Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend

Go down 
+24
nomad
Vegas
EX
Janko Traderroo
janek
Mleczarz
delphia
rydzo
Kazik
Aligator
rafalx
Dave
kamikaze
kaczor
MedKit*
MICHU
zibi
Reser
REALISTA
Osły
4 JEŹDŹCY APOKALIPSY
spacerolog
mariner
dziadek
28 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
janek




Liczba postów : 8015
Registration date : 24/06/2010

UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend   UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 22 Cze 2014, 13:10

delphia napisał:
z tych fragmentów które mają być opublikowane najciekawsze dla mnie jest stwierdzenie Sikorskiego odnośnie zacieśniania związków z USA

"(..)Wiesz że polsko-amerykański sojusz jest nic nie warty. Jest wręcz szkodliwy bo stwarza fałszywe poczucie bezpieczeństwa (..)"
"(..)Bullshit, skonfliktujemy się z Niemcami, Francuzami… Bo zrobiliśmy laskę Amerykanom. Frajerzy, kompletni frajerzy(..)".

nie wiem kiedy zostały wypowiedziane te słowa ale raczej PO wybuchu kryzysu na Ukrainie. Potwierdzają zresztą one to co piszę od dawna o tym kto stoi za tym konfliktem i jak bardzo i do tego za free nadstawiliśmy dupy. To co mnie zaskoczyło to fakt iż krytykiem jest Sikorski którego brałem za jawnego orędownika przeorientowania sojuszy na USA. Ciekawostką jest w takim razie kto prowadzi naszą politykę zagraniczną skoro szef MSZ tego nie robi?






kurcze miałem Sikorskiego za betonowego czołojebce
a tu taka miła niespodzianka
najpierw Belka mnie miło zaskoczyl, teraz Sikorski
prawdziwi patrioci
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend   UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 22 Cze 2014, 13:12

UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 6 6f17861549_oddac_mi_moja_kase_z_ofe
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend   UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 22 Cze 2014, 13:15

HIOB napisał:



kurcze miałem Sikorskiego za betonowego czołojebce
a tu taka miła niespodzianka
najpierw Belka mnie miło zaskoczyl, teraz Sikorski
prawdziwi patrioci

i jak tu nie zaglosowac na PO
tylko jeden warunek

Rzad przenieś do jakiejś knajpy
najebią się i zaczna madrze gadac i robic
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend   UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 22 Cze 2014, 13:18



O FUCK!  affraid  To drugie myślałem, że z Syrii.

Tak się właśnie dzieje w krajach o bardzo wysokim współczynniq Giniego. Od bidy z nędzą i głodu do multimilionerów no to wyjebali pare slumsów i rewolucja od razu. Laughing  Gdy Brazylia grała na mistrzostwach w innych krajach to było ok, kibice masowo przyjeżdżali dopingować swoim, teraz grają u siebie to juś im sie nie podoba?

Jednak nie można dać się zwariować, że to Mundial jest przyczyną, że biedni są biednymi - to po prostu pretext tylko do zrobienia zadymy a wielu milionom obywateli tego kraju źle się dzieje od co najmniej dwóch dekad i to raczej dużo szerszy problem niż jakaś piłka.
Jest okazja zrobić dym no to jazda. Cool 

A za 2 lata Olimpiadę mają.

Patrząc na te nagrania to strach tam polecieć w ogóle na wycieczkę, jakby na wojnę jakąś się wybierał człowiek. affraid
Powrót do góry Go down
janek




Liczba postów : 8015
Registration date : 24/06/2010

UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend   UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 22 Cze 2014, 13:23

osły rekultywacja napisał:
HIOB napisał:



kurcze miałem Sikorskiego za betonowego czołojebce
a tu taka miła niespodzianka
najpierw Belka mnie miło zaskoczyl, teraz Sikorski
prawdziwi patrioci

i jak tu nie zaglosowac na PO
tylko jeden warunek

Rzad przenieś do jakiejś knajpy  
najebią się i zaczna madrze gadac i robic

może potrzebują nowego szefa, żeby rozwinąć skrzydła
Powrót do góry Go down
janek




Liczba postów : 8015
Registration date : 24/06/2010

UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend   UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 22 Cze 2014, 13:28

OpCjOnEr napisał:


O FUCK!  affraid  To drugie myślałem, że z Syrii.

Tak się właśnie dzieje w krajach o bardzo wysokim współczynniq Giniego. Od bidy z nędzą i głodu do multimilionerów no to wyjebali pare slumsów i rewolucja od razu. Laughing  Gdy Brazylia grała na mistrzostwach w innych krajach to było ok, kibice masowo przyjeżdżali dopingować swoim, teraz grają u siebie to juś im sie nie podoba?

Jednak nie można dać się zwariować, że to Mundial jest przyczyną, że biedni są biednymi - to po prostu pretext tylko do zrobienia zadymy a wielu milionom obywateli tego kraju źle się dzieje od co najmniej dwóch dekad i to raczej dużo szerszy problem niż jakaś piłka.
Jest okazja zrobić dym no to jazda. Cool 

A za 2 lata Olimpiadę mają.

Patrząc na te nagrania to strach tam polecieć w ogóle na wycieczkę, jakby na wojnę jakąś się wybierał człowiek. affraid

opcjo
alufelgi za 10 tyś, też nie są przyczyną do zadymy rodzinnej
są naprawde czadowe i warte swojej ceny
żona i dzieci wbiją zęby w tynk przez miesiąc i nie pojadą na wakacje
ale to taki mały detal
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend   UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 22 Cze 2014, 13:29

osły rekultywacja napisał:
HIOB napisał:



kurcze miałem Sikorskiego za betonowego czołojebce
a tu taka miła niespodzianka
najpierw Belka mnie miło zaskoczyl, teraz Sikorski
prawdziwi patrioci

i jak tu nie zaglosowac na PO
tylko jeden warunek

Rzad przenieś do jakiejś knajpy  
najebią się i zaczna madrze gadac i robic

Uważasz że Tusk kłamie?

To posłuchaj tej baby od 4:32 do końca:



 dobryżart  dobryżart
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44199
Registration date : 03/09/2007

UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend   UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 22 Cze 2014, 13:34

OpCjOnEr napisał:


O FUCK!  affraid  To drugie myślałem, że z Syrii.

Tak się właśnie dzieje w krajach o bardzo wysokim współczynniq Giniego. Od bidy z nędzą i głodu do multimilionerów no to wyjebali pare slumsów i rewolucja od razu. Laughing  Gdy Brazylia grała na mistrzostwach w innych krajach to było ok, kibice masowo przyjeżdżali dopingować swoim, teraz grają u siebie to juś im sie nie podoba?

Jednak nie można dać się zwariować, że to Mundial jest przyczyną, że biedni są biednymi - to po prostu pretext tylko do zrobienia zadymy a wielu milionom obywateli tego kraju źle się dzieje od co najmniej dwóch dekad i to raczej dużo szerszy problem niż jakaś piłka.
Jest okazja zrobić dym no to jazda. Cool 

A za 2 lata Olimpiadę mają.

Patrząc na te nagrania to strach tam polecieć w ogóle na wycieczkę, jakby na wojnę jakąś się wybierał człowiek. affraid
nie do konca masz rację; na szkolnictwo i opiekę zdrowotną nie ma kasy a na stadiony nagle się znalazła ? I to jest tak, że fifa się obciągnie a Brazylia będzie spłacac długi przez lata. Montreal po olimpiadzie do dziś spłaca długi !!! Takie imprezy są dla garstki którzy stają się milionerami, ale ktos to musi opłacić bo jak wiesz , darmowych lanczów nie ma . FIFA do mafia.
A efekt Giniego narasta na całym świecie. Masz info, że w USA przybyło milionerów ( dzięki korbie na indeksach, a jakże)  a jednocześnie znika klasa średnia, podstawa potęgi gospodarczej USA i jest już 50 milionów korzystających z bonów żywnościowych. Nie ma bata, wkurwienie plebsu bedziecorazwiksze(wiosna arabska,irak,południeUE,Turcja...).
Politycy i banksterzy oderwali się od rzeczywistości... tak własnie do doszło do zburzenia Bastyli czy Rewolucji Bolszewickiej. Już wybory do parlamentu europejskiego wygrywaj partie skrajne. A Hitler jak doszedł do władzy? A te taśmy u nas to już chyba nie jest jakas wewnętrzna gra  Evil or Very Mad  za grubo ida...


Ostatnio zmieniony przez REALISTA dnia Nie 22 Cze 2014, 13:37, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44199
Registration date : 03/09/2007

UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend   UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 22 Cze 2014, 13:36

https://www.youtube.com/watch?v=lIjYjkJt2us
w Niemczech protesty przeciwko polityce FED i wojnie.... jaka jest odpowiedż lewactwa ? Ano media głownego nurtu nazwały ich antysemitami  Very Happy  to są już jaja... mam wrażenie, że zblizamy sie do jakiś przełomowych rozwiązań.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend   UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 22 Cze 2014, 13:36

HIOB napisał:
OpCjOnEr napisał:


O FUCK!  affraid  To drugie myślałem, że z Syrii.

Tak się właśnie dzieje w krajach o bardzo wysokim współczynniq Giniego. Od bidy z nędzą i głodu do multimilionerów no to wyjebali pare slumsów i rewolucja od razu. Laughing  Gdy Brazylia grała na mistrzostwach w innych krajach to było ok, kibice masowo przyjeżdżali dopingować swoim, teraz grają u siebie to juś im sie nie podoba?

Jednak nie można dać się zwariować, że to Mundial jest przyczyną, że biedni są biednymi - to po prostu pretext tylko do zrobienia zadymy a wielu milionom obywateli tego kraju źle się dzieje od co najmniej dwóch dekad i to raczej dużo szerszy problem niż jakaś piłka.
Jest okazja zrobić dym no to jazda. Cool 

A za 2 lata Olimpiadę mają.

Patrząc na te nagrania to strach tam polecieć w ogóle na wycieczkę, jakby na wojnę jakąś się wybierał człowiek. affraid

opcjo
alufelgi za 10 tyś, też nie są przyczyną do zadymy rodzinnej
są naprawde czadowe i warte swojej ceny
żona i dzieci wbiją zęby w tynk przez miesiąc i nie pojadą na wakacje
ale to taki mały detal

No po części racja. Bo pytanie jest: dlaczego każdy kolejny Mundial jest coraz droższy od poprzedniego i dlaczego każda kolejna Olimpiada jest coraz droższa od poprzedniej?  scratch

Czy koszty organizacji takich imprez nie mogą sie ustabilizować w trendzie bocznym lub wejść w spadkowy? Przecież na pewno dałoby sie to zrobić znacznie taniej.

Choćby u nas Stadion Narodowy - przekręt jak wuj z tym był, tyle siana co poszło to możnaby 3 stadiony zbudować. Zapewne w Brazylii też wał wała wałem poganiał, każdy chciał tylko wycisnąć jak najwięcej jak najdrożej i jak najszybciej. To jest inna kwestia ale to też nie znaczy, żeby wcale nie organizować tylko robić to z głową.

W twoim przykładzie alufelgi zamiast za 10k to za np 4k też by spełniły swoją rolę ale nie byłoby juś takiej tragedii bo zęby w tynk tylko przez 2 tygodnie a nie przez miesiąc. Very Happy
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend   UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 22 Cze 2014, 13:39

REALISTA napisał:
OpCjOnEr napisał:


O FUCK!  affraid  To drugie myślałem, że z Syrii.

Tak się właśnie dzieje w krajach o bardzo wysokim współczynniq Giniego. Od bidy z nędzą i głodu do multimilionerów no to wyjebali pare slumsów i rewolucja od razu. Laughing  Gdy Brazylia grała na mistrzostwach w innych krajach to było ok, kibice masowo przyjeżdżali dopingować swoim, teraz grają u siebie to juś im sie nie podoba?

Jednak nie można dać się zwariować, że to Mundial jest przyczyną, że biedni są biednymi - to po prostu pretext tylko do zrobienia zadymy a wielu milionom obywateli tego kraju źle się dzieje od co najmniej dwóch dekad i to raczej dużo szerszy problem niż jakaś piłka.
Jest okazja zrobić dym no to jazda. Cool 

A za 2 lata Olimpiadę mają.

Patrząc na te nagrania to strach tam polecieć w ogóle na wycieczkę, jakby na wojnę jakąś się wybierał człowiek. affraid
nie do konca masz rację; na szkolnictwo i opiekę zdrowotną nie ma kasy a na stadiony nagle się znalazła ? I to jest tak, że fifa się obciągnie a Brazylia będzie spłacac długi przez lata. Montreal po olimpiadzie do dziś spłaca długi !!! Takie imprezy są dla garstki którzy stają się milionerami, ale ktos to musi opłacić bo jak wiesz , darmowych lanczów nie ma . FIFA do mafia.
A efekt Giniego narasta na całym świecie. Masz info, że w USA przybyło milionerów ( dzięki korbie na indeksach, a jakże)  a jednocześnie znika klasa średnia, podstawa potęgi gospodarczej USA i jest już 50 milionów korzystających z bonów żywnościowych. Nie ma bata, wkurwienie plebsu bedziecorazwiksze(wiosna arabska,irak,południeUE,Turcja...).
Politycy i banksterzy oderwali się od rzeczywistości... tak własnie do doszło do zburzenia Bastyli czy Rewolucji Bolszewickiej. Już wybory do parlamentu europejskiego wygrywaj partie skrajne. A Hitler jak doszedł do władzy? A te taśmy u nas to już chyba nie jest jakas wewnętrzna gra  Evil or Very Mad  za grubo ida...

A co się dzieje w Turcji?  Surprised  Jakaś rewolta też? Nie słyszałem. Dym jakiś tam był ale to taki delikatny.

U nas to nawet nie śledzę bo z tymi taśmami to serial będzie 3-letni jak ze Smoleńskiem.
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend   UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 22 Cze 2014, 13:42

UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 6 Images?q=tbn:ANd9GcQAyClsVzUcgSrx357dHBqIGHZDFLKCq1u7YDJcOCVsn1OkA9hKjQ
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend   UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 22 Cze 2014, 13:43

HIOB napisał:
delphia napisał:
z tych fragmentów które mają być opublikowane najciekawsze dla mnie jest stwierdzenie Sikorskiego odnośnie zacieśniania związków z USA

"(..)Wiesz że polsko-amerykański sojusz jest nic nie warty. Jest wręcz szkodliwy bo stwarza fałszywe poczucie bezpieczeństwa (..)"
"(..)Bullshit, skonfliktujemy się z Niemcami, Francuzami… Bo zrobiliśmy laskę Amerykanom. Frajerzy, kompletni frajerzy(..)".

nie wiem kiedy zostały wypowiedziane te słowa ale raczej PO wybuchu kryzysu na Ukrainie. Potwierdzają zresztą one to co piszę od dawna o tym kto stoi za tym konfliktem i jak bardzo i do tego za free nadstawiliśmy dupy. To co mnie zaskoczyło to fakt iż krytykiem jest Sikorski którego brałem za jawnego orędownika przeorientowania sojuszy na USA. Ciekawostką jest w takim razie kto prowadzi naszą politykę zagraniczną skoro szef MSZ tego nie robi?






kurcze miałem Sikorskiego za betonowego czołojebce
a tu taka miła niespodzianka
najpierw Belka mnie miło zaskoczyl, teraz Sikorski
prawdziwi patrioci

ale to od dawna wiadomo, Jankes naszym Wielkim Sajuźnikiem (gdy chce czegoś od nas) a w razie W dupą sie odwróci i tyle będzie; z głupimi wizami pałowanie trwa latami  niedobrze mi 

Nasze stosunki z Yuesey to sa na zasadzie "przynieś, wynieś, pozamiataj" i to przeciez żadna nowość.
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend   UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 22 Cze 2014, 14:02

osły rekultywacja napisał:
UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 6 Images?q=tbn:ANd9GcQAyClsVzUcgSrx357dHBqIGHZDFLKCq1u7YDJcOCVsn1OkA9hKjQ

o kurwa skad pojeb korwin zna moje zyciowe motto  Laughing 
Powrót do góry Go down
EX

EX


Liczba postów : 20419
Registration date : 11/02/2009

UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend   UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 22 Cze 2014, 14:34

Shocked 

Rozmowa odbywa się pomiędzy Zdzisławem Gawlikiem, sekretarzem stanu w ministerstwie skarbu a jego szefem Włodzimierzem Karpińskim, ministrem skarbu. W konwersacji uczestniczy też Jacek Krawiec, prezes zarządu i dyrektor generalny koncernu PKN Orlen.

Rozmowa przenosi się na problemy kadrowe PGE, sejmowej Komisji Skarbu i jej członka Jana Burego z PSL. Pojawiają się też wątki innych ministrów.

WK: Ja to mam problem Burego, którego mogę wyj***ć w kosmos […]

ZG: Nie zrobisz tego, nie dasz rady. Nie będziesz się przecież kopał ze wszystkimi. Chyba że jakoś załatwisz, że komisja będzie jakoś funkcjonowała.

WK: Ja pier***ę. No i co się stanie, gdy komisja nie przyjmie informacji od ministra. I co?

JK: Co, macie jakiś problem […]?

WK: Bury wszystkich ich okiwał. Trzymał z Waldkiem Pawlakiem, bo ten był cwaniak.

JK: Wy macie teraz kogoś, kto jest w kierownictwie PSL?

WK: Tak, Urszula Pasławska. […] Ona mówi do mnie [...] Ja nie wiem, jak ty będziesz na to patrzył, bo ja jestem wice. Myślę ku**a, o co chodzi? No wiem, mówię, że jesteś wice. I tak parę razy powtórzyła. Mówię ku**a, wyjąłem Google, Urszula Pasławska, a tam patrzę wiceprezes PSL [śmiech].

Na koniec Krawiec relacjonuje urodziny swojej żony. Wchodzi kelner i przynosi rachunek.

JK: Ale słuchajcie, nie chciałem przy nim gadać. Jak była ta kampania 2011 r. i oni tam z cenami jechali cały czas, że paliwo po 6 zł PiS napier****ł.

No i jest ta impreza w Focusie, już wiadomo, że wygraliśmy. Z Donaldem się spotykam i on: Teraz, ku**a, to paliwo może być nawet i po 7 zł [śmiech]


WK: Nie no, tak było, nie? […] Były rozmowy inne i nie. Ja w tych finalnych nie uczestniczyłem. Wszystkie chwyty dozwolone.
Powrót do góry Go down
EX

EX


Liczba postów : 20419
Registration date : 11/02/2009

UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend   UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 22 Cze 2014, 14:41

Pamiętacie kto trzymał ceny paliwa poniżej 5zł przed wyborami i jechał na bardzo niskich marżach, a po wyborach ......................  Laughing 

UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 6 Z11112496Q,Ceny-paliw-w-Polsce
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend   UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 22 Cze 2014, 14:46

EX napisał:
Pamiętacie kto trzymał ceny paliwa poniżej 5zł przed wyborami i jechał na bardzo niskich marżach, a po wyborach ......................  Laughing 

UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 6 Z11112496Q,Ceny-paliw-w-Polsce

Dlatego socjalisto ex panstwo tzreba zlikwidowac a wszystko co panstwowe sprzedac i nie bedzie tego problemu
Powrót do góry Go down
janek




Liczba postów : 8015
Registration date : 24/06/2010

UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend   UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 22 Cze 2014, 15:44

kaczor napisał:
EX napisał:
Pamiętacie kto trzymał ceny paliwa poniżej 5zł przed wyborami i jechał na bardzo niskich marżach, a po wyborach ......................  Laughing 

UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 6 Z11112496Q,Ceny-paliw-w-Polsce

Dlatego socjalisto ex panstwo tzreba zlikwidowac a wszystko co panstwowe sprzedac i nie bedzie tego problemu

napisz list do największego socjalisty na swiecie: do Obamy
zapytaj go o państwowe bony żywnościowe dla 50 mln amerykanów
i co sie stanie z jego krajem jak te bony zabiorą

Powrót do góry Go down
Aligator

Aligator


Liczba postów : 7607
Registration date : 21/08/2008

UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend   UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 22 Cze 2014, 16:04

HIOB napisał:
kaczor napisał:
EX napisał:
Pamiętacie kto trzymał ceny paliwa poniżej 5zł przed wyborami i jechał na bardzo niskich marżach, a po wyborach ......................  Laughing 


Dlatego socjalisto ex panstwo tzreba zlikwidowac a wszystko co panstwowe sprzedac i nie bedzie tego problemu

napisz list do największego socjalisty na swiecie: do Obamy
zapytaj go o państwowe bony żywnościowe dla 50 mln amerykanów
i co sie stanie z jego krajem jak te bony zabiorą


pójdą na obiad do kaczora "robin" hooda.
Powrót do góry Go down
4 JEŹDŹCY APOKALIPSY

4 JEŹDŹCY APOKALIPSY


Liczba postów : 532
Location : Madagaskar
Registration date : 24/05/2014

UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend   UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 22 Cze 2014, 16:34

osły rekultywacja napisał:
kaczor napisał:
A jeszcze jedna rzecz

KIm do kurwy nedzy jest Pietruszka?

kaczor nie wie wszystkiego  Shocked 

gdybyś byl inteligentniejszy  tobyś sie domyślił

Kim jest Pietruszka ?
na moje oko, Pietruszka to mityczny i hipotetyczny INWESTOR, który zaufa w micha grę oraz najlepszy obecnie na świecie system lampkowo-laserowy i zasili mu rachunek sumą kilkucyfrową.
może być nim więc zarówno zocha, piotrek z moskwy, jak i każdy bywalec forum, mafioso, anonimowy darczyńca, a nawet stado szynszyli lub owiec, może nim być również a może nawet szczególnie: każdy były i zawiedzony Inwestor (tj ten który zawiódł micha), który już raz i nieraz utopił kasę w poprzednie szynszylowe eksperymenty lub nie chciał dopłacić więcej.
miszka szlachetnie i wielkodusznie wybaczy jednak Pietruszce i przyjmie z wdzięcznością wpłatę na konto inwestycyjne. czemu jednak Pietruszka nie przelewa, czyżby się gniewał jeszcze? Suspect 

resume:

Pietruszka przeprowadzi porfel micha z niewoli biedy przez morze czarne rozpaczy i depresji do ziemi obiecanej szczęśliwości z mnóstfem zer, na rajską wyspę tatu i pinacolady.  Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
4 JEŹDŹCY APOKALIPSY

4 JEŹDŹCY APOKALIPSY


Liczba postów : 532
Location : Madagaskar
Registration date : 24/05/2014

UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend   UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 22 Cze 2014, 16:58

OpCjOnEr napisał:


Patrząc na te nagrania to strach tam polecieć w ogóle na wycieczkę, jakby na wojnę jakąś się wybierał człowiek. affraid

w modzie będą wycieczki po świecie z kałasznikowem. albino 

zresztą już kilka tysięcy europejczyków z wlk.brytani, niemiec, francji, przyłączyło się walki w syriii, i do bojowników Islamskiego Państwa Iraku i Lewantu. pewnie będzie coraz więcej, bo młode pokolenie islamskie rośnie a to więcej adrenaliny niż strzelanki na xboxach. clown 


Ostatnio zmieniony przez PIES AZORY dnia Nie 22 Cze 2014, 17:00, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend   UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 22 Cze 2014, 16:59

PIES AZORY napisał:
osły rekultywacja napisał:
kaczor napisał:
A jeszcze jedna rzecz

KIm do kurwy nedzy jest Pietruszka?

kaczor nie wie wszystkiego  Shocked 

gdybyś byl inteligentniejszy  tobyś sie domyślił

Kim jest Pietruszka ?
na moje oko, Pietruszka to mityczny i hipotetyczny INWESTOR, który zaufa w micha grę oraz najlepszy obecnie na świecie system lampkowo-laserowy i zasili mu rachunek sumą kilkucyfrową.
może być nim więc zarówno zocha, piotrek z moskwy, jak i każdy bywalec forum, mafioso, anonimowy darczyńca, a nawet stado szynszyli lub owiec, może nim być również a może nawet szczególnie: każdy były i zawiedzony Inwestor (tj ten który zawiódł micha), który już raz i nieraz utopił kasę w poprzednie szynszylowe eksperymenty lub nie chciał dopłacić więcej.
miszka szlachetnie i wielkodusznie wybaczy jednak Pietruszce i przyjmie z wdzięcznością wpłatę na konto inwestycyjne. czemu jednak Pietruszka nie przelewa, czyżby się gniewał jeszcze? Suspect 

resume:

Pietruszka przeprowadzi porfel micha z niewoli biedy przez morze czarne rozpaczy i depresji do ziemi obiecanej szczęśliwości z mnóstfem zer, na rajską wyspę tatu i pinacolady.  Rolling Eyes


no to jak się spotkamy to pogadamy o co tak naprawdę i do końca chodzi

będzie ciekawy temat do rozmowy

w razie czego mogę podnieść do 3 baniek,  Smile 

czas 6 lat w przerwach między jednym a drugim przytuleniem  dopingg 

Powrót do góry Go down
4 JEŹDŹCY APOKALIPSY

4 JEŹDŹCY APOKALIPSY


Liczba postów : 532
Location : Madagaskar
Registration date : 24/05/2014

UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend   UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 22 Cze 2014, 17:34

MICHU napisał:


no to jak się spotkamy to pogadamy o co tak naprawdę i do końca chodzi

... dopingg 

Powrót do góry Go down
janek




Liczba postów : 8015
Registration date : 24/06/2010

UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend   UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 22 Cze 2014, 17:55

rechot Tuska i paliwo po 7zl

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/afera-tasmowa-krawiec-o-slowach-tuska-nt-cen-paliwa/kvgzx

no niestety, Tusk wychodzi na czlowieka bez zasad
po trupach do celu
radarów też nastukał najwięcej ze wszystkich


kurcze, fajna ta afera podsłuchowa
 Very Happy
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend   UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 22 Cze 2014, 18:23

HIOB napisał:
kaczor napisał:
EX napisał:
Pamiętacie kto trzymał ceny paliwa poniżej 5zł przed wyborami i jechał na bardzo niskich marżach, a po wyborach ......................  Laughing 

UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 6 Z11112496Q,Ceny-paliw-w-Polsce

Dlatego socjalisto ex panstwo tzreba zlikwidowac a wszystko co panstwowe sprzedac i nie bedzie tego problemu

napisz list do największego socjalisty na swiecie: do Obamy
zapytaj go o państwowe bony żywnościowe dla 50 mln amerykanów
i co sie stanie z jego krajem jak te bony zabiorą

Co za bezsens/
To ze tam jest socjalizm to u nas tez ma byc?
Jak w Holandii faceci obciagaja facetom na ulicy to ty tez we Wroclawiu masz obciagac?
Powrót do góry Go down
janek




Liczba postów : 8015
Registration date : 24/06/2010

UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend   UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 22 Cze 2014, 18:26

kaczor napisał:
HIOB napisał:
kaczor napisał:
EX napisał:
Pamiętacie kto trzymał ceny paliwa poniżej 5zł przed wyborami i jechał na bardzo niskich marżach, a po wyborach ......................  Laughing 

UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 6 Z11112496Q,Ceny-paliw-w-Polsce

Dlatego socjalisto ex panstwo tzreba zlikwidowac a wszystko co panstwowe sprzedac i nie bedzie tego problemu

napisz list do największego socjalisty na swiecie: do Obamy
zapytaj go o państwowe bony żywnościowe dla 50 mln amerykanów
i co sie stanie z jego krajem jak te bony zabiorą

Co za bezsens/
To ze tam jest socjalizm to u nas tez ma byc?
Jak w Holandii faceci obciagaja facetom na ulicy to ty tez we Wroclawiu masz obciagac?

ech
znowu mnie podrywasz
opowiedz nam o swoich preferencjach i niech ufo ma już spokój z tą natarczywością
wyrzuć to z siebie
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend   UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 22 Cze 2014, 18:38

HIOB napisał:
kaczor napisał:
HIOB napisał:
kaczor napisał:
EX napisał:
Pamiętacie kto trzymał ceny paliwa poniżej 5zł przed wyborami i jechał na bardzo niskich marżach, a po wyborach ......................  Laughing 

UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 6 Z11112496Q,Ceny-paliw-w-Polsce

Dlatego socjalisto ex panstwo tzreba zlikwidowac a wszystko co panstwowe sprzedac i nie bedzie tego problemu

napisz list do największego socjalisty na swiecie: do Obamy
zapytaj go o państwowe bony żywnościowe dla 50 mln amerykanów
i co sie stanie z jego krajem jak te bony zabiorą

Co za bezsens/
To ze tam jest socjalizm to u nas tez ma byc?
Jak w Holandii faceci obciagaja facetom na ulicy to ty tez we Wroclawiu masz obciagac?

ech
znowu mnie podrywasz
opowiedz nam o swoich preferencjach i niech ufo ma już spokój z tą natarczywością
wyrzuć to z siebie
jak przyjdzie liberlana rewolucja to stare komuchy takie jak ty dostana w ramach pdoziekowania za majatek zbudowany w PRL wybor :sznur czy cyklon B, inni nie beda mieli takiego luksusu  geek 
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend   UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 22 Cze 2014, 18:54

Ruskie słabo grają jak Bolka trampki, aż dziwne za co ich selekcjoner tyle siana bierze. What a Face
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend   UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 22 Cze 2014, 18:55

UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 6 10341583_735280829864364_8822210122877825130_n

Zauważcie gruzińską czczionkę w lewym górnym rogu. Autor tego prawdopodobnie jest Gruzinem. Myślę, że Mylogi powinien to umieć odczytać i przetłumaczyć.
Powrót do góry Go down
janek




Liczba postów : 8015
Registration date : 24/06/2010

UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend   UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 22 Cze 2014, 19:19

kaczor napisał:
HIOB napisał:
kaczor napisał:
HIOB napisał:
kaczor napisał:
EX napisał:
Pamiętacie kto trzymał ceny paliwa poniżej 5zł przed wyborami i jechał na bardzo niskich marżach, a po wyborach ......................  Laughing 

UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 6 Z11112496Q,Ceny-paliw-w-Polsce

Dlatego socjalisto ex panstwo tzreba zlikwidowac a wszystko co panstwowe sprzedac i nie bedzie tego problemu

napisz list do największego socjalisty na swiecie: do Obamy
zapytaj go o państwowe bony żywnościowe dla 50 mln amerykanów
i co sie stanie z jego krajem jak te bony zabiorą

Co za bezsens/
To ze tam jest socjalizm to u nas tez ma byc?
Jak w Holandii faceci obciagaja facetom na ulicy to ty tez we Wroclawiu masz obciagac?

ech
znowu mnie podrywasz
opowiedz nam o swoich preferencjach i niech ufo ma już spokój z tą natarczywością
wyrzuć to z siebie
jak przyjdzie liberlana rewolucja to stare komuchy takie jak ty dostana w ramach pdoziekowania za majatek zbudowany w PRL wybor :sznur czy cyklon B, inni nie beda mieli takiego luksusu  geek 

25 lat sprzedawali majątek po komunie i żyli z tego
jak sie to skonczyło to raptem jest kryzys
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend   UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 6 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend
Powrót do góry 
Strona 6 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» UFO 06-07 09 2014 r. Weekend
» UFO 01 - 02 11 2014 r. Weekend
» UFO 12 -13 07 2014 Weekend
» UFO 27 - 28.09.2014 r. Weekend
» UFO 22 - 23 11 2014 r. Weekend

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: