Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 22-23.06.2013 weekend

Go down 
+26
ricopi
Dave
barura
filip
MedKit*
Janko Traderroo
Piotrek691
zibi
Jones
BORowik
delphia
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
thorgall
nomad
rafalx
Reser
neuron
Janusz
AgroTrader
MICHU
betonowe_buty
janek
Zahary
Diablo
kaczor
dziadek
30 posters
Idź do strony : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




UFO - 22-23.06.2013 weekend   Empty
PisanieTemat: UFO - 22-23.06.2013 weekend    UFO - 22-23.06.2013 weekend   EmptyPią 21 Cze 2013, 23:24

UFO - UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI
/kontrakty-futures, indeksy-indexes, opcje-options, akcje-shares/


REGULAMIN
1. Cykl dyskusyjny UFO - UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI jest dostępny w trybie odczytu dla wszystkich użytkowników, zarówno zarejestrowanych jak i gości.
Dostęp edycyjny posiadają użytkownicy zarejestrowani.
2. W założonym wątku piszemy od wczesnych godzin rannych do późnego wieczora /zgodnie z datą wątku/.
3. Na weekend będzie zakładany wątek z datą soboty.
4. Tematem przewodnim forum są instrumenty pochodne oraz akcje polskiego rynku kapitałowego, a także inne tematy dotyczące rynków kapitałowych.
Miejscem dyskusji tematów nieprzystających do tematu głównego jest Hyde park.
5. Na forum obowiązuje zakaz wklejania obrazków i innych materiałów nie związanych z tematyką główną (patrz pkt. 4).
Od godz. 22:00 do zamknięcia wątku oraz w weekendy dopuszcza się luźniejszą formę dyskusji.
6. Na forum obowiązuje pisanie pod jednym nickiem pod groźbą ujawnienia użytkownika występującego pod wieloma wcieleniami.
Dopuszcza się pisanie pod kilkoma nickami pod warunkiem ujawnienia przez użytkownika wszystkich swoich tożsamości w podpisie (stopce).
7. Przytaczając obcy komentarz staraj się podać źródło.
8. Na forum obowiązuje szeroko pojęta kultura wymiany poglądów.
9. Użytkownik forum powinien po sesji podać swoje nastawienie do rynku przez głosowanie na subforum.
WOU - Wskaźnik Optymizmu Uniwersytetu
10. Zabrania się wklejania linków zawierających treści chronione prawem autorskim.


SPRAWY REGULUJĄCE
ZASADY INTERWENCJI MODERATORA
1. Za nieprzestrzeganie regulaminu przez użytkowników moderator ma prawo:
- upomnieć: pisemnie, żółtą lub czerwoną kartką
- wnioskować o czasowe lub bezterminowe wykluczenie użytkownika  
2. Moderator ma obowiązek usunąć treści wszelkiego rodzaju wymienione jako niedopuszczalne w regulaminie lub usunąć cały post. W przypadku usunięcia tekstu lub posta moderator wypisuje odpowiednią adnotację.
3. Konto użytkownika, który przez 183 dni nie logował się zostanie usunięte.
4. W przypadku wyjątkowo rażącego i uporczywego łamania regulaminu konto użytkownika może zostać usunięte karnie.

Korzystanie z forum oznacza akceptacje regulaminu publikowanego w wątkach UFO oraz postanowień zawartych w komunikatach administracyjnych.


Problemy rejestracyjne prosimy zgłaszać w zakładce FAQ & PUPA temat
Zapytaj Admina
Opis podstawowych problemów rejestracyjnych i funkcji forum znajduje się pod linkiem
https://ufoforum.forumotion.com/faq-pupa-f5/forum

instrukcja wklejania obrazków:
https://ufoforum.forumotion.com/t2926-instrukcja-wklejania-na-forum-obrazkow#697989



Za linię merytoryczna odpowiadają moderatorzy
BORowik, Dave, inwestor, Jones, Piotrek691, Dezerter


Administrator do spraw technicznych: chudy mis

karmimy pajacyka
www.pajacyk.pl


flower  cheers  flower  sunny  flower  cheers  flower  sunny  flower   scratch scratch
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12968
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO - 22-23.06.2013 weekend   Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22-23.06.2013 weekend    UFO - 22-23.06.2013 weekend   EmptyPią 21 Cze 2013, 23:24

[....]

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12968
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO - 22-23.06.2013 weekend   Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22-23.06.2013 weekend    UFO - 22-23.06.2013 weekend   EmptyPią 21 Cze 2013, 23:25

2 (powyżej miejsce zostawiłem dla ZdB)

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12968
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO - 22-23.06.2013 weekend   Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22-23.06.2013 weekend    UFO - 22-23.06.2013 weekend   EmptyPią 21 Cze 2013, 23:32

"Mówię jak jest...."  Zahary = tterlikowski! (obaj nadają z Kosmosu!)

UFO - 22-23.06.2013 weekend   Slq3


_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
Gość
Gość




UFO - 22-23.06.2013 weekend   Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22-23.06.2013 weekend    UFO - 22-23.06.2013 weekend   EmptyPią 21 Cze 2013, 23:46

Zahary napisał:

...
To piękna postawa !!!
Na pewno musiała być osobą wierzącą - bo ateistów nie stać na takie poświęcenie..
...

To zdecydowanie największy problem w całej tej sytuacji...

Ateiści są lepszymi ludźmi niż katolicy.
Ateizm nie ma nic wspólnego ze zdolnością kochania, to tylko światopogląd dotyczący wiary.
Odrzucając nakazy kk, ateiści wykorzystują w lepszy sposób swój rozum, bo myślą samodzielnie, co sprawia, że stają się ludźmi spełnionymi, szczęśliwymi, kochającymi i odczuwającymi empatię w sposób nieograniczony wytycznymi głoszonymi z ambony.
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 06/05/2009

UFO - 22-23.06.2013 weekend   Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22-23.06.2013 weekend    UFO - 22-23.06.2013 weekend   EmptyPią 21 Cze 2013, 23:57

obejrzalem te rosyjska transmisje, ruscy chwalili naszego chlopaka generalnie niezlych komentatorow mieli.
Ale tych lewych sierpow mu nawsadzal w leb masakra Shocked
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 22-23.06.2013 weekend   Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22-23.06.2013 weekend    UFO - 22-23.06.2013 weekend   EmptySob 22 Cze 2013, 00:01

A w Poznaniu pogańskie zwyczaje mają się dobrze. geek

"Noc Kupały w Poznaniu: Udana próba bicia rekordu Guinessa"

UFO - 22-23.06.2013 weekend   U4jv

http://poznan.naszemiasto.pl/artykul/galeria/1906262,noc-kupaly-w-poznaniu-udana-proba-bicia-rekordu-guinessa,5836696,id,t,zid.html#galeria

Niesamowita pogoda, lato w pełni, bezchmurne niebo tonie w gwiazdach, wszystko pachnie, można tak całą noc przesiedzieć na dworze, choć o tej porze rzeczywiście już lekko chłodno się robi.
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 06/05/2009

UFO - 22-23.06.2013 weekend   Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22-23.06.2013 weekend    UFO - 22-23.06.2013 weekend   EmptySob 22 Cze 2013, 00:19

tak sobie mysle ze zmienie kolor swieczek i tlo w mt4, to czarne tlo przypomina mi troche mrozna pustke Wszechswiata czuje sie przy niej taki malutki i smutny trzeba sie kurwa jakos ogarnac Sad


Ostatnio zmieniony przez kaczor dnia Sob 22 Cze 2013, 00:32, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 22-23.06.2013 weekend   Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22-23.06.2013 weekend    UFO - 22-23.06.2013 weekend   EmptySob 22 Cze 2013, 00:32

kaczor napisał:
ta ksobie mysle ze zmienie kolr swieczek i tlo w mt4, to czarne tlo przypomina mi troche mrozna pustke Wszechswiata czuje sie przy niej taki malutki i smutny trzeba sie kurwa jakos ogarnac Sad

Czarny nie męczy oczu.
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 06/05/2009

UFO - 22-23.06.2013 weekend   Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22-23.06.2013 weekend    UFO - 22-23.06.2013 weekend   EmptySob 22 Cze 2013, 00:33

Dezerter napisał:
kaczor napisał:
ta ksobie mysle ze zmienie kolr swieczek i tlo w mt4, to czarne tlo przypomina mi troche mrozna pustke Wszechswiata czuje sie przy niej taki malutki i smutny trzeba sie kurwa jakos ogarnac Sad

Czarny nie męczy oczu.
mam czerwono niebieskie z ogonkami korpusu na czarnym tle i chyba gorzej mi sie analizuje niz czerowono zielone z czarnymi ogonkami na szarym tle
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 22-23.06.2013 weekend   Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22-23.06.2013 weekend    UFO - 22-23.06.2013 weekend   EmptySob 22 Cze 2013, 00:38

kaczor napisał:
Dezerter napisał:
kaczor napisał:
ta ksobie mysle ze zmienie kolr swieczek i tlo w mt4, to czarne tlo przypomina mi troche mrozna pustke Wszechswiata czuje sie przy niej taki malutki i smutny trzeba sie kurwa jakos ogarnac Sad

Czarny nie męczy oczu.
mam czerwono niebieskie z ogonkami korpusu na czarnym tle i chyba gorzej mi sie analizuje niz czerowono zielone z czarnymi ogonkami na szarym tle

Ja normalnie mam wszystko z czarnym tłem, ale jak chcę się czemuś przyjrzeć, to wrzucam szablon z białym tłem, co widać po moich screenach. Najbardziej lubię to:

UFO - 22-23.06.2013 weekend   Ays2

Chyba już spać pójdę, bo mi się oczy same zamykają. Very Happy
Dobry ten PDF, co go ostatnio wrzuciłeś.

dobranoc
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 22-23.06.2013 weekend   Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22-23.06.2013 weekend    UFO - 22-23.06.2013 weekend   EmptySob 22 Cze 2013, 00:54

Dezerter napisał:
kaczor napisał:
Dezerter napisał:
kaczor napisał:
ta ksobie mysle ze zmienie kolr swieczek i tlo w mt4, to czarne tlo przypomina mi troche mrozna pustke Wszechswiata czuje sie przy niej taki malutki i smutny trzeba sie kurwa jakos ogarnac Sad

Czarny nie męczy oczu.
mam czerwono niebieskie z ogonkami korpusu na czarnym tle i chyba gorzej mi sie analizuje niz czerowono zielone z czarnymi ogonkami na szarym tle

Ja normalnie mam wszystko z czarnym tłem, ale jak chcę się czemuś przyjrzeć, to wrzucam szablon z białym tłem, co widać po moich screenach. Najbardziej lubię to:

UFO - 22-23.06.2013 weekend   Ays2

Chyba już spać pójdę, bo mi się oczy same zamykają. Very Happy
Dobry ten PDF, co go ostatnio wrzuciłeś.

dobranoc

A paciorek odmowiles? bo wiesz, pojdziesz do piekla
Powrót do góry Go down
Zahary




Liczba postów : 1201
Registration date : 17/01/2008

UFO - 22-23.06.2013 weekend   Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22-23.06.2013 weekend    UFO - 22-23.06.2013 weekend   EmptySob 22 Cze 2013, 04:10

Dezerter napisał:
Zahary napisał:

...
To piękna postawa !!!
Na pewno musiała być osobą wierzącą - bo ateistów nie stać na takie poświęcenie..
UFO - 22-23.06.2013 weekend   40faktow_26lutego
UFO - 22-23.06.2013 weekend   40faktow_05_17lutego

To zdecydowanie największy problem w całej tej sytuacji...

Ateiści są lepszymi ludźmi niż katolicy.
Tak - to typowe dla ateistów - zawsze dzielicie ludzi na lepszych i gorszych: my ludzie i oni "podludzie" Very Happy
W XXw. niektórzy ateiści tak w to wierzyli, że nawet dali sobie prawo do wymordowania milionów ludzi.
Dezerter napisał:
Ateizm nie ma nic wspólnego ze zdolnością kochania, to tylko światopogląd dotyczący wiary.
Ależ ma - przecież Wy ateiści negując istnienie Boga - w rzeczywistości negujecie istnienie człowieka jako kogoś w istotny sposób różnego od zwierząt!
Wg Was człowiek jest tylko bardziej "wyewoluowanym" zwierzęciem. Natomiast dla nas Katolików miłość jest transcendentna!!!
Dezerter napisał:
Odrzucając nakazy kk, ateiści wykorzystują w lepszy sposób swój rozum, bo myślą samodzielnie, co sprawia, że stają się ludźmi spełnionymi, szczęśliwymi, kochającymi i odczuwającymi empatię w sposób nieograniczony wytycznymi głoszonymi z ambony.
Odrzucając nakazy/przykazania Boże - zachowują się jak kierowca, który odrzuca przepisy ruchu drogowego.. Taki ateista tworzy swoje "przepisy" i tak:
- jednym po wielu "stłuczkach", często krzywdząc po drodze wielu ludzi - bardzo poobijanym udaje się dojechać "do mety"
- a inny uzna, że zatrzymywanie się na czerwonym świetle to "zabobon/ciemnota i lęk przed śmiercią" - zabije siebie i często okaleczy/zabije inne niewinne osoby

Pozdrawiam

Powrót do góry Go down
Zahary




Liczba postów : 1201
Registration date : 17/01/2008

UFO - 22-23.06.2013 weekend   Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22-23.06.2013 weekend    UFO - 22-23.06.2013 weekend   EmptySob 22 Cze 2013, 04:28

dziadek napisał:
"Mówię jak jest...."  Zahary = tterlikowski! (obaj nadają z Kosmosu!)

UFO - 22-23.06.2013 weekend   Slq3


Niestety  - muszę obalić tę tezę i Twoje żmudne śledztwo.. Very Happy
dziadek napisał:
..Obojętnie zresztą,tterlikowski czy nie, obaj mają zdrowo nasrane i obaj w sporze zboczeńców z sutannach z ich ofiarami stoją po stronie zboczeńców (przykładem p. biskup Paetz).
Nick "Dziadek" zobowiązuje - a niestety widzę, że bzdury wypisujesz i bezpodstawnie oskarżasz ludzi..

Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
janek




Liczba postów : 8015
Registration date : 23/06/2010

UFO - 22-23.06.2013 weekend   Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22-23.06.2013 weekend    UFO - 22-23.06.2013 weekend   EmptySob 22 Cze 2013, 06:43

Zahary napisał:
dziadek napisał:
"Mówię jak jest...."  Zahary = tterlikowski! (obaj nadają z Kosmosu!)

UFO - 22-23.06.2013 weekend   Slq3


Niestety  - muszę obalić tę tezę i Twoje żmudne śledztwo.. Very Happy
dziadek napisał:
..Obojętnie zresztą,tterlikowski czy nie, obaj mają zdrowo nasrane i obaj w sporze zboczeńców z sutannach z ich ofiarami stoją po stronie zboczeńców (przykładem p. biskup Paetz).
Nick "Dziadek" zobowiązuje - a niestety widzę, że bzdury wypisujesz i bezpodstawnie oskarżasz ludzi..

Pozdrawiam






Dziadek jest opętany przez szatana.... ale i on sie nawroci....módlmy sie za naszego brata, Dziadka

Nieś kaganek światła wśród niewiernych Zachariuszu !!!
Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

UFO - 22-23.06.2013 weekend   Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22-23.06.2013 weekend    UFO - 22-23.06.2013 weekend   EmptySob 22 Cze 2013, 06:58

08:56:07
HIOB napisał:
Zahary napisał:
dziadek napisał:
"Mówię jak jest...."  Zahary = tterlikowski! (obaj nadają z Kosmosu!)

UFO - 22-23.06.2013 weekend   Slq3


Niestety  - muszę obalić tę tezę i Twoje żmudne śledztwo.. Very Happy
dziadek napisał:
..Obojętnie zresztą,tterlikowski czy nie, obaj mają zdrowo nasrane i obaj w sporze zboczeńców z sutannach z ich ofiarami stoją po stronie zboczeńców (przykładem p. biskup Paetz).
Nick "Dziadek" zobowiązuje - a niestety widzę, że bzdury wypisujesz i bezpodstawnie oskarżasz ludzi..

Pozdrawiam




Dziadek jest opętany przez szatana.... ale i on sie nawroci....módlmy sie za naszego brata, Dziadka

Nieś kaganek światła wśród niewiernych Zachariuszu !!!

UFO zamienia się powoli w ambonę kościelną i antykościelną:
kościelni grają na UP - aniołki,
antykościelni na DOWN - szatany.
Stawki stawiane na DEMO.
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO - 22-23.06.2013 weekend   Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22-23.06.2013 weekend    UFO - 22-23.06.2013 weekend   EmptySob 22 Cze 2013, 07:04

kaczor napisał:
obejrzalem te rosyjska transmisje, ruscy chwalili naszego chlopaka generalnie niezlych komentatorow mieli.
Ale tych lewych sierpow mu nawsadzal w leb masakra Shocked



odnośnie radzieckiego komentarza zrozumiałem tyle o ile ale wystarczyło, oglądany obraz wspomagał uzyskanie właściwej interpretacji Smile

1. Na początku walki słowa komentatora wypowiedziane w intonacji zupełnej pewności wygranej, słynne "spakojna, spakojna". lol!

2. Pod koniec 7 rundy komentator musiał zmienić nastawienie: poszło " oj, oj, oj " - Chakhkiev wielokrotnie słania się.

3. No i po 8 rundzie pozostało już tylko "Spasiba". Very Happy

Epilog

1. Jak na forex, głowa w boksie najsłabszym ogniwem. lol!

2. Sokół jest niemożliwy, label PROSTO to już widoczna marka nawet w boksie zawodowym.



Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48095
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 22-23.06.2013 weekend   Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22-23.06.2013 weekend    UFO - 22-23.06.2013 weekend   EmptySob 22 Cze 2013, 07:12

MICHU napisał:
kaczor napisał:
obejrzalem te rosyjska transmisje, ruscy chwalili naszego chlopaka generalnie niezlych komentatorow mieli.
Ale tych lewych sierpow mu nawsadzal w leb masakra Shocked

[flash(4rpY[/flash]

odnośnie radzieckiego komentarza zrozumiałem tyle o ile ale wystarczyło, oglądany obraz wspomagał uzyskanie właściwej interpretacji Smile

1. Na początku walki słowa komentatora wypowiedziane w intonacji zupełnej pewności wygranej, słynne "spakojna, spakojna". lol!

2. Pod koniec 7 rundy komentator musiał zmienić nastawienie: poszło " oj, oj, oj " - Chakhkiev wielokrotnie słania się.

3. No i po 8 rundzie pozostało już tylko "Spasiba". Very Happy

Epilog

1. Jak na forex, głowa w boksie najsłabszym ogniwem. lol!

2. Sokół jest niemożliwy, label PROSTO to już widoczna marka nawet w boksie zawodowym.

[flash/flash]


pisali ze Michu wtopił i nie pisze
a Michu sobie boks ogladal i nie miał czasu na UFO

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 22-23.06.2013 weekend   Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22-23.06.2013 weekend    UFO - 22-23.06.2013 weekend   EmptySob 22 Cze 2013, 07:16

Zahary napisał:
Dezerter napisał:

...
To zdecydowanie największy problem w całej tej sytuacji...

Ateiści są lepszymi ludźmi niż katolicy.
Tak - to typowe dla ateistów - zawsze dzielicie ludzi na lepszych i gorszych: my ludzie i oni "podludzie" Very Happy
W XXw. niektórzy ateiści tak w to wierzyli, że nawet dali sobie prawo do wymordowania milionów ludzi.

Very Happy Sam przecież stwierdziłeś, że ateiści nie są gotowi na takie poświęcenie, co jest jawnym dzieleniem i szufladkowaniem ludzi bez żadnych podstaw. A jakbyś nie zauważył - to zdanie z mojej wypowiedzi akurat było ironiczne. Very Happy Haha, może pogadamy o inkwizycji... znowu... niedobrze mi

Zahary napisał:
Dezerter napisał:
Ateizm nie ma nic wspólnego ze zdolnością kochania, to tylko światopogląd dotyczący wiary.
Ależ ma - przecież Wy ateiści negując istnienie Boga - w rzeczywistości negujecie istnienie człowieka jako kogoś w istotny sposób różnego od zwierząt!
Wg Was człowiek jest tylko bardziej "wyewoluowanym" zwierzęciem. Natomiast dla nas Katolików miłość jest transcendentna!!!

Tutaj Borowik powinien Ci wkleić słynnego gołębia, ponieważ znowu manipulujesz wypowiedzią innych w bardzo zwinny sposób. Nigdy nie twierdziłem, że człowiek jest bardziej rozwiniętym zwierzęciem, nie znam chyba nikogo, kto tak twierdzi. Natomiast jakikolwiek światopogląd ani żadna religia nie ma monopolu na miłość, co dla każdego człowieka powinno być chyba jasne. Katolicy nie kochają bardziej ani lepiej.

Zahary napisał:
Dezerter napisał:
Odrzucając nakazy kk, ateiści wykorzystują w lepszy sposób swój rozum, bo myślą samodzielnie, co sprawia, że stają się ludźmi spełnionymi, szczęśliwymi, kochającymi i odczuwającymi empatię w sposób nieograniczony wytycznymi głoszonymi z ambony.
Odrzucając nakazy/przykazania Boże - zachowują się jak kierowca, który odrzuca przepisy ruchu drogowego.. Taki ateista tworzy swoje "przepisy" i tak:
- jednym po wielu "stłuczkach", często krzywdząc po drodze wielu ludzi - bardzo poobijanym udaje się dojechać "do mety"
- a inny uzna, że zatrzymywanie się na czerwonym świetle to "zabobon/ciemnota i lęk przed śmiercią" - zabije siebie i często okaleczy/zabije inne niewinne osoby...

I znowu gołąb dla Ciebie. Very Happy Bycie ateistą to nie jest bycie złym człowiekiem, tylko brak wiary w boga. Bardzo popularne argumenty przytaczasz, które słyszałem nie raz, ale dla mnie to zwykła manipulacja, bo przypisujesz innym cechy, których ci ludzie nie posiadają. Zwykłe szuje znajdziesz po obu stronach, to nie ma nic wspólnego z moją wypowiedzią. Katolicy mają prościej, bo ksiądz im wszystko powie na kazaniu - jak żyć, co jest dobre, a co złe (choć potem okazuje się, że dobre niekoniecznie jest dobre, a złe nie musi być złe, bo kategorie te kk niekiedy tworzy na swoje doraźne potrzeby). Ateista idzie przez życie, używając swojego rozumu, więc czyni to bardziej świadomie. Very Happy I tak samo w większości przypadków kieruje się dekalogiem - nie zabijaj, nie kradnij.

Dla mnie EOT, za pięknie dziś na takie dyskusje. Very Happy Idę się cieszyć ateistycznym światem, podrywać laski i pić piwo. lol!
Poza tym nie czuję się ateistą. Na pewno jestem antyklerykałem, a co do wiary - w wersji kk jest ona dla mnie lekko nie do przyjęcia, ponieważ ogranicza mnie jako człowieka i ogranicza mój umysł, który ma dużo szersze granice niż to, co próbuje mi wmawiać kk.


Ostatnio zmieniony przez Dezerter dnia Sob 22 Cze 2013, 07:22, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO - 22-23.06.2013 weekend   Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22-23.06.2013 weekend    UFO - 22-23.06.2013 weekend   EmptySob 22 Cze 2013, 07:17



Oprócz Sokoła Peja filarem polskiego Hip -hopu. No i O.S.T.R.


Ostatnio zmieniony przez MICHU dnia Sob 22 Cze 2013, 07:20, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48095
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 22-23.06.2013 weekend   Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22-23.06.2013 weekend    UFO - 22-23.06.2013 weekend   EmptySob 22 Cze 2013, 07:17

opcjo napisał:


Midwig chyba po 2844 wygasł, nie podają ale tak mi wygląda po stanie konta.

2824 i 2830 miałem longi, które zostawiłem do wygaśnięcia bo widać było, że średni qrs z ostatniej godziny z pominięciem 5 low/highs będzie na pewno wyższy.



jesli licza srednia z ostatniej godziny to na spadku na close brac L i odwrotnie na wzrostach
zysk pewny

ale to doprowadzi do tegoi ze ostatnia godzina bedzie prosta linia na wykresie
załatwic leszcza strzalem w koncowce bedezie trudno bo i tak srednia bedzie trudno wyraźnie zmienic

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO - 22-23.06.2013 weekend   Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22-23.06.2013 weekend    UFO - 22-23.06.2013 weekend   EmptySob 22 Cze 2013, 07:29

Argos napisał:


pisali ze Michu wtopił i nie pisze
a Michu sobie boks ogladal i nie miał czasu na UFO

przyznam szczerze że nawet przeglądarki nie otwierałem

co do tradingu jestem zły na siebie za niewykorzystane okazje, jak dolecę do 30k na pewno wkleje Very Happy

na razie chałtura jest, no i w przyszłym tygodniu nareszcie uruchamiam poważniejszy biznes. king
Powrót do góry Go down
janek




Liczba postów : 8015
Registration date : 23/06/2010

UFO - 22-23.06.2013 weekend   Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22-23.06.2013 weekend    UFO - 22-23.06.2013 weekend   EmptySob 22 Cze 2013, 07:37

MICHU napisał:
Argos napisał:


pisali ze Michu wtopił i nie pisze
a Michu sobie boks ogladal i nie miał czasu na UFO

przyznam szczerze że nawet przeglądarki nie otwierałem

co do tradingu jestem zły na siebie za niewykorzystane okazje, jak dolecę do 30k na pewno wkleje Very Happy

na razie chałtura jest, no i w przyszłym tygodniu nareszcie uruchamiam poważniejszy biznes. king

pamiętaj, ze gąski lubią dużo wody.
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO - 22-23.06.2013 weekend   Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22-23.06.2013 weekend    UFO - 22-23.06.2013 weekend   EmptySob 22 Cze 2013, 07:42



No i jest O.S.T.R jako gość.
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO - 22-23.06.2013 weekend   Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22-23.06.2013 weekend    UFO - 22-23.06.2013 weekend   EmptySob 22 Cze 2013, 07:44

HIOB napisał:
MICHU napisał:
Argos napisał:


pisali ze Michu wtopił i nie pisze
a Michu sobie boks ogladal i nie miał czasu na UFO

przyznam szczerze że nawet przeglądarki nie otwierałem

co do tradingu jestem zły na siebie za niewykorzystane okazje, jak dolecę do 30k na pewno wkleje Very Happy

na razie chałtura jest, no i w przyszłym tygodniu nareszcie uruchamiam poważniejszy biznes. king

pamiętaj, ze gąski lubią dużo wody.

...ale ja nie umiem pływać.Smile
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 22-23.06.2013 weekend   Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22-23.06.2013 weekend    UFO - 22-23.06.2013 weekend   EmptySob 22 Cze 2013, 07:52

UFO - 22-23.06.2013 weekend   Aj1n

cat cat cat
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48095
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 22-23.06.2013 weekend   Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22-23.06.2013 weekend    UFO - 22-23.06.2013 weekend   EmptySob 22 Cze 2013, 07:56

Dezerter napisał:
Zahary napisał:
Dezerter napisał:

...
To zdecydowanie największy problem w całej tej sytuacji...

Ateiści są lepszymi ludźmi niż katolicy.
Tak - to typowe dla ateistów - zawsze dzielicie ludzi na lepszych i gorszych: my ludzie i oni "podludzie" Very Happy
W XXw. niektórzy ateiści tak w to wierzyli, że nawet dali sobie prawo do wymordowania milionów ludzi.

:DSam przecież stwierdziłeś, że ateiści nie są gotowi na takie poświęcenie, co jest jawnym dzieleniem i szufladkowaniem ludzi bez żadnych podstaw. A jakbyś nie zauważył - to zdanie z mojej wypowiedzi akurat było ironiczne. :DHaha, może pogadamy o inkwizycji... znowu...  niedobrze mi

Zahary napisał:
Dezerter napisał:
Ateizm nie ma nic wspólnego ze zdolnością kochania, to tylko światopogląd dotyczący wiary.
Ależ ma - przecież Wy ateiści negując istnienie Boga - w rzeczywistości negujecie istnienie człowieka jako kogoś w istotny sposób różnego od zwierząt!
Wg Was człowiek jest tylko bardziej "wyewoluowanym" zwierzęciem. Natomiast dla nas Katolików miłość jest transcendentna!!!

Tutaj Borowik powinien Ci wkleić słynnego gołębia, ponieważ znowu manipulujesz wypowiedzią innych w bardzo zwinny sposób. Nigdy nie twierdziłem, że człowiek jest bardziej rozwiniętym zwierzęciem, nie znam chyba nikogo, kto tak twierdzi. Natomiast jakikolwiek światopogląd ani żadna religia nie ma monopolu na miłość, co dla każdego człowieka powinno być chyba jasne. Katolicy nie kochają bardziej ani lepiej.

Zahary napisał:
Dezerter napisał:
Odrzucając nakazy kk, ateiści wykorzystują w lepszy sposób swój rozum, bo myślą samodzielnie, co sprawia, że stają się ludźmi spełnionymi, szczęśliwymi, kochającymi i odczuwającymi empatię w sposób nieograniczony wytycznymi głoszonymi z ambony.
Odrzucając nakazy/przykazania Boże - zachowują się jak kierowca, który odrzuca przepisy ruchu drogowego.. Taki ateista tworzy swoje "przepisy" i tak:
- jednym po wielu "stłuczkach", często krzywdząc po drodze wielu ludzi - bardzo poobijanym udaje się dojechać "do mety"
- a inny uzna, że zatrzymywanie się na czerwonym świetle to "zabobon/ciemnota i lęk przed śmiercią" - zabije siebie i często okaleczy/zabije inne niewinne osoby...

I znowu gołąb dla Ciebie. :DBycie ateistą to nie jest bycie złym człowiekiem, tylko brak wiary w boga. Bardzo popularne argumenty przytaczasz, które słyszałem nie raz, ale dla mnie to zwykła manipulacja, bo przypisujesz innym cechy, których ci ludzie nie posiadają. Zwykłe szuje znajdziesz po obu stronach, to nie ma nic wspólnego z moją wypowiedzią. Katolicy mają prościej, bo ksiądz im wszystko powie na kazaniu - jak żyć, co jest dobre, a co złe (choć potem okazuje się, że dobre niekoniecznie jest dobre, a złe nie musi być złe, bo kategorie te kk niekiedy tworzy na swoje doraźne potrzeby). Ateista idzie przez życie, używając swojego rozumu, więc czyni to bardziej świadomie. :DI tak samo w większości przypadków kieruje się dekalogiem - nie zabijaj, nie kradnij.

Dla mnie EOT, za pięknie dziś na takie dyskusje. :DIdę się cieszyć ateistycznym światem, podrywać laski i pić piwo. lol!
Poza tym nie czuję się ateistą. Na pewno jestem antyklerykałem, a co do wiary - w wersji kk jest ona dla mnie lekko nie do przyjęcia, ponieważ ogranicza mnie jako człowieka i ogranicza mój umysł, który ma dużo szersze granice niż to, co próbuje mi wmawiać kk.

prawda jest taka ze sa wierzacy skurwysyny i święci ateisci
i oczywiscie odwrotnie tez sie wielu roznych znajdzie po obu stronach

zalezy jak sie ludziom losy zyciowe potoczyly

czlowiek co najpierw byl ksiedzem i sie na starsc stoczyl bedzie potepiony
a zlodziej co sie na starosc  nawrocil bedzie wyswiecony

w sumie srednio  to oni robili w zyciu to samo
bo jak powiedzial  Miller - niewazne jak sie zaczyna wazne jak sie konczy

a wiec mlody krt , kaczor i inni jeszcze sie szarpia  i świntuszą
ale starsi juz pokornieją  i zblizaja sie do zbawienia
- cwaniaczki bo  juz grzeszyc nie mogą to i innym zabraniają Very Happy

a wszyskie osądy zalezą od tego  z jakiej pozycji sa ogladane i opisane
i na koniec Ciach bo golab siedzi i sra na wszystkie wypisane tutaj madrosci

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Janusz




Liczba postów : 718
Registration date : 28/12/2008

UFO - 22-23.06.2013 weekend   Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22-23.06.2013 weekend    UFO - 22-23.06.2013 weekend   EmptySob 22 Cze 2013, 08:01

Argos napisał:
Dezerter napisał:
Zahary napisał:
Dezerter napisał:

...
To zdecydowanie największy problem w całej tej sytuacji...

Ateiści są lepszymi ludźmi niż katolicy.
Tak - to typowe dla ateistów - zawsze dzielicie ludzi na lepszych i gorszych: my ludzie i oni "podludzie" Very Happy
W XXw. niektórzy ateiści tak w to wierzyli, że nawet dali sobie prawo do wymordowania milionów ludzi.

:DSam przecież stwierdziłeś, że ateiści nie są gotowi na takie poświęcenie, co jest jawnym dzieleniem i szufladkowaniem ludzi bez żadnych podstaw. A jakbyś nie zauważył - to zdanie z mojej wypowiedzi akurat było ironiczne. :DHaha, może pogadamy o inkwizycji... znowu...  niedobrze mi

Zahary napisał:
Dezerter napisał:
Ateizm nie ma nic wspólnego ze zdolnością kochania, to tylko światopogląd dotyczący wiary.
Ależ ma - przecież Wy ateiści negując istnienie Boga - w rzeczywistości negujecie istnienie człowieka jako kogoś w istotny sposób różnego od zwierząt!
Wg Was człowiek jest tylko bardziej "wyewoluowanym" zwierzęciem. Natomiast dla nas Katolików miłość jest transcendentna!!!

Tutaj Borowik powinien Ci wkleić słynnego gołębia, ponieważ znowu manipulujesz wypowiedzią innych w bardzo zwinny sposób. Nigdy nie twierdziłem, że człowiek jest bardziej rozwiniętym zwierzęciem, nie znam chyba nikogo, kto tak twierdzi. Natomiast jakikolwiek światopogląd ani żadna religia nie ma monopolu na miłość, co dla każdego człowieka powinno być chyba jasne. Katolicy nie kochają bardziej ani lepiej.

Zahary napisał:
Dezerter napisał:
Odrzucając nakazy kk, ateiści wykorzystują w lepszy sposób swój rozum, bo myślą samodzielnie, co sprawia, że stają się ludźmi spełnionymi, szczęśliwymi, kochającymi i odczuwającymi empatię w sposób nieograniczony wytycznymi głoszonymi z ambony.
Odrzucając nakazy/przykazania Boże - zachowują się jak kierowca, który odrzuca przepisy ruchu drogowego.. Taki ateista tworzy swoje "przepisy" i tak:
- jednym po wielu "stłuczkach", często krzywdząc po drodze wielu ludzi - bardzo poobijanym udaje się dojechać "do mety"
- a inny uzna, że zatrzymywanie się na czerwonym świetle to "zabobon/ciemnota i lęk przed śmiercią" - zabije siebie i często okaleczy/zabije inne niewinne osoby...

I znowu gołąb dla Ciebie. :DBycie ateistą to nie jest bycie złym człowiekiem, tylko brak wiary w boga. Bardzo popularne argumenty przytaczasz, które słyszałem nie raz, ale dla mnie to zwykła manipulacja, bo przypisujesz innym cechy, których ci ludzie nie posiadają. Zwykłe szuje znajdziesz po obu stronach, to nie ma nic wspólnego z moją wypowiedzią. Katolicy mają prościej, bo ksiądz im wszystko powie na kazaniu - jak żyć, co jest dobre, a co złe (choć potem okazuje się, że dobre niekoniecznie jest dobre, a złe nie musi być złe, bo kategorie te kk niekiedy tworzy na swoje doraźne potrzeby). Ateista idzie przez życie, używając swojego rozumu, więc czyni to bardziej świadomie. :DI tak samo w większości przypadków kieruje się dekalogiem - nie zabijaj, nie kradnij.

Dla mnie EOT, za pięknie dziś na takie dyskusje. :DIdę się cieszyć ateistycznym światem, podrywać laski i pić piwo. lol!
Poza tym nie czuję się ateistą. Na pewno jestem antyklerykałem, a co do wiary - w wersji kk jest ona dla mnie lekko nie do przyjęcia, ponieważ ogranicza mnie jako człowieka i ogranicza mój umysł, który ma dużo szersze granice niż to, co próbuje mi wmawiać kk.

prawda jest taka ze sa wierzacy skurwysyny i święci ateisci
i oczywiscie odwrotnie tez sie wielu roznych znajdzie po obu stronach

zalezy jak sie ludziom losy zyciowe potoczyly

czlowiek co najpierw byl ksiedzem i sie na starsc stoczyl bedzie potepiony
a zlodziej co sie na starosc  nawrocil bedzie wyswiecony

w sumie srednio  to oni robili w zyciu to samo
bo jak powiedzial  Miller - niewazne jak sie zaczyna wazne jak sie konczy

a wiec mlody krt , kaczor i inni jeszcze sie szarpia  i świntuszą
ale starsi juz pokornieją  i zblizaja sie do zbawienia
- cwaniaczki bo  juz grzeszyc nie mogą to i innym zabraniają Very Happy

a wszyskie osądy zalezą od tego  z jakiej pozycji sa ogladane i opisane
i na koniec Ciach bo golab siedzi i sra na wszystkie  wypisane tutaj madrosci

przyjdzie czas, że krt i kaczor będą calować stópki Pana Jezusa
Powrót do góry Go down
neuron
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
neuron


Liczba postów : 9793
Registration date : 29/02/2012

UFO - 22-23.06.2013 weekend   Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22-23.06.2013 weekend    UFO - 22-23.06.2013 weekend   EmptySob 22 Cze 2013, 08:06

MICHU napisał:
Argos napisał:


pisali ze Michu wtopił i nie pisze
a Michu sobie boks ogladal i nie miał czasu na UFO

przyznam szczerze że nawet przeglądarki nie otwierałem

co do tradingu jestem zły na siebie za niewykorzystane okazje, jak dolecę do 30k na pewno wkleje Very Happy

na razie chałtura jest, no i w przyszłym tygodniu nareszcie uruchamiam poważniejszy biznes. king

i tak miałem ci zasugerować, że z samym plecakiem na puszki to wuj nie biznes
kolega z dwukółką bedzie powazniej wyglądał
jeszcze jakbyś sobie kombinezon z jakimś napisem zafundował to już prawie korporacja

_________________
...... a będzie giciej
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 22-23.06.2013 weekend   Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22-23.06.2013 weekend    UFO - 22-23.06.2013 weekend   EmptySob 22 Cze 2013, 08:12

kaczor napisał:
tak sobie mysle ze zmienie kolor swieczek i tlo w mt4, to czarne tlo przypomina mi troche mrozna pustke Wszechswiata czuje sie przy niej taki malutki i smutny trzeba sie kurwa jakos ogarnac Sad

To zależy od pory doby. Ja mam dwa layouty: właśnie wszystko na czarnym tle na godziny wieczorno-nocne bo wtedy przy lampce nocnej strasznie oczy bolą od białego ekranu a czarne fajnie pasuje do nocy:-) i drugi layout na słoneczne dni gdzie tła są białe a świece czarne bo wtedy na czarnym ekranie to chuja widać.
Natomiast strasznie mnie wqrwia ten defaultowy schemat zielony gdy się odpala nowy wykres - przypomina to kolorystykę starych monitorów monochromatycznych do ZX Spectrum.

A z tego co czasem zapodawałeś to widziałem, że masz nie tylko czarne tło ale jeszcze takie ciemne czerwone i niebieskie kolory nie pastelowe... ja nie wiem w ogóle jak ty cokolwiek widzisz na tych wykresach. Gdy tło ciemne to kolory trzeba dać jasne pastelowe a nie też ciemne.


Ostatnio zmieniony przez OpCjOnEr dnia Sob 22 Cze 2013, 08:19, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 22-23.06.2013 weekend   Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22-23.06.2013 weekend    UFO - 22-23.06.2013 weekend   Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 22-23.06.2013 weekend
Powrót do góry 
Strona 1 z 11Idź do strony : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» UFO - 02-03.02.2013 weekend
» UFO - 18-19.05.2013 weekend
» UFO 16-17.03.2013 Weekend
» UFO - 19-20.01.2013 weekend
» UFO - 23-24.02.2013 weekend

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: