Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet!

Go down 
+38
neuron
ból i cierpienie
Decerter
Mleczarz
kiwi
Grześ
tupolew
nomad
inwestor
play
Nadaje ze Stronia
Windziarz
Woman in love
CromCruach
IronFX
zibi
jacek-g
MedKit*
Pan Nikt
snajper
kLeszcz
petgry
Reser
barany
rafalx
myśliwyl
Ezet
spiter
REALISTA
godsent
janek
karnak
Diablo
TRADER
Piotrek691
MICHU
SYLWESTER
BORowik
42 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15
AutorWiadomość
myśliwyl
Stalowe JAJA
Stalowe JAJA
myśliwyl


Liczba postów : 12554
Age : 58
Location : małopolska
Registration date : 28/08/2007

UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet!   UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! - Page 15 EmptySro 06 Mar 2013, 22:47

takie coś dostałem na poczte
Wesprzyj Prawą Stronę Internetu!
Drogi Czytelniku,

PCh24.pl to portal o zdecydowanie katolickim i konserwatywnym obliczu. To medium odważne i niezależne. Nie przejmujemy się polityczną poprawnością, lecz promujemy wolne i prawdziwe słowo. Podejmujemy istotne tematy, w mediach „głównego nurtu” nieobecne, bądź ukazywane w fałszywym świetle.

Nasz portal dostępny jest bezpłatnie dla wszystkich, jednak jego istnienie nie byłoby możliwe, gdyby nie hojność osób zaangażowanych w jego wsparcie.

Również Ty możesz pomóc w rozwoju portalu.

Twoje 20 zł pomoże nam rozwinąć serwis wiadomości.
Jeśli przekażesz nam 30 zł pokażemy więcej fotoreportaży.
Twoje 50 zł pozwoli nam rozwinąć naszą Telewizję.

Wesprzyj Prawą Stronę Internetu, wejdź na pch24.pl/wesprzyj

Dla naszych darczyńców przygotowaliśmy wyjątkowe upominki: naklejki i kubki z logiem PCh24.pl.


Dziękujemy za życzliwe wsparcie naszego portalu!


Poznaj pięć powodów dla których warto nas wesprzeć – zobacz klip wideo.




Wiadomość ta została wysłana pod podany adres, ponieważ wyrazili Państwo zgodę na jego wykorzystanie w celach promocyjnych. Jeżeli nie życzą sobie Państwo otrzymywać więcej takiej korespondencji, prosimy o wypisanie się przy użyciu linka wypisuję się.
W sprawach wymagających kontaktu prosimy pisać na adres: kontakt@poloniachristiana.pl.
Copyright by STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI
PCh24.pl

Powrót do góry Go down
karnak

karnak


Liczba postów : 13012
Registration date : 29/08/2007

UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet!   UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! - Page 15 EmptySro 06 Mar 2013, 22:54

delphia napisał:
karnak napisał:
delphia napisał:
dziś nic się nie wyjaśniło i obie rozpiski nadal w grze

https://ufoforum.forumotion.com/viewimage.forum?u=https://2img.net/r/ihimizer/img542/8345/wig206020130305.png
https://ufoforum.forumotion.com/viewimage.forum?u=https://2img.net/r/ihimizer/img856/2069/wig206020130305fala2.png

luka rano była ale poniżej linii trendu na kontraktach. Obstawiłem scenariusz 2 z racji na najwyższych od wielu tygodni wartości godzinowych STS i RSI zamknąłem rano L i otworzyłem symboliczne S. Ale tu też miodu nie ma bo na razie dość wolno odpadamy od szczytu. Świeczka dzienna prospadkowa ale nie takie świece już przykrywano. Potwierdzeniem S będzie dopiero zejście poniżej 2438.

Opcjo pisał że małe szanse na zejście na indeksie poniżej 2400 - jeśli zaczniemy teraz falę 3 to zejście zajmie na góra 2 dni więc nie byłbym taki pewien. Tak jak wczoraj pisałem możliwe że w ramach fali 2 będziemy kreślić teraz falę b we flat a potem impulsowe 5 jako c. To wskazywałoby na kilka dni trzepania w zakresie 2400-2500. Patrząc ile zostało do rozliczenia może okazać się że nastąpi ono właśnie w tym przedziale. Chyba że od jutra lecimy na ryj to wtedy zdecydowanie niżej lub wybijamy dzisiejsze szczyty to wtedy wyżej.

Jak to się nie wyjaśniło?
Wyszliśmy górą z kanału korekty, teraz może być ruch powrotny, i ... wzrosty.
A ponadto padł sygnał L u Pana Nikt i tego bym nie ignorował.
Według mnie "lecimy na ryj" nie teraz. Smile

tak to:
UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! - Page 15 Fw206020130306



zamknięcie poniżej linii, domknięta luka, ruch trójfalowy jak dotąd. Do odwrócenia trendu brakuje też HH.

może jutro się wyjaśni



U mnie to wygląda tak (co najwyżej jest miejsce na ruch powrotny):
UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! - Page 15 06032013wig202



UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! - Page 15 06032013wig202

Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38795
Registration date : 25/10/2010

UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet!   UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! - Page 15 EmptySro 06 Mar 2013, 22:54

MedKit* napisał:
MICHU napisał:
MedKit* napisał:
czwartek spadek
piątek wzrost
i młot udarowy na weekend - Ona tańczy dla mnie Laughing
wstawobrazek


u mnie denko na 11 orbicie Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
co pokazuja lampki na d1 ?

Przełącznik - spadkowo

żarówki do TF D1 wszystkie 3 spadkowo.

multimetr dzisiaj W wskoczyło na czerwono

czyli kaplica kaplica kaplica
,
Powrót do góry Go down
karnak

karnak


Liczba postów : 13012
Registration date : 29/08/2007

UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet!   UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! - Page 15 EmptySro 06 Mar 2013, 22:59

delphia napisał:
karnak napisał:
MICHU napisał:


Niestety.
Karnak wiesz że waluty wiedzą więcej i szybciej.

Edek ma stan przedz(a)wałowy.

Jutro na dax daje im ściemy na 15 minut czasu i ............... lecimy lecimy lecimy

No to jesteśmy zgodni - DAX jeszcze nie dotarł do swojej górki, jak widać to na załączonym rysunku:
UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! - Page 15 06032013fdax



dodam łyżkę dziegciu: alternatywnie trzeba wziąć pod uwagę scenariusz z potrójną dywergencją na dziennym RSI Smile
Taa, to zobacz sobie jak wygląda macd. Smile
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet!   UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! - Page 15 EmptySro 06 Mar 2013, 23:13

Slum-Dog napisał:
Dezerter napisał:
Slumdog, chyba ostatnio pytałeś o BRE - SL i TP zawsze po cenie rynkowej, po weekendzie również, więc jak luka to luka, jeśli przeskoczy ustawiony SL albo TP, to zamyka się po rynkowej, w przypadku TP może być na korzyść tradera.
BRE funkcjonuje całościowo w oparciu o ECN, nawet na mikrolotach.
Natomiast przyznają otwarcie, że na punktach swap mają swoją marżę, głównie po to, żeby nie stracić, bo oni sami nie do końca wiedzą, ile za to zapłacą, choć nie wiem, ile w tym prawdy. Trzeba jednak im oddać, że swój zarobek też muszą na czymś mieć i wolę, że jest to otwarcie podane.

Dzieki na info Very Happy

Powaznie ich rozwazam i to z kilku powodow. Jesli dadza chociaz namiastke ECNa to prowizje mysle ze tez bedzie mozna ladnie zbic.

A powiedz mi jeszcze jak skladasz zlecenie to z tego ich karnetu znika odpowiedni wolumen? I czy miales jakies rekwoty? Czy ewentualnie bierze po cenie rynkowej bez pytania?

Nie ma rekwot, bo nie może być, to jest pełny ECN i masz po rynkowej, w karnecie nie zobaczysz, bo przecież obroty są potężne, musiałbyś miliony puszczać.
Powrót do góry Go down
Slum-Dog

Slum-Dog


Liczba postów : 1423
Location : Noitacol
Registration date : 30/05/2011

UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet!   UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! - Page 15 EmptySro 06 Mar 2013, 23:37

Dezerter napisał:
Slum-Dog napisał:
Dezerter napisał:
Slumdog, chyba ostatnio pytałeś o BRE - SL i TP zawsze po cenie rynkowej, po weekendzie również, więc jak luka to luka, jeśli przeskoczy ustawiony SL albo TP, to zamyka się po rynkowej, w przypadku TP może być na korzyść tradera.
BRE funkcjonuje całościowo w oparciu o ECN, nawet na mikrolotach.
Natomiast przyznają otwarcie, że na punktach swap mają swoją marżę, głównie po to, żeby nie stracić, bo oni sami nie do końca wiedzą, ile za to zapłacą, choć nie wiem, ile w tym prawdy. Trzeba jednak im oddać, że swój zarobek też muszą na czymś mieć i wolę, że jest to otwarcie podane.

Dzieki na info Very Happy

Powaznie ich rozwazam i to z kilku powodow. Jesli dadza chociaz namiastke ECNa to prowizje mysle ze tez bedzie mozna ladnie zbic.

A powiedz mi jeszcze jak skladasz zlecenie to z tego ich karnetu znika odpowiedni wolumen? I czy miales jakies rekwoty? Czy ewentualnie bierze po cenie rynkowej bez pytania?

Nie ma rekwot, bo nie może być, to jest pełny ECN i masz po rynkowej, w karnecie nie zobaczysz, bo przecież obroty są potężne, musiałbyś miliony puszczać.

A ktore masz konto - standard czy mini?
Zaczynam czytac nawigatora odnosnie bre Smile
A w karnecie idzie zauwazyc, ale fakt na spiacym rynku. Fajne te zloto i srebro w euro
Powrót do góry Go down
pandorka




Liczba postów : 633
Registration date : 16/09/2011

UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet!   UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! - Page 15 EmptySro 06 Mar 2013, 23:46

[quote="Dezerter"]

Nie ma rekwot, bo nie może być, to jest pełny ECN i masz po rynkowej, w karnecie nie zobaczysz, bo przecież obroty są potężne, musiałbyś miliony puszczać.[/quote]

Rachunek w Pln na ECN ?. A jak z 'przewalutowaniem' ?. Bo nie chce mi się szukać, a ciekaw jestem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet!   UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! - Page 15 EmptySro 06 Mar 2013, 23:55

pandorka napisał:
Dezerter napisał:


Nie ma rekwot, bo nie może być, to jest pełny ECN i masz po rynkowej, w karnecie nie zobaczysz, bo przecież obroty są potężne, musiałbyś miliony puszczać.

Rachunek w Pln na ECN ?. A jak z 'przewalutowaniem' ?. Bo nie chce mi się szukać, a ciekaw jestem.

Ja się aż tak nie znam, przewalutowanie chyba jest automatycznie wg aktualnego kursu, ale zlecenie to zlecenie, BRE wg wszelkich zapewnień na walutach nie jest nigdy stroną transakcji, indeksy idą do GFT, nie wiem, jak z resztą instrumentów.
Gold jest podobno w dwóch wydaniach - ECN z mniejszym spreadem i drugi rzucany do GFT.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet!   UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! - Page 15 EmptySro 06 Mar 2013, 23:56

Slum-Dog napisał:

...
A ktore masz konto - standard czy mini?
Zaczynam czytac nawigatora odnosnie bre Smile
A w karnecie idzie zauwazyc, ale fakt na spiacym rynku. Fajne te zloto i srebro w euro

Mini.
Oni chyba nie ściemniają. Jak duże zlecenia widzisz w karnecie?
Powrót do góry Go down
Slum-Dog

Slum-Dog


Liczba postów : 1423
Location : Noitacol
Registration date : 30/05/2011

UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet!   UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! - Page 15 EmptyCzw 07 Mar 2013, 00:06

Dezerter napisał:
Slum-Dog napisał:

...
A ktore masz konto - standard czy mini?
Zaczynam czytac nawigatora odnosnie bre Smile
A w karnecie idzie zauwazyc, ale fakt na spiacym rynku. Fajne te zloto i srebro w euro

Mini.
Oni chyba nie ściemniają. Jak duże zlecenia widzisz w karnecie?

Ale ja nie mam u nich reala (jeszcze)
Czytajac nawigatora to widac ze koles dobrze odpowiada. Spready fajne jak dla mnie. Instrumenty tez takie jak mnie interesuja.

Powrót do góry Go down
Aligator

Aligator


Liczba postów : 7607
Registration date : 21/08/2008

UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet!   UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! - Page 15 EmptyCzw 07 Mar 2013, 00:09

Slum-Dog napisał:
Dezerter napisał:
Slum-Dog napisał:

...
A ktore masz konto - standard czy mini?
Zaczynam czytac nawigatora odnosnie bre Smile
A w karnecie idzie zauwazyc, ale fakt na spiacym rynku. Fajne te zloto i srebro w euro

Mini.
Oni chyba nie ściemniają. Jak duże zlecenia widzisz w karnecie?

Ale ja nie mam u nich reala (jeszcze)
Czytajac nawigatora to widac ze koles dobrze odpowiada. Spready fajne jak dla mnie. Instrumenty tez takie jak mnie interesuja.


Słaba dźwignia, poniżej 15 tys to mało opłacalna zabawa.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet!   UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! - Page 15 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet!
Powrót do góry 
Strona 15 z 15Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15
 Similar topics
-
» UFO 08.03.2019r. - Dzień Kobiet
» UFO - 08.03.2010 Dzień Kobiet
» UFO - 08.03.2013 DZIEŃ KOBIET
» UFO - 05.07.2013r.
» UFO - 21.03.2013r.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: