Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Trudne początki młodego tradera

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
niedźwiadek




Liczba postów : 2
Registration date : 12/11/2013

Trudne początki młodego tradera Empty
PisanieTemat: Trudne początki młodego tradera   Trudne początki młodego tradera EmptyWto 12 Lis 2013, 00:36

Jestem nowy na forum i wstępnie chciałem się przywitać.
Nie wiem czy wybrałem właściwy dział ale gdzieś muszę zacząć.
Od początku roku zacząłem "bawić" się w grę na kontraktach terminowych FW20
Powiem szczerze z marnym rezultatem, rzadko składam zlecenie i staram się wtedy jak sytuacja jest w miarę jasna czyli ewidentne odbicie od wsparcia czy jego przekroczenie lub jakieś typowe spadki bo najlepiej czuje się zakładając krótkie pozycje. Jednak co zarobię to stracę mimo iż przecież mam możliwość zamknięcia zlecenia jak tylko nie idzie po mojej myśli mam jakiś ustalony poziom straty ale i tak zawsze się cofnę.
Konto mam boś, korzystam z nol, ogólnie wykres podglądam na stooq tam też czytam komentarze, analizy , odczyty w kalendarium, czytam również analizy itd. Przeglądam analizy pko jak podpatruję sygnały na innych stronach. Korzystam też z zagranicznych stron gdzie podpatruję wykresy dax, stox, s&p500 itp
No właśnie ale to wszystko jakoś marnie mi idzie, i mam pytanie do was co zrobić aby szło to lepiej. Zaopatrzyć się w jakieś dodatkowe narzędzia pracy? Coś konkretnego poczytać ? Ogólnie byłbym wdzięczny za rady jak poprawić swoje wyniki. Czas mam z reguły obserwuję giełdę od 9 do 17 Więc mam możliwość aby przy tym posiedzieć.
Powrót do góry Go down
Jones

Jones


Liczba postów : 13205
Age : 53
Registration date : 15/03/2008

Trudne początki młodego tradera Empty
PisanieTemat: Re: Trudne początki młodego tradera   Trudne początki młodego tradera EmptyWto 12 Lis 2013, 18:29

za dużo rzeczy na raz  
jak grasz na fw20 i masz notowania z BOSia NOL
to po co Ci jeszcze inne rzeczy? noty, komentarze, analizy
na stooq są inne notowania niz w nol ?
jak grasz według jakiś zasad to po co Ci zasady innych (komentarze)
czy jak ja napisze że bedzie spadek to tak zagrasz ?

na początek proponuje jeden wykres tylko z fw20 skoncentruj sie na nim
książka na początek np. wykresy świecowe
zadanie do wykonania zarób 2 pkt. netto na sesji i wyłącz komputer
Powrót do góry Go down
niedźwiadek




Liczba postów : 2
Registration date : 12/11/2013

Trudne początki młodego tradera Empty
PisanieTemat: Re: Trudne początki młodego tradera   Trudne początki młodego tradera EmptyCzw 14 Lis 2013, 09:42

Nie korzystam ze wszystkiego w jednym czasie.
Ogólnie pytałem czy coś byłoby mi jeszcze pomocne.
Ja mam cały dzień jestem w domu więc mogę poświęcić temu troszkę czasu więc staram się zrobić więcej niż 2pkt jeśli to możliwe.
Bo czemu niby tylko 2 ? Czasami robiłem sobie taki stop przy 10, że jak mam 10 to zamykam.
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

Trudne początki młodego tradera Empty
PisanieTemat: Re: Trudne początki młodego tradera   Trudne początki młodego tradera EmptyNie 17 Lis 2013, 22:40

w sumie zależy jakie granie będzie najlepsze dla twojej psychiki (porfel to sprawa drugorzędna) tj. najważniejsza harmonia z metodą.

-a to czy będziesz graczem technicznym, systemowym, priceaktiowym, eliotowym,.. szwagry 
-na jaki interwał czasowy: daytreyder, swingtrader, .. itd  biegusiem 
-jakie znosisz obciążenia wachań kapitałowych, więc relacje rr, dd...itd  bojesie  

to wszystko musisz sprawdzić na sobie. walec  mur trzepanie Leszcza  nosz qm sranda bij szwagra bicz niedobrze mi  zoofil  doopa 


to pierwsze zadanie. zgłoś się za rok. lol! 
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Trudne początki młodego tradera Empty
PisanieTemat: Re: Trudne początki młodego tradera   Trudne początki młodego tradera Empty

Powrót do góry Go down
 
Trudne początki młodego tradera
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» UFO - 16.11.2007
» UFO - 26.10.2007
» UFO - 24.11.2007 WEEKENDOWY
» 08.12.2007 - WEEKENDOWY
» UFO - 03.09.2007

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Urzekła mnie Twoja historia...-
Skocz do: