Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 06.08.2013r.

Go down 
+28
Zygmunt de Bill
Aligator
rafalx
delphia
Generał
barany
Małolat
zibi
REALISTA
tupolew
EX
snajper
kaczor
jj
Alicja_B
Dave
petgry
thorgall
janek
Reser
nomad
Alice Morgan
AgroTrader
MICHU
dziadek
Ashburn
Diablo
Jones
32 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48103
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 06.08.2013r. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06.08.2013r.   UFO - 06.08.2013r. - Page 9 EmptyWto 06 Sie 2013, 22:06

HIOB napisał:
Argos napisał:
MICHU napisał:
to i ja opowiem wierszyk:) 

Na nic biznesy ze "złodziejem".
Pozostawiony niech się wykrwawi, gdy ślepy los.
Tak pomoc przyszła mocno "na czas".
Łatwiej i prościej będzie miliona wygrać w LOTTO
Chociaż jak widać działają lampki co dostarczono
Gey się ładnie spie.dolił.



teraz do późna w nocy całe ufo będzie się zastanawiać
"co poeta miał na myśli "?

zobaczysz, Michu jeszcze zacznie obrazy malować
będzie odjazd..

pewnie ze tak
juz nawet zajawił próbki nieprzeciętnego talentu w wykresach

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Online
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48103
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 06.08.2013r. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06.08.2013r.   UFO - 06.08.2013r. - Page 9 EmptyWto 06 Sie 2013, 22:07

i juz fut dji na maxach - po sesji

jutro fut zielony
i barany znów leząc na plazy bedzie zarabiał

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Online
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO - 06.08.2013r. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06.08.2013r.   UFO - 06.08.2013r. - Page 9 EmptyWto 06 Sie 2013, 22:11

delphia napisał:
Janus napisał:
delphia napisał:
Janus napisał:
HIOB napisał:
Janus napisał:
Dave napisał:



czosnek ze szwagrem też kiedyś byli inni Shocked 
jak zrobili zaciąg lub padakę to było coś .... a nie to co teraz niedobrze mi 


Laughing 

Przyjdą jeszcze dobre czasy jak czosnek wróci z urlopu i od września zagra z nami na podwójnym depozycie. Ciekawe czy wtedy będzie leszcza 2 razy szybciej kosił.

będą wpierdalać 2x szybciej
i w koncu na ufo będzie cisza

To się zgadza, może skupią się bardziej na grze zamiast na pisaniu o pierdołach. Depo 2 x większe i dźwignia 2 x większa, czyli żeby zarobić (lub wpierdzielić) 4 stówki dziennie jak pisał niedawno Opcjo musi być ruch o 20 pkt tylko, trzeba będzie więc bardziej pilnować pozycji.    

trzeba będzie zmniejszyć pozycje o połowę. Gorzej że w niektórych przypadkach o połowę trzeba będzie też zredukować odległość do SL. Generalnie pomysł uważam za chybiony. Już teraz prawie połowa obrotów generowana jest przez "zagranicę". Inwestorzy prywatni to mniej niż 10%. Chyba chcą wykosić jeszcze większą grupę.

Ta pewnie chcą żeby zagranica podłączyła się z automatami bezpośrednio do UTP. Jak tak to o skalpowaniu będzie można zapomnieć, pozostaną tylko długie ruchy ale jak w taki dobrze trafisz to kaska popłynie taka że całe ufoforum wykupisz a systemy Micha dostaniesz w pakiecie gratis:D 

tyle że łapanie długich ruchów to duży SL. W innym przypadku automaty wyczyszczą SL. Wygonią ludzi na forex gdzie można bardziej elastycznie zarządzać pozycjami.

złej baletnicy ..........

Powrót do góry Go down
Zygmunt de Bill
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
Zygmunt de Bill


Liczba postów : 6334
Registration date : 22/12/2011

UFO - 06.08.2013r. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06.08.2013r.   UFO - 06.08.2013r. - Page 9 EmptyWto 06 Sie 2013, 22:12

BORowik napisał:
Zygmunt de Bill napisał:
BORowik napisał:
Zygmunt de Bill napisał:
barany napisał:





ja zarobiłem, ale nie ma co się chwalić, nie codziennie zarabia się po 50 pkt siedząc nad wodą i się opalając.

Mistrz to kiedyś był Mistrz, a teraz to też z dupy jakiś ...

Sprowokuję Cię? geek 

Mistrz to nie byle kto
To fachura uznany
Ale taki Wink  miszcz...
Z dupy moher... Barany

Może i moher może i z dupy
ale przytula gdy wokół trupy,
pół kostki masła i mendel jajek
MISTRZ to jest wielki a Ty nędzny grajek ...

Sprowokowałem Smile Na co mi było Embarassed 
DeBilla Zygi otwarte ryło?
Otworzył, obraził prowokatora
Nie wiedząc ile wpada do wora
I ile przytulam i w jakim czasie
Nie przemyslałeś tego ...... A da się! geek Very Happy 

Wiadomo, że leszcza nikt nie wyr....a
kiedy sygnałów od Mistrza słucha,
a Tobie jesli wpada do wora
to jemu dziękować chyba juz pora,
bo wszystkim co rynek może Ci dać
steruje Baran, k.... go mać !
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO - 06.08.2013r. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06.08.2013r.   UFO - 06.08.2013r. - Page 9 EmptyWto 06 Sie 2013, 22:16



Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 06.08.2013r. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06.08.2013r.   UFO - 06.08.2013r. - Page 9 EmptyWto 06 Sie 2013, 22:19

delphia napisał:
zibi napisał:


KRT dziś jakąś dorwał na kartofle dobryżart dobryżart dobryżart 

w konkursie "Co to za miasto?" nikt się nie wypowiedział to mogę już ujawnić iż byłem dziś w Brzegu. Pytałem napotkane niewiasty o Krzycha-marynarza ale żadna się nie ujawniała że go zna Smile

a tak w ogóle to widziałem tam lokal: House Invest, samochód z logo Goldinvest na brzeskich numerach więc klimat inwestycyjny jest Smile

Bo nikt o tym nie wie tooo raz, co do Brzegu, chyba pomyliles go z innym miastem, my nie mamy jakiegos Hause Invest, to zabytkowe miasto.
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO - 06.08.2013r. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06.08.2013r.   UFO - 06.08.2013r. - Page 9 EmptyWto 06 Sie 2013, 22:21

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/dziewczyny-playboya-podbijaja-gielde/hetnh

Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12968
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO - 06.08.2013r. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06.08.2013r.   UFO - 06.08.2013r. - Page 9 EmptyWto 06 Sie 2013, 22:24

HIOB napisał:
Argos napisał:
MICHU napisał:
to i ja opowiem wierszyk:) 

Na nic biznesy ze "złodziejem".
Pozostawiony niech się wykrwawi, gdy ślepy los.
Tak pomoc przyszła mocno "na czas".
Łatwiej i prościej będzie miliona wygrać w LOTTO
Chociaż jak widać działają lampki co dostarczono
Gey się ładnie spie.dolił.



teraz do późna w nocy całe ufo będzie się zastanawiać
"co poeta miał na myśli "?

zobaczysz, Michu jeszcze zacznie obrazy malować
będzie odjazd..

Tu się z Tobą zgodzę , Michu ma szansę być niczym drugi Amedeo Modigliani (Modigliani umarł podobno z głodu , będąc zaawansowanym alkoholikiem)

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO - 06.08.2013r. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06.08.2013r.   UFO - 06.08.2013r. - Page 9 EmptyWto 06 Sie 2013, 22:28

Diablo napisał:
delphia napisał:
zibi napisał:


KRT dziś jakąś dorwał na kartofle dobryżart dobryżart dobryżart 

w konkursie "Co to za miasto?" nikt się nie wypowiedział to mogę już ujawnić iż byłem dziś w Brzegu. Pytałem napotkane niewiasty o Krzycha-marynarza ale żadna się nie ujawniała że go zna Smile

a tak w ogóle to widziałem tam lokal: House Invest, samochód z logo Goldinvest na brzeskich numerach więc klimat inwestycyjny jest Smile

Bo nikt o tym nie wie tooo raz, co do Brzegu, chyba pomyliles go z innym miastem, my nie mamy jakiegos Hause Invest, to zabytkowe miasto.

nie pomyliłem - uliczki nie pamiętam ale to jakaś agencyjka nieruchomości niedaleko tego gotyckiego kościoła na rynku (w dół w kierunku ratusza)

ale najbardziej utkwił mi w pamięci ów nieco odrapany napis z czasów socjalizmu na murze: "Demokracja i dyscyplina nierozłączne"

miasto mi się podoba ale awantury Cyganów czy może Rumunów (?) w samym centrum w środku dnia jakby mniej
Powrót do góry Go down
Ashburn

Ashburn


Liczba postów : 12
Registration date : 05/08/2013

UFO - 06.08.2013r. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06.08.2013r.   UFO - 06.08.2013r. - Page 9 EmptyWto 06 Sie 2013, 22:29

i co panowie?
nie szkoda wam czasu na takie pisanie? Smile
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48103
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 06.08.2013r. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06.08.2013r.   UFO - 06.08.2013r. - Page 9 EmptyWto 06 Sie 2013, 22:29

mariner napisał:
delphia napisał:
Janus napisał:
delphia napisał:
Janus napisał:
HIOB napisał:
Janus napisał:


Przyjdą jeszcze dobre czasy jak czosnek wróci z urlopu i od września zagra z nami na podwójnym depozycie. Ciekawe czy wtedy będzie leszcza 2 razy szybciej kosił.

będą wpierdalać 2x szybciej
i w koncu na ufo będzie cisza

To się zgadza, może skupią się bardziej na grze zamiast na pisaniu o pierdołach. Depo 2 x większe i dźwignia 2 x większa, czyli żeby zarobić (lub wpierdzielić) 4 stówki dziennie jak pisał niedawno Opcjo musi być ruch o 20 pkt tylko, trzeba będzie więc bardziej pilnować pozycji.    

trzeba będzie zmniejszyć pozycje o połowę. Gorzej że w niektórych przypadkach o połowę trzeba będzie też zredukować odległość do SL. Generalnie pomysł uważam za chybiony. Już teraz prawie połowa obrotów generowana jest przez "zagranicę". Inwestorzy prywatni to mniej niż 10%. Chyba chcą wykosić jeszcze większą grupę.

Ta pewnie chcą żeby zagranica podłączyła się z automatami bezpośrednio do UTP. Jak tak to o skalpowaniu będzie można zapomnieć, pozostaną tylko długie ruchy ale jak w taki dobrze trafisz to kaska popłynie taka że całe ufoforum wykupisz a systemy Micha dostaniesz w pakiecie gratis:D 

tyle że łapanie długich ruchów to duży SL. W innym przypadku automaty wyczyszczą SL. Wygonią ludzi na forex gdzie można bardziej elastycznie zarządzać pozycjami.

złej baletnicy ..........

to i baran nie pomoże

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Online
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO - 06.08.2013r. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06.08.2013r.   UFO - 06.08.2013r. - Page 9 EmptyWto 06 Sie 2013, 22:30

Ashburn napisał:
i co panowie?
nie szkoda wam czasu na takie pisanie? Smile

a Tobie na czytanie?
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48103
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 06.08.2013r. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06.08.2013r.   UFO - 06.08.2013r. - Page 9 EmptyWto 06 Sie 2013, 22:32

Ashburn napisał:
i co panowie?
nie szkoda wam czasu na takie pisanie? Smile

mnie szkoda ale pisze bo nie mam nic lepszego do roboty

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Online
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48103
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 06.08.2013r. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06.08.2013r.   UFO - 06.08.2013r. - Page 9 EmptyWto 06 Sie 2013, 22:38

Zygmunt de Bill napisał:
BORowik napisał:
Zygmunt de Bill napisał:
BORowik napisał:
Zygmunt de Bill napisał:
barany napisał:





ja zarobiłem, ale nie ma co się chwalić, nie codziennie zarabia się po 50 pkt siedząc nad wodą i się opalając.

Mistrz to kiedyś był Mistrz, a teraz to też z dupy jakiś ...

Sprowokuję Cię? geek 

Mistrz to nie byle kto
To fachura uznany
Ale taki Wink  miszcz...
Z dupy moher... Barany

Może i moher może i z dupy
ale przytula gdy wokół trupy,
pół kostki masła i mendel jajek
MISTRZ to jest wielki a Ty nędzny grajek ...

Sprowokowałem Smile Na co mi było Embarassed 
DeBilla Zygi otwarte ryło?
Otworzył, obraził prowokatora
Nie wiedząc ile wpada do wora
I ile przytulam i w jakim czasie
Nie przemyslałeś tego ...... A da się! geek Very Happy 

Wiadomo, że leszcza nikt nie wyr....a
kiedy sygnałów od Mistrza słucha,
a Tobie jesli wpada do wora
to jemu dziękować chyba juz pora,
bo wszystkim co rynek może Ci dać
steruje Baran, k.... go mać !

bo wszystkim co rynek może Ci dać
steruje Baran, qrwa go mać !

to tez jako oczywista oczywistosc moze byc mottem  ufo /gpw
i jako motto chyba nie powinno miec wykropkowań zeby nie bylo niedomówień i przeinaczeń

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Online
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 06.08.2013r. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06.08.2013r.   UFO - 06.08.2013r. - Page 9 EmptyWto 06 Sie 2013, 22:42

Ashburn napisał:
i co panowie?
nie szkoda wam czasu na takie pisanie? Smile
a tobie nie szkoda na ciagle przelogowywanie i palenie glupa?I tak mamy wyjebane na to co piszesz
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48103
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 06.08.2013r. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06.08.2013r.   UFO - 06.08.2013r. - Page 9 EmptyWto 06 Sie 2013, 22:44

kaczor napisał:
Ashburn napisał:
i co panowie?
nie szkoda wam czasu na takie pisanie? Smile
a tobie nie szkoda na ciagle przelogowywanie i palenie glupa?I tak mamy wyjebane na to co piszesz

a to Julka Very Happy Very Happy Very Happy  nie Hiob ?

leków nie wzięła czy juz stare nie dzialaja i dawki trzeba zwiekszyc ?

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Online
janek




Liczba postów : 8015
Registration date : 24/06/2010

UFO - 06.08.2013r. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06.08.2013r.   UFO - 06.08.2013r. - Page 9 EmptyWto 06 Sie 2013, 22:46

dziad napisał:
HIOB napisał:
Argos napisał:
MICHU napisał:
to i ja opowiem wierszyk:) 

Na nic biznesy ze "złodziejem".
Pozostawiony niech się wykrwawi, gdy ślepy los.
Tak pomoc przyszła mocno "na czas".
Łatwiej i prościej będzie miliona wygrać w LOTTO
Chociaż jak widać działają lampki co dostarczono
Gey się ładnie spie.dolił.



teraz do późna w nocy całe ufo będzie się zastanawiać
"co poeta miał na myśli "?

zobaczysz, Michu jeszcze zacznie obrazy malować
będzie odjazd..

Tu się z Tobą zgodzę , Michu ma szansę być niczym drugi Amedeo Modigliani (Modigliani umarł podobno z głodu , będąc zaawansowanym alkoholikiem)

Modigliani wpadł mi w oko jak miałem 11 lat...potem był van Gogh i jego sloneczniki

Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 06.08.2013r. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06.08.2013r.   UFO - 06.08.2013r. - Page 9 EmptyWto 06 Sie 2013, 22:46

delphia napisał:
Diablo napisał:
delphia napisał:
zibi napisał:


KRT dziś jakąś dorwał na kartofle dobryżart dobryżart dobryżart 

w konkursie "Co to za miasto?" nikt się nie wypowiedział to mogę już ujawnić iż byłem dziś w Brzegu. Pytałem napotkane niewiasty o Krzycha-marynarza ale żadna się nie ujawniała że go zna Smile

a tak w ogóle to widziałem tam lokal: House Invest, samochód z logo Goldinvest na brzeskich numerach więc klimat inwestycyjny jest Smile

Bo nikt o tym nie wie tooo raz, co do Brzegu, chyba pomyliles go z innym miastem, my nie mamy jakiegos Hause Invest, to zabytkowe miasto.

nie pomyliłem - uliczki nie pamiętam ale to jakaś agencyjka nieruchomości niedaleko tego gotyckiego kościoła na rynku (w dół w kierunku ratusza)

ale najbardziej utkwił mi w pamięci ów nieco odrapany napis z czasów socjalizmu na murze: "Demokracja i dyscyplina nierozłączne"

miasto mi się podoba ale awantury Cyganów czy może Rumunów (?) w samym centrum w środku dnia jakby mniej

Cyganie

Ich bylo kiedys wiecej ale z tego co wiem sporo wyjechalo do Kanady, bo skini ich regularnie tlukli
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48103
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 06.08.2013r. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06.08.2013r.   UFO - 06.08.2013r. - Page 9 EmptyWto 06 Sie 2013, 22:50

To już koniec ery Świebodzina? W Rosji powstanie największy pomnik Jezusa na świecie

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Online
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48103
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 06.08.2013r. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06.08.2013r.   UFO - 06.08.2013r. - Page 9 EmptyWto 06 Sie 2013, 22:57


Z policyjnych informacji wynika, że piątka dzieci wypoczywała nad wodą pod opieką 36-letniej matki. Kobieta została na brzegu z najmłodszą, 5-letnią córką, a starsza czwórka poszła się wykąpać. - W pewnej chwili cała czwórka została porwana przez nurt rzeki i matka straciła dzieci z oczu -

Cały tekst: http://lodz.gazeta.pl/lodz/1,35153,14398284,Tragedia_nad_Warta__Czworo_dzieci_porwal_nurt__Troje.html#hpnews=lodz#ixzz2bDzzDxMj

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Online
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO - 06.08.2013r. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06.08.2013r.   UFO - 06.08.2013r. - Page 9 EmptyWto 06 Sie 2013, 23:05

w ostatnich dniach sporo mówi się o alercie spowodowanym przez przechwycenie rozmów Al-Kaidy. Ewakuacja ambasad itd. Niektórzy wiążą to z faktem chęci przekonania Amerykanów o tym że podsłuchiwanie "wszystkiego i wszystkich" jest konieczne. Możliwa jest też inna interpretacja - szykuje się rozwiązanie kwestie Syryjskiej lub Irańskiej. Jakby nie patrzeć oba kraje już dawno spełniły warunki jakie Zachód i Izrael wskazywały jako powód do ataku. Ciekawe co przyniesie piątkowe spotkanie Ministrów Obrony i Spraw Zagranicznych USA i Rosji które nie zostało odwołane mimo zadymy ze Snowdenem.
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48103
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 06.08.2013r. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06.08.2013r.   UFO - 06.08.2013r. - Page 9 EmptyWto 06 Sie 2013, 23:06

3,4081/3,4212 -  spred na franku w xtb Very Happy Very Happy 

pojebalo ich z tymi spredami

mialem - 35 zł na chf/pln -zobaczylem taki strzal w moim kierunku i szybko chcialem zamknac na zarobku a tu jest - 80

i po wuj to robia -chyba to tylko trzepanie BYKA - bez mozliwosci zarobienia dla misia -czyli znowu zwykle zlodziejstwo

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes


Ostatnio zmieniony przez Argos dnia Wto 06 Sie 2013, 23:12, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Online
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 06.08.2013r. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06.08.2013r.   UFO - 06.08.2013r. - Page 9 EmptyWto 06 Sie 2013, 23:11

na jankesie albo pojdzie korekta gdzies do 1600 albo jeszcze jedno male przebicie maksa gdzies do 1730 i wtedy 1600.
Ex niedlugo nas pozegna na dluzszy czas
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48103
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 06.08.2013r. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06.08.2013r.   UFO - 06.08.2013r. - Page 9 EmptyWto 06 Sie 2013, 23:17

kaczor napisał:
na jankesie albo pojdzie korekta gdzies do 1600 albo jeszcze jedno male przebicie maksa gdzies do 1730 i wtedy 1600.
Ex niedlugo nas pozegna na dluzszy czas

bedzie jeszcze jedno podbicie - przynajmniej jedno - musza  poczekac na gpw
bo ziomale zyda z warszawy nie moga tak od razu ze szczytu spaść bez tradycyjnego "powrotu pod szczyt "
a to bez wysokich stanow  tylko by nowych misiów nagoniło i  zostawiło  czeska z L na gorce

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Online
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48103
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 06.08.2013r. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06.08.2013r.   UFO - 06.08.2013r. - Page 9 EmptyWto 06 Sie 2013, 23:20

teraz na chf/pln strzasaja misia
a ja mialem na samym dolku - 80 a teraz tylko -55 Very Happy Very Happy - mam s a wyniki jak dla L Very Happy Very Happy 

cuda dziwy , ide spac i niech sie zyd sam szarpie

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Online
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48103
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 06.08.2013r. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06.08.2013r.   UFO - 06.08.2013r. - Page 9 EmptyWto 06 Sie 2013, 23:21

Wszyscy Europejczycy powinni mieć wi-fi. KE zaleca zwiększenie dostępności

Read more: http://wyborcza.biz/biznes/1,101558,14397793,Wszyscy_Europejczycy_powinni_miec_wi_fi__KE_zaleca.html?biznes=lodz#BoxBizTxt#ixzz2bE60SebY

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Online
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 06.08.2013r. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06.08.2013r.   UFO - 06.08.2013r. - Page 9 EmptyWto 06 Sie 2013, 23:22

Argos napisał:
kaczor napisał:
na jankesie albo pojdzie korekta gdzies do 1600 albo jeszcze jedno male przebicie maksa gdzies do 1730 i wtedy 1600.
Ex niedlugo nas pozegna na dluzszy czas

bedzie jeszcze jedno podbicie - przynajmniej jedno -  musza  poczekac na gpw
bo ziomale zyda z warszawy nie moga tak od razu ze szczytu spaść bez tradycyjnego "powrotu pod szczyt "
a to bez wysokich stanow  tylko by nowych misiów nagoniło i  zostawiło  czeska z L na gorce
ty zobacz jakie u nas sa dwie swieczki ostatnie, zaslona ciemnej chmury i zniesiona prawie calosc tej korby z piatku jakos mi sie nie widzi zeby szwagier wesolym elkowiczom i innym exom dal tanio teraz wyjsc z pozycji, raczej jutro luka dojebie.
Prawidzy test jest w okolicach 2300 na linii trendu i dolnej bandzie kanalu jak to padnie to sie szybko operacja odbedzie
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48103
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 06.08.2013r. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06.08.2013r.   UFO - 06.08.2013r. - Page 9 EmptyWto 06 Sie 2013, 23:25

slaynes
3 godziny temu

Oceniono 300 razy 278

Miał Tusk zlikwidować i tak już od lat kombinuje jak nas przerobić. Za te "obiecanki-cacanki" powinien być paragraf jak za zwykłe oszustwo. Nie decyzja przy urnie, a po prostu pierdziel.

http://pieniadze.gazeta.pl/Gospodarka/1,125292,14395787,Nie_wiecej_niz_15_zl___tyle_wyniesie_oplata_audiowizualna.html?biznes=lodz#sondaz

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Online
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48103
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 06.08.2013r. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06.08.2013r.   UFO - 06.08.2013r. - Page 9 EmptyWto 06 Sie 2013, 23:28

Ktoś mnoży komentarze nieprzychylne OFE. Czyżby na zlecenie?

Read more: http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,14393814,Ktos_mnozy_komentarze_nieprzychylne_OFE__Czyzby_na.html?biznes=lodz#BoxBizTxt#ixzz2bE7eiAKk

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Online
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 06.08.2013r. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06.08.2013r.   UFO - 06.08.2013r. - Page 9 EmptyWto 06 Sie 2013, 23:29

Argos napisał:
Ktoś mnoży komentarze nieprzychylne OFE. Czyżby na zlecenie?

Read more: http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,14393814,Ktos_mnozy_komentarze_nieprzychylne_OFE__Czyzby_na.html?biznes=lodz#BoxBizTxt#ixzz2bE7eiAKk
Przestan osly tyle czyatc gazet bo zaczniesz jak leszcz pod fundamenty grac
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 06.08.2013r. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06.08.2013r.   UFO - 06.08.2013r. - Page 9 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 06.08.2013r.
Powrót do góry 
Strona 9 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» UFO - 21.03.2013r.
» UFO -18.04.2013r.
» UFO - 14.05.2013r.
» UFO - 14.06.2013r.
» UFO - 05.07.2013r.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: