Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 27.05.2013 r

Go down 
+40
Aligator
Generał
Liber GRIZZLI Abaci
SlumDog
myśliwyl
Krzysztof
karnak
REALISTA
Pan Nikt
EX
barura
Woman in love
zibi
mariner
delphia
BORowik
Janko Traderroo
Dave
tarzan
filip
neuron
Nadaje ze Stronia
Ezet
Reser
kaczor
rafalx
thorgall
barany
MoralnyNiepokój
MICHU
spiter
kLeszcz
nomad
janek
Diablo
Piotrek691
AgroTrader
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
Zahary
Zygmunt de Bill
44 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 19  Next
AutorWiadomość
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48091
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 27.05.2013 r - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.05.2013 r   UFO - 27.05.2013 r - Page 3 EmptyPon 27 Maj 2013, 08:17

OpCjOnEr napisał:
UFO - 27.05.2013 r - Page 3 R322010

Licząc po extremach to zaciąg był od 2.07 do 8.81 bo ta czwartkowa luka była z dupy.

Ale jak widać, inwestorzy kontynuują proces zerowania opcji.

czyli co ??
Julia dostałaby "po jajach " (gdyby zrealizowała ) ze swoim misternym planem na opcje

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
neuron
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
neuron


Liczba postów : 9793
Registration date : 29/02/2012

UFO - 27.05.2013 r - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.05.2013 r   UFO - 27.05.2013 r - Page 3 EmptyPon 27 Maj 2013, 08:19

wątek micha powoli niestety dominuje na forum
ja niestety też się to tego przyczyniłem
proponuje odpuścić trolowi i niech biega w pasiaku dobryżart
piszac dalej w ten sposób wzbudzamy w sobie niepotrzebne negatywne emocje
to co nas najbardziej wkurza to chyba przeświadczenie, że mamy 100% racji a gości idzie w zaparte i w konsekwencji ma niezły ubaw
coś jest w naturze człowieka, ze potrafimy intuicyjnie prędzej czy pózniej oddzielić ziarno od plew

_________________
...... a będzie giciej
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24657
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO - 27.05.2013 r - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.05.2013 r   UFO - 27.05.2013 r - Page 3 EmptyPon 27 Maj 2013, 08:20

Wczoraj żądałem od kaczora satysfakcji.
Ale wyczytałem w Kodeksie Honorowym art.1 że na pojedynek można wyzwać tylko człowieka honoru.
Także lipa.
Zostaje tylko przypierdolić nahajem po plecach.
dobryżart
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48091
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 27.05.2013 r - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.05.2013 r   UFO - 27.05.2013 r - Page 3 EmptyPon 27 Maj 2013, 08:24

MICHU napisał:
Argos napisał:
MICHU napisał:
Argos napisał:
MICHU napisał:
Argos napisał:
MICHU napisał:


no ja przeliczam swoje 0,1 Lota na Piotrkowe 0,5 Lota

czyli jak 700zł zamienia się w 3500

CUD

z tym ze on ma lepiej bo moze wieksze stopy dawać....ale niech będzie Smile

Ps. ja z powodu wątłego depo wypadłem właśnie na wonskim stopie

ale mam nadzieję że szlachta jedzie dalej doping

z powody wątłego depo dostałeś wątły wpierdol ?"

zamknij kurwo ryj

byle kto mnie nie obrazi wiec sie nie wysilaj

mój zartobliwy wpis odebrales jako atak na własną osobe
z Toba jest naprawdę źle

pozdrawiam

gdybyś wcześniej dostawał sesemesy podteksty od połowy społeczności też byś tak odebrał

poza tym za wulgaryzm wulgaryzm - inaczej tutaj nie będzie

chcesz ode mnie szacunku - nie nadszarpuj go

nie pozdrawiam bo jakoś cie nie lubie

wuj mnie to obchodzi co Ty dostajesz
jak ludzi ponaciagales to ciesz sie ze tylko pisza

TY TAK NERWOWO REAGUJESZ NA PRAWDE
tak jak na prawdziwe slowa KRt ze kwalifikujesz sie do leczenia
to chyba tez typowy objaw potwierdzający diagnoze

bo czy nie jet prawda ze malo przegrales bo malo masz
gdybys mial wiecej to przegrałbyś wiecej

i kto to mówi ?

huj mnie obchodzi czy pisałeś to od siebie czy jako "nasłany"

wiem co pisze

ludzi ponaciągałeś ? Cieszmy się systemem za 50k pig

zyjesz w urojonym swiecie pelnym wrogow dybiących na Twoje dobra
bron TEGO ZACIEKLE bo wrog sie czai za kazdym rogiem ,za kzadym postem ,za kazdym sms'em

byloby to smieszne gdyby nie bylo prawdziwe i tragiczne -dla Ciebie

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 06/05/2009

UFO - 27.05.2013 r - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.05.2013 r   UFO - 27.05.2013 r - Page 3 EmptyPon 27 Maj 2013, 08:25

Zahary napisał:
kaczor napisał:
Zahary napisał:
Diablo (krt) napisał:
Zahary jak zwykle klapki na oczach i brnie dalej scieżką ignorancji, nawet chce zeby go przepraszać Laughing

kiedys znajoma mi powiedziała ze to forum dla psychicznie chorych - coś w tym jest Very Happy

Kultura/honor wymaga, że jak się kogoś bezpodstawnie obraża - to powinno się przeprosić(?)

Kaczor prosił o szczegóły - podałem źródła. Niestety zamiast przeprosić wolał schować głowę w piasek.. - Ale to niestety dla Was typowe - zamiast merytorycznych argumentów/źródeł - tylko kłamstwa/propaganda i inwektywy z pianą na ustach..

Pozdrawiam
To tak jakby Sawicka zadala zeby ja przeprosic albo Kiszczak bo oni tez nie zostali skazani wiec problemu nie bylo:D
Z pedofilia w KK w POlsce jest jak z biciem przez milicje w PRL, moim zdaniem problem byl Twoim zdaniem nie bylo bo zaden policjant nie byl skazany, co wiecej ty bys jeszcze zaczal mowic ze milicjanci bili najmniej ze wszystkich przeciez wladza miala wewnetrzne procedury Laughing

wykpić, uciec od tematu, schować głowę w piasek.. - Ale zapewne inaczej nie można, skoro się brnie w kłamstwo i próbuje się kłamstwa bronić.

Zostawmy już to - bo jak już pisałem - rozmowa z Tobą nie ma sensu.
zadalem ci pytanie dlaczego arcybiskup paetz zamiast poniesc zasluzona kare jezdzi luksusowa limuzyna i mieszka w luksusowej rezydencji,ale nie odpowiedziales.Tak samo dane z Holandii )najbardziej wiarygodne bo tam bylo najwiecej przypadkow co oznacza ze holendrzy po prostu przestali sie szczypac i zaczeli ujawniac prawde) zbyles jakimis bzdurnymi ankietami bez wiekszej wartosci.
Ponawiam pytanie o Paetza ale ty nie dasz rady odpowiedziec bo to by znaczylo przyznac ze papiez zle postapil a taki jak ty woli sie pociac niz to przyznac.
Leming zawsze beddzie lemingiem, tylko ideologie sie zmieniaja
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 06/05/2009

UFO - 27.05.2013 r - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.05.2013 r   UFO - 27.05.2013 r - Page 3 EmptyPon 27 Maj 2013, 08:26

thorgall napisał:
Wczoraj żądałem od kaczora satysfakcji.
Ale wyczytałem w Kodeksie Honorowym art.1 że na pojedynek można wyzwać tylko człowieka honoru.
Także lipa.
Zostaje tylko przypierdolić nahajem po plecach.
dobryżart
przyjezdzaj do trojmiasta cwaniaczku nie ma dla mnie problemu, ale miej swiadomosc ze dobrze sie to dla ciebie nie skonczy.Chociaz jak znam takie scierwa jak ty to pewnie wezmiesz ze soba dwudziestu kolegow
bo sam jestes pionek
Zreszta "satysfakcja" wtf, widac od razu ze nigdy dobrze w pierdol nei dostales, w tym nie ma zadnego honoru sa tylko zlamane kosci ,uszkodzony leb i zal ze nie trzymales mordy na klodke kiedy byl na to czas.


Ostatnio zmieniony przez kaczor dnia Pon 27 Maj 2013, 08:29, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48091
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 27.05.2013 r - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.05.2013 r   UFO - 27.05.2013 r - Page 3 EmptyPon 27 Maj 2013, 08:29

neuron napisał:
wątek micha powoli niestety dominuje na forum
ja niestety też się to tego przyczyniłem
proponuje odpuścić trolowi i niech biega w pasiaku dobryżart
piszac dalej w ten sposób wzbudzamy w sobie niepotrzebne negatywne emocje
to co nas najbardziej wkurza to chyba przeświadczenie, że mamy 100% racji a gości idzie w zaparte i w konsekwencji ma niezły ubaw
coś jest w naturze człowieka, ze potrafimy intuicyjnie prędzej czy pózniej oddzielić ziarno od plew

masz racje
nasz blad ze staramy sie Micha traktowac jako normalnego
i to go tylko nakręca i pobudza
a tu by trzeba by mu wiazanke marinera poslac
jak nie poskutkuje to w kaftan lub w ryj

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Zahary




Liczba postów : 1201
Registration date : 17/01/2008

UFO - 27.05.2013 r - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.05.2013 r   UFO - 27.05.2013 r - Page 3 EmptyPon 27 Maj 2013, 08:30

thorgall napisał:
Widzisz Zahary
Tobie każą nadstawić drugi policzek, a sami obrażają i kłamią.
To jest właśnie mentalność kmiotków.

Wiją się i przekrzykują - wszystko, aby zagłuszyć niewygodną prawdę.

Zero tolerancji dla wrogów tolerancji! Smile

Bronią się przed prawdą, bo ona jest jak lustro. I gdyby w końcu się nad nią pochylili, mogłoby się okazać, że rzeczywistość wygląda inaczej - że trzeba/wypada coś z tym zrobić i przewartościować swoje dotychczasowe życie - a tego się boją jak .. święconej wody:)


Cytat :
Trzeba być niezbyt spostrzegawczym, aby nie zauważyć, iż tzw. “walka z pedofilią” (w której nb. przodują środowiska same powiązane ze zboczeńcami i degeneratami typu Marca Dutroux, urządzającego kryminalne spektakle dla wierchuszki unijnej) ma na celu przede wszystkim jedno: walkę z kapłanami katolickimi i Kościołem. Rozdmuchiwanie ponad wszelkie proporcje stosunkowo nielicznych przypadków pedofilii w Kościele idzie w parze z całkowitym przemilczaniem wielokroć liczniejszych przypadków w kręgach rabinackich, czy choćby wśród wychowawców młodzieży.
“Walka z pedofilią” to nic więcej, jak zachowywanie pozorów, iż owe totalnie zdegenerowane i zbydlęciałe środowiska wciąż jeszcze ”walczą” o coś, co budzi obrzydzenie u normalnych ludzi. Nie łudźmy się jednak. Po ostatecznej pacyfikacji Kościoła pedofilia zostanie zalegalizowana – przynajmniej dla niektórych wybrańców.

http://www.pch24.pl/poprawiacze-kosciola-nie-chca-spojrzec-w-lustro,12140,i.html

Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48091
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 27.05.2013 r - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.05.2013 r   UFO - 27.05.2013 r - Page 3 EmptyPon 27 Maj 2013, 08:31

zaraz będę miał połowe straty odrobionej flower dopingg dopingg


_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes


Ostatnio zmieniony przez Argos dnia Pon 27 Maj 2013, 08:35, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 06/05/2009

UFO - 27.05.2013 r - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.05.2013 r   UFO - 27.05.2013 r - Page 3 EmptyPon 27 Maj 2013, 08:33

Zahary napisał:
thorgall napisał:
Widzisz Zahary
Tobie każą nadstawić drugi policzek, a sami obrażają i kłamią.
To jest właśnie mentalność kmiotków.

Wiją się i przekrzykują - wszystko, aby zagłuszyć niewygodną prawdę.

Zero tolerancji dla wrogów tolerancji! Smile

Bronią się przed prawdą, bo ona jest jak lustro. I gdyby w końcu się nad nią pochylili, mogłoby się okazać, że rzeczywistość wygląda inaczej - że trzeba/wypada coś z tym zrobić i przewartościować swoje dotychczasowe życie - a tego się boją jak .. święconej wody:)


Cytat :
Trzeba być niezbyt spostrzegawczym, aby nie zauważyć, iż tzw. “walka z pedofilią” (w której nb. przodują środowiska same powiązane ze zboczeńcami i degeneratami typu Marca Dutroux, urządzającego kryminalne spektakle dla wierchuszki unijnej) ma na celu przede wszystkim jedno: walkę z kapłanami katolickimi i Kościołem. Rozdmuchiwanie ponad wszelkie proporcje stosunkowo nielicznych przypadków pedofilii w Kościele idzie w parze z całkowitym przemilczaniem wielokroć liczniejszych przypadków w kręgach rabinackich, czy choćby wśród wychowawców młodzieży.
“Walka z pedofilią” to nic więcej, jak zachowywanie pozorów, iż owe totalnie zdegenerowane i zbydlęciałe środowiska wciąż jeszcze ”walczą” o coś, co budzi obrzydzenie u normalnych ludzi. Nie łudźmy się jednak. Po ostatecznej pacyfikacji Kościoła pedofilia zostanie zalegalizowana – przynajmniej dla niektórych wybrańców.

http://www.pch24.pl/poprawiacze-kosciola-nie-chca-spojrzec-w-lustro,12140,i.html

Pozdrawiam
dowody na pedofilie w rabinacie?Very Happy
Powrót do góry Go down
Zahary




Liczba postów : 1201
Registration date : 17/01/2008

UFO - 27.05.2013 r - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.05.2013 r   UFO - 27.05.2013 r - Page 3 EmptyPon 27 Maj 2013, 08:35

kaczor napisał:
Zahary napisał:
kaczor napisał:
Zahary napisał:
Diablo (krt) napisał:
Zahary jak zwykle klapki na oczach i brnie dalej scieżką ignorancji, nawet chce zeby go przepraszać Laughing

kiedys znajoma mi powiedziała ze to forum dla psychicznie chorych - coś w tym jest Very Happy

Kultura/honor wymaga, że jak się kogoś bezpodstawnie obraża - to powinno się przeprosić(?)

Kaczor prosił o szczegóły - podałem źródła. Niestety zamiast przeprosić wolał schować głowę w piasek.. - Ale to niestety dla Was typowe - zamiast merytorycznych argumentów/źródeł - tylko kłamstwa/propaganda i inwektywy z pianą na ustach..

Pozdrawiam
To tak jakby Sawicka zadala zeby ja przeprosic albo Kiszczak bo oni tez nie zostali skazani wiec problemu nie bylo:D
Z pedofilia w KK w POlsce jest jak z biciem przez milicje w PRL, moim zdaniem problem byl Twoim zdaniem nie bylo bo zaden policjant nie byl skazany, co wiecej ty bys jeszcze zaczal mowic ze milicjanci bili najmniej ze wszystkich przeciez wladza miala wewnetrzne procedury Laughing

wykpić, uciec od tematu, schować głowę w piasek.. - Ale zapewne inaczej nie można, skoro się brnie w kłamstwo i próbuje się kłamstwa bronić.

Zostawmy już to - bo jak już pisałem - rozmowa z Tobą nie ma sensu.
zadalem ci pytanie dlaczego arcybiskup paetz zamiast poniesc zasluzona kare jezdzi luksusowa limuzyna i mieszka w luksusowej rezydencji,ale nie odpowiedziales.Tak samo dane z Holandii )najbardziej wiarygodne bo tam bylo najwiecej przypadkow co oznacza ze holendrzy po prostu przestali sie szczypac i zaczeli ujawniac prawde) zbyles jakimis bzdurnymi ankietami bez wiekszej wartosci.
Ponawiam pytanie o Paetza ale ty nie dasz rady odpowiedziec bo to by znaczylo przyznac ze papiez zle postapil a taki jak ty woli sie pociac niz to przyznac.
Leming zawsze beddzie lemingiem, tylko ideologie sie zmieniaja

Chcesz powiedzieć, że Abp Paetz złamał jakieś polskie prawo i nie poniósł za to konsekwencji? - dlaczego nie składasz doniesienia ?
A jaką limuzyną jeździ ? Rozumiem, że znasz jego zeznanie majątkowe ?

Czy można prosić o dowody, a nie insynuacje ?

Od razu zaznaczam, że ja nie znam sprawy - słyszałem tylko różne plotki i pomówienia. Natomiast bezwzględnie jestem za sprawiedliwością - było przestępstwo - musi być kara!



Ostatnio zmieniony przez Zahary dnia Pon 27 Maj 2013, 08:36, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48091
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 27.05.2013 r - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.05.2013 r   UFO - 27.05.2013 r - Page 3 EmptyPon 27 Maj 2013, 08:35

Argos napisał:
zaraz będę miał połowe straty odrobionej flower dopingg dopingg


juz

5 koni po 6800 oddal zyd Smile

najlepszy niedługo wyjdzie na plus i bedzie zarabial na kolejne

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes


Ostatnio zmieniony przez Argos dnia Pon 27 Maj 2013, 08:37, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO - 27.05.2013 r - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.05.2013 r   UFO - 27.05.2013 r - Page 3 EmptyPon 27 Maj 2013, 08:35

Argos napisał:
MICHU napisał:
Argos napisał:
MICHU napisał:
Argos napisał:
MICHU napisał:
Argos napisał:


z powody wątłego depo dostałeś wątły wpierdol ?"

.

byle kto mnie nie obrazi wiec sie nie wysilaj

mój zartobliwy wpis odebrales jako atak na własną osobe
z Toba jest naprawdę źle

pozdrawiam

gdybyś wcześniej dostawał sesemesy podteksty od połowy społeczności też byś tak odebrał

poza tym za wulgaryzm wulgaryzm - inaczej tutaj nie będzie

chcesz ode mnie szacunku - nie nadszarpuj go

nie pozdrawiam bo jakoś cie nie lubie

wuj mnie to obchodzi co Ty dostajesz
jak ludzi ponaciagales to ciesz sie ze tylko pisza

TY TAK NERWOWO REAGUJESZ NA PRAWDE
tak jak na prawdziwe slowa KRt ze kwalifikujesz sie do leczenia
to chyba tez typowy objaw potwierdzający diagnoze

bo czy nie jet prawda ze malo przegrales bo malo masz
gdybys mial wiecej to przegrałbyś wiecej

i kto to mówi ?

huj mnie obchodzi czy pisałeś to od siebie czy jako "nasłany"

wiem co pisze

ludzi ponaciągałeś ? Cieszmy się systemem za 50k pig

zyjesz w urojonym swiecie pelnym wrogow dybiących na Twoje dobra
bron TEGO ZACIEKLE bo wrog sie czai za kazdym rogiem ,za kzadym postem ,za kazdym sms'em

byloby to smieszne gdyby nie bylo prawdziwe i tragiczne -dla Ciebie

co jest śmiesznego w tym ze człowiek który sie zaspokoił systemem ( spełnienie marzenia) zaczął niszczyć "przyjacielskie" relacje. ?

dobra rolnik koniec tematu bo zaraz będzie o sprzedawaniu

logout
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 27.05.2013 r - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.05.2013 r   UFO - 27.05.2013 r - Page 3 EmptyPon 27 Maj 2013, 08:36

Ja już przewartościowałem swoje życie, tylko trochę w drugą stronę niż to ma na myśli Zahary.

I...

... jest zajebiście.

geek
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 27.05.2013 r - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.05.2013 r   UFO - 27.05.2013 r - Page 3 EmptyPon 27 Maj 2013, 08:36

Argos napisał:
OpCjOnEr napisał:
UFO - 27.05.2013 r - Page 3 R322010

Licząc po extremach to zaciąg był od 2.07 do 8.81 bo ta czwartkowa luka była z dupy.

Ale jak widać, inwestorzy kontynuują proces zerowania opcji.

czyli co ??
Julia dostałaby "po jajach " (gdyby zrealizowała ) ze swoim misternym planem na opcje

Cieszyłaby się chwilę po czym zaliczyłaby Klopp po dżądrze Very Happy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 27.05.2013 r - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.05.2013 r   UFO - 27.05.2013 r - Page 3 EmptyPon 27 Maj 2013, 08:38

Zahary napisał:
kaczor napisał:
Zahary napisał:
kaczor napisał:
Zahary napisał:
Diablo (krt) napisał:
Zahary jak zwykle klapki na oczach i brnie dalej scieżką ignorancji, nawet chce zeby go przepraszać Laughing

kiedys znajoma mi powiedziała ze to forum dla psychicznie chorych - coś w tym jest Very Happy

Kultura/honor wymaga, że jak się kogoś bezpodstawnie obraża - to powinno się przeprosić(?)

Kaczor prosił o szczegóły - podałem źródła. Niestety zamiast przeprosić wolał schować głowę w piasek.. - Ale to niestety dla Was typowe - zamiast merytorycznych argumentów/źródeł - tylko kłamstwa/propaganda i inwektywy z pianą na ustach..

Pozdrawiam
To tak jakby Sawicka zadala zeby ja przeprosic albo Kiszczak bo oni tez nie zostali skazani wiec problemu nie bylo:D
Z pedofilia w KK w POlsce jest jak z biciem przez milicje w PRL, moim zdaniem problem byl Twoim zdaniem nie bylo bo zaden policjant nie byl skazany, co wiecej ty bys jeszcze zaczal mowic ze milicjanci bili najmniej ze wszystkich przeciez wladza miala wewnetrzne procedury Laughing

wykpić, uciec od tematu, schować głowę w piasek.. - Ale zapewne inaczej nie można, skoro się brnie w kłamstwo i próbuje się kłamstwa bronić.

Zostawmy już to - bo jak już pisałem - rozmowa z Tobą nie ma sensu.
zadalem ci pytanie dlaczego arcybiskup paetz zamiast poniesc zasluzona kare jezdzi luksusowa limuzyna i mieszka w luksusowej rezydencji,ale nie odpowiedziales.Tak samo dane z Holandii )najbardziej wiarygodne bo tam bylo najwiecej przypadkow co oznacza ze holendrzy po prostu przestali sie szczypac i zaczeli ujawniac prawde) zbyles jakimis bzdurnymi ankietami bez wiekszej wartosci.
Ponawiam pytanie o Paetza ale ty nie dasz rady odpowiedziec bo to by znaczylo przyznac ze papiez zle postapil a taki jak ty woli sie pociac niz to przyznac.
Leming zawsze beddzie lemingiem, tylko ideologie sie zmieniaja

Chcesz powiedzieć, że Abp Paetz złamał jakieś polskie prawo i nie poniósł za to konsekwencji? - dlaczego nie składasz doniesienia ?
A jaką limuzyną jeździ ? Rozumiem, że znasz jego zeznanie majątkowe ?

Czy można prosić o dowody, a nie insynuacje ?

Od razu zaznaczam, że ja nie znam sprawy - słyszałem tylko różne plotki i pomówienia. Natomiast bezwzględnie jestem za sprawiedliwością - było przestępstwo - musi być kara!


Ty to masz tupet, Zahary.
Nie ma na to dowodów w sensie prawnym i zdajesz sobie z tego sprawę.
Na istnienie Boga też potrzebujesz dowodów? geek
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 06/05/2009

UFO - 27.05.2013 r - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.05.2013 r   UFO - 27.05.2013 r - Page 3 EmptyPon 27 Maj 2013, 08:39

Zahary napisał:
kaczor napisał:
Zahary napisał:
kaczor napisał:
Zahary napisał:
Diablo (krt) napisał:
Zahary jak zwykle klapki na oczach i brnie dalej scieżką ignorancji, nawet chce zeby go przepraszać Laughing

kiedys znajoma mi powiedziała ze to forum dla psychicznie chorych - coś w tym jest Very Happy

Kultura/honor wymaga, że jak się kogoś bezpodstawnie obraża - to powinno się przeprosić(?)

Kaczor prosił o szczegóły - podałem źródła. Niestety zamiast przeprosić wolał schować głowę w piasek.. - Ale to niestety dla Was typowe - zamiast merytorycznych argumentów/źródeł - tylko kłamstwa/propaganda i inwektywy z pianą na ustach..

Pozdrawiam
To tak jakby Sawicka zadala zeby ja przeprosic albo Kiszczak bo oni tez nie zostali skazani wiec problemu nie bylo:D
Z pedofilia w KK w POlsce jest jak z biciem przez milicje w PRL, moim zdaniem problem byl Twoim zdaniem nie bylo bo zaden policjant nie byl skazany, co wiecej ty bys jeszcze zaczal mowic ze milicjanci bili najmniej ze wszystkich przeciez wladza miala wewnetrzne procedury Laughing

wykpić, uciec od tematu, schować głowę w piasek.. - Ale zapewne inaczej nie można, skoro się brnie w kłamstwo i próbuje się kłamstwa bronić.

Zostawmy już to - bo jak już pisałem - rozmowa z Tobą nie ma sensu.
zadalem ci pytanie dlaczego arcybiskup paetz zamiast poniesc zasluzona kare jezdzi luksusowa limuzyna i mieszka w luksusowej rezydencji,ale nie odpowiedziales.Tak samo dane z Holandii )najbardziej wiarygodne bo tam bylo najwiecej przypadkow co oznacza ze holendrzy po prostu przestali sie szczypac i zaczeli ujawniac prawde) zbyles jakimis bzdurnymi ankietami bez wiekszej wartosci.
Ponawiam pytanie o Paetza ale ty nie dasz rady odpowiedziec bo to by znaczylo przyznac ze papiez zle postapil a taki jak ty woli sie pociac niz to przyznac.
Leming zawsze beddzie lemingiem, tylko ideologie sie zmieniaja

Chcesz powiedzieć, że Abp Paetz złamał jakieś polskie prawo i nie poniósł za to konsekwencji? - dlaczego nie składasz doniesienia ?
A jaką limuzyną jeździ ? Rozumiem, że znasz jego zeznanie majątkowe ?

Czy można prosić o dowody, a nie insynuacje ?




Podobno kosciol ma bardzo wysokie standarty, wiec jesli arcybiskup molestowal klerykow to powinien podjac jakies dzialania.Rozumiem ze wedlug twojej logiki jesli nie zlamano prawa polskiego to nie ma problemu bo klerycy byli dorosli?Very Happy
Czyli homoseksualizm jest akceptowany i dozwolony w kosciele katolickim, wymuszanie czynnosci seksualnych w stosunku do podopiecznych/podwladnych rowniez.
Wow zahary jestes bardziej postepowy niz myslalem.
A jesli chcesz zaraz powiedziec ze nie ma zadnych dowodow na to ze Paetz to zrobil to chyba padne ze smiechu bo podkablowali go wlasni wspolpracownicy.
W limuzynie widzialem go na kilku filmach, moze byla wypozyczona na koszt kosciola:D

Nie chodzi o kare w sensie prawnym, chodzi mi o to jak kosciol traktuje takich przestepcow.Nauczyciel wf wylecialby z pracy, arcybiskup po prostu zostaje pozbawiony czesci obowiazkow.Ale kara!


Ostatnio zmieniony przez kaczor dnia Pon 27 Maj 2013, 08:41, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
rafalx

rafalx


Liczba postów : 2500
Registration date : 31/10/2012

UFO - 27.05.2013 r - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.05.2013 r   UFO - 27.05.2013 r - Page 3 EmptyPon 27 Maj 2013, 08:40

W ramach uspokojenia nastrojów:
Radwańska - Peer, eurosport 11.00
Powrót do góry Go down
Zahary




Liczba postów : 1201
Registration date : 17/01/2008

UFO - 27.05.2013 r - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.05.2013 r   UFO - 27.05.2013 r - Page 3 EmptyPon 27 Maj 2013, 08:42

Dezerter napisał:


Tekst:
http://www.tekstowo.pl/piosenka,bosse,sch_nste_zeit.html

Z tymi procedurami to równie dobrze alkoholik może sobie wdrażać procedury nie-picia. Laughing
Piękna sprawa - procedury zapobiegania pedofilii ustalana przez Watykan, który takie przypadki tuszuje.
To się nazywa hipokryzja, a nie procedura.

Cytat :
Trzeba być niezbyt spostrzegawczym, aby nie zauważyć, iż tzw. “walka z pedofilią” (w której nb. przodują środowiska same powiązane ze zboczeńcami i degeneratami typu Marca Dutroux, urządzającego kryminalne spektakle dla wierchuszki unijnej) ma na celu przede wszystkim jedno: walkę z kapłanami katolickimi i Kościołem. Rozdmuchiwanie ponad wszelkie proporcje stosunkowo nielicznych przypadków pedofilii w Kościele idzie w parze z całkowitym przemilczaniem wielokroć liczniejszych przypadków w kręgach rabinackich, czy choćby wśród wychowawców młodzieży.
“Walka z pedofilią” to nic więcej, jak zachowywanie pozorów, iż owe totalnie zdegenerowane i zbydlęciałe środowiska wciąż jeszcze ”walczą” o coś, co budzi obrzydzenie u normalnych ludzi. Nie łudźmy się jednak. Po ostatecznej pacyfikacji Kościoła pedofilia zostanie zalegalizowana – przynajmniej dla niektórych wybrańców.

http://www.pch24.pl/poprawiacze-kosciola-nie-chca-spojrzec-w-lustro,12140,i.html

Zatem jeszcze raz pytam, czy rzeczywiście chodzi Tobie o te biedne dzieci?

Dla odmiany kawałek chrześcijańskiego rock'a



Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
filip

filip


Liczba postów : 3719
Registration date : 05/09/2008

UFO - 27.05.2013 r - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.05.2013 r   UFO - 27.05.2013 r - Page 3 EmptyPon 27 Maj 2013, 08:42

czy Wy za dużo kawy pijecie czy seksu wam brak scratch ?...

jacyć wszyscy nadpobudliwi od paru dni jesteście Wink
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48091
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 27.05.2013 r - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.05.2013 r   UFO - 27.05.2013 r - Page 3 EmptyPon 27 Maj 2013, 08:45

kaczor napisał:

Podobno kosciol ma bardzo wysokie standarty, wiec jesli arcybiskup molestowal klerykow to powinien podjac jakies dzialania.Rozumiem ze wedlug twojej logiki jesli nie zlamano prawa polskiego to nie ma problemu bo klerycy byli dorosli?Very Happy
Czyli homoseksualizm jest akceptowany i dozwolony w kosciele katolickim, wymuszanie czynnosci seksualnych w stosunku do podopiecznych/podwladnych rowniez.
Wow zahary jestes bardziej postepowy niz myslalem.
A jesli chcesz zaraz powiedziec ze nie ma zadnych dowodow na to ze Paetz to zrobil to chyba padne ze smiechu bo podkablowali go wlasni wspolpracownicy.
W limuzynie widzialem go na kilku filmach, moze byla wypozyczona na koszt kosciola:D

kaczor Ty byles molestowany za młodu jako ministrant
a moze w seminarium Cie biskup posunął ?
i tak dlugo i mocno odreagowujesz




_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes


Ostatnio zmieniony przez Argos dnia Pon 27 Maj 2013, 08:45, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zahary




Liczba postów : 1201
Registration date : 17/01/2008

UFO - 27.05.2013 r - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.05.2013 r   UFO - 27.05.2013 r - Page 3 EmptyPon 27 Maj 2013, 08:45

kaczor napisał:
Zahary napisał:
kaczor napisał:
Zahary napisał:
kaczor napisał:
Zahary napisał:
Diablo (krt) napisał:
Zahary jak zwykle klapki na oczach i brnie dalej scieżką ignorancji, nawet chce zeby go przepraszać Laughing

kiedys znajoma mi powiedziała ze to forum dla psychicznie chorych - coś w tym jest Very Happy

Kultura/honor wymaga, że jak się kogoś bezpodstawnie obraża - to powinno się przeprosić(?)

Kaczor prosił o szczegóły - podałem źródła. Niestety zamiast przeprosić wolał schować głowę w piasek.. - Ale to niestety dla Was typowe - zamiast merytorycznych argumentów/źródeł - tylko kłamstwa/propaganda i inwektywy z pianą na ustach..

Pozdrawiam
To tak jakby Sawicka zadala zeby ja przeprosic albo Kiszczak bo oni tez nie zostali skazani wiec problemu nie bylo:D
Z pedofilia w KK w POlsce jest jak z biciem przez milicje w PRL, moim zdaniem problem byl Twoim zdaniem nie bylo bo zaden policjant nie byl skazany, co wiecej ty bys jeszcze zaczal mowic ze milicjanci bili najmniej ze wszystkich przeciez wladza miala wewnetrzne procedury Laughing

wykpić, uciec od tematu, schować głowę w piasek.. - Ale zapewne inaczej nie można, skoro się brnie w kłamstwo i próbuje się kłamstwa bronić.

Zostawmy już to - bo jak już pisałem - rozmowa z Tobą nie ma sensu.
zadalem ci pytanie dlaczego arcybiskup paetz zamiast poniesc zasluzona kare jezdzi luksusowa limuzyna i mieszka w luksusowej rezydencji,ale nie odpowiedziales.Tak samo dane z Holandii )najbardziej wiarygodne bo tam bylo najwiecej przypadkow co oznacza ze holendrzy po prostu przestali sie szczypac i zaczeli ujawniac prawde) zbyles jakimis bzdurnymi ankietami bez wiekszej wartosci.
Ponawiam pytanie o Paetza ale ty nie dasz rady odpowiedziec bo to by znaczylo przyznac ze papiez zle postapil a taki jak ty woli sie pociac niz to przyznac.
Leming zawsze beddzie lemingiem, tylko ideologie sie zmieniaja

Chcesz powiedzieć, że Abp Paetz złamał jakieś polskie prawo i nie poniósł za to konsekwencji? - dlaczego nie składasz doniesienia ?
A jaką limuzyną jeździ ? Rozumiem, że znasz jego zeznanie majątkowe ?

Czy można prosić o dowody, a nie insynuacje ?




Podobno kosciol ma bardzo wysokie standarty, wiec jesli arcybiskup molestowal klerykow to powinien podjac jakies dzialania.Rozumiem ze wedlug twojej logiki jesli nie zlamano prawa polskiego to nie ma problemu bo klerycy byli dorosli?Very Happy
Czyli homoseksualizm jest akceptowany i dozwolony w kosciele katolickim, wymuszanie czynnosci seksualnych w stosunku do podopiecznych/podwladnych rowniez.
Wow zahary jestes bardziej postepowy niz myslalem.
A jesli chcesz zaraz powiedziec ze nie ma zadnych dowodow na to ze Paetz to zrobil to chyba padne ze smiechu bo podkablowali go wlasni wspolpracownicy.
W limuzynie widzialem go na kilku filmach, moze byla wypozyczona na koszt kosciola:D

Nie chodzi o kare w sensie prawnym, chodzi mi o to jak kosciol traktuje takich przestepcow.Nauczyciel wf wylecialby z pracy, arcybiskup po prostu zostaje pozbawiony czesci obowiazkow.Ale kara!

Żadne przestępstwo nie jest i nie może być akceptowane w KK - i proszę Kaczor nie pływaj, tylko czekam na fakty/dowody!!

Kościół ma bardzo wysokie standardy!! - niestety Ty reprezentujesz tylko "standarty".. Smile
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 27.05.2013 r - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.05.2013 r   UFO - 27.05.2013 r - Page 3 EmptyPon 27 Maj 2013, 08:46

filip napisał:
czy Wy za dużo kawy pijecie czy seksu wam brak scratch ?...

jacyć wszyscy nadpobudliwi od paru dni jesteście Wink

Raczej za mało przytulają albo wcale nie przytulają Very Happy
Powrót do góry Go down
tarzan
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior



Liczba postów : 11352
Registration date : 16/09/2007

UFO - 27.05.2013 r - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.05.2013 r   UFO - 27.05.2013 r - Page 3 EmptyPon 27 Maj 2013, 08:46

CO TO ZA SYF NA FORUM OD KILKU DNI!!!

k.... to forum jest o rynkach finansowych, czy o KK i MORDOBICIU??!!

Zmieńcie to na UNIWERSYTET SZTUK WALKI ALBO UNIWERSYTET RELIGIJNY i będzie git


MODOWIE DO WYMIANY -->nie umieją podejmować właściwych decyzji i dbać o forum zgodnie z jego przeznaczeniem
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48091
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 27.05.2013 r - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.05.2013 r   UFO - 27.05.2013 r - Page 3 EmptyPon 27 Maj 2013, 08:47

tarzan napisał:
CO TO ZA SYF NA FORUM OD KILKU DNI!!!

k.... to forum jest o rynkach finansowych, czy o KK i MORDOBICIU??!!

Zmieńcie to na UNIWERSYTET SZTUK WALKI ALBO UNIWERSYTET RELIGIJNY i będzie git


MODOWIE DO WYMIANY -->nie umieją podejmować właściwych decyzji i dbać o forum zgodnie z jego przeznaczeniem

popieram wniosek Laughing Laughing

CHCESZ DOSTAC W MORDE ? WEJDŹ NA UFO

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 27.05.2013 r - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.05.2013 r   UFO - 27.05.2013 r - Page 3 EmptyPon 27 Maj 2013, 08:50

Teraz pół dnia będzie przepychanka o klechach, pedofilach i pedałach.

Ja się włączałem wielokrotnie wcześniej w ten temat a teraz juś mi się po prostu nie chce.

Szkoda dupy się z tym pałować, wy nie macie poważniejszych problemów? UFO - 27.05.2013 r - Page 3 50305
Powrót do góry Go down
barany
MISZCZ
MISZCZ
barany


Liczba postów : 19198
Location : Bóg YHWH
Registration date : 07/09/2007

UFO - 27.05.2013 r - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.05.2013 r   UFO - 27.05.2013 r - Page 3 EmptyPon 27 Maj 2013, 08:51

Argos napisał:
s (od barana ) po 394-392

Prawdopodobieństwo spadku pod nieobecność lądka jest może z kilka procent. Gdybyś czytał uważnie moje wykłady, to byś głupot nie robił Agros.
Powrót do góry Go down
rafalx

rafalx


Liczba postów : 2500
Registration date : 31/10/2012

UFO - 27.05.2013 r - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.05.2013 r   UFO - 27.05.2013 r - Page 3 EmptyPon 27 Maj 2013, 08:53

OpCjOnEr napisał:
filip napisał:
czy Wy za dużo kawy pijecie czy seksu wam brak scratch ?...

jacyć wszyscy nadpobudliwi od paru dni jesteście Wink

Raczej za mało przytulają albo wcale nie przytulają Very Happy

Z przytulania to zostało tylko przytulanie biskupa do kleryka
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48091
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 27.05.2013 r - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.05.2013 r   UFO - 27.05.2013 r - Page 3 EmptyPon 27 Maj 2013, 08:53

barany napisał:
Argos napisał:
s (od barana ) po 394-392

Prawdopodobieństwo spadku pod nieobecność lądka jest może z kilka procent. Gdybyś czytał uważnie moje wykłady, to byś głupot nie robił Agros.

do poludnia Twoj przelew bedzie juz na moim koncie Smile

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
barany
MISZCZ
MISZCZ
barany


Liczba postów : 19198
Location : Bóg YHWH
Registration date : 07/09/2007

UFO - 27.05.2013 r - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.05.2013 r   UFO - 27.05.2013 r - Page 3 EmptyPon 27 Maj 2013, 08:54

Indeks Ifo (Niemcy) – wzrósł w maju do 105,7 pkt. ze 104,4 pkt. przed miesiącem

Tylko na UFO można znaleźć baranów, które mogą myśleć że w przy takich danych makro będą spadki. W Niemczech mamy nadchodzące ożywienie i nic tego nie zmieni.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 27.05.2013 r - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.05.2013 r   UFO - 27.05.2013 r - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 27.05.2013 r
Powrót do góry 
Strona 3 z 19Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 19  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: