Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 13.06.2013r.

Go down 
+35
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
Windziarz
Janko Traderroo
Slum-Dog
Aligator
kaczor
inwestor
rafalx
W stronę słońca :)
Krzysztof
E X
delphia
spacerolog
Pan Nikt
EX
Reser
tarzan
neuron
kLeszcz
Diablo
nomad
Ezet
betonowe_buty
barany
zibi
janek
MoralnyNiepokój
AgroTrader
SYLWESTER
tupolew
thorgall
MICHU
Zygmunt de Bill
mariner
Dave
39 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
AutorWiadomość
EX

EX


Liczba postów : 20419
Registration date : 11/02/2009

UFO - 13.06.2013r. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 13.06.2013r.   UFO - 13.06.2013r. - Page 12 EmptyCzw 13 Cze 2013, 23:41

HIOB napisał:
Czosnek Was wypatroszy
a potem wyfiletuje

Standard Very Happy ktoś musi stracić żeby ktoś mógł zarobił Basketball

Powrót do góry Go down
Krzysztof

Krzysztof


Liczba postów : 7411
Registration date : 28/08/2007

UFO - 13.06.2013r. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 13.06.2013r.   UFO - 13.06.2013r. - Page 12 EmptyCzw 13 Cze 2013, 23:51

Diablo (krt) napisał:
cholera Barany affraid zaś kurde w dupe


To jest qrwa niemożliwe, 100% nieskuteczność... to jest system idealny!affraid
Trzeba tylko zlecenia odpowiednio zadysponować.Cool
PS. Korzystam w 90% z negatywnej korelacji sygnałów miszcza, bez praw licencyjnych, czyli kradnę...Wink


Ostatnio zmieniony przez Krzysztof dnia Czw 13 Cze 2013, 23:58, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
inwestor

inwestor


Liczba postów : 27849
Location :
Registration date : 30/08/2007

UFO - 13.06.2013r. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 13.06.2013r.   UFO - 13.06.2013r. - Page 12 EmptyCzw 13 Cze 2013, 23:52

Dave napisał:
pandorka napisał:
Dave napisał:
nigdy bym nie wpadł na to, że po takim japońcu jankes taką korbę urządzi.
nawet jakbym był nawalony jak trolejbus Shocked to bym nie wpadł na to Shocked







A niby czemu?  MA 50 i jeszcze coś. Zresztą w Germanii też.






zostało we mnie jeszcze coś z fundamentalisty affraid
trzeba z tym walczyć dobryżart


Z fundamentalizmem najlepiej radzą sobie jankesi
U nas też są "lecznice"
Polecam "mały biały domek" w mieście Uć
UFO - 13.06.2013r. - Page 12 800pxdkochanwkapawilonn

Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 13.06.2013r. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 13.06.2013r.   UFO - 13.06.2013r. - Page 12 EmptyPią 14 Cze 2013, 00:02

PINGWIN Z MADAGASKARU napisał:
Aligator napisał:
Janko Traderroo napisał:
dostałem na priva propozycję...

Może ktoś chce się nauczyć intra tradingu ?

http://forex-nawigator.biz/forum/szkolenie-ze-skalpingu-dobry-trader-z-naszego-forum-t23340.html

tu 2 letnie archiwum do obczajenia :http://forex-nawigator.biz/forum/archiwum-t16892.html

zadziwiająca skuteczność,
aż się dziwię, że chce się komuś pałować z nauczaniem Smile






Janko pozycz 2000$ na szkolenie!


w sumie wystarczy przeczytać uważnie wątek i popatrzeć na jego wklejki, styl gry, reszta to już sam handel, skrót z kilku stron:

"LT, jak najbardziej,fibo wogóle.Nie tak ważne jest Hunter jakim systemem grasz,tylko konsekwentne powtarzanie tego czego się nauczyłeś,niewspomnę o zasadach.

Jeszcze jedno wejście,ostatnie na koniec ciekawego dla mnie dnia odbicie od s/r z H4,

    pawel2907 pisze:hmmm widze ze grasz na proste odbicia od linni S/R

- skoro linia została przebita to czemu zagrałes shorta ?

w tym przypadku bardziej interesowała mnie LT z H1 a mniej s/r poza tym przebicia takie szczególnie na edku to norma

    Mavratus pisze:bo można grać na przebicia ?

mozna ,ale wolę odbicia
nie patrzę na SD tylko na s/r i LT trzymam się jednego.I trzeba wierzyć w swoje umiejętności wtedy jesteś w stanie utrzymać trejd ,oczywiście przy odpowiednim stanie umysłu,wolnym od problemów.

    malsehen pisze:bardzo mnie interesuje ten sposób cięcia strat, tz.wychodzenia na bardzo małym minusie.

To proste jest..... wchodzisz na rynek określonym SL i tyle,albo Cię wyrzuci na nim,albo idzie w Twoją stronę i trzymasz ile się da.Dlatego ten R;R jest na moja korzyść.
Jak widzę,że jednak żle wszedłem to wychodzę wcześniej i tak pipsy do tyłu i tak więc po co powiększać stratę."

i 2000$ zaoszczędzone cheers


Jego metodfa jest dobra sam tak gram, tyle ze on dobrze wie ze nie o metode chodzi a o psyche a tego na zadnym szkoleniu nie naucza
Powrót do góry Go down
inwestor

inwestor


Liczba postów : 27849
Location :
Registration date : 30/08/2007

UFO - 13.06.2013r. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 13.06.2013r.   UFO - 13.06.2013r. - Page 12 EmptyPią 14 Cze 2013, 00:06

kaczor napisał:
PINGWIN Z MADAGASKARU napisał:
Aligator napisał:
Janko Traderroo napisał:
dostałem na priva propozycję...

Może ktoś chce się nauczyć intra tradingu ?

http://forex-nawigator.biz/forum/szkolenie-ze-skalpingu-dobry-trader-z-naszego-forum-t23340.html

tu 2 letnie archiwum do obczajenia :http://forex-nawigator.biz/forum/archiwum-t16892.html

zadziwiająca skuteczność,
aż się dziwię, że chce się komuś pałować z nauczaniem Smile








Janko pozycz 2000$ na szkolenie!




w sumie wystarczy przeczytać uważnie wątek i popatrzeć na jego wklejki, styl gry, reszta to już sam handel, skrót z kilku stron:

"LT, jak najbardziej,fibo wogóle.Nie tak ważne jest Hunter jakim systemem grasz,tylko konsekwentne powtarzanie tego czego się nauczyłeś,niewspomnę o zasadach.

Jeszcze jedno wejście,ostatnie na koniec ciekawego dla mnie dnia odbicie od s/r z H4,

    pawel2907 pisze:hmmm widze ze grasz na proste odbicia od linni S/R

- skoro linia została przebita to czemu zagrałes shorta ?

w tym przypadku bardziej interesowała mnie LT z H1 a mniej s/r poza tym przebicia takie szczególnie na edku to norma

    Mavratus pisze:bo można grać na przebicia ?

mozna ,ale wolę odbicia
nie patrzę na SD tylko na s/r i LT trzymam się jednego.I trzeba wierzyć w swoje umiejętności wtedy jesteś w stanie utrzymać trejd ,oczywiście przy odpowiednim stanie umysłu,wolnym od problemów.

    malsehen pisze:bardzo mnie interesuje ten sposób cięcia strat, tz.wychodzenia na bardzo małym minusie.

To proste jest..... wchodzisz na rynek określonym SL i tyle,albo Cię wyrzuci na nim,albo idzie w Twoją stronę i trzymasz ile się da.Dlatego ten R;R jest na moja korzyść.
Jak widzę,że jednak żle wszedłem to wychodzę wcześniej i tak pipsy do tyłu i tak więc po co powiększać stratę."

i 2000$ zaoszczędzone cheers




Jego metodfa jest dobra sam tak gram, tyle ze on dobrze wie ze nie o metode chodzi o psyche a tego na żadnym szkoleniu nie nauczą
Gadasz
Popatrz wyżej wkleiłem gdzie szkolą psyche
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 13.06.2013r. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 13.06.2013r.   UFO - 13.06.2013r. - Page 12 EmptyPią 14 Cze 2013, 00:14

inwestor napisał:
kaczor napisał:
PINGWIN Z MADAGASKARU napisał:
Aligator napisał:
Janko Traderroo napisał:
dostałem na priva propozycję...

Może ktoś chce się nauczyć intra tradingu ?

http://forex-nawigator.biz/forum/szkolenie-ze-skalpingu-dobry-trader-z-naszego-forum-t23340.html

tu 2 letnie archiwum do obczajenia :http://forex-nawigator.biz/forum/archiwum-t16892.html

zadziwiająca skuteczność,
aż się dziwię, że chce się komuś pałować z nauczaniem Smile










Janko pozycz 2000$ na szkolenie!






w sumie wystarczy przeczytać uważnie wątek i popatrzeć na jego wklejki, styl gry, reszta to już sam handel, skrót z kilku stron:

"LT, jak najbardziej,fibo wogóle.Nie tak ważne jest Hunter jakim systemem grasz,tylko konsekwentne powtarzanie tego czego się nauczyłeś,niewspomnę o zasadach.

Jeszcze jedno wejście,ostatnie na koniec ciekawego dla mnie dnia odbicie od s/r z H4,

    pawel2907 pisze:hmmm widze ze grasz na proste odbicia od linni S/R

- skoro linia została przebita to czemu zagrałes shorta ?

w tym przypadku bardziej interesowała mnie LT z H1 a mniej s/r poza tym przebicia takie szczególnie na edku to norma

    Mavratus pisze:bo można grać na przebicia ?

mozna ,ale wolę odbicia
nie patrzę na SD tylko na s/r i LT trzymam się jednego.I trzeba wierzyć w swoje umiejętności wtedy jesteś w stanie utrzymać trejd ,oczywiście przy odpowiednim stanie umysłu,wolnym od problemów.

    malsehen pisze:bardzo mnie interesuje ten sposób cięcia strat, tz.wychodzenia na bardzo małym minusie.

To proste jest..... wchodzisz na rynek określonym SL i tyle,albo Cię wyrzuci na nim,albo idzie w Twoją stronę i trzymasz ile się da.Dlatego ten R;R jest na moja korzyść.
Jak widzę,że jednak żle wszedłem to wychodzę wcześniej i tak pipsy do tyłu i tak więc po co powiększać stratę."

i 2000$ zaoszczędzone cheers






Jego metodfa jest dobra sam tak gram, tyle ze on dobrze wie ze nie o metode chodzi o psyche a tego na żadnym szkoleniu nie nauczą


Gadasz
Popatrz wyżej wkleiłem gdzie szkolą psyche

Ale nie do grania:lol:
Powrót do góry Go down
inwestor

inwestor


Liczba postów : 27849
Location :
Registration date : 30/08/2007

UFO - 13.06.2013r. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 13.06.2013r.   UFO - 13.06.2013r. - Page 12 EmptyPią 14 Cze 2013, 00:21

Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 13.06.2013r. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 13.06.2013r.   UFO - 13.06.2013r. - Page 12 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 13.06.2013r.
Powrót do góry 
Strona 12 z 12Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
 Similar topics
-
» UFO - 26.03.2013r
» UFO - 23.04.2013r.
» UFO - 17.05.2013r.
» UFO - 19.06.2013r.
» UFO - 29.07.2013r.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: