Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 16 sierpnia 2013r.

Go down 
+19
Zbieracz puszek
Janko Traderroo
BORowik
janek
kaczor
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
MICHU
spacerolog
Reser
neuron
barany
EX
IronFX
REALISTA
new_born
Diablo
thorgall
zibi
Jones
23 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorWiadomość
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO - 16 sierpnia 2013r. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16 sierpnia 2013r.   UFO - 16 sierpnia 2013r. - Page 6 EmptyPią 16 Sie 2013, 22:00

dziad napisał:
Weź.................... (Ty wiesz co!)
chyba nie myślisz że Ufoforum składa się tylko z dziadka Smile 

znowu "mało" udany dzień ?

i tak będzie

Ps. rozwiązanie rebusu pozostawiam ...nieważne

To może kawał
Niedoszły teść do niedoszłego zięcia
-gibasz się jak Rezus, marnujesz Mojemu kumplowi ścieżkę najlepszego proszku
zabierasz się do wszystkiego jak pies do jeża Smile

- tak wiem w tych bucikach nie wejdę

lol! lol! lol!
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 16 sierpnia 2013r. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16 sierpnia 2013r.   UFO - 16 sierpnia 2013r. - Page 6 EmptyPią 16 Sie 2013, 22:03

Proponuję z forum naszego wybrać elektorat Very Happy 

JA mogę iść na ministra finansów - belki na pewno by nie było od stycznia cheers  i zobaczyłbym co się da zrobić z podatkami bezpośrednimi - może całkiem znieść PITy i CITy zasrane na rzecz podwyższenia VAT
Kaczor na premiera bo jest najmądrzejszy i ma zawsze rację i na wszystkim sie zna od napierdalania w mordę poprzez harmonic trading po fizykę kwantową i psychotropy Very Happy 
Argos na ministra rolnictwa 
HIOB na ministra spraw zagranicznych
Na prezydenta nie wiem kto - może Diablo by chciał? Smile 
Barany na ministra zdrowia dobryżart- zakaz sprzedaży medykamentów, likwidacja NFZ a szpitale zamienić na kościoły
Na ministra sportu nie wiem.... może Natalka Siwiec by chciała? dobryżart 

No i EX na bufetowego - do serwowania Lunchy i kawek w Sejmie.

A pozostałe resorty to juś wg zgłoszeń kto gdzie chętny.


Ostatnio zmieniony przez OpCjOnEr dnia Pią 16 Sie 2013, 22:04, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
janek




Liczba postów : 8015
Registration date : 24/06/2010

UFO - 16 sierpnia 2013r. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16 sierpnia 2013r.   UFO - 16 sierpnia 2013r. - Page 6 EmptyPią 16 Sie 2013, 22:03

Michu miażdży
Powrót do góry Go down
Aligator

Aligator


Liczba postów : 7607
Registration date : 21/08/2008

UFO - 16 sierpnia 2013r. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16 sierpnia 2013r.   UFO - 16 sierpnia 2013r. - Page 6 EmptyPią 16 Sie 2013, 22:09

http://biznes.onet.pl/praca/jesien-szczegolnie-trudna-dla-absolwentow,18493,5570974,5451429,462,1,news-detal

szukam pracy Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 16 sierpnia 2013r. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16 sierpnia 2013r.   UFO - 16 sierpnia 2013r. - Page 6 EmptyPią 16 Sie 2013, 22:12

OpCjOnEr napisał:
U na po prostu nie ma na kogo głosować.

Chyży Rój - pinokio, cwaniaczek, przyczynia sie tylko do rozrostu biurokracji do potęgi, kwitnie kolesiostwo i pierdzistołkowstwo - etaty z dupy nikomu niepotrzebne przewalanie papierqw byleby płacili, zatrudnia takie @#$%@(** jak Vincenty Evil or Very Mad  i patrzy tylko na słupki POparcia, do tego opanował wszystkie media a szczególnie jego Vision Network, że można siać propagandę sukcesu 24/7  niedobrze mi   o tych lotach private jetem do Sopotu żeby sobie qrwa tylko PO-biegać to juś lepiej nie pisać....




niedobrze mi niedobrze mi niedobrze mi niedobrze mi  On wie chociaż jeszcze jakie są ceny jabłek w Irlandii? dobryżart 


Kaczor - nieżyciowy kompletnie, starodawnej mentalności facet o skłonnościach fanatycznych, związany z grupami Ojca Tadka z Torunia i ogólnie religijnymi (a Polska powinna być krajem świeckim) do tego żywiący w sobie masę goryczy - jeśli go wybiorą to będzie chciał jakoś pomścić brata i się zaczną cyrki a Smoleńsk będzię tematem no 1 niczym ryj Kim Jong Una w TV Korea.  wariat  do tego będzie dalej tropił tzw. UKŁAD, potworzy kolejne agencje i kraj pogrąży się w zacofaniu i paranoji podszytej tłem religijnym. Do tego kompletnie niereprezentacyjny na arenie międzynarodowej z racji swojego wyglądu.

Niech on sobie spokojnie karmi i głaska swojego Alika i jeździ na Wawel odwiedzać brata ale niech juś sobie da siana z polityką bo się nie nadaje.....  Basketball 

JKM jak napisałem - fanatyk i radykał, niektóre pomysły ma dobre a niektóre kretyńskie ale w obecnym systemie władzy demokratycznej on nie ma szans spełnić Nietschego z tego co obiecuje więc szkoda dupy na niego.

Inni sa jeszcze bardziej z dupy.

Nie ma kto rządzić - ja nie głosuję na nikogo bo głosowanie "nogami" tzn. na tzw. mniejsze zło to pierdolę nie ma sensu.
na wybory trzeba isc moim zdaniem, zdaje sie ze w Belgii jest obowiazkowe uczestnictwo, jak nie pójdziesz to dostaniesz po kieszeni, tyle ze ja bym chciał głosowac nie na partie ale na człowieka, a to oznacza spełnienie obietnic PO czyli utworzenie okręgów jednomandatowych. Łatwiej mi jest zweryfikowac prace jednego człowieka, niz całej partii, bo co mi ztego jak hasełka są fajne partii a wychodzi gawno, z pojedyńczym człowiekiem wydaje mi sie ze jest troche łątwiej, robisz co innego niz wczesniej obiecywałes to ja juz na ciebie nie zagłosuje. a partie to taka zabawa z dupy, głosujesz np na SLD a później sie okazuje ze czesc posłów opuszcza szeregi SLD i idzie do PO czy do RP i odwrotnie, co to ma znaczyć?? jak ci sie partia nie spodobala to zostan niezaleznym posłem a nie jak chorągiewka sie dupek czy pinda zachowuje. Taki Niesiołowski ja go pamietam w ZCHN a teraz on kurwa liberał w PO wariat 
Powrót do góry Go down
IronFX
Sys Trader
Sys Trader
IronFX


Liczba postów : 9659
Age : 55
Location : Wawa/Lublin
Registration date : 11/10/2007

UFO - 16 sierpnia 2013r. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16 sierpnia 2013r.   UFO - 16 sierpnia 2013r. - Page 6 EmptyPią 16 Sie 2013, 23:13

Dobralem drugiego złotego konia z premia po 1363 ( średnia 1365)
Razem dwa kroniki już maja ( teraz 1376 ) razem 2200 Pipsow.
Jak luka weekendowe będzie po myśli to uda mi się przejść do gry dwoma koniami
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO - 16 sierpnia 2013r. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16 sierpnia 2013r.   UFO - 16 sierpnia 2013r. - Page 6 EmptyPią 16 Sie 2013, 23:23

na złotym koniu napisał:
Dobralem drugiego złotego konia z premia po 1363 ( średnia 1365)
Razem dwa kroniki już maja ( teraz 1376 ) razem 2200 Pipsow.
Jak luka weekendowe będzie po myśli to uda mi się przejść do gry dwoma koniami
Jak siem rozbujasz na złotych konikach to połowe Batumi wykupisz Smile
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 16 sierpnia 2013r. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16 sierpnia 2013r.   UFO - 16 sierpnia 2013r. - Page 6 EmptySob 17 Sie 2013, 00:08

Diablo napisał:
OpCjOnEr napisał:
U na po prostu nie ma na kogo głosować.

Chyży Rój - pinokio, cwaniaczek, przyczynia sie tylko do rozrostu biurokracji do potęgi, kwitnie kolesiostwo i pierdzistołkowstwo - etaty z dupy nikomu niepotrzebne przewalanie papierqw byleby płacili, zatrudnia takie @#$%@(** jak Vincenty Evil or Very Mad  i patrzy tylko na słupki POparcia, do tego opanował wszystkie media a szczególnie jego Vision Network, że można siać propagandę sukcesu 24/7  niedobrze mi   o tych lotach private jetem do Sopotu żeby sobie qrwa tylko PO-biegać to juś lepiej nie pisać....




niedobrze mi niedobrze mi niedobrze mi niedobrze mi  On wie chociaż jeszcze jakie są ceny jabłek w Irlandii? dobryżart 


Kaczor - nieżyciowy kompletnie, starodawnej mentalności facet o skłonnościach fanatycznych, związany z grupami Ojca Tadka z Torunia i ogólnie religijnymi (a Polska powinna być krajem świeckim) do tego żywiący w sobie masę goryczy - jeśli go wybiorą to będzie chciał jakoś pomścić brata i się zaczną cyrki a Smoleńsk będzię tematem no 1 niczym ryj Kim Jong Una w TV Korea.  wariat  do tego będzie dalej tropił tzw. UKŁAD, potworzy kolejne agencje i kraj pogrąży się w zacofaniu i paranoji podszytej tłem religijnym. Do tego kompletnie niereprezentacyjny na arenie międzynarodowej z racji swojego wyglądu.

Niech on sobie spokojnie karmi i głaska swojego Alika i jeździ na Wawel odwiedzać brata ale niech juś sobie da siana z polityką bo się nie nadaje.....  Basketball 

JKM jak napisałem - fanatyk i radykał, niektóre pomysły ma dobre a niektóre kretyńskie ale w obecnym systemie władzy demokratycznej on nie ma szans spełnić Nietschego z tego co obiecuje więc szkoda dupy na niego.

Inni sa jeszcze bardziej z dupy.

Nie ma kto rządzić - ja nie głosuję na nikogo bo głosowanie "nogami" tzn. na tzw. mniejsze zło to pierdolę nie ma sensu.
na wybory trzeba isc moim zdaniem, zdaje sie ze w Belgii jest obowiazkowe uczestnictwo, jak nie pójdziesz to dostaniesz po kieszeni, tyle ze ja bym chciał głosowac nie na partie ale na człowieka, a to oznacza spełnienie obietnic PO czyli utworzenie okręgów jednomandatowych. Łatwiej mi jest zweryfikowac prace jednego człowieka, niz całej partii, bo co mi ztego jak hasełka są fajne partii a wychodzi gawno, z pojedyńczym człowiekiem wydaje mi sie ze jest troche łątwiej, robisz co innego niz wczesniej obiecywałes to ja juz na ciebie nie zagłosuje. a partie to taka zabawa z dupy, głosujesz np na SLD a później sie okazuje ze czesc posłów opuszcza szeregi SLD i idzie do PO czy do RP i odwrotnie, co to ma znaczyć?? jak ci sie partia nie spodobala to zostan niezaleznym posłem a nie jak chorągiewka sie dupek czy pinda zachowuje. Taki Niesiołowski ja go pamietam w ZCHN a teraz on kurwa liberał w PO  wariat   
No ale nie ma tych jednomandatowych a sam ich nie stworzysz... migają sie gnoje jak tylko mogą by tego nie zrobić.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 16 sierpnia 2013r. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16 sierpnia 2013r.   UFO - 16 sierpnia 2013r. - Page 6 EmptySob 17 Sie 2013, 00:12



Cytat :
Un ser en busca de respuestas el misterio de la vida la tormenta navega por el mundo creyendo, soñando, pasiente y solitario camina por senderos desconocidos en su rumbo no hay limites ni tiempo ni obstaculos desea descubrir nuevos impulsos, sonidos y emociones. La inosencia desvanece las imagenes son seductoras y sedantes el sentimiento no tiene comparacion, la luz es deslumbrante y nadie, nadie puede con el gran poder de NEVADA.
Cool Very Happy
Powrót do góry Go down
IronFX
Sys Trader
Sys Trader
IronFX


Liczba postów : 9659
Age : 55
Location : Wawa/Lublin
Registration date : 11/10/2007

UFO - 16 sierpnia 2013r. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16 sierpnia 2013r.   UFO - 16 sierpnia 2013r. - Page 6 EmptySob 17 Sie 2013, 00:43

MICHU napisał:
na złotym koniu napisał:
Dobralem drugiego złotego konia z premia po 1363 ( średnia 1365)
Razem dwa kroniki już maja ( teraz 1376 ) razem 2200 Pipsow.
Jak luka weekendowe będzie po myśli to uda mi się przejść do gry dwoma koniami
Jak siem rozbujasz na złotych konikach to połowe Batumi wykupisz Smile
Pól to nie ale .... Piętro czemu nie
A poważnie to by było fajnie jakby paru Polaków wykupili mieszkania obok siebie na jednym piętrze
Takie polskie piętro
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO - 16 sierpnia 2013r. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16 sierpnia 2013r.   UFO - 16 sierpnia 2013r. - Page 6 EmptySob 17 Sie 2013, 01:10

OpCjOnEr napisał:

HIOB na ministra spraw zagranicznych
Hiob to chyba do ministerstwa gąsek (a co nie może być takie albino ), a serio to cytując ("czekamy na Narodowy Socjalizm i nowego Hitlera" ) to jedynym realnym wyjściem jest ministerstwo dezynfekcji
ex to raczej na nowego goebelsa, znaczy ministerstwo prawdy i wykresów dawniej GUS, i min. propagandy,
diablo to chyba ministerstwo religii (które to zastąpi ministerstwo gospodarki, przy okazji jakąś nowa religię bardziej ekonomiczną się stworzy Wink  )
nomad hmm, ministerstwo gimnastyki (zresztą obowiązkowej, czyli dawniej sportu, kultury i dziedzictwa narodowego),
kaczor może raczej jakiś resort siłowy, np ministerstwo gwałtu i przemocy.
agros to ministerstwo ds spekulacji (musi takie być), a przynajmniej rynki dalekowschodnie.
a pan Nikt jako szef NIK.
opcio wporzo, ministerstwo dymania leszcza. albino 

a zamiast ministerstwa spraw zagranicznych, ministerstwo dywersji zagranicznej, koniecznie z działem korupcji międzynarodowej (o profilu działalności podobnej do goldman saxa).

no i koniecznie cyberarmia musi być. bo bez armii to się wojenek nie wygrywa.
cheers

ps roxę to można włączyć do ministerstwa zdrowia i rekreacji, coby było się nie zmarnowało.
Powrót do góry Go down
janek




Liczba postów : 8015
Registration date : 24/06/2010

UFO - 16 sierpnia 2013r. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16 sierpnia 2013r.   UFO - 16 sierpnia 2013r. - Page 6 EmptySob 17 Sie 2013, 05:55

Hitler ciągle modny i ciągle przypominany

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/stadion-hitlera/1zv2f


Powrót do góry Go down
janek




Liczba postów : 8015
Registration date : 24/06/2010

UFO - 16 sierpnia 2013r. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16 sierpnia 2013r.   UFO - 16 sierpnia 2013r. - Page 6 EmptySob 17 Sie 2013, 07:15

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/gazeta-wyborcza-pis-przed-wszystkimi/mpem3


po nieudolnych rządach następuje rozklad Państwa i egzekucje w Katyniu
a rząd ucieka przez Rumunię
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 16 sierpnia 2013r. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16 sierpnia 2013r.   UFO - 16 sierpnia 2013r. - Page 6 EmptySob 17 Sie 2013, 10:06

Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 16 sierpnia 2013r. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16 sierpnia 2013r.   UFO - 16 sierpnia 2013r. - Page 6 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 16 sierpnia 2013r.
Powrót do góry 
Strona 6 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» UFO - 19 sierpnia 2013r.
» UFO - 20 sierpnia 2013r.
» UFO - 2 sierpnia 2013r.
» UFO - 21 sierpnia 2013r.
» UFO - 22 sierpnia 2013r.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: