Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 24.11.2007 WEEKENDOWY

Go down 
+22
Prezes
Diablo
Albin
franco
praktyk
barany
chudy mis
piotrkosa
REALISTA
loko
Cris
karnak
Ed
Nadaje ze Stronia
Laik
betonowe_buty
Dave
forex
przemak
Bankrut
wolny login
SzFagier
26 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
SzFagier
Admin
Admin
SzFagier


Liczba postów : 5190
Registration date : 27/08/2007

UFO - 24.11.2007 WEEKENDOWY Empty
PisanieTemat: UFO - 24.11.2007 WEEKENDOWY   UFO - 24.11.2007 WEEKENDOWY EmptyPią 23 Lis 2007, 21:13

UFO - UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI - REINKARNACJA

REGULAMIN
1. Cykl dyskusyjny UFO - UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI jest dla wszystkich Użytkowników, zarówno zarejestrowanych jak i Gości.
2. Tematem przewodnim są pochodne polskiego rynku kapitałowego ale nie jest to temat jedyny.
3. Użytkownicy powstrzymują się od wszczynania wojenek osobistych.
4. Przeklinając pozostawiamy niedomówienie.
5. Poruszając zagadnienie postaraj się je omówić lub podaj linka do informacji.
6. Przytaczając obcy komentarz podaj źródło.
7. Użytkownik forum powinien po sesji podać swoje nastawienie do rynku przez głosowanie na subforum WOU - Wskaźnik Optymizmu Uniwersytetu

nasze hasło: GOŁODUPKI, HOP DO KUPKI
nasz odzew: SZWAGIER TWÓJ WRÓG, LAĆ GO

Zwracam się z prośbą o przestrzeganie następujących postanowień:
1. Wątek zakładają admini: SzFagier, Chudy Miś lub Bankrut. Obowiązuje cykl dzienny.
2. W założonym wątku piszemy od wczesnych godzin rannych do późnego wieczora /zgodnie z datą wątku/.
3. Na weekend będzie zakładany wątek z datą soboty.
ZAPRASZAMY i POZDRAWIAMY ZAINTERESOWANYCH
podpisano kierownictwo Bankrut, Chudy Miś, SzFagier


affraid UWAGA affraid


full wypass info o zlocie

https://ufoforum.forumotion.com/faq-pupa-f5/zlot-ufokow-t111-100.htm#40582


ostateczny termin 22-24 luty 2008

czekamy na zgłoszenia do soboty

CZYLI DZISIAJ OSTATNI DZIEŃ WSTĘPNEGO ZAKLEPANIA POKOIKU


Ostatnio zmieniony przez dnia Sob 24 Lis 2007, 22:03, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
SzFagier
Admin
Admin
SzFagier


Liczba postów : 5190
Registration date : 27/08/2007

UFO - 24.11.2007 WEEKENDOWY Empty
PisanieTemat: statystyki SzFagra   UFO - 24.11.2007 WEEKENDOWY EmptyPią 23 Lis 2007, 21:16

UFO - 24.11.2007 WEEKENDOWY Captur14

UFO - 24.11.2007 WEEKENDOWY Captur15
Powrót do góry Go down
wolny login

wolny login


Liczba postów : 1382
Location : nearby stolyca
Registration date : 30/08/2007

UFO - 24.11.2007 WEEKENDOWY Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24.11.2007 WEEKENDOWY   UFO - 24.11.2007 WEEKENDOWY EmptyPią 23 Lis 2007, 21:21

na każdym wątku jest tak, że ktoś musi być drugi
Powrót do góry Go down
SzFagier
Admin
Admin
SzFagier


Liczba postów : 5190
Registration date : 27/08/2007

UFO - 24.11.2007 WEEKENDOWY Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24.11.2007 WEEKENDOWY   UFO - 24.11.2007 WEEKENDOWY EmptyPią 23 Lis 2007, 21:22

i tu jest ciekawostka
jak widzicie w ujęciu tygodniowym wg szanownej gpw pomimo wzrostu wartości indeksu średnie P/E dla indeksu W20 spadło....
affraid
a u mnie wzrosło
affraid
pomimo tego, że moje wiliczanki opieram o dane z tego samego źródła co widać w pierwszej tabelce....

czyli co "każdy ch... na swój strój" jak do tabelki indeksowej to biorą inne dane...

ale jak sobie liczę szacowane P/E w oparciu o swoje wysublimowane modela ekstrapolacyjne to wychodzi mi wielkość podobna na koniec 2007 roku

UFO - 24.11.2007 WEEKENDOWY Captur16
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 24.11.2007 WEEKENDOWY Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24.11.2007 WEEKENDOWY   UFO - 24.11.2007 WEEKENDOWY EmptyPią 23 Lis 2007, 21:55

WITAJCIEŻ

No jakoś mnie nie było bo jednak musiałem trochę porabotać.

Plany, wyniki, produkcja MUSI być.

Tydzień zrywu - miesiąc dla fucików , he he. Podobno leń ze mnie...

Miśki bendom na cenzurowanym.

Pepegi....do ataku.

Forex pamiętaj o łobietnicy....
Powrót do góry Go down
Bankrut
Admin
Admin
Bankrut


Liczba postów : 3833
Age : 49
Location : Łódź
Registration date : 27/08/2007

UFO - 24.11.2007 WEEKENDOWY Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24.11.2007 WEEKENDOWY   UFO - 24.11.2007 WEEKENDOWY EmptyPią 23 Lis 2007, 22:03

HIOB napisał:
pisaleś kiedyś coś o grzybkach.......musimy rozwinąć ten temat bo moze alkohol nie bedzie potrzebny Wink

ja mogę przywieźć marię ze sobą Wink
tak aby przypomnieć sobie studenckie lata


A ten mógłby się już przymknąć, kiedy wreszcie odeślą dziadka na emeryturę? Teraz kracze tak jak DB jest wygodniej... DB chce kupować akcje Greenspan pierdoli o recesji. DB chce sprzedawać, G. pieprzy ryzyko recesji spada itd.

Cytat :
Banki centralne tracą władzę - Greenspan
(2007-11-23 15:25:00)

Banki centralne tracą władzę - Greenspan

23.11.Oslo (PAP/Bloomberg) - Banki centralne mają coraz mniejszy wpływ na kontrolowanie gospodarek w
swoich krajach - ocenił w piątek w Oslo Alan Greenspan.

"Banki centralne tracą władzę w globalnym świecie z powodu zmian w światowej gospodarce" -
stwierdził były szef Fed.

"Banki centralne nie są w stanie robić tych wszystkich rzeczy, które teraz za nas robią rynki" -
dodał Greenspan.

Stwierdził też, że banki centralne cedują znaczący zakres swojej władzy na globalne siły.

Greenspan ocenił, że rozwiązaniem może być utrzymanie bardzo elastycznego systemu finansowego,
który może wchłonąć wstrząsy na rynkach i powrócić do równowagi. (PAP)
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com
SzFagier
Admin
Admin
SzFagier


Liczba postów : 5190
Registration date : 27/08/2007

UFO - 24.11.2007 WEEKENDOWY Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24.11.2007 WEEKENDOWY   UFO - 24.11.2007 WEEKENDOWY EmptyPią 23 Lis 2007, 22:12

będą jajca poszło zapytanie na GPW... czekam na odpowiedź...



Szanowni Państwo
Raz w tygodniu odwiedzam oficjalną stronę GPW. Przeglądam dwie statystyki indeksu W20 i wskaźniki spółek.
W statystyce indeksu W20 publikowana jest również pozycja
wartość rynkowa indeksu P/E, która na dzień 23.11.2007 wyniosła 17,42.
Czy możecie Państwo w odpowiedzi na mój e-mail przesłać mi algorytm, przy którego zastosowaniu otrzymuje się powyżej wskazaną wartość 17,42 ?
Inaczej formułując pytanie chcę się dowiedzieć jak to się liczy ?
Będąc z natury nieufny wobec wszelkich "gotowców" od jakiegoś czasu weryfikuję tę wartość korzystając z drugiej statystyki wskaźniki spółek. W obliczeniach stosuję średnią ważoną, gdzie wagą jest "ciężar" spółki w indeksie /publikowana również przez GPW/. Według tych obliczeń /stosując wskaźnik P/E publikowany na waszych stronach/ wartość P/E indeksu W20 w tej samej dacie otrzymałem 19,49.
Co więcej interesuje mnie również w jaki sposób brana jest pod uwagę spółka, która nie wypracowuje zysku, a więc wyznaczenie dla niej P/E nie jest możliwe ? Oczywiście na W20 nie ma takiej sytuacji ale na WIG są? Co wtedy wprowadzane jest do algorytmu?

W odpowiedzi chciałbym otrzymać algorytm wraz z przyjętymi wartościam dla daty 23.11.2007 ?
Powrót do góry Go down
Bankrut
Admin
Admin
Bankrut


Liczba postów : 3833
Age : 49
Location : Łódź
Registration date : 27/08/2007

UFO - 24.11.2007 WEEKENDOWY Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24.11.2007 WEEKENDOWY   UFO - 24.11.2007 WEEKENDOWY EmptyPią 23 Lis 2007, 22:29

Z innej beczki... anale....

Mieliśmy rekord, 3970 i spadamy....spadamy...spadamy, no spadliśmy.
Otwieram analizy anala i czytam.

Owszem - spadliśmy...ale nie na tyle aby otwierać szorty. FW=3734
Cytat :
Brak dynamiki spadku jest podejrzany, ale nie oznacza, że należy ignorować samą przecenę. Ta ma miejsce i sygnał też ma miejsce. Należy na niego zareagować. Oczywiście może pojawić się później jego negacja, ale w końcu zawsze trzeba się z taką ewentualnością liczyć. Nie ma sygnałów zawsze przynoszących zyski. Jak reagować? Jak pokazała dziś zmiana LOP, wielu graczy postanowiło wyjść z długich pozycji i to wydaje się słuszne. Gra na spadek jeszcze jest przedwczesna. Pamiętajmy, że mamy za sobą wieloletnią hossę.
Pamiętamy i wybaczamy. Jesteśmy też podejrzliwi jak Sherlock Holmes i Kapitan Sowa na tropie. Mamy nieodparte uczucie że ktoś nas chce zdrowo wydymać. Siedzimy zatem bez pozycji /bo zakładam że mieliśmy tyle rozumu aby zamknąć longi bez rekomenda anala/.

I spadamy... Spadamy dalej, jak kamień. Jebneliśmy zdrowo. Może k... teraz te szorty otwierać - myślimy sobie w duchu? Pojebało Was? ZA WCZEŚNIE...FW=3610
Cytat :

Zejście pod 3600 pkt. To nie tylko kolejny sygnał słabości, ale może być także wydarzeniem, które dla części graczy będzie sygnałem otwarcia krótkich pozycji w średnim terminie. Osobiście przyznam jednak, że nie należy się spieszyć z takimi ruchami. Kierując się średnim terminem warto pozostać poza rynkiem i zbyt szybko nie starać się nań wrócić, ale już po przeciwnej stronie. Wygląda na to, że zmierzamy po raz kolejny w kierunku dolnego ograniczenia kanału kreślonego już od ponad roku.
OKI DOKI - my nie z tych co się spieszą. Posłusznie pozostajemy poza rynkiem.

Bujamy się i bujamy, w tzw. międzyczasie 3550 poszło się kochać. GO SHORT? W żadnym wypadku! FW=3535
Cytat :
Wygląda na to, że po dzisiejszej sesji nadal pozostaniemy w zawieszeniu między początkiem piątkowej przeceny, a dołkiem z tego tygodnia. Ta sesja nie przyniosła żadnych dodatkowych wskazówek, które byłyby pomocne w ocenie, czy mamy do czynienia z odbiciem od wsparcia, czy też jedynie konsolidacją nad jego poziomem. To dwie różne sytuacje, które pociągają za sobą dwa różne skutki. Odbicie wskazywałoby na powrót byków do gry, a konsolidacja sugerowała, że mamy nadal do czynienia z przewagą podaży.
Sami widzicie - na 2 babka wróżyła. No nic to, czekamy dalej.

DŻIZUS, kurwa ja pierdole! Spadliśmy na 3460... my - bez szortów oczywista, bo za wcześnie było. Kumple zarobieni a my - nic! Myślimy sobie - szortów nie klepneliśmy w trakcie spadków no to może teraz ... longi? SKĄD ZA WCZEŚNIE...! FW=3585
Cytat :
Dzisiejsze utrzymanie rynku na relatywnie wysokim poziomie daje szansę przynajmniej na to, by posiadacze długich pozycji doświadczyli próby wyjścia ponad wspomniany poziom oporu. Czy ona się uda, to już oddzielna kwestia. Jeśli się uda będzie można przyjąć, że popyt odzyskał siły i będzie próbował zbliżyć się przynajmniej do okolic 3800 pkt. Niektórzy wspominają o tym, że to już jest pora na kolejną falę wzrostów. Być może. Ja wróżką nie jestem, a więc takich kategorycznych prognoz stawiać nie będę. Nie sądzę zresztą, by w tej chwili były one uprawnione, bo nadal sygnału do kupna jeszcze nie było. Wyprzedzanie sygnałów jest częstym błędem graczy. Czasem się udaje, ale częściej przynosi straty.
Dodam: ogarnia nas ponadto de ja vu. To już było? Na początku tej historii?... Mamy nieodparte uczucie że ktoś nas chce zdrowo wydymać - nie - mamy wrażenie graniczące z PEWNOŚCIĄ że wydymaliśmy się sami czytając te bzdety.

lol! lol! lol!

Czytaj anali - przesiedzisz bez pozycji całe życie Smile
W końcu wróżkami nie są.
Pytanie za 100 pkt - po co komenty z których nic nie wynika?

Breaking news:
ps. przegiałem, była szansa wejscia na pozycję.

YES, YES, YES! Wchodzimy w KRÓTASY. No jak nie, jak tak. Sypło się 470 pkt. Cierpliwość popłaca - jesteśmy pewni swego - OTWIERAMY ES. FW=3501!
Cytat :
Dzisiejsza przecena jest potwierdzeniem wcześniejszych przypuszczeń, że ostatnie dni to jednak konsolidacja nad wsparciem, a nie próba poważniejszego odbicia. Zejście cen pod wsparcie potwierdza przewagę podaży. Rynek może spaść jeszcze niżej. Jak nisko? Nie szukajmy wsparć. Teraz liczą się opory. W tej chwili najbliższym jest poziom szczytu wczorajszej sesji. Gdyby ceny wyszły nad jego poziom, można byłoby powrócić do tezy o mocniejszym popycie.

Mamy swoje ESY. A skoro tak to graty dla zarobionych na ES po 3501.


Ostatnio zmieniony przez dnia Pią 23 Lis 2007, 23:31, w całości zmieniany 8 razy
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com
SzFagier
Admin
Admin
SzFagier


Liczba postów : 5190
Registration date : 27/08/2007

UFO - 24.11.2007 WEEKENDOWY Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24.11.2007 WEEKENDOWY   UFO - 24.11.2007 WEEKENDOWY EmptyPią 23 Lis 2007, 22:32

czekaj czekaj czekaj scratch
wiem gdzie to wygrzebałeś... scratch parkiet ?

Deska Barlinecka lol!

popłakałem się ze śmiechu Bankrut dostajesz złotą czcionkę


Ostatnio zmieniony przez dnia Pią 23 Lis 2007, 22:42, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
przemak

przemak


Liczba postów : 8399
Age : 61
Location : Poznań
Registration date : 07/09/2007

UFO - 24.11.2007 WEEKENDOWY Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24.11.2007 WEEKENDOWY   UFO - 24.11.2007 WEEKENDOWY EmptyPią 23 Lis 2007, 22:33

Bankrut napisał:
...Czytaj anali - przesiedzisz bez pozycji całe życie Smile

Moze i lepiej Wink
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 24.11.2007 WEEKENDOWY Empty
PisanieTemat: andre   UFO - 24.11.2007 WEEKENDOWY EmptyPią 23 Lis 2007, 22:42

nankrut swietne chce zarobic ale sie qwa boje,ty chce merola sl ale sie qwa boje itd nie ma nic za darmo no jutro duzy lotek i tez trza wylozyc he he
Powrót do góry Go down
forex
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
forex


Liczba postów : 5321
Location : Kraków
Registration date : 29/08/2007

UFO - 24.11.2007 WEEKENDOWY Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24.11.2007 WEEKENDOWY   UFO - 24.11.2007 WEEKENDOWY EmptyPią 23 Lis 2007, 22:55

MICHU napisał:
WITAJCIEŻ

No jakoś mnie nie było bo jednak musiałem trochę porabotać.

Plany, wyniki, produkcja MUSI być.

Tydzień zrywu - miesiąc dla fucików , he he. Podobno leń ze mnie...

Miśki bendom na cenzurowanym.

Pepegi....do ataku.

Forex pamiętaj o łobietnicy....

Pamietam i czekam niecierpliwie na nowe rekordy WIG20. Smile
Powrót do góry Go down
Amator
Gość




UFO - 24.11.2007 WEEKENDOWY Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24.11.2007 WEEKENDOWY   UFO - 24.11.2007 WEEKENDOWY EmptyPią 23 Lis 2007, 23:03

Bankrut to jest wspaniałe lol!
Powrót do góry Go down
Dave
Admin
Admin
Dave


Liczba postów : 21090
Age : 55
Location : 3miasto
Registration date : 31/08/2007

UFO - 24.11.2007 WEEKENDOWY Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24.11.2007 WEEKENDOWY   UFO - 24.11.2007 WEEKENDOWY EmptyPią 23 Lis 2007, 23:24

Bankrut,

to jest qurwa złota czcionka i to jeszcze z cekinami....

tylko komu ją dac...... Tobie czy analowi ? scratch


zdradź nam niewiernym, gdzie ta gwiazda puszcza perły swojej mądrości pomiędzy leszcze Laughing


Ciekawe czy nam za reklame zapłacą:
http://www.parkiet.com/futures/
lol!
Powrót do góry Go down
SzFagier
Admin
Admin
SzFagier


Liczba postów : 5190
Registration date : 27/08/2007

UFO - 24.11.2007 WEEKENDOWY Empty
PisanieTemat: Kreski Tradera   UFO - 24.11.2007 WEEKENDOWY EmptySob 24 Lis 2007, 00:51

no to już jest sobota i możemy zacząć poważne dywagacje o rynku jak na wątek weekendowy przystało...

rysunek 1

UFO - 24.11.2007 WEEKENDOWY Captur17

co mamy
ano wyjście z obrzydliwego i paskudnego samego w sobie trendu spadkowego... budujemy sobie kanalik wzrostowy po uformowaniu podwójnego dna... sceptyk czy też pesymista powie, że to flaga bo kierunek pod prąd tryndu głównego a zasięg dopiero 23,6 F scratch
no co racja to racja....
optymista zauważy, że nie można wykluczyć podwójnego dna z zasięgiem na 3650-70...

rysunek 2

UFO - 24.11.2007 WEEKENDOWY Nolfw10

dzienny zaczyna wyglądać łoptymistycznie szczególnie jak sobie spojrzymy na RSI MACD i układ średnich SMA5 i SMA15... mocniejsze odbicie tuż tuż... purystę technicznego mniej interesuje łotoczenie klimat perspektywy... szykuje się korbicca... po wyciszeniu spadku świecami wysokiej fali /w zasadzie prawie dojki na wysokich nogach/ należało spodziewać się boczniaka ale rynek rwie się ku górze rysuje białe świeczki na wysokich dolnych knotach... scratch spadać nie chce...
dwie umiarkowane lub pozytywne sesje wygenerują sygnały kupna...

chyba nie ma co się kopać z qniem 38F robimy z palcem w ( I ) 3650... jak lepiej dmuchnie 3670...
takie tam luźne myśli
LOP świruje dołożyli 10 kilo L .... bystry powie S też ... ale tu L są spekulacyjne a S zabezpieczające taki rynek... do tej pory wzrost LOP sugerował ruch w górę i pewnie będzie tak samo tym razem, bo rozliczenie fiutków już za miesiąc a koniec miesiąca jeszcze bliżej... ważne daty pod które należy ciągnąć więc są i nie ma co dyskutować ze szwagrostwem, że to nie ma sensu ... pojadą i już wszak to oni mają akcyjki z w20...
ryzyka nadchodzącego tygodnia... posiedzenie RPP i pewna ćwiartka w górę na kaca inflacyjnego... ano jak się nie walczy ostro od razu to później goni się króliczka i RPP będzie go właśnie gonić... nie pomoże to naszym wspaniałym bańkom, grono potencjalnych klientów kredytowych się zawęzi i dynamika w generowaniu przychodów klapnie... bo zabraknie nowych jeleni rendeer na tani kredyt.... wzrośnie też opłacalność lokowania w instrumenta dotychczas bez sensu /lokaty/

wnioski
dopóki śmigamy w kanale Misie mogą uzupełniać depo i spokojnie czekać na rozwój sytuacji... wyjście górą to co najmniej sygnał zamykania S
ja się zaczaję na S w przedziale 650-670... licząc na wpływ czynników fundamentalnych....

no to miłego pałowania Spekulanty w nadchodzącym tygodniu...
Powrót do góry Go down
SzFagier
Admin
Admin
SzFagier


Liczba postów : 5190
Registration date : 27/08/2007

UFO - 24.11.2007 WEEKENDOWY Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24.11.2007 WEEKENDOWY   UFO - 24.11.2007 WEEKENDOWY EmptySob 24 Lis 2007, 01:16

ostatnio bawię się ciągiem liczb Fibo
na zielono rozkład sesji wzrostowych na czerwono spadkowych
to taki eksperyment zobaczymy co z tego wyjdzie...
UFO - 24.11.2007 WEEKENDOWY Captur18
Powrót do góry Go down
Goś?
Gość




UFO - 24.11.2007 WEEKENDOWY Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24.11.2007 WEEKENDOWY   UFO - 24.11.2007 WEEKENDOWY EmptySob 24 Lis 2007, 07:59

Polska na własne życzenie przegrywa Expo

Szanse na to, że w 2012 r. Wrocław zorganizuje Expo są niemal zerowe. W poniedziałek w Paryżu odbędzie się głosowanie, które wskaże organizatora imprezy. Konkurują z nami Korea Południowa i Maroko. Wrocław nie może liczyć na zbyt wiele głosów, a wszystko przez to, że oprócz władz miasta mało kto zainteresował się jego promocją - ocenia "Polska".


Do Paryża, gdzie ma się odbyć głosowanie, nie wybiera się ani premier Donald Tusk, ani prezydent Lech Kaczyński. Twarzą naszej delegacji będzie Bogdan Borusewicz, marszałek senatu. Jedzie z łapanki. Jak sam przyznaje - do Francji wybiera się awaryjnie, ponieważ nie było innych chętnych. Borusewicz niewiele pomoże polskiej kandydaturze. Nie zna nawet angielskiego, a trzeba przekonać delegatów ponad 130 państw.

Za to nasi rywale przed finałową rywalizacją są w pełnej mobilizacji. Marokański Tanger będzie reprezentował osobiście król Mohammed VI. Z kolei walkę o głosy dla Josu w Korei Południowej zapowiadają prezydent tego kraju Roh Moo-hyun i premier Han Duck-soo.

Z Polski płynie jasny sygnał, że nam na Expo nie zależy - twierdzą znawcy polityki międzynarodowej, z którymi rozmawiała gazeta. Wyjaśniają, że delegaci reprezentujący swoje kraje w Paryżu to dyplomaci. W ich rozumieniu, w ważnej sprawie państwo wysyła prezydenta, premiera albo ministra spraw zagranicznych. Inni się nie liczą. Tymczasem Tusk zadzwonił tylko do szefów rządów trzech europejskich państw.

Promocja Polski przed Expo kosztowała 14 mln zł. Maroko również wydało 14 mln, ale euro. Korea miała zaś wydać dużo więcej niż konkurencja razem wzięta. Ile? Tego nie zdradza - pisze "Polska". (PAP)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 24.11.2007 WEEKENDOWY Empty
PisanieTemat: andre   UFO - 24.11.2007 WEEKENDOWY EmptySob 24 Lis 2007, 08:56

no inwestory pisac scenario do 10grudnia moja odpon do srody spadek od 1215godz od czwartku wzrost moze piatekpo 12,i do 10grudnia wzrost w bocznym zawezajacym trujkacie dolki wyzej gnizej ja pod to zagram nie duza iloscia
,skad takie ---uwarunkowania otoczenie RPP,EBC,MIKOLAJ proste aqz za prawda jak indyk wszyscy wiedzieli i wszyscy te 80pkt wyjeli,od stycznia 5 spadki mocniejsze do 3300 ale nie koniec roku jak pisal jeden anal madry
koniec lutego nie tak zle ale wyniki za 1 kwartal tragedja i zegnamy sie z 3000 plan mam teraz realizacja dopasowana dowsk i faktow cos nie sl,i grac to pogdstawa wszystko mozna odrobic i zarobic skala miesiac na rynku rozchwianym
Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

UFO - 24.11.2007 WEEKENDOWY Empty
PisanieTemat: anal   UFO - 24.11.2007 WEEKENDOWY EmptySob 24 Lis 2007, 09:10

Bankrut, najlepsze jaja to byly wtedy jak bylo ich dwoch. Pisali na zmiane co np 30 minut czy jakos tak. Jeden pisal o wzrostach, a drugi o spadkach. Schizofrenia analityczna.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 24.11.2007 WEEKENDOWY Empty
PisanieTemat: andre   UFO - 24.11.2007 WEEKENDOWY EmptySob 24 Lis 2007, 09:12

WPISALEM na bankierze watek krach cos trend do dolu i tam jest wois XYZ pogadamy za 2 tyg pisze chlopak no doopy dasz jak malo kto przypomne za 2 tygodnie,o ile to ty czy kilku jest XYZ?a jak ja to nie bede CIE ganial za wpis ktory kilka dni temu zrobiles juz na 2 dzien doope miales zalatwiona swoja,jak czuje sie czlowiek jak co juz jest pewien top w leb dostaje
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 24.11.2007 WEEKENDOWY Empty
PisanieTemat: andre   UFO - 24.11.2007 WEEKENDOWY EmptySob 24 Lis 2007, 09:18

TREJDER jest jedno prawo postawiona kasa wiara poparta czyms co sie sprawdza no i weryfikacja kasa wszysko inne np anale to zarabianie pieniedzy z pisania i komentowanie czegos co wszyscy wiedzaja kiedys napisal 14200 usa to koniec i mialem es wtedy gdzie wydawalo sie ze rekord rekord pogonipoprostu jakis cykl sie skonczyl mamy przejsciowy za polroku bedziemy zaczynac nowy czy na rok czy dwa zobaczymy
Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

UFO - 24.11.2007 WEEKENDOWY Empty
PisanieTemat: ....   UFO - 24.11.2007 WEEKENDOWY EmptySob 24 Lis 2007, 09:27

andre napisał:
TREJDER jest jedno prawo postawiona kasa wiara poparta czyms co sie sprawdza no i weryfikacja kasa wszysko inne


tak, utrzymuja sie z pisania (wplaty przelewem). tylko nie wiem dlaczego uwazaja sie za analitykow i to dobrych. nie graja a mogliby kupowac/sprzedawac sobie futa na pko bp, zeby poczuc rynek cyclops
Powrót do góry Go down
Laik

Laik


Liczba postów : 1761
Location : Małopolska
Registration date : 28/08/2007

UFO - 24.11.2007 WEEKENDOWY Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24.11.2007 WEEKENDOWY   UFO - 24.11.2007 WEEKENDOWY EmptySob 24 Lis 2007, 10:32

Witam all Smile

.... o kurcze ..... jeszcze nie moge dojsc do siebie po fali smiechy z artykulu Bankruta Very Happy Oczywiscie gratulacje za zestawienie ale .... "szacuneczek" dla tego anala i jego "cennych prognoz" bom

Wracam do gory jeszcze raz na dawke smiechu ....... lol!
Powrót do góry Go down
Nadaje ze Stronia

Nadaje ze Stronia


Liczba postów : 28257
Age : 17
Location : Deus ex machina est :)
Registration date : 21/11/2007

UFO - 24.11.2007 WEEKENDOWY Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24.11.2007 WEEKENDOWY   UFO - 24.11.2007 WEEKENDOWY EmptySob 24 Lis 2007, 11:27

Szacuneczek dla grających!

...mówiąc kolokwialnie - oczywista oczywistość - pierdyknęło w usa do góry. Wszak piątek był dniem cudów nie tylko na zachodniej półkuli. Moje półkule też się z lekka zlasowały podczas przemowy Donia. Mad

..spokojne spanko i lekka łykendowa śruba ze względu na prowzrostowy poniedziałkowy ołpen. Nie wierzę w silne wzrosty, ale nie będę kopał się ze Śwagrami. Trza się podpiąć pod ich plan ponownego wyrolowania z kasy maluczkich inwestorów TFI. Po ewentualnym poniedziałkowych wzroście już widzę sporo artykułów i wypowiedzi przedstawiciel DM o rajdzie santa ....i super prognozach wzrostu dla V RP. Zatem miejmy baczenie na nadczodzącą zimę....i nie dajmy się zwariować kasie.
Powrót do góry Go down
Nadaje ze Stronia

Nadaje ze Stronia


Liczba postów : 28257
Age : 17
Location : Deus ex machina est :)
Registration date : 21/11/2007

UFO - 24.11.2007 WEEKENDOWY Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24.11.2007 WEEKENDOWY   UFO - 24.11.2007 WEEKENDOWY EmptySob 24 Lis 2007, 11:30

..no i właśnie mamy nowy RZĄD (+2% w poniedziałek) - słyszę burzę oklasków. Donek całuje Jarka w rękę, z Olejniczakiem robi misiaczka.
....za 238/ na 444


...no i rajd santa gotowy........
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 24.11.2007 WEEKENDOWY Empty
PisanieTemat: andre   UFO - 24.11.2007 WEEKENDOWY EmptySob 24 Lis 2007, 12:21

ed nie moglem priv odpowiedziec popros chudego da ci gg jako admina lub napisz na priv jeszcze raz odpowiem zginelo gdzies jak chcialem
Powrót do góry Go down
Ed




Liczba postów : 3463
Age : 47
Location : Chorzów / Wuppertal
Registration date : 29/08/2007

UFO - 24.11.2007 WEEKENDOWY Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24.11.2007 WEEKENDOWY   UFO - 24.11.2007 WEEKENDOWY EmptySob 24 Lis 2007, 12:39

A przeczytałeś Andre?
Powrót do góry Go down
Ed




Liczba postów : 3463
Age : 47
Location : Chorzów / Wuppertal
Registration date : 29/08/2007

UFO - 24.11.2007 WEEKENDOWY Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24.11.2007 WEEKENDOWY   UFO - 24.11.2007 WEEKENDOWY EmptySob 24 Lis 2007, 13:38

Hallo czy to działa???? lol! każdy patrzy nic nie napisze. Może jakaś mała prognoza na poniedziałek??? Niech każdy coś wytypuje, zobaczymy czy ktoś dobrze strzela...teraz tylko chyba można strzelać...więc ja zacznę... więc mała luczka up, tak koło 3600-3608 potem zjazd, potem podjazd pod 3625-3638 i zjazd na koniec do 3600 lol!

czyli żadnych rewelacji i pałowania cd
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 24.11.2007 WEEKENDOWY Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24.11.2007 WEEKENDOWY   UFO - 24.11.2007 WEEKENDOWY EmptySob 24 Lis 2007, 14:04

Albo spadnie albo wzrosnie jest tez mala szansa ze pozostanie bez zmian.
Powrót do góry Go down
Bankrut
Admin
Admin
Bankrut


Liczba postów : 3833
Age : 49
Location : Łódź
Registration date : 27/08/2007

UFO - 24.11.2007 WEEKENDOWY Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24.11.2007 WEEKENDOWY   UFO - 24.11.2007 WEEKENDOWY EmptySob 24 Lis 2007, 14:10

kaczor napisał:
Albo spadnie albo wzrosnie jest tez mala szansa ze pozostanie bez zmian.

/joke/
Kaczor - piszesz na parkiecie czy cóś?
lol!
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com
Sponsored content





UFO - 24.11.2007 WEEKENDOWY Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24.11.2007 WEEKENDOWY   UFO - 24.11.2007 WEEKENDOWY Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 24.11.2007 WEEKENDOWY
Powrót do góry 
Strona 1 z 7Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: