Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 16.05.2013r.

Go down 
+33
barura
zibi
Diablo
Władzió
Windziarz
filip
BORowik
rafalx
E X
dead_eye
Janko Traderroo
Aligator
kaczor
betonowe_buty
spiter
delphia
neuron
thorgall
Reser
Pan Nikt
MoralnyNiepokój
Piotrek691
Ezet
Generał
EX
janek
barany
nomad
AgroTrader
Woman in love
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
Zygmunt de Bill
Dave
37 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Next
AutorWiadomość
nomad

nomad


Liczba postów : 21004
Location : Narewka
Registration date : 20/01/2008

UFO - 16.05.2013r. - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.05.2013r.   UFO - 16.05.2013r. - Page 18 EmptyCzw 16 Maj 2013, 22:59

OpCjOnEr napisał:
Zamknąłem w pizdu 1.5272 bo się spałowało a spać idę. Inwestorzy będą do rana myśleć co teraz zrobić z tą czarną świeczką.

Biegłeś ?
Powrót do góry Go down
Krzysztof

Krzysztof


Liczba postów : 7411
Registration date : 28/08/2007

UFO - 16.05.2013r. - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.05.2013r.   UFO - 16.05.2013r. - Page 18 EmptyCzw 16 Maj 2013, 23:00

OpCjOnEr napisał:
Jak sobie strzelę 3-4 browarki na tydzień w weekenda to to mnie zabije? Shocked

Bez przesady, benzoesan sodu i sorbinian potasu w żarciu bardziej szkodliwy jest.

Jasne jak ktoś doi po 5 browarów dziennie albo wódkę jakąś dzień po dniu regularnie no to jest juś problem.
Badania naukowe w tym temacie są zgodne, małe dawki przyjmowane regularnie (np. codziennie) nie wyrządzają organizmowi szkód, wręcz uodparniają na substancję. Oczywiście wszystko jest kwestią dawki (zgodnie z zasadą Paracelsusa) co trzeba rozważyć. Reasumując, 3-4 browarki (np. raz w tygodnu) w jednej dawce mogą być bardziej obciążające dla organizmu niż 1 browar codziennie.
Powrót do góry Go down
BORowik

BORowik


Liczba postów : 3065
Age : 54
Location : prawie w Wawie?
Registration date : 12/12/2007

UFO - 16.05.2013r. - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.05.2013r.   UFO - 16.05.2013r. - Page 18 EmptyCzw 16 Maj 2013, 23:01

Krzysztof napisał:
BORowik napisał:
Krzysztof napisał:
Generał napisał:
właściwie można już śmiało brać S na audusd, nzdusd
Tego to nie jestem pewien, ale teraz śmiało można brać CH25OH... drunken

Evil or Very Mad C2H5OH Laughing drunken
No tak... Evil or Very Mad to najlepszy dowód na to, że stosuję w nadmiarze ten związek chemiczny... naturalny oczywiście i ekologiczny, bo receptura domowa. Very Happy
PS. Coś mi nie pasowało w tym zapisie.

Co Cię nie zabije to Cię wzmocni! Laughing Ważne żeby nie przeszkadzało... Rolling Eyes ... Tobie i innym ( żony nie wliczam, im zawsze przeszkadza Laughing )

_________________
Pieniądze szczęścia nie dają. Ale pozwalają wygodnie być nieszczęśliwym.

Jedzmy gówno... – Miliony much nie mogą się mylić  Wink

Quidquid agis, prudenter agas et respice finem  Twisted Evil
Powrót do góry Go down
barura




Liczba postów : 8236
Registration date : 22/10/2009

UFO - 16.05.2013r. - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.05.2013r.   UFO - 16.05.2013r. - Page 18 EmptyCzw 16 Maj 2013, 23:02

i Rasija.


Organizacje pozarządowe chcą wyjaśnień Putina
11 kwi, 20:08 PAP

Pytany w tym tygodniu w niemieckiej telewizji o niedawne inspekcje w siedzibach licznych organizacji pozarządowych w Rosji prezydent Putin powiedział, że celem tych kontroli jest ustalenie źródeł i skali funduszy otrzymywanych przez rosyjskie organizacje pozarządowe z zagranicy. Jego zdaniem organizacje te są finansowane z zagranicy "na masową skalę"; podkreślił, że rosyjskie NGO dostały tylko w ciągu ostatnich czterech miesięcy 28 mld rubli (ok. 684 mln euro).

Liderzy NGO, w tym stowarzyszeń Memoriał i Gołos oraz ponad 50 innych organizacji, utrzymują w liście otwartym do prezydenta, że przytoczone przez niego liczby są co najmniej dziesięciokrotnie zawyżone. Zaapelowali, jak pisze agencja Associated Press, by Putin udokumentował dane. Zachęcali też Putina, by zlecił opublikowanie listy 654 NGO i sum, jakie otrzymały w ciągu ostatnich 4 miesięcy.





Jusa.



Urząd podatkowy przyznał w ubiegłym tygodniu, że celowo szykanował konserwatywne grupy związane z ruchem Tea Party, utrudniając im uzyskanie statusu organizacji nienastawionych na zysk. Starających się o ten przywilej poddawano dodatkowym kontrolom, wydłużając procedury i żądając przedstawienia ogromnej liczby dokumentów. Według środowego oświadczenia IRS Miller pełniący wówczas obowiązki zastępcy komisarza agencji wiedział przynajmniej od maja 2012 roku o tych praktykach.




troszkę podobne historie. Skąd to podobienstwo? scratch
Powrót do góry Go down
Generał

Generał


Liczba postów : 9866
Registration date : 28/04/2011

UFO - 16.05.2013r. - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.05.2013r.   UFO - 16.05.2013r. - Page 18 EmptyCzw 16 Maj 2013, 23:03

Piotrek691 napisał:
OpCjOnEr napisał:
Chodząca lala Barbie Shocked

https://www.facebook.com/ValeriaLukyanova/photos_stream

affraid o w pysk


To nie jest grafika komputerowa - to żywa laska affraid

Od razu widać, że nasza RUSKA. Na 200% bez bobra cheers

nie wiem czy to coś można wyruchać skoro jest lalką to pewnie ma cipę bez dziury
Powrót do góry Go down
Piotrek691

Piotrek691


Liczba postów : 8186
Location : Mokotów
Registration date : 15/04/2010

UFO - 16.05.2013r. - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.05.2013r.   UFO - 16.05.2013r. - Page 18 EmptyCzw 16 Maj 2013, 23:04

OpCjOnEr napisał:
Ale coś to mi nie pasuje:

LSD robi totalny kibel z mózgu, że po pewnym czasie używania przestajesz kontaktować rzeczywistość i haluny ci się pierdolą z realem.
Hera i koka uzależniają zajebiście szybko (u niektórych nawet po parukrotnym zażyciu) a alkohol jednak tak łatwo nie uzależnia. Trzeba naprawdę ostro i często gęsto chlać by się uzależnić. Prawie wszyscy ludzie na świecie przynajmniej raz na jakiś czas spożywają alkohol i jakoś odsetek chorych alkoholiqw jest stosunkowo niewielki w populacji i generalnie jakichś mega zauważalnych szkód to nie wyrządza pod warunkiem, że sie nie przesadza.

Jestem pewny, że gdyby porównać ilość alko jaki spożyłem w życiu w browarach i małpkach i zamienić go np. na koke czy herę, która niby wg tej tabeli jest mniej szkodliwa) to już 10 lat temu bym pewnie był ćpunem ze strzykawką pod PKP a dziś bym zdychał.

To trochę takie pierdolenie o Chopinie.

Nieprawda. Nie bierzesz pod uwagę, że alkohol jest dostępny wszędzie i w sumie za niewielkie pieniądze. Pozostałe drugi są nielegalne, więc trudno dostępne, a dwa bardzo drogie. Gdyby były tak dostępne jak Alk to prawdopodobnie byłoby zgodnie z tą tabelą. Najlepszy przykład Holendrzy. Trawa jest tam legalna, ale raczej użytkownikami są napalone leszcze z całego świata, gdzie jest to illegal. Holendrzy raczej mało lub w ogóle z tego nie korzystają.

Co do LSD to brałeś, że się wypowiadasz? Ja brałem na studiach kilka....dziesiąt razy i nic mi się nie poprzestawiało.
Powrót do góry Go down
Generał

Generał


Liczba postów : 9866
Registration date : 28/04/2011

UFO - 16.05.2013r. - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.05.2013r.   UFO - 16.05.2013r. - Page 18 EmptyCzw 16 Maj 2013, 23:08

Piotrek691 napisał:
OpCjOnEr napisał:
Ale coś to mi nie pasuje:

LSD robi totalny kibel z mózgu, że po pewnym czasie używania przestajesz kontaktować rzeczywistość i haluny ci się pierdolą z realem.
Hera i koka uzależniają zajebiście szybko (u niektórych nawet po parukrotnym zażyciu) a alkohol jednak tak łatwo nie uzależnia. Trzeba naprawdę ostro i często gęsto chlać by się uzależnić. Prawie wszyscy ludzie na świecie przynajmniej raz na jakiś czas spożywają alkohol i jakoś odsetek chorych alkoholiqw jest stosunkowo niewielki w populacji i generalnie jakichś mega zauważalnych szkód to nie wyrządza pod warunkiem, że sie nie przesadza.

Jestem pewny, że gdyby porównać ilość alko jaki spożyłem w życiu w browarach i małpkach i zamienić go np. na koke czy herę, która niby wg tej tabeli jest mniej szkodliwa) to już 10 lat temu bym pewnie był ćpunem ze strzykawką pod PKP a dziś bym zdychał.

To trochę takie pierdolenie o Chopinie.

Nieprawda. Nie bierzesz pod uwagę, że alkohol jest dostępny wszędzie i w sumie za niewielkie pieniądze. Pozostałe drugi są nielegalne, więc trudno dostępne, a dwa bardzo drogie. Gdyby były tak dostępne jak Alk to prawdopodobnie byłoby zgodnie z tą tabelą. Najlepszy przykład Holendrzy. Trawa jest tam legalna, ale raczej użytkownikami są napalone leszcze z całego świata, gdzie jest to illegal. Holendrzy raczej mało lub w ogóle z tego nie korzystają.

Co do LSD to brałeś, że się wypowiadasz? Ja brałem na studiach kilka....dziesiąt razy i nic mi się nie poprzestawiało.

jakbyś brał lsd kilkadziesiąt razy to już byś teraz w psychiatryku siedział
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 16.05.2013r. - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.05.2013r.   UFO - 16.05.2013r. - Page 18 EmptyCzw 16 Maj 2013, 23:08

OpCjOnEr napisał:
Ale coś to mi nie pasuje:

UFO - 16.05.2013r. - Page 18 _49735645_drugs_comparisons_464gr

LSD robi totalny kibel z mózgu, że po pewnym czasie używania przestajesz kontaktować rzeczywistość i haluny ci się pierdolą z realem.
Hera i koka uzależniają zajebiście szybko (u niektórych nawet po parukrotnym zażyciu) a alkohol jednak tak łatwo nie uzależnia. Trzeba naprawdę ostro i często gęsto chlać by się uzależnić. Prawie wszyscy ludzie na świecie przynajmniej raz na jakiś czas spożywają alkohol i jakoś odsetek chorych alkoholiqw jest stosunkowo niewielki w populacji i generalnie jakichś mega zauważalnych szkód to nie wyrządza pod warunkiem, że sie nie przesadza.

Jestem pewny, że gdyby porównać ilość alko jaki spożyłem w życiu w browarach i małpkach i zamienić go np. na koke czy herę, która niby wg tej tabeli jest mniej szkodliwa) to już 10 lat temu bym pewnie był ćpunem ze strzykawką pod PKP a dziś bym zdychał.

To trochę takie pierdolenie o Chopinie.
ktore z tych substancji zazywales i ile znasz osob ktore je zazywaly ze sie wyrazasz jak znawca?
LSD jets najmniej toksycznym i szkodliwym narkotykiem, gadasz zupelnie od rzeczy.LSD nawet nie powoduje euforii i nie moze byc brane ciagami.
Z tych co pija uzaleznia sie okolo 18% co biorac pod uwage powszechnosc alkoholu jest znaczna liczba.

I ja jestem pewien ze kazdy z tych zuli ktory siedzi na dworcu gdyby palil grama marychy za kazde pol litra wodki ktore wypil to nigdy by nie byl w oplakanym stanie.
Tak czy inaczej pierdolisz o rzeczach o ktorych nie masz zielonego pojecia.Jak sie znasz na dziwkach to na sie w tym specjalizuj branze farmaceutyczna zostaw innym:D
Powrót do góry Go down
barura




Liczba postów : 8236
Registration date : 22/10/2009

UFO - 16.05.2013r. - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.05.2013r.   UFO - 16.05.2013r. - Page 18 EmptyCzw 16 Maj 2013, 23:09

MP on Google tax avoidance scheme: 'I think that you do evil'

Google and Amazon face fresh attack over claims that their multibillion-pound UK-facing businesses should not be taxed


pod różnymi artykulikami można se pisać komentarze, a pod takim baaaaardzo gorącym tematem nie ma takiej moszliwości. w ramach demokracji. wpieriod, przeca.

Powrót do góry Go down
Piotrek691

Piotrek691


Liczba postów : 8186
Location : Mokotów
Registration date : 15/04/2010

UFO - 16.05.2013r. - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.05.2013r.   UFO - 16.05.2013r. - Page 18 EmptyCzw 16 Maj 2013, 23:11

Generał napisał:
Piotrek691 napisał:
OpCjOnEr napisał:
Ale coś to mi nie pasuje:

LSD robi totalny kibel z mózgu, że po pewnym czasie używania przestajesz kontaktować rzeczywistość i haluny ci się pierdolą z realem.
Hera i koka uzależniają zajebiście szybko (u niektórych nawet po parukrotnym zażyciu) a alkohol jednak tak łatwo nie uzależnia. Trzeba naprawdę ostro i często gęsto chlać by się uzależnić. Prawie wszyscy ludzie na świecie przynajmniej raz na jakiś czas spożywają alkohol i jakoś odsetek chorych alkoholiqw jest stosunkowo niewielki w populacji i generalnie jakichś mega zauważalnych szkód to nie wyrządza pod warunkiem, że sie nie przesadza.

Jestem pewny, że gdyby porównać ilość alko jaki spożyłem w życiu w browarach i małpkach i zamienić go np. na koke czy herę, która niby wg tej tabeli jest mniej szkodliwa) to już 10 lat temu bym pewnie był ćpunem ze strzykawką pod PKP a dziś bym zdychał.

To trochę takie pierdolenie o Chopinie.

Nieprawda. Nie bierzesz pod uwagę, że alkohol jest dostępny wszędzie i w sumie za niewielkie pieniądze. Pozostałe drugi są nielegalne, więc trudno dostępne, a dwa bardzo drogie. Gdyby były tak dostępne jak Alk to prawdopodobnie byłoby zgodnie z tą tabelą. Najlepszy przykład Holendrzy. Trawa jest tam legalna, ale raczej użytkownikami są napalone leszcze z całego świata, gdzie jest to illegal. Holendrzy raczej mało lub w ogóle z tego nie korzystają.

Co do LSD to brałeś, że się wypowiadasz? Ja brałem na studiach kilka....dziesiąt razy i nic mi się nie poprzestawiało.

jakbyś brał lsd kilkadziesiąt razy to już byś teraz w psychiatryku siedział

Brałem i nie siedzę. Za to Ty nie brałeś, ale jak widać jesteś pewnie ekspertem Very Happy
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 16.05.2013r. - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.05.2013r.   UFO - 16.05.2013r. - Page 18 EmptyCzw 16 Maj 2013, 23:11

Generał napisał:
Piotrek691 napisał:
OpCjOnEr napisał:
Ale coś to mi nie pasuje:

LSD robi totalny kibel z mózgu, że po pewnym czasie używania przestajesz kontaktować rzeczywistość i haluny ci się pierdolą z realem.
Hera i koka uzależniają zajebiście szybko (u niektórych nawet po parukrotnym zażyciu) a alkohol jednak tak łatwo nie uzależnia. Trzeba naprawdę ostro i często gęsto chlać by się uzależnić. Prawie wszyscy ludzie na świecie przynajmniej raz na jakiś czas spożywają alkohol i jakoś odsetek chorych alkoholiqw jest stosunkowo niewielki w populacji i generalnie jakichś mega zauważalnych szkód to nie wyrządza pod warunkiem, że sie nie przesadza.

Jestem pewny, że gdyby porównać ilość alko jaki spożyłem w życiu w browarach i małpkach i zamienić go np. na koke czy herę, która niby wg tej tabeli jest mniej szkodliwa) to już 10 lat temu bym pewnie był ćpunem ze strzykawką pod PKP a dziś bym zdychał.

To trochę takie pierdolenie o Chopinie.

Nieprawda. Nie bierzesz pod uwagę, że alkohol jest dostępny wszędzie i w sumie za niewielkie pieniądze. Pozostałe drugi są nielegalne, więc trudno dostępne, a dwa bardzo drogie. Gdyby były tak dostępne jak Alk to prawdopodobnie byłoby zgodnie z tą tabelą. Najlepszy przykład Holendrzy. Trawa jest tam legalna, ale raczej użytkownikami są napalone leszcze z całego świata, gdzie jest to illegal. Holendrzy raczej mało lub w ogóle z tego nie korzystają.

Co do LSD to brałeś, że się wypowiadasz? Ja brałem na studiach kilka....dziesiąt razy i nic mi się nie poprzestawiało.

jakbyś brał lsd kilkadziesiąt razy to już byś teraz w psychiatryku siedział

szkodliwosc LSD to jakis pojebany mit, tego sie nawet nie da przedawkowac nie jest znany ani jedne przypadek smierci w wyniku przedawkowania LSd za to od gorzaly umiera kilkadziesiat tysiecy osob rocznie (trzeba tez dodac wypadki samochodowe, choroby zoladka i watroby etc).
Jedyne co moze spotkac zlego po LSD to bad trip ,ale obudzic sie na izbie po alkoholu z informacja ze sie zabilo kilka osob po pijaku jadac samochodem jest chyba najgorszym bad tripem:D


Ostatnio zmieniony przez kaczor dnia Czw 16 Maj 2013, 23:13, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 16.05.2013r. - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.05.2013r.   UFO - 16.05.2013r. - Page 18 EmptyCzw 16 Maj 2013, 23:12

nomad napisał:
OpCjOnEr napisał:
Zamknąłem w pizdu 1.5272 bo się spałowało a spać idę. Inwestorzy będą do rana myśleć co teraz zrobić z tą czarną świeczką.

Biegłeś ?

No tak - pisałem wcześniej. Też nie czytasz forum.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 16.05.2013r. - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.05.2013r.   UFO - 16.05.2013r. - Page 18 EmptyCzw 16 Maj 2013, 23:13

kaczor napisał:
Generał napisał:
Piotrek691 napisał:
OpCjOnEr napisał:
Ale coś to mi nie pasuje:

LSD robi totalny kibel z mózgu, że po pewnym czasie używania przestajesz kontaktować rzeczywistość i haluny ci się pierdolą z realem.
Hera i koka uzależniają zajebiście szybko (u niektórych nawet po parukrotnym zażyciu) a alkohol jednak tak łatwo nie uzależnia. Trzeba naprawdę ostro i często gęsto chlać by się uzależnić. Prawie wszyscy ludzie na świecie przynajmniej raz na jakiś czas spożywają alkohol i jakoś odsetek chorych alkoholiqw jest stosunkowo niewielki w populacji i generalnie jakichś mega zauważalnych szkód to nie wyrządza pod warunkiem, że sie nie przesadza.

Jestem pewny, że gdyby porównać ilość alko jaki spożyłem w życiu w browarach i małpkach i zamienić go np. na koke czy herę, która niby wg tej tabeli jest mniej szkodliwa) to już 10 lat temu bym pewnie był ćpunem ze strzykawką pod PKP a dziś bym zdychał.

To trochę takie pierdolenie o Chopinie.

Nieprawda. Nie bierzesz pod uwagę, że alkohol jest dostępny wszędzie i w sumie za niewielkie pieniądze. Pozostałe drugi są nielegalne, więc trudno dostępne, a dwa bardzo drogie. Gdyby były tak dostępne jak Alk to prawdopodobnie byłoby zgodnie z tą tabelą. Najlepszy przykład Holendrzy. Trawa jest tam legalna, ale raczej użytkownikami są napalone leszcze z całego świata, gdzie jest to illegal. Holendrzy raczej mało lub w ogóle z tego nie korzystają.

Co do LSD to brałeś, że się wypowiadasz? Ja brałem na studiach kilka....dziesiąt razy i nic mi się nie poprzestawiało.

jakbyś brał lsd kilkadziesiąt razy to już byś teraz w psychiatryku siedział

szkodliwosc LSD to jakis pojebany mit, tego sie nawet nie da przedawkowac nie jest znany ani jedne przypadek smierci w wyniku przedawkowania LSd za to od gorzaly umiera kilkadziesiat tysiecy osob rocznie (trzeba tez dodac wypadki samochodowe, choroby zoladka i watroby etc)

To bierz sobie tabsa co kilka dni skoro to takie lightowe.
Powrót do góry Go down
Krzysztof

Krzysztof


Liczba postów : 7411
Registration date : 28/08/2007

UFO - 16.05.2013r. - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.05.2013r.   UFO - 16.05.2013r. - Page 18 EmptyCzw 16 Maj 2013, 23:13

BORowik napisał:


Co Cię nie zabije to Cię wzmocni! Laughing Ważne żeby nie przeszkadzało... Rolling Eyes ... Tobie i innym ( żony nie wliczam, im zawsze przeszkadza Laughing )
Tutaj muszę powiedzieć, że aczkolwiek jest to stereotyp i pewnie tak jest w większości przypadków, ale moja żona jest w tym względzie wyrozumiała, a nawet towarzyszką... Very Happy


Ostatnio zmieniony przez Krzysztof dnia Czw 16 Maj 2013, 23:14, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
BORowik

BORowik


Liczba postów : 3065
Age : 54
Location : prawie w Wawie?
Registration date : 12/12/2007

UFO - 16.05.2013r. - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.05.2013r.   UFO - 16.05.2013r. - Page 18 EmptyCzw 16 Maj 2013, 23:14

Sorki za off topic... znaffcy qrwa... Evil or Very Mad
Będzie przyspieszenie w dół czy nie bo to już tak 15 dzień... Laughing

UFO - 16.05.2013r. - Page 18 Eurcad-d1-x-trade-brokers

_________________
Pieniądze szczęścia nie dają. Ale pozwalają wygodnie być nieszczęśliwym.

Jedzmy gówno... – Miliony much nie mogą się mylić  Wink

Quidquid agis, prudenter agas et respice finem  Twisted Evil
Powrót do góry Go down
nomad

nomad


Liczba postów : 21004
Location : Narewka
Registration date : 20/01/2008

UFO - 16.05.2013r. - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.05.2013r.   UFO - 16.05.2013r. - Page 18 EmptyCzw 16 Maj 2013, 23:14

nomad napisał:
Dzisiaj bijemy rekordy ... ufostronek cheers

osiągnęliśmy szczyty z 15 kwietnia, ale jeszcze możemy pobić
Powrót do góry Go down
spiter

spiter


Liczba postów : 1078
Age : 39
Location : Pozen
Registration date : 28/03/2012

UFO - 16.05.2013r. - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.05.2013r.   UFO - 16.05.2013r. - Page 18 EmptyCzw 16 Maj 2013, 23:15

Maryśka jest rewelacyjna, ale uzależnia psychicznie.
Raz na dwa tygodnie to wszystko można..ważne żeby 1 lub 2 dniowa zabawa nie zamieniła się w maraton..
Jutro piątek więc przypominam o spojrzeniu na tygodniowe wykresy...
Trzymam się zasady jak chce zakończyc czocho tydzień, żeby nikt nie wiedział co się wydarzy w przyszłym..
Dobranoc
Powrót do góry Go down
Generał

Generał


Liczba postów : 9866
Registration date : 28/04/2011

UFO - 16.05.2013r. - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.05.2013r.   UFO - 16.05.2013r. - Page 18 EmptyCzw 16 Maj 2013, 23:16

Piotrek691 napisał:
Generał napisał:
Piotrek691 napisał:
OpCjOnEr napisał:
Ale coś to mi nie pasuje:

LSD robi totalny kibel z mózgu, że po pewnym czasie używania przestajesz kontaktować rzeczywistość i haluny ci się pierdolą z realem.
Hera i koka uzależniają zajebiście szybko (u niektórych nawet po parukrotnym zażyciu) a alkohol jednak tak łatwo nie uzależnia. Trzeba naprawdę ostro i często gęsto chlać by się uzależnić. Prawie wszyscy ludzie na świecie przynajmniej raz na jakiś czas spożywają alkohol i jakoś odsetek chorych alkoholiqw jest stosunkowo niewielki w populacji i generalnie jakichś mega zauważalnych szkód to nie wyrządza pod warunkiem, że sie nie przesadza.

Jestem pewny, że gdyby porównać ilość alko jaki spożyłem w życiu w browarach i małpkach i zamienić go np. na koke czy herę, która niby wg tej tabeli jest mniej szkodliwa) to już 10 lat temu bym pewnie był ćpunem ze strzykawką pod PKP a dziś bym zdychał.

To trochę takie pierdolenie o Chopinie.

Nieprawda. Nie bierzesz pod uwagę, że alkohol jest dostępny wszędzie i w sumie za niewielkie pieniądze. Pozostałe drugi są nielegalne, więc trudno dostępne, a dwa bardzo drogie. Gdyby były tak dostępne jak Alk to prawdopodobnie byłoby zgodnie z tą tabelą. Najlepszy przykład Holendrzy. Trawa jest tam legalna, ale raczej użytkownikami są napalone leszcze z całego świata, gdzie jest to illegal. Holendrzy raczej mało lub w ogóle z tego nie korzystają.

Co do LSD to brałeś, że się wypowiadasz? Ja brałem na studiach kilka....dziesiąt razy i nic mi się nie poprzestawiało.

jakbyś brał lsd kilkadziesiąt razy to już byś teraz w psychiatryku siedział

Brałem i nie siedzę. Za to Ty nie brałeś, ale jak widać jesteś pewnie ekspertem Very Happy

pierdolenie że jak ktoś nie brał to nie wie
są ludzie co opublikowali badania na ten temat i wystarczy je poczytać
jak ktoś mi powie że jestem głupi bo nie brałem wiec jak mogę sie wypowiadać oznacza że sam jest ograniczony i pewnie nie wie że nie trzeba być na księżycu by wiedzieć że on istnieje naprawde
Powrót do góry Go down
spiter

spiter


Liczba postów : 1078
Age : 39
Location : Pozen
Registration date : 28/03/2012

UFO - 16.05.2013r. - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.05.2013r.   UFO - 16.05.2013r. - Page 18 EmptyCzw 16 Maj 2013, 23:17

BORowik napisał:
Sorki za off topic... znaffcy qrwa... Evil or Very Mad
Będzie przyspieszenie w dół czy nie bo to już tak 15 dzień... Laughing

UFO - 16.05.2013r. - Page 18 Eurcad-d1-x-trade-brokers

Z tego wykresu to mi krótkoterminowe L wychodzi scratch
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 16.05.2013r. - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.05.2013r.   UFO - 16.05.2013r. - Page 18 EmptyCzw 16 Maj 2013, 23:18

Kaczor tak pierdolisz jakby tylko po alko można było powodować śmiertelne wypadki bądź nieświadomie zabijać ludzi.

A po innych drugach to już nie? scratch Nawet po maryśce prowadząc pojazd jesteś w stanie niezdatnym do prowadzenia bo się reflex stępia i widzisz nieco wypaczoną rzeczywistość.
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 16.05.2013r. - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.05.2013r.   UFO - 16.05.2013r. - Page 18 EmptyCzw 16 Maj 2013, 23:18

OpCjOnEr napisał:
kaczor napisał:
Generał napisał:
Piotrek691 napisał:
OpCjOnEr napisał:
Ale coś to mi nie pasuje:

LSD robi totalny kibel z mózgu, że po pewnym czasie używania przestajesz kontaktować rzeczywistość i haluny ci się pierdolą z realem.
Hera i koka uzależniają zajebiście szybko (u niektórych nawet po parukrotnym zażyciu) a alkohol jednak tak łatwo nie uzależnia. Trzeba naprawdę ostro i często gęsto chlać by się uzależnić. Prawie wszyscy ludzie na świecie przynajmniej raz na jakiś czas spożywają alkohol i jakoś odsetek chorych alkoholiqw jest stosunkowo niewielki w populacji i generalnie jakichś mega zauważalnych szkód to nie wyrządza pod warunkiem, że sie nie przesadza.

Jestem pewny, że gdyby porównać ilość alko jaki spożyłem w życiu w browarach i małpkach i zamienić go np. na koke czy herę, która niby wg tej tabeli jest mniej szkodliwa) to już 10 lat temu bym pewnie był ćpunem ze strzykawką pod PKP a dziś bym zdychał.

To trochę takie pierdolenie o Chopinie.

Nieprawda. Nie bierzesz pod uwagę, że alkohol jest dostępny wszędzie i w sumie za niewielkie pieniądze. Pozostałe drugi są nielegalne, więc trudno dostępne, a dwa bardzo drogie. Gdyby były tak dostępne jak Alk to prawdopodobnie byłoby zgodnie z tą tabelą. Najlepszy przykład Holendrzy. Trawa jest tam legalna, ale raczej użytkownikami są napalone leszcze z całego świata, gdzie jest to illegal. Holendrzy raczej mało lub w ogóle z tego nie korzystają.

Co do LSD to brałeś, że się wypowiadasz? Ja brałem na studiach kilka....dziesiąt razy i nic mi się nie poprzestawiało.

jakbyś brał lsd kilkadziesiąt razy to już byś teraz w psychiatryku siedział

szkodliwosc LSD to jakis pojebany mit, tego sie nawet nie da przedawkowac nie jest znany ani jedne przypadek smierci w wyniku przedawkowania LSd za to od gorzaly umiera kilkadziesiat tysiecy osob rocznie (trzeba tez dodac wypadki samochodowe, choroby zoladka i watroby etc)

To bierz sobie tabsa co kilka dni skoro to takie lightowe.
Po co mam to brack skoro mi odpowiada moj obecny stan psychiczny?Twoja uwaga jets zupelnie z dupy bo prownywalismy rozne substancje, nei pisalismy o tym czy w ogole cos brac czy nie. ale jakbym mial do wyboru chlac wode czy wziac kwasa to wolabym kwasa, przynajmniej mam pewnosc ze bede sie zachowywal jak czlowiek a nie jak jakies belkoczace zwierze.
Poza tym LSD jest w mikrogramach wiec nie ma mowy o zadnych tabsach, od razu widac ze nie masz pojecia o czym mowisz
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 16.05.2013r. - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.05.2013r.   UFO - 16.05.2013r. - Page 18 EmptyCzw 16 Maj 2013, 23:19

Generał napisał:
Piotrek691 napisał:
OpCjOnEr napisał:
Chodząca lala Barbie Shocked

https://www.facebook.com/ValeriaLukyanova/photos_stream

affraid o w pysk


To nie jest grafika komputerowa - to żywa laska affraid

Od razu widać, że nasza RUSKA. Na 200% bez bobra cheers

nie wiem czy to coś można wyruchać skoro jest lalką to pewnie ma cipę bez dziury

Wąska w pasie - dobrze pcha się.
Powrót do góry Go down
Generał

Generał


Liczba postów : 9866
Registration date : 28/04/2011

UFO - 16.05.2013r. - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.05.2013r.   UFO - 16.05.2013r. - Page 18 EmptyCzw 16 Maj 2013, 23:20

Opis

LSD to środek z grupy halucynogenów, związek kwasu lizergowego, powszechnie znany jako „kwas”, powodujący omamy wzrokowe, słuchowe i dotykowe. LSD jest jednym z najtańszych i najszerzej dostępnych narkotyków. Praktycznie całkowicie wyparło ono inne psychodeliki. Od ponad dwudziestu lat jest to najpopularniejszy środek halucynogenny. Substancją aktywną w LSD jest dietyloamid kwasu lizergowego (LSD-25).

Zastosowanie w medycynie

Najpoważniejsze próby medycznego stosowania LSD dotyczyły psychiatrii, a dokładnie leczenia schizofreników. Niestety trudno znaleźć w literaturze wiarygodne opisy efektów terapeutycznych LSD w tym ujęciu, mimo iż w latach pięćdziesiątych i sześćdziesiątych opublikowano ponad tysiąc badań dotyczących około 40 tysięcy pacjentów.



Działanie fizjologiczne

zawroty głowy
rozszerzenie źrenic i suchość w ustach
drżenie mięśniowe i skurcze mięśni klatki piersiowej
osłabienie i nudności
kołatanie serca
wzrost ciśnienia krwi
zapis fal mózgowych (EEG) osoby znajdującej się pod wpływem LSD-25 przypomina stan pobudzenia i niepokoju
rozszerzenie źrenic i silne poty to dodatkowe objawy fizyczne pojawiające się przy zatruciu LSD
Długość działania

Efekty zależą od ilości użytego LSD i osiągają szczyt w przeciągu okresu od jednej do trzech godzin po zażyciu środka. Halucynacje mogą trwać od 8 do 12 godzin.

Odczucia subiektywne

Osoba pod wpływem LSD jest bardzo podatna na każdy rodzaj sugestii, w szczególności autosugestię. Zarówno rodzaj halucynacji, jak i ich treść są uzależnione od nastawienia osoby zażywającej środek i od atmosfery, w której dochodzi do jego użycia.

Pozornie „pozytywne” efekty działania

Wywoływane przez LSD, pod względem psychicznym, objawy są bardzo różnorodne. Niemniej jednak do najczęściej pojawiających się można zaliczyć:

zmianę poczucia kształtów i barw
niewyraźne widzenie całości i ostrzejsze widzenie kontrastów
wyostrzenie słuchu
poczucie obcości własnego ciała
omamy, złudzenia i urojenia wzrokowe
zmiany nastroju i euforię
subiektywne poczucie wolniejszego upływu czasu
gonitwę myśli i zmniejszenie zdolności krytycznego osądu.
Czasem pojawia się uczucie lekkości, bądź przeciwnie – ociężałości. Przedmioty widziane po otwarciu oczu zwykle zdają się błyszczeć, a nawet najprostsze z nich nabierają niezwykłego znaczenia symbolicznego.

Negatywne efekty działania

problemy z zachowaniem równowagi i mówieniem
zła ocena odległości oraz własnych umiejętności
niespójność wypowiedzi
zimne dłonie i stopy
wymioty
uczucie nacisku na klatkę piersiową („ciasny sweterek”)
uczucie oszołomienia, osamotnienia
depersonalizacja
bezsenność
panika, lęk, płacz, śmiech
„złe podróże” (bad trip) – stany charakteryzujące się m.in. poczuciem utraty zmysłów, halucynacjami o bardzo przerażającej treści, nieprzyjemnymi doznaniami dotyczącymi własnego ciała


Formy występowania i sposoby przyjmowania

Najczęstszą formą tego psychodeliku są będące w nielegalnej dystrybucji kolorowe papierowe znaczki wielkości przedstawiające różne symbole graficzne – nasączone roztworem LSD.
Stosowane są one doustnie (ssanie lub włożenie pod język).
LSD ma niezwykle niską dawkę efektywną: każdy znaczek zawiera ok. 300 mikrogramów LSD (w Polsce czasem 100 mikrogramów z dodatkiem amfetaminy dla wzmocnienia efektu).
Prędkość działania LSD jest zależna od sposobu przyjęcia środka. I tak, brany doustnie (droga pokarmowa) przynosi efekty dopiero po ponad 40 minutach, u osób szczególnie wrażliwych – wcześniej, nawet po 15.
Często jest przyjmowana poprzez włożenie pod język, a więc wchłaniana przez dziąsła.
LSD może być również, co jest szczególnie niebezpieczne, włożona pod powiekę oka.
Właściwości uzależniające

Uzależnienie psychiczne

Występuje raczej rzadko – tylko wyjątkowo prowadzi do nieodpartej chęci ponownego przyjęcia.

Uzależnienie fizyczne

Brak możliwości fizycznego uzależnienia – niezależnie od częstotliwości przyjmowania, organizm nie włącza LSD do metabolizmu. Nie zaobserwowano, oprócz uczucia ospałości i czasem przygnębienia, żadnych objawów abstynencji po odstawieniu LSD.

Zjawisko tolerancji

Zauważono, że częste używanie LSD powoduje nieznaczny wzrost tolerancji. Wzrost ten waha się w granicach od 15 do 25%.

Zewnętrzne oznaki używania

rozszerzone źrenice i słaba ich reakcja na światło
dziwne, nieracjonalne wypowiedzi
wesołkowatość i bełkotliwa mowa
brak koordynacji ruchowej i widoczne zaburzenie orientacji przestrzennej
Na co należy zwrócić uwagę

bibułka nasączana roztworem
cukier w kostkach
opłatki
małe tubki z płynem
silny zapach potu


Nazwy slangowe

kwas, kwach, kwasik, papierek, krysztatek, kamyczek, trip, ejsid, tejbs, listek
nazwy własne bibułek z kolorowym nadrukiem, np. Asterix


Szczególne zagrożenia i niebezpieczeństwa

Mimo, że zazwyczaj osoba odurzona LSD zdaje sobie sprawę z tego, że jest pod wpływem halucynacji – niebezpieczeństwo dla życia i zdrowia może wynikać z nieracjonalnego zachowania się: błędnej oceny odległości, czasu i własnych możliwości.
Ciągłe zażywanie LSD powoduje uszkodzenia mózguoraz zmiany chromosomalne.
Szczególnie przy stosowaniu zbyt dużych dawek mogą pojawić się poważne urojenia, które wpływając na zachowanie zagrożą bezpieczeństwu odurzonej osoby.
W przypadku używania LSD, u niektórych osób może mieć to wpływ na wyzwalanie się stanów psychotycznych (indukcja schorzeń psychiatrycznych) a także na występowanie tendencji samobójczych.
Flashback – możliwość ponownego, chwilowego wystąpienia wrażeń i halucynacji doznanych podczas odurzenia mająca miejsce w pewnym odstępie czasowym od momentu odurzenia (nawet po kilku tygodniach czy miesiącach).
Przedawkowanie ze śmiertelnym skutkiem nie jest możliwe – nie występuje zagrożenie życia bezpośrednio ze strony samej substancji chemicznej.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 16.05.2013r. - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.05.2013r.   UFO - 16.05.2013r. - Page 18 EmptyCzw 16 Maj 2013, 23:22

Krzysztof napisał:
OpCjOnEr napisał:
Jak sobie strzelę 3-4 browarki na tydzień w weekenda to to mnie zabije? Shocked

Bez przesady, benzoesan sodu i sorbinian potasu w żarciu bardziej szkodliwy jest.

Jasne jak ktoś doi po 5 browarów dziennie albo wódkę jakąś dzień po dniu regularnie no to jest juś problem.
Badania naukowe w tym temacie są zgodne, małe dawki przyjmowane regularnie (np. codziennie) nie wyrządzają organizmowi szkód, wręcz uodparniają na substancję. Oczywiście wszystko jest kwestią dawki (zgodnie z zasadą Paracelsusa) co trzeba rozważyć. Reasumując, 3-4 browarki (np. raz w tygodnu) w jednej dawce mogą być bardziej obciążające dla organizmu niż 1 browar codziennie.

Tylko ja sie boję tej regularności. Jak się tak nauczę, że codziennie browar to się boję, że później nie będę mógł żyć bez tego browara. Surprised Wolę w weekend wypić bo wiem że to weekend.

Ponoć właśnie regularność (nawet w małych ilościach) jest najprostszą drogą do uzależnienia. Są tacy, którzy sobie muszą koniaczka czy małpeczkę strzelić codziennie... i później się okazuje, że w zasadzie on(a) nie jest w stanie zasnąć bez tego.. a to juś jest alkoholizm.
Lepiej nawet sie zajebać raz na tydzień czy dwa i później nic. Tak mi się wydaje.
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 16.05.2013r. - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.05.2013r.   UFO - 16.05.2013r. - Page 18 EmptyCzw 16 Maj 2013, 23:23

OpCjOnEr napisał:
Kaczor tak pierdolisz jakby tylko po alko można było powodować śmiertelne wypadki bądź nieświadomie zabijać ludzi.

A po innych drugach to już nie? scratch Nawet po maryśce prowadząc pojazd jesteś w stanie niezdatnym do prowadzenia bo się reflex stępia i widzisz nieco wypaczoną rzeczywistość.

Oprocz heroiny i opiatow albo barbituranow lub benzodiazepin nie widze powodu dla ktorego inne substancje mialyby znaczaco obnizac sprawnosc prowadzenia.Po amfetaminach refleks i koncentracja nawet wzrastaja.Palenie marihuany nijak sie ma do picia, bo po alkoholu wieksza czesc mozgu nei dziala albo dziala nieprawidlowo, dlatego ludzie sie zataczaja- nie sa w stanie kontrolowac podstawowych odruchow i wykonywac podstawowych czynnosci. Widziales zebys sie ktos po marihuanie zataczal?
Powrót do góry Go down
BORowik

BORowik


Liczba postów : 3065
Age : 54
Location : prawie w Wawie?
Registration date : 12/12/2007

UFO - 16.05.2013r. - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.05.2013r.   UFO - 16.05.2013r. - Page 18 EmptyCzw 16 Maj 2013, 23:24

UFO - 16.05.2013r. - Page 18 Kochamswjogrd


UFO - 16.05.2013r. - Page 18 Blany


UFO - 16.05.2013r. - Page 18 Dwingdwangmassivehugejo


UFO - 16.05.2013r. - Page 18 Tortv



I zaprawdę powiadam Wam, że żaden alkohol.... ech..... lecimy lecimy lecimy

_________________
Pieniądze szczęścia nie dają. Ale pozwalają wygodnie być nieszczęśliwym.

Jedzmy gówno... – Miliony much nie mogą się mylić  Wink

Quidquid agis, prudenter agas et respice finem  Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 16.05.2013r. - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.05.2013r.   UFO - 16.05.2013r. - Page 18 EmptyCzw 16 Maj 2013, 23:25

kaczor napisał:

Po co mam to brack skoro mi odpowiada moj obecny stan psychiczny?Twoja uwaga jets zupelnie z dupy bo prownywalismy rozne substancje, nei pisalismy o tym czy w ogole cos brac czy nie. ale jakbym mial do wyboru chlac wode czy wziac kwasa to wolabym kwasa, przynajmniej mam pewnosc ze bede sie zachowywal jak czlowiek a nie jak jakies belkoczace zwierze.
Poza tym LSD jest w mikrogramach wiec nie ma mowy o zadnych tabsach, od razu widac ze nie masz pojecia o czym mowisz

UFO - 16.05.2013r. - Page 18 50305 UFO - 16.05.2013r. - Page 18 50305 UFO - 16.05.2013r. - Page 18 50305 czyli z tego wynika, że uważasz, że po tym nawet żadnej fazy nie ma.

No tak, haluny typu że cię kwiatki gonią i chcą zjeść, to rzeczywiście jak człowiek.

To też zależy od stanu psychicznego bo można taką fazę załapać, że się zeschizujesz i z okna skoczysz.

A w czym to się bierze jak nie w tabletkach?
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 16.05.2013r. - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.05.2013r.   UFO - 16.05.2013r. - Page 18 EmptyCzw 16 Maj 2013, 23:26

BORowik napisał:
UFO - 16.05.2013r. - Page 18 Kochamswjogrd


I zaprawdę powiadam Wam, że żaden alkohol.... ech..... UFO - 16.05.2013r. - Page 18 840169 UFO - 16.05.2013r. - Page 18 840169 UFO - 16.05.2013r. - Page 18 840169

Tylko że browara popija lol!
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 16.05.2013r. - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.05.2013r.   UFO - 16.05.2013r. - Page 18 EmptyCzw 16 Maj 2013, 23:27

OpCjOnEr napisał:
kaczor napisał:

Po co mam to brack skoro mi odpowiada moj obecny stan psychiczny?Twoja uwaga jets zupelnie z dupy bo prownywalismy rozne substancje, nei pisalismy o tym czy w ogole cos brac czy nie. ale jakbym mial do wyboru chlac wode czy wziac kwasa to wolabym kwasa, przynajmniej mam pewnosc ze bede sie zachowywal jak czlowiek a nie jak jakies belkoczace zwierze.
Poza tym LSD jest w mikrogramach wiec nie ma mowy o zadnych tabsach, od razu widac ze nie masz pojecia o czym mowisz

UFO - 16.05.2013r. - Page 18 50305 UFO - 16.05.2013r. - Page 18 50305 UFO - 16.05.2013r. - Page 18 50305 czyli z tego wynika, że uważasz, że po tym nawet żadnej fazy nie ma.

No tak, haluny typu że cię kwiatki gonią i chcą zjeść, to rzeczywiście jak człowiek.

To też zależy od stanu psychicznego bo można taką fazę załapać, że się zeschizujesz i z okna skoczysz.

A w czym to się bierze jak nie w tabletkach?
Nie ma po tym haucynacji o jakich sie powszechnie mowi, to sa obiegowe dyrdymaly.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 16.05.2013r. - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.05.2013r.   UFO - 16.05.2013r. - Page 18 EmptyCzw 16 Maj 2013, 23:28

kaczor napisał:
OpCjOnEr napisał:
Kaczor tak pierdolisz jakby tylko po alko można było powodować śmiertelne wypadki bądź nieświadomie zabijać ludzi.

A po innych drugach to już nie? scratch Nawet po maryśce prowadząc pojazd jesteś w stanie niezdatnym do prowadzenia bo się reflex stępia i widzisz nieco wypaczoną rzeczywistość.

Oprocz heroiny i opiatow albo barbituranow lub benzodiazepin nie widze powodu dla ktorego inne substancje mialyby znaczaco obnizac sprawnosc prowadzenia.Po amfetaminach refleks i koncentracja nawet wzrastaja.Palenie marihuany nijak sie ma do picia, bo po alkoholu wieksza czesc mozgu nei dziala albo dziala nieprawidlowo, dlatego ludzie sie zataczaja- nie sa w stanie kontrolowac podstawowych odruchow i wykonywac podstawowych czynnosci. Widziales zebys sie ktos po marihuanie zataczal?

Nie zatacza się bo jej działanie jest INNE. Ale również zmienia świadomość i reflex tylko że w inny sposób. Przecież bakałem to wiem, że się z głupiej klamki można śmiać pół godziny i jeszcze wrażenia momentami, że ona się sama przybliża i oddala. To widząc pieszego na pasach będziesz się brechtał z niego zamiast się zatrzymać itp.
To jest tak samo stan niezdolności do prowadzenia pojazdów tylko że w inny sposób sie objawia. I mózg też nie działa w pełni prawidłowo.


Ostatnio zmieniony przez OpCjOnEr dnia Czw 16 Maj 2013, 23:29, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 16.05.2013r. - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.05.2013r.   UFO - 16.05.2013r. - Page 18 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 16.05.2013r.
Powrót do góry 
Strona 18 z 19Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Next
 Similar topics
-
» UFO - 15.03.2013r.
» UFO - 12.04.2013r
» UFO - 10.06.2013r.
» UFO - 22.10.2013r.
» UFO - 12.11.2013r.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: