Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 27-28.04.2013 weekend

Go down 
+35
MedKit*
spiter
gumbas
Garrett
Vegas
Nadaje ze Stronia
barany
pandorka
rafalx
IronFX
delphia
Jones
MoralnyNiepokój
Janko Traderroo
Dave
Damian
Piotrek691
Generał
MICHU
Slum-Dog
zibi
mariner
nomad
neuron
Reser
kaczor
betonowe_buty
REALISTA
janek
thorgall
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
BP
Zygmunt de Bill
Diablo
inwestor
39 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next
AutorWiadomość
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38795
Registration date : 25/10/2010

UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27-28.04.2013 weekend   UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 15 EmptyNie 28 Kwi 2013, 18:34

TRADER napisał:
thorgall napisał:
Albo Michu to debil
albo robi z nas debili i się śmieje Very Happy
I tak źle i tak niedobrze. Crying or Very sad

TRADER

jak by nie było traduje dla siebie.

konto demo jest po to że ma odzwierciedlać TYLKO I WYŁĄCZNIE trejdy ze wskazań systemu bez mojej radosnej twórczości.

I zobaczymy ile wyjdzie.

Natomiast nawyk z konta demo ma się przenieść na real, tzn na realu nie będę zawierał transakcji przeciwnych do demo i sprawa załatwiona.

Bo za to że poprawiam system należą mi się baty. Wiecznie najmądrzejszy.

Co do Twojej opini co źle co dobrze mam nadzieje że mój grall rozwali Twoją armade slope na łopatki.

W zasadzie coś cienko piszczy ten Twój kombajn do zbierania czosku. Razz

ciągle 38 % Rolling Eyes

ps. No i po szczerości - jak by Cię traktowali jak gnojka to w końcu zaczniesz się tak zachowywać. No coś w tym jest.

Tzn musicie się nauczyć, że ja nie jestem gnojkiem.
Jeśli nie, to ja dostosuje się do Was.
Taka sytuacja.



Ostatnio zmieniony przez MICHU dnia Nie 28 Kwi 2013, 19:10, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Windziarz

Windziarz


Liczba postów : 845
Location : Silesia
Registration date : 20/10/2010

UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27-28.04.2013 weekend   UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 15 EmptyNie 28 Kwi 2013, 18:37

Zygmunt de Bill napisał:
kaczor napisał:
LeSZCZ BaGieNNy napisał:
kaczor napisał:
LeSZCZ BaGieNNy napisał:
Pod względem wydawalności siana to ja jestem raczej ŻYDEM Very Happy

Wąż w kieszeni mi zawsze wysyła warning, że uważaj przepłacasz lol!

Trochę razy się dałem zrobić w yoyo jak każdy pewnie i teraz ostrożny jestem. Lubię wydać dutka czasem ale nie bezmyślnie.

Najprostszy przykład jeśli ten sam browar w jendym sklepie jest po 5 zeta a w innym 3.66 to cholera kiknę się tym rowerkiem kilometr dalej do tego innego. Very Happy
masturbacja tez ci wyjdzie taniej niz dziwki, efekt taki sam a 200 w kieszeni zostanie na inne przyjemnosci

No ale to nie to samo.
jak nie to samo?Wyrzut spermu jest?Jest.
To jak kurwa z koszulkami, na hali masz po 3 zyla a w sklepie z firmowa naklejka 200 zeta ,mwoie ci opcjo robia cie w chuja,caly swiat cie robi w chuja

Z tym piwem też Cię robią w chuja. 3.66 zyla za wodę i trochę słodu, to już lepiej podjechać do najbliższego jeziora i za darmo wody sie napić. Przy okazji walisz konia w pięknych okolicznościach przyrody. A jak dojdziesz do wprawy to już tylko jeździsz po Świnoujściu na rowerze i walisz konia, a dutki w kieszeni.

albino dobryżart

zajebisty tekst
Powrót do góry Go down
TRADER




Liczba postów : 549
Age : 56
Location : Łomianki
Registration date : 12/03/2008

UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27-28.04.2013 weekend   UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 15 EmptyNie 28 Kwi 2013, 19:11

MICHU napisał:
TRADER napisał:
thorgall napisał:
Albo Michu to debil
albo robi z nas debili i się śmieje Very Happy
I tak źle i tak niedobrze. Crying or Very sad

TRADER

jak by nie było traduje dla siebie.

konto demo jest po to że ma odzwierciedlać TYLKO I WYŁĄCZNIE trejdy ze wskazań systemu bez mojej radosnej twórczości.

I zobaczymy ile wyjdzie.

Natomiast nawyk z konta demo ma się przenieść na real, tzn na realu nie będę zawierał transakcji przeciwnych do demo i sprawa załatwiona.

Bo za to że poprawiam system należą mi się baty. Wiecznie najmądrzejszy.

Co do Twojej opini co źle co dobrze mam nadzieje że mój grall rozwali Twoją armade slope na łopatki.

W zasadzie coś cienko piszczy ten Twój kombajn do zbierania czosku. Razz

ciągle 38 % Rolling Eyes

Słabo to widzę Michu. Kąsasz jak wściekły pies. Mój post był naprawdę neutralny. Chyba piszesz bez czytania postów do których się odnosisz. Bo jeśli je czytasz i tak odpowiadasz to równie dobrze możesz cytować niemieckie kolędy od końca. Tak samo będzie się dyskusja kleiła.
Co do kombajnu to faktycznie muszę do niego zerknąć. Chociaż jak oglądałem ostatnio 4 pancernych to znowu zdobyli Berlin. Co jest qfa, tyle lat minęło i nic nowego pokazują? scratch
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38795
Registration date : 25/10/2010

UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27-28.04.2013 weekend   UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 15 EmptyNie 28 Kwi 2013, 19:15

TRADER napisał:
MICHU napisał:
TRADER napisał:
thorgall napisał:
Albo Michu to debil
albo robi z nas debili i się śmieje Very Happy
I tak źle i tak niedobrze. Crying or Very sad

TRADER

jak by nie było traduje dla siebie.

konto demo jest po to że ma odzwierciedlać TYLKO I WYŁĄCZNIE trejdy ze wskazań systemu bez mojej radosnej twórczości.

I zobaczymy ile wyjdzie.

Natomiast nawyk z konta demo ma się przenieść na real, tzn na realu nie będę zawierał transakcji przeciwnych do demo i sprawa załatwiona.

Bo za to że poprawiam system należą mi się baty. Wiecznie najmądrzejszy.

Co do Twojej opini co źle co dobrze mam nadzieje że mój grall rozwali Twoją armade slope na łopatki.

W zasadzie coś cienko piszczy ten Twój kombajn do zbierania czosku. Razz

ciągle 38 % Rolling Eyes

Słabo to widzę Michu. Kąsasz jak wściekły pies. Mój post był naprawdę neutralny. Chyba piszesz bez czytania postów do których się odnosisz. Bo jeśli je czytasz i tak odpowiadasz to równie dobrze możesz cytować niemieckie kolędy od końca. Tak samo będzie się dyskusja kleiła.
Co do kombajnu to faktycznie muszę do niego zerknąć. Chociaż jak oglądałem ostatnio 4 pancernych to znowu zdobyli Berlin. Co jest qfa, tyle lat minęło i nic nowego pokazują? scratch

Nie bądź taki nagle przewrażliwiony. W żart tylko obróciłem, że Ci stoi kombajn w miejscu. Gdzie tu obraza.
Co do zarobku całościowego to rzeczywiście można to porównać do setnego zdobycia Berlina, sukces miesiąc za miesiącem.
Mam nadzieję, że nie obraziłem.
Powrót do góry Go down
spiter

spiter


Liczba postów : 1078
Age : 39
Location : Pozen
Registration date : 28/03/2012

UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27-28.04.2013 weekend   UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 15 EmptyNie 28 Kwi 2013, 19:29

MICHU napisał:
spiter napisał:
10 DNI MNIE NIE BYŁO A TU WCIĄŻ JEST GRANE TO SAMO.
Generał już chyba Polski dług na goldzie odbił.
Michu za to pokazał prawdziwą twarz już na stałe..
I znowu znikający PM..na mailu był a na stronie nie ma..
Okradajcie czesia!!

Spiter dziecko

za krótko jeszcze żyjesz żeby mi laurki wystawiać

odbij proszę bo nie mam ochoty

wystarczy mi hejter KRte jak zwał tak zwał

Hehehe moge byc dzieckiem.
Ważne że bez rozdwojenia jaźni.
Nie żyje w wyimaginowanym świecie pseudosukcesu od 3 lat, nie mogąc ukulac 5k złotych mając 5% zarobku dziennego.
A tak na poważnie, to napisałem kilka zdań i nie było tam znaku zapytania, ani prośby o odpowiedź od demonaciągaczy.
Idź dymanko sponsora budwaiserów, albo do sądu się z kimś posądzic.
Powrót do góry Go down
rafalx

rafalx


Liczba postów : 2500
Registration date : 31/10/2012

UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27-28.04.2013 weekend   UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 15 EmptyNie 28 Kwi 2013, 19:32

Piotrek691 napisał:
Dave napisał:
Piotrek691 napisał:
Banki to biurokracja i jeszcze raz biurokracja umożliwiająca realizację prostego modelu biznesowego:

"Bankier przyjmuje depozyt na 2(%), pożycza tą kasę na 4(%), a o 5-tej idzie pograć w golfa i na dziwki"

Jeśli zrozumiecie powyższe będzie Wam dużo łatwiej pojąć czasami dziwną rzeczywistość Laughing


a jak się do tego maja drukarki scratch

Bardzo prosto Laughing Aby bilans się zgadzał to trzeba pożyczać, nie więcej niż się zebrało od leszczy. Jak się zagalopujesz w pożyczaniu to potem drukować trzeba, aby nastąpiła równowaga w systemie Laughing

I na tym polega w wielkim skrócie cała idea Benka i jego bandy. Drukują aby ratować banksterom bilans, aby dalej mogli grać w golfa i zabawiać się z dziwkami. cheers

Piotrek, cały system bankowy jest tak skonstruowany, że bank może pożyczyć kilka razy (około 8-10 razy) więcej niż zebrał od leszczy.
Zapytasz, a skąd bierze? Ano znikąd. Bank zapisze, że masz i to wszystko. Kredyt to kreacja pieniądza. Tylko odsetki od leszczy są prawdziwe.
Powrót do góry Go down
Janko Traderroo

Janko Traderroo


Liczba postów : 4803
Age : 52
Location : okolice Roztocza
Registration date : 08/07/2009

UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27-28.04.2013 weekend   UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 15 EmptyNie 28 Kwi 2013, 19:35

LeSZCZ BaGieNNy napisał:
MICHU napisał:
LeSZCZ BaGieNNy napisał:
MICHU napisał:
LeSZCZ BaGieNNy napisał:
Janko Traderroo napisał:
co to się dzieje...
http://facet.wp.pl/kat,1007823,wid,15520188,wiadomosc.html?ticaid=1107dc&_ticrsn=3
BBC1 podawało, że 25 proc. napastników seksualnych to kobiety. W roku 2009 "Guardian" opublikował informację, jakoby na Wyspach żyło 64 tys. przestępców seksualnych płci żeńskiej. Co gorsza, przerażające są nie tyle same liczby, co bieżąca tendencja zmian. "Daily Mail" napisał niedawno, że w zastraszającym tempie wzrasta liczba kobiet dopuszczających się przestępstw seksualnych.


No ale JAK? Wyrucha faceta w dupę sztucznym penisem? Jeśli gościowi przez stres nie stanie to co mu zrobi? Będzie go lać? A jeśli stanie to pewnie facet nie będzie miał tego aktu za złe... Smile

Ja po prostu nie rozumiem jak można być fizycznie zgwałconym przez babę. No chyba że zmusi do robienia jej minety np. to tyle co najwyżej sobie wyobrażam.

Swoją drogą dziś przed marketem widziałem taką odpicowaną lalunię może z 25 to max miała jak se podjechała na Kawasaki Ninja 636 zielonym... to raczej za dość męski sprzęt uchodzi ogólnie Shocked Trochę mnie zaskoczyło, że taka drobna laleczka tym jeździ bo spodziewałbym się łysego drecha na czymś takim.

No widać, że mało w życiu przeszedłeś.

UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 15 50305 UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 15 50305 UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 15 50305

No to podaj przykład.

Któregoś razu była bardzo napalona i oczywiście mokra zanim cokolwiek zacząłem

nałożyła tą swoją przezroczystą halkę i kozaki ....no i nie wy3małem Embarassed

I to gwałt miał być? Laughing To się cieszyć powinieneś.
następna sytuacja...
http://www.sfora.pl/Gang-niewyzytych-kobiet-porwal-i-gwalcil-zolnierza-a55074
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38795
Registration date : 25/10/2010

UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27-28.04.2013 weekend   UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 15 EmptyNie 28 Kwi 2013, 19:40

spiter napisał:
MICHU napisał:
spiter napisał:
10 DNI MNIE NIE BYŁO A TU WCIĄŻ JEST GRANE TO SAMO.
Generał już chyba Polski dług na goldzie odbił.
Michu za to pokazał prawdziwą twarz już na stałe..
I znowu znikający PM..na mailu był a na stronie nie ma..
Okradajcie czesia!!

Spiter dziecko

za krótko jeszcze żyjesz żeby mi laurki wystawiać

odbij proszę bo nie mam ochoty

wystarczy mi hejter KRte jak zwał tak zwał

Hehehe moge byc dzieckiem.
Ważne że bez rozdwojenia jaźni.
Nie żyje w wyimaginowanym świecie pseudosukcesu od 3 lat, nie mogąc ukulac 5k złotych mając 5% zarobku dziennego.
A tak na poważnie, to napisałem kilka zdań i nie było tam znaku zapytania, ani prośby o odpowiedź od demonaciągaczy.
Idź dymanko sponsora budwaiserów, albo do sądu się z kimś posądzic.

ja też nie mam rozdwojenia jaźni
w dupie mam czy tam był znak zapytania nie bądź dziecko śmieszne.
wparowałeś, wydałeś wyrok czytając co 10 post to ci odpowiedziałem

za pozostały tekst powinieneś w ryj dostać.
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27-28.04.2013 weekend   UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 15 EmptyNie 28 Kwi 2013, 19:42

LeSZCZ BaGieNNy napisał:
Janko Traderroo napisał:
co to się dzieje...
http://facet.wp.pl/kat,1007823,wid,15520188,wiadomosc.html?ticaid=1107dc&_ticrsn=3
BBC1 podawało, że 25 proc. napastników seksualnych to kobiety. W roku 2009 "Guardian" opublikował informację, jakoby na Wyspach żyło 64 tys. przestępców seksualnych płci żeńskiej. Co gorsza, przerażające są nie tyle same liczby, co bieżąca tendencja zmian. "Daily Mail" napisał niedawno, że w zastraszającym tempie wzrasta liczba kobiet dopuszczających się przestępstw seksualnych.


No ale JAK? Wyrucha faceta w dupę sztucznym penisem? Jeśli gościowi przez stres nie stanie to co mu zrobi? Będzie go lać? A jeśli stanie to pewnie facet nie będzie miał tego aktu za złe... Smile

Ja po prostu nie rozumiem jak można być fizycznie zgwałconym przez babę. No chyba że zmusi do robienia jej minety np. to tyle co najwyżej sobie wyobrażam.

Swoją drogą dziś przed marketem widziałem taką odpicowaną lalunię może z 25 to max miała jak se podjechała na Kawasaki Ninja 636 zielonym... to raczej za dość męski sprzęt uchodzi ogólnie Shocked Trochę mnie zaskoczyło, że taka drobna laleczka tym jeździ bo spodziewałbym się łysego drecha na czymś takim.
moj znajomy jak rzucil laske i kazal sie jej w ciagu tygodnai wyprowadzic ito zaczela chlac i ostatniego dnai kiiedy sie obudzil suka stala nad nim nozem, dziabnela go w reke i zebro zanim ja obezwladnil, policja te sprawy a ci od razu sie pytali czy on ja bil Very Happy


Ostatnio zmieniony przez kaczor dnia Nie 28 Kwi 2013, 20:21, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
TRADER




Liczba postów : 549
Age : 56
Location : Łomianki
Registration date : 12/03/2008

UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27-28.04.2013 weekend   UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 15 EmptyNie 28 Kwi 2013, 19:54

MICHU napisał:
TRADER napisał:
MICHU napisał:
TRADER napisał:
thorgall napisał:
Albo Michu to debil
albo robi z nas debili i się śmieje Very Happy
I tak źle i tak niedobrze. Crying or Very sad

TRADER

jak by nie było traduje dla siebie.

konto demo jest po to że ma odzwierciedlać TYLKO I WYŁĄCZNIE trejdy ze wskazań systemu bez mojej radosnej twórczości.

I zobaczymy ile wyjdzie.

Natomiast nawyk z konta demo ma się przenieść na real, tzn na realu nie będę zawierał transakcji przeciwnych do demo i sprawa załatwiona.

Bo za to że poprawiam system należą mi się baty. Wiecznie najmądrzejszy.

Co do Twojej opini co źle co dobrze mam nadzieje że mój grall rozwali Twoją armade slope na łopatki.

W zasadzie coś cienko piszczy ten Twój kombajn do zbierania czosku. Razz

ciągle 38 % Rolling Eyes

Słabo to widzę Michu. Kąsasz jak wściekły pies. Mój post był naprawdę neutralny. Chyba piszesz bez czytania postów do których się odnosisz. Bo jeśli je czytasz i tak odpowiadasz to równie dobrze możesz cytować niemieckie kolędy od końca. Tak samo będzie się dyskusja kleiła.
Co do kombajnu to faktycznie muszę do niego zerknąć. Chociaż jak oglądałem ostatnio 4 pancernych to znowu zdobyli Berlin. Co jest qfa, tyle lat minęło i nic nowego pokazują? scratch

Nie bądź taki nagle przewrażliwiony. W żart tylko obróciłem, że Ci stoi kombajn w miejscu. Gdzie tu obraza.
Co do zarobku całościowego to rzeczywiście można to porównać do setnego zdobycia Berlina, sukces miesiąc za miesiącem.
Mam nadzieję, że nie obraziłem.
Ja nie rozumiem co piszesz. To nie mam powodu się obrażać. Laughing
Powrót do góry Go down
barura




Liczba postów : 8236
Registration date : 22/10/2009

UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27-28.04.2013 weekend   UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 15 EmptyNie 28 Kwi 2013, 20:10

rafalx napisał:
Piotrek691 napisał:
Dave napisał:
Piotrek691 napisał:
Banki to biurokracja i jeszcze raz biurokracja umożliwiająca realizację prostego modelu biznesowego:

"Bankier przyjmuje depozyt na 2(%), pożycza tą kasę na 4(%), a o 5-tej idzie pograć w golfa i na dziwki"

Jeśli zrozumiecie powyższe będzie Wam dużo łatwiej pojąć czasami dziwną rzeczywistość Laughing


a jak się do tego maja drukarki scratch

Bardzo prosto Laughing Aby bilans się zgadzał to trzeba pożyczać, nie więcej niż się zebrało od leszczy. Jak się zagalopujesz w pożyczaniu to potem drukować trzeba, aby nastąpiła równowaga w systemie Laughing

I na tym polega w wielkim skrócie cała idea Benka i jego bandy. Drukują aby ratować banksterom bilans, aby dalej mogli grać w golfa i zabawiać się z dziwkami. cheers

Piotrek, cały system bankowy jest tak skonstruowany, że bank może pożyczyć kilka razy (około 8-10 razy) więcej niż zebrał od leszczy.
Zapytasz, a skąd bierze? Ano znikąd. Bank zapisze, że masz i to wszystko. Kredyt to kreacja pieniądza. Tylko odsetki od leszczy są prawdziwe.


do - kla - dniu - sio


A kto był taki mundry i to wsio ob/zmyślił?
Powrót do góry Go down
barura




Liczba postów : 8236
Registration date : 22/10/2009

UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27-28.04.2013 weekend   UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 15 EmptyNie 28 Kwi 2013, 20:11

wszycho szokujące.


Ostatnio zmieniony przez barura dnia Nie 28 Kwi 2013, 21:39, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38795
Registration date : 25/10/2010

UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27-28.04.2013 weekend   UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 15 EmptyNie 28 Kwi 2013, 20:15

TRADER napisał:
MICHU napisał:
TRADER napisał:
MICHU napisał:
TRADER napisał:
thorgall napisał:
Albo Michu to debil
albo robi z nas debili i się śmieje Very Happy
I tak źle i tak niedobrze. Crying or Very sad

TRADER

jak by nie było traduje dla siebie.

konto demo jest po to że ma odzwierciedlać TYLKO I WYŁĄCZNIE trejdy ze wskazań systemu bez mojej radosnej twórczości.

I zobaczymy ile wyjdzie.

Natomiast nawyk z konta demo ma się przenieść na real, tzn na realu nie będę zawierał transakcji przeciwnych do demo i sprawa załatwiona.

Bo za to że poprawiam system należą mi się baty. Wiecznie najmądrzejszy.

Co do Twojej opini co źle co dobrze mam nadzieje że mój grall rozwali Twoją armade slope na łopatki.

W zasadzie coś cienko piszczy ten Twój kombajn do zbierania czosku. Razz

ciągle 38 % Rolling Eyes

Słabo to widzę Michu. Kąsasz jak wściekły pies. Mój post był naprawdę neutralny. Chyba piszesz bez czytania postów do których się odnosisz. Bo jeśli je czytasz i tak odpowiadasz to równie dobrze możesz cytować niemieckie kolędy od końca. Tak samo będzie się dyskusja kleiła.
Co do kombajnu to faktycznie muszę do niego zerknąć. Chociaż jak oglądałem ostatnio 4 pancernych to znowu zdobyli Berlin. Co jest qfa, tyle lat minęło i nic nowego pokazują? scratch

Nie bądź taki nagle przewrażliwiony. W żart tylko obróciłem, że Ci stoi kombajn w miejscu. Gdzie tu obraza.
Co do zarobku całościowego to rzeczywiście można to porównać do setnego zdobycia Berlina, sukces miesiąc za miesiącem.
Mam nadzieję, że nie obraziłem.
Ja nie rozumiem co piszesz. To nie mam powodu się obrażać. Laughing

oj warstwa logiczna siada Basketball
Powrót do góry Go down
rafalx

rafalx


Liczba postów : 2500
Registration date : 31/10/2012

UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27-28.04.2013 weekend   UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 15 EmptyNie 28 Kwi 2013, 20:16

Janko Traderroo napisał:
LeSZCZ BaGieNNy napisał:
MICHU napisał:
LeSZCZ BaGieNNy napisał:
MICHU napisał:
LeSZCZ BaGieNNy napisał:
Janko Traderroo napisał:
co to się dzieje...
http://facet.wp.pl/kat,1007823,wid,15520188,wiadomosc.html?ticaid=1107dc&_ticrsn=3
BBC1 podawało, że 25 proc. napastników seksualnych to kobiety. W roku 2009 "Guardian" opublikował informację, jakoby na Wyspach żyło 64 tys. przestępców seksualnych płci żeńskiej. Co gorsza, przerażające są nie tyle same liczby, co bieżąca tendencja zmian. "Daily Mail" napisał niedawno, że w zastraszającym tempie wzrasta liczba kobiet dopuszczających się przestępstw seksualnych.


No ale JAK? Wyrucha faceta w dupę sztucznym penisem? Jeśli gościowi przez stres nie stanie to co mu zrobi? Będzie go lać? A jeśli stanie to pewnie facet nie będzie miał tego aktu za złe... Smile

Ja po prostu nie rozumiem jak można być fizycznie zgwałconym przez babę. No chyba że zmusi do robienia jej minety np. to tyle co najwyżej sobie wyobrażam.

Swoją drogą dziś przed marketem widziałem taką odpicowaną lalunię może z 25 to max miała jak se podjechała na Kawasaki Ninja 636 zielonym... to raczej za dość męski sprzęt uchodzi ogólnie Shocked Trochę mnie zaskoczyło, że taka drobna laleczka tym jeździ bo spodziewałbym się łysego drecha na czymś takim.

No widać, że mało w życiu przeszedłeś.

UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 15 50305 UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 15 50305 UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 15 50305

No to podaj przykład.

Któregoś razu była bardzo napalona i oczywiście mokra zanim cokolwiek zacząłem

nałożyła tą swoją przezroczystą halkę i kozaki ....no i nie wy3małem Embarassed

I to gwałt miał być? Laughing To się cieszyć powinieneś.
następna sytuacja...
http://www.sfora.pl/Gang-niewyzytych-kobiet-porwal-i-gwalcil-zolnierza-a55074

Cytat :
Cztery kobiety porwały i gwałciły 25-letniego żołnierza z Zimbabwe. Porywaczki znęcały się nad mężczyzną przez 4 dni, a potem porzuciły w górach i poturbowały - donosi "Daily Mail".

A czasami Generał nie był na misji w Zimbabwe????
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38795
Registration date : 25/10/2010

UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27-28.04.2013 weekend   UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 15 EmptyNie 28 Kwi 2013, 20:20

słuchajcie

z tym edkiem jest tak że na różnych platformach różnie pokączyłpokończył Laughing

po 28 jest sprzedaj opór

a po 33 pali kup wsparcie

co za cholera tamtędy przebiega scratch


Ostatnio zmieniony przez MICHU dnia Nie 28 Kwi 2013, 20:26, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38795
Registration date : 25/10/2010

UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27-28.04.2013 weekend   UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 15 EmptyNie 28 Kwi 2013, 20:22

rafalx napisał:
Janko Traderroo napisał:
LeSZCZ BaGieNNy napisał:
MICHU napisał:
LeSZCZ BaGieNNy napisał:
MICHU napisał:
LeSZCZ BaGieNNy napisał:


No ale JAK? Wyrucha faceta w dupę sztucznym penisem? Jeśli gościowi przez stres nie stanie to co mu zrobi? Będzie go lać? A jeśli stanie to pewnie facet nie będzie miał tego aktu za złe... Smile

Ja po prostu nie rozumiem jak można być fizycznie zgwałconym przez babę. No chyba że zmusi do robienia jej minety np. to tyle co najwyżej sobie wyobrażam.

Swoją drogą dziś przed marketem widziałem taką odpicowaną lalunię może z 25 to max miała jak se podjechała na Kawasaki Ninja 636 zielonym... to raczej za dość męski sprzęt uchodzi ogólnie Shocked Trochę mnie zaskoczyło, że taka drobna laleczka tym jeździ bo spodziewałbym się łysego drecha na czymś takim.

No widać, że mało w życiu przeszedłeś.

UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 15 50305 UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 15 50305 UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 15 50305

No to podaj przykład.

Któregoś razu była bardzo napalona i oczywiście mokra zanim cokolwiek zacząłem

nałożyła tą swoją przezroczystą halkę i kozaki ....no i nie wy3małem Embarassed

I to gwałt miał być? Laughing To się cieszyć powinieneś.
następna sytuacja...
http://www.sfora.pl/Gang-niewyzytych-kobiet-porwal-i-gwalcil-zolnierza-a55074

Cytat :
Cztery kobiety porwały i gwałciły 25-letniego żołnierza z Zimbabwe. Porywaczki znęcały się nad mężczyzną przez 4 dni, a potem porzuciły w górach i poturbowały - donosi "Daily Mail".

A czasami Generał nie był na misji w Zimbabwe????

ja tam na ufo więcej nie pije
Powrót do góry Go down
janek




Liczba postów : 8015
Registration date : 24/06/2010

UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27-28.04.2013 weekend   UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 15 EmptyNie 28 Kwi 2013, 20:35

MICHU napisał:
słuchajcie

z tym edkiem jest tak że na różnych platformach różnie pokączyłpokończył Laughing

po 28 jest sprzedaj opór

a po 33 pali kup wsparcie

co za cholera tamtędy przebiega scratch

UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 15 Hhhhhhhhhhy

Arrow 50!
pralines
bule bule !!! rendeer
Powrót do góry Go down
Jones

Jones


Liczba postów : 13205
Age : 53
Registration date : 15/03/2008

UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27-28.04.2013 weekend   UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 15 EmptyNie 28 Kwi 2013, 20:38

MICHU napisał:
słuchajcie

z tym edkiem jest tak że na różnych platformach różnie pokączyłpokończył Laughing

po 28 jest sprzedaj opór

a po 33 pali kup wsparcie

co za cholera tamtędy przebiega scratch
to normalne że close jest różne

qrcze nie odgadłem systemu ? scratch
w piątek było kup reszta na obrazku Laughing

UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 15 20110731202233201111281f

Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38795
Registration date : 25/10/2010

UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27-28.04.2013 weekend   UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 15 EmptyNie 28 Kwi 2013, 20:43

Jones napisał:

qrcze nie odgadłem systemu ? scratch
w piątek było kup i trzymaj reszta na obrazku Laughing


no dokładnie

5 pips stanowi o różnej polityce zawierania zleceń

zatem nad 33 jest w kierunku eL

pod 28 jest w kierunku eS

taka dygresja.

Buszując po sieci natrafiłem na komentarz że na Edka ludzie wkurzeni, że tylko po stopkach jeździli

kto grał ST na merca ma clown
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12965
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27-28.04.2013 weekend   UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 15 EmptyNie 28 Kwi 2013, 20:45

Czytałem weekendowe ale z telefonu a napisać coś z tela to dla mnie dramat (za grube paluchy).

Z tego co zrozumiałem sprawa na chwilę obecną ma się tak:

Michu za 32 tygodnie zgodzi się łaskawie przepierdolić pieniądze Piotrka, pod warunkiem............. że nie będzie żadnych warunków! Przy okazji poszerzył nieco granice naiwności Piotrka domagając się 36k, nooo bo Michu przecież musi za coś żyć, nie funkcjonuje na powietrze. Czemu miałby żyć za Piotrkową kasę, nie wyjaśnił, chociaż wyjaśnić to można bardzo prosto, Piotrek kasę ma ma a Michu ma.... mieć!
Jasno widać że Michu nie czyta tego co piszą inni bo Piotrek jednak wyraźnie napisał że jego naiwność ma swoje granice. Czy ta granica przebiega poniżej czy powyżej 36k przekonamy się za 32 tygodnie, chyba że Krt znów się wp.....y w negocjacje i podbije do 64 tygodni!
...............................Pozdrawiam dziadek ręką własną

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30135
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27-28.04.2013 weekend   UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 15 EmptyNie 28 Kwi 2013, 20:55

dziadek napisał:
Czytałem weekendowe ale z telefonu a napisać coś z tela to dla mnie dramat (za grube paluchy).

Z tego co zrozumiałem sprawa na chwilę obecną ma się tak:

Michu za 32 tygodnie zgodzi się łaskawie przepierdolić pieniądze Piotrka, pod warunkiem............. że nie będzie żadnych warunków! Przy okazji poszerzył nieco granice naiwności Piotrka domagając się 36k, nooo bo Michu przecież musi za coś żyć, nie funkcjonuje na powietrze. Czemu miałby żyć za Piotrkową kasę, nie wyjaśnił, chociaż wyjaśnić to można bardzo prosto, Piotrek kasę ma ma a Michu ma.... mieć!
Jasno widać że Michu nie czyta tego co piszą inni bo Piotrek jednak wyraźnie napisał że jego naiwność ma swoje granice. Czy ta granica przebiega poniżej czy powyżej 36k przekonamy się za 32 tygodnie, chyba że Krt znów się wp.....y w negocjacje i podbije do 64 tygodni!
...............................Pozdrawiam dziadek ręką własną


od kilku dni bicie piany chuj wie o co scratch myślę że realnie myślący człowiek bez problemu potrafi ocenić właściwie sytuację z która mamy do czynienia i wyciągnąć wnioski


_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
Janko Traderroo

Janko Traderroo


Liczba postów : 4803
Age : 52
Location : okolice Roztocza
Registration date : 08/07/2009

UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27-28.04.2013 weekend   UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 15 EmptyNie 28 Kwi 2013, 21:03

zibi napisał:
dziadek napisał:
Czytałem weekendowe ale z telefonu a napisać coś z tela to dla mnie dramat (za grube paluchy).

Z tego co zrozumiałem sprawa na chwilę obecną ma się tak:

Michu za 32 tygodnie zgodzi się łaskawie przepierdolić pieniądze Piotrka, pod warunkiem............. że nie będzie żadnych warunków! Przy okazji poszerzył nieco granice naiwności Piotrka domagając się 36k, nooo bo Michu przecież musi za coś żyć, nie funkcjonuje na powietrze. Czemu miałby żyć za Piotrkową kasę, nie wyjaśnił, chociaż wyjaśnić to można bardzo prosto, Piotrek kasę ma ma a Michu ma.... mieć!
Jasno widać że Michu nie czyta tego co piszą inni bo Piotrek jednak wyraźnie napisał że jego naiwność ma swoje granice. Czy ta granica przebiega poniżej czy powyżej 36k przekonamy się za 32 tygodnie, chyba że Krt znów się wp.....y w negocjacje i podbije do 64 tygodni!
...............................Pozdrawiam dziadek ręką własną


od kilku dni bicie piany chuj wie o co scratch myślę że realnie myślący człowiek bez problemu potrafi ocenić właściwie sytuację z która mamy do czynienia i wyciągnąć wnioski

po lekturze UFO można się psychicznie odrealnić !!!
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27-28.04.2013 weekend   UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 15 EmptyNie 28 Kwi 2013, 21:16

kaczor napisał:
LeSZCZ BaGieNNy napisał:
Janko Traderroo napisał:
co to się dzieje...
http://facet.wp.pl/kat,1007823,wid,15520188,wiadomosc.html?ticaid=1107dc&_ticrsn=3
BBC1 podawało, że 25 proc. napastników seksualnych to kobiety. W roku 2009 "Guardian" opublikował informację, jakoby na Wyspach żyło 64 tys. przestępców seksualnych płci żeńskiej. Co gorsza, przerażające są nie tyle same liczby, co bieżąca tendencja zmian. "Daily Mail" napisał niedawno, że w zastraszającym tempie wzrasta liczba kobiet dopuszczających się przestępstw seksualnych.


No ale JAK? Wyrucha faceta w dupę sztucznym penisem? Jeśli gościowi przez stres nie stanie to co mu zrobi? Będzie go lać? A jeśli stanie to pewnie facet nie będzie miał tego aktu za złe... Smile

Ja po prostu nie rozumiem jak można być fizycznie zgwałconym przez babę. No chyba że zmusi do robienia jej minety np. to tyle co najwyżej sobie wyobrażam.

Swoją drogą dziś przed marketem widziałem taką odpicowaną lalunię może z 25 to max miała jak se podjechała na Kawasaki Ninja 636 zielonym... to raczej za dość męski sprzęt uchodzi ogólnie Shocked Trochę mnie zaskoczyło, że taka drobna laleczka tym jeździ bo spodziewałbym się łysego drecha na czymś takim.
moj znajomy jak rzucil laske i kazal sie jej w ciagu tygodnai wyprowadzic ito zaczela chlac i ostatniego dnai kiiedy sie obudzil suka stala nad nim nozem, dziabnela go w reke i zebro zanim ja obezwladnil, policja te sprawy a ci od razu sie pytali czy on ja bil Very Happy

To jakaś pierdolnięta furiatka musiała być no ale to nie był gwałt.

I całe szczęście, że ją rzucił bo tak się nie zachowuje normalna kobieta tylko psychotyczka jakaś.


Ostatnio zmieniony przez LeSZCZ BaGieNNy dnia Nie 28 Kwi 2013, 21:21, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Janko Traderroo

Janko Traderroo


Liczba postów : 4803
Age : 52
Location : okolice Roztocza
Registration date : 08/07/2009

UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27-28.04.2013 weekend   UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 15 EmptyNie 28 Kwi 2013, 21:19

Atrakcyjne Azjatki głównie z Filipin czekają na Cyprze na Opcja... Smile

http://biznes.onet.pl/azjatyckie-pomoce-domowe-na-cyprze-zakladniczkami-,18493,5478573,5448397,458,1,news-detal
Powrót do góry Go down
Generał

Generał


Liczba postów : 9866
Registration date : 28/04/2011

UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27-28.04.2013 weekend   UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 15 EmptyNie 28 Kwi 2013, 21:32

ja już wyczyściłem moją altanę, przyciąłem krzewy i można grilować
może rokse jaką zaproszę na grila a potem wiadomo... Smile
Powrót do góry Go down
Jones

Jones


Liczba postów : 13205
Age : 53
Registration date : 15/03/2008

UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27-28.04.2013 weekend   UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 15 EmptyNie 28 Kwi 2013, 21:33

edek jak na razie up
Powrót do góry Go down
Generał

Generał


Liczba postów : 9866
Registration date : 28/04/2011

UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27-28.04.2013 weekend   UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 15 EmptyNie 28 Kwi 2013, 21:34

Jones napisał:
edek jak na razie up

to pięknie ja mam pośredniej cenie 1,3013
Powrót do góry Go down
Jones

Jones


Liczba postów : 13205
Age : 53
Registration date : 15/03/2008

UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27-28.04.2013 weekend   UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 15 EmptyNie 28 Kwi 2013, 21:36

Generał napisał:
Jones napisał:
edek jak na razie up

to pięknie ja mam pośredniej cenie 1,3013
aktualnie 1.3040
Powrót do góry Go down
Generał

Generał


Liczba postów : 9866
Registration date : 28/04/2011

UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27-28.04.2013 weekend   UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 15 EmptyNie 28 Kwi 2013, 21:49

Jones napisał:
Generał napisał:
Jones napisał:
edek jak na razie up

to pięknie ja mam pośredniej cenie 1,3013
aktualnie 1.3040

nie mam jeszcze notowań ale jak jest taki kurs to sie ciesze że czesiek ma respekt do mnie Smile
Powrót do góry Go down
Generał

Generał


Liczba postów : 9866
Registration date : 28/04/2011

UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27-28.04.2013 weekend   UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 15 EmptyNie 28 Kwi 2013, 21:50

w piątek oczywiscie przez większośc byłem najwiekszym palantem biorąc L gdy się "rzekomo" krach zaczął i jus widzieli na licznikach 1,2888 Smile

a ja wam powiem że najpierw up powyżej 1,325
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27-28.04.2013 weekend   UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 15 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 27-28.04.2013 weekend
Powrót do góry 
Strona 15 z 16Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next
 Similar topics
-
» UFO - 4-5.05.2013 weekend
» UFO - 12-13.01.2013 weekend
» UFO - 16-17.02.2013 weekend
» UFO 09-10.03.2013 Weekend
» UFO - 22-23.06.2013 weekend

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: