, boby mnie nie wybrali”.
Cytat :


o Geremku cisza

[/quote]

ale to jest nieuniknione że ludzie pochodzenia żydowskiego są wśród polityki bo są po prostu inteligentni i sprytni, nie kwestia pochodzenia a tego po której stronie stoją
Powrót do góry Go down
Janko Traderroo

Janko Traderroo


Liczba postów : 4804
Age : 52
Location : okolice Roztocza
Registration date : 08/07/2009

UFO - 09-10.02.2013 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09-10.02.2013 weekend   UFO - 09-10.02.2013 weekend - Page 3 EmptySob 09 Lut 2013, 16:26

Ruszył karnawał w Rio

http://wiadomosci.onet.pl/wiadomosci/goracy-karnawal-w-rio,5416701,0,fotoreportaz-maly.html


UFO - 09-10.02.2013 weekend - Page 3 Cc89179a UFO - 09-10.02.2013 weekend - Page 3 CarnavalRioDosSab-31
UFO - 09-10.02.2013 weekend - Page 3 Wi90stpg[img][/img]

podobno Opcjoner się tam wybierał...


Ostatnio zmieniony przez Janek Trader dnia Sob 09 Lut 2013, 16:40, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO - 09-10.02.2013 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09-10.02.2013 weekend   UFO - 09-10.02.2013 weekend - Page 3 EmptySob 09 Lut 2013, 16:28

Donpadre napisał:
mariner napisał:
HIOB napisał:
ciekawostka:

Do czasów II wojny światowej Warszawa była największym skupiskiem Żydów w Europie, w którym funkcjonowało ponad 440 synagog i domów modlitwy. Do dnia dzisiejszego zachowało się ponad 20 przedwojennych synagog, z których tylko w synagodze Małżonków Nożyków odbywają się regularnie nabożeństwa.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Synagogi_Warszawy




dla przypomnienia


http://spoleczenstwo.newsweek.pl/andrzej-morozowski--moj-ojciec-mordechaj-mozes,100797,5,1.html

Zresztą w którymś momencie podchodzi do mnie nieznany mi poseł i mówi: „Ale pan jest odważny, ja też jestem pochodzenia żydowskiego, ale w życiu bym się nie przyznał, boby mnie nie wybrali”.
Cytat :


o Geremku cisza


ale to jest nieuniknione że ludzie pochodzenia żydowskiego są wśród polityki bo są po prostu inteligentni i sprytni, nie kwestia pochodzenia a tego po której stronie stoją[/quote]


oni stoją tylko po jednej stronie
po stronie talmudu

Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO - 09-10.02.2013 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09-10.02.2013 weekend   UFO - 09-10.02.2013 weekend - Page 3 EmptySob 09 Lut 2013, 16:32

w kwestii unijnych pieniędzy lepiej oczywiście mieć niż nie mieć. Z drugiej strony nie ma się czym podniecać bo nakłady inwestycyjne samych tylko polskich przedsiębiorstw wynosiły w ostatnich latach między 90 a 105 mld PLN rocznie a zagraniczne firmy dokładały w latach 2004-2011 średnio ok 11 mld EUR inwestycji bezpośrednich rocznie.

Oczywiście to co pisaliście - nie wolno zapominać iż płacimy składkę (i to coraz większą) i że 61% tej kasy i tak wraca do krajów EU (głównie Niemiec). Z drugiej strony nie możemy tych pieniędzy wydawać wg własnego uznania np: 100% na inwestycje infrastrukturalne a musimy także na skwerki, rewitalizacje, idiotyczne szkolenia i tym podobne bzdury nie poprawiające naszej pozycji gospodarczej w wręcz pogarszająca sytuację finansową zwłaszcza samorządów które będą dotować w przyszłości deficytowe projekty. O ograniczaniu naszej suwerenności także bijącym w gospodarkę już tu pisałem między innymi przy okazji zmian dotyczących papierosów a lada moment odpali prawdziwa bomba - wielka unijna (czyt. rosyjska) obstrukcja w kwestii wydobycia gazu z łupków które jakby na to nie patrzeć są ogromną szansą dla naszej gospodarki z która póki co niewiele robimy (słyszał ktoś abyśmy planowali przestawienie energetyki na elektrownie gazowe?). Dołować będzie na pewno polityka klimatyczna a jej skutki odczujemy już w najbliższych latach.

Jeszcze jedno - ta kasa o której mowa pojawi się fizycznie dopiero na koniec roku 2014! W kwestii naszych bieżących problemów gospodarczych i rosnącego bezrobocia nie pomoże wbrew temu co kłamał Chyży z ekranu
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 09-10.02.2013 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09-10.02.2013 weekend   UFO - 09-10.02.2013 weekend - Page 3 EmptySob 09 Lut 2013, 16:57

delphia napisał:
w kwestii unijnych pieniędzy lepiej oczywiście mieć niż nie mieć. Z drugiej strony nie ma się czym podniecać bo nakłady inwestycyjne samych tylko polskich przedsiębiorstw wynosiły w ostatnich latach między 90 a 105 mld PLN rocznie a zagraniczne firmy dokładały w latach 2004-2011 średnio ok 11 mld EUR inwestycji bezpośrednich rocznie.

Oczywiście to co pisaliście - nie wolno zapominać iż płacimy składkę (i to coraz większą) i że 61% tej kasy i tak wraca do krajów EU (głównie Niemiec). Z drugiej strony nie możemy tych pieniędzy wydawać wg własnego uznania np: 100% na inwestycje infrastrukturalne a musimy także na skwerki, rewitalizacje, idiotyczne szkolenia i tym podobne bzdury nie poprawiające naszej pozycji gospodarczej w wręcz pogarszająca sytuację finansową zwłaszcza samorządów które będą dotować w przyszłości deficytowe projekty. O ograniczaniu naszej suwerenności także bijącym w gospodarkę już tu pisałem między innymi przy okazji zmian dotyczących papierosów a lada moment odpali prawdziwa bomba - wielka unijna (czyt. rosyjska) obstrukcja w kwestii wydobycia gazu z łupków które jakby na to nie patrzeć są ogromną szansą dla naszej gospodarki z która póki co niewiele robimy (słyszał ktoś abyśmy planowali przestawienie energetyki na elektrownie gazowe?). Dołować będzie na pewno polityka klimatyczna a jej skutki odczujemy już w najbliższych latach.

Jeszcze jedno - ta kasa o której mowa pojawi się fizycznie dopiero na koniec roku 2014! W kwestii naszych bieżących problemów gospodarczych i rosnącego bezrobocia nie pomoże wbrew temu co kłamał Chyży z ekranu

Te wszystkie super projekty, inwestycje, nakłady ... Jak one służą przeciętnemu obywatelowi? W jaki sposób wpływają na rozwój wartości narodu?

Fakt, jest kolorowo. Można sobie kupić konsolę do gier, super telewizor na raty, podłączyć internet, półki pełne są produktów spożywczych z E234, E546, E987, ...
Jest taki miło, że tylko zaszyć się w domu i być dostawcą głosów wyborczych.
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO - 09-10.02.2013 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09-10.02.2013 weekend   UFO - 09-10.02.2013 weekend - Page 3 EmptySob 09 Lut 2013, 17:07

Antoni Pieniądz napisał:
delphia napisał:
w kwestii unijnych pieniędzy lepiej oczywiście mieć niż nie mieć. Z drugiej strony nie ma się czym podniecać bo nakłady inwestycyjne samych tylko polskich przedsiębiorstw wynosiły w ostatnich latach między 90 a 105 mld PLN rocznie a zagraniczne firmy dokładały w latach 2004-2011 średnio ok 11 mld EUR inwestycji bezpośrednich rocznie.

Oczywiście to co pisaliście - nie wolno zapominać iż płacimy składkę (i to coraz większą) i że 61% tej kasy i tak wraca do krajów EU (głównie Niemiec). Z drugiej strony nie możemy tych pieniędzy wydawać wg własnego uznania np: 100% na inwestycje infrastrukturalne a musimy także na skwerki, rewitalizacje, idiotyczne szkolenia i tym podobne bzdury nie poprawiające naszej pozycji gospodarczej w wręcz pogarszająca sytuację finansową zwłaszcza samorządów które będą dotować w przyszłości deficytowe projekty. O ograniczaniu naszej suwerenności także bijącym w gospodarkę już tu pisałem między innymi przy okazji zmian dotyczących papierosów a lada moment odpali prawdziwa bomba - wielka unijna (czyt. rosyjska) obstrukcja w kwestii wydobycia gazu z łupków które jakby na to nie patrzeć są ogromną szansą dla naszej gospodarki z która póki co niewiele robimy (słyszał ktoś abyśmy planowali przestawienie energetyki na elektrownie gazowe?). Dołować będzie na pewno polityka klimatyczna a jej skutki odczujemy już w najbliższych latach.

Jeszcze jedno - ta kasa o której mowa pojawi się fizycznie dopiero na koniec roku 2014! W kwestii naszych bieżących problemów gospodarczych i rosnącego bezrobocia nie pomoże wbrew temu co kłamał Chyży z ekranu

Te wszystkie super projekty, inwestycje, nakłady ... Jak one służą przeciętnemu obywatelowi? W jaki sposób wpływają na rozwój wartości narodu?

Fakt, jest kolorowo. Można sobie kupić konsolę do gier, super telewizor na raty, podłączyć internet, półki pełne są produktów spożywczych z E234, E546, E987, ...
Jest taki miło, że tylko zaszyć się w domu i być dostawcą głosów wyborczych.

a o co konkretnie pytasz bo poruszyłem wiele kwestii a nie wiem do której się odnosisz?
Powrót do góry Go down
snajper

snajper


Liczba postów : 4162
Registration date : 19/06/2011

UFO - 09-10.02.2013 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09-10.02.2013 weekend   UFO - 09-10.02.2013 weekend - Page 3 EmptySob 09 Lut 2013, 17:09

Czy to pójdzie w górę czy w dół?

UFO - 09-10.02.2013 weekend - Page 3 Aaauz

Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 09-10.02.2013 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09-10.02.2013 weekend   UFO - 09-10.02.2013 weekend - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 09-10.02.2013 weekend
Powrót do góry 
Strona 3 z 11Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» UFO 16-17.03.2013 Weekend
» UFO - 19-20.01.2013 weekend
» UFO - 23-24.02.2013 weekend
» UFO - 25-26.05.2013 weekend
» UFO - 1-2.06.2013 weekend

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: