Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 2 sierpnia 2013r.

Go down 
+29
zibi
TRADER
barura
Aligator
nomad
Dave
Janko Traderroo
neuron
tupolew
IronFX
Pan Nikt
jj
petgry
Damian
thorgall
EX
kLeszcz
REALISTA
Reser
barany
AgroTrader
Ezet
Piotrek691
Diablo
MICHU
Valdi
dziadek
kaczor
BORowik
33 posters
Idź do strony : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next
AutorWiadomość
BORowik

BORowik


Liczba postów : 3065
Age : 54
Location : prawie w Wawie?
Registration date : 12/12/2007

UFO - 2 sierpnia 2013r. Empty
PisanieTemat: UFO - 2 sierpnia 2013r.   UFO - 2 sierpnia 2013r. EmptyPią 02 Sie 2013, 00:53

UFO - UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI
/kontrakty-futures, indeksy-indexes, opcje-options, akcje-shares/


REGULAMIN
1. Cykl dyskusyjny UFO - UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI jest dostępny w trybie odczytu dla wszystkich użytkowników, zarówno zarejestrowanych jak i gości.
Dostęp edycyjny posiadają użytkownicy zarejestrowani.
2. W założonym wątku piszemy od wczesnych godzin rannych do późnego wieczora /zgodnie z datą wątku/.
3. Na weekend będzie zakładany wątek z datą soboty.
4. Tematem przewodnim forum są instrumenty pochodne oraz akcje polskiego rynku kapitałowego, a także inne tematy dotyczące rynków kapitałowych.
Miejscem dyskusji tematów nieprzystających do tematu głównego jest Hyde park.
5. Na forum obowiązuje zakaz wklejania obrazków i innych materiałów nie związanych z tematyką główną (patrz pkt. 4).
Od godz. 22:00 do zamknięcia wątku oraz w weekendy dopuszcza się luźniejszą formę dyskusji.
6. Na forum obowiązuje pisanie pod jednym nickiem pod groźbą ujawnienia użytkownika występującego pod wieloma wcieleniami.
Dopuszcza się pisanie pod kilkoma nickami pod warunkiem ujawnienia przez użytkownika wszystkich swoich tożsamości w podpisie (stopce).
7. Przytaczając obcy komentarz staraj się podać źródło.
8. Na forum obowiązuje szeroko pojęta kultura wymiany poglądów.
9. Użytkownik forum powinien po sesji podać swoje nastawienie do rynku przez głosowanie na subforum.
WOU - Wskaźnik Optymizmu Uniwersytetu
10. Zabrania się wklejania linków zawierających treści chronione prawem autorskim.


SPRAWY REGULUJĄCE
ZASADY INTERWENCJI MODERATORA
1. Za nieprzestrzeganie regulaminu przez użytkowników moderator ma prawo:
- upomnieć: pisemnie, żółtą lub czerwoną kartką
- wnioskować o czasowe lub bezterminowe wykluczenie użytkownika  
2. Moderator ma obowiązek usunąć treści wszelkiego rodzaju wymienione jako niedopuszczalne w regulaminie lub usunąć cały post. W przypadku usunięcia tekstu lub posta moderator wypisuje odpowiednią adnotację.
3. Konto użytkownika, który przez 183 dni nie logował się zostanie usunięte.
4. W przypadku wyjątkowo rażącego i uporczywego łamania regulaminu konto użytkownika może zostać usunięte karnie.

Korzystanie z forum oznacza akceptacje regulaminu publikowanego w wątkach UFO oraz postanowień zawartych w komunikatach administracyjnych.


Problemy rejestracyjne prosimy zgłaszać w zakładce FAQ & PUPA temat
Zapytaj Admina
Opis podstawowych problemów rejestracyjnych i funkcji forum znajduje się pod linkiem
https://ufoforum.forumotion.com/faq-pupa-f5/forum

instrukcja wklejania obrazków:
https://ufoforum.forumotion.com/t2926-instrukcja-wklejania-na-forum-obrazkow#697989



Za linię merytoryczna odpowiadają moderatorzy
BORowik, Dave, inwestor, Jones, Piotrek691, Dezerter


Administrator do spraw technicznych: chudy mis

karmimy pajacyka
www.pajacyk.pl


flower  cheers  flower  sunny  flower  cheers  flower  sunny  flower   scratchscratch

_________________
Pieniądze szczęścia nie dają. Ale pozwalają wygodnie być nieszczęśliwym.

Jedzmy gówno... – Miliony much nie mogą się mylić  Wink

Quidquid agis, prudenter agas et respice finem  Twisted Evil
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 2 sierpnia 2013r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 sierpnia 2013r.   UFO - 2 sierpnia 2013r. EmptyPią 02 Sie 2013, 00:59

1szy niczym bog
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12968
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO - 2 sierpnia 2013r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 sierpnia 2013r.   UFO - 2 sierpnia 2013r. EmptyPią 02 Sie 2013, 01:10

Nieźle to zabrzmi: pierwszy po bogu!!!

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
Valdi




Liczba postów : 484
Registration date : 03/10/2007

UFO - 2 sierpnia 2013r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 sierpnia 2013r.   UFO - 2 sierpnia 2013r. EmptyPią 02 Sie 2013, 01:20

Kto na tego tłumoka głosuje? http://biznes.onet.pl/politycy-na-kredycie,18550,5567556,14833398,fotoreportaze-detal-galeria
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 2 sierpnia 2013r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 sierpnia 2013r.   UFO - 2 sierpnia 2013r. EmptyPią 02 Sie 2013, 01:27

Valdi napisał:
Kto na tego tłumoka głosuje?  http://biznes.onet.pl/politycy-na-kredycie,18550,5567556,14833398,fotoreportaze-detal-galeria

coz na pewno nei ci ktorzy glosuja na nieudacznika Jarka, ktory nawet sam za swoja ochrone nie moze zaplacic (zreszta kto by taka ludzka pizde tykal)

Dobranoc wszystkim abramisom
Powrót do góry Go down
Valdi




Liczba postów : 484
Registration date : 03/10/2007

UFO - 2 sierpnia 2013r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 sierpnia 2013r.   UFO - 2 sierpnia 2013r. EmptyPią 02 Sie 2013, 01:39

kaczor napisał:
Valdi napisał:
Kto na tego tłumoka głosuje?  http://biznes.onet.pl/politycy-na-kredycie,18550,5567556,14833398,fotoreportaze-detal-galeria

coz na pewno nei ci ktorzy glosuja na nieudacznika Jarka, ktory nawet sam za swoja ochrone nie moze zaplacic (zreszta kto by taka ludzka pizde tykal)

Dobranoc wszystkim abramisom

Trochę już późno na polemiki, ale napiszę tylko, że chyba żaden polityk nie płaci za ochronę z własnych pieniędzy. Wydaje mi się, że Palig... miał duży majątek, ale pewnie połowę oddał dla Tymochowicza, a resztę przetrwonił. Wygląda to na równię pochyłą i już jest poniżej poziomu 0. Mnie taka sytuacja się podoba,bo wyzerowałem dziś konto po raz N-ty, ale nie jestem poniżej 0- są gorsi ode mnie.
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO - 2 sierpnia 2013r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 sierpnia 2013r.   UFO - 2 sierpnia 2013r. EmptyPią 02 Sie 2013, 05:45

Witam z rana.

Dla tych , którzy nie śledzą ufo dzień po dniu i być może przeoczyli:

zasłyszane w sieci

recenzja ponoć "dobrego" filmu

BIAŁKO W OKU GNIJE JAK SIĘ TO OGLĄDA,LEPSZE OD TEGO JEST "KTO ZAJEBAŁ BABCI SŁOIK SMALCU Z PARAPETU 3"
KIBEL TO KOMPLEMENT.

Razz Razz Razz
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO - 2 sierpnia 2013r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 sierpnia 2013r.   UFO - 2 sierpnia 2013r. EmptyPią 02 Sie 2013, 05:54

Valdi napisał:
kaczor napisał:
Valdi napisał:
Kto na tego tłumoka głosuje?  http://biznes.onet.pl/politycy-na-kredycie,18550,5567556,14833398,fotoreportaze-detal-galeria

coz na pewno nei ci ktorzy glosuja na nieudacznika Jarka, ktory nawet sam za swoja ochrone nie moze zaplacic (zreszta kto by taka ludzka pizde tykal)

Dobranoc wszystkim abramisom

Trochę już późno na polemiki, ale napiszę tylko, że chyba żaden polityk nie płaci za ochronę z własnych pieniędzy. Wydaje mi się, że Palig... miał duży majątek, ale pewnie połowę oddał dla Tymochowicza, a resztę przetrwonił. Wygląda to na równię pochyłą i już jest poniżej poziomu 0.  Mnie taka sytuacja się podoba,bo wyzerowałem dziś konto po raz N-ty, ale nie jestem poniżej 0- są gorsi ode mnie.

Mądre głowy gadają, że trzeba kilka razy zbankrutować aby się czegoś nauczyć i w końcu zacząć zarabiać.

Ale są tacy, którzy nigdy się nie nauczą.

W takim razie dla nich zostaje socjal trading a swoje plumkanie na rynku zostawić jako hobbi.

Ps. Kiedyś szedłem chodnikiem i znalazłem wygrany na 6 kupon LOTTO.

Schyliłem się po niego, ale nie doceniłem i wyrzuciłem.

Teraz gdybym nawet chciał go odszukać to już nie znajdę.

Krążą w sieci różne systemy wygrywające w LOTTO. Zdobędę go i sam wygram.

Żeby tylko.

Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 2 sierpnia 2013r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 sierpnia 2013r.   UFO - 2 sierpnia 2013r. EmptyPią 02 Sie 2013, 06:11

Valdi napisał:
kaczor napisał:
Valdi napisał:
Kto na tego tłumoka głosuje?  http://biznes.onet.pl/politycy-na-kredycie,18550,5567556,14833398,fotoreportaze-detal-galeria

coz na pewno nei ci ktorzy glosuja na nieudacznika Jarka, ktory nawet sam za swoja ochrone nie moze zaplacic (zreszta kto by taka ludzka pizde tykal)

Dobranoc wszystkim abramisom

Trochę już późno na polemiki, ale napiszę tylko, że chyba żaden polityk nie płaci za ochronę z własnych pieniędzy. Wydaje mi się, że Palig... miał duży majątek, ale pewnie połowę oddał dla Tymochowicza, a resztę przetrwonił. Wygląda to na równię pochyłą i już jest poniżej poziomu 0.  Mnie taka sytuacja się podoba,bo wyzerowałem dziś konto po raz N-ty, ale nie jestem poniżej 0- są gorsi ode mnie.

no pewnie ze są gorsi, są i lepsi, teraz polacz pare wskaxnikow, nazwij go hiper super systemem pod wezwaniem najświętszej panienki, i sprzedawaj sygnały, a jak któryś zklientow będzie sie burzył, to wyzwij go od najgorszych i powiedz mu ze na drugi raz niech sie nauczy kontrolowac swoją kase i zarządzającego.
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO - 2 sierpnia 2013r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 sierpnia 2013r.   UFO - 2 sierpnia 2013r. EmptyPią 02 Sie 2013, 06:13

Przy kawie o muzyce Very Happy 



Nadzieja Polskiej muzyki POP - Damian Skoczyk

dopingg dopingg dopingg 
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO - 2 sierpnia 2013r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 sierpnia 2013r.   UFO - 2 sierpnia 2013r. EmptyPią 02 Sie 2013, 06:17

Diablo napisał:
Valdi napisał:
kaczor napisał:
Valdi napisał:
Kto na tego tłumoka głosuje?  http://biznes.onet.pl/politycy-na-kredycie,18550,5567556,14833398,fotoreportaze-detal-galeria

coz na pewno nei ci ktorzy glosuja na nieudacznika Jarka, ktory nawet sam za swoja ochrone nie moze zaplacic (zreszta kto by taka ludzka pizde tykal)

Dobranoc wszystkim abramisom

Trochę już późno na polemiki, ale napiszę tylko, że chyba żaden polityk nie płaci za ochronę z własnych pieniędzy. Wydaje mi się, że Palig... miał duży majątek, ale pewnie połowę oddał dla Tymochowicza, a resztę przetrwonił. Wygląda to na równię pochyłą i już jest poniżej poziomu 0.  Mnie taka sytuacja się podoba,bo wyzerowałem dziś konto po raz N-ty, ale nie jestem poniżej 0- są gorsi ode mnie.

no pewnie ze są gorsi, są i lepsi, teraz polacz pare wskaxnikow, nazwij go hiper super systemem pod wezwaniem najświętszej panienki, i sprzedawaj sygnały, a jak któryś zklientow będzie sie burzył, to wyzwij go od najgorszych i powiedz mu ze na drugi raz niech sie nauczy kontrolowac swoją kase i zarządzającego.

Nie wiem, nie robiłem biznesów z Robertem M. chociaż dzisiaj pewnie nie jeden by chciał pograć z Nim na złocie.

Tylko Robert nie daj się wbić w sygnały za 1, 30 zł.

Jeszcze gotowi pomyśleć, że My tu jesteśmy tylko i wyłącznie dla Nich.

Za miskę ryżu nie da się, bo tak po prostu nie da.

Ale w zamian można GRATIS poczytać i pomedytować.
http://www.miskaryzu.pl/
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 2 sierpnia 2013r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 sierpnia 2013r.   UFO - 2 sierpnia 2013r. EmptyPią 02 Sie 2013, 06:35

MICHU napisał:
Diablo napisał:
Valdi napisał:
kaczor napisał:
Valdi napisał:
Kto na tego tłumoka głosuje?  http://biznes.onet.pl/politycy-na-kredycie,18550,5567556,14833398,fotoreportaze-detal-galeria

coz na pewno nei ci ktorzy glosuja na nieudacznika Jarka, ktory nawet sam za swoja ochrone nie moze zaplacic (zreszta kto by taka ludzka pizde tykal)

Dobranoc wszystkim abramisom

Trochę już późno na polemiki, ale napiszę tylko, że chyba żaden polityk nie płaci za ochronę z własnych pieniędzy. Wydaje mi się, że Palig... miał duży majątek, ale pewnie połowę oddał dla Tymochowicza, a resztę przetrwonił. Wygląda to na równię pochyłą i już jest poniżej poziomu 0.  Mnie taka sytuacja się podoba,bo wyzerowałem dziś konto po raz N-ty, ale nie jestem poniżej 0- są gorsi ode mnie.

no pewnie ze są gorsi, są i lepsi, teraz polacz pare wskaxnikow, nazwij go hiper super systemem pod wezwaniem najświętszej panienki, i sprzedawaj sygnały, a jak któryś zklientow będzie sie burzył, to wyzwij go od najgorszych i powiedz mu ze na drugi raz niech sie nauczy kontrolowac swoją kase i zarządzającego.

Nie wiem, nie robiłem biznesów z Robertem M. chociaż dzisiaj pewnie nie jeden by chciał pograć z Nim na złocie.

Tylko Robert nie daj się wbić w sygnały za 1, 30 zł.

Jeszcze gotowi pomyśleć, że My tu jesteśmy tylko i wyłącznie dla Nich.

Za miskę ryżu nie da się, bo tak po prostu nie da.

Mylogi to przy tobie jest święty, zrobił w chuja ludzi ale i tak go lubie, biznes to biznes, są zagrożenia i trzeba sie liczyc ze moze zdarzyć sie coś co nas pozbawi środków, ty natomiast to inna para kaloszy udajesz uczciwego a przeciez nie jesteś uczciwy, ściemniałeś o raku i wieszaniu sie , dla mnie to mega kurestwo bo zebyś miał jeszcze ciężkie życie ale masz jak pączek w maśle i użalasz sie nad sobą jak ciota  Evil or Very Mad  oczywiscie o pojsciu do pracy mowy byc nie moze,
a teraz zaproponuj kolejny układ na 50k z Piotrem moze będzie miał pomroczność jasną i zapomni co było wcześniej.

Ja miałem mega ciezkie życie, nieraz spedzilem noc w parku lub w piwnicy ale nigdy nie przyszło mi do głowy zeby żebrac o kase, powinie sie noga to zaczesam rękawy i biore sie do roboty a nie szantażuje nikogo ze sie powiesze czy mam raka Evil or Very Mad 
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO - 2 sierpnia 2013r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 sierpnia 2013r.   UFO - 2 sierpnia 2013r. EmptyPią 02 Sie 2013, 07:07

Diablo napisał:
MICHU napisał:
Diablo napisał:
Valdi napisał:
kaczor napisał:
Valdi napisał:
Kto na tego tłumoka głosuje?  http://biznes.onet.pl/politycy-na-kredycie,18550,5567556,14833398,fotoreportaze-detal-galeria

coz na pewno nei ci ktorzy glosuja na nieudacznika Jarka, ktory nawet sam za swoja ochrone nie moze zaplacic (zreszta kto by taka ludzka pizde tykal)

Dobranoc wszystkim abramisom

Trochę już późno na polemiki, ale napiszę tylko, że chyba żaden polityk nie płaci za ochronę z własnych pieniędzy. Wydaje mi się, że Palig... miał duży majątek, ale pewnie połowę oddał dla Tymochowicza, a resztę przetrwonił. Wygląda to na równię pochyłą i już jest poniżej poziomu 0.  Mnie taka sytuacja się podoba,bo wyzerowałem dziś konto po raz N-ty, ale nie jestem poniżej 0- są gorsi ode mnie.

no pewnie ze są gorsi, są i lepsi, teraz polacz pare wskaxnikow, nazwij go hiper super systemem pod wezwaniem najświętszej panienki, i sprzedawaj sygnały, a jak któryś zklientow będzie sie burzył, to wyzwij go od najgorszych i powiedz mu ze na drugi raz niech sie nauczy kontrolowac swoją kase i zarządzającego.

Nie wiem, nie robiłem biznesów z Robertem M. chociaż dzisiaj pewnie nie jeden by chciał pograć z Nim na złocie.

Tylko Robert nie daj się wbić w sygnały za 1, 30 zł.

Jeszcze gotowi pomyśleć, że My tu jesteśmy tylko i wyłącznie dla Nich.

Za miskę ryżu nie da się, bo tak po prostu nie da.

Mylogi to przy tobie jest święty, zrobił w chuja ludzi ale i tak go lubie, biznes to biznes, są zagrożenia i trzeba sie liczyc ze moze zdarzyć sie coś co nas pozbawi środków, ty natomiast to inna para kaloszy udajesz uczciwego a przeciez nie jesteś uczciwy, ściemniałeś o raku i wieszaniu sie , dla mnie to mega kurestwo bo zebyś miał jeszcze ciężkie życie ale masz jak pączek w maśle i użalasz sie nad sobą jak ciota  Evil or Very Mad  oczywiscie o pojsciu do pracy mowy byc nie moze,
a teraz zaproponuj kolejny układ na 50k z Piotrem moze będzie miał pomroczność jasną i zapomni co było wcześniej.

Ja miałem mega ciezkie życie, nieraz spedzilem noc w parku lub w piwnicy ale nigdy nie przyszło mi do głowy zeby żebrac o kase, powinie sie noga to zaczesam rękawy i biore sie do roboty a nie szantażuje nikogo ze sie powiesze czy mam raka  Evil or Very Mad 

idź sobie na żagle popływać albo pal wrotki

co do tego czy mam raka złośliwego, (zwykłego wiadomo ze miałem) za 2 tygodnie odbieram wyniki badań.

Czy tak długo z szampanem możesz się wstrzymać ? może się spełni Twoje marzenie...

narazie zeby cie pocieszyc rana gnije i ropieje


Ostatnio zmieniony przez MICHU dnia Pią 02 Sie 2013, 07:20, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Piotrek691

Piotrek691


Liczba postów : 8186
Location : Mokotów
Registration date : 15/04/2010

UFO - 2 sierpnia 2013r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 sierpnia 2013r.   UFO - 2 sierpnia 2013r. EmptyPią 02 Sie 2013, 07:19

Diablo napisał:
Mylogi to przy tobie jest święty, zrobił w chuja ludzi ale i tak go lubie, biznes to biznes, są zagrożenia i trzeba sie liczyc ze moze zdarzyć sie coś co nas pozbawi środków, ty natomiast to inna para kaloszy udajesz uczciwego a przeciez nie jesteś uczciwy, ściemniałeś o raku i wieszaniu sie , dla mnie to mega kurestwo bo zebyś miał jeszcze ciężkie życie ale masz jak pączek w maśle i użalasz sie nad sobą jak ciota  Evil or Very Mad  oczywiscie o pojsciu do pracy mowy byc nie moze,
a teraz zaproponuj kolejny układ na 50k z Piotrem moze będzie miał pomroczność jasną i zapomni co było wcześniej....

I znowu Piątek cheers 

Pomroczność jasna? scratch Hmmm....całkiem niezłe rozwiązanie jak ktoś ma problemy z prawem Laughing 

Co do reszty to się nie wypowiadam. Jest zapotrzebowanie na forum na "głupka wioskowego" to niech będzie. Pajac i tak już nie wyłudzi, ani złotówki na tym forum, a wartość dodaną w postaci ostrzeżenia dla innych dostarczy. Laughing 
Powrót do góry Go down
Ezet
Główny Troll UFO
Główny Troll UFO
Ezet


Liczba postów : 12359
Registration date : 30/09/2007

UFO - 2 sierpnia 2013r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 sierpnia 2013r.   UFO - 2 sierpnia 2013r. EmptyPią 02 Sie 2013, 07:20

Dzień dobry! rabbit 

Jeszcze tylko dzisiaj przy rurach i 2 tygodnie urlopu cheers 
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO - 2 sierpnia 2013r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 sierpnia 2013r.   UFO - 2 sierpnia 2013r. EmptyPią 02 Sie 2013, 07:23

Piotrek691 napisał:
Diablo napisał:
Mylogi to przy tobie jest święty, zrobił w chuja ludzi ale i tak go lubie, biznes to biznes, są zagrożenia i trzeba sie liczyc ze moze zdarzyć sie coś co nas pozbawi środków, ty natomiast to inna para kaloszy udajesz uczciwego a przeciez nie jesteś uczciwy, ściemniałeś o raku i wieszaniu sie , dla mnie to mega kurestwo bo zebyś miał jeszcze ciężkie życie ale masz jak pączek w maśle i użalasz sie nad sobą jak ciota  Evil or Very Mad  oczywiscie o pojsciu do pracy mowy byc nie moze,
a teraz zaproponuj kolejny układ na 50k z Piotrem moze będzie miał pomroczność jasną i zapomni co było wcześniej....

I znowu Piątek cheers 

Pomroczność jasna? scratch Hmmm....całkiem niezłe rozwiązanie jak ktoś ma problemy z prawem Laughing 

Co do reszty to się nie wypowiadam. Jest zapotrzebowanie na forum na "głupka wioskowego" to niech będzie. Pajac i tak już nie wyłudzi, ani złotówki na tym forum, a wartość dodaną w postaci ostrzeżenia dla innych dostarczy. Laughing 

no tak znowu 15k w plecy

dopłać 30k i będziesz 15k zarobiony:cheers: cheers cheers 
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48103
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 2 sierpnia 2013r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 sierpnia 2013r.   UFO - 2 sierpnia 2013r. EmptyPią 02 Sie 2013, 07:51

ale dzisiaj baran wyrucha pospólstwo

jeszcze nigdy zarabianie nie było tak łatwe


chłopaki od rana przerzucają sie kilogramami kasy
ciekawe ile z tego zostanie po sesji

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO - 2 sierpnia 2013r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 sierpnia 2013r.   UFO - 2 sierpnia 2013r. EmptyPią 02 Sie 2013, 07:56

Argos napisał:
ale dzisiaj baran wyrucha pospólstwo

jeszcze nigdy zarabianie nie było tak łatwe


chłopaki od rana przerzucają sie kilogramami kasy
ciekawe ile z tego zostanie po sesji  

Dzwoń (telefonem) Agros po Neurona niechaj monetą rzuca bo sygnał jest potrzebny Very Happy


Ostatnio zmieniony przez MICHU dnia Pią 02 Sie 2013, 08:18, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
barany
MISZCZ
MISZCZ
barany


Liczba postów : 19198
Location : Bóg YHWH
Registration date : 07/09/2007

UFO - 2 sierpnia 2013r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 sierpnia 2013r.   UFO - 2 sierpnia 2013r. EmptyPią 02 Sie 2013, 07:56

HOSSA LETNIA TRWA, zarabianie na L jest proste
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 2 sierpnia 2013r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 sierpnia 2013r.   UFO - 2 sierpnia 2013r. EmptyPią 02 Sie 2013, 08:12

Czas na poranną kawkę Very Happy
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48103
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 2 sierpnia 2013r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 sierpnia 2013r.   UFO - 2 sierpnia 2013r. EmptyPią 02 Sie 2013, 08:12

barany napisał:
HOSSA LETNIA TRWA, zarabianie na L jest proste

masz jeszcze do sprzedania jakieś miejsce BTR ???

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44199
Registration date : 03/09/2007

UFO - 2 sierpnia 2013r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 sierpnia 2013r.   UFO - 2 sierpnia 2013r. EmptyPią 02 Sie 2013, 08:15

OpCjOnEr napisał:
Czas na poranną kawkę Very Happy
A TABELKA GDZIE DO KAFKI ?
Powrót do góry Go down
kLeszcz

kLeszcz


Liczba postów : 7383
Location : Barany Trading Room filia Dworzec PKP Łódź-Widzew
Registration date : 30/08/2007

UFO - 2 sierpnia 2013r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 sierpnia 2013r.   UFO - 2 sierpnia 2013r. EmptyPią 02 Sie 2013, 08:33

REALISTA napisał:
OpCjOnEr napisał:
Czas na poranną kawkę Very Happy
A TABLETKA GDZIE DO KAFKI ?

no właśnie, gdzie?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 2 sierpnia 2013r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 sierpnia 2013r.   UFO - 2 sierpnia 2013r. EmptyPią 02 Sie 2013, 08:35

REALISTA napisał:
OpCjOnEr napisał:
Czas na poranną kawkę Very Happy
A TABELKA GDZIE DO KAFKI ?

UFO - 2 sierpnia 2013r. 0Yi3XOA6VYr5rPq

Loonie ładnie idzie, może na zupę nic starczy. cheers
Powrót do góry Go down
Valdi




Liczba postów : 484
Registration date : 03/10/2007

UFO - 2 sierpnia 2013r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 sierpnia 2013r.   UFO - 2 sierpnia 2013r. EmptyPią 02 Sie 2013, 08:40

Diablo napisał:
Valdi napisał:
kaczor napisał:
Valdi napisał:
Kto na tego tłumoka głosuje?  http://biznes.onet.pl/politycy-na-kredycie,18550,5567556,14833398,fotoreportaze-detal-galeria

coz na pewno nei ci ktorzy glosuja na nieudacznika Jarka, ktory nawet sam za swoja ochrone nie moze zaplacic (zreszta kto by taka ludzka pizde tykal)

Dobranoc wszystkim abramisom

Trochę już późno na polemiki, ale napiszę tylko, że chyba żaden polityk nie płaci za ochronę z własnych pieniędzy. Wydaje mi się, że Palig... miał duży majątek, ale pewnie połowę oddał dla Tymochowicza, a resztę przetrwonił. Wygląda to na równię pochyłą i już jest poniżej poziomu 0.  Mnie taka sytuacja się podoba,bo wyzerowałem dziś konto po raz N-ty, ale nie jestem poniżej 0- są gorsi ode mnie.

no pewnie ze są gorsi, są i lepsi, teraz polacz pare wskaxnikow, nazwij go hiper super systemem pod wezwaniem najświętszej panienki, i sprzedawaj sygnały, a jak któryś zklientow będzie sie burzył, to wyzwij go od najgorszych i powiedz mu ze na drugi raz niech sie nauczy kontrolowac swoją kase i zarządzającego.

Coś mi się zdaje, że Ty do tych lepszych nie należysz- zbyt jesteś złośliwy. Ja Michem, albo Mylogim nigdy nie będę. Twoja "rada" dla mnie świadczy o tym, że albo z myśleniem u Ciebie średnio, albo....... a zajarzyłem- obraziłem Twojego ( i jeszcze kilku tutaj) idola. Jeżeli jesteś tak mało elastyczny w podejściu do gry jak w poglądach to na bank nie jesteś lepszy ode mnie (w grze). Nie zamierzam się z Tobą spierać, bo jesteś trzeci (miejsce na podium) na tym forum, dla którego należy wkleić gołębia, aby nie tracić czasu na bezsensowne dyskusje. Zgodnie z regułami powinienem też zrobić przerwę od gry. Tak też zrobię tym bardziej, że mam sporo spraw do załatwienia. Od UFO odpocznę dłużej. Spróbuje systemu- zero informacji (giełdowo- forumowych) i zobaczę co z tego wyjdzie. Trzymaj się Hiob- mam nadzieję, że zobaczę kiedyś Twój bunkier. Opcio nie zamieniłbym się na Twoje wybiórcze widzenie świata, ale imponujesz mi kondycją i skutecznością w grze. Modowie, a szczególnie Dezerter też potrafią za co graty. Petrgry też ma smykałkę. Jeszcze kilku tu potrafi grać, a reszta tak jak ja.
Powrót do góry Go down
EX

EX


Liczba postów : 20419
Registration date : 11/02/2009

UFO - 2 sierpnia 2013r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 sierpnia 2013r.   UFO - 2 sierpnia 2013r. EmptyPią 02 Sie 2013, 08:49

Powitać leszczy z rańca cheers sunny 

Czas na poranną kawkę Very Happy 
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48103
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 2 sierpnia 2013r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 sierpnia 2013r.   UFO - 2 sierpnia 2013r. EmptyPią 02 Sie 2013, 08:52

REALISTA napisał:
OpCjOnEr napisał:
Czas na poranną kawkę Very Happy
A TABELKA GDZIE DO KAFKI ?

przeczytalem gdzie tabletka do kafki

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24658
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO - 2 sierpnia 2013r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 sierpnia 2013r.   UFO - 2 sierpnia 2013r. EmptyPią 02 Sie 2013, 08:53

EX napisał:
Powitać leszczy z rańca cheers sunny 

Czas na poranną kawkę Very Happy 
http://pl.wikipedia.org/wiki/Mania

Mania – zaburzenie psychiczne (nie choroba sensu stricto) z grupy zaburzeń afektywnych charakteryzujące się występowaniem podwyższonego bądź drażliwego nastroju. Stany maniakalne zazwyczaj opisywane są przez pacjentów jako doświadczenia przyjemne; sprawiające, że czują się szczęśliwi. Pacjenci, których nastrój podczas manii jest drażliwy, nie opisują tego doświadczenia jako przyjemne, szybko się frustrują, a próba wpływu na ich zamiary powoduje u nich nasilenie gniewu bądź występowanie urojeń prześladowczych.

W przypadku drażliwej odmiany manii nadmiar energii odczuwany przez pacjenta zwykle zużywany jest bezproduktywnie lub wręcz destruktywnie.
Powrót do góry Go down
EX

EX


Liczba postów : 20419
Registration date : 11/02/2009

UFO - 2 sierpnia 2013r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 sierpnia 2013r.   UFO - 2 sierpnia 2013r. EmptyPią 02 Sie 2013, 09:00

Very Happy 

Cytat :
Chiny: Rząd obiecuje pomoc
Chińskie władze obiecały zapobiec spadkowi tempa wzrostu gospodarczego poniżej „rozsądnego" poziomu, gdy okazało się, że dane z przemysłu nadal powodują niepokój co do kondycji drugiej na świecie gospodarki.

Kraj „nie może na ślepo stymulować wzrost gospodarczy, ale nie może też pozwolić, by tempo wzrostu spadło do poziomu znajdującego się poza rozsądną strefą" – napisano w oświadczeniu Biura Informacyjnego Rady Państwa (chińskiego rządu centralnego). Komunikat ten ukazał się po opublikowaniu dość sprzecznych informacji o sytuacji w tamtejszym przemyśle, który przez ostatnie lata był głównym motorem szybkiego rozwoju gospodarki.

Rząd podał, że PMI wzrósł w lipcu do 50,3 pkt z 50,1 pkt w czerwcu, ale według HSBC wskaźnik ten spadł do 47,7 pkt, poziomu najniższego od 11 miesięcy.

Inwestorzy uwierzyli rządowym danym i giełdowe indeksy rosły trzeci dzień z rzędu w wyniku oczekiwań, że rozwój przemysłu oznacza powstrzymanie spowolnienia, które zagrażało osiągnięciu w tym roku planowanego wzrostu PKB o 7,5 proc. Bank of America we wczorajszej nocie do klientów zwraca uwagę, że premier Li od połowy lipca już trzy razy deklarował osiągnięcie tego celu.

Inny wczorajszy raport pokazuje, że nie będzie to łatwe, bo w czerwcu zmniejszyły się rezerwy walutowe Chin.
Powrót do góry Go down
kLeszcz

kLeszcz


Liczba postów : 7383
Location : Barany Trading Room filia Dworzec PKP Łódź-Widzew
Registration date : 30/08/2007

UFO - 2 sierpnia 2013r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 sierpnia 2013r.   UFO - 2 sierpnia 2013r. EmptyPią 02 Sie 2013, 09:01

EX napisał:
Powitać leszczy z rańca cheers sunny 

Czas na poranną kawkę Very Happy 
 
 
Laughing 
 
UFO - 2 sierpnia 2013r. Ay0r
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 2 sierpnia 2013r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 sierpnia 2013r.   UFO - 2 sierpnia 2013r. Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 2 sierpnia 2013r.
Powrót do góry 
Strona 1 z 13Idź do strony : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» UFO - 19 sierpnia 2013r.
» UFO - 20 sierpnia 2013r.
» UFO - 21 sierpnia 2013r.
» UFO - 22 sierpnia 2013r.
» UFO - 23 sierpnia 2013r.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: