Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Jak zmarnowałem 5 lat życia - bankrut prawdziwy

Go down 
+15
nazgul71
cameleon
dafnia
wolny login
franco
kamikaze
Indiana
Diablo
praktyk
Dave
crus
chudy mis
IronFX
Nadaje ze Stronia
Kozoyeb
19 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Gość
Gość




Jak zmarnowałem 5 lat życia - bankrut prawdziwy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jak zmarnowałem 5 lat życia - bankrut prawdziwy   Jak zmarnowałem 5 lat życia - bankrut prawdziwy - Page 3 EmptyWto 13 Maj 2008, 23:12

1


Ostatnio zmieniony przez neo-vtopek dnia Pon 26 Maj 2008, 15:21, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jak zmarnowałem 5 lat życia - bankrut prawdziwy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jak zmarnowałem 5 lat życia - bankrut prawdziwy   Jak zmarnowałem 5 lat życia - bankrut prawdziwy - Page 3 EmptyWto 13 Maj 2008, 23:17

Elder Alexander napisal kiedys bardzo wazna rzecz.Taka mianowice zeby sie zastanowic czego sie chce od rynku.Dobrze ze Ty w koncu zobaczyles czego naprawde chciales.Rynek jest od tego zeby zarabiac pieniadze a nie leczyc samego siebie.Rynek jest slepy i ma zawsze racje,lepiej nie oddawac mu sie zbyt mocno,bo to moze zniszczyc.Zycze powodzenia
Powrót do góry Go down
Laik

Laik


Liczba postów : 1761
Location : Małopolska
Registration date : 28/08/2007

Jak zmarnowałem 5 lat życia - bankrut prawdziwy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jak zmarnowałem 5 lat życia - bankrut prawdziwy   Jak zmarnowałem 5 lat życia - bankrut prawdziwy - Page 3 EmptyWto 13 Maj 2008, 23:26

Czolem Neo Smile

Skoro zyjesz i jestes zdrowy to najwazniejsze. Sztuka jest odejsc pomimo tak wielkiej straty i jesli rzeczywiscie wytrzymasz jestem pewien ze bedziesz kiedys wspominal to z usmiechem. Kasa jest wazna i niewatpliwie dlugi bola. Ktoz z nas nie zyje nadzieja duzych zyskow i nie popelnia bledow. Zwlaszca jesli zlapal bakcyla na GPW anie daj Bog szwagier "dymacz" wciagnie go w kontrakty !!!!

Najwieksze bledy popelnialem przy stratach. Nic bardziej mylnego niz pewnosc i chec szybkiego odrobienia strat !!! Najlepszym moim posunieciem jest rowniez zakonczenie gry na futach. Wielu sie oburza o slowo "gra" ale dla mnie to hazard. Paradoks polega na tym, ze w przeciwienstwie do wiekszosci zaczalem od futow. Dlugo mi zajelo zrozumienie wielu mechanizmow, ruchow i psychologi. Zabawne jest to, ze im lepiej rozumiesz i interpretujesz kierunki tym wiekszy respekt i strach przed powrotem. Nowi zawsze sie pojawia wiec poczytasz niejdna historie guru lapiacych gorki i dolki.

W najgorszych chwilach przychodza rozne pomysly typu: indeksy zagraniczne, waluty, surowce, jeszcze wieksze lewary i ........ kredyt pod gre. Na szczescie zadnego z powyzszych pomyslow nigdy nie zrealizowalem. Mysle, ze to strach i plotek nie do przejscia z punku psychologicznego.

Z rynku jednak nie ucieklem ale calkowicie przebudowalem tok myslenia. Obecnie tylko akcje. Glownie W20 i W40. Sam stowyrzylem wlasny portwel w ktorym jest 5 spolek. Rachunek zamkniety wiec nie wplacam i nie wyplacam. W technike i udzial nie bede wchodzil bo opieram na wlasnym doswiadczeniu i analizie. To tez moja tajemnica ktora oczywiscie chronie.

Wazne jest, ze pieniadze z pracy , premie, i inne dodatkowe pieniadze lokuje na lokatach.

Pytanie, ktore stawiam sobie (chociaz coraz rzadziej) to czy wroce na futy..... ??? Bo po co mi ten stres i wmawianie samemu sobie ze jestem dobry i potrafie wyrolowac innych ??
Odpowiedz ... nie wiem.
Oczywiscie, ze mysle ale teraz zdecydowanie inaczej ..... na zasadzie sprawdzic swoje zalozenia, psychike i wiedze ktora niewatpliwie zawsze plata nam figle.

Pozdrawiam i powodzenia Smile
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jak zmarnowałem 5 lat życia - bankrut prawdziwy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jak zmarnowałem 5 lat życia - bankrut prawdziwy   Jak zmarnowałem 5 lat życia - bankrut prawdziwy - Page 3 EmptyWto 13 Maj 2008, 23:32

1


Ostatnio zmieniony przez neo-vtopek dnia Pon 26 Maj 2008, 15:22, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
mobar

mobar


Liczba postów : 11514
Registration date : 01/10/2007

Jak zmarnowałem 5 lat życia - bankrut prawdziwy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jak zmarnowałem 5 lat życia - bankrut prawdziwy   Jak zmarnowałem 5 lat życia - bankrut prawdziwy - Page 3 EmptyWto 13 Maj 2008, 23:34

neo-vtopek napisał:
jak jesteś w czymś naprawdę dobry….to pieniądze same przychodzą….
chyba tu jest pies pogrzebany. Ty grales zeby wygrac pieniadze i to wygrac szybko.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jak zmarnowałem 5 lat życia - bankrut prawdziwy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jak zmarnowałem 5 lat życia - bankrut prawdziwy   Jak zmarnowałem 5 lat życia - bankrut prawdziwy - Page 3 EmptyNie 18 Sty 2009, 20:34

kaczor napisał:
Elder Alexander napisal kiedys bardzo wazna rzecz.Taka mianowice zeby sie zastanowic czego sie chce od rynku.Dobrze ze Ty w koncu zobaczyles czego naprawde chciales.Rynek jest od tego zeby zarabiac pieniadze a nie leczyc samego siebie.Rynek jest slepy i ma zawsze racje,lepiej nie oddawac mu sie zbyt mocno,bo to moze zniszczyc.Zycze powodzenia

Tu sie nie zgodze po czesci - jakkolwiek masz rację, to doswiadczenie zetkniecia z rynkiem daje szanse na to aby zmienic/uleczyc siebie. Niektorym sie to niestety nie udaje.
Powrót do góry Go down
effix




Liczba postów : 2
Registration date : 08/11/2011

Jak zmarnowałem 5 lat życia - bankrut prawdziwy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jak zmarnowałem 5 lat życia - bankrut prawdziwy   Jak zmarnowałem 5 lat życia - bankrut prawdziwy - Page 3 EmptySro 09 Lis 2011, 08:37

jak mialam pieniadze to nawet nie liczylam ile wydaje :< nie wiem na co liczylam ze moze zawsze bede miala prace a teraz sie wszystko posypalo i jestem na garnuszku u rodzicow.. mam w glowie rozne pomysly na wielki biznes ale jak czytam Wasze posty to strasznie sie boje ze sie uzaleznie od hazardu..
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Jak zmarnowałem 5 lat życia - bankrut prawdziwy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jak zmarnowałem 5 lat życia - bankrut prawdziwy   Jak zmarnowałem 5 lat życia - bankrut prawdziwy - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Jak zmarnowałem 5 lat życia - bankrut prawdziwy
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» UFO - 24.09.2007
» UFO - 01.09.2007
» UFO - 19.09.2009 weekend
» UFO - 26.09.2007
» UFO - 28.09.2007

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Urzekła mnie Twoja historia...-
Skocz do: