Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 17-18.05.2014r. Weekend

Go down 
+27
Windziarz
janek
MoralnyNiepokój
dex
neuron
Zygmunt de Bill
SYLWESTER
Kazik
Grześ
kamikaze
Janusz
filip
delphia
Janko Traderroo
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
MICHU
piosek
bog.dan
thorgall
Reser
zibi
Aligator
Dave
kaczor
Mleczarz
Diablo
inwestor
31 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24678
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO - 17-18.05.2014r. Weekend   - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17-18.05.2014r. Weekend    UFO - 17-18.05.2014r. Weekend   - Page 3 EmptySob 17 Maj 2014, 11:15

Dave napisał:
bog.dan napisał:
Dave napisał:
moją partią była by taka, która ma program gospodarczy korwinopodobny oraz społeczny palikota. ale takiej nie ma.

rozumiem, że masz dylemat.. albo  pójśc za:
- sercem (światopogląd), czyli TR JP, albo
- rozumem (gospodarka) czyli NP JKM

cytując Clintona " po 1sze gospodarka (....)" .. masz odpowiedź Smile..

jak zrobicie ankietę, to się okaże na NP ma na UFO 40% poparcia Smile


to nie tak,
każdy liberał ci powie, że po pierwsze wolność.
jak jest wolność jednostki to i gospodarcza wtedy będzie.

nie wiem na co zagłosuję ... ale na pewno na nic faszystowskiego  czy fundamentalistycznego bo to jest chore  Evil or Very Mad

Na Palikota zagłosuj.  Twisted Evil 

Jego liberalizm jest pełniejszy. A jak zagłosujesz na Korwina to socjaldemokraci będą ci wypominali  zdradę.
A twój oficer prowadzący to i z moda cię może zdjąć. Palikot jest bezpieczniejszy w twoim chujowatym położeniu.


Ostatnio zmieniony przez thorgall dnia Sob 17 Maj 2014, 11:30, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 17-18.05.2014r. Weekend   - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17-18.05.2014r. Weekend    UFO - 17-18.05.2014r. Weekend   - Page 3 EmptySob 17 Maj 2014, 11:30

Możecie mnie wyjebać z funkcji moda, ale dopóki nim jestem, to osobiste wycieczki będą karane banem.
rafałx i thorgall 14 dni za obrażanie moderatorów.


Ostatnio zmieniony przez Dezerter dnia Sob 17 Maj 2014, 11:41, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO - 17-18.05.2014r. Weekend   - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17-18.05.2014r. Weekend    UFO - 17-18.05.2014r. Weekend   - Page 3 EmptySob 17 Maj 2014, 11:45

Zacne ludziska i ludziki, forumowicze i foremki!

po co chodzicie na wybory, a nerwy sobie szarpiecie ideologiami.    albino 


ludzie zakreślają wytypowane króliki z listy partyjnej,
te króliki wybierają sobie inne znajome lub wypasione króliki, w różnych konfiguracjach,
a i tak decyduje bonzo partii i jego dwór, sterowani przez magnaterię hodowców baranów i królików.
 
no bądźcie trochę poważni. clown 


ps tak wygladają wasi przedstawiciele do pe:
 albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino wariat albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino 

(ten w środku to wiadomo jkm).
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO - 17-18.05.2014r. Weekend   - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17-18.05.2014r. Weekend    UFO - 17-18.05.2014r. Weekend   - Page 3 EmptySob 17 Maj 2014, 11:51

Dezerter napisał:
Możecie mnie wyjebać z funkcji moda, ale dopóki nim jestem, to osobiste wycieczki będą karane banem.
rafałx i thorgall 14 dni za obrażanie moderatorów.

a jakim sposobem można wyjebać z funkcji moda?.

nie żebym był zainteresowany wyjebaniem.  Very Happy 
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 17-18.05.2014r. Weekend   - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17-18.05.2014r. Weekend    UFO - 17-18.05.2014r. Weekend   - Page 3 EmptySob 17 Maj 2014, 11:52

Każdy, kto ma jakiekolwiek uwagi na temat postów współużytkowników forum, może wysłać wiadomość jednemu z moderatorów i oczekiwać stosownej reakcji.
Załatwianie swoich żalów atakami personalnymi będzie skutkowało banem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 17-18.05.2014r. Weekend   - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17-18.05.2014r. Weekend    UFO - 17-18.05.2014r. Weekend   - Page 3 EmptySob 17 Maj 2014, 11:56

NO FUTURE napisał:
Dezerter napisał:
Możecie mnie wyjebać z funkcji moda, ale dopóki nim jestem, to osobiste wycieczki będą karane banem.
rafałx i thorgall 14 dni za obrażanie moderatorów.

a jakim sposobem można wyjebać z funkcji moda?.

nie żebym był zainteresowany wyjebaniem.  Very Happy 

Nie wiem, ale jeśli chodzi o moją osobę, możemy zrobić ankietę.
Powrót do góry Go down
Janko Traderroo

Janko Traderroo


Liczba postów : 4804
Age : 52
Location : okolice Roztocza
Registration date : 08/07/2009

UFO - 17-18.05.2014r. Weekend   - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17-18.05.2014r. Weekend    UFO - 17-18.05.2014r. Weekend   - Page 3 EmptySob 17 Maj 2014, 12:31

Dezerter napisał:
Każdy, kto ma jakiekolwiek uwagi na temat postów współużytkowników forum, może wysłać wiadomość jednemu z moderatorów i oczekiwać stosownej reakcji.
Załatwianie swoich żalów atakami personalnymi będzie skutkowało banem.

o a co to za zmiana ?
odkąd pamiętam zabronione było tylko wrzucanie golizny i exkrementów  Smile 
a napierdalanie się między ufokami było na porządku dziennym i to jest/była specyfika tego foruma, która odrzucała "wymiękaczy" z bycia członkiem tej "zacnej" społeczności
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 17-18.05.2014r. Weekend   - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17-18.05.2014r. Weekend    UFO - 17-18.05.2014r. Weekend   - Page 3 EmptySob 17 Maj 2014, 12:46

Janko - oczywiście, ale są granice.
To jest forum giełdowe, nie powstało po to, żeby każdy mógł pisać o wszystkim, tylko po to, żeby merytoryczne wypowiedzi nie były cenzurowane.
Kłótnie były i będą, ale nawet męskie porachunki rządzą się swoimi prawami.
Podejdź do kolesia na ulicy, nazwij go pizdą albo pojedź mu po rodzinie, to wiesz, jak to się skończy.
Zwykłych pyskówek nikt nie będzie cenzurował.
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO - 17-18.05.2014r. Weekend   - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17-18.05.2014r. Weekend    UFO - 17-18.05.2014r. Weekend   - Page 3 EmptySob 17 Maj 2014, 12:56

Problem dużej części UFOków polega na tym że światopoglądowo są bliscy programu KNP (bawiliśmy się tu w testy które to potwierdziły) ale za nic w świecie nie zagłosują na JKM bo mają personalny uraz i jego wyniku gotowi są zagłosować na Palikota czy PO albo inne partie mimo że ich programy nie mówiąc o tym co zademonstrowali w praktyce są dużo dalej od ich poglądów. Nie jest to przejaw zdrowego rozsądku a raczej przedkładania emocji nad rozum a może nawet jakiejś dysfunkcji mentalnej. Najbardziej żałosne jest to że się do tego publicznie przyznają.

Dezerter widzę że Wielkie Cięcie nadal trwa (wybranych rzecz jasna) bo taka Pani Krzysia czy kaczor bana oczywiście nie dostali mimo "wjazdu na rodzinę" u Ralfax`a ( https://ufoforum.forumotion.com/t3682p150-ufo-15052014r ). Tak więc mało przekonująco brzmią Twe wyjaśnienia.

unikając tego co nieuchronne zautobanuję się na czas jakiś wzorem Kamikaze



Powrót do góry Go down
bog.dan




Liczba postów : 1030
Registration date : 30/06/2013

UFO - 17-18.05.2014r. Weekend   - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17-18.05.2014r. Weekend    UFO - 17-18.05.2014r. Weekend   - Page 3 EmptySob 17 Maj 2014, 13:04

Dezerter napisał:
Janko - oczywiście, ale są granice.
To jest forum giełdowe, nie powstało po to, żeby każdy mógł pisać o wszystkim, tylko po to, żeby merytoryczne wypowiedzi nie były cenzurowane.
Kłótnie były i będą, ale nawet męskie porachunki rządzą się swoimi prawami.
Podejdź do kolesia na ulicy, nazwij go pizdą albo pojedź mu po rodzinie, to wiesz, jak to się skończy.
Zwykłych pyskówek nikt nie będzie cenzurował.

a co powiesz na to:

Diablo napisał:
(...) Generalnie zwolennicy JKM  to jakies zboki  Laughing  faceci w  spodnicy w kosciele im nie przeszkadzaja, mlodych dziewczat nielubia, wola swoje przechodzone zonki z wielkimi dupami (...)

od razu zaznaczam, że w zyciu nie pomysłałbym o zbanowaniu Diablo! Krzychu lubi prowokować i juz Smile..

nie wiem co napisali koledzy rafal i thorgall.. jezeli cos chamskiego, co przekroczyło dobry smak to ok..
ale jezeli cos w stylu Krzycha to nie rozumiem tego bana.. niestety, nie mozna ocenic czy było ono 'uznaniowe'.. bo tych wpisów nie ma Smile




Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 17-18.05.2014r. Weekend   - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17-18.05.2014r. Weekend    UFO - 17-18.05.2014r. Weekend   - Page 3 EmptySob 17 Maj 2014, 13:09

Delphia, przecież to rafałx pierwszy zaczął obrażać w reakcji na nazwanie go demograczem.
Poza tym nie zgłaszał mi odnośnie postu kaczora żadnych uwag, więc nie przesadzaj.
Nie przepadasz za mną czy żabą, ok., ale nie wmawiaj mi rzeczy, których nie robię.
Jeżeli Diablo nazwie kogoś bez powodu pizdą to też go zbanuję. Tylko że on tego nie robi w przeciwieństwie do Marinera - zgadnij, dlaczego.
Powrót do góry Go down
Dave
Admin
Admin
Dave


Liczba postów : 21090
Age : 55
Location : 3miasto
Registration date : 31/08/2007

UFO - 17-18.05.2014r. Weekend   - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17-18.05.2014r. Weekend    UFO - 17-18.05.2014r. Weekend   - Page 3 EmptySob 17 Maj 2014, 13:09

Janko Traderroo napisał:
Dezerter napisał:
Każdy, kto ma jakiekolwiek uwagi na temat postów współużytkowników forum, może wysłać wiadomość jednemu z moderatorów i oczekiwać stosownej reakcji.
Załatwianie swoich żalów atakami personalnymi będzie skutkowało banem.

o a co to za zmiana ?
odkąd pamiętam zabronione było tylko wrzucanie golizny i exkrementów  Smile 
a napierdalanie się między ufokami było na porządku dziennym i to jest/była specyfika tego foruma, która odrzucała "wymiękaczy" z bycia członkiem tej "zacnej" społeczności


nie wiem o co się dezi zapienił bo byłem w tym czasiem poza forum.
ale wiem że sam czekałem na pretekst.
rafalx bardzo podle dzisiaj przejechał sie po mojej córce.
więc sam czekałem tylko na pretekst aby go wysłać na wypoczynek.
w pełni deziego popieram.
pewnych granic się nie przekracza.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 17-18.05.2014r. Weekend   - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17-18.05.2014r. Weekend    UFO - 17-18.05.2014r. Weekend   - Page 3 EmptySob 17 Maj 2014, 13:15

bog.dan napisał:
Dezerter napisał:
Janko - oczywiście, ale są granice.
To jest forum giełdowe, nie powstało po to, żeby każdy mógł pisać o wszystkim, tylko po to, żeby merytoryczne wypowiedzi nie były cenzurowane.
Kłótnie były i będą, ale nawet męskie porachunki rządzą się swoimi prawami.
Podejdź do kolesia na ulicy, nazwij go pizdą albo pojedź mu po rodzinie, to wiesz, jak to się skończy.
Zwykłych pyskówek nikt nie będzie cenzurował.

a  co powiesz na to:

Diablo napisał:
 (...) Generalnie zwolennicy JKM  to jakies zboki  Laughing  faceci w  spodnicy w kosciele im nie przeszkadzaja, mlodych dziewczat nielubia, wola swoje przechodzone zonki z wielkimi dupami (...)

od razu zaznaczam, że w zyciu nie pomysłałbym o zbanowaniu Diablo! Krzychu lubi prowokować i juz Smile..

nie wiem co napisali koledzy rafal i thorgall..  jezeli cos chamskiego, co przekroczyło dobry smak to ok..
ale jezeli cos w stylu Krzycha to nie rozumiem tego bana.. niestety, nie mozna ocenic czy było ono 'uznaniowe'.. bo tych wpisów nie ma Smile





Głosowałem kiedyś na PO. Jeżeli ktoś powie, że zwolennicy PO to zboki, spłynie to po mnie, bo odbieram to jako ironię albo co najwyżej nic nieznaczący epitet, bo nie jest skierowany pod adresem konkretnej osoby.

Thorgall po raz kolejny zaczął swoje wycieczki personalne w stronę Dave`a - rozumiem raz czy drugi, ale to zwykłe trollowanie.
Rafałx chciał sobie komentować walory mojej kobiety - abstrahując od tego, czy w ogóle z kimś jestem, to niestety źle trafił z takimi tekstami.
Powrót do góry Go down
Janko Traderroo

Janko Traderroo


Liczba postów : 4804
Age : 52
Location : okolice Roztocza
Registration date : 08/07/2009

UFO - 17-18.05.2014r. Weekend   - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17-18.05.2014r. Weekend    UFO - 17-18.05.2014r. Weekend   - Page 3 EmptySob 17 Maj 2014, 13:16

Dave napisał:
Janko Traderroo napisał:
Dezerter napisał:
Każdy, kto ma jakiekolwiek uwagi na temat postów współużytkowników forum, może wysłać wiadomość jednemu z moderatorów i oczekiwać stosownej reakcji.
Załatwianie swoich żalów atakami personalnymi będzie skutkowało banem.

o a co to za zmiana ?
odkąd pamiętam zabronione było tylko wrzucanie golizny i exkrementów  Smile 
a napierdalanie się między ufokami było na porządku dziennym i to jest/była specyfika tego foruma, która odrzucała "wymiękaczy" z bycia członkiem tej "zacnej" społeczności


nie wiem o co się dezi zapienił bo byłem w tym czasiem poza forum.
ale wiem że sam czekałem na pretekst.
rafalx bardzo podle dzisiaj przejechał sie po mojej córce.
więc sam czekałem tylko na pretekst aby go wysłać na wypoczynek.
w pełni deziego popieram.
pewnych granic się nie przekracza.

to może ustalmy, że w wulgaryzmach nie jedziemy po rodzinie danej osoby tylko po nim samym ?

a thorgall czym zawinił ??
mi raczej wyglądał na mocno zapolitykowanego ale zrównoważonego gościa
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 17-18.05.2014r. Weekend   - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17-18.05.2014r. Weekend    UFO - 17-18.05.2014r. Weekend   - Page 3 EmptySob 17 Maj 2014, 13:19

Janko Traderroo napisał:

to może ustalmy, że w wulgaryzmach nie jedziemy po rodzinie danej osoby tylko po nim samym ?

a thorgall czym zawinił ??
mi raczej wyglądał na mocno zapolitykowanego ale zrównoważonego gościa

W męskim gronie chcesz coś takiego ustalać? Jeśli to dla kogoś nie jest oczywiste, to my tego tłumaczyć nie będziemy.
Thorgall miał uwagi do poziomu umysłowego Dave`a.
Niestety nie po raz pierwszy, a my już nie mamy cierpliwości tego czytać.
Powrót do góry Go down
bog.dan




Liczba postów : 1030
Registration date : 30/06/2013

UFO - 17-18.05.2014r. Weekend   - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17-18.05.2014r. Weekend    UFO - 17-18.05.2014r. Weekend   - Page 3 EmptySob 17 Maj 2014, 13:20

Dezerter napisał:
Rafałx chciał sobie komentować walory mojej kobiety - abstrahując od tego, czy w ogóle z kimś jestem, to niestety źle trafił z takimi tekstami.

a jak tak, to spoko.. mozna sie napierdalac, ale są pewne granice.. co do dzieci, to już te granice na pewno sie przekracza..
narx
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 17-18.05.2014r. Weekend   - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17-18.05.2014r. Weekend    UFO - 17-18.05.2014r. Weekend   - Page 3 EmptySob 17 Maj 2014, 13:21

bog.dan napisał:
Dezerter napisał:
Janko - oczywiście, ale są granice.
To jest forum giełdowe, nie powstało po to, żeby każdy mógł pisać o wszystkim, tylko po to, żeby merytoryczne wypowiedzi nie były cenzurowane.
Kłótnie były i będą, ale nawet męskie porachunki rządzą się swoimi prawami.
Podejdź do kolesia na ulicy, nazwij go pizdą albo pojedź mu po rodzinie, to wiesz, jak to się skończy.
Zwykłych pyskówek nikt nie będzie cenzurował.

a  co powiesz na to:

Diablo napisał:
 (...) Generalnie zwolennicy JKM  to jakies zboki  Laughing  faceci w  spodnicy w kosciele im nie przeszkadzaja, mlodych dziewczat nielubia, wola swoje przechodzone zonki z wielkimi dupami (...)

od razu zaznaczam, że w zyciu nie pomysłałbym o zbanowaniu Diablo! Krzychu lubi prowokować i juz Smile..

nie wiem co napisali koledzy rafal i thorgall..  jezeli cos chamskiego, co przekroczyło dobry smak to ok..
ale jezeli cos w stylu Krzycha to nie rozumiem tego bana.. niestety, nie mozna ocenic czy było ono 'uznaniowe'.. bo tych wpisów nie ma Smile





rafal sie spieklił bo to pewnie prawda Very Happy
no co zrobic, on mnie za to podejrzewa o pedofilie - ale czy ja sie na to obrażam?? nie
dla mnie zabawne jest wymyslanie przywar mimo że kolo mnie niezna, nawet nie wie jak wyglądam, no ale w necie wszyscy są mocni, przez te pare at przynajmniej 20tu ufoków chciało mnie pobic Very Happy a ja z tego leje  Laughing 
Powrót do góry Go down
filip

filip


Liczba postów : 3719
Registration date : 05/09/2008

UFO - 17-18.05.2014r. Weekend   - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17-18.05.2014r. Weekend    UFO - 17-18.05.2014r. Weekend   - Page 3 EmptySob 17 Maj 2014, 13:35

delphia napisał:
Problem dużej części UFOków polega na tym że światopoglądowo są bliscy programu KNP (bawiliśmy się tu w testy które to potwierdziły) ale za nic w świecie nie zagłosują na JKM bo mają personalny uraz i jego wyniku gotowi są zagłosować na Palikota czy PO albo inne partie mimo że ich programy nie mówiąc o tym co zademonstrowali w praktyce są dużo dalej od ich poglądów. Nie jest to przejaw zdrowego rozsądku a raczej przedkładania emocji nad rozum a może nawet jakiejś dysfunkcji mentalnej. Najbardziej żałosne jest to że się do tego publicznie przyznają.(...)
przeczytałem dzisiaj cały program jkm i jetsem na tak...pomijam fakt , że partia taka jak PO też miała 8 lat temu dobry program ale robi wszystko na opak....więc od napisania programu do realizacji daleka droga...
tylko wytłummacz mi dlaczego gość, ktory zabiega o głosy wyborców zniechęca do siebie ok połowe elekoratu - kobiety...
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 06/05/2009

UFO - 17-18.05.2014r. Weekend   - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17-18.05.2014r. Weekend    UFO - 17-18.05.2014r. Weekend   - Page 3 EmptySob 17 Maj 2014, 14:44

delphia napisał:
Problem dużej części UFOków polega na tym że światopoglądowo są bliscy programu KNP (bawiliśmy się tu w testy które to potwierdziły) ale za nic w świecie nie zagłosują na JKM bo mają personalny uraz i jego wyniku gotowi są zagłosować na Palikota czy PO albo inne partie mimo że ich programy nie mówiąc o tym co zademonstrowali w praktyce są dużo dalej od ich poglądów. Nie jest to przejaw zdrowego rozsądku a raczej przedkładania emocji nad rozum a może nawet jakiejś dysfunkcji mentalnej. Najbardziej żałosne jest to że się do tego publicznie przyznają.

Dezerter widzę że Wielkie Cięcie nadal trwa (wybranych rzecz jasna) bo taka Pani Krzysia czy kaczor bana oczywiście nie dostali mimo "wjazdu na rodzinę" u Ralfax`a ( https://ufoforum.forumotion.com/t3682p150-ufo-15052014r ). Tak więc mało przekonująco brzmią Twe wyjaśnienia.

unikając tego co nieuchronne zautobanuję się na czas jakiś wzorem Kamikaze




napisalem ze NIE WYRUCHAL wiec jak moglem obrazic?
Ja nawet obrazie zapobieglem bo ewidentnie zanegowalem taka mozliwosc , o co Ci chodzi delphia  Shocked 
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 17-18.05.2014r. Weekend   - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17-18.05.2014r. Weekend    UFO - 17-18.05.2014r. Weekend   - Page 3 EmptySob 17 Maj 2014, 15:25

ha nie wiedzialem ze tutaj są takie cioty co na skarge do adminow lecą
admini sa stronniczy i nic nie zmienia ich tłumaczenia
ktore tylko oznaczaja ze nie widza tego -znaczy sie nie potrafia byc bezstronni

skonczcie to głupie banowanie

ban powinien byc dopuszczony tylko po "zatwierdzeniu/potwierdzeniu "przez drugiego admina
a tak to za krzywe spojrzenie na admina mozna w ryj (bana) dostac i panuje tutaj zupełna dowolność
Powrót do góry Go down
Aligator

Aligator


Liczba postów : 7607
Registration date : 21/08/2008

UFO - 17-18.05.2014r. Weekend   - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17-18.05.2014r. Weekend    UFO - 17-18.05.2014r. Weekend   - Page 3 EmptySob 17 Maj 2014, 15:25

Diablo zmieniłeś się?
http://www.mymodernmet.com/profiles/blogs/lalage-snow-we-are-the-not-dead
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO - 17-18.05.2014r. Weekend   - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17-18.05.2014r. Weekend    UFO - 17-18.05.2014r. Weekend   - Page 3 EmptySob 17 Maj 2014, 15:34

filip napisał:
delphia napisał:
Problem dużej części UFOków polega na tym że światopoglądowo są bliscy programu KNP (bawiliśmy się tu w testy które to potwierdziły) ale za nic w świecie nie zagłosują na JKM bo mają personalny uraz i jego wyniku gotowi są zagłosować na Palikota czy PO albo inne partie mimo że ich programy nie mówiąc o tym co zademonstrowali w praktyce są dużo dalej od ich poglądów. Nie jest to przejaw zdrowego rozsądku a raczej przedkładania emocji nad rozum a może nawet jakiejś dysfunkcji mentalnej. Najbardziej żałosne jest to że się do tego publicznie przyznają.(...)
 przeczytałem dzisiaj cały program jkm i jetsem na tak...pomijam fakt , że partia taka jak PO też miała 8 lat temu dobry program ale robi wszystko na opak....więc od napisania programu do realizacji daleka droga...
tylko wytłummacz mi dlaczego gość, ktory zabiega o głosy wyborców zniechęca do siebie ok połowe elekoratu - kobiety...

wystarczyłoby żeby mówił, że nie wypowiada się na tematy społeczne. clown 

a serio to w polityce trzeba miarkować co i kiedy się mówi, a nie tak chaotycznie robić kłapaczką na prawo i lewo. to się sprawdza wyłącznie w okresie gwałtownych przemian (gdy różnorodne wypowiedzi mają szansę trafić na podatny grunt) albo gdy ma się taką mętną dwuznaczną mowę jak miał wałęsa a historia jest po twojej stronie.
w innym przypadku, tj gdy nie ma szansy stać się kamerdynerem historii to dostanie się łupnia.
taki żyd trocki miał błyskotliwy intelekt, postawę trybuna ludowego, na wszystkim się znał, miał grono fanatycznych wyznawców, a nawet kierownictwo sił zbrojnych, a w rozgrywce przegrał z ciemnym gruzinem co jak miał powiedzieć coś głupiego, albo cokolwiek, to najpierw zaciskał zęby, nabijał i popykiwał fajeczką, a następnie wyważonym tonem zgadzał się z przedmówcami lub umiarkowanie mówił że należy się jeszcze zastanowić nad problemem, i nie szarpał na wsie strony ozorem nazywając wszystkich idiotami i miernotami (niejaki geremek z fajką to go identycznie naśladował  Smile )

możliwe że gdyby wraz z rozpadem "komunizmu" w Polsce w 1989-91 nastąpił okres anarchii to stałby się i Jego Królewską Mością, a za błazna by miał Palikota, tak się jednak nie stało.  
lol!

ps zobaczymy czego jkm się nauczył przez 20 lat, i jak wykorzysta swoje 5 minut (które możliwe że się zbliżąją) albo przynajmniej 3 minuty.  albino
Powrót do góry Go down
Janusz




Liczba postów : 718
Registration date : 28/12/2008

UFO - 17-18.05.2014r. Weekend   - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17-18.05.2014r. Weekend    UFO - 17-18.05.2014r. Weekend   - Page 3 EmptySob 17 Maj 2014, 15:55

co to za marudzenie? chce kto w ryja?
to zaraz mój kolega kaczor zrobi z wami co trzeba
Powrót do góry Go down
Aligator

Aligator


Liczba postów : 7607
Registration date : 21/08/2008

UFO - 17-18.05.2014r. Weekend   - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17-18.05.2014r. Weekend    UFO - 17-18.05.2014r. Weekend   - Page 3 EmptySob 17 Maj 2014, 15:55

Płochliwy Łoś napisał:
co to za marudzenie? chce kto w ryja?
to zaraz mój kolega kaczor zrobi z wami co trzeba

idziesz na mistrza
Powrót do góry Go down
Janusz




Liczba postów : 718
Registration date : 28/12/2008

UFO - 17-18.05.2014r. Weekend   - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17-18.05.2014r. Weekend    UFO - 17-18.05.2014r. Weekend   - Page 3 EmptySob 17 Maj 2014, 15:59

Aligator napisał:
Płochliwy Łoś napisał:
co to za marudzenie? chce kto w ryja?
to zaraz mój kolega kaczor zrobi z wami co trzeba

idziesz na mistrza

jestem coraz lepszy
mam różowy pas i jestem wtajemniczony w sztukach walki
Powrót do góry Go down
Aligator

Aligator


Liczba postów : 7607
Registration date : 21/08/2008

UFO - 17-18.05.2014r. Weekend   - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17-18.05.2014r. Weekend    UFO - 17-18.05.2014r. Weekend   - Page 3 EmptySob 17 Maj 2014, 16:03

Płochliwy Łoś napisał:
Aligator napisał:
Płochliwy Łoś napisał:
co to za marudzenie? chce kto w ryja?
to zaraz mój kolega kaczor zrobi z wami co trzeba

idziesz na mistrza

jestem coraz lepszy
mam różowy pas i jestem wtajemniczony w sztukach walki

Walcz czysto
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO - 17-18.05.2014r. Weekend   - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17-18.05.2014r. Weekend    UFO - 17-18.05.2014r. Weekend   - Page 3 EmptySob 17 Maj 2014, 16:44

Aligator napisał:
Płochliwy Łoś napisał:
Aligator napisał:
Płochliwy Łoś napisał:
co to za marudzenie? chce kto w ryja?
to zaraz mój kolega kaczor zrobi z wami co trzeba

idziesz na mistrza

jestem coraz lepszy
mam różowy pas i jestem wtajemniczony w sztukach walki

Walcz czysto

różowy pas jest po pasie czerwonym, to 12dan, mistrz posiadacz różowego pasa od razy łapie za jaja i robi z nich jajecznicę. i po zawodach. tyle w temacie. nawet nie próbuj zgłębiać tematu.  clown
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 17-18.05.2014r. Weekend   - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17-18.05.2014r. Weekend    UFO - 17-18.05.2014r. Weekend   - Page 3 EmptySob 17 Maj 2014, 16:54

osły napisał:
ha nie wiedzialem ze tutaj są takie cioty co na skarge do adminow lecą
admini sa stronniczy i nic nie zmienia ich tłumaczenia
ktore tylko oznaczaja ze nie widza tego -znaczy sie nie potrafia byc bezstronni

skonczcie to głupie banowanie

ban powinien byc dopuszczony tylko po "zatwierdzeniu/potwierdzeniu  "przez drugiego admina
a tak to za krzywe spojrzenie na admina mozna w ryj  (bana) dostac  i panuje tutaj zupełna dowolność

I tutaj akurat dokładnie tak się stało, choć nikt z adminów / moderatorów nie musi tego robić.
Co nie zmienia faktu, że za takie teksty jak dziś będę banował bez pytania, bo są sprawy oczywiste, które nie wymagają głębszych przemyśleń.
Powrót do góry Go down
kamikaze
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
kamikaze


Liczba postów : 19676
Registration date : 28/08/2007

UFO - 17-18.05.2014r. Weekend   - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17-18.05.2014r. Weekend    UFO - 17-18.05.2014r. Weekend   - Page 3 EmptySob 17 Maj 2014, 21:58

Był kiedyś taki eksperyment: wzięto studentów i część zrobiono więźniami, a pozostałych klawiszami
http://pl.wikipedia.org/wiki/Eksperyment_wi%C4%99zienny

mam wrażenie że na forum zachodzi podobny proces

proponuję zatem wymianę modów: dave i dezerter niech sobie odpoczną, a zastąpią ich przykładowo Argos i kaczor
obaj mają odpowiedni luz, spokój i dystans do rzeczywistości
Powrót do góry Go down
Janko Traderroo

Janko Traderroo


Liczba postów : 4804
Age : 52
Location : okolice Roztocza
Registration date : 08/07/2009

UFO - 17-18.05.2014r. Weekend   - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17-18.05.2014r. Weekend    UFO - 17-18.05.2014r. Weekend   - Page 3 EmptySob 17 Maj 2014, 22:58

kamikaze napisał:
Był kiedyś taki eksperyment: wzięto studentów i część zrobiono więźniami, a pozostałych klawiszami
http://pl.wikipedia.org/wiki/Eksperyment_wi%C4%99zienny

mam wrażenie że na forum zachodzi podobny proces

proponuję zatem wymianę modów: dave i dezerter niech sobie odpoczną, a zastąpią ich przykładowo Argos i kaczor
obaj mają odpowiedni luz, spokój i dystans do rzeczywistości

Argos owszem, ale kaczor ?? trochę zbyt agresywny
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 17-18.05.2014r. Weekend   - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17-18.05.2014r. Weekend    UFO - 17-18.05.2014r. Weekend   - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 17-18.05.2014r. Weekend
Powrót do góry 
Strona 3 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» UFO - 15-16.02.2014r. Weekend
» UFO - 12-13.04.2014r. Weekend
» UFO - 10-11.05.2014r. Weekend
» UFO - 11-12.01.2014r. Weekend
» UFO - 08-09.03.2014r. Weekend

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: