Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 2 MAJA 2013r.

Go down 
+32
Jones
barura
Janko Traderroo
Zygmunt de Bill
Krzysztof
Ezet
E X
petgry
Dave
Władzió
gumbas
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
thorgall
betonowe_buty
MICHU
neuron
BORowik
rafalx
Pan Nikt
zibi
Reser
snajper
W stronę słońca :)
Piotrek691
spiter
janek
tarzan
kLeszcz
barany
TRADER
Generał
MoralnyNiepokój
36 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Next
AutorWiadomość
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 2 MAJA 2013r.  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 MAJA 2013r.    UFO - 2 MAJA 2013r.  - Page 4 EmptyCzw 02 Maj 2013, 12:38

snajper napisał:
thorgall napisał:
Generał
musi to ktoś w końcu napisać

po twoich trejdach widze że jesteś DO WYJEBANIA w ciągu 3 tygodni
i czy ty masz milion czy 300 zł to jest nie ważne

z resztą Michu tak samo

Ile? UFO - 2 MAJA 2013r.  - Page 4 50305 Chyba 3 dni.

Zerknąłem na ten "rachunek" i widzę, że po przegranej zwiększa pozycję aby jak najszybciej odrobić. Z drugiej strony 300 a demo to jeden wuj.

Snajper, nie ma o co kruszyć kopii. Jeśli ktoś ma 80% w 3 dni i się tym chwali, to oczywiste jest, że podejmuje ryzyko grubo powyżej tego co jeszcze można nazwać inwestowaniem a co już hazardem.
Utrzymanie takiej stopy zwrotu w dłuższym terminie jest po prostu NIEMOŻLIWE i nie ma qrwa cudów. scratch Zresztą drowdown połowa konta to to poważne podejście na pewno nie jest.... gdyby w jakimkolwiek funduszu obracającym poważną kasą, klient spytał "a ile max może być obsunięcie" a Generał odpowiedział "no wie pan(i)... tak z połowa konta w 3 dni to może być ale spoko" no to raczej na pewno nie pozyskałby klienta nawet na 100zł.

lol!

Proponuję spokojnie zaczekać co będzie na koniec maja albo czerwca. Ja sobie dam dżądro uciąć, że on tego levelu nie utrzyma... pomijając sytuacje, że nie zrobi już żadnego trade`u lub nie pójdzie pionowy ruch na edq na 20 figur.


Ostatnio zmieniony przez OpCjOnEr dnia Czw 02 Maj 2013, 12:40, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
tarzan
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior



Liczba postów : 11355
Registration date : 16/09/2007

UFO - 2 MAJA 2013r.  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 MAJA 2013r.    UFO - 2 MAJA 2013r.  - Page 4 EmptyCzw 02 Maj 2013, 12:39

thorgall napisał:
snajper napisał:
Pora przestać karmić trolla. Zdominował pajac każdą stronę niedobrze mi
bo milionerzy tak właśnie wypoczywają podczas długiego łikendu Very Happy
siedzi taki milioner jeden z drugim i wypisuje w necie o swoich psach meblach i kontach Very Happy

dobryżart dobryżart dobryżart
dobre, nie to co my, małe leszcze marzymy coby cokolwiek przytulić;

68% na rok to przecież nic dobryżart
Powrót do góry Go down
tarzan
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior



Liczba postów : 11355
Registration date : 16/09/2007

UFO - 2 MAJA 2013r.  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 MAJA 2013r.    UFO - 2 MAJA 2013r.  - Page 4 EmptyCzw 02 Maj 2013, 12:40

OpCjOnEr napisał:
snajper napisał:
thorgall napisał:
Generał
musi to ktoś w końcu napisać

po twoich trejdach widze że jesteś DO WYJEBANIA w ciągu 3 tygodni
i czy ty masz milion czy 300 zł to jest nie ważne

z resztą Michu tak samo

Ile? UFO - 2 MAJA 2013r.  - Page 4 50305 Chyba 3 dni.

Zerknąłem na ten "rachunek" i widzę, że po przegranej zwiększa pozycję aby jak najszybciej odrobić. Z drugiej strony 300 a demo to jeden wuj.

Snajper, nie ma o co kruszyć kopii. Jeśli ktoś ma 80% w 3 dni i się tym chwali, to oczywiste jest, że podejmuje ryzyko grubo powyżej tego co jeszcze można nazwać inwestowaniem a co już hazardem.
Utrzymanie takiej stopy zwrotu w dłuższym terminie jest po prostu NIEMOŻLIWE i nie ma qrwa cudów. scratch Zresztą drowdown połowa konta to to poważne podejście na pewno nie jest.... gdyby w jakimkolwiek funduszu obracającym poważną kasą, klient spytał "a ile max może być obsunięcie" a Generał odpowiedział "no wie pan(i)... tak z połowa konta w 3 dni to może być ale spoko" no to raczej na pewno nie pozyskałby klienta nawet na 100zł.

lol!

Proponuję spokojnie zaczekać co będzie na koniec maja albo czerwca. Ja sobie dam dżądro uciąć, że on tego levelu nie utrzyma... pomijając sytuacje, że nie zrobi już żadnego trade`u lub nie pójdzie pionowy ruch na edq na 20 figur.
jak to co?
przecież nie raz to już przerabialiśmy;
zmiana albo regulacja stopki Smile lol!
Powrót do góry Go down
Generał

Generał


Liczba postów : 9866
Registration date : 28/04/2011

UFO - 2 MAJA 2013r.  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 MAJA 2013r.    UFO - 2 MAJA 2013r.  - Page 4 EmptyCzw 02 Maj 2013, 12:41

chyba z was same stare pierniki co nie mają co robić i obgadują sąsiada że flaszkę w garażu pił
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 2 MAJA 2013r.  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 MAJA 2013r.    UFO - 2 MAJA 2013r.  - Page 4 EmptyCzw 02 Maj 2013, 12:42

A co to Pizedju takiego pierdolca dostało ostatnio? affraid

440 Question
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 2 MAJA 2013r.  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 MAJA 2013r.    UFO - 2 MAJA 2013r.  - Page 4 EmptyCzw 02 Maj 2013, 12:42

Wigunia popuszcza rzadką srakę w galoty!

Zamknięcie na minusie - barany będą w dupie
Powrót do góry Go down
tarzan
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior



Liczba postów : 11355
Registration date : 16/09/2007

UFO - 2 MAJA 2013r.  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 MAJA 2013r.    UFO - 2 MAJA 2013r.  - Page 4 EmptyCzw 02 Maj 2013, 12:44

Generał napisał:
chyba z was same stare pierniki co nie mają co robić i obgadują sąsiada że flaszkę w garażu pił
wiesz generał;
nie obrażaj się bo my w realu działamy, a nie w matrixie;
i naprawdę niektórzy mają bardzo duże doświadczenie, Ci z mniejszym już dawno skończyli - ostatnio EX i karnak


Ostatnio zmieniony przez tarzan dnia Czw 02 Maj 2013, 12:47, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
tarzan
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior



Liczba postów : 11355
Registration date : 16/09/2007

UFO - 2 MAJA 2013r.  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 MAJA 2013r.    UFO - 2 MAJA 2013r.  - Page 4 EmptyCzw 02 Maj 2013, 12:47

a jak się nazywał ten co SHREKa miał w avatarze;
też tak pogrywał --> tylko on akurat w realu bo pokazywał; ale wielu go ostrzegało;
myśliwy też wg mnie za ostro pogrywał, ale tyż w realu

dobranie wielkości pozycji to b. ważna sprawa

z doświadczenia wiem tyle: ktoś chce być szybko bogaty -->do wyzerowania jak to Hiob powiada
Powrót do góry Go down
Generał

Generał


Liczba postów : 9866
Registration date : 28/04/2011

UFO - 2 MAJA 2013r.  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 MAJA 2013r.    UFO - 2 MAJA 2013r.  - Page 4 EmptyCzw 02 Maj 2013, 12:48

tarzan napisał:
Generał napisał:
chyba z was same stare pierniki co nie mają co robić i obgadują sąsiada że flaszkę w garażu pił
wiesz generał;
nie obrażaj się bo my w realu działamy, anie w matrixie;
i naprawdę niektórzy mają bardzo duże doświadczenie, Ci zmniejszym już dawno skończyli - ostatnio EX i karnak

jones potrafi zarabiać
trader, inwsetor, opcjoner, realista, dave, myśliwy, no i ja (może jeszcze kogoś przeoczyłem)

a reszta traci

taka jest prawda tego forum
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24678
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO - 2 MAJA 2013r.  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 MAJA 2013r.    UFO - 2 MAJA 2013r.  - Page 4 EmptyCzw 02 Maj 2013, 12:49

Opcjoner a ty ostatnio tylko na edku pogrywasz?
czy indeksy też ruszasz?
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 2 MAJA 2013r.  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 MAJA 2013r.    UFO - 2 MAJA 2013r.  - Page 4 EmptyCzw 02 Maj 2013, 12:49

tarzan napisał:
a jak się nazywał ten co SHREKa miał w avatarze;
też tak pogrywał --> tylko on akurat w realu bo pokazywał; ale wielu go ostrzegało;
myśliwy też wg mnie za ostro pogrywał, ale tyż w realu

dobranie wielkości pozycji to b. ważna sprawa

z doświadczenia wiem tyle: ktoś chce być szybko bogaty -->do wyzerowania jak to Hiob powiada

Oczywiście że tak. SZYBKO to Hitler chciał wojnę wygrać... lol! Blietzkrieg miał być a wyszło co wyszło.
Powrót do góry Go down
tarzan
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior



Liczba postów : 11355
Registration date : 16/09/2007

UFO - 2 MAJA 2013r.  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 MAJA 2013r.    UFO - 2 MAJA 2013r.  - Page 4 EmptyCzw 02 Maj 2013, 12:50

OpCjOnEr napisał:
Wigunia popuszcza rzadką srakę w galoty!

Zamknięcie na minusie - barany będą w dupie

zbyt mało;
ja przymknąłem część po 2307, bo za duża pozycja
close może być na maxie celem podliczenia

next week to raczej SRAKA PRAPTAKA w pełnej okazałości sranda sranda sranda
Powrót do góry Go down
BORowik

BORowik


Liczba postów : 3065
Age : 54
Location : prawie w Wawie?
Registration date : 12/12/2007

UFO - 2 MAJA 2013r.  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 MAJA 2013r.    UFO - 2 MAJA 2013r.  - Page 4 EmptyCzw 02 Maj 2013, 12:50

UFO - 2 MAJA 2013r.  - Page 4 Usdcad-h4-x-trade-brokers

... i jest premia...

_________________
Pieniądze szczęścia nie dają. Ale pozwalają wygodnie być nieszczęśliwym.

Jedzmy gówno... – Miliony much nie mogą się mylić  Wink

Quidquid agis, prudenter agas et respice finem  Twisted Evil
Powrót do góry Go down
tarzan
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior



Liczba postów : 11355
Registration date : 16/09/2007

UFO - 2 MAJA 2013r.  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 MAJA 2013r.    UFO - 2 MAJA 2013r.  - Page 4 EmptyCzw 02 Maj 2013, 12:52

Generał napisał:
tarzan napisał:
Generał napisał:
chyba z was same stare pierniki co nie mają co robić i obgadują sąsiada że flaszkę w garażu pił
wiesz generał;
nie obrażaj się bo my w realu działamy, anie w matrixie;
i naprawdę niektórzy mają bardzo duże doświadczenie, Ci zmniejszym już dawno skończyli - ostatnio EX i karnak

jones potrafi zarabiać
trader, inwsetor, opcjoner, realista, dave, myśliwy, no i ja (może jeszcze kogoś przeoczyłem)

a reszta traci

taka jest prawda tego forum
ciekawe ile podatku Ci wszyscy zanieśli przedwczoraj, skany pitów i po problemie Wink
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 2 MAJA 2013r.  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 MAJA 2013r.    UFO - 2 MAJA 2013r.  - Page 4 EmptyCzw 02 Maj 2013, 12:54

thorgall napisał:
Opcjoner a ty ostatnio tylko na edku pogrywasz?
czy indeksy też ruszasz?

Indexy tylko nasze. Prozakownię ciepłym moczem olewam...

Wigunia (opcje, czasem fiut), midwig, do tego edek, kabel, czasem jenot. Resztę olewam. Sqpiłem się na tym co jestem w stanie na bieżąco ogarniać a i tak dość to absorbujące...
Dlatego jeśli broker się reklamuje "mamy setki instrumentów" to to dla mnie żadna atrakcja a raczej minus bo więcej filtrowania zanim ustawię co mnie interesuje.

$/pln obserwuję ale nie ruszam. To dobry wskaźnik łączący edka z wigunią.

Do marca trenowałem jescze aud i nzd ale takie to z dupy totalnej jest, że odpuściłem bo szkoda się z tym jebać.
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO - 2 MAJA 2013r.  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 MAJA 2013r.    UFO - 2 MAJA 2013r.  - Page 4 EmptyCzw 02 Maj 2013, 12:56

Generał napisał:
neuron napisał:
rafalx napisał:
Generał napisał:
po ilości wpisów widzę że większość albo ma już puste depo albo leczy kaca

Generał, podziwiam Cie.
74 mln. na koncie a Ty trzepiesz 30 zleceń dziennie na rachunku gdzie jest 300 zł. Chyba jedyny taki milioner, który tak troskliwie zajmuje się kwotą 300 zł
to taki trzystuzłotowy milioner
i gdyby normalnie powiedział: gram taką ilościa i zarabiam to zebrałby oklaski
a jeżeli idzie w zaparte i gra kasą z przed denominacji to coż nam pozostaje ???

dobre
może mam was zaprosisz na wycieczkę do banku i oficjalnie przy mikrofonie i kamerach pokazać moje lokaty, fundusze i inne aktywa ?? affraid
potem pojedziemy do mojego domu zobaczycie jak mieszkam jakie mam meble, jakiego psa, jaki samochód.... zrobię wam kawkę postawie koniaki i inne trunki zaporszę dziwki ....
ludzie dajcie spokój.... NIE DLA PSA KIEŁBASA


oj generał, to po prostu to nie jest rząd wielkości, który mieści się w wyobraźni ufo graczy (bo każdy by na tym poziomie wylegiwał się na ciepłej wysepce w otoczeniu haremu panienek, a nie stukał na jakimś durnym ufoforum clown ),

kilka osób z tu bywających miało/ma jakieś majątki rzędu kilku milionów, lga ma pewnie ze 20, abo więcej,
ale jak ty masz ze 100-200 baniek to raczej, nie dziw się, ze chyba wszyscy to zakwestionują. podaj po prostu swoje nazwisko z listy 100 najbogatszych polaków i luzik. Very Happy

jakbyś napisał że jesteś świętym, no to by się mieściło cokolwiek trochę poza barierą skali, ale jak napiszesz że jesteś jezusem, to dziw się dalej że ludzie będą się tylko dopytywać, w którym zakładzie zamkniętym, bez klamek przebywasz.
albino






Ostatnio zmieniony przez PINGWIN Z MADAGASKARU dnia Czw 02 Maj 2013, 12:58, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Generał

Generał


Liczba postów : 9866
Registration date : 28/04/2011

UFO - 2 MAJA 2013r.  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 MAJA 2013r.    UFO - 2 MAJA 2013r.  - Page 4 EmptyCzw 02 Maj 2013, 12:57

tarzan napisał:
Generał napisał:
tarzan napisał:
Generał napisał:
chyba z was same stare pierniki co nie mają co robić i obgadują sąsiada że flaszkę w garażu pił
wiesz generał;
nie obrażaj się bo my w realu działamy, anie w matrixie;
i naprawdę niektórzy mają bardzo duże doświadczenie, Ci zmniejszym już dawno skończyli - ostatnio EX i karnak

jones potrafi zarabiać
trader, inwsetor, opcjoner, realista, dave, myśliwy, no i ja (może jeszcze kogoś przeoczyłem)

a reszta traci

taka jest prawda tego forum
ciekawe ile podatku Ci wszyscy zanieśli przedwczoraj, skany pitów i po problemie Wink

wiesz o tym że nikt ci skanu pita nie wyśle
na jakim ty świecie w ogóle żyjesz ?
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30243
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO - 2 MAJA 2013r.  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 MAJA 2013r.    UFO - 2 MAJA 2013r.  - Page 4 EmptyCzw 02 Maj 2013, 12:58

BORowik napisał:
7924 buy dzienne na Daxie... affraid Albo fałszywy sygnał, albo... nie będzie podwójnego na sapinie bo takiej przeciwfazy sobie nie wyobrażam żeby Dax rósł a sapina spadała Rolling Eyes

podwójny szczyt przy tym większym potrójnym to może być piękna katastrofa affraid

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38817
Registration date : 25/10/2010

UFO - 2 MAJA 2013r.  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 MAJA 2013r.    UFO - 2 MAJA 2013r.  - Page 4 EmptyCzw 02 Maj 2013, 12:59

Generał napisał:
MICHU napisał:
Generał napisał:
MICHU napisał:
Generał napisał:
no dobra dosyć pierdolenia, dzis przekraczam 100% - niech was huj szczeli z zazdrości Smile

Generał:

ustaw rachunek na Gain
pokaż ten skan dopłat do rachunku zeby letkim choojem robione mikro % od większej kwoty podwyższały kwotę startową o dziesiątki procent.


Michu chcesz ode tego czego nie mogę ci dać bo nawet nie wiem jak to zrobić

co ty myślisz że ja sobie dopisałem te 80%?

nawet Ci podałem sposób w jaki to zrobiłeś

michu klikając na moją stopkę wchodzisz i masz jak na dłoni wszystko - nie rozumiem co jeszcze chcesz więcej
no przecierz nie wyślę ci zdjęcia z moim członkiem affraid Very Happy

No ale to NIEWIARYGODNE !!! affraid affraid affraid

szkoda że nie na 5k Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
Generał

Generał


Liczba postów : 9866
Registration date : 28/04/2011

UFO - 2 MAJA 2013r.  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 MAJA 2013r.    UFO - 2 MAJA 2013r.  - Page 4 EmptyCzw 02 Maj 2013, 12:59

PINGWIN Z MADAGASKARU napisał:
Generał napisał:
neuron napisał:
rafalx napisał:
Generał napisał:
po ilości wpisów widzę że większość albo ma już puste depo albo leczy kaca

Generał, podziwiam Cie.
74 mln. na koncie a Ty trzepiesz 30 zleceń dziennie na rachunku gdzie jest 300 zł. Chyba jedyny taki milioner, który tak troskliwie zajmuje się kwotą 300 zł
to taki trzystuzłotowy milioner
i gdyby normalnie powiedział: gram taką ilościa i zarabiam to zebrałby oklaski
a jeżeli idzie w zaparte i gra kasą z przed denominacji to coż nam pozostaje ???

dobre
może mam was zaprosisz na wycieczkę do banku i oficjalnie przy mikrofonie i kamerach pokazać moje lokaty, fundusze i inne aktywa ?? affraid
potem pojedziemy do mojego domu zobaczycie jak mieszkam jakie mam meble, jakiego psa, jaki samochód.... zrobię wam kawkę postawie koniaki i inne trunki zaporszę dziwki ....
ludzie dajcie spokój.... NIE DLA PSA KIEŁBASA


oj generał, to po prostu to nie jest rząd wielkości, który mieści się w wyobraźni ufo graczy (bo każdy by na tym poziomie wylegiwał się na ciepłej wysepce w otoczeniu haremu panienek, a nie stukał na jakimś durnym ufoforum clown ),

kilka osób z tu bywających miało/ma jakieś majątki rzędu kilku milionów, lga ma pewnie ze 20, abo więcej,
ale jak ty masz ze 100-200 baniek to raczej, nie dziw się, ze chyba wszyscy to zakwestionują. podaj po prostu swoje nazwisko z listy 100 najbogatszych polaków i luzik. Very Happy

jakbyś napisał że jesteś świętym, no to by się mieściło cokolwiek trochę poza barierą skali, ale jak napiszesz że jesteś jezusem, to dziw się dalej że ludzie będą się tylko dopytywać, w którym zakładzie zamkniętym, bez klamek przebywasz.
albino





hehe dobre - to że ś mnie rozbawił

ale tu co niektórzy mają jazdy dobrytowar
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 2 MAJA 2013r.  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 MAJA 2013r.    UFO - 2 MAJA 2013r.  - Page 4 EmptyCzw 02 Maj 2013, 13:00

A surowców to nawet nie tykam. Biorąc pod uwagę dość duże generalnie mnożniki, szczególnie na silver gdzie nawet minilot sporo daje kopa, dodając do tego dzikie popierdolone czasem ruchy jak na rodeo, to to dla mnie hardcore jest. Shocked

Gold niby padakę odpieprzył ostatnio niezłą a ile natrzepał się wcześniej to nie wiem jaki odsetek tych, których pejs trzepał na tym pałowaniu, odrobił cokolwiek na tym trendzie ostatnio.

W dupę z tym.

Najbardziej zmienny walor ale taki w granicach rozsądq (możliwy do ogarnięcia) to ostatnimi czasy €/Y i na tym czasem fajne deale wchodzą. EXio przecież siedzi na demolongach emerytalnych od 104 lol!


Ostatnio zmieniony przez OpCjOnEr dnia Czw 02 Maj 2013, 13:02, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
W stronę słońca :)

W stronę słońca :)


Liczba postów : 2490
Registration date : 05/07/2008

UFO - 2 MAJA 2013r.  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 MAJA 2013r.    UFO - 2 MAJA 2013r.  - Page 4 EmptyCzw 02 Maj 2013, 13:01

....potrafi zarabiać
... no i ja dobryżart dobryżart dobryżart
dobre dobryżart serio dobra dobryżart
idę tracić czas i pieniądze do garażu dłubiąc przy swoim samochodziku z 1954 Laughing
Powrót do góry Go down
tarzan
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior



Liczba postów : 11355
Registration date : 16/09/2007

UFO - 2 MAJA 2013r.  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 MAJA 2013r.    UFO - 2 MAJA 2013r.  - Page 4 EmptyCzw 02 Maj 2013, 13:02

zibi napisał:
BORowik napisał:
7924 buy dzienne na Daxie... affraid Albo fałszywy sygnał, albo... nie będzie podwójnego na sapinie bo takiej przeciwfazy sobie nie wyobrażam żeby Dax rósł a sapina spadała Rolling Eyes

podwójny szczyt przy tym większym potrójnym to może być piękna katastrofa affraid
bo teraz czas na fazę zgodności;
będziemy zarabiać patrząc na USA Smile
dysharmonia dobiega końca
tak mnie się wydaje
u nas to chyba 3 w 3 się zaczyna - taka koncepcja
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30243
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO - 2 MAJA 2013r.  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 MAJA 2013r.    UFO - 2 MAJA 2013r.  - Page 4 EmptyCzw 02 Maj 2013, 13:02

OpCjOnEr napisał:
tarzan napisał:
a jak się nazywał ten co SHREKa miał w avatarze;
też tak pogrywał --> tylko on akurat w realu bo pokazywał; ale wielu go ostrzegało;
myśliwy też wg mnie za ostro pogrywał, ale tyż w realu

dobranie wielkości pozycji to b. ważna sprawa

z doświadczenia wiem tyle: ktoś chce być szybko bogaty -->do wyzerowania jak to Hiob powiada

Oczywiście że tak. SZYBKO to Hitler chciał wojnę wygrać... lol! Blietzkrieg miał być a wyszło co wyszło.

choć należy przyznać ,że na początku nieźle mu szło Laughing

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
neuron
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
neuron


Liczba postów : 9796
Registration date : 29/02/2012

UFO - 2 MAJA 2013r.  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 MAJA 2013r.    UFO - 2 MAJA 2013r.  - Page 4 EmptyCzw 02 Maj 2013, 13:03

Generał napisał:
PINGWIN Z MADAGASKARU napisał:
Generał napisał:
neuron napisał:
rafalx napisał:
Generał napisał:
po ilości wpisów widzę że większość albo ma już puste depo albo leczy kaca

Generał, podziwiam Cie.
74 mln. na koncie a Ty trzepiesz 30 zleceń dziennie na rachunku gdzie jest 300 zł. Chyba jedyny taki milioner, który tak troskliwie zajmuje się kwotą 300 zł
to taki trzystuzłotowy milioner
i gdyby normalnie powiedział: gram taką ilościa i zarabiam to zebrałby oklaski
a jeżeli idzie w zaparte i gra kasą z przed denominacji to coż nam pozostaje ???

dobre
może mam was zaprosisz na wycieczkę do banku i oficjalnie przy mikrofonie i kamerach pokazać moje lokaty, fundusze i inne aktywa ?? affraid
potem pojedziemy do mojego domu zobaczycie jak mieszkam jakie mam meble, jakiego psa, jaki samochód.... zrobię wam kawkę postawie koniaki i inne trunki zaporszę dziwki ....
ludzie dajcie spokój.... NIE DLA PSA KIEŁBASA


oj generał, to po prostu to nie jest rząd wielkości, który mieści się w wyobraźni ufo graczy (bo każdy by na tym poziomie wylegiwał się na ciepłej wysepce w otoczeniu haremu panienek, a nie stukał na jakimś durnym ufoforum clown ),

kilka osób z tu bywających miało/ma jakieś majątki rzędu kilku milionów, lga ma pewnie ze 20, abo więcej,
ale jak ty masz ze 100-200 baniek to raczej, nie dziw się, ze chyba wszyscy to zakwestionują. podaj po prostu swoje nazwisko z listy 100 najbogatszych polaków i luzik. Very Happy

jakbyś napisał że jesteś świętym, no to by się mieściło cokolwiek trochę poza barierą skali, ale jak napiszesz że jesteś jezusem, to dziw się dalej że ludzie będą się tylko dopytywać, w którym zakładzie zamkniętym, bez klamek przebywasz.
albino





hehe dobre - to że ś mnie rozbawił

ale tu co niektórzy mają jazdy dobrytowar
no masakra
my mamy jazdy a ty bidoku grając za trzy stówy masz helikopter i co tam jeszcze bo nie ogarniam tak do końca co wypisujesz
powiem ci tak i chyba to nie jest odosobnione zdanie
nikt z nas nie gra na rachunku na którym są trzy stówy

_________________
...... a będzie giciej
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO - 2 MAJA 2013r.  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 MAJA 2013r.    UFO - 2 MAJA 2013r.  - Page 4 EmptyCzw 02 Maj 2013, 13:05

OpCjOnEr napisał:
tarzan napisał:
a jak się nazywał ten co SHREKa miał w avatarze;
też tak pogrywał --> tylko on akurat w realu bo pokazywał; ale wielu go ostrzegało;
myśliwy też wg mnie za ostro pogrywał, ale tyż w realu

dobranie wielkości pozycji to b. ważna sprawa

z doświadczenia wiem tyle: ktoś chce być szybko bogaty -->do wyzerowania jak to Hiob powiada
Oczywiście że tak. SZYBKO to Hitler chciał wojnę wygrać... lol! Blietzkrieg miał być a wyszło co wyszło.

allach miał szreka,
no a hitler za długo się ociągał, zdaje się przez jugosławię, no i zima go dopadła. Surprised
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30243
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO - 2 MAJA 2013r.  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 MAJA 2013r.    UFO - 2 MAJA 2013r.  - Page 4 EmptyCzw 02 Maj 2013, 13:05

UFO - 2 MAJA 2013r.  - Page 4 Polalem-penisa-tabasco-wiec-wiem-co-to-helikopter-w-ogniu-pl-ae0808

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
Generał

Generał


Liczba postów : 9866
Registration date : 28/04/2011

UFO - 2 MAJA 2013r.  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 MAJA 2013r.    UFO - 2 MAJA 2013r.  - Page 4 EmptyCzw 02 Maj 2013, 13:07

widzisz neuron jaki ty tępy jesteś. Potem nic dziwnego że takie rządy z Tuskami mamy jak banda idiotów ich wybrała Smile

ale do rzeczy: kolejny raz tłumaczę że wpłaciłem 3 k a nie 3 miliony żeby wam pokazać jak z małej kwoty, osiągalnej dla was, można dojść do dużych pieniedzy i być bogatym

już czaisz czy nadal nie ???
Powrót do góry Go down
gumbas

gumbas


Liczba postów : 5095
Age : 103
Registration date : 19/09/2008

UFO - 2 MAJA 2013r.  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 MAJA 2013r.    UFO - 2 MAJA 2013r.  - Page 4 EmptyCzw 02 Maj 2013, 13:08

PINGWIN Z MADAGASKARU napisał:

kilka osób z tu bywających miało/ma jakieś majątki rzędu kilku milionów, lga ma pewnie ze 20, abo więcej,
ale jak ty masz ze 100-200 baniek to raczej, nie dziw się, ze chyba wszyscy to zakwestionują. podaj po prostu swoje nazwisko z listy 100 najbogatszych polaków i luzik. Very Happy

ja jestem 101 i jest ok


Kto na forum ma kilka baniek???? Odziedziczone???? Sprzedał ciągnik, pług i ziemię? Czy to te osoby piszczące z klasą?
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38817
Registration date : 25/10/2010

UFO - 2 MAJA 2013r.  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 MAJA 2013r.    UFO - 2 MAJA 2013r.  - Page 4 EmptyCzw 02 Maj 2013, 13:08

neuron napisał:
Generał napisał:
PINGWIN Z MADAGASKARU napisał:
Generał napisał:
neuron napisał:
rafalx napisał:
Generał napisał:
po ilości wpisów widzę że większość albo ma już puste depo albo leczy kaca

Generał, podziwiam Cie.
74 mln. na koncie a Ty trzepiesz 30 zleceń dziennie na rachunku gdzie jest 300 zł. Chyba jedyny taki milioner, który tak troskliwie zajmuje się kwotą 300 zł
to taki trzystuzłotowy milioner
i gdyby normalnie powiedział: gram taką ilościa i zarabiam to zebrałby oklaski
a jeżeli idzie w zaparte i gra kasą z przed denominacji to coż nam pozostaje ???

dobre
może mam was zaprosisz na wycieczkę do banku i oficjalnie przy mikrofonie i kamerach pokazać moje lokaty, fundusze i inne aktywa ?? affraid
potem pojedziemy do mojego domu zobaczycie jak mieszkam jakie mam meble, jakiego psa, jaki samochód.... zrobię wam kawkę postawie koniaki i inne trunki zaporszę dziwki ....
ludzie dajcie spokój.... NIE DLA PSA KIEŁBASA


oj generał, to po prostu to nie jest rząd wielkości, który mieści się w wyobraźni ufo graczy (bo każdy by na tym poziomie wylegiwał się na ciepłej wysepce w otoczeniu haremu panienek, a nie stukał na jakimś durnym ufoforum clown ),

kilka osób z tu bywających miało/ma jakieś majątki rzędu kilku milionów, lga ma pewnie ze 20, abo więcej,
ale jak ty masz ze 100-200 baniek to raczej, nie dziw się, ze chyba wszyscy to zakwestionują. podaj po prostu swoje nazwisko z listy 100 najbogatszych polaków i luzik. Very Happy

jakbyś napisał że jesteś świętym, no to by się mieściło cokolwiek trochę poza barierą skali, ale jak napiszesz że jesteś jezusem, to dziw się dalej że ludzie będą się tylko dopytywać, w którym zakładzie zamkniętym, bez klamek przebywasz.
albino





hehe dobre - to że ś mnie rozbawił

ale tu co niektórzy mają jazdy dobrytowar
no masakra
my mamy jazdy a ty bidoku grając za trzy stówy masz helikopter i co tam jeszcze bo nie ogarniam tak do końca co wypisujesz
powiem ci tak i chyba to nie jest odosobnione zdanie
nikt z nas nie gra na rachunku na którym są trzy stówy

no no rabbit
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 2 MAJA 2013r.  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 MAJA 2013r.    UFO - 2 MAJA 2013r.  - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 2 MAJA 2013r.
Powrót do góry 
Strona 4 z 15Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Next
 Similar topics
-
» UFO - 1 MAJA 2013r.
» UFO - 3 MAJA 2013r.
» UFO - 9 Maja 2013r. DP:)
» UFO - 10 maja 2013r. DPDP :)
» UFO-10 Maja 2012r.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: