Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 07.08.2013r.

Go down 
+26
gagi19641
Generał
gumbas
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
EX
dziadek
SYLWESTER
thorgall
Aligator
Damian
rafalx
MICHU
Dave
REALISTA
tupolew
betonowe_buty
delphia
Janko Traderroo
Piotrek691
barany
Diablo
BORowik
Reser
AgroTrader
kaczor
Jones
30 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12968
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO - 07.08.2013r. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 07.08.2013r.   UFO - 07.08.2013r. - Page 6 EmptySro 07 Sie 2013, 15:07

Tyrała Diablowi ankietę podrzucił i sprawa się rypła!

http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103085,14399931,Ateista_polski__zniechecil_sie_do_Kosciola_przed_matura_.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_TokFm

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24673
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO - 07.08.2013r. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 07.08.2013r.   UFO - 07.08.2013r. - Page 6 EmptySro 07 Sie 2013, 15:12

kaczor napisał:
thorgall napisał:
Kaczor
zmowa cenowa to jest trzymanie zawyżonych cen
w kapitaliżmie informacja dociera natychmiast i powstają 3 inne firmy z niższymi cenami.
w socjaliźmie na te branże jest wydawana koncesja i konkurencja nie może powstać.
jeżeli chodzi o witaminy to w USA jest departament do kontroli wprowadzania leków i na pozwloenie czeka się kilka lat.
korporacja załatwia to w moment.
Nie uda ci się konkurować.
to nie jest kapitalizm.
Z ropą jest dokładnie tak samo

Ja sie pytam jak natychmiast powstanie firma wymagajaca wysokich nakladow kapitalowych lub zaawansowanej technologii.
No chyba ze w twoim kapitalizmie nie ma praw autorskich i kazdy sobie kradnie pomysly jak chce a kapital kradnie z banku.

To o czym ty mowisz to jest na poziomie wlasnie ogorkow w ogrodku czy jakies malej elektrowni do wiejskiego dmoku i taki jest twoj poziom myslenia.

jak widzisz nawet na tak małym poziomie nie wolno.

Jak można kurwa!!! uważać że koncesje są potrzebne bo drobni ludzie i tak sobie nie poradzą?

Ty kaczor nie wierzysz w możliwości działania człowieka lub grup ludzi.
Co do praw autorskich i patentów trzeba okres skrócić
kiedyś było to 7 lat z możliwością przedłużenia za kasę do 11
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24673
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO - 07.08.2013r. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 07.08.2013r.   UFO - 07.08.2013r. - Page 6 EmptySro 07 Sie 2013, 15:21

Pisałeś kaczor jak wielki wpływ na gospodarkę mają innowacje.
I jest to prawda.
Ale koncesjonując wiele branż właśnie stawiamy kłody ludziom którzy by chcieli zaistnieć w poważnym
jak to nazywasz strategicznym biznesie, gdzie potrzeba jest nowych badań czy patentów.
Rynek jest zamknięty bez możliwości wejścia konkurencji.
A starym monopolistom zależy na koncesjach i regulacjach.
Powrót do góry Go down
EX

EX


Liczba postów : 20419
Registration date : 11/02/2009

UFO - 07.08.2013r. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 07.08.2013r.   UFO - 07.08.2013r. - Page 6 EmptySro 07 Sie 2013, 15:40

Pora na popołudniowa kawkę cheers Very Happy 
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38815
Registration date : 25/10/2010

UFO - 07.08.2013r. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 07.08.2013r.   UFO - 07.08.2013r. - Page 6 EmptySro 07 Sie 2013, 15:46

EX napisał:
Pora na popołudniowa kawkę cheers Very Happy 

Ty to masz "końskie" zdrowie

a co ze twarożkiem, śmietaną, kefirem, serem żółtem i rybami ?

jak chcesz mieć dobre strzały [ na giełdzie] to odstaw tą kawę Razz Razz Razz 
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38815
Registration date : 25/10/2010

UFO - 07.08.2013r. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 07.08.2013r.   UFO - 07.08.2013r. - Page 6 EmptySro 07 Sie 2013, 15:58

Powiem tylko że na giełdzie z rana trzepanie było niezłe

Powrót do góry Go down
EX

EX


Liczba postów : 20419
Registration date : 11/02/2009

UFO - 07.08.2013r. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 07.08.2013r.   UFO - 07.08.2013r. - Page 6 EmptySro 07 Sie 2013, 16:18

Dlaczegoż edzio nie spada Very Happy 
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38815
Registration date : 25/10/2010

UFO - 07.08.2013r. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 07.08.2013r.   UFO - 07.08.2013r. - Page 6 EmptySro 07 Sie 2013, 16:27

EX napisał:
Dlaczegoż edzio nie spada Very Happy 

ja wiem dlaczegoż Smile 

...ale nie chce misie wklejać clown 
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 07.08.2013r. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 07.08.2013r.   UFO - 07.08.2013r. - Page 6 EmptySro 07 Sie 2013, 16:30

Argos napisał:
OpCjOnEr napisał:
Popatrzcie na fw40

dobryżart dobryżart dobryżart 



3114


a na co patrzec ?
dostales na nim po piździe na rozlicznie i teraz odrabiasz straty
i sie podniecasz  jak Ex gdy  kgm byl po 190

Pierdolisz bzdury. Na rozliczeniu na nim zarobiłem i to dość dobrze o czym juś pisałem miesiąc temu przeszło.

Miałem ostatnio 3 longi i ta sesja wczoraj mnie przestraszyła. Zamknąłem a dziś odnowiłem tylko 1 i nie dosyć, że za wysoko to jeszcze przedwcześnie go zamknąłem bo się nie spodziewałem, że takiego jobla z z bazą odpierdolą scratch

Żal utraconego zysq mnie w dupę gryzie.
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12968
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO - 07.08.2013r. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 07.08.2013r.   UFO - 07.08.2013r. - Page 6 EmptySro 07 Sie 2013, 16:31

MICHU napisał:
EX napisał:
Dlaczegoż edzio nie spada Very Happy 

ja wiem dlaczegoż Smile 

...ale nie chce misie wklejać clown 

Wklej , wklej  bo jak Ci znów aero2  padnie to skąd klienci się dowiedzą żeś Geniusz???

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO - 07.08.2013r. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 07.08.2013r.   UFO - 07.08.2013r. - Page 6 EmptySro 07 Sie 2013, 16:37

kaczor napisał:
delphia napisał:
kaczor napisał:
delphia napisał:
Dave napisał:
delphia napisał:
Dave - socjalizm ma różne oblicza. W Europie i innych krajach rozwiniętych najbliżej nam do jego dość łagodnej wersji czyli socjaldemokracji która wolnego rynku w całości nie odrzuca ale chce go regulować i interweniować na nim. O tym że tak jest nie muszę chyba przekonywać? O tym że redystrybucja jest ogromna chyba też? Natomiast to co widzisz czyli gwarantowanie zysków np: bankom i nacjonalizowanie strat a także rozrost urzędniczej hydry jest jednym z etapów w rozwoju tegoż socjalizmu. Teraz jak u Orwella doszliśmy do etapu gdzie okazało się że wszystkie zwierzęta są równe ale niektóre równiejsze.


a słyszał kolega  kiedyś o socjalizmie, którego celem jest bogactwo niewielkiej grupy wybranych (np . bankierzy).
scratch 

bo ja nie.
a nawet po pijaku bym na to nie wpadł Laughing 

Dave to jest degeneracja taka sama jak w u nas przed 89. Tam też członkowie PZPR (oczywiście nie szeregowi działacze) cieszyli się innymi prawami i mieli inne możliwości niż "lud pracujący" który  rzekomo był suwerenem.

Takie systemy zawsze będą ewoluowały w takim kierunku - zgoda na rozdawanie publicznych pieniędzy na przeróżne zadania których Państwo nie powinno brać na siebie powoduje że ilość tych zadań z czasem gwałtownie rośnie. A wówczas zdrowa tkanka czyli ta która potrafi generować dochód produkując czy świadcząc usługi jest coraz bardziej skubana za pomocą podatków które muszą to sfinansować i kurczy się co pogarsza sytuację. Socjalizm zbankrutowałby znacznie wcześniej gdyby ktoś nie wymyślił że można przecież pożyczać i nie narażać się podnoszeniem podatków wyborcom którzy widzą tylko "tu i teraz". Dodano do tego inflację i system stacza się powoli. Tyle że problemy demograficzne rozwalą go w najbliższym czasie na kawałki bo promując taki a nie inny styl życia strzelono sobie w stopę (świadomie albo nie). Teraz próbuje się jeszcze kupować czas strzygąc "bogatych" bo wariant cypryjski będzie stosowany w innych krajach EU gdy zajdzie potrzeba. To tez będzie miało negatywne następstwa ale o parę lat odsunie się kolaps. Potem sięgnie się po mniej zamożnych a w końcu dojdzie do kolejnej rewolucji - chyba że doszliśmy już do tego że koszty kontroli są tak małe że wrócimy do etapu niewolnictwa i rządzący stłumią zamieszki a jednocześnie wprowadzą rządy silnej ręki jak w ZSRR czy Francji po Rewolucji z tym że bez zmiany rządzących.

Dazenie do tworzenia karteli i zmowy wielkich korporacji nie wynika z socjalizmu tylko jest typowo kapitalistycznym schorzeniem.Socjalizm ma inne wady ale przestancie gadac od rzeczy.
Socjalizm degeneruje sie w biurokratyczna machine a kapitalizm w siec koncernow dojacych obywateli dla zyskow.

Ciekawe jak ta wasza kapitalistyczna doktryna zapobiegnie zmowom cenowym

napisałeś "dojących obywateli dla zysków" a czy istnieje jakakolwiek forma działalności gospodarczej której celem nie są zyski i która bez możliwości generowania zysków jest w stanie funkcjonować bez finansowania z zewnątrz?

Problemem obecnych czasów nie jest monopolizacja czy zmowy cenowe i wynikające z tego zawyżone ceny. Problemem jest to że Państwa zbyt dużo wydawały przez lata kumulując dług. Ale skoro o tym wspominasz to jest to miejsce dla Państwa - bo Państwo powinno zapobiegać monopolom i dbać o to by na rynku panowała konkurencja. A czy obecne Państwa się z tego wywiązują? Pewnie nienajlepiej bo masa obszarów jest koncesjonowana ale tak jak pisałem nie jest to w tej chwili najważniejszy problem.

a jaka jest roznica miedzy placeniem kasy roznego rodzaju monopolom czy kartelom a placeniem podatkow?

Ja uwazam ze obydwa sa zle a ty uwazasz ze jak sie wyeliminuje lub ograniczy panstwo to wszystkie problemy same sie rozwiaza.Ja uwazam ze powstana inne bo nie w tym jest problem kto od ciebie pobiera kase i jak sie nazywa.
Poziom ingerencji panstwa oarz wysokosci podatkow nie jest wcale zwiazany z zamoznoscia kraju jak jzu wielokrotnie udowadanialem i to tez sa bajki do karmienia podnieconej mldoziezy na spotkaniach z JKM

jest zasadnicza różnica - podatki są obowiązkowe zawsze a kupować produktów monopolisty nie zawsze musisz (można zrezygnować, wybrać substytut). Pisałem też że tu akurat jest rola dla Państwa z której się obecnie nie wywiązuje. Poza tym ja problemu zawyżonych cen nie dostrzegam w obecnych czasach. Możesz podać przykład który rzutuje globalnie na gospodarkę? Na dodatek w obecnym systemie celowo dąży się do tworzenia monopolów lub karteli poprzez systemy koncesjonowania niektórych obszarów gospodarki. Jest to wiec nawet gorsze rozwiązanie niż naturalne tworzenie się monopolów.

Druga sprawa - ja opisałem jak doszliśmy do miejsca w którym znajduje się świat. Wiemy też jak skończył realny socjalizm. To jak wyglądałby świat gdzie panowałby kapitalizm możemy tylko spekulować. Ty póki co nic nie zaproponowałeś więc nie wiadomo nawet do czego się odnieść.

Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38815
Registration date : 25/10/2010

UFO - 07.08.2013r. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 07.08.2013r.   UFO - 07.08.2013r. - Page 6 EmptySro 07 Sie 2013, 16:40

MICHU napisał:
EX napisał:
Dlaczegoż edzio nie spada Very Happy 

ja wiem dlaczegoż Smile 

...ale nie chce misie wklejać clown 

UFO - 07.08.2013r. - Page 6 Ugua



mała przekrętka na sygnalnej była ale wykładnicza 3mała Wazon.

szli po wyrównanie fazy, zaraz edek pieprznie rabbit

Ps. Patrz Piotrek jak zaraz trociny będą lecieć doping 
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 07.08.2013r. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 07.08.2013r.   UFO - 07.08.2013r. - Page 6 EmptySro 07 Sie 2013, 16:49

thorgall napisał:
Pisałeś kaczor jak wielki wpływ na gospodarkę mają innowacje.
I jest to prawda.
Ale koncesjonując wiele branż właśnie stawiamy kłody ludziom którzy by chcieli zaistnieć w poważnym
jak to nazywasz strategicznym biznesie, gdzie potrzeba jest nowych badań czy patentów.
Rynek jest zamknięty bez możliwości wejścia konkurencji.
A starym monopolistom zależy na koncesjach i regulacjach.
A gdzie ja cos o koncesjach napisalem Shocked 
Ty jzu nawet czytasz inne rzeczy niz sa napisane, jakas delirka chyba.
napisalem ze kapitalizm degeneruje sie do systemu w ktorym rzadza wielkie korporacje bo one maja najwiecej pieniedzy, ktore beda pozniej inwestowac w utrzymanei swojej pozycji.
Beda wchdozic w zmowy cenowe, zastraszac konkurentow, stosowac dumping i korupcje.
Socjalizm za to degeneruje sie do nieefektywnej biurkoracji.

Ty jestes jak leming nastawiony tylko na jeden schemat, jak ja ci pisze ze zarowno scojalizm jak i kapitalizm maja wady to ci sie plyta zacina i powtarzasz te same argumenty jakbys z Ikonowiczem gadal.
Dla mnie i ikonowicz jest debil i JKM jest debil
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO - 07.08.2013r. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 07.08.2013r.   UFO - 07.08.2013r. - Page 6 EmptySro 07 Sie 2013, 16:57

thorgall napisał:
Dave napisał:
thorgall napisał:
Dave napisał:
thorgall napisał:
Dzisiejszy socjalizm różni się od tego realnego tym że wtedy Lenin wprowadził go rewolucją i zamordyzmem.
I to się nie sprawdziło i po 80 latach zbankrutowało.
Dzisiejsi socjaliści nie mogą sobie pozwolić na taką metodę gdyż na kapitalistycznym zachodzie rewolucja by się nie udała.
Musieliby zabić chyba 50% społeczeństwa.
Wymyślono więc rewolucję kulturową 68 której proces już dawno się zaczął i zmierza ku realnemu socjalizmowi.
A że proces taki trwa bardzo długo powolnymi krokami to i ludzie się nie burzą i nie trzeba nikogo zabijać. O tym właśnie pisał Marks.
A skończy się to oczywiście bankructwem tak jak tamto.

A ty Dave piszesz że tamten socjalizm różnił się od tego co teraz mamy.
Oczywiście że się różni bo jesteśmy na innym etapie.
Ale koniec będzie taki sam. Albo i gorszy !!!


1. przeczytaj moją odpowiedź delphii
2. mur 
3. jak już się bawimy w futuryzm to zmierzamy w kierunku systemu gdzie państwa zostaną zastąpione przez korporacje. a ty jako robol zostaniesz sprywatyzowany takiemu microsoftowi.

bardzo socjalistyczne.

dobryżart 
chyba się z siebie śmiejesz bo właśnie delphia o tym napisał że są równi i równiejsi


thorgall

przeczytaj tą historie doktryn politycznych.
plizzz

Very Happy 
przestań gadać głupoty
ty przeczytałeś i chuj z tego
nie wiesz co teraz mamy bo jeszcze tego nie napisali dobryżart 

dla mnie są dwie doktryny
1) człowiek jest odpowiedzialny za siebie, wolny, decyduje za siebie, owoce swojej pracy bierze dla siebie.
2) człowiek jest  bydlakiem i chodzi na powrozie państwa, państwo za niego decyduje jak żyć, co jeść i kiedy i ile doić

tokarczyka już nie mam, tylko sylwestrzak mi został, ale generalnie to każda z doktryn miała sporo mutacji, oraz płynnych przejść w stronę sąsiednich, chociaż nieliniowo się to rozwijało.

jeśli chodzi o główne wątki doktryn to thorgal są 3 pod kątem znaczenia i relacji:
1) państwo (platonizm, leninizm)
2) społeczeństwo  (arystotelizm)
3) jednostka (epikureizm, hedonizm)

przy tym podziale dwu co napisałeś to jest tylko anarchizm jest i totalitaryzm.

ano to nie aż taki futuryzm, to dosyć prawdopodobne że "robol zostanie sprywatyzowany takiemu microsoftowi"jako nowemu państwu (z tym że zamiast terytorium państwa będzie terytorium wirtualne, w lekkiej wersji jest zwykła tożsamość z marką, w cięższej zaczipowanie i niewolnictwo albo i dalej aż do modyfikacji genetycznej człowieka jak u huxleya) i zapewne wszystkie te warianty ludzkość przetrenuje na sobie.
no ale nie zmienia to tych 3 głównych wątków.

ps natomiast pod kątem czy jest bydlakiem czy nie, i na ile, i to raczej już etyka abo moralność, no i dojdzie zapewne do modyfikacji w ramach każdego z wątków. np w końcu może wygodniej będzie hodować określony typ człowieka: np lalusia, albo mordobija, i tylko dotresowywać, niż tak chaotycznie tresować społecznie i gospodarczo jak teraz. zresztą chińczyki zbierają już geny do nowej superasy panów. ciekawe jak to się potoczy. Surprised 


głownie chodziło więc zawsze o warunkowanie/tworzenie/tresowanie określonego typu człowieka, jak homo sowieticus, natomiast patrzenie na ekonomie/gospodarka czy to się nazywało socjalizm czy kapitalizm to było i jest i będzie tylko narzędzie do kształtowania osobowości oraz relacji m 3 wątkami. Smile
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO - 07.08.2013r. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 07.08.2013r.   UFO - 07.08.2013r. - Page 6 EmptySro 07 Sie 2013, 17:04

w sumie Argos ładnie zauważył że
"wszystkie zmiany -udogodnienia w bankach BM sa robione na niekorzysc klienta
a reformy robionme przez polityków po to zeby wyruchac Kowalskiego
no moze nie wszystkie ale 90 %"
no i po to głównie są kryzysy oraz reformy gospodarcze i polityczne: SPROWADZIĆ DO PARTERU KOWALSKIEGO, oraz ZROBIĆ PRZESIEW WE WŁASNYCH SZEREGACH. clown


Ostatnio zmieniony przez PINGWIN (Z MADAGASKARU) dnia Sro 07 Sie 2013, 17:06, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Dave
Admin
Admin
Dave


Liczba postów : 21090
Age : 55
Location : 3miasto
Registration date : 31/08/2007

UFO - 07.08.2013r. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 07.08.2013r.   UFO - 07.08.2013r. - Page 6 EmptySro 07 Sie 2013, 17:05

EX napisał:
Dlaczegoż edzio nie spada Very Happy 

a dlaczego nie rośnie Shocked 
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 07.08.2013r. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 07.08.2013r.   UFO - 07.08.2013r. - Page 6 EmptySro 07 Sie 2013, 17:14

EX napisał:
Dlaczegoż edzio nie spada Very Happy 

A dlaczegóż kagieh nie rośnie? lol!
Powrót do góry Go down
gumbas

gumbas


Liczba postów : 5095
Age : 103
Registration date : 19/09/2008

UFO - 07.08.2013r. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 07.08.2013r.   UFO - 07.08.2013r. - Page 6 EmptySro 07 Sie 2013, 17:23

HELLOOOO

pietrek radziecki jescze pisze?
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO - 07.08.2013r. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 07.08.2013r.   UFO - 07.08.2013r. - Page 6 EmptySro 07 Sie 2013, 17:29

[quote="Dave"][

http://ksiegarnia.pwn.pl/produkt/168488/doktryny-politycznoprawne.html

http://www.ksiegarnia-ekonomiczna.com.pl/modules.php?name=Sklep&plik=lista&nazwa=opis&nr_katal=8387148601&hthost=1&store_id=2

http://www.empik.com/wspolczesne-doktryny-polityczne-tokarczyk-roman,2457683,ksiazka-p

Współczesne doktryny polityczne
Treść podręcznika obejmuje myśl polityczną XIX i XX wieku....

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też
Politics - Heywood Andrew

Wspólnota - Bauman Zygmunt

Pingwiny z Madagaskaru. Pan Talon - Opracowanie zbiorowe

Wprowadzenie do Filozofii - Anzenbacher Arno

Pingwiny z Madagaskaru - Opracowanie zbiorowe"


affraid kurwa skąd te pingwiny, i śledzie nie Suspect
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 07.08.2013r. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 07.08.2013r.   UFO - 07.08.2013r. - Page 6 EmptySro 07 Sie 2013, 17:35

Na midwigowym fiucie misiaczki dziś zostały rozjechane:

UFO - 07.08.2013r. - Page 6 ?s=fw40u13&c=1d&t=l&a=ln&b

affraid affraid

Wniosek z tego taki, że na fw40 opłaca się grać tylko longami a na fw20 tylko shortami.

UFO - 07.08.2013r. - Page 6 ?s=mwig40&d=20130807&c=3d&t=l&a=ln&b&r=wig20

Szkoda gadać, indexy się rozjeżdżają systematycznie jak nogi prostytutki podczas wykonywania zawodu.

lol!
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24673
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO - 07.08.2013r. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 07.08.2013r.   UFO - 07.08.2013r. - Page 6 EmptySro 07 Sie 2013, 17:36

kaczor został zmiażdżony znowu Very Happy 
jak on się bidak podźwignie
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24673
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO - 07.08.2013r. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 07.08.2013r.   UFO - 07.08.2013r. - Page 6 EmptySro 07 Sie 2013, 17:40

Pingwin można powiedzieć że jestem anarchokapitalistą
Minimum państwa do obrony wolności.


UFO - 07.08.2013r. - Page 6 0i4s

Powrót do góry Go down
EX

EX


Liczba postów : 20419
Registration date : 11/02/2009

UFO - 07.08.2013r. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 07.08.2013r.   UFO - 07.08.2013r. - Page 6 EmptySro 07 Sie 2013, 17:41

Dave napisał:
EX napisał:
Dlaczegoż edzio nie spada Very Happy 

a dlaczego nie rośnie Shocked 

Shocked A no tak nie rośnie zapomniałem że wam zawsze spada Very Happy 

UFO - 07.08.2013r. - Page 6 ?s=eurusd&c=1m&t=l&a=lg
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 07.08.2013r. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 07.08.2013r.   UFO - 07.08.2013r. - Page 6 EmptySro 07 Sie 2013, 17:41

Edek urbi et korbi!
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44303
Registration date : 03/09/2007

UFO - 07.08.2013r. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 07.08.2013r.   UFO - 07.08.2013r. - Page 6 EmptySro 07 Sie 2013, 17:46

OpCjOnEr napisał:
EX napisał:
Dlaczegoż edzio nie spada Very Happy 

A dlaczegóż kagieh nie rośnie? lol!

reko EX-ia na L na edzia było koło 1,3340.... to chyba jeszcze stratne sa, zakładając, że ktoś wytrzymał cofkę na 100 pejsów ? lol!  choć EX-iowi depo może już puchnąć..... dzięki swapom dobryżart dobryżart dobryżart 
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38815
Registration date : 25/10/2010

UFO - 07.08.2013r. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 07.08.2013r.   UFO - 07.08.2013r. - Page 6 EmptySro 07 Sie 2013, 17:49

OpCjOnEr napisał:
Edek urbi et korbi!

jeszcze się taki nie urodził co zarobił na eL przy notacji na eS i wyrównanej fazie.

ja pakuje eSki i jak narazie ftopy nie ma


Ostatnio zmieniony przez MICHU dnia Sro 07 Sie 2013, 17:50, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24673
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO - 07.08.2013r. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 07.08.2013r.   UFO - 07.08.2013r. - Page 6 EmptySro 07 Sie 2013, 17:50

thorgall napisał:
kaczor został zmiażdżony znowu Very Happy 
jak on się bidak podźwignie

kaczor ide na piwo
bo ja mogę Very Happy 
Powrót do góry Go down
Dave
Admin
Admin
Dave


Liczba postów : 21090
Age : 55
Location : 3miasto
Registration date : 31/08/2007

UFO - 07.08.2013r. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 07.08.2013r.   UFO - 07.08.2013r. - Page 6 EmptySro 07 Sie 2013, 17:52

thorgall napisał:
Pingwin można powiedzieć że jestem anarchokapitalistą
Minimum państwa do obrony wolności.


UFO - 07.08.2013r. - Page 6 0i4s



bardziej bym to określił anarcholiberałem.

tylko światopoglądowo masz naćpane.
jakbyś był mniej kościelnie nawiedzony to może byś nawet i pasował Laughing 
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38815
Registration date : 25/10/2010

UFO - 07.08.2013r. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 07.08.2013r.   UFO - 07.08.2013r. - Page 6 EmptySro 07 Sie 2013, 17:55

gumbas napisał:
HELLOOOO

pietrek radziecki jescze pisze?

pisał, że na wakacje na Cuba jedzie czy w październiku ?Rolling Eyes 

Opcjo kiedy macie z Piotrem jechać Cubanki do tańca prosić na dansing ? Suspect


Ostatnio zmieniony przez MICHU dnia Sro 07 Sie 2013, 17:56, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Generał

Generał


Liczba postów : 9866
Registration date : 28/04/2011

UFO - 07.08.2013r. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 07.08.2013r.   UFO - 07.08.2013r. - Page 6 EmptySro 07 Sie 2013, 17:56

cześć edki
jak mija dzionek ?Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 07.08.2013r. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 07.08.2013r.   UFO - 07.08.2013r. - Page 6 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 07.08.2013r.
Powrót do góry 
Strona 6 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» UFO 10.01.2013r.
» UFO - 03.04.2013r
» UFO - 29.04.2013r.
» UFO - 29.05.2013r
» UFO - 25.06.2013r.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: