Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 30.05.2013r.

Go down 
+31
Janusz
Pan Czesław
Aligator
Krzysztof
thorgall
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
dziadek
MCHU
EX
neuron
Mleczarz
Generał
MICHU
barany
inwestor
kaczor
barura
Slum-Dog
nomad
Janko Traderroo
janek
REALISTA
Diablo
AgroTrader
Jones
spiter
Dave
delphia
mariner
Zygmunt de Bill
BORowik
35 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
barany
MISZCZ
MISZCZ
barany


Liczba postów : 19198
Location : Bóg YHWH
Registration date : 07/09/2007

UFO - 30.05.2013r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.05.2013r.   UFO - 30.05.2013r. - Page 3 EmptyCzw 30 Maj 2013, 10:32

Agros trzymasz Japońca? Dziś -5%
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 30.05.2013r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.05.2013r.   UFO - 30.05.2013r. - Page 3 EmptyCzw 30 Maj 2013, 10:33

barany napisał:
Polska jest krajem katolickim i będziemy o to walczyć do upadłego.
Tak dlatego wiekszosc Polakow chciala wejscia do Unii i poparla liberalna konstytucje Laughing
Powrót do góry Go down
BORowik

BORowik


Liczba postów : 3065
Age : 54
Location : prawie w Wawie?
Registration date : 12/12/2007

UFO - 30.05.2013r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.05.2013r.   UFO - 30.05.2013r. - Page 3 EmptyCzw 30 Maj 2013, 10:35

spiter napisał:
BORowik napisał:
mariner napisał:
BORowik napisał:
Diablo (krt) napisał:
HIOB napisał:
Diablo (krt) napisał:


nie śpię od godziny i czegoś mi brakuje scratch
gdzie qrwa są rury Very Happy

brakuje Ci wyjścia na procesje majową
od razu poczujesz sie lepiej

ale ja dzis planowałem grzeszyć na potęge

Nie żałuj sobie, nie żałuj Laughing
A jak nie pójdziesz na procesję to wiesz jak już nagrzeszysz? affraid
Chociaż może nie tak bardzo bo to jest tajne święto, oprócz Polaków i garstki Niemców nikt o nim nie wie Wink

A ja Was nie rozumiem
kiedyś napisałem coś podobnego do tego
co ostatnio napisał Spiter
jest wielu inteligentnych ludzi którzy wierzą albo im się tak wydaje
a Wy z uporem maniaka piszecie że ci ludzie są pojebani, że są głupi, że nic nie rozumieją
pzdr

I właśnie tego nie mogę pojąć bo jeżeli ratio to nie wiara w bajki i jeszcze większa w system, który to podtrzymuje. Mógłbym napisać tu masę argumentów, które się cisną na usta ale... ok, przepraszam, więcej nie będę.

A w domu, w telewizji, internecie, polityce czy w pracy tego nie masz??
Wiara w bajki i jeszcze większa w system które je podtrzymuje...
To jest wszędzie dookoła, bo każdy chce Nam wcisnąc swoją prawdę..
A prawda jest jak dupa, każdy ma swoją!!
Kościól to jest jedna wilka baja, ale:
bardzo inteligentnie napisana i nie ma tam nazbyt dużo przemocy (nowy testament)
Bajki w niej opisane są tylko zarysowane i to człowiek ma je sobie samemu wytłumaczyc i dopowiedziec.. gdzie Wam dają taką możliwośc interpretacji? bo przecież nie w telewizji albo innych mediach..
Jak ktoś idzie do kościoła by się dowiedziec neewsów z polityki albo wiedziec na kogo głosowac to jest kretynem.
Ale dla tych, którzy chcą tam odnaleźc spokój, wyciszenie i miłośc....niewiele takich miejsc zostało...wszędzie tylko kasa seks i przemoc..aż niedobrze mi
Propagujecie pedalstwo, bo każdy ma swoje potrzeby, ale nie tolerujecie wiary, bo nie rozumiecie potrzeby modlitwy, wyciszenia i odejścia od świata zbytku... wariat nie rozumiem tej pokrętnej logiki, a wytłumaczenie mam jedno..mass media zrobiły kaszane z głowy.

Tak jak napisałem EOT, nie rozumiem tylko dlaczego zarzucasz mi propagowanie pedalstwa niedobrze mi Może jeden przykład?
Aha, mass media nic mi nie zrobiły, z programów informacyjnych oglądam czasami teleexpres, w tv czasem filmy, żadnego pierdolenia gadających głów, jarania się polityką, brzozą itd., nie czytam też żadnych "opiniotwórczych" czasopism, w necie szukam informacji biznesowych a reszta... czytam nagłówki, więcej nie warto Laughing O mass mediach i lemingach wychowanych na TVN-nie gadają ciągle ci, którzy są sami najbardziej bombardowani propagandą a mózg mają od dziecka przygotowany na odbiór tych śmieci. Obiecuję już naprawdę przestać, choć często ciężko racjonalnemu człowiekowi wytrzymać bo zaczepki są non stop... no może gołębia będę wklejał bo jak kiedyś już tłumaczyłem taka dyskusja naprawdę nie ma sensu kiedy z jednej strony jest rozum a z drugiej ślepa wiara. Bez obrazy Smile
EOT

_________________
Pieniądze szczęścia nie dają. Ale pozwalają wygodnie być nieszczęśliwym.

Jedzmy gówno... – Miliony much nie mogą się mylić  Wink

Quidquid agis, prudenter agas et respice finem  Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 30.05.2013r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.05.2013r.   UFO - 30.05.2013r. - Page 3 EmptyCzw 30 Maj 2013, 10:36

Każdy trader czasem żałuje, że pociąg odjechał bez niego. Laughing

Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48099
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 30.05.2013r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.05.2013r.   UFO - 30.05.2013r. - Page 3 EmptyCzw 30 Maj 2013, 10:43

barany napisał:
Agros trzymasz Japońca? Dziś -5%

PEWNIE ZE TRZYMAM
MAM JESZCZE POŁOWE STRAT DO ODROBIENIA

NA FUCIE TYLKO Laughing (-2,45%) TERAZ 340 PKT

A ,MNIE INTERESUJA SPADKI 500-1000 PKTOWE

13.635,50 -342,00 (-2,45%)

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48099
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 30.05.2013r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.05.2013r.   UFO - 30.05.2013r. - Page 3 EmptyCzw 30 Maj 2013, 10:48

http://www.serducho.pl/kocham_cie/kocham-w-innych-jezykach.htm

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
inwestor

inwestor


Liczba postów : 27849
Location :
Registration date : 30/08/2007

UFO - 30.05.2013r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.05.2013r.   UFO - 30.05.2013r. - Page 3 EmptyCzw 30 Maj 2013, 10:51

UFO - 30.05.2013r. - Page 3 Wig20w2


Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO - 30.05.2013r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.05.2013r.   UFO - 30.05.2013r. - Page 3 EmptyCzw 30 Maj 2013, 11:04

inwestor napisał:
mariner napisał:

Tolerancja może być tylko w jedną stronę
tylko gdzie jest prawda bo ja się już gubię

http://www.tvn24.pl/na-holocaust-pracowaly-cale-pokolenia-zydow-profesor-stracil-posade-w-pan,329349,s.html


Qrwa, która prowokuje swoim wyglądem zboczeńca, sama jest współwinna scratch

Kiedyś Oskara dostał film o pedałach
teraz w Cannes nagrodę dostał film o lesbijkach
noż q.. m.. co tu się dzieje
o Katyniu każdy już wie ale temat jest rozbierany na czynniki pierwsze
to samo dotyczy sprawy Jedwabne
ale
każda wzmianka o udziale wiadomo kogo w jakiejś masakrze
jest ucinana jako anty
kiedyś pisałem że historia jest manipulowana
pzdr
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO - 30.05.2013r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.05.2013r.   UFO - 30.05.2013r. - Page 3 EmptyCzw 30 Maj 2013, 11:06

Nadal będę bronił tego systemu bo to jest bardzo dobry system.

Szczegóły...

Nie dało się na rzeczonym koncie podzielić pozycji.
Chwilowo nie idzie, rachunek w defensywie to każdy przeciętny trader wie, że zmniejszamy pozycję, nie 0,1 Lota a naprzykład 0,05. 0,02 choćby a jak trzeba 0,01 lota.
Tutaj qooorwa tylko 0,10 Lota.

Ostatnie trejdy na edku, systemowo domyślnie było eL. Nawet było to w niedziele wklejane. To nie wiedzieliście ? A mój system z doopy to wiedział.

A że pizgało to czasami tak jest jak chce się gapowiczów zgubić, kontrola bilecików była.

No i na S3 zabrakło depka na stopa, a zrzucili na S5. Dzisiaj wiele wyżej...pech jak chooy.

Teraz początki...
Nie wpierdalać się w strategię, na 2 dni przed krachem daxa o 300 pkt wspomóc rachunek jak było wnioskowane o 1k.

No i nie tupać nóżkami Papcio Vivaldi nawet jeśli obrana strategia była sprzeczna z taktyką sygnałów za 5 zł.

Była szansa i dzisiaj by to całkiem inaczej wyglądało.

Natomiast miło Mi byłoby współpracować z UFO, udostępniać podgląd i niejako wspólnie byśmy golili cześka. Taki miałem plan. Zarabiać i wspólnie zarabiać - czysty fun.
Bez urazy do nikogo ani niczego.

Zostałem trolem, śmieciem, rumunem, bandytą którego trzeba utrzymywać. Co ty Vivaldi rozumiesz z tradingu, nic, wielkie g......

Życie.

Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 30.05.2013r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.05.2013r.   UFO - 30.05.2013r. - Page 3 EmptyCzw 30 Maj 2013, 11:15

MICHU napisał:
Nadal będę bronił tego systemu bo to jest bardzo dobry system.

Szczegóły...

Nie dało się na rzeczonym koncie podzielić pozycji.
Chwilowo nie idzie, rachunek w defensywie to każdy przeciętny trader wie, że zmniejszamy pozycję, nie 0,1 Lota a naprzykład 0,05. 0,02 choćby a jak trzeba 0,01 lota.
Tutaj qooorwa tylko 0,10 Lota.

Ostatnie trejdy na edku, systemowo domyślnie było eL. Nawet było to w niedziele wklejane. To nie wiedzieliście ? A mój system z doopy to wiedział.

A że pizgało to czasami tak jest jak chce się gapowiczów zgubić, kontrola bilecików była.

No i na S3 zabrakło depka na stopa, a zrzucili na S5. Dzisiaj wiele wyżej...pech jak chooy.

Teraz początki...
Nie wpierdalać się w strategię, na 2 dni przed krachem daxa o 300 pkt wspomóc rachunek jak było wnioskowane o 1k.

No i nie tupać nóżkami Papcio Vivaldi nawet jeśli obrana strategia była sprzeczna z taktyką sygnałów za 5 zł.

Była szansa i dzisiaj by to całkiem inaczej wyglądało.

Natomiast miło Mi byłoby współpracować z UFO, udostępniać podgląd i niejako wspólnie byśmy golili cześka. Taki miałem plan. Zarabiać i wspólnie zarabiać - czysty fun.
Bez urazy do nikogo ani niczego.

Zostałem trolem, śmieciem, rumunem, bandytą którego trzeba utrzymywać. Co ty Vivaldi rozumiesz z tradingu, nic, wielkie g......

Życie.


bełkot , do tego wciskasz kit o swoim dobrym sercu ze dla nas to robiles, Mnie tkneło wtedy kiedy kłociłem sie z Antosiem, bardzo go broniłes i tak sobie pomyslałem ze chyba bedziesz chciał zrobić to samo co on, i nie trzeba było długo czekać, szybko ruszyłeś z kampanią reklamową. Tyle ze w odróżnieniu do Antosia on wiedze miał, ty za to masz nasrane we łbie.
na innym forum ciezko ci będzie wciskac ten kit, tu jesteś spalony, na twoim miejscu z tym swoim hiper cudownym systemem poczekałbym na kolejną hosse, wtedy znów pojawi sie popyt na systemy , wtedy zarobisz, choć tobie sie nie chce pokazywac demo gdzie bylby jasny dowód ze ten twoj śmieszny system to zwykłe gówno
Powrót do góry Go down
Generał

Generał


Liczba postów : 9866
Registration date : 28/04/2011

UFO - 30.05.2013r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.05.2013r.   UFO - 30.05.2013r. - Page 3 EmptyCzw 30 Maj 2013, 11:25

kaczor napisał:
UWAGA!

Zaklad o ostateczne rozwiazanie sporu z Zaharym.
Moge wziac dzisiaj hostie swiete czy ch... wie jak sie to nazywa do reki.Jesli zacznie krwawic to zapierdalam na kolanach do Gniezna, jesli nie zacznie to Zahary zamiast na msze zacznei chodzic na joge i uzna nomada za swojego nowego biskupa.
Imo uczciwy zaklad kazdy ma szanse wygrac Laughing

to wiadomo z góry że Zahary przegra zakład
musisz coś łatwiejszego wymyśleć bo tak na pstrykniecie palca zrobić cud to za trudne będzie Smile
Powrót do góry Go down
nomad

nomad


Liczba postów : 21004
Location : Narewka
Registration date : 20/01/2008

UFO - 30.05.2013r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.05.2013r.   UFO - 30.05.2013r. - Page 3 EmptyCzw 30 Maj 2013, 11:27

Diablo (krt) napisał:

bełkot , do tego wciskasz kit o swoim dobrym sercu ze dla nas to robiles, Mnie tkneło wtedy kiedy kłociłem sie z Antosiem, bardzo go broniłes i tak sobie pomyslałem ze chyba bedziesz chciał zrobić to samo co on, i nie trzeba było długo czekać, szybko ruszyłeś z kampanią reklamową. Tyle ze w odróżnieniu do Antosia on wiedze miał, ty za to masz nasrane we łbie.
na innym forum ciezko ci będzie wciskac ten kit, tu jesteś spalony, na twoim miejscu z tym swoim hiper cudownym systemem poczekałbym na kolejną hosse, wtedy znów pojawi sie popyt na systemy , wtedy zarobisz, choć tobie sie nie chce pokazywac demo gdzie bylby jasny dowód ze ten twoj śmieszny system to zwykłe gówno

Michu w życiu nic nie sprzeda, bo nie potrafi napisać najprostszej ulotki reklamowej i opakować shitu w piękne pudełko. Sam do siebie mówi ten bełkot. To już wolę Miszcza bo daje konkretne sygnały i można go zmierzyć. Może okazać się , że taki Miszczu wcale nie traci. Zmierzymy go na przestrzeni drugiego kwartału. Very Happy

UFO - 30.05.2013r. - Page 3 Wig20m3-h1-admiral-markets-as-2
Powrót do góry Go down
Dave
Admin
Admin
Dave


Liczba postów : 21090
Age : 55
Location : 3miasto
Registration date : 31/08/2007

UFO - 30.05.2013r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.05.2013r.   UFO - 30.05.2013r. - Page 3 EmptyCzw 30 Maj 2013, 11:38

qurwa, to są jaja affraid

knur, który urządził sobie burdel na komendzie idzie na emeryturę za ponad 10 tysi na rączkę. a z kobiety, która z nim spała zrobią pokazówkę.

... ale syf niedobrze mi



http://opole.gazeta.pl/opole/1,35114,14001717,Seksafera_w_policji__Obrywa_tylko_policjantka__generala.html#MT

Komendantowi policji po ujawnieniu kompromitującego go nagrania intymnej rozmowy z policjantką pozwala się odejść na emeryturę, bez strat w uposażeniu czy randze. Ją natomiast się zawiesza, wszczyna postępowanie dyscyplinarne, tnie pensję i grozi jej utratą pracy.



Ostatnio zmieniony przez Dave dnia Czw 30 Maj 2013, 11:43, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
nomad

nomad


Liczba postów : 21004
Location : Narewka
Registration date : 20/01/2008

UFO - 30.05.2013r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.05.2013r.   UFO - 30.05.2013r. - Page 3 EmptyCzw 30 Maj 2013, 11:39

Generał napisał:
kaczor napisał:
UWAGA!

Zaklad o ostateczne rozwiazanie sporu z Zaharym.
Moge wziac dzisiaj hostie swiete czy ch... wie jak sie to nazywa do reki.Jesli zacznie krwawic to zapierdalam na kolanach do Gniezna, jesli nie zacznie to Zahary zamiast na msze zacznei chodzic na joge i uzna nomada za swojego nowego biskupa.
Imo uczciwy zaklad kazdy ma szanse wygrac Laughing

to wiadomo z góry że Zahary przegra zakład
musisz coś łatwiejszego wymyśleć bo tak na pstrykniecie palca zrobić cud to za trudne będzie Smile

Spoko mam wprawę, byłem szefem w jednym związku wyznaniowym, to nawet jak kardynał jestem. Można sprawdzić w archiwum MSW, dział związków wyznaniowych.
Powrót do góry Go down
Mleczarz
Fake Profil Hiob Team
Mleczarz


Liczba postów : 3203
Location : HIOB
Registration date : 09/02/2009

UFO - 30.05.2013r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.05.2013r.   UFO - 30.05.2013r. - Page 3 EmptyCzw 30 Maj 2013, 11:39

Diablo (krt) napisał:
MICHU napisał:
Nadal będę bronił tego systemu bo to jest bardzo dobry system.

Szczegóły...

Nie dało się na rzeczonym koncie podzielić pozycji.
Chwilowo nie idzie, rachunek w defensywie to każdy przeciętny trader wie, że zmniejszamy pozycję, nie 0,1 Lota a naprzykład 0,05. 0,02 choćby a jak trzeba 0,01 lota.
Tutaj qooorwa tylko 0,10 Lota.

Ostatnie trejdy na edku, systemowo domyślnie było eL. Nawet było to w niedziele wklejane. To nie wiedzieliście ? A mój system z doopy to wiedział.

A że pizgało to czasami tak jest jak chce się gapowiczów zgubić, kontrola bilecików była.

No i na S3 zabrakło depka na stopa, a zrzucili na S5. Dzisiaj wiele wyżej...pech jak chooy.

Teraz początki...
Nie wpierdalać się w strategię, na 2 dni przed krachem daxa o 300 pkt wspomóc rachunek jak było wnioskowane o 1k.

No i nie tupać nóżkami Papcio Vivaldi nawet jeśli obrana strategia była sprzeczna z taktyką sygnałów za 5 zł.

Była szansa i dzisiaj by to całkiem inaczej wyglądało.

Natomiast miło Mi byłoby współpracować z UFO, udostępniać podgląd i niejako wspólnie byśmy golili cześka. Taki miałem plan. Zarabiać i wspólnie zarabiać - czysty fun.
Bez urazy do nikogo ani niczego.

Zostałem trolem, śmieciem, rumunem, bandytą którego trzeba utrzymywać. Co ty Vivaldi rozumiesz z tradingu, nic, wielkie g......

Życie.


bełkot , do tego wciskasz kit o swoim dobrym sercu ze dla nas to robiles, Mnie tkneło wtedy kiedy kłociłem sie z Antosiem, bardzo go broniłes i tak sobie pomyslałem ze chyba bedziesz chciał zrobić to samo co on, i nie trzeba było długo czekać, szybko ruszyłeś z kampanią reklamową. Tyle ze w odróżnieniu do Antosia on wiedze miał, ty za to masz nasrane we łbie.
na innym forum ciezko ci będzie wciskac ten kit, tu jesteś spalony, na twoim miejscu z tym swoim hiper cudownym systemem poczekałbym na kolejną hosse, wtedy znów pojawi sie popyt na systemy , wtedy zarobisz, choć tobie sie nie chce pokazywac demo gdzie bylby jasny dowód ze ten twoj śmieszny system to zwykłe gówno

pamiętaj, że MICHU nie jest na powietrze
i za sygnał trzeba zapłacić
nawet za ten, ktory prowadzi na złą ścieżkę
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO - 30.05.2013r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.05.2013r.   UFO - 30.05.2013r. - Page 3 EmptyCzw 30 Maj 2013, 11:45

inwestor napisał:
UFO - 30.05.2013r. - Page 3 Wig20w2



Jeśli mogę spytać
to którą wersję Pan preferuje
tą czerwoną którą też Pan Filip obstawia
czy może tą zieloną gdzie już niektórzy wyliczyli coś koło 3250
pzdr
Powrót do góry Go down
Mleczarz
Fake Profil Hiob Team
Mleczarz


Liczba postów : 3203
Location : HIOB
Registration date : 09/02/2009

UFO - 30.05.2013r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.05.2013r.   UFO - 30.05.2013r. - Page 3 EmptyCzw 30 Maj 2013, 11:45

Dave napisał:
qurwa, to są jaja affraid

knur, który urządził sobie burdel na komendzie idzie na emeryturę za ponad 10 tysi na rączkę. a z kobiety, która z nim spała zrobią pokazówkę.

... ale syf niedobrze mi



http://opole.gazeta.pl/opole/1,35114,14001717,Seksafera_w_policji__Obrywa_tylko_policjantka__generala.html#MT

Komendantowi policji po ujawnieniu kompromitującego go nagrania intymnej rozmowy z policjantką pozwala się odejść na emeryturę, bez strat w uposażeniu czy randze. Ją natomiast się zawiesza, wszczyna postępowanie dyscyplinarne, tnie pensję i grozi jej utratą pracy.


myślisz pojęcia bo już wiadomo, że
generał się wyspowiadał u Księdza i wszystko jest już w porządku
czyli po bożemu study
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44199
Registration date : 03/09/2007

UFO - 30.05.2013r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.05.2013r.   UFO - 30.05.2013r. - Page 3 EmptyCzw 30 Maj 2013, 12:01

to teraz świat sprzedaje wszędzie akcje i kupuje jena i euro jako save haeven ? dobryżart
Powrót do góry Go down
neuron
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
neuron


Liczba postów : 9793
Registration date : 29/02/2012

UFO - 30.05.2013r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.05.2013r.   UFO - 30.05.2013r. - Page 3 EmptyCzw 30 Maj 2013, 12:08

REALISTA napisał:
to teraz świat sprzedaje wszędzie akcje i kupuje jena i euro jako save haeven ? dobryżart
wszędzie i na wszystkim jest save haeven scratch
to co realne ( surowce ) potaniało
taka faza rynku

_________________
...... a będzie giciej
Powrót do góry Go down
neuron
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
neuron


Liczba postów : 9793
Registration date : 29/02/2012

UFO - 30.05.2013r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.05.2013r.   UFO - 30.05.2013r. - Page 3 EmptyCzw 30 Maj 2013, 12:11

deszcz bangla choć oko wykol
brr

_________________
...... a będzie giciej
Powrót do góry Go down
Janko Traderroo

Janko Traderroo


Liczba postów : 4804
Age : 52
Location : okolice Roztocza
Registration date : 08/07/2009

UFO - 30.05.2013r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.05.2013r.   UFO - 30.05.2013r. - Page 3 EmptyCzw 30 Maj 2013, 12:27

barany napisał:
Agros trzymasz Japońca? Dziś -5%
A Ty barany co tak wcześnie posty piszesz, z procesji się urwałeś?
czy w ogóle nie byłeś ?
i jeszcze dziś o rynkach pisujesz, w takie święto...
barany = niekatolik
Powrót do góry Go down
neuron
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
neuron


Liczba postów : 9793
Registration date : 29/02/2012

UFO - 30.05.2013r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.05.2013r.   UFO - 30.05.2013r. - Page 3 EmptyCzw 30 Maj 2013, 12:29

Janko Traderroo napisał:
barany napisał:
Agros trzymasz Japońca? Dziś -5%
A Ty barany co tak wcześnie posty piszesz, z procesji się urwałeś?
czy w ogóle nie byłeś ?
i jeszcze dziś o rynkach pisujesz, w takie święto...
barany = niekatolik
talenty trzyba pomnażać dobryżart

_________________
...... a będzie giciej
Powrót do góry Go down
Dave
Admin
Admin
Dave


Liczba postów : 21090
Age : 55
Location : 3miasto
Registration date : 31/08/2007

UFO - 30.05.2013r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.05.2013r.   UFO - 30.05.2013r. - Page 3 EmptyCzw 30 Maj 2013, 12:46

zahary,


zdejmuj ta biała kufajka i choć ufo ponawracać.
nudy dzisiaj Suspect

Laughing
Powrót do góry Go down
barura




Liczba postów : 8236
Registration date : 22/10/2009

UFO - 30.05.2013r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.05.2013r.   UFO - 30.05.2013r. - Page 3 EmptyCzw 30 Maj 2013, 12:47

barany napisał:
Polska jest krajem katolickim i będziemy o to walczyć do upadłego.


przyłączam się, juś bez żartów. Tak mi dopomóż Bóg!
Powrót do góry Go down
EX

EX


Liczba postów : 20419
Registration date : 11/02/2009

UFO - 30.05.2013r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.05.2013r.   UFO - 30.05.2013r. - Page 3 EmptyCzw 30 Maj 2013, 12:47

Jak tam kawusia przed lunch'em Very Happy

UFO - 30.05.2013r. - Page 3 1501880


Ostatnio zmieniony przez EX dnia Czw 30 Maj 2013, 13:10, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
barura




Liczba postów : 8236
Registration date : 22/10/2009

UFO - 30.05.2013r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.05.2013r.   UFO - 30.05.2013r. - Page 3 EmptyCzw 30 Maj 2013, 12:48

REALISTA napisał:
to teraz świat sprzedaje wszędzie akcje i kupuje jena i euro jako save haeven ? dobryżart


franka, którego sam rzund w bernie nie chce, bo za silllllnyyyy!
Powrót do góry Go down
barura




Liczba postów : 8236
Registration date : 22/10/2009

UFO - 30.05.2013r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.05.2013r.   UFO - 30.05.2013r. - Page 3 EmptyCzw 30 Maj 2013, 12:48

EX napisał:
Jak tam kawusia przed lunch'em Very Happy


ile ruruffff zmieniło dziś juś do tej pory pozycjem? jocolor
Powrót do góry Go down
barura




Liczba postów : 8236
Registration date : 22/10/2009

UFO - 30.05.2013r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.05.2013r.   UFO - 30.05.2013r. - Page 3 EmptyCzw 30 Maj 2013, 12:50

mariner napisał:
inwestor napisał:
UFO - 30.05.2013r. - Page 3 Wig20w2



Jeśli mogę spytać
to którą wersję Pan preferuje
tą czerwoną którą też Pan Filip obstawia
czy może tą zieloną gdzie już niektórzy wyliczyli coś koło 3250
pzdr


strachu................. ściana.
Powrót do góry Go down
barura




Liczba postów : 8236
Registration date : 22/10/2009

UFO - 30.05.2013r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.05.2013r.   UFO - 30.05.2013r. - Page 3 EmptyCzw 30 Maj 2013, 12:58

rozumta jak chceta, nie podpowiadam, jeno pastujem>>>


prawdz. przyjacioł poznaje siem.........? no gdzie?


Słony rachunek za Brixit

Ostrzeżenie padło podczas niedawnej wizyty Davida Camerona w Waszyngtonie, ale zostało ujawnione brytyjskiej prasie dopiero teraz: "Jeśli Wielka Brytania wystąpi 
z Unii, może zapomnieć o wolnym handlu 
z Ameryką"
Powrót do góry Go down
EX

EX


Liczba postów : 20419
Registration date : 11/02/2009

UFO - 30.05.2013r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.05.2013r.   UFO - 30.05.2013r. - Page 3 EmptyCzw 30 Maj 2013, 13:00

mariner napisał:
inwestor napisał:
UFO - 30.05.2013r. - Page 3 Wig20w2



Jeśli mogę spytać
to którą wersję Pan preferuje
tą czerwoną którą też Pan Filip obstawia
czy może tą zieloną gdzie już niektórzy wyliczyli coś koło 3250
pzdr

Inwestor a jak to wygląda dla WIG'u Very Happy

Mariner jesteś gotowy na 65 kilo Basketball

Z archiwum Very Happy

UFO - 30.05.2013r. - Page 3 1501855

Konsolka w okolicy 50 kilko a po sforsowaniu tych zasiek sky is the limit Very Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 30.05.2013r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.05.2013r.   UFO - 30.05.2013r. - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 30.05.2013r.
Powrót do góry 
Strona 3 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» UFO - 27.03.2013r
» UFO - 24.04.2013r.
» UFO - 20.05.2013r.
» UFO - 20.06.2013r.
» UFO - 30.07.2013r.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: