Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 27-28.04.2013 weekend

Go down 
+35
MedKit*
spiter
gumbas
Garrett
Vegas
Nadaje ze Stronia
barany
pandorka
rafalx
IronFX
delphia
Jones
MoralnyNiepokój
Janko Traderroo
Dave
Damian
Piotrek691
Generał
MICHU
Slum-Dog
zibi
mariner
nomad
neuron
Reser
kaczor
betonowe_buty
REALISTA
janek
thorgall
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
BP
Zygmunt de Bill
Diablo
inwestor
39 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Next
AutorWiadomość
Piotrek691

Piotrek691


Liczba postów : 8186
Location : Mokotów
Registration date : 15/04/2010

UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27-28.04.2013 weekend   UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 6 EmptySob 27 Kwi 2013, 16:37

mariner napisał:
Slum-Dog napisał:
mariner napisał:
Slum-Dog napisał:
mariner napisał:
Slum-Dog napisał:
ja po porannym watku kulinarnym wrocilem wlasnie z pszepysznego polskiego sniadanka - BigMac Very Happy

Lubię filmy z A.Hopkins'em


Czyzby gral w 'sniadaniu u tiffanyego' Smile bo nie kminie

Jakiś tam Lecter i ta lesbijka Foster


to juz wiem o jaki film chodzi - teraz brakuje mi tylko - o co chodzi? Very Happy

Kolego sympatyczny
w hooja nie wal
dobrze wiesz
ja tylko jestem ciekaw czyje jajka wciąga nasz miszcz
What a Face

Milczenie owiec . Mariner dlaczego Ty podejrzewasz Slum-Doga i Miszcza Barana o kanibalizm? What a Face
Powrót do góry Go down
Zygmunt de Bill
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
Zygmunt de Bill


Liczba postów : 6422
Registration date : 22/12/2011

UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27-28.04.2013 weekend   UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 6 EmptySob 27 Kwi 2013, 16:41

zibi napisał:
thorgall napisał:
zibi napisał:
Piotrek691 napisał:
Zygmunt de Bill napisał:


Z tym piwem też Cię robią w chuja. 3.66 zyla za wodę i trochę słodu, to już lepiej podjechać do najbliższego jeziora i za darmo wody sie napić. Przy okazji walisz konia w pięknych okolicznościach przyrody. A jak dojdziesz do wprawy to już tylko jeździsz po Świnoujściu na rowerze i walisz konia, a dutki w kieszeni.

dobryżart


dobryżart dobryżart dobryżart
Już widze nagłowki w gazecie:
ZBOCZENIEC ONANISTA NA ROWERZE GRASUJE PO ŚWINOUJŚCIU

I WYPIJA WODĘ Z JEZIOR

Z ostatniej chwili ...
Dziennikarz lokalnej gazety "Nowy Wyspiarz" dowiedział się, że młody mężczyna, który sieje zgorszenie na ulicach Świnoujścia, jeździ rowerem trzymając kierownicę w jednej a członka w drugiej ręce, pobrzękuje monetami w kieszeni i uśmiechając się wesoło do niemieckich turystów twierdzi, że zaczerpnął pomysł na życie z internetowego forum giełdowego i nie należy się przejmować bo właściwie to resztę życia spędzi już w Hiszpanii, tylko sprzeda działkę.
Jeśli ktoś potrafi rozpoznać owego osobnika jest proszony do zgłoszenia się w najbliższej jednostce komendy policji przy ulicy Krzywoustego 2A, lub pod telefonem 091-326 7511 i w każdym mieście 997.
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27-28.04.2013 weekend   UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 6 EmptySob 27 Kwi 2013, 16:42

Slum-Dog napisał:
mariner napisał:
Slum-Dog napisał:
@mariner

powiedz mi czy potrafisz w pamieci, bez uzycia kalkulatora, podac wynik mnozeniu tych dwoch liczb: 1321 i 157

nie

przepraszam


tak sprawdzalem, kiedys wspominales o autyzmie a slyszalem ze ludzie autystyczni takie dzialania potrafia w pamieci wykonac.
Ja prosty czlowiek jestem i dalej nie wiem o ci chodzilo Smile

Trudno
widzę że lubisz każdemu dopierdolić
czy to jest twój wróg czy przyjaciel
lubię twoje poczucie humoru
a mniejsza z tym

pzdr
Powrót do góry Go down
Slum-Dog

Slum-Dog


Liczba postów : 1423
Location : Noitacol
Registration date : 30/05/2011

UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27-28.04.2013 weekend   UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 6 EmptySob 27 Kwi 2013, 16:43

Piotrek691 napisał:
mariner napisał:
Slum-Dog napisał:
mariner napisał:
Slum-Dog napisał:
mariner napisał:
Slum-Dog napisał:
ja po porannym watku kulinarnym wrocilem wlasnie z pszepysznego polskiego sniadanka - BigMac Very Happy

Lubię filmy z A.Hopkins'em


Czyzby gral w 'sniadaniu u tiffanyego' Smile bo nie kminie

Jakiś tam Lecter i ta lesbijka Foster


to juz wiem o jaki film chodzi - teraz brakuje mi tylko - o co chodzi? Very Happy

Kolego sympatyczny
w hooja nie wal
dobrze wiesz
ja tylko jestem ciekaw czyje jajka wciąga nasz miszcz
What a Face

Milczenie owiec . Mariner dlaczego Ty podejrzewasz Slum-Doga i Miszcza Barana o kanibalizm? What a Face

What a Face

W zyciu bym na to nie wpadl Exclamation Teraz czekam co tam mariner powie w tym temacie Basketball A swoja droga - co jest tradycyjna potrawa rosyjska?
Powrót do góry Go down
Janko Traderroo

Janko Traderroo


Liczba postów : 4805
Age : 52
Location : okolice Roztocza
Registration date : 08/07/2009

UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27-28.04.2013 weekend   UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 6 EmptySob 27 Kwi 2013, 16:55

Witajcie weekendowo...
Chwała Słowianom!

rzeczywiście da się zgłodnieć po tych wypowiedziach kulinarnych KRT i Opcjonera...
Powrót do góry Go down
Piotrek691

Piotrek691


Liczba postów : 8186
Location : Mokotów
Registration date : 15/04/2010

UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27-28.04.2013 weekend   UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 6 EmptySob 27 Kwi 2013, 16:58

Slum-Dog napisał:
[W zyciu bym na to nie wpadl Exclamation Teraz czekam co tam mariner powie w tym temacie Basketball A swoja droga - co jest tradycyjna potrawa rosyjska?

Zdecydowanie pielmieni to znaczy pierogi, ale nie takie jak w PL. Rosyjskie pielmieni są trochę większe od naszych uszek i faszerowane mięsem. Podaje się je bardzo prosto ze śmietaną posypane mocno pieprzem....pycha.... cheers

U mnie już 19.00 więc chyba czas na kolację Laughing
Powrót do góry Go down
neuron
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
neuron


Liczba postów : 9799
Registration date : 29/02/2012

UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27-28.04.2013 weekend   UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 6 EmptySob 27 Kwi 2013, 17:04

Zygmunt de Bill napisał:
zibi napisał:
thorgall napisał:
zibi napisał:
Piotrek691 napisał:
Zygmunt de Bill napisał:


Z tym piwem też Cię robią w chuja. 3.66 zyla za wodę i trochę słodu, to już lepiej podjechać do najbliższego jeziora i za darmo wody sie napić. Przy okazji walisz konia w pięknych okolicznościach przyrody. A jak dojdziesz do wprawy to już tylko jeździsz po Świnoujściu na rowerze i walisz konia, a dutki w kieszeni.

dobryżart


dobryżart dobryżart dobryżart
Już widze nagłowki w gazecie:
ZBOCZENIEC ONANISTA NA ROWERZE GRASUJE PO ŚWINOUJŚCIU

I WYPIJA WODĘ Z JEZIOR

Z ostatniej chwili ...
Dziennikarz lokalnej gazety "Nowy Wyspiarz" dowiedział się, że młody mężczyna, który sieje zgorszenie na ulicach Świnoujścia, jeździ rowerem trzymając kierownicę w jednej a członka w drugiej ręce, pobrzękuje monetami w kieszeni i uśmiechając się wesoło do niemieckich turystów twierdzi, że zaczerpnął pomysł na życie z internetowego forum giełdowego i nie należy się przejmować bo właściwie to resztę życia spędzi już w Hiszpanii, tylko sprzeda działkę.
Jeśli ktoś potrafi rozpoznać owego osobnika jest proszony do zgłoszenia się w najbliższej jednostce komendy policji przy ulicy Krzywoustego 2A, lub pod telefonem 091-326 7511 i w każdym mieście 997.
a zaczęło się rano niewinnie od jakiejś ryby grillowanej czy cóś
teoria chaosu dobryżart

_________________
...... a będzie giciej
Powrót do góry Go down
Slum-Dog

Slum-Dog


Liczba postów : 1423
Location : Noitacol
Registration date : 30/05/2011

UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27-28.04.2013 weekend   UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 6 EmptySob 27 Kwi 2013, 17:06

Piotrek691 napisał:
Slum-Dog napisał:
[W zyciu bym na to nie wpadl Exclamation Teraz czekam co tam mariner powie w tym temacie Basketball A swoja droga - co jest tradycyjna potrawa rosyjska?

Zdecydowanie pielmieni to znaczy pierogi, ale nie takie jak w PL. Rosyjskie pielmieni są trochę większe od naszych uszek i faszerowane mięsem. Podaje się je bardzo prosto ze śmietaną posypane mocno pieprzem....pycha.... cheers

U mnie już 19.00 więc chyba czas na kolację Laughing

Kurde to niezly hardcore - moja bacia zawsze mowila zeby nie mieszac mleka z miesem - a smietana to dla mnie mleko. A swoja droga ze wzgledu na klimat myslalem ze cos miesnego maja za glowna potrawe
Powrót do góry Go down
Piotrek691

Piotrek691


Liczba postów : 8186
Location : Mokotów
Registration date : 15/04/2010

UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27-28.04.2013 weekend   UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 6 EmptySob 27 Kwi 2013, 17:19

Slum-Dog napisał:
Piotrek691 napisał:
Slum-Dog napisał:
[W zyciu bym na to nie wpadl Exclamation Teraz czekam co tam mariner powie w tym temacie Basketball A swoja droga - co jest tradycyjna potrawa rosyjska?

Zdecydowanie pielmieni to znaczy pierogi, ale nie takie jak w PL. Rosyjskie pielmieni są trochę większe od naszych uszek i faszerowane mięsem. Podaje się je bardzo prosto ze śmietaną posypane mocno pieprzem....pycha.... cheers

U mnie już 19.00 więc chyba czas na kolację Laughing

Kurde to niezly hardcore - moja bacia zawsze mowila zeby nie mieszac mleka z miesem - a smietana to dla mnie mleko. A swoja droga ze wzgledu na klimat myslalem ze cos miesnego maja za glowna potrawe

Pielmieni są z mięsem. Jest jeszcze bardzo tradycyjna zupa soljanka, która dla mnie jest zupą warzywną z mięsem. Natomiast jeśli chodzi o temat grilla to Rosjanie są fanami szaszłyków, chociaż czy to jest tradycyjna Rosyjska potrawa to już ciężko powiedzieć? Raczej przywieziona z Kaukazu.... Z tradycji jest jeszcze ikra czyli kawior. Jest jego w Rosji dziesiątki odmian głównie z Łososia czyli kawior czerwony w cenach od kilkudziesięciu PLN do kilkuset za 1KG. Prawdziwy słynny czarny kawior z Bieługi to temat nie na kieszeń zwyczajnego leszcza. Ostatnio na lotnisku widziałem jak babeczka kupiła puszkę 250g prawdziwego kawioru z Bieługi za 500 EUR !!! affraid Kawior po Rosyjsku je się bardzo prosto. Biały świeży chleb, masełko i na to kawior....pycha Very Happy
Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27-28.04.2013 weekend   UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 6 EmptySob 27 Kwi 2013, 17:28

LeSZCZ BaGieNNy napisał:
Daredevil Trejder napisał:
LeSZCZ BaGieNNy napisał:
Dezerter napisał:
LeSZCZ BaGieNNy napisał:
W Sphinxie pstrąg tęczowy z pyrami i zestawem surówek 35 zeta, jest go całkiem sporo, że naprawdę się można najeść i fajnie przyrządzony. Przynajmniej mi smakował. To 3 porcje wychodzą stówkę a nie jedna.

To w Singu są ceny nominalnie podobne jak u nas tylko że w $SG a SGD/PLN = 2,5818479 Shocked

Sphinx to nie jest dobra restauracja.
Oszukiwano mnie w tej knajpie na wszystkim - jadłem stare żarcie, kelner potrafił nie wydać 2 zł. reszty, automatycznie biorąc sobie napiwek i uciekając wręcz od stolika, gratisowa Pepsi była tak rozcieńczona wodą, że bardziej się chyba nie dało, itp., itd.
Ceny są niskie, a jedzenie dobre w smaku, na tym lista zalet dla mnie się kończy. Omijam szerokim łukiem.

Mnie to w ogóle wqrwiają te napiwki, ja nigdy nie dawałem i nie daję. Uważam, że frajerzy dają.

frajerem to nazywa prostytutka swojego klienta

Takiego, który da extra napiwek oprócz uzgodnionej stawki, to na pewno Very Happy

A takiego, który wydyma więcej niż sobie zakładała w podstawowej cenie, to nazwie co najwyżej chujem ale raczej nie frajerem.

Frajer to dla mnie ogólnie jest ktoś taki kto płaci niewspółmiernie więcej do tego co w zamian otrzymuje lub chętnie dopłaca dodatkowo z własnej woli za coś czego nie musi lub co jest niepotrzebne. Niezależnie co jest przedmiotem transakcji.

To może i ja przy sprzedaży działki wystawię łąpę po napiwek np tysiaka bo w końcu stawiłem się u notariusza... łaska wielka Very Happy

http://www.grapheine.com/bombaytv/agency-en-9bd792536639e970c1cfd8815aed107a.html
Powrót do góry Go down
Slum-Dog

Slum-Dog


Liczba postów : 1423
Location : Noitacol
Registration date : 30/05/2011

UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27-28.04.2013 weekend   UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 6 EmptySob 27 Kwi 2013, 17:30

Piotrek691 napisał:
Slum-Dog napisał:
Piotrek691 napisał:
Slum-Dog napisał:
[W zyciu bym na to nie wpadl Exclamation Teraz czekam co tam mariner powie w tym temacie Basketball A swoja droga - co jest tradycyjna potrawa rosyjska?

Zdecydowanie pielmieni to znaczy pierogi, ale nie takie jak w PL. Rosyjskie pielmieni są trochę większe od naszych uszek i faszerowane mięsem. Podaje się je bardzo prosto ze śmietaną posypane mocno pieprzem....pycha.... cheers

U mnie już 19.00 więc chyba czas na kolację Laughing

Kurde to niezly hardcore - moja bacia zawsze mowila zeby nie mieszac mleka z miesem - a smietana to dla mnie mleko. A swoja droga ze wzgledu na klimat myslalem ze cos miesnego maja za glowna potrawe

Pielmieni są z mięsem. Jest jeszcze bardzo tradycyjna zupa soljanka, która dla mnie jest zupą warzywną z mięsem. Natomiast jeśli chodzi o temat grilla to Rosjanie są fanami szaszłyków, chociaż czy to jest tradycyjna Rosyjska potrawa to już ciężko powiedzieć? Raczej przywieziona z Kaukazu.... Z tradycji jest jeszcze ikra czyli kawior. Jest jego w Rosji dziesiątki odmian głównie z Łososia czyli kawior czerwony w cenach od kilkudziesięciu PLN do kilkuset za 1KG. Prawdziwy słynny czarny kawior z Bieługi to temat nie na kieszeń zwyczajnego leszcza. Ostatnio na lotnisku widziałem jak babeczka kupiła puszkę 250g prawdziwego kawioru z Bieługi za 500 EUR !!! affraid Kawior po Rosyjsku je się bardzo prosto. Biały świeży chleb, masełko i na to kawior....pycha Very Happy

Jednak jak dla mnie peirogi chocby na full z miesem to jednak nie to co kawal miesa Very Happy Dalbym sobe lape przy lokciu uwalic ze Rosjanie glownie kawal miesa wpierniczaja.
Szaszlykami tez sie kiedys zajadalem - ostatnio rzadko. A z tym kawiorem z Rosji to slyszalem ze haltuja na lotniskach europejskich - bo niby rybka pod ochrona Smile
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27-28.04.2013 weekend   UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 6 EmptySob 27 Kwi 2013, 17:31

MICHU napisał:

np. jeśli dlatego że niezgadzam się być dymany przez Pietrka i świte to wybacz.

Kolo mógł zarobić kupe siana ( ja bym brał 0,1 lota na Bossa a ten 1 Lota na Saxo ) za co miałby jeszcze płacone 100 zł per dzień za "dobre serce".

dbanie o interes własny ale to jeszcze inaczej chciałem nazwać Embarassed

patrząc z tej strony, to przez swoje wpisy na forum, wklejki nt. systemu lampkowego albino , wytworzyłeś pewną "markę" o określonej wartości, wartość ta jednak nieustanie się zmienia, twoja dziwaczna/specyficzna czasem aktywność/nadaktywność emocjonalna na forum powoduje znaczne wahania w wirtualnej wycenie "lampek".

taką "markę" wytworzył też swego czasu Mylogi, albo choćby Generał, możnaby nawet powiedzieć że każdy na forum wytwarza jakąś markę o określonej wartości.
niektórzy starają/li się ją wymienić na realną wartość finansową, i wymieniali.

pytanie 1) jaką wartość mają twoje lampki/ i czy mają wartość obiektywną czy "tylko"rynkową.
2) czy twój "niestabilny marketing" służy sprzedaniu udziałów w lampkach, czy tylko podwyższeniu własnego ego i leczeniu kompleksów, bo tego już w końcu nie jestem pewiem Suspect


przykład abstrakcyjny: powiedzmy że najwyższą wartość obiektywną, miał Jezus, niestety jego lampki nie zyskały poparcia, albo spotkały się z układem i rynkowo poległy, a Jezusa ukrzyżowali, obiektywna wartość wyszła z czasem, a różne szumowiny przez wieki jechały na procentach od lampek. czyż nie podobna obawa jest u ciebie dominująca. Smile

tak czy siak wydaje się że winieneś się zdecydować, czy idziesz wyceną "obiektywną" czy "rynkową"
jeśli obiektywną, to formułuj, np : 1mln, zero kodów, zero targów.
jeśli natomiast preferujesz rynkową, to nie możesz tak reagować jak panna w okresie;
to jak jednego dnia marchewka kosztuje 1000 złotych, następnego 100.000, a kolejnego mamy w dupę sobie ją wepchnąć.
i to nie są już stricte uwagi psychologiczne do ciebie, tylko zwykłe handlowe,

tak czy siak, możliwe że lepszym dla ciebie rozwiązaniem byłoby po prostu zrobienie małego konta w systemie kopiujących za okr % sygnały, po pół roku jak miałbyś stabilnie cały czas choćby te 5% tygodniowo (nie dziennie), to pozyskałbyś pewnie, kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie lub znacznie więcej stałych wpływów.
no ale w sumie to może nie moja sprawa, ani mój biznes, i niepotrzebnie obawiam się o twoje zdrowie i kondycję psychiczną. Rolling Eyes

Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24715
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27-28.04.2013 weekend   UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 6 EmptySob 27 Kwi 2013, 17:38

Już wiadomo jak pokonać kryzys

http://www.prisonplanet.pl/ekonomia/quotzabijmy_biednych_by,p1971778533
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38819
Registration date : 25/10/2010

UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27-28.04.2013 weekend   UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 6 EmptySob 27 Kwi 2013, 17:44

PINGWIN Z MADAGASKARU napisał:


patrząc z tej strony, to przez swoje wpisy na forum, wklejki nt. systemu lampkowego albino , wytworzyłeś pewną "markę" o określonej wartości, wartość ta jednak nieustanie się zmienia, twoja dziwaczna/specyficzna czasem aktywność/nadaktywność emocjonalna na forum powoduje znaczne wahania w wirtualnej wycenie "lampek"....

Sorki Pingwin, że przyciachałem natomiast szczerze dziękuję Ci za merytoryczną, fachową i wyczerpującą wypowiedź.

Zawarłeś wszystko co trzeba i tak chyba rzeczywiście musiało być jak opisujesz.

1. wartość rynkowa, obiektywna.
w.obiektywna - tak chciałem się pochwalić, że mam coś unikalnego, każda z poszczególnych części sysa to już klasa sama w sobie natomiast wszystko jako zespół....
jak mawiał Mój profesor z fizy na twierdzenia Gaussa ...przysłowiowy śpiew anioła. Smile

Po to właśnie wklejałem i zaznaczałem "kółka" żeby subiektywne odczucia publiczności zamieniło się w obiektywne: Kurwa to działa."

Post Jonesa: "No edek spadł sporo jak pisałeś". Toż ja o tym wiedziałem i chciałem Wam pokazać, że wiem.

w.rynkowa - o tej jestem przekonany i świadom potęgi.
te wszystkie warunki/ ba podwarunki, bramki ( a jakże 2 niezależne przy czym jedna pilnuje drugiej i nawzajem, sprytnie wartości progowe z bramek to jednocześnie wyznaczany poziom stopów, ok ze 2 razy czesiek przekręcił i już w myślach dodaje 50 tików zatem rozwiązanie zostaje.) natomiast załączone 2 bramki jednocześnie to mocny potwierdzony sygnał natomiast często płynący z jednej tylko nie utrzymywał się ( związek z miejscem padnięcia sygnału)
rozgraniczenie na zagrania trendowe i antytrendowe
wizualizacja i jasne kryteria oceny głębokości korekty a zatem utrzymania/zmiany trendu
siatka : miejsce i czas.
info stan rynku: konsola/trend.
info moment ruchu: wybicie
info o rodzaju aktualnego zagrania: lepiej ST czy FT/ obiektywne kryterium
dywergencje różnego rodzaju przy czym nie sztuka dołek/dołek szczyt/szczyt a to co pomiędzy, np. wciąganie w eSki na edku i korbe z dupy na wigu20 zaprezentowano.
mogę Ci tak jeszcze wymieniać długo zatem sam o ceń o wartości rynkowej

2. Teraz o wartości rynkowej ZWERYFIKOWANEJ.

Najsłabszym ogniwem jest człowiek, reguły wypływające z systemu łamałem np. bramka nie załączyła a ja wchodziłem następnie błąd ten prowadził do "łapania dołka".
Albo bramka odwróciła się a ja nie bo..... wariat

Zatem sam sobie już obiecałem, że powstanie konto DEMO podłączone do myfxbooka, które będzie uwzględniać:
max DD 10%
trejdy tylko i wyłącznie o wskazania systemu bez Mojej ingerencji jako sprzeciwianie się sygnałom

---------------





Ostatnio zmieniony przez MICHU dnia Sob 27 Kwi 2013, 18:45, w całości zmieniany 7 razy
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27-28.04.2013 weekend   UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 6 EmptySob 27 Kwi 2013, 17:45

thorgall napisał:
Już wiadomo jak pokonać kryzys

http://www.prisonplanet.pl/ekonomia/quotzabijmy_biednych_by,p1971778533

no ale w zasadzie szybsze i tańsze niż zamordowanie 20% biednych, byłoby natychmiastowe zabicie i konfiskata 1% ludzi najbogatszych.

natomiast problemem takiego myślenia jest brak założenia że ten % biednych może być stałą cechą systemu, np 10-20% w stosunku do całej populacji, w sensie zabije się 20%, ale za rok trzeba będzie znowu zabić 10-20% najbiedniejszych, i za kolejny rok znowu. Suspect
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24715
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27-28.04.2013 weekend   UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 6 EmptySob 27 Kwi 2013, 17:45

MICHU napisał:
PINGWIN Z MADAGASKARU napisał:


patrząc z tej strony, to przez swoje wpisy na forum, wklejki nt. systemu lampkowego albino , wytworzyłeś pewną "markę" o określonej wartości, wartość ta jednak nieustanie się zmienia, twoja dziwaczna/specyficzna czasem aktywność/nadaktywność emocjonalna na forum powoduje znaczne wahania w wirtualnej wycenie "lampek"....

Sorki Pingwin, że przyciachałem natomiast szczerze dziękuję Ci za merytoryczną, fachową i wyczerpującą wypowiedź.

Zawarłeś wszystko co trzeba i tak chyba rzeczywiście musiało być jak opisujesz.

cdn
cdn. ?????????????????????????????
nosz qm
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24715
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27-28.04.2013 weekend   UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 6 EmptySob 27 Kwi 2013, 17:48

PINGWIN Z MADAGASKARU napisał:
thorgall napisał:
Już wiadomo jak pokonać kryzys

http://www.prisonplanet.pl/ekonomia/quotzabijmy_biednych_by,p1971778533

no ale w zasadzie szybsze i tańsze niż zamordowanie 20% biednych, byłoby natychmiastowe zabicie i konfiskata 1% ludzi najbogatszych.

natomiast problemem takiego myślenia jest brak założenia że ten % biednych może być stałą cechą systemu, np 10-20% w stosunku do całej populacji, w sensie zabije się 20%, ale za rok trzeba będzie znowu zabić 10-20% najbiedniejszych, i za kolejny rok znowu. Suspect
chodzi o to że nas traderów to od razu wykończą
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27-28.04.2013 weekend   UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 6 EmptySob 27 Kwi 2013, 17:52

thorgall napisał:

chodzi o to że nas traderów to od razu wykończą

to płynność spadnie do zera, i same komputery będą się algorytmicznie napierdalać affraid

ps no ale to może i słusznie, bedzie więcej czasu na sensowniejsze zajęcia Very Happy


Ostatnio zmieniony przez PINGWIN Z MADAGASKARU dnia Sob 27 Kwi 2013, 17:55, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27-28.04.2013 weekend   UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 6 EmptySob 27 Kwi 2013, 17:52

w stronę słońca Smile napisał:

Kupiłem sobie 10 szt. klasycznych koszul różnych dobrych marek po 10pln za sztukę.
Wólczanka itp itd.... różne kolory
Kumpel zlikwidował sklep i prosił abym popytał czy ktoś nie potrzebuje do garniaków.
Więc pytam Very Happy
Jest ktoś zainteresowany?
podać wzrost , kołnierz i interes lepszy jak na koniach sunny
http://www.grapheine.com/bombaytv/communication-pl-b1a40dbecba74154df507f13ff4f13c4.html
Powrót do góry Go down
Generał

Generał


Liczba postów : 9866
Registration date : 28/04/2011

UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27-28.04.2013 weekend   UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 6 EmptySob 27 Kwi 2013, 18:03

Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27-28.04.2013 weekend   UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 6 EmptySob 27 Kwi 2013, 18:05



dziś sie zabawie w złego chłopca Very Happy
do jutra Very Happy
Powrót do góry Go down
Slum-Dog

Slum-Dog


Liczba postów : 1423
Location : Noitacol
Registration date : 30/05/2011

UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27-28.04.2013 weekend   UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 6 EmptySob 27 Kwi 2013, 18:27

PINGWIN Z MADAGASKARU napisał:
MICHU napisał:

np. jeśli dlatego że niezgadzam się być dymany przez Pietrka i świte to wybacz.

Kolo mógł zarobić kupe siana ( ja bym brał 0,1 lota na Bossa a ten 1 Lota na Saxo ) za co miałby jeszcze płacone 100 zł per dzień za "dobre serce".

dbanie o interes własny ale to jeszcze inaczej chciałem nazwać Embarassed

patrząc z tej strony, to przez swoje wpisy na forum, wklejki nt. systemu lampkowego albino , wytworzyłeś pewną "markę" o określonej wartości, wartość ta jednak nieustanie się zmienia, twoja dziwaczna/specyficzna czasem aktywność/nadaktywność emocjonalna na forum powoduje znaczne wahania w wirtualnej wycenie "lampek".

taką "markę" wytworzył też swego czasu Mylogi, albo choćby Generał, możnaby nawet powiedzieć że każdy na forum wytwarza jakąś markę o określonej wartości.
niektórzy starają/li się ją wymienić na realną wartość finansową, i wymieniali.

pytanie 1) jaką wartość mają twoje lampki/ i czy mają wartość obiektywną czy "tylko"rynkową.
2) czy twój "niestabilny marketing" służy sprzedaniu udziałów w lampkach, czy tylko podwyższeniu własnego ego i leczeniu kompleksów, bo tego już w końcu nie jestem pewiem Suspect


przykład abstrakcyjny: powiedzmy że najwyższą wartość obiektywną, miał Jezus, niestety jego lampki nie zyskały poparcia, albo spotkały się z układem i rynkowo poległy, a Jezusa ukrzyżowali, obiektywna wartość wyszła z czasem, a różne szumowiny przez wieki jechały na procentach od lampek. czyż nie podobna obawa jest u ciebie dominująca. Smile

tak czy siak wydaje się że winieneś się zdecydować, czy idziesz wyceną "obiektywną" czy "rynkową"
jeśli obiektywną, to formułuj, np : 1mln, zero kodów, zero targów.
jeśli natomiast preferujesz rynkową, to nie możesz tak reagować jak panna w okresie;
to jak jednego dnia marchewka kosztuje 1000 złotych, następnego 100.000, a kolejnego mamy w dupę sobie ją wepchnąć.
i to nie są już stricte uwagi psychologiczne do ciebie, tylko zwykłe handlowe,

tak czy siak, możliwe że lepszym dla ciebie rozwiązaniem byłoby po prostu zrobienie małego konta w systemie kopiujących za okr % sygnały, po pół roku jak miałbyś stabilnie cały czas choćby te 5% tygodniowo (nie dziennie), to pozyskałbyś pewnie, kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie lub znacznie więcej stałych wpływów.
no ale w sumie to może nie moja sprawa, ani mój biznes, i niepotrzebnie obawiam się o twoje zdrowie i kondycję psychiczną. Rolling Eyes


Jak to wszystko czytam (nie ten post ale cala akcja z MICHU) to mi sie wydaje ze....

Kazdy na UFO narzeka na korporacje ale to jest idealny przyklad do przeanalizowania w tym kontekscie.

MICHU trzeba uznac za tradera, czyli tego kto zarabia kase. Ewidentnie widac ze MICHU kompletnie nie nadaje sie do sprzedazy tego co posiada. Pojawia sie Piotr w roli sprzedawcy (oczywiscie uproszczenie). Ale jak kazdy sprzedawca idacy do klienta powinien udowodnic ze ow klient zarobi na tym produkcie. Niestety nie ma takich danych w tym momencie wiec inteligentny sprzedawca wierzacy w sukces produktu postanawia zainwestowac wlasne srodki w produkt, ktory firmuje aby go nie tyle zweryfikowac co udowodnic jego skutecznosc.
I wszystko sie pieprzy bo "poziom 1" uznaje ze chca go wydymac! I nie ma biznesu!

I dlatego wymyslono korporacje czyli:

Poziom 1 (w tym wypadku trader)-osoby od ktorych zalezy czy firma zarabia,
Poziom 2 (sprzedawcy) - osoby ktore zapewniaja paliwo dla poziomu 1

Mamy dwa glowne trzony korporacji. Tyle ze w korporacji kazdy poiom wie ze jak podskoczy wyzej niz powinien to glowe utnie. Kazdy zna swoj szereg i wyzej nie podskakuje.

I teraz w odniesieniu do UFO przykladu.
mamy glowna niewiadoma - czy MICHU umie zarabiac? Pomijam tu kwestie czy system jest dobry bo moze dawac dobre sygnaly ale i tak mozna przewalic na tym kase bo złe zaarzadzanie czy dobor pozycji czy inne cuda! Nie wiemy czy MICHU umie zarabiac!
I teraz jesli MICHU umie zarabiac to powinien poddac sie weryfikacji. Jesli sie nie podda tej weryfikacji (bo obecnie wiemy ze lampki swieca, prad idzie, ze h4 a potem h1 i m5...) to nic nie wiemy co istotne.

Natomiast MICHU ktory wie ze syetm jest idealny do zarabiania ma mozliwosc poddania sie weryfikacji albo zabrania super-systemu do grobu!
Jak dla mnie wybor jest oczywisty.

Historia kapitalizmu niejednokrotnie pokazala ze ludzie zbytnio zaborczy, zachlanni nigby nie pokazali swiatu swojego super produktu co przelozylo sie na brak zysku zarowno dla pomyslodawcy jak i jego klientow!

MICHU i Zocha nie idzcie ta droga! Wink



Powrót do góry Go down
MoralnyNiepokój

MoralnyNiepokój


Liczba postów : 3708
Registration date : 11/03/2010

UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27-28.04.2013 weekend   UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 6 EmptySob 27 Kwi 2013, 18:30

LeSZCZ BaGieNNy napisał:
Jeśli do wytworzenia jogurtu jest potrzebny inny jogurt to pytanie jak powstał pierwszy jogurt na świecie wobec tego?
I jaki ma sens "robienie" jogurtu skoro do tego procesu i tak muszę nabyć gotowy? To sie kompletnie dupy nie trzyma.
Bóg go stworzył.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27-28.04.2013 weekend   UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 6 EmptySob 27 Kwi 2013, 18:34

Diablo (krt) napisał:
...
dziś sie zabawie w złego chłopca Very Happy
do jutra Very Happy

Znowu?
To już się nudne staje. Very Happy
Grzeczni chłopcy mają najlepiej, pantofel od razu i wszystko ustalone, a nie jakieś tam docieranie się. lol!
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30286
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27-28.04.2013 weekend   UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 6 EmptySob 27 Kwi 2013, 18:38

http://www.tvn24.pl/naruszona-godnosc-sadu-szef-cba-interweniuje-u-gowina-ws-kaucji-dla-marszalka-z-psl,321929,s.html

Laughing
za 60 tys wychodzi i będzie mataczył do woli Evil or Very Mad , a taki Brunon K. będzie siedział do usranej śmierci jako wróg publiczny nr 1 tylko papiery na saletrę wyszykują Shocked

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
Online
Jones

Jones


Liczba postów : 13205
Age : 53
Registration date : 15/03/2008

UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27-28.04.2013 weekend   UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 6 EmptySob 27 Kwi 2013, 18:43

witam systemowo cheers
UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 6 20110731202233201111281l


cena promocyjna 25 000 zł lol! 100% w pół roku DD20%
kto chętny MICHU na podstawie Twoich wpisów wrzuciłem wszystko do maszynki i takie wyszło gotowe

HEJ doping
Powrót do góry Go down
Janko Traderroo

Janko Traderroo


Liczba postów : 4805
Age : 52
Location : okolice Roztocza
Registration date : 08/07/2009

UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27-28.04.2013 weekend   UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 6 EmptySob 27 Kwi 2013, 18:45

PINGWIN Z MADAGASKARU napisał:
thorgall napisał:
Już wiadomo jak pokonać kryzys

http://www.prisonplanet.pl/ekonomia/quotzabijmy_biednych_by,p1971778533

no ale w zasadzie szybsze i tańsze niż zamordowanie 20% biednych, byłoby natychmiastowe zabicie i konfiskata 1% ludzi najbogatszych.

natomiast problemem takiego myślenia jest brak założenia że ten % biednych może być stałą cechą systemu, np 10-20% w stosunku do całej populacji, w sensie zabije się 20%, ale za rok trzeba będzie znowu zabić 10-20% najbiedniejszych, i za kolejny rok znowu. Suspect
no ale jak rozdasz to biednym to po skonsumowaniu znowu będą biedni, gdyby biedni przeznaczyli to na rozwój zamiast konsumpcji to ok, ale jak wiemy zazwyczaj jest odwrotnie...
Natomiast racjonalnym jest że społeczeństwo powinno eliminować osoby nic do niego nie wnoszące, a żerujące na nim...
wielokrotnych morderców, kryminalistów-recydywistów, alkoholików i narkomanów którzy wrócili do nałogu po trudach leczenia...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27-28.04.2013 weekend   UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 6 EmptySob 27 Kwi 2013, 18:45

Jones napisał:
witam systemowo cheers
UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 6 20110731202233201111281l


cena promocyjna 25 000 zł lol! 100% w pół roku DD20%
kto chętny MICHU na podstawie Twoich wpisów wrzuciłem wszystko do maszynki i takie wyszło gotowe

HEJ doping

U mnie DD15%, cena 30 000 zł. Lampki gratis.
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38819
Registration date : 25/10/2010

UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27-28.04.2013 weekend   UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 6 EmptySob 27 Kwi 2013, 18:51

Jones napisał:
witam systemowo cheers
UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 6 20110731202233201111281l


cena promocyjna 25 000 zł lol! 100% w pół roku DD20%
kto chętny MICHU na podstawie Twoich wpisów wrzuciłem wszystko do maszynki i takie wyszło gotowe

HEJ doping

no widzisz a ja tyle nie zarobiłem

maszyna lepsza niż człowiek który się wtranca
Powrót do góry Go down
Jones

Jones


Liczba postów : 13205
Age : 53
Registration date : 15/03/2008

UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27-28.04.2013 weekend   UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 6 EmptySob 27 Kwi 2013, 18:54

MICHU napisał:
Jones napisał:
witam systemowo cheers
UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 6 20110731202233201111281l


cena promocyjna 25 000 zł lol! 100% w pół roku DD20%
kto chętny MICHU na podstawie Twoich wpisów wrzuciłem wszystko do maszynki i takie wyszło gotowe

HEJ doping

no widzisz a ja tyle nie zarobiłem

maszyna lepsza niż człowiek który się wtranca
a no ja chce szybciej więcej i podnosze lewar albo wyprzedzam i co jest premia aż przychodzi MC Sad
wystarczy grać swoje i jest git
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27-28.04.2013 weekend   UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 6 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 27-28.04.2013 weekend
Powrót do góry 
Strona 6 z 16Idź do strony : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Next
 Similar topics
-
» UFO - 1-2.06.2013 weekend
» UFO - 09-10.02.2013 weekend
» UFO 02-03.03.2013 Weekend
» UFO - 05-06.01.2013 weekend
» UFO - 26-27.01.2013 weekend

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: